Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 22:44:42 vasta tsitaadiga

väikses kirjas oli colin mainitud ja teadagi dirt 2 oli tema jaoks lausa üks championship "pühendatud" õigemini oli see ehk solvag rallile kuna kogu championship, nagu kõik teised seal mängus, koones vaid ühe raja läbi sõitmisest 3 x beer_yum.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 22:54:41 vasta tsitaadiga

Dirt 2 parandas suhtkoht kõik vead mis Dirt 1-l olid. Selle puhul ma lausa nautisin igasuguste bajade ja muude analoogsete kärudega sõitmist. Tõesti, sutsu kahju oli, et ralli jäeti seekord suht täies mahus kõrval kuid loota võib, et järgmine osa toob seda tagasi. Rally + Hillclimb, siis mina olen rahul icon_razz.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 01.08.2010 23:56:48 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Dirt 2 parandas suhtkoht kõik vead mis Dirt 1-l olid.

Ja mis need vead siis olid? icon_eek.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 02.08.2010 00:04:25 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Foxxx kirjutas:
Dirt 2 parandas suhtkoht kõik vead mis Dirt 1-l olid.

Ja mis need vead siis olid? icon_eek.gif

Vähe bluri oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 14:27:29 vasta tsitaadiga

oot oot, dirt3 tuleb jälle mingisuguste random ameerika "ralli sõitjatega" ?
siis on järjekordne epic fail. ilutulestik ja blur ning "im Ken F*ck and this is Colin Mcrae rally DIRT 3"
Selle mängu nimi võiks olla pigem Ken Block Rally mitte colin mcrae nime rikkuda.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.08.2010 14:49:12 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
oot oot, dirt3 tuleb jälle mingisuguste random ameerika "ralli sõitjatega" ?
siis on järjekordne epic fail. ilutulestik ja blur ning "im Ken F*ck and this is Colin Mcrae rally DIRT 3"
Selle mängu nimi võiks olla pigem Ken Block Rally mitte colin mcrae nime rikkuda.


Kunagi mainiti, et seekord peaks rohkem euroopalik tulema. Samas endal sellesse usku ei ole, sest treileris näidatakse peamiselt Ken Blocki ja eriti kahtlane on see, et treilerit näidati just X-Games raames.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.08.2010 15:46:57 vasta tsitaadiga

xpander,
Bumer kirjutas:

Link
NATAS999 kirjutas:
ESPN america live... thumbs_down.gif monkey.gif yawn.gif banaan niiet kellele dirt2 ei meeldind, meeldib see 3 veel vähem. paistab treileri järgi, et tegemist dirt2 kopipastega + väheke stuntman elemente. WRC'st asi ikka väga kaugel.
icon_rolleyes.gif uuriks teemat enne
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.08.2010 16:19:02 vasta tsitaadiga

Kurat, see küll hea pole. Dirt 1 oli esimene colin mis endale üldse meeldis, lootsin et teine osa tuleb hea, tuli aga s*tt ja kolmas on vapsee mingi ken block edition. icon_smile.gif Ken Block võib osata driftida aga kurat nad teda sellesse videomängu topivad. Täielik pettumus juba enne release-i, sest trailer ütleb kõik. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 16:21:42 vasta tsitaadiga

njah. See mäng kindlasti müüb hästi ameerikas, aga miks mängu nimes ikkagi colin mcrae kajastub aru ma ei saa. Ameeriklasele ei ütle ju Mcrae midagi. pangu siis juba Ken Block Rally nimeks. kopp.gif
_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.08.2010 19:18:06 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Kurat, see küll hea pole. Dirt 1 oli esimene colin mis endale üldse meeldis, lootsin et teine osa tuleb hea, tuli aga s*tt ja kolmas on vapsee mingi ken block edition. icon_smile.gif Ken Block võib osata driftida aga kurat nad teda sellesse videomängu topivad. Täielik pettumus juba enne release-i, sest trailer ütleb kõik. thumbs_down.gif

Sekundeerin beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 19:38:29 vasta tsitaadiga

imo viimane hea colin mäng oli 4 (5 oli suht sama s.t). Hiljuti proovisin uuesti ja kuramuse kena graafika oli ja rajad olid mõnusad ning erinevad.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 20:38:16 vasta tsitaadiga

CorsairX, Eelkõige see, et Baja ja mu analoogne oli suhteliselt kuiv ja igav ja äärmiselt kummaliselt juhitav.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.08.2010 22:36:33 vasta tsitaadiga

Minu arvates oli küll täiesti ok juhitavus igal pool D1-s. Muidugi ma seadistasin ise auto paika mitte ei sõitnud default settingutega.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 02.08.2010 23:43:33 vasta tsitaadiga

Official trailer on paras feil. Mingi "gymkhana" koos plahvatustega on juurde lisatud? Autode liveryd olid samad = marco trilo evo oli ka näha ju. Ehk siis. Kannan mängu täielikult maha kui kunagi välja tuleb, piran, kui mingi suure üllatuse läbi meeldib, ostan, kuid absoluutselt ei oota mitte midagi.
_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 11:33:50 vasta tsitaadiga

Vähemalt paistab, et on lumerajad sisse topitud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.08.2010 18:39:36 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
njah. See mäng kindlasti müüb hästi ameerikas, aga miks mängu nimes ikkagi colin mcrae kajastub aru ma ei saa. Ameeriklasele ei ütle ju Mcrae midagi. pangu siis juba Ken Block Rally nimeks. kopp.gif


Võib-olla nüüdseks ongi asjad muutunud. Igatahes vaatasin Dirt 2 trailerit ja seal oli selgelt Colin McRae Dirt 2, aga nüüd viimase osa traileris oli lihtsalt DIRT 3. Võib-olla nad ongi McRae nime sellest mängust lõpuks eemaldanud.

tsitaat:

The good news for followers of Codemasters' off-road exploits before the DiRT series is the return of more traditional rallying elements, as the game celebrates the history of the sport with cars from the Mini Cooper all the way through to Ken Block's Ford Fiesta via classics such as the Audi Quattro and Delta Integrale.


http://uk.xbox360.ign.com/articles/111/1110062p1.html


kurat ikka tulevad need mõttetud buggid ja RAID truckid sisse

http://www.eurogamer.net/articles/mag-spills-dirt-3-details
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 03.08.2010 19:31:13 vasta tsitaadiga

Monster kaubamärgist on juba ammu kopp ees.... icon_evil.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 20:28:40 vasta tsitaadiga

Ma arvan et mingiks ajaks pakub ikka nati meelelahutust. Kuid pigem ikka tuleks oodata WRC 2010 ära. sealt saate ilmselt kõik selle mida ootate (okok no mitte kõik aga vähemalt sellepoolse mängu) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.08.2010 20:14:20 vasta tsitaadiga

karjäär tundub huvitav...90ndate masinatest tänapäevani ? icon_biggrin.gif
hea, et tehakse rohkem traditsioonilise ralli võtmes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 01:21:41 vasta tsitaadiga

Jälle, üks mõttetu lurr, aga no nemad sellest aru ei saa, RBR ja CMR4 senini ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 06.08.2010 23:55:48 vasta tsitaadiga

OXM Preview, some stand-out information:
DiRT 3 aims to provide the most comprehensive collection of rally cars, both classic and contemporary, of any game in the series. Including Monte Carlo Rally winning Mini Cooper, Opel Mantas, Lancia Deltas, Toyota Celicas, all the way up to the latest World Rally and S2000 spec vehicles.
An effort to bring back some of the iconic stages from world rallying: Finland, Kenya, and Monte Carlo will all make an appearance. The variety of terrain will be enormous compared to the previous games.
Weather includes snow, rain and fog: in snow the handling will differ between normal and studded tyres, and it is deformable so if you dip a wheel into it, it'll cause drag. Weather technology being shared with F1 2010.
Different times of the day introduced. Depending on the event, you'll play in different times of the day to avoid repetition in Career mode. Likewise with weather.
Rally is the substantial centre of the experience this time around, with three times as many point-to-point stages as the previous game.
Still many other types of racing: Crossover racing (where two drivers line-up side by side on the same route) will appear, using the X-Games routes in the Los Angeles Coliseum and Aspen. Rally Cross returns but with a greater variety of tracks. Debuting in DiRT 3 is Gymkhana: takes inspiration from Ken Block's YouTube videos. Lob your car around arenas including Monaco, Aspen and Los Angeles. You will be scored for pulling off manoeuvres, getting close to obstacles, and avoiding repetition in your routine.
Free roaming area called Compound: based on the Battersea Power Station, but two to three times bigger than the last game's version. You can practice in here and even invite up to seven friends to join you. Not only that, you can also activate mini-games such as Cat and Mouse. Ken Block can give you challenges here as well.
YouTube direct uploading is present, so you can view a replay and publish it straight from there.

EDGE Preview, some stand-out information:
SPLIT SCREEN!
The last in the DiRT trilogy.
No more Americanisation- you'll hear a mixture of both American and European voices, including Ken Block who is returning from DiRT 2.
DiRT 3 is sharing some of the 'Live the Life' concepts of F1 2010.
100 routes compared to DiRT 2's 41. Including Norway, Africa and some of the world's most exotic and extreme locations.
Super buggies and RAID trucks return. Open class and Group B cars.
Separated by almost 400 parameters. More detailed weight-shifting than before. Active dampers and fast-rebound suspension.
Tyre choice is critical.
Combo system for Gymkhana and freestyle.
Greater force-feedback and more emphasis on understeer and oversteer.
Weather is dynamic, so it can change throughout an event.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 06.08.2010 23:59:42 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru MIKS peab seda Ken Blocki senna toppima? Parem pangu Lasnamäe kuradi vashja senna.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 00:11:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The last in the DiRT trilogy.

Jumal tänatud! icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 16:07:59 vasta tsitaadiga

http://www.virtualr.net/dirt-3-four-new-previews-details/
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.08.2010 16:31:27 vasta tsitaadiga

Tähtsaimad asjad minu jaoks sealt artiklist:

tsitaat:
Mentioned is classic racing machinery such as the Mini Cooper, 70s rally machinery like the Lancia Stratos, the legendary Group B cars from the 80s including the Audi S1, the Ford Escort RS200 as well as the Peugeot 205.

The preview also mentions two rally locations, listing Norway and Finland as being part of the game.

DiRT 3 will also be featuring a brand new menu system as Codemasters is moving away from the extreme sport festival-styled menu of DiRT 2 to something more simplistic and straight forward.

The title will feature over 50 cars that can be raced on over 100 stages that make use of a dynamic weather system including snow and ice.


Loodame, et vastab tõele, siis võib sest isegi asja veel saada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 16:52:25 vasta tsitaadiga

Igasugused Bajad ja Raid Truck jms sakivad jubedalt.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 17:36:36 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et sellest Ken Block Rally-st midagi asjaliku tuleb icon_rolleyes.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 09.08.2010 14:54:46 vasta tsitaadiga

need kes halavad ,et dirtis ja gridis sitt juhitavus , siis proovige nfs : carbonit näiteks , eile sai sõbra käest plaat laenatud ja proovitud , täiesti jube lihtsalt icon_biggrin.gif kõik kurvid võid rahuliult täisgaasiga lasta jne ,
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.08.2010 17:11:55 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
need kes halavad ,et dirtis ja gridis sitt juhitavus , siis proovige nfs : carbonit näiteks , eile sai sõbra käest plaat laenatud ja proovitud , täiesti jube lihtsalt icon_biggrin.gif kõik kurvid võid rahuliult täisgaasiga lasta jne ,
kui sa arvad, et carbon jube on, siis sa pole ilmselt undercoverit tunda saand.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 17:15:06 vasta tsitaadiga

NATAS999, icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 08:31:18 vasta tsitaadiga

NFS on ikka hoopis teine mäng kah..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 10.08.2010 19:04:46 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/xbox360/driving/dirt3/news.html?sid=6272778&mode=previews
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 19:06:55 vasta tsitaadiga

sry aga tundub olevat tüüpiline developer vms marketing möga... see nagu mingi "ette kirjutatud" teema et selline tekst peab olema ja sedasi rääkima.

näis mis mängust saab... kui pärast pask siis vähemalt hea naerda nende videode üle kus mingid vandid lubavad ja kiidavad asju


a'la Fuel, NFU underg, Empire Earth 3 jne... suht koom on praeguse seisuga neid videosid vaadata ja võrrelda lõpp tulemust icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 21:32:07 vasta tsitaadiga

Ilusad pildid on muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 21:33:08 vasta tsitaadiga

Asi on maitses, mulle ei meeldi icon_razz1.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 13.08.2010 21:37:45 vasta tsitaadiga

Kui monster märk ja Ken Block siis järelikult BS.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 14.11.2010 14:39:43 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.11.2010 15:53:58 vasta tsitaadiga

annab isegi mingisugust lootust natuke aga ilmselt jälle üks paras käkk tuleb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 16:02:53 vasta tsitaadiga

ajaviiteks ikka midagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 19:37:07 vasta tsitaadiga

Päris täpselt näidati, kuidas üks auto raja sisse vaod sisse kündis, ehk on see kah lõpuks võimalik? icon_razz.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 20:09:03 vasta tsitaadiga

paistab järjekordne ken block dirt tulevat.
natuke rohkem masinad ja võimalusi kui ken block dirt 2's

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 20:57:41 vasta tsitaadiga

Varsti võiks nimetada ümber "Ken&Barbie" mänguks tõesti, võiks tagasi algusesse minna ja rohkem ikka ÕIGELE WRC-le naaseda.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.11.2010 22:11:26 vasta tsitaadiga

või siis dirt1-te edasi arendada vms. icon_rolleyes.gif Dirt1 oli imo igati vinks vonks.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 11:33:19 vasta tsitaadiga

Ei tea miks keegi ei küsinud: "Why Ken Block?". Igatahes tundub jura tulevat, kuigi paistis et on võimalik talve näha. Ootab, vaatab.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 15.11.2010 14:44:20 vasta tsitaadiga

ot:
Ei saa aru selle blokki ja monster energia fenomenist
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 15:15:24 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
ot:
Ei saa aru selle blokki ja monster energia fenomenist

Ju on tahetud Ken Block kaasata mängu, Monster olles tema suursponsor.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 20:30:14 vasta tsitaadiga

No see quattro on küll ahvatlev icon_smile.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 15.11.2010 20:31:49 vasta tsitaadiga

Mäng on ilmseleglt mõeldud rohkem ameerika turu jaoks.
Euroopas kotib väheseid selline nimi nagu ken block
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 20:39:19 vasta tsitaadiga

Kui tuleks vähemalt 50% mitmekesisem see mäng, siis võib isegi proovida. 2 osas igavalt vähe radu..
lumi ja quattro thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.11.2010 20:18:58 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.