Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 20:45:20 vasta tsitaadiga

seal tõmban ka edukalt download aceleratoriga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sloshes
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 04.11.2003 21:00:08 vasta tsitaadiga

see on küll imelik ,et autod ei lähe üldse katki ,võiks kasvõi mingid väiksed kriimustused tulla
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 21:13:11 vasta tsitaadiga

Ok sain ka nüüd asja tööle, graafika sai vabalt põhja lykata, demo kogemus oli väga hea, ootan fullversiooni!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.11.2003 21:18:56 vasta tsitaadiga

1024x768 Medium jookseb enamvähem. Full graffiga läägib. A krt juhitavus on küll pask. Eriti kui dragis kiirus läheb suureks ja pilt akkab väga värisema, on autot võimatu kontrollida icon_mad.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 04.11.2003 21:21:45 vasta tsitaadiga

mis teie parimad ajad dragis on? ise sain 26.40 sinise Nissaniga. Pool tunnikest mängitud ka.

millal umbes full välja tuleb?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 21:22:40 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
1024x768 Medium jookseb enamvähem. Full graffiga läägib. A krt juhitavus on küll pask. Eriti kui dragis kiirus läheb suureks ja pilt akkab väga värisema, on autot võimatu kontrollida icon_mad.gif
heh, ti4200 läägib?
mul kõik põhjas 1024 ja läägi küll kuskilt otsast pole.
aga mäng on BULLSHIT
ainuke asi mida kiita on graafika. rajad samasugused nagu eelmises, mingite meeletute ringrajakurvidega keset linna ja rong sõidab minuga sünkis.
pask. 8)

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 21:23:08 vasta tsitaadiga

imelik on see et mõnel Ti-4200-ga läägatab ja mõni väidab et tal fx5200-ga jooxeb ilusti...kuigi prose ja mälu parem on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 21:56:10 vasta tsitaadiga

irf...esimene big bug - sõites toda circurit vms rada enne silda on tõkked....sõitke õrnalt masinaga tõke nii küljest ära et ta maha kukuks ja vaadake mis juhtub icon_razz.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 04.11.2003 22:12:56 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
irf...esimene big bug - sõites toda circurit vms rada enne silda on tõkked....sõitke õrnalt masinaga tõke nii küljest ära et ta maha kukuks ja vaadake mis juhtub icon_razz.gif


...midagi icon_confused.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 22:30:35 vasta tsitaadiga

... mõned pildid - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - ...

... omapärane graafika, silmale ilus vaadata, aga sellega ka kogu võlu piirdub - juhitavust pole ollagi, rääkimata autode purunemisest või keskkonna elulähedasest füüsikast thumbs_down.gif eel ja algkooliealistele paras rallitamismäng icon_rolleyes.gif

_________________


viimati muutis DigeBeni 04.11.2003 22:40:42, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.11.2003 22:32:23 vasta tsitaadiga

Krt läägimise põhjus teada. Ma olin 4xAA ja 8xAniso peale unustand...
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 22:54:52 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Krt läägimise põhjus teada. Ma olin 4xAA ja 8xAniso peale unustand...


icon_smile.gif siis küll jah...ja see et ostad mingeid tärnikesi on lapsik kuidagi ju...ikka igat juppi võiks saada eraldi osta ja kombineerida.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 04.11.2003 22:56:56 vasta tsitaadiga

igal juhul ei hakka demo põhjal maha tegema, kodulehelt lugedes peaks tulema suurte tuunimis võimalustega et ikka ise ostad juppe jne mitte pole valmis auto, seal olid isegi ju firmad ette loetud kelle tooteid saab osta jne.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 22:58:22 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
igal juhul ei hakka demo põhjal maha tegema, kodulehelt lugedes peaks tulema suurte tuunimis võimalustega et ikka ise ostad juppe jne mitte pole valmis auto, seal olid isegi ju firmad ette loetud kelle tooteid saab osta jne.


seda küll jah...ex ootab täisversiooni siis
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 04.11.2003 23:08:07 vasta tsitaadiga

..ja kui viitsiksite lugeda seda mis kirjutab siis kui auto olete valinud, et saab valida erinevate värvide. joonistuste auto peale vahel, tiivad spoilerid jne + 9 erinevat tüüpi kapoti alust tuunimist nagu näiteks turbo, vedrustus jne + veel erinevate firmade tooted nende 9 all. seega ootan küll suht normaalaset asja , igal juhul selle sitase street legaliga ei anna võrredlagi mis aksu on suurest tuunimis võimalusest kui sõita on lausa piin.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 23:34:20 vasta tsitaadiga

mängu mõte hea , autode detail on ka hea...aga tausta graafika annab nüüd küll soovida... värvirohked võivad nad ju olla...aga mitte eriti täpsete detailidega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 23:40:44 vasta tsitaadiga

njaa...jookseb ka 1280x1024 täiesti puhtalt...
edit: higest details

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 23:49:40 vasta tsitaadiga

sama siin, @ 6x AA & 16x AF
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 00:02:14 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
sama siin, @ 6x AA & 16x AF


sul radeon 9700 ka ju icon_wink.gif ....kõik ei kannata ikka sellist settingsit
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 00:52:12 vasta tsitaadiga

tahtsin sellega öelda et see ei vaja eriti head arvutit, nfshp2 oli märksa tundlikum selle koha pealt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 01:01:48 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
tahtsin sellega öelda et see ei vaja eriti head arvutit, nfshp2 oli märksa tundlikum selle koha pealt.


icon_biggrin.gif sain aru jah...siis suht hea mootor....aga see et auto purux ei lähe icon_evil.gif jama....aga juhitavus usun et läheb üaremax....vaadake selle nissani juhtivuse näitajat kah icon_razz1.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 01:48:12 vasta tsitaadiga

101% arcade
mingite street fighterite kõrvale paras mänguautomaatide saali
lükkad kaks metallkrooni sisse ja minek

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.11.2003 09:14:53 vasta tsitaadiga

Kahju jah et see esialgselt täielik arcade. Fullis võiks olla mingi teema või carreeri võimalused kah
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 13:03:21 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
Noname kirjutas:
irf...esimene big bug - sõites toda circurit vms rada enne silda on tõkked....sõitke õrnalt masinaga tõke nii küljest ära et ta maha kukuks ja vaadake mis juhtub icon_razz.gif


...midagi icon_confused.gif


juhtub küll....too tõke vilgub edasi nagu polekski keegi sellele autoga pihta sõitnud.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 05.11.2003 14:31:06 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
madis kirjutas:
Noname kirjutas:
irf...esimene big bug - sõites toda circurit vms rada enne silda on tõkked....sõitke õrnalt masinaga tõke nii küljest ära et ta maha kukuks ja vaadake mis juhtub icon_razz.gif


...midagi icon_confused.gif


juhtub küll....too tõke vilgub edasi nagu polekski keegi sellele autoga pihta sõitnud.


Krt sul koguaeg mingi wingumine ja mingid imelikud jamad...Mul küll sellist wiga ei esine...Sama sitt lugu oli sul ju Max Payne2 ,ga .Seal sul ka läikis midagi üleliiaa...KRt kui probleem sinus siis ära hakka mängu mustama...Lihtsalt minu arwamus icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 14:33:33 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Noname kirjutas:
madis kirjutas:
Noname kirjutas:
irf...esimene big bug - sõites toda circurit vms rada enne silda on tõkked....sõitke õrnalt masinaga tõke nii küljest ära et ta maha kukuks ja vaadake mis juhtub icon_razz.gif


...midagi icon_confused.gif


juhtub küll....too tõke vilgub edasi nagu polekski keegi sellele autoga pihta sõitnud.


Krt sul koguaeg mingi wingumine ja mingid imelikud jamad...Mul küll sellist wiga ei esine...Sama sitt lugu oli sul ju Max Payne2 ,ga .Seal sul ka läikis midagi üleliiaa...KRt kui probleem sinus siis ära hakka mängu mustama...Lihtsalt minu arwamus icon_wink.gif
ei talu kriitikat?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 14:39:33 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
1024x768 Medium jookseb enamvähem.
Full graffiga läägib.
<---- mehel on GF4 ti4200


SirSimon kirjutas:
graafika sai vabalt põhja lykata
<---- mehel FX5200 non-ultra

prose on küll ühel parem,aga ikkagi kuidagi naljakas oli neid kahte posti järjest lugeda icon_biggrin.gif


mäng ise: no drag race oli päris asjalik ja kaasakiskuv. graafaika muidugi väga hea, juhitavus on ka seeditav, aga jah autod võiks katki minna.

Graafika: 9/10
Mängitavus: 7/10

TOTAL: 8/10
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 14:56:04 vasta tsitaadiga

Dragi aeg 26.33

http://www.hot.ee/pportal/nfs.jpg

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 05.11.2003 15:01:55 vasta tsitaadiga

Minu dragi aeg 26.16

http://www.zone.ee/live/image/nfsu.jpg

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 05.11.2003 16:07:32 vasta tsitaadiga

Minu Drag 26.08 icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 05.11.2003 16:15:41 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Cobra[EST] kirjutas:
1024x768 Medium jookseb enamvähem.
Full graffiga läägib.
<---- mehel on GF4 ti4200


SirSimon kirjutas:
graafika sai vabalt põhja lykata
<---- mehel FX5200 non-ultra

prose on küll ühel parem,aga ikkagi kuidagi naljakas oli neid kahte posti järjest lugeda icon_biggrin.gif


Loe nüüd ikka mõni postitus edasi kah:
Cobra[EST] kirjutas:
Krt läägimise põhjus teada. Ma olin 4xAA ja 8xAniso peale unustand...


Muidu mäng on pask minumeelest. Enne pelan LFS-i kui NFS-i icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 16:21:02 vasta tsitaadiga

Drag aeg 26.06 icon_smile.gif
Onlines on hea pelada... koguaeg võidan icon_smile.gif kasutades manual gearboxi.
Krt te teate kah mis DRAG RACE rekord on ve icon_eek.gif 12sekki millegagi

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 16:53:45 vasta tsitaadiga

mul ei lase online end ära regada, ükskõik mis nime panen on see olemas... toppisin oma täispika nime useriks , ja ennäe... ma pole maailmas ainuke icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kodanik21
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 05.11.2003 17:22:26 vasta tsitaadiga

Mul 1024x768 ja graafika põhjas, arvuti profiilis, aga muidugi hardware ei luba osasi asju peale panna icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 05.11.2003 17:40:04 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
mul ei lase online end ära regada, ükskõik mis nime panen on see olemas... toppisin oma täispika nime useriks , ja ennäe... ma pole maailmas ainuke icon_razz.gif


Krt onu regas ka ja täitsa pee, siuksed nimed olid juba kasutusel :S
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 17:48:46 vasta tsitaadiga

mul niuke mure selle mänguga, et ta hakkas mul millegi pärast ülikiiresti liikuma... liiga kiiresti et korrektselt reageerida... on kellelgi samamoodi olnud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.11.2003 18:04:17 vasta tsitaadiga

Kui stability control maha võtta, siis on auto käitumine hoopis reaalsem. Hmmm... see on hea, et juba 2x AA ja 2x AF annavad hoopis parema graafika.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 05.11.2003 18:07:13 vasta tsitaadiga

Krt ma panin alles nüüd tähele et igakord kui auto valid on seellel erinev top speed accelation jne. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.11.2003 18:22:39 vasta tsitaadiga

millal full välja tuleb?
dragis enda parim aeg 25.8 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 05.11.2003 18:31:20 vasta tsitaadiga

Mul dragi aeg on 25.83 hmmm.. Krt nati jääb alla
1
2
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 19:00:08 vasta tsitaadiga

uus dragi aeg: 25.88
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 05.11.2003 19:05:47 vasta tsitaadiga

Aga teil kellelgi nii on juhtunud et keegi ei j6ua lõppu ?
Mul juhtus :w00t
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 19:11:32 vasta tsitaadiga

Matzz kirjutas:
Aga teil kellelgi nii on juhtunud et keegi ei j6ua lõppu ?
Mul juhtus :w00t

on icon_razz1.gif , kui ise esimesena võssa sõidad (esimeselt positsioonilt), siis tavaliselt sõidavad ka teised ...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 05.11.2003 19:17:25 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Earlier 2004 icon_rolleyes.gif


EE mul teine info icon_razz.gif

EA games on annab välja järgmise NFS-i, Need For Speed: Underground. Need For Speed: Underground tuleb välja 24 novembril 2003.
Mängu peamiseks uuenduseks on, et mängija saab nüüd oma tulihobuse ise juppidest otsast peale kokku panna.

allikas : http://netgate.altius.ee/include.php?path=content/news.php&contentid=655

Keda siis uskuda ?

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 19:21:42 vasta tsitaadiga

dragi aeg: 26.37 icon_rolleyes.gif ...enamus korrad panen ikka puusse...ja ei ar va et sellest mängust midagi head tuleb icon_neutral.gif ...jupid ostad ära ja kogulugu...ei mingeid näitajaid et mitu hp jne...ainult mingid skaalad...handlning jne. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.11.2003 19:31:11 vasta tsitaadiga

minu aega veel üle ei sõideta icon_rolleyes.gif

kui tuleb selline mäng nagu Street Legal Racing: Redline, et 1000 juppi on müüa, mille õieti kokku panemise õppimiseks läheb nädal (ok, vb natuke vähem), siis võib mäng tulla väga s**t. icon_evil.gif oh, ja see juhitavus ka....
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 19:54:10 vasta tsitaadiga

Drag Record 24:43

vist siis nagu esimene icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.11.2003 20:01:37 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Drag Record 24:43

vist siis nagu esimene icon_smile.gif


icon_razz.gif deem. kas lõpus läksid hüppest või rongi eest? mis auto?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 05.11.2003 20:03:05 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Drag Record 24:43

vist siis nagu esimene icon_smile.gif

WTF ??? HOW ????
Ega sul sellest juhuslikult pilti pole ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 05.11.2003 20:06:27 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
minu aega veel üle ei sõideta icon_rolleyes.gif

kui tuleb selline mäng nagu Street Legal Racing: Redline, et 1000 juppi on müüa, mille õieti kokku panemise õppimiseks läheb nädal (ok, vb natuke vähem), siis võib mäng tulla väga s**t. icon_evil.gif oh, ja see juhitavus ka....

Mis siis Srteet legal Racing: Redlinil viga oli ?
Kui autodest midagi ei tia siis l2heb küll kauem aga muidu ei olnud ju midagi ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.