Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 18.07.2010 16:06:04 vasta tsitaadiga

ÕTPs eelmisel õhtul enne SBK lõppu, naljakas oli vaadata kuidas mõni vend hoidis nõela ja niiti esimest korda käes ja ropendas kogu leksikoni läbi. Sekka tõmbas ka nõela, niit järgi, keset nimesilti paar korda läbi icon_lol.gif
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 18.07.2010 16:33:23 vasta tsitaadiga

No nii, elusalt ja tervelt Kuperjanovis. Tahtsin küll patarei autojuhiks saada aga määrati hoopis Tagalakompaniisse. Elul pole väga viga, füüsiline pool on kergem kui kardetud, "nato test" tuli ka päris hea - 253p. Korra oleme Kubja järves ujumas käinud ning see aitas motivatsioonile päris kõvasti kaasa. Ülemad on kõik normaalsed, vahel küll tehakse kõvemat häält aga seda ka enamasti asja eest. Kui midagi kurta siis ainult seda, et õhtune hügieeni aeg peale õhtust rivistust jääb maru lühikeseks. Aga muidu on elu päris lill thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 16:52:40 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
Kui midagi kurta siis ainult seda, et õhtune hügieeni aeg peale õhtust rivistust jääb maru lühikeseks. Aga muidu on elu päris lill thumbs_up.gif


Sellega harjub ära. Varsti jõuad veel enne hügeeni tassi kohvi teha omale icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 17:36:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Korra oleme Kubja järves ujumas käinud

Kubija

Me pidime järve ääres jooksma, kuid ujuda ei lastud icon_smile.gif ainuke suplus oli veetakistuse läbimine pataljoni territooriumil peale rännakut.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 18.07.2010 17:58:52 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
Kui midagi kurta siis ainult seda, et õhtune hügieeni aeg peale õhtust rivistust jääb maru lühikeseks. Aga muidu on elu päris lill thumbs_up.gif


Sellega harjub ära. Varsti jõuad veel enne hügeeni tassi kohvi teha omale icon_lol.gif


kasarmusse jõuame 21:50, öörahu 22:00. sada meest ja 7 dušši icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 18.07.2010 19:41:55 vasta tsitaadiga

Ma ka Kupis ja MPPa-s siis. icon_smile.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 18.07.2010 22:43:26 vasta tsitaadiga

Kes seal nüüd ülem on, n-ltn Ventsel või ikka ltn Siska? Muidu oli MPPs kõige lebom üldse, kuid parajasti oli Patarei ülema abiks n-ltn Venstel, kes oli kõige suurem m*nn kogu pataljonis, räägiti, et pidi üldse patarei ülemaks saama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 09:52:02 vasta tsitaadiga

köhh-köhh. Ltn Ventsel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 12:19:06 vasta tsitaadiga

Kas EKV oma Jeepe, või mis neil on, ka kuskil oksjonil müüb?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 12:32:08 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Kas EKV oma Jeepe, või mis neil on, ka kuskil oksjonil müüb?

http://www.haamer.net/auction.php?ixAuction=401
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=15343&postdays=0&postorder=asc&start=60

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 12:32:31 vasta tsitaadiga

Hetkel Jeepe pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 15:05:16 vasta tsitaadiga

Jeepide peale ma üldse ei panustaks, kui veab siis võid mõne Chevy peale sattuda. Enamus oksjonimasinaid on oma aja (kaitseväe jaoks) ära elanud kergemad ja raskemad veokid.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.


viimati muutis taifunk 21.07.2010 10:23:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 18:54:47 vasta tsitaadiga

Teenin praegu kupis MPP-s, hetkel sain sõdurikottu esimest korda normaalseks ajaks. MPP siis hetkel kõige rangema distsipliiniga kompanii, luure mehed vaatavad hirmuga mis me teeme icon_biggrin.gif Täisvarustusega üle tiigi juba ujutud, kapi ja voodirallid jne. Kogu kapi sisuga riviplatsi taha nurka joosta ei olnud mõnus icon_razz.gif Sealt mitu korda edasi-tagasi kasarmusse asju viima. Aga saab hakkama. Kõige hullem on palavus aga eks need ilusad ilmad ka läbi saa.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.07.2010 18:57:45 vasta tsitaadiga

Keegi narkoga jäi ka vahele ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 19:02:45 vasta tsitaadiga

lauri23, Isegi netti lastakse icon_lol.gif Luure mehed siis lebotavad niisama või teevad midagi asjalikku ka?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 19:05:18 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Teenin praegu kupis MPP-s, hetkel sain sõdurikottu esimest korda normaalseks ajaks. MPP siis hetkel kõige rangema distsipliiniga kompanii, luure mehed vaatavad hirmuga mis me teeme icon_biggrin.gif Täisvarustusega üle tiigi juba ujutud, kapi ja voodirallid jne. Kogu kapi sisuga riviplatsi taha nurka joosta ei olnud mõnus icon_razz.gif Sealt mitu korda edasi-tagasi kasarmusse asju viima. Aga saab hakkama. Kõige hullem on palavus aga eks need ilusad ilmad ka läbi saa.


See pole midagi icon_biggrin.gif jookse koos kapi ning kapi sisuga icon_lol.gif mõtlen neid suuri metall kappe.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 19:10:39 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Teenin praegu kupis MPP-s, hetkel sain sõdurikottu esimest korda normaalseks ajaks. MPP siis hetkel kõige rangema distsipliiniga kompanii, luure mehed vaatavad hirmuga mis me teeme icon_biggrin.gif Täisvarustusega üle tiigi juba ujutud, kapi ja voodirallid jne. Kogu kapi sisuga riviplatsi taha nurka joosta ei olnud mõnus icon_razz.gif Sealt mitu korda edasi-tagasi kasarmusse asju viima. Aga saab hakkama. Kõige hullem on palavus aga eks need ilusad ilmad ka läbi saa.

Mina (ja umbes kokku 99% ajateenijatest) ei saanud kordagi sõdurikoju SBK ajal, seega võiks öelda, et selles osas on Teil ikka väga hea elu.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 19.07.2010 19:42:59 vasta tsitaadiga

Ma teenisin MPPs nüüd eelmise sügise ja selle kevade. SKsse saime vist esimesel nädalal juba, kordagi asjadega riviplatsile ei kupatatud, läbi tiigi ei pidanud tulema jne. Oli kõige lebom kompanii, kui just Ventslile silma alla ei sattunud. Nüüd, kui see tegelane patarei ülem on, on ilmselt tegu kõige hullema kohaga kogu pataljonis. Vedas, et sain varem ära käidud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.07.2010 21:12:28 vasta tsitaadiga

Milline see ventsel oli ? 9 näpu mees ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 21:20:34 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Milline see ventsel oli ? 9 näpu mees ?


Üks ilge piider, kes kogu aeg mölises icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 21.07.2010 19:13:26 vasta tsitaadiga

MPPa ülem siiski endiselt ltn Siska ja tema abi on n-ltn Ventsel...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 21.07.2010 21:03:58 vasta tsitaadiga

zorten22, tervita mu venda kui näed icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 22.07.2010 16:47:42 vasta tsitaadiga

Vene armee uus vorm
Kämod on küll võimsad näos. Huvitav, kui hea on vene armees väljaõpe tänapäeval ja kui kõrge on vägivalla tase?

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 16:49:51 vasta tsitaadiga

Miks venelased alati mütsi kuklasse lükkavad? icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 22.07.2010 16:58:39 vasta tsitaadiga

Eks seal vist ikka need kirjutamata reeglid, et noorteaeg läbi, siis võid mütsi kuklasse visata ja nokka väänata. Pool teenistust läbi, pannalt väänata jms

Edit, Siin üleval kirjas ka mis praegu valitseb. Sama mis aastaid tagasi

_________________
PhotograFICal


viimati muutis fic 22.07.2010 17:02:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.07.2010 17:03:48 vasta tsitaadiga

Vaatan, et mõnel on riided ikka väga suured seljas- vaikselt meenutavad juba mingeid USA hoodigängstereid icon_biggrin.gif

Ja kes see tuli sellisele "targale" ideele, et kombineerida omavahel metsavormi riietus ja kõrbevormi saapad? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 17:05:29 vasta tsitaadiga

eesti919, Eks ikka sibulad ise icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.07.2010 17:10:30 vasta tsitaadiga

Tegelikult arvan ma, et sellega on sama lugu, nagu ka eelmiste "uuendustega" ehk siis uusi asju saavad vaid mõned üksikud ja ülejäänud näevad sellest ainult und. Ja pooled värvitakse nagunii üle ja parseldatakse maha icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 20:39:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kämod on küll võimsad näos

Mis sellest kämost kasu on, kui ainult nägu sellega kaetud. Käed ja ülejäänud pea lumivalgukene ju, mida on kohe näha.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 21:19:03 vasta tsitaadiga

Kindad kätte, kiiver pähe ja sall kaela ning voilaa. Polegi näha icon_wink.gif
Ja antud pildid ju kõigest demonstratiivsed.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.07.2010 21:56:15 vasta tsitaadiga

Seda vaatasin ma ka, et nende meedikud on ikka eriliselt maitsvad sihtmärgid oma säravpunase ristiga valgel taustal thumbs_down.gif Teatavasti ei esine looduses kunagi puhast valget värvi.
Millalgi rääkis üks eesti robinsonipiloot, et õppusel märkasid nad üht üksust juba umbes kilomeetri kauguselt ja just seetõttu, et üksusel oli valge kaart lahti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 21:58:26 vasta tsitaadiga

mixxer kirjutas:
Kindad kätte, kiiver pähe ja sall kaela ning voilaa. Polegi näha icon_wink.gif
Ja antud pildid ju kõigest demonstratiivsed.


Suvel 30 kraadise leitsakuga ikka ideaalne riietus, andku minna.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.07.2010 22:09:59 vasta tsitaadiga

Ega sall ei pea olema villasest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 22.07.2010 22:26:26 vasta tsitaadiga

Need paistavad rohkem tsirkusest olema, mitte sõjaväest. Aga noh, venemaa ju, ei ilmesta millegi üle.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 23:10:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi märkas ka magamiskotti, käis mitmetelt piltidelt läbi. Tundus samasugune, nagu ka meil kasutatav.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 22.07.2010 23:25:47 vasta tsitaadiga

tundub tõepoolest, kuulsin jutte, et see pidi suvine olema. Talvised pidid ka olemas olema, aga me neid ei näinud.
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 22.07.2010 23:31:44 vasta tsitaadiga

MaitK, ma vaatasin seda sama. Või noh, see kotti vutlar näeb täpselt sama välja nagu Nanoki omadel icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2010 12:05:02 vasta tsitaadiga

Ma ei ütleks küll, et sama mis EKV kasutab. Meie suvine: http://www.military-sleeping-bags.com/tropen.html
Näide kompressioonikotist: http://www.military-sleeping-bags.com/compressionbag.html

Nanok peaks olema kasutuses kaitseliidu üksustes ainult.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 20:19:39 vasta tsitaadiga

http://www.virumaateataja.ee/?id=293462 Kas see lõhkamine on vande andmisega samal päeval? 10. september - sellepärast mõtlesin
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 10:58:27 vasta tsitaadiga

Pigem on see SBK rännakuga samal ajal, mingi demolõhkamisena vms. SBK õppekava üsna pingeline, ei tahaks väga uskuda, et tapal juba 10nda nädala alguseks jõutakse vanne anda ja sõdurid puhkusele ära saata.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 03.08.2010 00:28:30 vasta tsitaadiga

hetkel on ainult kaks võimalust - kas maad jagatakse uuesti ära või venemaa jätab inimesed "tänu" wto-le rahule
http://www.postimees.ee/?id=254858
http://www.postimees.ee/?id=40106

either way - väiksed sõjaväe rotikesed ei saa kummastki diilist midagi kasu

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.08.2010 00:33:14 vasta tsitaadiga

Kas nad ajalugu pole õppinud: "Obama ja Medvedev: vajame Teise maailmasõja aegset usaldust"
IIMSi ajal olid USA diplomaatidel NLis pidevalt nuhid järel ja usaldusest polnud haisugi... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 03.08.2010 14:37:26 vasta tsitaadiga

millal need seal käisid?
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 11:23:51 vasta tsitaadiga

Ajateenistusse kutsumise piirvanus tõuseb seniselt 28-lt aastalt 30-le kui jõustub uus kaitseväeteenistuse seadus.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 17:20:57 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.08.2010 18:00:03 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
thumbs_down.gif
Kohe mitte kuidagi ei meeldi riiki kaitsta?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 18:19:11 vasta tsitaadiga

Võta kuidas tahad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 07.08.2010 20:35:58 vasta tsitaadiga

Heineken on jah päris kõvasti ajateenistuse vastu. Ma ei kujutagi ette, kuidas osad on. Ma olen juba lapsest saati mõelnud, et see on must-be asi. Kordagi pole mõelnud, et mõttetu, ei läheks.
Kuid ma kujutan ette, et piirmäära all olevatel inimestel on päris nüri olla ajateenistuses, kus noored nolgid käsutavad.

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.08.2010 00:54:27 vasta tsitaadiga

meie ajal oli ka üks 27 aastane vend kes viimasel hetkel võeti ära, muidu oleks vist pääsenud.
ega ma ei tea mis temast edasi sai, sest noortekas oli meil 3 kuud ja peale seda löödi kõik mööda eestit laiali. aga noorteajal oli nii kiire, et seal nagu polnudki vist aega kellelgi emotsioonitseda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 10:29:29 vasta tsitaadiga

Sõjaväekutse icon_cool.gif Kaasas oli veel voldik Kutsealuse meelespea.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.