Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 76, 77, 78  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 07.07.2010 10:46:19 vasta tsitaadiga

activeone kirjutas:
CPUdye kirjutas:
loodan et nad seda ära ei sittu ja ei tule mingit kuumaksu teemad,väga debiilne!Lihtsam oleks sis netist crack lihtsalt tirida ja kõik,kui selle asemel iga kuu mingit sitta maksta :S


Täpselt kuid ma miskipärast arvan, et see cracki mõte ei toimi kuna siis saaks ju näiteks Wow-i või muud MMRPG mängida samamoodi? Kriis annab tunda ka IW-s icon_biggrin.gif

Igasugune uncrackable jutt on täielik bullsht.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 11:21:55 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Ei no Cod-i eest kuumaksu hakata maksma, sellist asja ei oska unes ka näha. Vaevalt, et nad seda teevad kuna ma ei usu, et keegi hakkaks kuumaksu maksma.


Humorist. Konsoolitardid kannaks iga kuu Kotickule 200+ miljonit dollarit kandikul kätte ja ruigaks mõnust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 07.07.2010 12:06:31 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Konsoolitardid kannaks iga kuu Kotickule 200+ miljonit dollarit kandikul kätte ja ruigaks mõnust.

Milline kitsas ja väärastunud mõttemaailm. Kahju.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 12:19:13 vasta tsitaadiga

Hoia oma krokopisarad Black Opsi järgse "MMO" ajaks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 21:22:28 vasta tsitaadiga

Tõde on valus kuulata mõnel vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 16:52:08 vasta tsitaadiga

http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a245153/call-of-duty-charging-by-end-of-2010.html

Ei midagi ametliku, kuid üks analüütik räägib sellest kuu maksust.

Mu lemmik on ikka see Bobby Koticku tsitaat juuni kuust:
tsitaat:
When asked what he would do if given a single wish, he told the Wall Street Journal: "I would have Call of Duty be an online subscription service tomorrow."
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 19.07.2010 23:35:54 vasta tsitaadiga

Olin suur fänn....nüüd täiesti pohui sellest seeriast.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 19.07.2010 23:52:57 vasta tsitaadiga

On see võimalik, et alguses lastakse mäng välja ilma kuutasuta, kuid näiteks kuu aega hiljem lisandub kuutasu süsteem?

Ahnusel pole piire - Kotickule ei piisa MW2 eest saadud nutsust thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2010 03:47:17 vasta tsitaadiga

Äri-ettevõtte eesmärk on teenida kasumit.
Või olen ma asjadest täiesti valesti arusaanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2010 07:05:12 vasta tsitaadiga

invension, sama sii.... hea kui üksikosa läbi mängin ja sellega asi ilmselt piirdub. Mingit kuradi kuumaksu minu käest nad ei saa.
wanawoll, õigus.... aga liiga suure kasumi taga ajamine võib vastupidise effekti anda. Nt. kui teed maksulise tv kanali aga kvaliteet on sama mis tasuta tv kanalitel siis...... sinu äri kõrbeb.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2010 07:20:45 vasta tsitaadiga

Võõras mure. Nende mäng, nende investeeringud, nende firma, nende otsused.

Kui mina mängurina ei saa ettevõttelt X seda, mida tahan, pöördun mujale. Samas ei näe mõtet foorumis halajate ja madala taluvuspiiriga isikute nutu peale kohe veene nüsima hakata ning hakata mänge või ettevõtteid maapõhja kiruma enne, kui uus toode väljaski.

OOtame, vaatame.

... sest ega keegi siin teemast sõnavõtnutest ju tegelikult tea, mis kujul see tasuline teenus tuleb ja kui palju maksab ja mis hüvesid endas sisaldab? Kõik on puhas spekulatsioon.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 20.07.2010 11:22:26 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Võõras mure. Nende mäng, nende investeeringud, nende firma, nende otsused.

Kui mina mängurina ei saa ettevõttelt X seda, mida tahan, pöördun mujale. Samas ei näe mõtet foorumis halajate ja madala taluvuspiiriga isikute nutu peale kohe veene nüsima hakata ning hakata mänge või ettevõtteid maapõhja kiruma enne, kui uus toode väljaski.

OOtame, vaatame.

... sest ega keegi siin teemast sõnavõtnutest ju tegelikult tea, mis kujul see tasuline teenus tuleb ja kui palju maksab ja mis hüvesid endas sisaldab? Kõik on puhas spekulatsioon.


Täiesti nõus sinu arvamusega.
Keegi ei käse teil seda mängu osta ning kui tuleb paid subscription siis ta tuleb

OMA F*** VALIK

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2010 13:28:37 vasta tsitaadiga

Isik nr 1: Kuutasu FPS mängul = Fail. Kotick on ahne. thumbs_down.gif
Isik nr 2: OMG!!!1111oneoneleven ÄRA KRITISEERI MINU LEMMIKUT!!!

icon_lol.gif


Rahaahnus keerab mängud perse.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2010 14:17:00 vasta tsitaadiga

Natuke veel juttu kuumaksust, DLC'dest, micro-payment'itest, jms.

http://www.gametrailers.com/episode/bonusround/407
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 20.07.2010 14:42:06 vasta tsitaadiga

Okei vaatasin ka treileri ära. Mis teema on sellega et igal multiplatvorm FPSil on ekraanisuurune sihik ja spray?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 20.07.2010 14:52:42 vasta tsitaadiga

lighT, kuna see on rõve konsooliport.

SP võiks isegi ära proovida, kui mäng odavaks läheb. Muidugi, kui tuleb mingi zombie mode, siis tuleb vist mäng varem osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 20.07.2010 18:00:55 vasta tsitaadiga

Minu meelest võikski olla fps shooterites nagu Geoff välja pakkus et peab maksma relva padrunite eest ülejäänud on kõik tasuta. Kui raha ei maksa klõbistad tühja relvaga ja saad owni - dääm see oleks lame icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 21.07.2010 11:58:30 vasta tsitaadiga

No Activisoni poolt võik kõike tulla icon_biggrin.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 21.07.2010 12:39:37 vasta tsitaadiga

Siis jookseks kõik mappides nugadega ringi ja pussitaks teisi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 13:31:11 vasta tsitaadiga

Noa peab ka ostma. icon_biggrin.gif
Tegelt võikski nii olla, kui et ostad mängu siis saad ainult spectateida. 1 euro eest ostad 5 elu. Relvad maksavad 0,10-0,50 eurot, 1 salve jagu laskemoona 20% relva hinnast.
Ära sured siis kaotad kõik relvad ära ja teiste mängijate omi saab üles korjata.
Nii lahe oleks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.07.2010 13:40:16 vasta tsitaadiga

Vähemalt siis hoitakse elu hinnaga laskemoona ja kõike.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 16:48:05 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Vähemalt siis hoitakse elu hinnaga laskemoona ja kõike.

.... võrdub total campfest thumbs_down.gif ..... nende väheste mängjatega kes seda omale lubada saavad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 21.07.2010 21:21:02 vasta tsitaadiga

Väga hea uudis.

http://twitter.com/JD_2020/status/18946905657

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.07.2010 21:29:50 vasta tsitaadiga

Minu silmis nende reiting tõusis selle uudisega!
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 01:03:26 vasta tsitaadiga

destiny12, Ooojaa! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 16:38:42 vasta tsitaadiga

Hooah!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPUdye
HV kasutaja
CPUdye

liitunud: 21.02.2009




sõnum 22.07.2010 22:39:46 vasta tsitaadiga

njaaaa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 23.07.2010 17:47:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kui miski on seotud Avenged Sevenfoldiga, siis ei saa halb olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.08.2010 20:17:03 vasta tsitaadiga

MP Gameplay

Link

Fiiling on täpselt sama mis mw2...tundub parem. lõpus näitab et saab recordida ka mingit jama...consool only teema raudselt.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:24:51 vasta tsitaadiga

Mis esimesel septembril algab multiplayeri testimine icon_biggrin.gif ,just siis kui latsed kooli lähevad. icon_cool.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:27:40 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gifthumbs_up.gifthumbs_up.gif

Just siin vahepeal ootasin, et millal multiplayer'it näeb. Läksin isegi tagasi ja vaatasin, et millal Modern Warfare 2 esimene mp trailer tuli. Mina igatahes väga ootan arvestades, et seekord saab dedicated server'id ja muu särgivärgi. Loodetavasti kuu aega enne launchi ei tehta mingisugust (nõmedat) üllatust seekord.

Nüüd nägin, et Gametrailer'isse tuli just video multiplayer'i kohta, aga pealevajutades tuleb error. icon_biggrin.gif Hakkasin just üle neti otsima seda. beer_yum.gif

Videos näidatud "avatarid" (või mis iganes need olid) on aga küll suht nõmedad. Record'ida saab loodetavasti PC peal kah arvestades, et PC peal saaks see kõige rohkem kasutust. Pealegi on sai eelmises kah salvestada, aga lihtsalt süsteem ei olnud väga kasutajasõbralik.


viimati muutis Dude . 09.08.2010 20:37:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.08.2010 20:28:58 vasta tsitaadiga

oibljää vägev madin käis küll... tundus ägedam küll kui MW2 icon_razz.gif mulle meeldis see backstaber koht .. tundus et nüüd saab lausa 2 noaga killida ? ja see kus väike auto sõitis 2 venna juurde see on siis nagu et oli predator missile?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 09.08.2010 20:49:57 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-call-of/100689
tore et kutid on seekord loo vettpidavusega ka vaeva näinud thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:49:58 vasta tsitaadiga

killstreak thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 21:16:51 vasta tsitaadiga

See kaamera on mingi ideaalne varustus camperitele, pistad ühte nurka, ise vaatad teise nurka.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 21:17:35 vasta tsitaadiga

t6nnnu, paar kuud oled vast hiljaks jäänud. beer_yum.gif Aga mainin ka ära, et tegu ei ole Modern Warfare 2 tegijatega.

xxlmaster, mida sa siis ootasid? Et võtavad killstreak'id välja? Oli suht oodata, et mäng tuleb 1:1 Modern Warfare'iga ning isegi kui mingil imelik põhjusel unlockable killstreak'e ei oleks (aga seda ei juhtu nii või naa), siis mingisugused killstreak'id jäetakse ikkagi sisse. Need jäävad Call of Duty'desse vast igaveseks. Või käis see mõne kindla killstreak'i kohta?

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 09.08.2010 21:19:48 vasta tsitaadiga

MP videot vaataks nagu mw2 gameplay teiste mappidega. thumbs_down.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 21:24:47 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
MP videot vaataks nagu mw2 gameplay teiste mappidega. thumbs_down.gif

+1 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 09.08.2010 21:37:26 vasta tsitaadiga

Ei oska midagi öelda.Ole teistega täiesti nõus MW2 kohalt.Recoil nagu üldse puudub. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 21:48:30 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
destiny12 kirjutas:
MP videot vaataks nagu mw2 gameplay teiste mappidega. thumbs_down.gif

+1 icon_rolleyes.gif

+1
Täna just mängisin sõbra juures MW2-te. No see Black Ops on täpselt samasugune, isegi see lause "we taken the lead" või mis iganes see lause on, kõlab samamoodi.

Kas ikka ainult Treyarch teeb seda. Pole mingi IW seguga TreyWard?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 09.08.2010 21:52:02 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
t6nnnu, paar kuud oled vast hiljaks jäänud. beer_yum.gif Aga mainin ka ära, et tegu ei ole Modern Warfare 2 tegijatega.


Tean jah, ma olin positiivselt üllatunud lihtsalt icon_biggrin.gif.

See kaamera asi jah päris julge käik. Aga mingi imelik pommivööga puldiauto oli ka seal, mis on ilmselt anti-kaameracämper vms. Kardan et nad selle gadgetryga pingutavad ikka väga üle.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 21:54:40 vasta tsitaadiga

Ei kõla samamoodi vaid ongi sama. Kõik vana mängu heliefektid mida uues kasutada saab jäetakse samaks.

Kui videol pealkirja ei oleks siis ei saakski aru, et uus mäng on.


viimati muutis XATM092 09.08.2010 21:58:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 21:55:21 vasta tsitaadiga

Tundub päris OK ,aga relvade dünaamika ja sellega seonduv koos mageda luku klabinaga on ikka W@W-ist kaasa võetud icon_neutral.gif
Killstriked ja igasugu tavast toodav kasti teema on neile nagunii ette kirjutatud, seda isegi ei saaks kritiseerida, kuna tahme või taha siis MW2 oli jubbe sucsess ikkagist.
micro auto suitsiidi värgens oli päris lahe idee, ainult et seonduvus külmasõja aegadega suht kaheldav.
Tundub et MP jätkab ikka täige kaasajas.
Kui kuskil PC beta juttu silma jääb siis lingid teemasse, onju icon_cool.gif

Kuna mul kõik COD-i on siis ega see 250.- kulutamatta jää,selleks ajaks saabki enam vähem kogu MW2 kollektsioon täis koos challngetega icon_cool.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.08.2010 22:38:24 vasta tsitaadiga

loodan et relvale saab rohkem asju peale panna kui siiani saand
see mw2 oli perkiga et saaks kaks asja relvale peale
sellised lollused võiks ära jääda sest perks alt leiab paremaid asju

relvale toe panek kaotab ju ühe perksi ka ära mis on jälle suht arusaamatu kuna naguinii relva hoiab kahe käega kui laseb siis milleks vaja perk kaotada
kui juba sellised asjad nagu perk mängu panna siis võiks ikka mõistuse piires seda teha ja mitte hakata neid plokkima mingite mõttetute väljamõeldistega

relvale võiks saada summuti ja sihiku peale panna korraga ja see ei tohiks segada neid perkse jne oleks normaalne sest mäng on naguinii arcade milleks siis vaja kogu lõbu ära rikkuda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 09.08.2010 23:04:11 vasta tsitaadiga

No mis senna relvale rohkem annab veel külge panna? Nintendo?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 23:20:20 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
kui juba sellised asjad nagu perk mängu panna siis võiks ikka mõistuse piires seda teha ja mitte hakata neid plokkima mingite mõttetute väljamõeldistega

Tegemist ikkagi meelelahutusega. Siin pole kaine mõistuse ja/või realismiga erilist seost.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.08.2010 23:36:17 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
lopes39 kirjutas:
kui juba sellised asjad nagu perk mängu panna siis võiks ikka mõistuse piires seda teha ja mitte hakata neid plokkima mingite mõttetute väljamõeldistega

Tegemist ikkagi meelelahutusega. Siin pole kaine mõistuse ja/või realismiga erilist seost.


miks ma muidu seda mängu arcadeks nimetasin

summuti ja sihik võiks saada korraga peale panna nii et ei ole perki kasutusel
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 00:02:29 vasta tsitaadiga

lopes39, arcade või mitte, selline asi nagu balance peab ikka olema

PS: Veel üks huvitav asi trailerist neile, kes tähele ei pannud:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.08.2010 00:13:31 vasta tsitaadiga

nojah oma arvamust võib ju avaldada.. ega keegi ei sunni teid seda mängima kui ei meeldi.... huvitav missugune see mäng peaks olema et kõik oleks rahul ? MW2 oli ka selliseid gamemode kus sai ka ilma selle killstreak mängida

väga huvitav tähelepanek Dude thumbs_up.gif Ise hakkan seal selle ammu moodi asjaga ringi jooksma,iseasi kui hea relv see on icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 10.08.2010 00:46:47 vasta tsitaadiga

Demo vaatmamise põhjal küll ei meeldi. Mõtlesin, et Black Ops, oh, mingi eriti deep infiltration teema a'la Splinter Cell meets COD (minu jaoks on MW laeva missioon siiamaani äärmiselt nauditav olnud - scriptitud või mitte). World of war ei meeldinud, põhiliselt selle pärast, et seal olid ilmselgelt takistused (kui sa ikka üritad lahtisest uksest sisse saada ja nähtamatu sein on ees, ei tekita see sinus erilist süvenemist mängu vaid lakkamatut wtf tunnet). Kuigi mw ja mw2 olid samamoodi scriptitud, ei olnud seal selliseid asju silmaga näha. Ma kindlasti proovin Black Opsi ära, aga hetkel ainult väikese kulmukergitusega ning ootusega, et see üllatab mind.
_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 76, 77, 78  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.