Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 483, 484, 485 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 11:07:48 vasta tsitaadiga

Üldiselt on küll nii et installid laenatud plaadilt HDD peale ja siis saad mängida oma kriimitud plaadilt.

tsitaat:
Vanakooli tarkusest tean, et juhtus sama CoD4 plaadiga ja see ei olnud võimalik. See plaat, millega installiti, sellega saab ainult mängida. Proovida võid alati...


Siin võib olla minu arvates kaks põhjust.

1) su plaadi "kriim" oli tänu Murphy seadusele just selle koha peal kuskohast mäng oma "originaali" staatust kontrollib (sama tõenäoline kui lotovõit - aga vahel ju keegi ikka saab miljonäriks)

2) tõenäoliselt oli sul siiski tegu mingi regiooniprobleemiga - stiilis installisid NTSC plaadi pealt HDD-le, aga sul oli endlal PAL-plaat. Või installisid "classic" / "limited edition" plaadi pealt aga sul endal oli "standard" edition. Võibolla on isegi Inglismaa, Saksamaa ja Skandinaavia turule mõeldud plaadid - mis siis et samade achievementiga ja kokkusobivate save-dega siiski digitaalselt piisavalt erinevad, et blokeerida teise maa plaadi pealt installimist ja mängimist.

Nii et tuleta meelde, kuskohast sinu ja su laenatud CoD4 plaadid olid ostetud.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 16:02:00 vasta tsitaadiga

Kas arcade mängud on seotud kindla kasutajaga või konsooliga?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 16:02:31 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kas arcade mängud on seotud kindla kasutajaga või konsooliga?
Konsooliga.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 16:05:04 vasta tsitaadiga

väike kokkuvõte uuest boxist: http://www.euronics.ee/uudised/584
Pildid: http://www.euronics.ee/mangututvustused_uus-xbox360-elite

NB! ei reklaami euronicsit, lihtsalt jagan infot. Kirjutamine pole ka minu kõige tugevam külg

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 16:13:21 vasta tsitaadiga

Olaf, aga kui mul on USA konto kuid Uk punktid. Kui ma teen teise kastuaja (UK kontoga) ja tirin alla mingi asja, siis saan seda siiski kasutada ka USA kontoga, mis on mu põhikonto?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 16:17:06 vasta tsitaadiga

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 30.07.2010 22:25:38 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
väike kokkuvõte uuest boxist: http://www.euronics.ee/uudised/584
Pildid: http://www.euronics.ee/mangututvustused_uus-xbox360-elite

NB! ei reklaami euronicsit, lihtsalt jagan infot. Kirjutamine pole ka minu kõige tugevam külg

Elite? kas ta mitte slim ei ole?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 22:30:57 vasta tsitaadiga

Täpsemalt "Xbox 360 S"
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 22:31:03 vasta tsitaadiga

Ei.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 23:51:25 vasta tsitaadiga

Jackinthex, minumeelest ei ole uuel Xbox'il eraldi nime üldse.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 00:01:47 vasta tsitaadiga

Enamustes kohtades kutsutakse seda, nagu juba öeldud, "Xbox 360 S".

tsitaat:
New Xbox 360 is Actually Called the Xbox 360 'S'

Just like a Boxster S.

When Microsoft unveiled the new Xbox 360 just before E3, it called it… the Xbox 360. No, not slim, or mini, or nano; it was just the Xbox 360. The older model is termed the Original Xbox 360.

We suppose that calling it slim would be inaccurate because it's not really that much slimmer. And Sony didn't do much to call the new, smaller PS3 anything different (other than lean more heavily on the PS3 name rather than calling it a "PLAYSTATION 3").

Now that the new Xbox 360 consoles are hitting stores, we wanted to share with you one observation about the new console. Even though Microsoft is still calling it the same name as old, the sticker on the back shows clearly that it's the Xbox 360 S – perhaps taking a page out of Porsche naming conventions.

tom´sGUIDE
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaksKuus
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2009




sõnum 01.08.2010 02:36:31 vasta tsitaadiga

töötas! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 01.08.2010 11:47:17 vasta tsitaadiga

Keegi mingit väga-väga head mängu oskab soovitada, mida on kaua oodanud?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 01.08.2010 14:42:25 vasta tsitaadiga

27 august tuleb välja Mafia II ja seda on väga paljud oodanud, kaasaarvatud mina. Selle aasta üks oodatumaid mänge minu jaoks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 16:33:58 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
27 august tuleb välja Mafia II ja seda on väga paljud oodanud, kaasaarvatud mina. Selle aasta üks oodatumaid mänge minu jaoks.

+ 1

Demo tuleb 10-ndal.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 01.08.2010 16:40:48 vasta tsitaadiga

Tere , selline küsimus kas see jupp mis mu logitechx530 kaasa anti kas sellega peaks saama 5.1 heli , kuigi mängib hetkel ainult 2 väikest ja supakas , et siis tean kas on kõllide viga või mis viga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 16:53:47 vasta tsitaadiga

Mis kuradi juhtmed sa Xboxist sellesse ubinasse vedasid? Sellise variandiga küll surroundi xboxist kätte ei saa.

Ainus viis SPDIF/optical või HDMI minu teada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 01.08.2010 16:55:51 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Mis kuradi juhtmed sa Xboxist sellesse ubinasse vedasid? Sellise variandiga küll surroundi xboxist kätte ei saa.

Ainus viis SPDIF/optical või HDMI minu teada.

ei tea kuidas sa hdmi paned ???
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 17:10:44 vasta tsitaadiga

A/V ressiiverisse näiteks.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 01.08.2010 17:13:37 vasta tsitaadiga

ok , ega mina ei tea nii palju seda värki , aga kas kusagil mingeid õpetusi pole kuidas 5.1 heli saada ???
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 17:29:32 vasta tsitaadiga

Ainus mõistlik lahendus on optilise kaabliga ühendada ressiiverisse/kodukinosse/Z-5500'sse.

Võid ka RCA kaablid sinna COAXi ühendada ja mingi pseudo stereo-surroundi tekitada.

Võid siit rohkem lugeda- http://www.dummies.com/how-to/content/hooking-up-xbox-360-sound.html
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 01.08.2010 17:29:58 vasta tsitaadiga

nja selles jama ongi pole kodukino või midagi sellest , ning tuleb siis välja et ilma selleta ei saagi :S
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 17:31:20 vasta tsitaadiga

Nii ta on. Endale sai Z-5500 ostetud just selleks, et 360't surroundis mängida. Ilmselt on see ka odavaim viis.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 01.08.2010 18:12:17 vasta tsitaadiga

nja ok siis vähemalt tean kui ressiiverid osta läheks see suht kalliks küll .

AA ja siis küsiks seda kas xbox360 saab filme koos Subtiitrid vaatada , tean et dvd mängijad toetavad kui paned filmi ja sub sama nimega siis lööb automaatselt ette aga xboxil ????
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 21:47:40 vasta tsitaadiga

vaido6,

Spoiler Spoiler Spoiler

TVersity ja subtiitrid icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.08.2010 14:17:57 vasta tsitaadiga

http://www.develop-online.net/news/35507/Microsoft-red-faced-from-horrific-Kinect-demo

Huvitav palju on ruumi tarvis toas et normaalselt kahekesi mängida sellega.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 02.08.2010 15:17:45 vasta tsitaadiga

Page not found ütleb, kui vajutan lingile.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 15:28:25 vasta tsitaadiga

estplayer, põhimõtteliselt sama asi:
http://kotaku.com/5602035/kinect-doesnt-like-it-when-models-stand-too-close-to-each-other

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.08.2010 15:50:30 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Page not found ütleb, kui vajutan lingile.
Kummaline, nad on miskipärast artikli eemaldanud. Õnneks oli see tabi lahti jäänud, tekst selline:
tsitaat:
Policy to keep the device’s limitations in the dark backfires again

The perceived potential of Microsoft’s new motion controller shrunk again in the public eye this week, as new footage of the device showed further limitations.
Microsoft attracted a throng of photo and video journalists to an event in Hong Kong last week by promising a live demonstration of Kinect Sports.
Yet seconds into the showcase, as two models ran on the spot in front of a Kinect camera, the on-screen action froze.
The embarrassing moment continued for over a minute as the camera-based device failed to read both players, who both spiritedly continued their run despite their avatars standing gormless.

As shown in the video below, Kinect appears to struggle when reading the movements of two players if they stand too close together.
And as observed in a Kotaku article, the device also – perhaps expectedly – appears to have an adverse reaction to direct light sources (in this case, camera flashes).
Article continues below
Advertisement

The newest gaffe is another drawback to Microsoft’s strategy of leaving numerous Kinect details in the dark.
The company has on numerous attempts exhibited its camera controller as a revolutionary new way to play and build games. Though the device is undoubtedly a daring concept, Microsoft is refraining from directly explaining its inevitable limitations.
It remains a matter of debate whether Kinect can sufficiently read players sitting down in front of the TV. It is also unknown if the device can read more than two people at the same time, and how much lag will be noticed when the device launches.
All control systems, especially those tracking motion, have weaknesses. Yet as Microsoft continues to hide Kinect’s, such inadvertent eye-openers like the one shown below are inexorable and, as luck would have it, stand out all the more.
Ning juures olnud video:

Link

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 15:52:50 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Keegi oskab viidata mõnele heale xBox'i pakkumisele Soomes icon_rolleyes.gif

icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 05.08.2010 21:36:59 vasta tsitaadiga

Kuidas live'st map packe jms tõmmata saab? Gears of war 2-ga tuli kaasa kood, mis andis tasuta mappacki. ma ei saa seda tõmmata, ütleb et asi ei toeta mu praegust asukohta. olen proovinud kasutajaga, mille asukohaks on märgitud soome ja ka kasutajaga, mille asukohaks on määratud UK. mida tegema peab?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 21:47:24 vasta tsitaadiga

t6nnnu, kas see Gears'i map-pack "aegunud" ei olnud icon_rolleyes.gif...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 05.08.2010 21:55:18 vasta tsitaadiga

ei, ei ole aegunud ja tõin selle tegelt praegu lihtsalt näiteks, aga seda on teiste asjadega ka juhtunud. mõnikord ei saa mingisugusid treilereid vms videosid ka tõmmata. Samuti ei saa lives maksta krediitkaardiga mängude eest.

Mida teha?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 05.08.2010 22:11:32 vasta tsitaadiga

Selleks et seda teha, on vaja kasutada VPN...

sest see mäng on verine ja seal mingi asi skännib ja vaatab et kui sa ei ole seal riigis (Ala UK v USA või mingi muu riik) siis ei lase sul seda mängu/arcade/mappi tõmmata. Et riigid ei kattu. VPNniga saab valetada oma riiki ja siis saab kuid see on ilge piix ja ma ei mäleta kuidas see käis. Vaja oli läpakat mis mingitmoodi oleks nagu vahenduseks vms.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 22:20:01 vasta tsitaadiga

VPN'iga viid oma arvuti välismaa IP alla ja seejärel Xbox läbi arvuti võrku.

link

Oli ka üks tasuta variant, kus vist iga ~7 minuti järel katkestas hetkeks ühenduse...

link
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 06.08.2010 11:35:07 vasta tsitaadiga

no tänud. asun neid variante varsti uurima.

e: tegin asja selle õpetuse järgi, kus iga 7 minuti tagant disconnectib. Kui ma lähen arvutiga lithsalt VPNi, siis toimib kõik, näitab et olen hollandis. Kui ma panen xboxi arvuti taha ja bridgen ilusti ära, siis xbox ei leia netti. Samas kui ma VPNil "disable" vajutan, siis saab xbox läbi läpaka netti küll (xbox live'i ei saa). mida teha?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 11:41:51 vasta tsitaadiga

Seal ei ole vaja midagi bridgeda.
Tee täpselt nagu õpetuses kirjas ja kõik toimib.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 06.08.2010 12:21:49 vasta tsitaadiga

jep sain tööle, algul hakkasin mingeid suvalisi õpetusi internetist kokku klopsima. Tänud igatahes. Kas selleks, et ma saaks asju tõmmata peab mu account olema registreeritud samale asukohale, mis see ip aadress näitab, et ma olen? antud juhul saan valida hollandi, usa ja ungari vahel
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 19:52:06 vasta tsitaadiga

Täpselt, Xbox Live'i konto ning IP asukohamaa peavad ühilduma.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marquser
HV vaatleja
marquser

liitunud: 04.07.2010




sõnum 06.08.2010 20:17:40 vasta tsitaadiga

Mul saabub ka paari päeva pärast välismaalt tellitud xbox. Mul endal xboxist paari meetri kaugusel kogu aeg arvuti olemas, et mis oleks lihtsaim viis live´ga ära ühendada? Oleks tore kui oleks ikka võimalik tõmmata internetist mingeid demosid vms. Et mis riik valida jne?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamiil
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2007




sõnum 07.08.2010 09:29:57 vasta tsitaadiga

Pole juba ammu hv's midagi trükkinud, aga nüüd oleks vaja teada...asja. Kui ma ostan uue xbox 360'e, ja lükkan sellele oma vana kõvaketta taha, kas siis kõik toimib? Seivid ja allalaaditud arcade mängud töötavad? Kui ei, siis kuidas ma saan enda stuffi üle tuua?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 07.08.2010 10:55:38 vasta tsitaadiga

marquser kirjutas:
Mul saabub ka paari päeva pärast välismaalt tellitud xbox. Mul endal xboxist paari meetri kaugusel kogu aeg arvuti olemas, et mis oleks lihtsaim viis live´ga ära ühendada? Oleks tore kui oleks ikka võimalik tõmmata internetist mingeid demosid vms. Et mis riik valida jne?


koguaeg ei ole vast mõtet hoida arvutit vahel, ainult tõmbamiste jaoks. arvutis läks nett mul sellega mõne võrra aeglasemaks
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2010 13:19:15 vasta tsitaadiga

Tamiil, jah kõik toimib. Ainult, et alla laetud arcade mängud ei tööta ilma Live-i sisse logimata (sama konsooli teised kasutajad ei saa neid mänge mängida) ja osade mängude DLC on vaja uuesti sikutada. Mängude seividega pole isiklikult probleemi olnud.
Kui teha License Transfer, siis peaks kõik asjad probleemideta uuel konsoolil töötama ja arcade-de mängimiseks pole vaja aktiivset Live profiili.

VPN-i pole kindlasti mõtet koguaeg taga hoida. Laadimiskiirused on kindlasti palju madalamad ja online mängudes ping kindlasti kordi kõrgem.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamiil
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2007




sõnum 07.08.2010 14:18:18 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Tamiil, jah kõik toimib. Ainult, et alla laetud arcade mängud ei tööta ilma Live-i sisse logimata (sama konsooli teised kasutajad ei saa neid mänge mängida) ja osade mängude DLC on vaja uuesti sikutada. Mängude seividega pole isiklikult probleemi olnud.
Kui teha License Transfer, siis peaks kõik asjad probleemideta uuel konsoolil töötama ja arcade-de mängimiseks pole vaja aktiivset Live profiili.

VPN-i pole kindlasti mõtet koguaeg taga hoida. Laadimiskiirused on kindlasti palju madalamad ja online mängudes ping kindlasti kordi kõrgem.


Suured tänud vastuse eest. Täna tuleb mul natuke rahulikum ööicon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 17:29:22 vasta tsitaadiga

Kas momendil soodsaim hind:
http://www.amazon.co.uk/Microsoft-Xbox-360-Arcade-Console/dp/B002NRD5I2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=videogames&qid=1281190500&sr=8-1
icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 22:49:09 vasta tsitaadiga

Tere.

Kas Punktide ostmine läbi Games for windows live on ohutu.Kas see töötab kui Games for windows live pole tehtud Eestise ja mul on UK kasutaja.Või on parem kuskilt mujalt osta?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 16:58:41 vasta tsitaadiga

Kas eestis ka seda vidinat saaks millega PCle xboxi pult külge ühendada? Ehk siis xbox wireless receiver.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 00:31:42 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Siin nagu on. Ise aga soetasin selle ebayst. Sain umbes 300.- eest.
E: Nüüdseks isegi odavam. Aga need miskid hiinakad, kaasas olnud driveri plaadi võis kohe ära visata. Alguses tööle saamisega oli probleeme, hiljem kerge guugli abiga oli lahendus olemas.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 10:53:33 vasta tsitaadiga

Võta parem dealextremest, kui krediitkaarti pole, siis mõne HV'lase abiga. Ise ostnud sealt pidevalt xboxile lisasid ja kõik korras. Shippingut ka pole.
10 päevaga saad kätte.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.31881

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 18:10:19 vasta tsitaadiga

Kusjuures piltide järgi sama "hiinakas" mille ise ebayst ostsin. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 483, 484, 485 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.