|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hurricane
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2005
|
10.08.2010 13:51:27
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kus Tallinnas xboxe(arcade, elite, s) kõige odavamalt müüakse? Sobib ka netipood
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
10.08.2010 14:47:10
|
|
|
Tervist,küsimus kas xbox live tuleb Eestisse ? Mul on riik Soome ja saan MS-punkte osta seb virtuaalse krediitkaardiga aga kas see on legaalne ? Ja ma vaatasin ,et need punktid on kallimad eu riikides aga kas saab valida ,et elan usas?
Alan wake DLC maksab 560 punkti, euroopas 7 eurot ja usas 7$.
Või eksin?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
10.08.2010 15:03:02
|
|
|
| Tekkis küsimus.Kõik inimesed kes ENTERIst ostsid XBOXId,nende garantii siis ei kehti enam jah?Kuna enter pankrotis,viisin xboxi siis RMA(GNT Eesti AS vms) garantiisse ja pandi kirja ning öeldi et jääge kõnet ootama.Täna siis helistasin et uuriks,mis värk on.Öeldi et nad ei saa mdiaig teha ja kõik.Et see 2a garantiid siis on suht mõttetu asi jah.Garantii sai MAI kuus läbi,aga kirja panin end APRILLIS.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.08.2010 15:42:38
|
|
|
HanzA, dokumendid "näppu" ja Tarbjakaitsesse avaldust kirjutama.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
10.08.2010 17:49:34
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
Tervist,küsimus kas xbox live tuleb Eestisse ? Mul on riik Soome ja saan MS-punkte osta seb virtuaalse krediitkaardiga aga kas see on legaalne ? Ja ma vaatasin ,et need punktid on kallimad eu riikides aga kas saab valida ,et elan usas?
Alan wake DLC maksab 560 punkti, euroopas 7 eurot ja usas 7$.
Või eksin? |
Ei saa vahetada jah, pead tegema uue accoundi. Ja ei tule XBox live Eesti, nad ei näe sellel mingit põhjust, kuna me väike riik jne. Noh see mu arvamus, vb kunagi tuleb...
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
10.08.2010 19:21:24
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Killzone88 kirjutas: |
Tervist,küsimus kas xbox live tuleb Eestisse ? Mul on riik Soome ja saan MS-punkte osta seb virtuaalse krediitkaardiga aga kas see on legaalne ? Ja ma vaatasin ,et need punktid on kallimad eu riikides aga kas saab valida ,et elan usas?
Alan wake DLC maksab 560 punkti, euroopas 7 eurot ja usas 7$.
Või eksin? |
Ei saa vahetada jah, pead tegema uue accoundi. Ja ei tule XBox live Eesti, nad ei näe sellel mingit põhjust, kuna me väike riik jne. Noh see mu arvamus, vb kunagi tuleb... |
Seda küll ,et Eesti väike aga võik siis tulla kohe kolme balti riiki.Kui tõesti ei tule siis loodan,et bänni ei saa kui Soome või muu riigi valin.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
10.08.2010 20:33:36
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
Seda küll ,et Eesti väike aga võik siis tulla kohe kolme balti riiki.Kui tõesti ei tule siis loodan,et bänni ei saa kui Soome või muu riigi valin.  |
Ei saa sa mingit bänni sellise asja pärast, siis peaks ju Eestis kõik Xboxi omanikud bännitud olema, kes vähegi netikaabli xboxile järgi pannud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
11.08.2010 10:04:13
|
|
|
| MS kunagi ise ütles ka, et kui riik pole toetatud, siis võib mõne muu riigi valida.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silent_me
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2010
|
11.08.2010 10:50:58
|
|
|
eks keegi juba küsis, aga ei leidnud vastust ja küsin uuesti:
xbox on ostetud amazonist ja konto regiooniks on valitud UK. Kuidas saab (kui saab) osta oma eesti pangakaardiga asju otse xbox marketist? nn hetkel tuli mailitsi pakkumine gold 3 kuud, 7.5 naela, eesti kaardiga järelikult maksta ei õnnestunud. kas aitab, kui oleks olemas UK panga-kaart
thanks in advance
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
11.08.2010 11:14:47
|
|
|
ei saagi osta kaardiga. UK kaardiga jah, aga üldiselt saab osta nt gamepointsnowst koode ja need töötavad ilusti.
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
11.08.2010 12:13:37
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
ei saagi osta kaardiga. UK kaardiga jah, aga üldiselt saab osta nt gamepointsnowst koode ja need töötavad ilusti.
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised. |
Huvitav , nagu varem kirjutasin sain mina osta seb virtuaalse krediitkaardiga MS-punkte ja muud jura premium themes jms..... .Regioon on Soome ja saan osta palju tahan neid punkte otse live-i teel ,ise tellisin 1000 MS-punkti 12 eurot. Aga kui regioon UK ,siis ma ei tea kas saab.
edit: Jah unustasin ,see VAT on juba summa sees.
edit: http://www.seb.ee/index.php
Virtuaalkaardi vormistamine ja kasutamine
Virtuaalkaarti saab vormistada ainult U-Netis ja füüsilist kaarti ei valmistata. Kaart kehtib 40 päeva ning vormistamisel saate kaardile määrata soovikohase limiidi kuni 50 000 kroonini - nii saate igaks ostuks, mida te välismaistest internetikauplustest teete, vormistada uue kaardi just nii suure limiidiga, kui teil selleks ostuks vaja on. Näiteks kui soovite internetikauplusest amazon.com osta raamatu, mis koos transpordikuludega maksab 28$, siis vormistage endale virtuaalne pangakaart limiidiga 400 krooni. Summa ümberarvutamiseks Eesti kroonidesse on mugav kasutada valuutakalkulaatorit. Analoogiliselt krediitkaardile omab virtuaalkaart ka kolmekohalist turvatunnust CVV2, mis muudab kaardi kasutamise internetis turvaliseks. Lühike kehtivusaeg ja vabalt valitav limiit lisavad turvalisust veelgi - isegi kui mõnel petturil õnnestub Teie kaardiandmed enda valdusesse saada, ei ole tal nendega midagi peale hakata, sest kaardil ei ole enam raha või saab kaardi kehtivusaeg kohe otsa.
Kuidas virtuaalkaarti kasutada?
Virtuaalkaart on kasutatav kohe peale selle vormistamist. Kui olete internetikauplusest kauba välja valinud ja tehingu kinnitanud tuleb:
* valida maksmisviisiks Visa kaardiga maksmine
* edastada kaupmehele kaardi andmed:
+ kaardi number,
+ kehtivus
+ turvatunnus CVV2
Kaardi andmeid (kaardi numbrit, kehtivusaega, turvatunnust, limiiti ja vabu vahendeid) saab vaadata ainult U-Netis.
Ei tööta SEB-es ja see ei ole reklaam
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
11.08.2010 15:24:12
|
|
|
gogo tasuta XBLA mängud? :)
Modern Warfare 2 demo gives you free XBLA games.
täismäng sobib ka ja 5 mängu saab nii mängida: Garou: Mark of the Wolves, The King of Fighters '98 Ultimate Match, Metal Slug 3, Metal Slug XX, ja Samurai Shodown II.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
11.08.2010 19:47:52
|
|
|
Õhtust , selline küsimus mis oleks kõige mõttekam mu xboxile panna , 720p , 1080i , 1080p.
Telekas on 32 LG.
Ja mis seal Reference Levelsil oleks mõttekam valida ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
11.08.2010 21:11:20
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
Õhtust , selline küsimus mis oleks kõige mõttekam mu xboxile panna , 720p , 1080i , 1080p.
Telekas on 32 LG.
Ja mis seal Reference Levelsil oleks mõttekam valida ? |
Mhhh ei oska öelda ,katseta ja vaata mis teile sobib,ise kasutan 720p-ed.Mida sa mõtled "reference leveli" all?
Kurat ma ei mäleta aga kas saab üldse 1080i/p kasutada kui xbox-iga pelad?
viimati muutis Killzone88 11.08.2010 21:16:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
11.08.2010 21:15:44
|
|
|
Jap saab küll mul näitab 720p , 1080i/p aga endale tundub ka et 720 on kuidagi parem.
HDMil on selline seade display all refrence ja seal kolm valikult .
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.08.2010 21:36:57
|
|
|
vaido6, 1080p ikka pane... milleks peaksid väiksemat reso kasutama?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
11.08.2010 21:49:35
|
|
|
Jep panin 1080p ikka , aga ei tea tunne nagu läägib aga ainult tundub vast 
Killzone88 tänud , seal on öeldud et mängimiseks ikka RGB panna ja see`` Expanded - produces PC levels (0-255)``
Panin 1080p jah see Expanded ja RGB ja pilt on mega kõva
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
12.08.2010 09:16:07
|
|
|
pigem pane 720p. vähemalt minul hakkavad osad mängud selle peale rohkem tearima ja lagima, ning 32" peal sa niikuinii vahet ei näe - pealegi on peaaegu kõik xboxi mängud eniveis tehtud 720p või vähema peale ning 1080p on lihtsalt upscale. isegi menüüd lähevad suhteliselt karvaseks 1080p peal.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
12.08.2010 14:09:02
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| pigem pane 720p. vähemalt minul hakkavad osad mängud selle peale rohkem tearima ja lagima, ning 32" peal sa niikuinii vahet ei näe - pealegi on peaaegu kõik xboxi mängud eniveis tehtud 720p või vähema peale ning 1080p on lihtsalt upscale. isegi menüüd lähevad suhteliselt karvaseks 1080p peal. |
Mul on HD ready lcd tv,kas on vahet 720p ja 1080i vahel? Kui paljud mängud 720p peal jooksevad ,siis mis mõte asjal on?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
12.08.2010 15:13:41
|
|
|
Optimeeritud 720p peale. i on suht lollus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silent_me
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2010
|
12.08.2010 16:24:23
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
| PeZ kirjutas: |
ei saagi osta kaardiga. UK kaardiga jah, aga üldiselt saab osta nt gamepointsnowst koode ja need töötavad ilusti.
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised. |
Huvitav , nagu varem kirjutasin sain mina osta seb virtuaalse krediitkaardiga MS-punkte ja muud jura premium themes jms..... .Regioon on Soome ja saan osta palju tahan neid punkte otse live-i teel ,ise tellisin 1000 MS-punkti 12 eurot. Aga kui regioon UK ,siis ma ei tea kas saab.
|
mm ne ponimõmm. ehk kui sa ostad midagi, siis sul regiooni kast lukus ja ütleb Soome. Sa paned siis mingi suvaline Soome adress ja oma eesti virtuaal kaardi number, ning asi siiski toimub?
| tsitaat: |
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.
|
sama küsimus. ehk kui on olemas selline kaart, isegi kui regiooniks on UK õige kaardi numbriga saab maksta?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
12.08.2010 21:58:24
|
|
|
| silent_me kirjutas: |
| Killzone88 kirjutas: |
| PeZ kirjutas: |
ei saagi osta kaardiga. UK kaardiga jah, aga üldiselt saab osta nt gamepointsnowst koode ja need töötavad ilusti.
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised. |
Huvitav , nagu varem kirjutasin sain mina osta seb virtuaalse krediitkaardiga MS-punkte ja muud jura premium themes jms..... .Regioon on Soome ja saan osta palju tahan neid punkte otse live-i teel ,ise tellisin 1000 MS-punkti 12 eurot. Aga kui regioon UK ,siis ma ei tea kas saab.
|
mm ne ponimõmm. ehk kui sa ostad midagi, siis sul regiooni kast lukus ja ütleb Soome. Sa paned siis mingi suvaline Soome adress ja oma eesti virtuaal kaardi number, ning asi siiski toimub?
| tsitaat: |
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.
|
sama küsimus. ehk kui on olemas selline kaart, isegi kui regiooniks on UK õige kaardi numbriga saab maksta? |
Just, toimib Ja võid ka Eesti aadressi panna.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
12.08.2010 23:28:26
|
|
|
minu käest on mängude müügiteemas juba mitu korda küsitud, et kas tegemist on originaalidega mis värk sellega on? varem pole keegi küsinud sellist asja. iseenesest mõistetav ju et originaalid on...
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
12.08.2010 23:32:16
|
|
|
Paljud, kes müüvad mänge "unustavad" mainida, et need on moditud. Näiteks üks tüüp oli müüs mingi 50 mängu ja keegi juhtus küsima, et kas on originaal, tuli välja et oligi moditud. Nii et, küsida tasub ikka
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
13.08.2010 00:44:25
|
|
|
No ma aru ei saa kuidas saab sellist asja unustada. Originaal roheline karp mängu graafikaga vs suvaline DVD tooriku karp healjuhul käsitsi peale kirjutatud mängu nimega
viimati muutis Ramones 13.08.2010 09:20:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cynic
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2005
|
13.08.2010 07:23:41
|
|
|
ma algul küsisin sama asja, sest olin ju näinud meie poehindu ja mõtlesin, no ei ole võimalik .
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
13.08.2010 12:19:44
|
|
|
| ostan ka ehk omale xboxi, aga, tahaks teada, kuskil on müügil seda, uut xboxi? ja mis hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silent_me
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2010
|
13.08.2010 17:10:52
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| ostan ka ehk omale xboxi, aga, tahaks teada, kuskil on müügil seda, uut xboxi? ja mis hinnaga? |
amazonil on tihti head bundle'id, nt praegu saab osta xbox + hdmi kaabel + 12 kuud gold üsna odavalt:
link
lisaks on alati olemas mingi super elite (250gb) konsooli bundle.
NB! alati kontrolli kui palju tarnimine maksab, amazonil on see tihti päris karm
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
14.08.2010 11:53:25
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| ostan ka ehk omale xboxi, aga, tahaks teada, kuskil on müügil seda, uut xboxi? ja mis hinnaga? |
Anttilast saab küll link
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
14.08.2010 20:59:40
|
|
|
| Selline üsimus et kuna xbox silveri kasutajad demosi tõmmata saavad tahaks mafia 2 mängida aga pean nüüd ootama ????
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stig
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2009
|
14.08.2010 21:02:30
|
|
|
| peale demo välja tulekut 1 nädal pead ootama ehk siis järgmine nädal teisipäev vist.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
15.08.2010 10:20:41
|
|
|
Ok tänud peab siis veel natu ootama
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
15.08.2010 23:27:02
|
|
|
Vb ei suudeta.
Samas võib see olla ka turundus trikk.
Saab jälle hunniku boxe ära bännida ja siis rahvas tuleb ostab uued asemele.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
16.08.2010 13:34:04
|
|
|
Nonii kavalpead,
kes on välja uurinud, kus kohast Euroopast saaks kõige odavamalt seda kõige uuemat XBox 360 roju?
Kuigi kibestunud viha Microsofti vastu pole kustunud oma viimase XBox'i eest on siiski meeletu kiusatus endale seda soetada oma PS3 kõrvale....
_________________ Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.08.2010 17:20:55
|
|
|
| jones9999 kirjutas: |
Nonii kavalpead,
kes on välja uurinud, kus kohast Euroopast saaks kõige odavamalt seda kõige uuemat XBox 360 roju?
Kuigi kibestunud viha Microsofti vastu pole kustunud oma viimase XBox'i eest on siiski meeletu kiusatus endale seda soetada oma PS3 kõrvale.... |
siin suht ok hind.
Eriti ei viitsinud mujalt vaadata
http://www.zavvi.com/games/consoles/xbox-360-console-with-250gb-hdd/10208131.html
A la 3600.- koos 250Gb kettaga.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
16.08.2010 17:57:56
|
|
|
| xxlmaster, Sellel on ainult UK piires transport ju.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
16.08.2010 18:10:05
|
|
|
| Hind, mis ilmselt enam selliseks niipea ei muutu, oli 250GB versioon Soomes pre-order hinnaga 3370.- või siis 215 EUR-i.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
16.08.2010 19:44:04
|
|
|
Küsimus algajalt:
Ostes Xbox 360 Arcade versiooni, kas mul on võimalik mälu suurendada USB mälupulga arvelt. Mõtlen, et lisaks 256MB mälule, lükkan otsa 8GB mälupulga. Kas selline asi on teostatav?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.08.2010 20:46:54
|
|
|
| ämber kirjutas: |
| xxlmaster, Sellel on ainult UK piires transport ju. |
Eestisse nt. oleks post £0.99
Jama on ainult selles, et kuna nad saadavad kauba reeglina Kanalisaartelt, mis ei kuulu EL-sse, siis tuleb maksude näol täiendavalt rahakotti "kergendada"...
P.S Norra küll ei kuulu EL-i, kuid peaks olema EL majandusruumi liige
virx, kust momendil Soomest/Helsingist soodsaim xBox360 (võib ka vanem mudel olla) soetada
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.08.2010 21:53:36
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| ämber kirjutas: |
| xxlmaster, Sellel on ainult UK piires transport ju. |
Eestisse nt. oleks post £0.99
Jama on ainult selles, et kuna nad saadavad kauba reeglina Kanalisaartelt, mis ei kuulu EL-sse, siis tuleb maksude näol täiendavalt rahakotti "kergendada"...
P.S Norra küll ei kuulu EL-i, kuid peaks olema EL majandusruumi liige
virx, kust momendil Soomest/Helsingist soodsaim xBox360 (võib ka vanem mudel olla) soetada  |
Seda vist otseselt ei saa
| tsitaat: |
| Important Note! We can only ship this product to United Kingdom addresses. We apologise for any inconvenience. All prices include UK VAT and delivery. |
Norra maksupoliitikast ei ole ise ka veel aru saanud.
Igatahes viimase näite tõin kust mina ostaks muidugi. Lihavõtte ajal sain Xbox360 elite +2 mängu > a la 3000 +
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
17.08.2010 03:19:48
|
|
|
siim951, kuni 16gb usb mälupulga saad panna
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
17.08.2010 09:25:37
|
|
|
Dunno kas vana uudis aga
| tsitaat: |
| Microsoft's trotting out over 50 titles today, all of which and more will be available by the time Windows Phone 7 devices go on sale this holiday season. When I spoke with Kevin Unangst—the company's PC and mobile gaming big boss—he repeatedly mentioned that this list was just a taste. But even with more titles expected before launch, there's already a lot to like here: casual favorites like Bejeweled and Oregon Trail, Xbox exclusive fare from the Halo and Crackdown franchises, three games with "Zombie" in the name. Good times. |
http://gizmodo.com/5614244/xbox-live-on-windows-phone-7-hands-on-and-first-impressions
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
17.08.2010 16:13:20
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
virx, kust momendil Soomest/Helsingist soodsaim xBox360 (võib ka vanem mudel olla) soetada  |
Kohapealt hetkel pole midagi soodsalt, kui siis ainult see Gamestop-i pakkumine 270€+1 EA mäng. Ilma mänguta saaks ainult läbi neti tellides, mis poleks ka kõige soodsam 249€. Tavalise Elitega sama lugu... 190€ Splintel Cell bundle (120GB, 1xWL) saab ainult tellida (2+näd).
.. kõige soodsamad Elited (2xmäng) müüdi ära Giganttis ennem S mudeli tulekut hinnaga 150 või oli 160 Eur. Momendil pole sealt midagi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
17.08.2010 16:45:41
|
|
|
Kui juhtub, et kellelgi peaks hea hinnaga US konto punkte üle olema, võib minuga julgelt ühendust võtta
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|