|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
27.07.2010 08:38:57
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
selle debut traileri all olevad kommentaarid on küll suht ajukääbikute poolt kirjutatud kes seal võrdlevad seda mängu GT5-ga
Grand Tourismo on olnud ja ka jääb ainult ringraja simulatsiooniks või olen ma valesti aru saanud
pealegi GT5 on ka ainult konsooli mäng
|
GT5s on official WRC sari ka.
Lisaks siis nascarile.
GT4s oli ka miskine ralli, seal see väga hea ei olnud imo, ei teagi, kuidas nad gt5s hakkama saavad. |
ma tean et on aga mitu rada seal wrc jaoks mängus on ?
vaevalt et seal kõik rajad on ... kui mõelda pisut peaga siis gt5-s on veel palju erinevaid klasse jne siis selle mängu suurus peaks jääma kuskile 20GB juurde kui iga seeriale kõik rajad teha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
27.07.2010 08:44:14
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| NeroEST kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
selle debut traileri all olevad kommentaarid on küll suht ajukääbikute poolt kirjutatud kes seal võrdlevad seda mängu GT5-ga
Grand Tourismo on olnud ja ka jääb ainult ringraja simulatsiooniks või olen ma valesti aru saanud
pealegi GT5 on ka ainult konsooli mäng
|
GT5s on official WRC sari ka.
Lisaks siis nascarile.
GT4s oli ka miskine ralli, seal see väga hea ei olnud imo, ei teagi, kuidas nad gt5s hakkama saavad. |
ma tean et on aga mitu rada seal wrc jaoks mängus on ?
vaevalt et seal kõik rajad on ... kui mõelda pisut peaga siis gt5-s on veel palju erinevaid klasse jne siis selle mängu suurus peaks jääma kuskile 20GB juurde kui iga seeriale kõik rajad teha |
Kahekihilise BD suurus on 50GB
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
28.07.2010 21:43:47
|
|
|
| Esmamulje igatahes väge (N)
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
28.07.2010 21:51:27
|
|
|
| Lauri Kiissel kirjutas: |
| Esmamulje igatahes väge (N) |
dünaamilise ilma puudus on vähe negatiivne aspekt
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
02.08.2010 16:26:40
|
|
|
Eurogamer "Käed küljes":
http://www.eurogamer.net/articles/wrc-hands-on
Edit: Ja veel...
| tsitaat: |
The guys at Drivingitalia.it tested an advanced build of the game and...
Pros (+)
- The game with all the aids off it's definitely simulative, so we'll NOT have a semi-sim/arcade but a title (almost) specular to RBR in terms of physics and realistic cars behaviour;
- A steering wheel is highly recommended (they tried the game with a G25+Playseat) and the ffb effects will be perfectly reproduced and influenced by the various road surfaces;
- The stages will be catalogued following a scale from 1 (easier) to 5 (more difficult). The guys at Drivingitalia tried some 5* tracks and said that the roads won't be as large and arcadey as those shown in all the gameplay videos;
- The cars are very well modeled and the graphics engine will provide a fully dynamic lighting;
Cons (-)
- Graphically talking, the game isn't that impressive. The textures are quite bad and the cockpits aren't as detailed as they should be. Plus the PC version suffered from an instable framerate.
- The cars sounds are horrible, sampled at low bitrate and characterized by a totally unrealistic and robotic feeling.
On a side note, the guy who was also at the F1 2010 conference said that WRC will be a lot more simulative than the Codie's game, and I don't know if this is a good news...
The original article:
http://www.drivingitalia.net/articoli.php?sez=software&id=99 |
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
02.08.2010 16:52:58
|
|
|
| Eurogamer.net ja drivingitalia.net on küll mitmes punktis vastupidisel arvamusel. Võta nüüd kinni kumba uskuda.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
02.08.2010 19:02:15
|
|
|
Graafika on sama mis CMR 2005-el
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
02.08.2010 19:16:28
|
|
|
Kas mulle ainult tundub või on cockpit vaade natuke venitatud vaateväljaga vms.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
03.08.2010 11:06:21
|
|
|
| tsitaat: |
The title does not feature a dynamic wheather system, the weather at each rally is pre-set based on the actual event.
No full-length WRC stages are included.
Some of the lighter fencing is movable, concrete walls or massive iron-fencing wasn’t movable or damageable in the preview version. |
Booo...
See eurogameri artikkel jättis küll parema mulje, kuid mäng lõhnab endiselt halvasti.
Keegi võiks codemastersile selgeks teha, et dirt 2 engine on perfect, tehke sinna lihtsalt palju radasid ja pange sinna ainult wrc autod sõitma, ongi kõik hästi.
Ei ole vaja hakata milestonel jalgratast leiutama. Ei tea, kas richard burns rallyle uusi radasid ja graafika uuendust niimoodi ei annaks teha, et juhitavus alles jääks?
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.08.2010 11:10:45
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
Keegi võiks codemastersile selgeks teha, et dirt 2 engine on perfect, tehke sinna lihtsalt palju radasid ja pange sinna ainult wrc autod sõitma, ongi kõik hästi.
Ei ole vaja hakata milestonel jalgratast leiutama. Ei tea, kas richard burns rallyle uusi radasid ja graafika uuendust niimoodi ei annaks teha, et juhitavus alles jääks? |
Dirt 2 engine ei ole ideaalne, simust on asi kaugel
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_racing_simulators
RBR-ile on päris korralikult mode ja autis tehtud. Radu ei ole väga palju uusi aga neid ka mõni on
http://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads
Sealt foorumitest saad ka vast infot http://www.rbrel.com/
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.08.2010 19:18:43
|
|
|
Seestvaade on ikka absurdselt lollakas, imelik vms Graafika nüüd tundub tiba parem juba aga noo ikka paras sitt. Eks näis kui välja tuleb, hea, et PC peale vähemalt
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
04.08.2010 01:49:39
|
|
|
Ei tea jah mis sest mängust saab. Ise kardan et tuleb suht feil. Krt, keegi võiks shift`i mootoriga/graafikaga ühe korraliku WRC teha... imo toimiks väga hästi
e: liikus mõtle hetkel üldse sinnakanti, et miks krt ei tehta mingit Legends of Rallt nimelist mängu vms. kus oleks ainult igasugu vanakooli rallikad sees
nagu nt. Alpine-Renault A110 1600, Datsun 1600 SSS, Fiat Abarth, Lancia stratos, Audi quattro jne. ...imo oleks jube kuul ...vb. võiks mäng nagu tulevikku progresseeruda, et hiljem muutuksid rajad ja autod tänapäevasteks ...aga kõike seda ainult Career mode`s.
e2: Kusjuures... meenus et taoline rallimäng oli kunagi isegi olemas kus vanad autod ja järjest arenedes said uuemaid ja paremaid aga nimi ei tule meelde
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siilike3d
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2008
|
04.08.2010 21:09:51
|
|
|
link :: http://www.youtube.com/watch?v=bYnIohq7g7g
| CorsairX kirjutas: |
: Kusjuures... meenus et taoline rallimäng oli kunagi isegi olemas kus vanad autod ja järjest arenedes said uuemaid ja paremaid aga nimi ei tule meelde  |
Kas Rally trophy
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
04.08.2010 22:09:34
|
|
|
| siilike3d, just seesama! Tänud, et meelde tuletasid! Peab vist uuesti muretsema selle mängu. Suht ok graafika isegi. Mäletan, et tollal ei vedanud ei minu ega kski minu sõbra arvuti seda mängu välja.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
07.08.2010 17:29:55
|
|
|
mõned uued skriinid, mis näitavad menüüd, HUD-i.
Link
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
08.08.2010 17:54:27
|
|
|
Ma loodan, et nad suudavad kiiruskatsete aegade edetabeli häkkeritest puhtana hoida.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
14.08.2010 16:57:47
|
|
|
Siin on arvutimängu WRC 2010 teema
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.08.2010 17:29:15
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| siilike3d, just seesama! Tänud, et meelde tuletasid! Peab vist uuesti muretsema selle mängu. Suht ok graafika isegi. Mäletan, et tollal ei vedanud ei minu ega kski minu sõbra arvuti seda mängu välja. |
Mäletan samamoodi, et haigeid nõudeid vajas Soomlaste tehtud Siiani näeb kena välja ja juhitavus väga supper!!! Simu nagu. Tegin läbi ikka lõpuks paar aastat hiljem Peaks uuesti ette võtma ka !!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
14.08.2010 17:30:46
|
|
|
OPAAA! ja teie räägite et graafika pole hea....
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
14.08.2010 18:03:19
|
|
|
joptvõimat
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
14.08.2010 21:20:32
|
|
|
| inc kirjutas: |
OPAAA! ja teie räägite et graafika pole hea....
 |
võtsin ühe pildi lahti, graafika on tõesti hea pealegi ma nägin korraga civivu peal eesti lippu
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.08.2010 13:57:44
|
|
|
Krt, mul see link tühi . Youtubest leidsin gameplay, pildiliselt väga ilus.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
23.08.2010 15:36:55
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Krt, mul see link tühi . Youtubest leidsin gameplay, pildiliselt väga ilus.
Spoiler 
|
mingi mirror teema on videos nooled näitavad vastupidi kurvide kohta
seda viga on vanemates colinites ka olnud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
30.08.2010 02:23:44
|
|
|
Krt ma ei tea, ei tundu nagu see õige.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
30.08.2010 07:11:03
|
|
|
Silma järgi vaadates jah aga ennem ikka täis laksust aru ei saa kui ise proovinud pole.
Üks väheseid mänge mis see aasta kindlalt ostan.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
30.08.2010 18:08:39
|
|
|
Treileris oleks nagu tegu kolme eri asjaga... reaalsed klipid ja siis klipid kahest erinevast rallimängust Igatahes s*ta mulje jättis
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
30.08.2010 19:39:16
|
|
|
Tre,
Midagi julgustavat selles uues treileris kahjuks minujaoks ei ole. Nagu juba arvata oli..aga noh, eks lõpliku arvamuse saab öelda kui seda pela proovida saab.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
30.08.2010 19:56:55
|
|
|
Ega mingist betast/demost pole midagi kuulda? Ise olen üritanud küsimusele vastust leida, siiani tulutult.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
30.08.2010 20:00:43
|
|
|
Gameplay videosi ja treilireid vaadates tundub asi ikka täielik feil. Kahju kui ei suudeta sellisest nimest midagi head välja treida.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
30.08.2010 20:43:36
|
|
|
| Graafika on küll ajarännaku teinud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
31.08.2010 11:37:32
|
|
|
| Video järgi ok aga eks näis kuidas ise sõita on. Fiilingut pole nagu Cm mängudes siis pole midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
31.08.2010 11:38:02
|
|
|
Mängimisvideo video järel mida nad veel ootavad lasku välja kui neid juba nagu peale seeni tuleb.
Graafika paistab täitsa norm olevat, aga hääled on küll nagu maitia mis
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
31.08.2010 11:47:47
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Tre,
Spoiler 
Equ |
Esimene arvestatav video mille järgi midagi öelda. Tundub ok aga seestvaade on küll täiega Jääb üle loota, et replay ja ingame erinevad üksteisest
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
31.08.2010 12:06:48
|
|
|
| päris RBR vist ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
31.08.2010 12:07:32
|
|
|
milline ametlik väljalaskekuupäev on?
algul lubatis septembriks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
31.08.2010 12:15:33
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
milline ametlik väljalaskekuupäev on?
algul lubatis septembriks. |
8. oktoober
| vonets kirjutas: |
| päris RBR vist ei ole... |
RBRist on asi kaugel, aga Darin InsideSimRacing.tv'st leiab et füüsika on võrreldav GT5 ja Forza3'ga
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
31.08.2010 12:25:57
|
|
|
Krt rada tundub ka kohati lai kui lennuväli olema.
Graafika on tip-top.... ei mida ulme head ega saa ka sitasti öelda. Nagunii gameplay ja füüsika on tähtsamad.
Konkreetse video auto hääl on täitsa ok. Ega selle klassi parsad paremat häält ei teegi.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
31.08.2010 12:34:09
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
aga seestvaade on küll täiega  |
mis tal siis viga on? täiesti tavaline imo..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
31.08.2010 13:50:31
|
|
|
köhh-köhh.... kellel
Ca 13 kilo koos kõigega
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
31.08.2010 13:51:12
|
|
|
| madness kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
aga seestvaade on küll täiega  |
mis tal siis viga on? täiesti tavaline imo.. |
Seestvaatest tundus, et külg ees kurvi minekut ei olegi - vähemalt demos oli seestvaate puhul auto liikumine nagu vanaemal piima järel käies. Ei mingit külg ees libisemist.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
31.08.2010 13:58:25
|
|
|
ma saan aru et lootused on kõrged, sest see üle tüki aja üks lootustandev rallikas
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
31.08.2010 14:14:10
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
köhh-köhh.... kellel
Ca 13 kilo koos kõigega
Spoiler 
|
selle rool juba maksab suht palju ja no andekamad tegelased kes viitsivad teevad sellise kodus ise valmis kui rool olemas selline mis siiani maksab liiga ulme hinda oma vanuse kohta
mõttetum versioon taolisest asjast on ilma sidurita ja käigukangiita
see on wireless mingite pattakatega mis suht kaua vastu ei pea seega ikka täis pauk mõttetust
Spoiler 
teemast ka pisut ... kui graafika on kehva siis on loota et vanemad saanid seda ka jooksutavad nagu on minu arvuti mis vajab kas uut proset või over clocki (mida ma teha ei oska ja õpetuse järgi ka ise näppima ei hakka)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
31.08.2010 16:25:24
|
|
|
Auto hääl on viimases videos küll nagu CMR2-s... suht mööda tundub
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|