|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.07.2010 14:17:44
iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
|
|
link :: minut.ee
Apple saab tunda saama oma populaarsuse varjukülge - kasutajatele hämamine ja
riistvaravigadele paikade otsimine kujuneb kannatuste rajaks. Jobs lubas, et
iPhone OS 4.1 parandab maagiliselt uue õunafoni leviprobleemid - muutes algoritmi,
mille alusel levipulki välja arvutatakse. Paraku selgub, et arendajatele välja käidud
parandus ei lapi probleemi ning teeb selle hoopis hullemaks.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.07.2010 14:18:10
|
|
|
link :: E24
Allikad: Apple iPhone 4 tagasi ei kutsu
Apple korraldab täna seoses iPhone 4 leviprobleemidega pressikonverentsi,
kuid on allikate sõnutsi otsustanud seadet mitte tagasi kutsuda.
Loe edasi ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
16.07.2010 14:25:26
|
|
|
| panen kõike... kirjutas: |
Allikad: Apple iPhone 4 tagasi ei kutsu
Apple korraldab täna seoses iPhone 4 leviprobleemidega pressikonverentsi,
kuid on allikate sõnutsi otsustanud seadet mitte tagasi kutsuda.
Loe edasi .. |
Väga hea näide apple enesekindlusest ja suhtumisest klienti
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
16.07.2010 16:59:05
|
|
|
Seda ma arvasin, et see probleem nii kergelt ei lahene.
Hmm, vaatasin et Apple Spot teeb otseülekande sellest pressikast, kella 20:00 aeg nagu alati.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.07.2010 17:04:08
|
|
|
savi, tuleb uus iPowner välja kus on see viga parandatud. Vanad võivad kasutajad minema visata kuna on juba nagunii aegunud disainiga ja ei ole enam nii cooolid
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
16.07.2010 17:08:21
|
|
|
angel, Apple maine kukuks nii kolinal!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.07.2010 17:09:27
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
angel, Apple maine kukuks nii kolinal!  |
Paraku on see reaalsus...
Paljudel tänaseks esimese seeria ipawnzor veel kasutusel on?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.07.2010 17:39:32
|
|
|
Duh, kuidas nad siis loodavad riistvara disainiviga softis parandada?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.07.2010 17:42:24
|
|
|
nu ongi õige äri, toode tuleb vigaselt "valmistada" muidu ei lagune asi ära ja ei saa jälle välja tuua põhjust miks kasutajad peaks uue ostma
nõnda kogu see süsteem toimibki ja steve on asjast aru saanud
mass on ju loll...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.07.2010 17:48:55
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Duh, kuidas nad siis loodavad riistvara disainiviga softis parandada?  |
Nu softiga saab ju küll, pulkade arvu näidatakse kogu aeg maximum näiteks
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.07.2010 18:17:53
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Duh, kuidas nad siis loodavad riistvara disainiviga softis parandada?  |
Nu softiga saab ju küll, pulkade arvu näidatakse kogu aeg maximum näiteks  |
kusjuures nende parandus oligi see, et näitaks 2 pulka rohkem kui tegelikult on, ehk kui levi on 3 posti, näed 5, kui levi on 1 post, näed 3 ja kui ära katkeb siis vaatad et oih, 3 posti levi ja süüdi pole mitte apple vaid hoopis mobla teenuse pakkuja
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.07.2010 18:38:00
|
|
|
... klassikaline korporatiivne möödapanek kui tehniliste lahenduste kõlblikust hindavad börsimaakleri mentaliteediga tegelased, siis ei saagi kogu loost head nahka tulla ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
16.07.2010 18:46:42
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Duh, kuidas nad siis loodavad riistvara disainiviga softis parandada?  |
Nu softiga saab ju küll, pulkade arvu näidatakse kogu aeg maximum näiteks  |
kusjuures nende parandus oligi see, et näitaks 2 pulka rohkem kui tegelikult on, ehk kui levi on 3 posti, näed 5, kui levi on 1 post, näed 3 ja kui ära katkeb siis vaatad et oih, 3 posti levi ja süüdi pole mitte apple vaid hoopis mobla teenuse pakkuja  |
Miks sa valetad? Oled sa lugenud ka mõnda uudislõiku selle asja kohta? Või ametlikku pressikat?
Siiani alates esimest iPhonest on see algoritm olnud vale. Selle viimase uuendusega parandati see algoritm ära nii, et nüüd näitab indikaator igas olukorras vähem pulkasid kui varem - väidetavalt siis nüüd reaalset pulkade arvu.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
16.07.2010 18:57:23
|
|
|
Link
Nüüd tehti jah see värk ausamaks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.07.2010 19:10:18
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Siiani alates esimest iPhonest on see algoritm olnud vale. Selle viimase uuendusega parandati see algoritm ära nii, et nüüd näitab indikaator igas olukorras vähem pulkasid kui varem - väidetavalt siis nüüd reaalset pulkade arvu. |
no seda pulkade juttu hakati spekuleerima juba kohe kui asi välja tuli ja tekkisid leviprobleemid. See selleks.
Põhiline küsimus on, et miks kulus mitu põlvkonda ja mitu-mitu aastat üldse sellise "vea" avastamiseks? Võibolla oligi sisse kodeeritud et iphone näitaks alati paremat levi kui suvaline muu telefon ja siis kõik arvaksid et ju siis sellel parem vastuvõtja jms. Nüüd levi kadumisega olid enamasti kasutajad ju süüdi, kuna hoidsid telefoni "valesti" käes ja apple soovitas hoida telefoni teistmoodi või siis osta kummiriba sellele ümber. Suht suur ämber suurele firmale. Eks näis mis õhtul selle kohta räägitakse ja öeldakse. Praeguse plaani järgi recalli ei plaanita teha.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
16.07.2010 19:21:20
|
|
|
SurfData, mida sa öelda tahad? Mis pulkade juttu hakati spekuleerima? Seda mida sa enne kirjutasid? See ju puha jama ja reaalsusest kaugel.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
16.07.2010 20:43:48
|
|
|
| "FREE CASE" ja asi vask!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
16.07.2010 20:46:40
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| "FREE CASE" ja asi vask! |
väga hapu värk. ehk selleks ajaks kui endal ostuks läheb on asi ok.
krt ma ei kasuta oma macidel ja iphonel eales mingeid ümbriseid
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
17.07.2010 01:43:58
|
|
|
Ei meeldi Apple poliitika ja ise Androidlane, aga..... "Antennagate" on küll natukene ülepingutatud?!
Viga on! Apple äratõusmine vajas tagasi tõmbamist jne, kuid nii palju, kui uudiseid selle osas jälginud, siis
rohkem on meediakära, kui kasutajate kaebusi ja reaalset mure?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.07.2010 03:01:14
|
|
|
On patriotism: Would you rather we were a Korean company, instead of an American company? Would you rather we weren't innovating right here?
hakkas silma, vahet pole ju.. nagunii kuskil "Sweatshop" toodab neid junne mõnes riigis
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
17.07.2010 05:35:01
|
|
|
| See on ikka üsna jabur vabandus, et "kõigil nutitelefonidel on probleeme" jms demagoogia.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
17.07.2010 14:30:24
|
|
|
Pornomax, Tasuta Apple logoga kleepse oleks ka võinud pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.07.2010 14:31:46
|
|
|
Kogu see asi on hetkel totaalne PR failure
Asi võtab juba vägisi tragikoomilise ilme
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.07.2010 14:40:10
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Kogu see asi on hetkel totaalne PR failure
Asi võtab juba vägisi tragikoomilise ilme  |
Miks ta failure on? Sest mingid tüübid kes tootest midagi ei tea üritavad seda jubedalt maha teha? See uudis siin on muidugi anti-Apple propaganda tipp. Uudis on kirjutatud enne ametlikku pressika toimumist ja allikaks on hoopis tarkvara uuendus mis ei ole leviprobleemi parandusega mitte kuidagi seotud. Pigem vastupidi.
minut.ee uudisejobudelt muidugi muud ei eeldagi kui väärtõlgendamist ja aegajalt lausvalede kirjutamist.
Ja mida need kleepsud teemasse puutuvad?
Kummiäärised leevendavad reaalselt (ülepaisutatud) leviprobleemi ju.
_________________ There is no place like 127.0.0.1
viimati muutis Renka 17.07.2010 14:41:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.07.2010 14:47:45
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Miks ta failure on? Sest mingid tüübid kes tootest midagi ei tea üritavad seda jubedalt maha teha? |
Algselt eitatakse probleemi olemasolu, siis aga jälle nagu tunnistatakse et probleem nagu oleks.
Apple nagu ei suuda otsustada või, mis seisukohta võtta?
Kui katki pole midagi, milleks siis mingi kummijullade kampaania?
BP oma lekkiva toruga tuleb kangesti paralleelina meelde.
| Renka kirjutas: |
| Kummiäärised leevendavad reaalselt (ülepaisutatud) leviprobleemi ju. |
Kui probleemi pole, milleks siis neid "preservatiive" müüa/jagada?
Eriti tore on ju veel mõtteavaldus, kuidas tarkvaraga raua viga parandatakse..
EDIT: Tulihingelise Õuna fänniga pole vist mõtet vaielda...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.07.2010 14:54:16
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Miks ta failure on? Sest mingid tüübid kes tootest midagi ei tea üritavad seda jubedalt maha teha? |
Algselt eitatakse probleemi olemasolu, siis aga jälle nagu tunnistatakse et probleem nagu oleks.
Apple nagu ei suuda otsustada või, mis seisukohta võtta?
BP oma lekkiva toruga tuleb kangesti paralleelina meelde.
| Renka kirjutas: |
| Kummiäärised leevendavad reaalselt (ülepaisutatud) leviprobleemi ju. |
Kui probleemi pole, milleks siis neid "preservatiive" müüa/jagada?  |
Niipalju kui asjade käiku jälginud olen siis Apple väitis algselt, et levi vähenemine on proportsioonis konkurentide telefonidel esineva samasuguse probleemiga. Mingit eitamist pole kusagil olnud. Seda nad väitsid ka eilsel pressikal. Kui tõene see on - ma ei tea. Ei ole ise ühtegi testi läbi viinud. Aga sama ei ole teinud ka 99.9999% kisajatest - kuigi võiks ju?
Kummiääriste jagamine/kasutamine aitab välistada seda, et nn "vales" kohas vahetult antennist kinni hoitakse. Tekib mõne mm suurune vahe käe ja antenni vahele mis omakorda võimaldab tugevamat signaali.
Kumimäärised ise on müügil olnud koguaeg ja tegu ei ole antenniprobleemiga seotud tootega vaid telefoni füüsiliseks kaitsmiseks mõeldud tootega.
| Etz kirjutas: |
| Eriti tore on ju veel mõtteavaldus, kuidas tarkvaraga raua viga parandatakse.. |
Ja kelle mõtteavaldus see on? Kas mitte minut.ee tolbajoobade ja siin teemas kaasakaagutajate oma? Apple ei ole millalgi väitnud, et tarkvaraliselt ühtegi riistvara probleemi lahendab.
| Etz kirjutas: |
| EDIT: Tulihingelise Õuna fänniga pole vist mõtet vaielda... |
Kuna argumenteerida ei suuda siis hakkad isiklikul tasandil ründama? Ei ma ei ole tulihingeline Apple fänn. Aga ma ei salli kui ignorantseid mõtteavaldusi - mis enamasti on ka lausvale - puhta tõe pähe kuulutatakse. Seda ükskõik millise tootjaga seoses.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.07.2010 14:59:10
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Kuna argumenteerida ei suuda siis hakkad isiklikul tasandil ründama? |
| ot: |
Einoh, kes mida isiklikult võtab... |
Tuginesin kõigest väidetele ja informatsioonile, mis siit teemast välja kooruvad ja no offence aga su mõtteavaldus jättis kergelt kallutatud mulje...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.07.2010 15:03:01
|
|
|
Etz, võibolla peaksid kõigepealt fakte kontrollima enne kui lahmima hakkad?
Või ongi sul kombeks teemasse süübimata lahmida?
Sama peaksid ka teised tegema. Ja mitte ainult siin teemas ja mitte ainult Apple toodetega seoses.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
17.07.2010 15:09:43
Re: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
|
|
| panen kõike... kirjutas: |
Apple saab tunda saama oma populaarsuse varjukülge - kasutajatele hämamine ja
riistvaravigadele paikade otsimine kujuneb kannatuste rajaks. Jobs lubas, et
iPhone OS 4.1 parandab maagiliselt uue õunafoni leviprobleemid - muutes algoritmi,
mille alusel levipulki välja arvutatakse. Paraku selgub, et arendajatele välja käidud
parandus ei lapi probleemi ning teeb selle hoopis hullemaks. |
Kas iOS 4.1 on juba väljas?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
17.07.2010 15:26:34
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Etz, võibolla peaksid kõigepealt fakte kontrollima enne kui lahmima hakkad?
Või ongi sul kombeks teemasse süübimata lahmida?
Sama peaksid ka teised tegema. Ja mitte ainult siin teemas ja mitte ainult Apple toodetega seoses. |
Sul küll vähe keema läinud. Kui sa natuke Apple pressiteateid loed, siis esimene väide oli Jobsi poolt, et tegemist on lahendusega, mille puhul aitab takrvara paikamine, kuna levi pulkade arvutamise algoritm on vale ning 4.0.1 firmware selle eksimuse kõrvaldab. Siis selgus aga, et tegemist on riistvaralise veaga, mis on ehituslik, ning nimetatud tarkvara uuendus siiski probleemi ei paranda.
Siit ka see maailmameedias liikuv väide, et Apple üritab riistvara viga parandada tarkvara uuendusega.
Kui sa oled jälginud ka nimetatud teemat, siis oli Apple teadlik nimetatud veast juba enne, toote väljatöötamise ajal - tuues ohvriks töötava seadme ilusa seadme eest.
Sinu kommentaare lugedes jääb mulje, et see, kes kodutöö tegemata on jätnud, oled sa ise - sinu kommentaarid on "lahmiva" stiiliga - tsiteerides sind sinu enda mõttega "Sest mingi tüüp, kes tootest midagi ei tea, üritab seda jubedalt kiita!"
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.07.2010 15:48:31
|
|
|
joulukas, nalja teed või? Sa ise ikka lugesid neid pressikaid mida mul lugeda soovitad? Kusagil ei ole juttu olnud, et seda viga tarkvaraga fixida üritatakse.
Küll aga avastati, et levipulkade algorit oli vale ja see muudeti nüüd viimase uuendusega ära. Sama jutt oli ka selles pressikas mida sa mul lugeda soovitad. Kusagil ei olnud juttu levi parandamisest tarkvara abil.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
17.07.2010 16:34:07
|
|
|
| Renka kirjutas: |
joulukas, nalja teed või? Sa ise ikka lugesid neid pressikaid mida mul lugeda soovitad? Kusagil ei ole juttu olnud, et seda viga tarkvaraga fixida üritatakse.
Küll aga avastati, et levipulkade algorit oli vale ja see muudeti nüüd viimase uuendusega ära. Sama jutt oli ka selles pressikas mida sa mul lugeda soovitad. Kusagil ei olnud juttu levi parandamisest tarkvara abil. |
http://www.apple.com/pr/library/2010/07/02appleletter.html
Palun - Iphone 4 leviprobleemid on seotud pulkade kukkumisega, mille paranduseks tuleb tarkvara uuendus!
EDIT: Kui sa nüüd kaks ja kaks kokku paned siis - iPhonel tähendati levi probleeme, mille kohta Jobs ütles, et tegemist on levipulkade algoritmi veaga, mis tarkavaraga parandatud saab - tegelikult on tegemist ehitusliku veaga, kus kvaliteet toodi ohvriks esteetikale!
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.07.2010 16:55:22
|
|
|
Need on ju kaks täiesti erinevat asja
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
17.07.2010 17:29:20
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Need on ju kaks täiesti erinevat asja  |
Sisuliselt on sul õigus, levipulkade näitamise algoritm ei ole riistvaraline viga antud juhul, ega seotud seadme tegeliku leviga.
Küll aga oli selline asjade käik Apple poole pealt, kes selle levimure seostas vigase pulga näitamisega, mille jaoks parandus tulemas on. Tegelikult aga oli see lihtsalt masside rahustamiseks, et kõik oma uue pilliga poodisesse tagasi ei jookseks.
Lisaks siia juurde ka GSMArena artikli samal teemal:
http://www.gsmarena.com/apple_finds_iphone_4_signal_bars_misleading_hiding_poor_signal-news-1783.php
Antud juhul toimus kõigepealt eitamine, siis hämamine ja siis kui midagi enam üle ei jäänud siis leppimine, aga klausliga, et selline "viga" esineb kõigil uutel telefonidel.
EDIT: lisaks korra juba läbi käinud link:
http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=19049 millest on selgelt järeldatav, et tegelikult oli see probleem juba varem teada ja kogu see fiesko levipulkade ja "tasuta kummiümbristega" oli lihtsalt hämamine.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
17.07.2010 21:03:07
|
|
|
kui aus olla siis ma ei ole nii edev inimene et vajaks endale klaasist telefoni mida hoida karbis ja loota et vale nurga all maha ei kukkuks
mul pole apple brändi vastu midagi , ilus kena vidin aga jube kallis on
ja no kui jobs teadis seda antenni teemat ennem telefoni välja laskmist siis lihtsalt ajab keema et suur mees ei suuda oma viga tunnistada ja peab hakkama halama nagu väike laps mingitest muudest teemadest
see on nagu bill kes netscapi välja sõi ja siis kohtus lolli mängis
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
18.07.2010 02:34:05
|
|
|
Nagu kommidestki võis välja lugeda, siis
"iOS 4.1 won't probably be out till September. IT'S STILL IN BETA!! This release is 4.0.1. "
hiljuti välja tulnud update mis pidi signal bare parandama oli 4.0.1 mitte 4.1 !!!!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
18.07.2010 10:56:27
|
|
|
loomulik progress.. kui iPhone 5 tuleb siis sellega ei saagi enam helistada
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
18.07.2010 16:27:18
|
|
|
OT: Mitu Bill Gates'i on vaja et vahetada läbipõlenud lambipirn? - Vaid ühte, kes kuulutab, et pimedus on uus standard!
Mitu Steve Jobs'i on vaja et vahetada läbipõlenud lambipirn? - Ühte, kes kõigepealt räägib, et tegelikult on valgus juba iganenud tehnoloogia, siis väidab, et kõigil teistel on sellega probleeme ja lõpuks jagab kõigile rahulolematutele tasuta kondoome!
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
18.07.2010 16:38:23
|
|
|
| linux, kas kuskil oli kirjas, et oleks pidanud 4.1 olema? Jobs ju ise ka mainis seda 4.0.1 seal presentatsioonil.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
18.07.2010 18:29:51
|
|
|
Kui keegi on developer grupiga liitunud ja mõni koht üle ning raatsib selle mulle loovutada UDID esitamisel, siis saaks ka 4.1 beetat proovida
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
18.07.2010 18:56:27
|
|
|
| joulukas kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
joulukas, nalja teed või? Sa ise ikka lugesid neid pressikaid mida mul lugeda soovitad? Kusagil ei ole juttu olnud, et seda viga tarkvaraga fixida üritatakse.
Küll aga avastati, et levipulkade algorit oli vale ja see muudeti nüüd viimase uuendusega ära. Sama jutt oli ka selles pressikas mida sa mul lugeda soovitad. Kusagil ei olnud juttu levi parandamisest tarkvara abil. |
http://www.apple.com/pr/library/2010/07/02appleletter.html
Palun - Iphone 4 leviprobleemid on seotud pulkade kukkumisega, mille paranduseks tuleb tarkvara uuendus!
EDIT: Kui sa nüüd kaks ja kaks kokku paned siis - iPhonel tähendati levi probleeme, mille kohta Jobs ütles, et tegemist on levipulkade algoritmi veaga, mis tarkavaraga parandatud saab - tegelikult on tegemist ehitusliku veaga, kus kvaliteet toodi ohvriks esteetikale! |
Sa ei saa liita kokku numbreid ja tähti. Point on selles, et kuna see levi algoritm näitas viite pulka liiga kergesti, siis tundus see levi kadumine dramaatiline. Et kui tegelikult oleks saanud 1-2 pulka vähendada, siis näitas telefon 3-5 pulka langevat. Et siis juba niigi nõrga leviga (2 pulka) piirkonnas olles näitas telefon 5 pulka ja pole ime, et death gripiga sai levi täitsa ära kaotada seal.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
18.07.2010 19:20:42
|
|
|
| raciocinio kirjutas: |
| joulukas kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
joulukas, nalja teed või? Sa ise ikka lugesid neid pressikaid mida mul lugeda soovitad? Kusagil ei ole juttu olnud, et seda viga tarkvaraga fixida üritatakse.
Küll aga avastati, et levipulkade algorit oli vale ja see muudeti nüüd viimase uuendusega ära. Sama jutt oli ka selles pressikas mida sa mul lugeda soovitad. Kusagil ei olnud juttu levi parandamisest tarkvara abil. |
http://www.apple.com/pr/library/2010/07/02appleletter.html
Palun - Iphone 4 leviprobleemid on seotud pulkade kukkumisega, mille paranduseks tuleb tarkvara uuendus!
EDIT: Kui sa nüüd kaks ja kaks kokku paned siis - iPhonel tähendati levi probleeme, mille kohta Jobs ütles, et tegemist on levipulkade algoritmi veaga, mis tarkavaraga parandatud saab - tegelikult on tegemist ehitusliku veaga, kus kvaliteet toodi ohvriks esteetikale! |
Sa ei saa liita kokku numbreid ja tähti. Point on selles, et kuna see levi algoritm näitas viite pulka liiga kergesti, siis tundus see levi kadumine dramaatiline. Et kui tegelikult oleks saanud 1-2 pulka vähendada, siis näitas telefon 3-5 pulka langevat. Et siis juba niigi nõrga leviga (2 pulka) piirkonnas olles näitas telefon 5 pulka ja pole ime, et death gripiga sai levi täitsa ära kaotada seal. |
Aga probleem on ju tegelikult antenni disaini veas, mitte selles, et telefon ei näita levi pulki õigesti. iPhonel võis olla ka tarkvaraline viga, mis seotud selle levi näitamisega seadme ekraanil - kuid põhi mõte seisneb ikkagi selles, et alguses väitis Apple, et kuna tegemist on "kosmeetilise" veaga, siis tarkvara parandab selle, kuigi tegelikult nad teadsid, et hämavad, kuna olid teadlikud selle vea tegelikust põhjusest.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.07.2010 22:47:58
|
|
|
iföön sucks, pole levi pole arvet. Tegelt aparaati pole ka vaja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
18.07.2010 23:37:23
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| linux, kas kuskil oli kirjas, et oleks pidanud 4.1 olema? Jobs ju ise ka mainis seda 4.0.1 seal presentatsioonil. |
Ingliskeelses artiklis on uhkelt 4.1'st juttu ja ymber tõlgitud eesti omas samuti ....
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
19.07.2010 00:05:04
|
|
|
Varsti tulevad lagedale avaldusega, et antenniprobleem on hoopis innovaatiline toote omadus ja võimaldab kliendil lõpetada kiiresti kõnesid näiteks ämma või inkassofirmaga.
Apple'i ustavad fanboyd usuvad kinnisilmi kõike mida Steve ütleb ja noogutavad selle peale kaasa, et jaajaa nii peabki olema.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|