Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 541, 542, 543  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.08.2010 19:45:26 vasta tsitaadiga

libe, õun on puuvili.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.08.2010 19:48:36 vasta tsitaadiga

austraalias kasvavad mulla sees, sest ega õunad tagurpidi kasva
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.08.2010 19:57:07 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Ok. Ma rohkem niisama norisin. Õuna toitumisalane teave: http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp/cgi-bin/list_nut_edit.pl

Teisigi toiduaineid saad sealt järgi uurida: http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp/search/

e: Kuram, otse ei lase linkida kindlale toiduainele icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 07.08.2010 19:59:13 vasta tsitaadiga

mis vaidlete õuna üle? kohe tuleb vokis küpsetatud ürdikartul ja lõhe grilli pealt, aiast kurk ja tomat juurde ja suvi on suurepärane thumbs_up.gif
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.08.2010 20:19:50 vasta tsitaadiga

http://www.food.com/

kõrimulguni retsepte, milles sisalduv on plutooniumini lahti löödud thumbs_up.gif
kohalik analoog www.ampser.ee

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.08.2010 02:18:00 vasta tsitaadiga

CorsairX on SKG etalon?
Viimati sõin purgitäie Salvesti Rassolnikut.


viimati muutis Elof 09.08.2010 03:51:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 02:35:04 vasta tsitaadiga

Tervislikus toitumises pole miskit paha, tahaks isegi olla veidi hoolivam endast
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 04:15:05 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Tervislikus toitumises pole miskit paha, tahaks isegi olla veidi hoolivam endast

Mis sind siis takistab?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.08.2010 04:18:05 vasta tsitaadiga

Sõin kirsikompoti.
Maaletooja Macro Trade Baltic.
Pilti ei teinud. Tervislik kraam.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 11:01:22 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Tervislikus toitumises pole miskit paha, tahaks isegi olla veidi hoolivam endast

Mis sind siis takistab?

Hmm, harjumustes kinni äkki, või lihtsalt ettevõtmatus. Täpset vastust ei teagi.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 11:33:28 vasta tsitaadiga

laisk oled lihtsalt
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 13:20:55 vasta tsitaadiga

Seda kah
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 16:18:37 vasta tsitaadiga

Käisin täna poes, võtsin 1 Lays megapaci ja no kurat, pakk kena ja suur kuid vaid veerand sellest on täidetud, ülejäänud õhk. Vanasti oli nagu rohkem sees seal. Tuleb vist Piraatide peale tagasi minna. To pakk vähemalt enam-vähem täis topitud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 16:20:13 vasta tsitaadiga

Laysil suht kokkusurutud ju... piraadirõngastega see värk et suht õhulised ja värki.
Ühesõnaga, vaata kaalu ja kui veel kahtled, loe chipsid kokku ja siis võrdle arve kõige suurema piraadirõngastepakiga. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 23:28:33 vasta tsitaadiga

Nii, nädala plaan alla võtta 4kg sai täidetud kahe ja poole päevaga. Söögiks oli 6x keedetud munavalge, 100% orgaaniline mahl, kaks musta kohvi, kaks õuna, kaks banaani ja paar ampsu kartuliputru (suruti pihku ja ei suutnud ära öelda).

Nüüd kui tegu tehtud pöördun tagasi normaalse toitumise juurde. Sai tõestatud et kiire allavõtmine pole üldse nii raske nagu arvatakse.

PS! Lõõpijatele teadmiseks see, et sõjaväest ei saa juba mõnda aega minema alakaaluga. Kui KMI on üle 35 siis saab minema. Kui on üle 30, antakse pikendust.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 23:31:35 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:

PS! Lõõpijatele teadmiseks see, et sõjaväest ei saa juba mõnda aega minema alakaaluga. Kui KMI on üle 35 siis saab minema. Kui on üle 30, antakse pikendust.
Kas sinna üldse alakaaluga võetaksegi? (või pead silmas et minnes on normis aga seal ringi joostes võtad nii palju alla et on juba liiga vähe?).

Igaljuhul, täna sai kh terve arbuus kinni pandud, suht kogu päeva menüü icon_biggrin.gif

EDIT: oot oot mida.

tsitaat:
ideaalkaalu (KMI 22), minimaalse normaalkaalu (KMI 19), maksimaalse normaalkaalu (KMI 25)
.
Et kui 35+ on siis saab alles kuhu? Väkke või väest minema? Et siis 180CM pikkune peab vähemalt 114 kilo kaaluma icon_eek.gif

Või on mul rosin ära kuivanud?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 08.08.2010 23:50:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 23:34:14 vasta tsitaadiga

Kui enne kaalumist WCs käia, siis tunnike saunas higistada, on 2kg nagu niuhti kadunud.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.08.2010 00:11:46 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
Nii, nädala plaan alla võtta 4kg sai täidetud kahe ja poole päevaga.


No krt vat seda ma küll ei usu! Pakun et sõid enne 3kg liha sisse + jook ja siis käisid lihtsalt 2p s*tal icon_lol.gif Kaal ka kindlasti valetas jne.
Kahe ja poole päevaga 4Kg... no tee mis tahad, ei usu! icon_confused.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 00:51:10 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
khan kirjutas:
Nii, nädala plaan alla võtta 4kg sai täidetud kahe ja poole päevaga.


No krt vat seda ma küll ei usu! Pakun et sõid enne 3kg liha sisse + jook ja siis käisid lihtsalt 2p s*tal icon_lol.gif Kaal ka kindlasti valetas jne.
Kahe ja poole päevaga 4Kg... no tee mis tahad, ei usu! icon_confused.gif



Enne oli täiesti tavaline toitumine. Kaalusin 65kg ja olen 180kg. Tänaseks sain 61 peale ilusasti.

Kooli ajal vahepeal läks kaal ise ka 61 peale, kui polnud aega söömiseks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.08.2010 12:01:17 vasta tsitaadiga

khan, tõsiselt... minu jaoks on see absurd 2,5-e päevaga 4Kg alla võtta. Aga ei viitsi vaidlema ka hakata. Kui sa enda arvates sellega hakkama said, siis las olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 14:23:50 vasta tsitaadiga

Facebookist:

banana_dance.gif Babyback Ribs & BBQ avab septembris 2010 Kristiine Keskuses BabyBack Ribs & BBQ nr 2. banana_dance.gif
Seoses sellega otsime oma rõõmsasse perre vahvaid teenindajaid, kes armastavad Inimesi, Lapsi, Tööd, Elu, Ülemusi.....
Kui sinus on peidus kõik see ja rohkemgi veel, ning soov seda teistega jagada, saada CV info@babyback.ee Võibolla oled homme juba üks meie seast icon_smile.gif

Ühesõnaga.. thumbs_up.gif Mu rahakotile ja vööümbermõõdule see vast hästi ei mõju icon_rolleyes.gif bananadance2.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 14:59:01 vasta tsitaadiga

eusa_think.gif
Peaks mingi hetk sinna ronima, grill on hää.
CorsairX kirjutas:
khan, tõsiselt... minu jaoks on see absurd 2,5-e päevaga 4Kg alla võtta. Aga ei viitsi vaidlema ka hakata. Kui sa enda arvates sellega hakkama said, siis las olla icon_lol.gif

Raudselt vedelikepuudusest tingitud... nii võib üsna palju kaalu alla võtta ajutiselt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 16:37:16 vasta tsitaadiga

Perse kukkunud kurgipartii. 4 3L purki ja raisk vana kaane sulgur ei suutnud korralikult kaant kinni suruda ja õhk pääses läbi. Kurkide maitse muutus ka kohutavalt ja süüa praktiliselt ei kõlba.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.08.2010 17:33:11 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Facebookist:

banana_dance.gif Babyback Ribs & BBQ avab septembris 2010 Kristiine Keskuses BabyBack Ribs & BBQ nr 2. banana_dance.gif
Seoses sellega otsime oma rõõmsasse perre vahvaid teenindajaid, kes armastavad Inimesi, Lapsi, Tööd, Elu, Ülemusi.....
Kui sinus on peidus kõik see ja rohkemgi veel, ning soov seda teistega jagada, saada CV info@babyback.ee Võibolla oled homme juba üks meie seast icon_smile.gif

Ühesõnaga.. thumbs_up.gif Mu rahakotile ja vööümbermõõdule see vast hästi ei mõju icon_rolleyes.gif bananadance2.gif


Ohh, lahe! Mulle meeldib babyback, aga kunagi polnud võimalus sinna tabasallu minna. Nüüd vähemalt saab kristiines käidud xD. Praegu nosin arbuusi.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 22:12:33 vasta tsitaadiga

Poissmehe reedeõhtune õlle- ja filmikõrvane salat de luxe

2 tomatit
1/4 hiina kapsast
rohelist sibulat
200g suitsusinki
külmikust u 100g tatart või makarone või midagi iganes seal on.

Suuremad asjad hakkida u 1cm tükkideks, segada väikses supikausis, peale valada sojakastet.

thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.08.2010 22:26:07 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Poissmehe reedeõhtune õlle- ja filmikõrvane salat de luxe

2 tomatit
1/4 hiina kapsast
rohelist sibulat
200g suitsusinki
külmikust u 100g tatart või makarone või midagi iganes seal on.

Suuremad asjad hakkida u 1cm tükkideks, segada väikses supikausis, peale valada sojakastet.

thumbs_up.gif
kõlab rohkem popurriina kõigest, mis külmikus ja riiulil vedeleb, mitte salatina icon_rolleyes.gif
sisuliselt oleks menüü võinud öelda lühidalt ja lasknud gurmaanidel ise jääkidega mängida

ei taha teada, mida sul õlle ja majoneesi olemasoluga veel kokku oleks saanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 22:33:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kõlab rohkem popurriina kõigest, mis külmikus ja riiulil vedeleb, mitte salatina


doh.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.08.2010 22:37:59 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
libe kirjutas:
kõlab rohkem popurriina kõigest, mis külmikus ja riiulil vedeleb, mitte salatina


doh.gif
las ma mõistatan - külmikusalat?

www.supercook.com

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 22:45:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1/4 hiina kapsast

sellest mõistest pole kunagi aru saanud - nende suurused ju varieeruvad 100 grammist paari kiloni icon_razz.gif kui muu nänn annab kokku juba pool kilo, siis mida head annab 25g hiinakat? icon_biggrin.gif
üleüldse on hiinakas suht mõttetu, liiga palju rootsusid. peajääsalat IMO parema maitsega ja kadu kordades väiksem.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.08.2010 22:49:19 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

1/4 hiina kapsast

sellest mõistest pole kunagi aru saanud - nende suurused ju varieeruvad 100 grammist paari kiloni icon_razz.gif kui muu nänn annab kokku juba pool kilo, siis mida head annab 25g hiinakat? icon_biggrin.gif
üleüldse on hiinakas suht mõttetu, liiga palju rootsusid. peajääsalat IMO parema maitsega ja kadu kordades väiksem.
jääsalati ja hiinakapsa erinevus on sama suur kui musta ja punase sõstra vahel icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 22:53:45 vasta tsitaadiga

Kasutage emba-kumba vastavalt viitsimisele. Kui veerandit ei viitsi hakkida, hakkige vähem. thumbs_up.gif Aga salat oli hea, kerge eine. supercooki lehe jätan meelde thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 22:53:59 vasta tsitaadiga

ei saa pihta. seleta mida silmas pead.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 20:51:54 vasta tsitaadiga

Sai, mingi "kilu tomatikastmes"-tüüpi konserv ja isetehtud soolakurk. Mõnus.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 21:42:26 vasta tsitaadiga

just eile otsisin poest värsket soolakurki - vann oli tühi! s.t. seal polegi midagi olnud, ei enne ega peale minu külastust icon_sad.gif
ma eeldasin, et hea kurgiaasta puhul peaks neid igal võimalikul kujul olema igas arvestatavas poes, aga ei icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 21:48:53 vasta tsitaadiga

ise ei viitsi teha või saaremaal kuskil teeäärtes ei müüda?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 22:39:04 vasta tsitaadiga

ise kohe kindlasti ei viitsi teha, lihtsam osta icon_biggrin.gif
kui kuskil teeääres isegi müüakse (mis on väheusutav), siis sest on vähe abi - laisa jalamehena on tegutsemispiirkond suht väike icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.08.2010 11:11:05 vasta tsitaadiga

Söön nuudleid, sest midagi muud atm ei viitsi. Leidsin ühe viisi kuidas need maitsvamaks teha. Võtsin mingi sellise

Spoiler Spoiler Spoiler


Seenemaitsega. panin vett sisse a krt koguaeg olid nuudlid kuivad kuna see maitseaine jne oli koguaeg vees. Siis nägin et mul on ka

Spoiler Spoiler Spoiler

Ka seene oma. Toppisin selle sinna 5 minute asja sisse ja vesi läks mõnusalt paksuks ja nüüd on maitse ka veel. Nom.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 11:36:50 vasta tsitaadiga

Vihkan kiirtoitu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 15.08.2010 14:30:11 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:

PS! Lõõpijatele teadmiseks see, et sõjaväest ei saa juba mõnda aega minema alakaaluga. Kui KMI on üle 35 siis saab minema. Kui on üle 30, antakse pikendust.

Sõber käis selle aasta mais/juunis arstlikus ja kehamassi indeks oli 17. Sai eluaegse vabastuse.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.08.2010 14:45:17 vasta tsitaadiga

17? WTF? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 14:55:50 vasta tsitaadiga

Luu ja kont noh icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lilander
HV kasutaja
lilander

liitunud: 29.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 16:14:46 vasta tsitaadiga

Paar päeva nälgimist ning saunas käimist ja saaksin kah 17 kätte, aga ennast küll eriti kondisena ei tunne icon_rolleyes.gif Praegu 18 koma midagi ilmselt..

söön kõike mis tahan, aga pikad päevad ehitusel teevad oma töö. thumbs_up.gif

siiski sõjaväest kõrvale pole praegu plaanis nihverdada icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 15:38:14 vasta tsitaadiga

Palun soovitage normaalset kohvipuru, mida eestist osta.

Selveri Whittard Of Chelsea' kohvi kõik saadaolevad variandid olen ära proovinud, nüüd võiks midagi uut proovida. Hind üle 100.- 250gr eest olla ei tohiks.

http://www.whittard.co.uk/store/catalogue/Coffee-P3000/ thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 15:48:33 vasta tsitaadiga

Siis oskad ka öelda mis kohv Whittard Of Chelsea variantidest on kõige parem?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 19:48:13 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Siis oskad ka öelda mis kohv Whittard Of Chelsea variantidest on kõige parem?


Maitseasi, mulle meeldis kõige rohkem After Dinner. VÄGA tugev ja kange, samas pehme maitse. Tavalised odavad Paulig, Jacobs, misiganes tunduvad peale seda nagu lahja tõrv.
2ne lemmik on Costa Rica. Mahe, ideaalne koos mingi siirupi (Amaretto) ja koorega.

W' omade hea võrdlus http://www.ciao.co.uk/Whittard_s_Coffee_Beans__Review_5307804 thumbs_up.gif

Täna ostsin mingi Cafe Sati Guatemala ökokohvi Selverist, kohe proovin ära.

edit: Viga pole, ent Whittardi omad on paremad.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 14:42:20 vasta tsitaadiga

Keegi müslit on ise teinud? Mida kokku segada?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 14:48:23 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5824894&highlight=m%C3%BCsli#5824894
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 23:25:42 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Keegi müslit on ise teinud? Mida kokku segada?

Meega röstitud kaerahelbed, KISS (keep it simple stupid).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 17:39:38 vasta tsitaadiga

Kaua Eestis juba Monster Energy't müüakse?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 18:48:57 vasta tsitaadiga

Selveris on uued Fruitline teed müügil, väga mõistliku hinnaga, ning tee on tõsiselt hea. 14 krooni 100g paki eest thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 541, 542, 543  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.