Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 20:13:57 vasta tsitaadiga

pilt täitsa tehtud. http://www.hot.ee/posthuman/2443.jpg

minek oli ikka rongi eest, ehk mitte üppest. sellise ajaga 24-25 sekki läheb alati rongi eest.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.11.2003 20:25:23 vasta tsitaadiga

street legal 1's oli autode tundmine küll käpas, aga teises oli keerulisem. Juhitavus oli muidugi klass omaette icon_neutral.gif . Kaks-kolm päeva ainult mängisingi.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.11.2003 20:32:45 vasta tsitaadiga

keegi vist enam ei dragi. 25.53 icon_rolleyes.gif

viimati muutis madis 05.11.2003 23:41:09, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 05.11.2003 20:44:24 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
minu aega veel üle ei sõideta icon_rolleyes.gif

kui tuleb selline mäng nagu Street Legal Racing: Redline, et 1000 juppi on müüa, mille õieti kokku panemise õppimiseks läheb nädal (ok, vb natuke vähem), siis võib mäng tulla väga s**t. icon_evil.gif oh, ja see juhitavus ka....

Kui mäng selline raske tuleb, siis ongi just põnev icon_biggrin.gif Kui ta samasugune arcade tuleb, siis võib see Electronic Arts selle endale p***** pista icon_mad.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 20:48:33 vasta tsitaadiga

mulle meelids sl2 redline just sellepärast et palju juppe oli... aga nõustun, et mängu kõik head küljed mattusid selle sita juhitavuse alla!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 22:06:02 vasta tsitaadiga

Mnjah pela tahab väga head masinat ise pidin Reflections OFF pelama, ülejäänd maximum siis töötas korralikult
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.11.2003 22:13:59 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Mnjah pela tahab väga head masinat ise pidin Reflections OFF pelama, ülejäänd maximum siis töötas korralikult


väga head just ei taha. minu videokaart kõlbab küll (details med. peal)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markob
HV vaatleja
markob

liitunud: 05.12.2001




sõnum 05.11.2003 22:57:43 vasta tsitaadiga

Palju onlines punkte on kellelgi ?
Mul 200 - päris lahe on punkte korjata.


viimati muutis markob 05.11.2003 23:37:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 05.11.2003 23:06:00 vasta tsitaadiga

markob kirjutas:
Palju onlines punkte on kellelgi ?
Mul 136 - päris lahe on punkte korjata.


Ei tea ei sa online sisse kuna ytleb et keegi ei accepti icon_sad.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markob
HV vaatleja
markob

liitunud: 05.12.2001




sõnum 05.11.2003 23:13:36 vasta tsitaadiga

hpHDD kirjutas:
markob kirjutas:
Palju onlines punkte on kellelgi ?
Mul 136 - päris lahe on punkte korjata.


Ei tea ei sa online sisse kuna ytleb et keegi ei accepti icon_sad.gif


Vajuta nool paremale seal saad ise ka mängu teha Z- klahviga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 00:25:12 vasta tsitaadiga

25.58 <-- mina kiiremini ei saa icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 00:36:36 vasta tsitaadiga

25.60 ja kiiremini mina ei saa icon_sad.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 00:40:10 vasta tsitaadiga

25.20 ja mina kiiremini ei saa icon_sad.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.11.2003 00:50:13 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
25.20 ja mina kiiremini ei saa icon_sad.gif


millal nos'i lisasid? mis auto?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 00:58:17 vasta tsitaadiga

See nissan ikka... nosi lisan siis kui vaja icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 06.11.2003 01:09:30 vasta tsitaadiga

tõmbasin ka selle demo ära, peali ilusate autode ple seal küll midagi head, juhitavus on ikka väga thumbs_down.gif
25,93 sain dragi ajaks
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 06.11.2003 01:34:48 vasta tsitaadiga

25.11
http://www.hot.ee/davidco/nfs2.jpg
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 06.11.2003 02:16:29 vasta tsitaadiga

Oot, mida te vingute selle juhitavuse kallal... Wicked oli kah üks vingujatest, kuni ma soovitasin tal Stability Controli masinal maha võtta... Nüüd on vend sillas icon_lol.gif Power Slided ja värgid möllavad 8)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 06.11.2003 03:00:30 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka,demo tõmmatud,uuritud;ei tea pettusin.Muidu graafika hea,annan 4+ ,heli 3 -ei rahulda mind;aga tolgused,kes finishis taidlevad,on küll 5+ icon_biggrin.gif ;nad taidlevad täpselt nii nagu filmiski.Algus oli lõbus vaadata kuidas nad ümber teise sepa auto taidlevad,aga pärast kui mina võitma hakkasin,ajas küll närvi:mingid tolgused minu auto ümber, wtf?
Üldiselt,praegu hakkasin jälle nfs 5-te mängima-much better 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antoonio
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 06.11.2003 09:50:55 vasta tsitaadiga

Sai ka proovitud seda demo, paistab et EAl kulub kogu aur välise ilu peale - läikima löödud tänavad ja muud kellad viled, ning sisu pool jälle suht niru. Auto juhitavus on kah kummaline igal kiirusel kukub saba liputama (see stab contr, maha võrtud), kui kuhugi litri paned siis käib küll hirmus plekikolin aga et see ka kuidagi sõitu mõjutaks pole aru saada ja lõpus paistab auto ikka sama kobe nagu alguses.
Ühesõnaga suur skepsis selle mängusuhtes. Peab vist ikka 4 ja 5 uuesti ette võtma,seal oli ikka kaifi küllaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 06.11.2003 11:09:42 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Fast&Furious kirjutas:
novembris tulebki ju
http://www.thefastandthefuriousgame.com/

vaadake siis trailerit ka


kas ma mäletan valesti, või ei tule see pela siiski PC'le, vaid ainult konsoolidele.... icon_neutral.gif



kas kellelgi infi kas 1 cd või 2 ?
Aga ootame 18 novi icon_biggrin.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 14:16:15 vasta tsitaadiga

24:39 dragis hetkel rekord mul ja aina paremaks läeb icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 16:30:31 vasta tsitaadiga

IQzero kirjutas:
24:39 dragis hetkel rekord mul ja aina paremaks läeb icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Ma tahan pilti näha icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 16:36:55 vasta tsitaadiga

graafika põhjas ja 4xAA 8xAF jookseb ilusti.
Parem nac kui Midnight Club 2 aga ei midagi fantastilist icon_neutral.gif

Juhiutavus mulle isegi meeldis. Nagu NFS2
reaalsus ja damage võiks minupärst jääda aint CMR tüüpi rallidesse.


ja drag: mingi 10x proovsin eile õhtul ei saanudgi finisise icon_redface.gif
kogu aeg panin matsu icon_biggrin.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 16:54:32 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
IQzero kirjutas:
24:39 dragis hetkel rekord mul ja aina paremaks läeb icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Ma tahan pilti näha icon_razz.gif



palun icon_biggrin.gif http://www.hot.ee/boccaccio/nfsu.jpg
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 17:20:20 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
ja drag: mingi 10x proovsin eile õhtul ei saanudgi finisise icon_redface.gif
kogu aeg panin matsu icon_biggrin.gif


sama siin , mingi sinine/kollane takso või kaubik situvad sõidu ära:P kui siis ka suure õnne korral neist mööda saab, jääb rongi alla ikka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 17:59:22 vasta tsitaadiga

saab ka rongist üle hüpata...aga sellega kaotad aega icon_neutral.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 06.11.2003 18:03:49 vasta tsitaadiga

26,45 seni parimaks icon_sad.gif Mitmenda käigu ajal te nitrot panete?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 18:06:15 vasta tsitaadiga

imho: 5 vahest 6 käigu. Tavaliselt seal tunnelis sees icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 06.11.2003 18:25:43 vasta tsitaadiga

nüüd läks päris jamalt, Vaadake ise.
Eriti veel käikude arv ... icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 19:53:38 vasta tsitaadiga

Nii, minu arvel peaks siis hetkel rekord olema icon_biggrin.gif
24,27 sek

pilt ka siis juurede: www.hot.ee/qwerty561/x.jpg
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 00:17:57 vasta tsitaadiga

Eile sain ka lõhna ninasse selle demo kohta. Sõber andis linki. Tirisin ära ja praegu just vaatasin, et mis toimub.
00:23:91
Pole rohkem alla 24 saanud, aga 24 ja 25 sekundi vahele tuleb iga kell. Kuigi kunagine Porsche tundus parem.

Drag is life icon_wink.gif NOS tuleb õigesti kasutada, siis saab häid aegu. PS see sõit oli hüppega üle rongi - kui oleks rongi eest pannud, oleks veel parem tulnud. Kuid nüüd jääb see mäng küll sinnapaika.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 00:24:25 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Eile sain ka lõhna ninasse selle demo kohta. Sõber andis linki. Tirisin ära ja praegu just vaatasin, et mis toimub.
00:23:91
Pole rohkem alla 24 saanud, aga 24 ja 25 sekundi vahele tuleb iga kell. Kuigi kunagine Porsche tundus parem.

Drag is life icon_wink.gif NOS tuleb õigesti kasutada, siis saab häid aegu. PS see sõit oli hüppega üle rongi - kui oleks rongi eest pannud, oleks veel parem tulnud. Kuid nüüd jääb see mäng küll sinnapaika.




wow icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 00:42:31 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Eile sain ka lõhna ninasse selle demo kohta. Sõber andis linki. Tirisin ära ja praegu just vaatasin, et mis toimub.
00:23:91
Pole rohkem alla 24 saanud, aga 24 ja 25 sekundi vahele tuleb iga kell.



Pris hea sis, ma drag'is mingi 6-nda katsega aja 26 alles,kas vajutad sis nitro kohe stardis sisse
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.11.2003 00:47:28 vasta tsitaadiga

23:91 <- icon_eek.gif F*ckin' insane, man. Kuidas see võimalik on? Räme vend.
Mul parim aeg on 25:09. Ma panen NOSi kohe kui olen 2 käigu sisse pand, kuid kuidas seda kõige otstarbekam kasutada oleks siis?


viimati muutis corvette 07.11.2003 01:28:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 01:25:44 vasta tsitaadiga

nos ikka lõpukäikudel---imho 5(lõpp) või 6....ja kussjuures nos-i ei pea kogunisti tühjax laskma korraga, aga sellest vast vähe kasu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.11.2003 01:28:37 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
nos ikka lõpukäikudel---imho 5(lõpp) või 6....ja kussjuures nos-i ei pea kogunisti tühjax laskma korraga, aga sellest vast vähe kasu icon_rolleyes.gif

Loogiline oleks jah, kuid mul nagu kipuvad ajad just siis halvemad olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 01:44:22 vasta tsitaadiga

ma panen nosi esimest korda siis, kui lükkan 4. sisse. kütan nii palju, et saaks pöörded kenasti üles ja vahet 5. peale, ja siis kütan jälle edasi nosi, kuni saab 6. sisse. kui lõpuks midagi üle on, siis lükkan selle ka 6. algul ära icon_biggrin.gif
kõrgemad pöörded=suurem jõud icon_razz.gif
parim siiani 25.54, start läheb nihu koguaeg icon_rolleyes.gif
edit: sain natike paremaks aega, nüüd on minu rekord 25.34 beer_yum.gif
edit2: sain veel paremaks, nüüd juba 25.11 icon_biggrin.gif varsti loodan maaglised 25 seki purustada icon_razz.gif

_________________
nooope!


viimati muutis arm2004 07.11.2003 14:13:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmaar
HV kasutaja


liitunud: 26.09.2003




sõnum 07.11.2003 09:37:17 vasta tsitaadiga

Kust te demo tõmbasite????????
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 07.11.2003 09:39:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kust te demo tõmbasite


UTFG! (Use The Fine Google icon_wink.gif)

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 07.11.2003 11:07:08 vasta tsitaadiga

vau tahe.... selle kõrval tundub Redline paras käkk... graafikat mõtlen.

saime siis siin eile öösel
mul 25,27
ja teisel 25,18
Raisk.... ei saa paremaks icon_neutral.gif
a... nu nädalavahetus ees icon_razz1.gif

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 15:05:01 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma panen nosi esimest korda siis, kui lükkan 4. sisse. kütan nii palju, et saaks pöörded kenasti üles ja vahet 5. peale, ja siis kütan jälle edasi nosi, kuni saab 6. sisse. kui lõpuks midagi üle on, siis lükkan selle ka 6. algul ära icon_biggrin.gif
kõrgemad pöörded=suurem jõud icon_razz.gif
parim siiani 25.54, start läheb nihu koguaeg icon_rolleyes.gif
edit: sain natike paremaks aega, nüüd on minu rekord 25.34 beer_yum.gif
edit2: sain veel paremaks, nüüd juba 25.11 icon_biggrin.gif varsti loodan maaglised 25 seki purustada icon_razz.gif


lükka nos parem 3'da käiguga koos sisse ja lase kohe päris tyhjaks....

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 16:42:14 vasta tsitaadiga

Noname, tnx nõuande eest icon_wink.gif
Nüüd sain 24.45 kätte icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.11.2003 17:13:05 vasta tsitaadiga

No ma ei saa...alla 25:05 ei lähe, mis imenipiga te siin sõidate? Rääkige välja icon_razz1.gif.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 18:14:12 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
No ma ei saa...alla 25:05 ei lähe, mis imenipiga te siin sõidate? Rääkige välja icon_razz1.gif.

eks ikka täpne käiguvahetus ja raske jalg on need, millega sellised ajad tulevad 8)
start on väga tähtis, ei või liiga palju tuure anda, muidu jäädki kohapeale kummi põletama icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.11.2003 19:05:54 vasta tsitaadiga

Ouu-jee!!! Tegin ja parandasin, 24:11 <-BTYMT
Second place is mine thumbs_up.gif
Palju enam sellest maagilisest 23:00st puudu ei ole icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 07.11.2003 19:12:34 vasta tsitaadiga

25.13 icon_evil.gif

mul on mingi 10 sõitu (perfect shift'idega) takso/buss/auto ära rikkunud icon_evil.gif


viimati muutis madis 07.11.2003 19:30:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 19:14:37 vasta tsitaadiga

Nuh mõtsin veel mõned sõidud teha ja aejaks tuli icon_biggrin.gif
23:41 kõik
23:41 stats

Nagu konkurentsi dragis mulle ka on või mis? 8)

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 21:24:03 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Ouu-jee!!! Tegin ja parandasin, 24:11 <-BTYMT
Second place is mine thumbs_up.gif
Palju enam sellest maagilisest 23:00st puudu ei ole icon_razz1.gif

krt, oleks pidanud ikka oma õpetussõnad endale hoidma icon_lol.gif
äkki ma oleks siis veel kolmandal kohal icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2003 22:03:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
corvette kirjutas:
Ouu-jee!!! Tegin ja parandasin, 24:11 <-BTYMT
Second place is mine thumbs_up.gif
Palju enam sellest maagilisest 23:00st puudu ei ole icon_razz1.gif

krt, oleks pidanud ikka oma õpetussõnad endale hoidma icon_lol.gif
äkki ma oleks siis veel kolmandal kohal icon_razz.gif

Ta sai õpetust "kõrgemalt" poolt icon_lol.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.