Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 484, 485, 486 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hurricane
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2005




sõnum 10.08.2010 13:51:27 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kus Tallinnas xboxe(arcade, elite, s) kõige odavamalt müüakse? Sobib ka netipood
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 10.08.2010 14:47:10 vasta tsitaadiga

Tervist,küsimus kas xbox live tuleb Eestisse ? Mul on riik Soome ja saan MS-punkte osta seb virtuaalse krediitkaardiga aga kas see on legaalne ? Ja ma vaatasin ,et need punktid on kallimad eu riikides aga kas saab valida ,et elan usas?

Alan wake DLC maksab 560 punkti, euroopas 7 eurot ja usas 7$.

Või eksin?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 10.08.2010 15:03:02 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus.Kõik inimesed kes ENTERIst ostsid XBOXId,nende garantii siis ei kehti enam jah?Kuna enter pankrotis,viisin xboxi siis RMA(GNT Eesti AS vms) garantiisse ja pandi kirja ning öeldi et jääge kõnet ootama.Täna siis helistasin et uuriks,mis värk on.Öeldi et nad ei saa mdiaig teha ja kõik.Et see 2a garantiid siis on suht mõttetu asi jah.Garantii sai MAI kuus läbi,aga kirja panin end APRILLIS.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 15:42:38 vasta tsitaadiga

HanzA, dokumendid "näppu" ja Tarbjakaitsesse avaldust kirjutama.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.08.2010 17:49:34 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Tervist,küsimus kas xbox live tuleb Eestisse ? Mul on riik Soome ja saan MS-punkte osta seb virtuaalse krediitkaardiga aga kas see on legaalne ? Ja ma vaatasin ,et need punktid on kallimad eu riikides aga kas saab valida ,et elan usas?

Alan wake DLC maksab 560 punkti, euroopas 7 eurot ja usas 7$.

Või eksin?


Ei saa vahetada jah, pead tegema uue accoundi. Ja ei tule XBox live Eesti, nad ei näe sellel mingit põhjust, kuna me väike riik jne. Noh see mu arvamus, vb kunagi tuleb...
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 10.08.2010 19:21:24 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Tervist,küsimus kas xbox live tuleb Eestisse ? Mul on riik Soome ja saan MS-punkte osta seb virtuaalse krediitkaardiga aga kas see on legaalne ? Ja ma vaatasin ,et need punktid on kallimad eu riikides aga kas saab valida ,et elan usas?

Alan wake DLC maksab 560 punkti, euroopas 7 eurot ja usas 7$.

Või eksin?


Ei saa vahetada jah, pead tegema uue accoundi. Ja ei tule XBox live Eesti, nad ei näe sellel mingit põhjust, kuna me väike riik jne. Noh see mu arvamus, vb kunagi tuleb...
Seda küll ,et Eesti väike aga võik siis tulla kohe kolme balti riiki.Kui tõesti ei tule siis loodan,et bänni ei saa kui Soome või muu riigi valin. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 20:33:36 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Seda küll ,et Eesti väike aga võik siis tulla kohe kolme balti riiki.Kui tõesti ei tule siis loodan,et bänni ei saa kui Soome või muu riigi valin. icon_rolleyes.gif

Ei saa sa mingit bänni sellise asja pärast, siis peaks ju Eestis kõik Xboxi omanikud bännitud olema, kes vähegi netikaabli xboxile järgi pannud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 10:04:13 vasta tsitaadiga

MS kunagi ise ütles ka, et kui riik pole toetatud, siis võib mõne muu riigi valida.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silent_me
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2010




sõnum 11.08.2010 10:50:58 vasta tsitaadiga

eks keegi juba küsis, aga ei leidnud vastust ja küsin uuesti:
xbox on ostetud amazonist ja konto regiooniks on valitud UK. Kuidas saab (kui saab) osta oma eesti pangakaardiga asju otse xbox marketist? nn hetkel tuli mailitsi pakkumine gold 3 kuud, 7.5 naela, eesti kaardiga järelikult maksta ei õnnestunud. kas aitab, kui oleks olemas UK panga-kaart

thanks in advance

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 11.08.2010 11:14:47 vasta tsitaadiga

ei saagi osta kaardiga. UK kaardiga jah, aga üldiselt saab osta nt gamepointsnowst koode ja need töötavad ilusti.
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 11.08.2010 12:13:37 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
ei saagi osta kaardiga. UK kaardiga jah, aga üldiselt saab osta nt gamepointsnowst koode ja need töötavad ilusti.
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.
Huvitav , nagu varem kirjutasin sain mina osta seb virtuaalse krediitkaardiga MS-punkte ja muud jura premium themes jms..... .Regioon on Soome ja saan osta palju tahan neid punkte otse live-i teel ,ise tellisin 1000 MS-punkti 12 eurot. Aga kui regioon UK ,siis ma ei tea kas saab.

edit: Jah unustasin ,see VAT on juba summa sees.

edit: http://www.seb.ee/index.php

Virtuaalkaardi vormistamine ja kasutamine
Virtuaalkaarti saab vormistada ainult U-Netis ja füüsilist kaarti ei valmistata. Kaart kehtib 40 päeva ning vormistamisel saate kaardile määrata soovikohase limiidi kuni 50 000 kroonini - nii saate igaks ostuks, mida te välismaistest internetikauplustest teete, vormistada uue kaardi just nii suure limiidiga, kui teil selleks ostuks vaja on. Näiteks kui soovite internetikauplusest amazon.com osta raamatu, mis koos transpordikuludega maksab 28$, siis vormistage endale virtuaalne pangakaart limiidiga 400 krooni. Summa ümberarvutamiseks Eesti kroonidesse on mugav kasutada valuutakalkulaatorit. Analoogiliselt krediitkaardile omab virtuaalkaart ka kolmekohalist turvatunnust CVV2, mis muudab kaardi kasutamise internetis turvaliseks. Lühike kehtivusaeg ja vabalt valitav limiit lisavad turvalisust veelgi - isegi kui mõnel petturil õnnestub Teie kaardiandmed enda valdusesse saada, ei ole tal nendega midagi peale hakata, sest kaardil ei ole enam raha või saab kaardi kehtivusaeg kohe otsa.

Kuidas virtuaalkaarti kasutada?
Virtuaalkaart on kasutatav kohe peale selle vormistamist. Kui olete internetikauplusest kauba välja valinud ja tehingu kinnitanud tuleb:

* valida maksmisviisiks Visa kaardiga maksmine
* edastada kaupmehele kaardi andmed:
+ kaardi number,
+ kehtivus
+ turvatunnus CVV2

Kaardi andmeid (kaardi numbrit, kehtivusaega, turvatunnust, limiiti ja vabu vahendeid) saab vaadata ainult U-Netis.

Ei tööta SEB-es ja see ei ole reklaam
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 11.08.2010 15:24:12 vasta tsitaadiga

gogo tasuta XBLA mängud? :)
Modern Warfare 2 demo gives you free XBLA games.
täismäng sobib ka ja 5 mängu saab nii mängida: Garou: Mark of the Wolves, The King of Fighters '98 Ultimate Match, Metal Slug 3, Metal Slug XX, ja Samurai Shodown II.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 11.08.2010 19:47:52 vasta tsitaadiga

Õhtust , selline küsimus mis oleks kõige mõttekam mu xboxile panna , 720p , 1080i , 1080p.
Telekas on 32 LG.
Ja mis seal Reference Levelsil oleks mõttekam valida ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 11.08.2010 21:11:20 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Õhtust , selline küsimus mis oleks kõige mõttekam mu xboxile panna , 720p , 1080i , 1080p.
Telekas on 32 LG.
Ja mis seal Reference Levelsil oleks mõttekam valida ?
Mhhh ei oska öelda ,katseta ja vaata mis teile sobib,ise kasutan 720p-ed.Mida sa mõtled "reference leveli" all?

Kurat ma ei mäleta aga kas saab üldse 1080i/p kasutada kui xbox-iga pelad?


viimati muutis Killzone88 11.08.2010 21:16:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 11.08.2010 21:15:44 vasta tsitaadiga

Jap saab küll mul näitab 720p , 1080i/p aga endale tundub ka et 720 on kuidagi parem.
HDMil on selline seade display all refrence ja seal kolm valikult .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 11.08.2010 21:17:45 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Jap saab küll mul näitab 720p , 1080i/p aga endale tundub ka et 720 on kuidagi parem.
HDMil on selline seade display all refrence ja seal kolm valikult .
Uhh siin pikk jutt. http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1079175
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 21:36:57 vasta tsitaadiga

vaido6, 1080p ikka pane... milleks peaksid väiksemat reso kasutama? icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 11.08.2010 21:49:35 vasta tsitaadiga

Jep panin 1080p ikka , aga ei tea tunne nagu läägib aga ainult tundub vast icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Killzone88 tänud , seal on öeldud et mängimiseks ikka RGB panna ja see`` Expanded - produces PC levels (0-255)``
Panin 1080p jah see Expanded ja RGB ja pilt on mega kõva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 12.08.2010 09:16:07 vasta tsitaadiga

pigem pane 720p. vähemalt minul hakkavad osad mängud selle peale rohkem tearima ja lagima, ning 32" peal sa niikuinii vahet ei näe - pealegi on peaaegu kõik xboxi mängud eniveis tehtud 720p või vähema peale ning 1080p on lihtsalt upscale. isegi menüüd lähevad suhteliselt karvaseks 1080p peal.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 12.08.2010 14:09:02 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
pigem pane 720p. vähemalt minul hakkavad osad mängud selle peale rohkem tearima ja lagima, ning 32" peal sa niikuinii vahet ei näe - pealegi on peaaegu kõik xboxi mängud eniveis tehtud 720p või vähema peale ning 1080p on lihtsalt upscale. isegi menüüd lähevad suhteliselt karvaseks 1080p peal.
Mul on HD ready lcd tv,kas on vahet 720p ja 1080i vahel? Kui paljud mängud 720p peal jooksevad ,siis mis mõte asjal on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 12.08.2010 15:13:41 vasta tsitaadiga

Optimeeritud 720p peale. i on suht lollus.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silent_me
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2010




sõnum 12.08.2010 16:24:23 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
PeZ kirjutas:
ei saagi osta kaardiga. UK kaardiga jah, aga üldiselt saab osta nt gamepointsnowst koode ja need töötavad ilusti.
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.
Huvitav , nagu varem kirjutasin sain mina osta seb virtuaalse krediitkaardiga MS-punkte ja muud jura premium themes jms..... .Regioon on Soome ja saan osta palju tahan neid punkte otse live-i teel ,ise tellisin 1000 MS-punkti 12 eurot. Aga kui regioon UK ,siis ma ei tea kas saab.



mm ne ponimõmm. ehk kui sa ostad midagi, siis sul regiooni kast lukus ja ütleb Soome. Sa paned siis mingi suvaline Soome adress ja oma eesti virtuaal kaardi number, ning asi siiski toimub?

tsitaat:
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.

sama küsimus. ehk kui on olemas selline kaart, isegi kui regiooniks on UK õige kaardi numbriga saab maksta?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 12.08.2010 21:58:24 vasta tsitaadiga

silent_me kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
PeZ kirjutas:
ei saagi osta kaardiga. UK kaardiga jah, aga üldiselt saab osta nt gamepointsnowst koode ja need töötavad ilusti.
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.
Huvitav , nagu varem kirjutasin sain mina osta seb virtuaalse krediitkaardiga MS-punkte ja muud jura premium themes jms..... .Regioon on Soome ja saan osta palju tahan neid punkte otse live-i teel ,ise tellisin 1000 MS-punkti 12 eurot. Aga kui regioon UK ,siis ma ei tea kas saab.



mm ne ponimõmm. ehk kui sa ostad midagi, siis sul regiooni kast lukus ja ütleb Soome. Sa paned siis mingi suvaline Soome adress ja oma eesti virtuaal kaardi number, ning asi siiski toimub?

tsitaat:
väike ümbernurga nipp muidugi on - et Eesti relieefse kaardiga (nt SEB Magnet või pildikaart) saab teha makseid kuni 5£. Ehksiis 500 punkti või mõned 1kuu 1£ pakkumised.

sama küsimus. ehk kui on olemas selline kaart, isegi kui regiooniks on UK õige kaardi numbriga saab maksta?
Just, toimib icon_wink.gif Ja võid ka Eesti aadressi panna.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 23:28:26 vasta tsitaadiga

minu käest on mängude müügiteemas juba mitu korda küsitud, et kas tegemist on originaalidega icon_biggrin.gif mis värk sellega on? varem pole keegi küsinud sellist asja. iseenesest mõistetav ju et originaalid on...
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 12.08.2010 23:32:16 vasta tsitaadiga

Paljud, kes müüvad mänge "unustavad" mainida, et need on moditud. Näiteks üks tüüp oli müüs mingi 50 mängu ja keegi juhtus küsima, et kas on originaal, tuli välja et oligi moditud. Nii et, küsida tasub ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 00:44:25 vasta tsitaadiga

No ma aru ei saa kuidas saab sellist asja unustada. Originaal roheline karp mängu graafikaga vs suvaline DVD tooriku karp healjuhul käsitsi peale kirjutatud mängu nimega icon_lol.gif

viimati muutis Ramones 13.08.2010 09:20:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cynic
HV vaatleja
cynic

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 07:23:41 vasta tsitaadiga

ma algul küsisin sama asja, sest olin ju näinud meie poehindu ja mõtlesin, no ei ole võimalik icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 12:19:44 vasta tsitaadiga

ostan ka ehk omale xboxi, aga, tahaks teada, kuskil on müügil seda, uut xboxi? ja mis hinnaga?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 14:30:25 vasta tsitaadiga

http://www.euronics.ee/tootekaart/36451/Mangud/Mangukonsoolid/RKH-00010
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silent_me
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2010




sõnum 13.08.2010 17:10:52 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
ostan ka ehk omale xboxi, aga, tahaks teada, kuskil on müügil seda, uut xboxi? ja mis hinnaga?

amazonil on tihti head bundle'id, nt praegu saab osta xbox + hdmi kaabel + 12 kuud gold üsna odavalt:
link

lisaks on alati olemas mingi super elite (250gb) konsooli bundle.

NB! alati kontrolli kui palju tarnimine maksab, amazonil on see tihti päris karm

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 11:53:25 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
ostan ka ehk omale xboxi, aga, tahaks teada, kuskil on müügil seda, uut xboxi? ja mis hinnaga?


Anttilast saab küll link

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 14.08.2010 20:59:40 vasta tsitaadiga

Selline üsimus et kuna xbox silveri kasutajad demosi tõmmata saavad tahaks mafia 2 mängida aga pean nüüd ootama ????
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 21:02:30 vasta tsitaadiga

peale demo välja tulekut 1 nädal pead ootama ehk siis järgmine nädal teisipäev vist.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 21:33:24 vasta tsitaadiga

Ma ka silver praegu ja tõmbasin seega hoopis PS3-ga icon_biggrin.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 15.08.2010 10:20:41 vasta tsitaadiga

Ok tänud peab siis veel natu ootama icon_cry.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 18:58:33 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-xbox360-3d-ready-article
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 23:08:41 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=BbRvrwWoSJY
Kas MS ei saa või ei taha saada hakkama 360'e pirakindlamaks muutmisega aka uus boks on häkitud nüüd.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 23:27:02 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=BbRvrwWoSJY
Kas MS ei saa või ei taha saada hakkama 360'e pirakindlamaks muutmisega aka uus boks on häkitud nüüd.

Vb ei suudeta. icon_lol.gif
Samas võib see olla ka turundus trikk.
Saab jälle hunniku boxe ära bännida ja siis rahvas tuleb ostab uued asemele. icon_wink.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 13:34:04 vasta tsitaadiga

Nonii kavalpead,

kes on välja uurinud, kus kohast Euroopast saaks kõige odavamalt seda kõige uuemat XBox 360 roju?

Kuigi kibestunud viha Microsofti vastu pole kustunud oma viimase XBox'i eest on siiski meeletu kiusatus endale seda soetada oma PS3 kõrvale....

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 17:20:55 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
Nonii kavalpead,

kes on välja uurinud, kus kohast Euroopast saaks kõige odavamalt seda kõige uuemat XBox 360 roju?

Kuigi kibestunud viha Microsofti vastu pole kustunud oma viimase XBox'i eest on siiski meeletu kiusatus endale seda soetada oma PS3 kõrvale....

siin suht ok hind.
Eriti ei viitsinud mujalt vaadata
http://www.zavvi.com/games/consoles/xbox-360-console-with-250gb-hdd/10208131.html
A la 3600.- koos 250Gb kettaga.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 17:57:56 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Sellel on ainult UK piires transport ju.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 18:01:47 vasta tsitaadiga

aa sry ei pannudki tähele.
No kui ise tahaks osta siis võtaks siit. http://www.spaceworld.no/spill-og-konsoll/konsoller-1/xbox-360-4/xbox-360-ny-versjon/
3900.-
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2010 18:10:05 vasta tsitaadiga

Hind, mis ilmselt enam selliseks niipea ei muutu, oli 250GB versioon Soomes pre-order hinnaga 3370.- või siis 215 EUR-i.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 16.08.2010 19:44:04 vasta tsitaadiga

Küsimus algajalt:
Ostes Xbox 360 Arcade versiooni, kas mul on võimalik mälu suurendada USB mälupulga arvelt. Mõtlen, et lisaks 256MB mälule, lükkan otsa 8GB mälupulga. Kas selline asi on teostatav?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 20:46:54 vasta tsitaadiga

ämber kirjutas:
xxlmaster, Sellel on ainult UK piires transport ju.

Eestisse nt. oleks post £0.99 icon_lol.gif
Jama on ainult selles, et kuna nad saadavad kauba reeglina Kanalisaartelt, mis ei kuulu EL-sse, siis tuleb maksude näol täiendavalt rahakotti "kergendada"...
P.S Norra küll ei kuulu EL-i, kuid peaks olema EL majandusruumi liige icon_rolleyes.gif
virx, kust momendil Soomest/Helsingist soodsaim xBox360 (võib ka vanem mudel olla) soetada icon_question.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 21:53:36 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
ämber kirjutas:
xxlmaster, Sellel on ainult UK piires transport ju.

Eestisse nt. oleks post £0.99 icon_lol.gif
Jama on ainult selles, et kuna nad saadavad kauba reeglina Kanalisaartelt, mis ei kuulu EL-sse, siis tuleb maksude näol täiendavalt rahakotti "kergendada"...
P.S Norra küll ei kuulu EL-i, kuid peaks olema EL majandusruumi liige icon_rolleyes.gif
virx, kust momendil Soomest/Helsingist soodsaim xBox360 (võib ka vanem mudel olla) soetada icon_question.gif

Seda vist otseselt ei saa
tsitaat:
Important Note! We can only ship this product to United Kingdom addresses. We apologise for any inconvenience. All prices include UK VAT and delivery.


Norra maksupoliitikast ei ole ise ka veel aru saanud.
Igatahes viimase näite tõin kust mina ostaks muidugi. Lihavõtte ajal sain Xbox360 elite +2 mängu > a la 3000 +
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 03:19:48 vasta tsitaadiga

siim951, kuni 16gb usb mälupulga saad panna
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 17.08.2010 09:25:37 vasta tsitaadiga

Dunno kas vana uudis aga

tsitaat:
Microsoft's trotting out over 50 titles today, all of which and more will be available by the time Windows Phone 7 devices go on sale this holiday season. When I spoke with Kevin Unangst—the company's PC and mobile gaming big boss—he repeatedly mentioned that this list was just a taste. But even with more titles expected before launch, there's already a lot to like here: casual favorites like Bejeweled and Oregon Trail, Xbox exclusive fare from the Halo and Crackdown franchises, three games with "Zombie" in the name. Good times.


http://gizmodo.com/5614244/xbox-live-on-windows-phone-7-hands-on-and-first-impressions
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2010 16:13:20 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
virx, kust momendil Soomest/Helsingist soodsaim xBox360 (võib ka vanem mudel olla) soetada icon_question.gif

Kohapealt hetkel pole midagi soodsalt, kui siis ainult see Gamestop-i pakkumine 270€+1 EA mäng. Ilma mänguta saaks ainult läbi neti tellides, mis poleks ka kõige soodsam 249€. Tavalise Elitega sama lugu... 190€ Splintel Cell bundle (120GB, 1xWL) saab ainult tellida (2+näd).
.. kõige soodsamad Elited (2xmäng) müüdi ära Giganttis ennem S mudeli tulekut hinnaga 150 või oli 160 Eur. Momendil pole sealt midagi võtta.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 16:45:41 vasta tsitaadiga

Kui juhtub, et kellelgi peaks hea hinnaga US konto punkte üle olema, võib minuga julgelt ühendust võtta icon_cool.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 484, 485, 486 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.