Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WRC 2010 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.07.2010 08:38:57 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
lopes39 kirjutas:
selle debut traileri all olevad kommentaarid on küll suht ajukääbikute poolt kirjutatud kes seal võrdlevad seda mängu GT5-ga
Grand Tourismo on olnud ja ka jääb ainult ringraja simulatsiooniks või olen ma valesti aru saanud
pealegi GT5 on ka ainult konsooli mäng

GT5s on official WRC sari ka.

Lisaks siis nascarile.

GT4s oli ka miskine ralli, seal see väga hea ei olnud imo, ei teagi, kuidas nad gt5s hakkama saavad.


ma tean et on aga mitu rada seal wrc jaoks mängus on ?
vaevalt et seal kõik rajad on ... kui mõelda pisut peaga siis gt5-s on veel palju erinevaid klasse jne siis selle mängu suurus peaks jääma kuskile 20GB juurde kui iga seeriale kõik rajad teha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 27.07.2010 08:44:14 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
NeroEST kirjutas:
lopes39 kirjutas:
selle debut traileri all olevad kommentaarid on küll suht ajukääbikute poolt kirjutatud kes seal võrdlevad seda mängu GT5-ga
Grand Tourismo on olnud ja ka jääb ainult ringraja simulatsiooniks või olen ma valesti aru saanud
pealegi GT5 on ka ainult konsooli mäng

GT5s on official WRC sari ka.

Lisaks siis nascarile.

GT4s oli ka miskine ralli, seal see väga hea ei olnud imo, ei teagi, kuidas nad gt5s hakkama saavad.


ma tean et on aga mitu rada seal wrc jaoks mängus on ?
vaevalt et seal kõik rajad on ... kui mõelda pisut peaga siis gt5-s on veel palju erinevaid klasse jne siis selle mängu suurus peaks jääma kuskile 20GB juurde kui iga seeriale kõik rajad teha


Kahekihilise BD suurus on 50GB icon_wink.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 28.07.2010 20:32:21 vasta tsitaadiga

http://www.virtualr.net/world-rally-championship-car-track-list-answers/
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2010 21:43:47 vasta tsitaadiga

Esmamulje igatahes väge (N)
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 28.07.2010 21:51:27 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Esmamulje igatahes väge (N)


dünaamilise ilma puudus on vähe negatiivne aspekt
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 02.08.2010 16:26:40 vasta tsitaadiga

Eurogamer "Käed küljes":
http://www.eurogamer.net/articles/wrc-hands-on

icon_wink.gif

Edit: Ja veel...
tsitaat:
The guys at Drivingitalia.it tested an advanced build of the game and...

Pros (+)
- The game with all the aids off it's definitely simulative, so we'll NOT have a semi-sim/arcade but a title (almost) specular to RBR in terms of physics and realistic cars behaviour;

- A steering wheel is highly recommended (they tried the game with a G25+Playseat) and the ffb effects will be perfectly reproduced and influenced by the various road surfaces;

- The stages will be catalogued following a scale from 1 (easier) to 5 (more difficult). The guys at Drivingitalia tried some 5* tracks and said that the roads won't be as large and arcadey as those shown in all the gameplay videos;

- The cars are very well modeled and the graphics engine will provide a fully dynamic lighting;

Cons (-)
- Graphically talking, the game isn't that impressive. The textures are quite bad and the cockpits aren't as detailed as they should be. Plus the PC version suffered from an instable framerate.

- The cars sounds are horrible, sampled at low bitrate and characterized by a totally unrealistic and robotic feeling.

On a side note, the guy who was also at the F1 2010 conference said that WRC will be a lot more simulative than the Codie's game, and I don't know if this is a good news...

The original article:
http://www.drivingitalia.net/articoli.php?sez=software&id=99

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.08.2010 16:52:58 vasta tsitaadiga

Eurogamer.net ja drivingitalia.net on küll mitmes punktis vastupidisel arvamusel. Võta nüüd kinni kumba uskuda.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 19:02:15 vasta tsitaadiga

Graafika on sama mis CMR 2005-el icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.08.2010 19:16:28 vasta tsitaadiga

Kas mulle ainult tundub või on cockpit vaade natuke venitatud vaateväljaga vms. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 03.08.2010 11:06:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The title does not feature a dynamic wheather system, the weather at each rally is pre-set based on the actual event.
No full-length WRC stages are included.
Some of the lighter fencing is movable, concrete walls or massive iron-fencing wasn’t movable or damageable in the preview version.

Booo... thumbs_down.gif
See eurogameri artikkel jättis küll parema mulje, kuid mäng lõhnab endiselt halvasti.

Keegi võiks codemastersile selgeks teha, et dirt 2 engine on perfect, tehke sinna lihtsalt palju radasid ja pange sinna ainult wrc autod sõitma, ongi kõik hästi.
Ei ole vaja hakata milestonel jalgratast leiutama. Ei tea, kas richard burns rallyle uusi radasid ja graafika uuendust niimoodi ei annaks teha, et juhitavus alles jääks?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.08.2010 11:10:45 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Keegi võiks codemastersile selgeks teha, et dirt 2 engine on perfect, tehke sinna lihtsalt palju radasid ja pange sinna ainult wrc autod sõitma, ongi kõik hästi.
Ei ole vaja hakata milestonel jalgratast leiutama. Ei tea, kas richard burns rallyle uusi radasid ja graafika uuendust niimoodi ei annaks teha, et juhitavus alles jääks?


Dirt 2 engine ei ole ideaalne, simust on asi kaugel
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_racing_simulators

RBR-ile on päris korralikult mode ja autis tehtud. Radu ei ole väga palju uusi aga neid ka mõni on
http://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads

Sealt foorumitest saad ka vast infot http://www.rbrel.com/

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 19:18:43 vasta tsitaadiga

Seestvaade on ikka absurdselt lollakas, imelik vms icon_lol.gif Graafika nüüd tundub tiba parem juba aga noo ikka paras sitt. Eks näis kui välja tuleb, hea, et PC peale vähemalt icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.08.2010 01:49:39 vasta tsitaadiga

Ei tea jah mis sest mängust saab. Ise kardan et tuleb suht feil. Krt, keegi võiks shift`i mootoriga/graafikaga ühe korraliku WRC teha... imo toimiks väga hästi icon_rolleyes.gif

e: liikus mõtle hetkel üldse sinnakanti, et miks krt ei tehta mingit Legends of Rallt nimelist mängu vms. kus oleks ainult igasugu vanakooli rallikad sees
nagu nt. Alpine-Renault A110 1600, Datsun 1600 SSS, Fiat Abarth, Lancia stratos, Audi quattro jne. ...imo oleks jube kuul ...vb. võiks mäng nagu tulevikku progresseeruda, et hiljem muutuksid rajad ja autod tänapäevasteks ...aga kõike seda ainult Career mode`s.

e2: Kusjuures... meenus et taoline rallimäng oli kunagi isegi olemas kus vanad autod ja järjest arenedes said uuemaid ja paremaid aga nimi ei tule meelde icon_idea.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilike3d
HV vaatleja
siilike3d

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 21:09:51 vasta tsitaadiga

link :: http://www.youtube.com/watch?v=bYnIohq7g7g

CorsairX kirjutas:
: Kusjuures... meenus et taoline rallimäng oli kunagi isegi olemas kus vanad autod ja järjest arenedes said uuemaid ja paremaid aga nimi ei tule meelde icon_idea.gif


Kas Rally trophy
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.08.2010 22:09:34 vasta tsitaadiga

siilike3d, just seesama! Tänud, et meelde tuletasid! Peab vist uuesti muretsema selle mängu. Suht ok graafika isegi. Mäletan, et tollal ei vedanud ei minu ega kski minu sõbra arvuti seda mängu välja.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 17:29:55 vasta tsitaadiga

mõned uued skriinid, mis näitavad menüüd, HUD-i.

Link
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 15:48:37 vasta tsitaadiga

http://www.videogamer.com/news/wrc_game_modes_revealed.html
nats tarka juttu.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 17:54:27 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et nad suudavad kiiruskatsete aegade edetabeli häkkeritest puhtana hoida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 16:50:36 vasta tsitaadiga

Mode on kustutamas käinud icon_evil.gif

http://web.zone.ee/taavinurk/pilt/
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 16:57:47 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Mode on kustutamas käinud icon_evil.gif

http://web.zone.ee/taavinurk/pilt/


Siin on arvutimängu WRC 2010 teema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 17:29:15 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
siilike3d, just seesama! Tänud, et meelde tuletasid! Peab vist uuesti muretsema selle mängu. Suht ok graafika isegi. Mäletan, et tollal ei vedanud ei minu ega kski minu sõbra arvuti seda mängu välja.


Mäletan samamoodi, et haigeid nõudeid vajas icon_razz.gif Soomlaste tehtud icon_biggrin.gif Siiani näeb kena välja ja juhitavus väga supper!!! Simu nagu. Tegin läbi ikka lõpuks paar aastat hiljem icon_smile.gif Peaks uuesti ette võtma ka icon_biggrin.gif!!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 14.08.2010 17:30:46 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Mode on kustutamas käinud icon_evil.gif

http://web.zone.ee/taavinurk/pilt/


OPAAA! ja teie räägite et graafika pole hea....

icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 18:03:19 vasta tsitaadiga

joptvõimat doh.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2010 21:20:32 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
äss kirjutas:
Mode on kustutamas käinud icon_evil.gif

http://web.zone.ee/taavinurk/pilt/


OPAAA! ja teie räägite et graafika pole hea....

icon_lol.gif


võtsin ühe pildi lahti, graafika on tõesti hea thumbs_up.gif pealegi ma nägin korraga civivu peal eesti lippu thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 13:29:12 vasta tsitaadiga

Official WRC lehel tarka juttu....
http://www.wrc.com/games/
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 13:19:39 vasta tsitaadiga

Rallimehed said enne saksa etappi proovida. "The all new WRC game got its own shakedown from some drivers before its release in October" http://www.wrc.com/video/browse-all/wrc-the-official-game-to-the-world-rally-championship/?vid=1718&pg=1
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 13:57:44 vasta tsitaadiga

Krt, mul see link tühi icon_rolleyes.gif . Youtubest leidsin gameplay, pildiliselt väga ilus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.08.2010 15:36:55 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Krt, mul see link tühi icon_rolleyes.gif . Youtubest leidsin gameplay, pildiliselt väga ilus.
Spoiler Spoiler Spoiler


mingi mirror teema on videos icon_biggrin.gif nooled näitavad vastupidi kurvide kohta
seda viga on vanemates colinites ka olnud
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 30.08.2010 00:20:10 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/uk-debut-wrc-fia/703633
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 02:23:44 vasta tsitaadiga

Krt ma ei tea, ei tundu nagu see õige. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 07:11:03 vasta tsitaadiga

Silma järgi vaadates jah aga ennem ikka täis laksust aru ei saa kui ise proovinud pole.
Üks väheseid mänge mis see aasta kindlalt ostan.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 30.08.2010 18:08:39 vasta tsitaadiga

Treileris oleks nagu tegu kolme eri asjaga... reaalsed klipid ja siis klipid kahest erinevast rallimängust icon_rolleyes.gif Igatahes s*ta mulje jättis thumbs_down.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 19:39:16 vasta tsitaadiga

Tre,

Midagi julgustavat selles uues treileris kahjuks minujaoks ei ole. Nagu juba arvata oli..aga noh, eks lõpliku arvamuse saab öelda kui seda pela proovida saab.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 19:56:55 vasta tsitaadiga

Ega mingist betast/demost pole midagi kuulda? Ise olen üritanud küsimusele vastust leida, siiani tulutult. icon_sad.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 30.08.2010 20:00:43 vasta tsitaadiga

Gameplay videosi ja treilireid vaadates tundub asi ikka täielik feil. Kahju kui ei suudeta sellisest nimest midagi head välja treida.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 20:43:36 vasta tsitaadiga

Graafika on küll ajarännaku teinud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 11:29:18 vasta tsitaadiga

Tre,

Spoiler Spoiler Spoiler


Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 31.08.2010 11:37:32 vasta tsitaadiga

Video järgi ok aga eks näis kuidas ise sõita on. Fiilingut pole nagu Cm mängudes siis pole midagi teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 11:38:02 vasta tsitaadiga

Mängimisvideo video järel mida nad veel ootavad lasku välja kui neid juba nagu peale seeni tuleb.icon_biggrin.gif
Graafika paistab täitsa norm olevat, aga hääled on küll nagu maitia mis
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 31.08.2010 11:47:47 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tre,

Spoiler Spoiler Spoiler


Equ


Esimene arvestatav video mille järgi midagi öelda. Tundub ok aga seestvaade on küll täiega thumbs_down.gif Jääb üle loota, et replay ja ingame erinevad üksteisest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 12:06:48 vasta tsitaadiga

päris RBR vist ei ole...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 31.08.2010 12:07:32 vasta tsitaadiga

milline ametlik väljalaskekuupäev on?
algul lubatis septembriks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 31.08.2010 12:15:33 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
milline ametlik väljalaskekuupäev on?
algul lubatis septembriks.


8. oktoober


vonets kirjutas:
päris RBR vist ei ole...



RBRist on asi kaugel, aga Darin InsideSimRacing.tv'st leiab et füüsika on võrreldav GT5 ja Forza3'ga
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 12:25:57 vasta tsitaadiga

Krt rada tundub ka kohati lai kui lennuväli olema.
Graafika on tip-top.... ei mida ulme head ega saa ka sitasti öelda. Nagunii gameplay ja füüsika on tähtsamad.
Konkreetse video auto hääl on täitsa ok. Ega selle klassi parsad paremat häält ei teegi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 31.08.2010 12:34:09 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
aga seestvaade on küll täiega thumbs_down.gif


mis tal siis viga on? täiesti tavaline imo..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 13:50:31 vasta tsitaadiga

köhh-köhh.... kellel
Ca 13 kilo koos kõigega
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 13:51:12 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
CorsairX kirjutas:
aga seestvaade on küll täiega thumbs_down.gif

mis tal siis viga on? täiesti tavaline imo..
Seestvaatest tundus, et külg ees kurvi minekut ei olegi - vähemalt demos oli seestvaate puhul auto liikumine nagu vanaemal piima järel käies. Ei mingit külg ees libisemist.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 31.08.2010 13:58:25 vasta tsitaadiga

ma saan aru et lootused on kõrged, sest see üle tüki aja üks lootustandev rallikas icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.08.2010 14:14:10 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
köhh-köhh.... kellel
Ca 13 kilo koos kõigega
Spoiler Spoiler Spoiler


selle rool juba maksab suht palju ja no andekamad tegelased kes viitsivad teevad sellise kodus ise valmis kui rool olemas selline mis siiani maksab liiga ulme hinda oma vanuse kohta

mõttetum versioon taolisest asjast on ilma sidurita ja käigukangiita
see on wireless mingite pattakatega mis suht kaua vastu ei pea seega ikka täis pauk mõttetust
Spoiler Spoiler Spoiler


teemast ka pisut ... kui graafika on kehva siis on loota et vanemad saanid seda ka jooksutavad nagu on minu arvuti mis vajab kas uut proset või over clocki (mida ma teha ei oska ja õpetuse järgi ka ise näppima ei hakka)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 16:25:24 vasta tsitaadiga

Auto hääl on viimases videos küll nagu CMR2-s... suht mööda tundub icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WRC 2010 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.