Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 14:17:44 iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Apple saab tunda saama oma populaarsuse varjukülge - kasutajatele hämamine ja
riistvaravigadele paikade otsimine kujuneb kannatuste rajaks. Jobs lubas, et
iPhone OS 4.1 parandab maagiliselt uue õunafoni leviprobleemid - muutes algoritmi,
mille alusel levipulki välja arvutatakse. Paraku selgub, et arendajatele välja käidud
parandus ei lapi probleemi ning teeb selle hoopis hullemaks.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 14:18:10 vasta tsitaadiga

link :: E24

Allikad: Apple iPhone 4 tagasi ei kutsu

Apple korraldab täna seoses iPhone 4 leviprobleemidega pressikonverentsi,
kuid on allikate sõnutsi otsustanud seadet mitte tagasi kutsuda.

Loe edasi ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 14:25:26 vasta tsitaadiga

panen kõike... kirjutas:
Allikad: Apple iPhone 4 tagasi ei kutsu

Apple korraldab täna seoses iPhone 4 leviprobleemidega pressikonverentsi,
kuid on allikate sõnutsi otsustanud seadet mitte tagasi kutsuda.

Loe edasi ..


Väga hea näide apple enesekindlusest ja suhtumisest klienti icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 16:59:05 vasta tsitaadiga

Seda ma arvasin, et see probleem nii kergelt ei lahene.

Hmm, vaatasin et Apple Spot teeb otseülekande sellest pressikast, kella 20:00 aeg nagu alati.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 17:04:08 vasta tsitaadiga

savi, tuleb uus iPowner välja kus on see viga parandatud. Vanad võivad kasutajad minema visata kuna on juba nagunii aegunud disainiga ja ei ole enam nii cooolid beer_yum.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 17:08:21 vasta tsitaadiga

angel, Apple maine kukuks nii kolinal! icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 17:09:27 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
angel, Apple maine kukuks nii kolinal! icon_lol.gif


Paraku on see reaalsus...
Paljudel tänaseks esimese seeria ipawnzor veel kasutusel on? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 17:33:31 vasta tsitaadiga

Engineer Warned Jobs of iPhone 4 Antenna Issues a Year Ago
http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=19049

"Hea" otsus managementi poolt jällegi.Fashion over function icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.07.2010 17:39:32 vasta tsitaadiga

Duh, kuidas nad siis loodavad riistvara disainiviga softis parandada? icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 17:42:24 vasta tsitaadiga

nu ongi õige äri, toode tuleb vigaselt "valmistada" muidu ei lagune asi ära ja ei saa jälle välja tuua põhjust miks kasutajad peaks uue ostma doh.gif

nõnda kogu see süsteem toimibki ja steve on asjast aru saanud

mass on ju loll...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 17:48:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Duh, kuidas nad siis loodavad riistvara disainiviga softis parandada? icon_rolleyes.gif


Nu softiga saab ju küll, pulkade arvu näidatakse kogu aeg maximum näiteks icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.07.2010 18:17:53 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Duh, kuidas nad siis loodavad riistvara disainiviga softis parandada? icon_rolleyes.gif


Nu softiga saab ju küll, pulkade arvu näidatakse kogu aeg maximum näiteks icon_lol.gif


kusjuures nende parandus oligi see, et näitaks 2 pulka rohkem kui tegelikult on, ehk kui levi on 3 posti, näed 5, kui levi on 1 post, näed 3 ja kui ära katkeb siis vaatad et oih, 3 posti levi ja süüdi pole mitte apple vaid hoopis mobla teenuse pakkuja icon_wink.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 18:38:00 vasta tsitaadiga

... klassikaline korporatiivne möödapanek icon_rolleyes.gif kui tehniliste lahenduste kõlblikust hindavad börsimaakleri mentaliteediga tegelased, siis ei saagi kogu loost head nahka tulla ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 18:46:42 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Etz kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Duh, kuidas nad siis loodavad riistvara disainiviga softis parandada? icon_rolleyes.gif


Nu softiga saab ju küll, pulkade arvu näidatakse kogu aeg maximum näiteks icon_lol.gif


kusjuures nende parandus oligi see, et näitaks 2 pulka rohkem kui tegelikult on, ehk kui levi on 3 posti, näed 5, kui levi on 1 post, näed 3 ja kui ära katkeb siis vaatad et oih, 3 posti levi ja süüdi pole mitte apple vaid hoopis mobla teenuse pakkuja icon_wink.gif
Miks sa valetad? Oled sa lugenud ka mõnda uudislõiku selle asja kohta? Või ametlikku pressikat?

Siiani alates esimest iPhonest on see algoritm olnud vale. Selle viimase uuendusega parandati see algoritm ära nii, et nüüd näitab indikaator igas olukorras vähem pulkasid kui varem - väidetavalt siis nüüd reaalset pulkade arvu.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 18:57:23 vasta tsitaadiga


Link

Nüüd tehti jah see värk ausamaks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.07.2010 19:10:18 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:

Siiani alates esimest iPhonest on see algoritm olnud vale. Selle viimase uuendusega parandati see algoritm ära nii, et nüüd näitab indikaator igas olukorras vähem pulkasid kui varem - väidetavalt siis nüüd reaalset pulkade arvu.


no seda pulkade juttu hakati spekuleerima juba kohe kui asi välja tuli ja tekkisid leviprobleemid. See selleks.

Põhiline küsimus on, et miks kulus mitu põlvkonda ja mitu-mitu aastat üldse sellise "vea" avastamiseks? Võibolla oligi sisse kodeeritud et iphone näitaks alati paremat levi kui suvaline muu telefon ja siis kõik arvaksid et ju siis sellel parem vastuvõtja jms. Nüüd levi kadumisega olid enamasti kasutajad ju süüdi, kuna hoidsid telefoni "valesti" käes ja apple soovitas hoida telefoni teistmoodi või siis osta kummiriba sellele ümber. Suht suur ämber suurele firmale. Eks näis mis õhtul selle kohta räägitakse ja öeldakse. Praeguse plaani järgi recalli ei plaanita teha.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 19:21:20 vasta tsitaadiga

SurfData, mida sa öelda tahad? Mis pulkade juttu hakati spekuleerima? Seda mida sa enne kirjutasid? See ju puha jama ja reaalsusest kaugel.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 20:43:48 vasta tsitaadiga

"FREE CASE" ja asi vask!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 20:46:40 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
"FREE CASE" ja asi vask!

väga hapu värk. ehk selleks ajaks kui endal ostuks läheb on asi ok.
krt ma ei kasuta oma macidel ja iphonel eales mingeid ümbriseid icon_neutral.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 17.07.2010 01:43:58 vasta tsitaadiga

Ei meeldi Apple poliitika ja ise Androidlane, aga..... "Antennagate" on küll natukene ülepingutatud?!

Viga on! Apple äratõusmine vajas tagasi tõmbamist jne, kuid nii palju, kui uudiseid selle osas jälginud, siis
rohkem on meediakära, kui kasutajate kaebusi ja reaalset mure?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.07.2010 02:31:32 vasta tsitaadiga

http://gizmodo.com/5589242/shit-my-jobs-says

räägib ikka oma müügi juttu
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 03:01:14 vasta tsitaadiga

On patriotism: Would you rather we were a Korean company, instead of an American company? Would you rather we weren't innovating right here?


hakkas silma, vahet pole ju.. nagunii kuskil "Sweatshop" toodab neid junne mõnes riigis

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 05:35:01 vasta tsitaadiga

See on ikka üsna jabur vabandus, et "kõigil nutitelefonidel on probleeme" jms demagoogia.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 14:14:33 vasta tsitaadiga

link :: Jobs: olime hetkeks oimetud

tsitaat:
Steve Jobs vabandas eile vastumeelselt Apple’i iPhone 4 leviprobleemide pärast ja pakkus kõikidele vidina omanikele vähemalt septembri lõpuni tasuta kummiääriseid.

Normaalne thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 14:30:24 vasta tsitaadiga

Pornomax, Tasuta Apple logoga kleepse oleks ka võinud pakkuda icon_razz.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 14:31:46 vasta tsitaadiga

Kogu see asi on hetkel totaalne PR failure icon_rolleyes.gif
Asi võtab juba vägisi tragikoomilise ilme icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 14:34:55 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Pornomax, Tasuta Apple logoga kleepse oleks ka võinud pakkuda icon_razz.gif

Tulihingelised Apple'i fännid oleks klaashelmestega ka vist rahul.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 14:40:10 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kogu see asi on hetkel totaalne PR failure icon_rolleyes.gif
Asi võtab juba vägisi tragikoomilise ilme icon_smile.gif
Miks ta failure on? Sest mingid tüübid kes tootest midagi ei tea üritavad seda jubedalt maha teha? See uudis siin on muidugi anti-Apple propaganda tipp. Uudis on kirjutatud enne ametlikku pressika toimumist ja allikaks on hoopis tarkvara uuendus mis ei ole leviprobleemi parandusega mitte kuidagi seotud. Pigem vastupidi.

minut.ee uudisejobudelt muidugi muud ei eeldagi kui väärtõlgendamist ja aegajalt lausvalede kirjutamist.

Ja mida need kleepsud teemasse puutuvad?

Kummiäärised leevendavad reaalselt (ülepaisutatud) leviprobleemi ju.

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 17.07.2010 14:41:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 14:47:45 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Miks ta failure on? Sest mingid tüübid kes tootest midagi ei tea üritavad seda jubedalt maha teha?

Algselt eitatakse probleemi olemasolu, siis aga jälle nagu tunnistatakse et probleem nagu oleks.
Apple nagu ei suuda otsustada või, mis seisukohta võtta?
Kui katki pole midagi, milleks siis mingi kummijullade kampaania?
BP oma lekkiva toruga tuleb kangesti paralleelina meelde.
Renka kirjutas:
Kummiäärised leevendavad reaalselt (ülepaisutatud) leviprobleemi ju.

Kui probleemi pole, milleks siis neid "preservatiive" müüa/jagada? icon_rolleyes.gif

Eriti tore on ju veel mõtteavaldus, kuidas tarkvaraga raua viga parandatakse.. icon_lol.gif

EDIT: Tulihingelise Õuna fänniga pole vist mõtet vaielda...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 14:54:16 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Renka kirjutas:
Miks ta failure on? Sest mingid tüübid kes tootest midagi ei tea üritavad seda jubedalt maha teha?


Algselt eitatakse probleemi olemasolu, siis aga jälle nagu tunnistatakse et probleem nagu oleks.
Apple nagu ei suuda otsustada või, mis seisukohta võtta?
BP oma lekkiva toruga tuleb kangesti paralleelina meelde.
Renka kirjutas:
Kummiäärised leevendavad reaalselt (ülepaisutatud) leviprobleemi ju.

Kui probleemi pole, milleks siis neid "preservatiive" müüa/jagada? icon_rolleyes.gif
Niipalju kui asjade käiku jälginud olen siis Apple väitis algselt, et levi vähenemine on proportsioonis konkurentide telefonidel esineva samasuguse probleemiga. Mingit eitamist pole kusagil olnud. Seda nad väitsid ka eilsel pressikal. Kui tõene see on - ma ei tea. Ei ole ise ühtegi testi läbi viinud. Aga sama ei ole teinud ka 99.9999% kisajatest - kuigi võiks ju?


Kummiääriste jagamine/kasutamine aitab välistada seda, et nn "vales" kohas vahetult antennist kinni hoitakse. Tekib mõne mm suurune vahe käe ja antenni vahele mis omakorda võimaldab tugevamat signaali.

Kumimäärised ise on müügil olnud koguaeg ja tegu ei ole antenniprobleemiga seotud tootega vaid telefoni füüsiliseks kaitsmiseks mõeldud tootega.
Etz kirjutas:
Eriti tore on ju veel mõtteavaldus, kuidas tarkvaraga raua viga parandatakse..
Ja kelle mõtteavaldus see on? Kas mitte minut.ee tolbajoobade ja siin teemas kaasakaagutajate oma? Apple ei ole millalgi väitnud, et tarkvaraliselt ühtegi riistvara probleemi lahendab.

Etz kirjutas:
EDIT: Tulihingelise Õuna fänniga pole vist mõtet vaielda...
Kuna argumenteerida ei suuda siis hakkad isiklikul tasandil ründama? Ei ma ei ole tulihingeline Apple fänn. Aga ma ei salli kui ignorantseid mõtteavaldusi - mis enamasti on ka lausvale - puhta tõe pähe kuulutatakse. Seda ükskõik millise tootjaga seoses.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 14:59:10 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kuna argumenteerida ei suuda siis hakkad isiklikul tasandil ründama?


ot:
icon_eek.gif Einoh, kes mida isiklikult võtab...


Tuginesin kõigest väidetele ja informatsioonile, mis siit teemast välja kooruvad ja no offence aga su mõtteavaldus jättis kergelt kallutatud mulje...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 15:03:01 vasta tsitaadiga

Etz, võibolla peaksid kõigepealt fakte kontrollima enne kui lahmima hakkad?

Või ongi sul kombeks teemasse süübimata lahmida?

Sama peaksid ka teised tegema. Ja mitte ainult siin teemas ja mitte ainult Apple toodetega seoses.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 17.07.2010 15:09:43 Re: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata vasta tsitaadiga

panen kõike... kirjutas:

Apple saab tunda saama oma populaarsuse varjukülge - kasutajatele hämamine ja
riistvaravigadele paikade otsimine kujuneb kannatuste rajaks. Jobs lubas, et
iPhone OS 4.1 parandab maagiliselt uue õunafoni leviprobleemid - muutes algoritmi,
mille alusel levipulki välja arvutatakse. Paraku selgub, et arendajatele välja käidud
parandus ei lapi probleemi ning teeb selle hoopis hullemaks.


Kas iOS 4.1 on juba väljas?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 17.07.2010 15:26:34 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Etz, võibolla peaksid kõigepealt fakte kontrollima enne kui lahmima hakkad?

Või ongi sul kombeks teemasse süübimata lahmida?

Sama peaksid ka teised tegema. Ja mitte ainult siin teemas ja mitte ainult Apple toodetega seoses.


Sul küll vähe keema läinud. Kui sa natuke Apple pressiteateid loed, siis esimene väide oli Jobsi poolt, et tegemist on lahendusega, mille puhul aitab takrvara paikamine, kuna levi pulkade arvutamise algoritm on vale ning 4.0.1 firmware selle eksimuse kõrvaldab. Siis selgus aga, et tegemist on riistvaralise veaga, mis on ehituslik, ning nimetatud tarkvara uuendus siiski probleemi ei paranda.

Siit ka see maailmameedias liikuv väide, et Apple üritab riistvara viga parandada tarkvara uuendusega.

Kui sa oled jälginud ka nimetatud teemat, siis oli Apple teadlik nimetatud veast juba enne, toote väljatöötamise ajal - tuues ohvriks töötava seadme ilusa seadme eest.

Sinu kommentaare lugedes jääb mulje, et see, kes kodutöö tegemata on jätnud, oled sa ise - sinu kommentaarid on "lahmiva" stiiliga - tsiteerides sind sinu enda mõttega "Sest mingi tüüp, kes tootest midagi ei tea, üritab seda jubedalt kiita!"

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 15:48:31 vasta tsitaadiga

joulukas, nalja teed või? Sa ise ikka lugesid neid pressikaid mida mul lugeda soovitad? icon_lol.gif Kusagil ei ole juttu olnud, et seda viga tarkvaraga fixida üritatakse.
Küll aga avastati, et levipulkade algorit oli vale ja see muudeti nüüd viimase uuendusega ära. Sama jutt oli ka selles pressikas mida sa mul lugeda soovitad. Kusagil ei olnud juttu levi parandamisest tarkvara abil.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 17.07.2010 16:34:07 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
joulukas, nalja teed või? Sa ise ikka lugesid neid pressikaid mida mul lugeda soovitad? icon_lol.gif Kusagil ei ole juttu olnud, et seda viga tarkvaraga fixida üritatakse.
Küll aga avastati, et levipulkade algorit oli vale ja see muudeti nüüd viimase uuendusega ära. Sama jutt oli ka selles pressikas mida sa mul lugeda soovitad. Kusagil ei olnud juttu levi parandamisest tarkvara abil.


http://www.apple.com/pr/library/2010/07/02appleletter.html

Palun - Iphone 4 leviprobleemid on seotud pulkade kukkumisega, mille paranduseks tuleb tarkvara uuendus!

EDIT: Kui sa nüüd kaks ja kaks kokku paned siis - iPhonel tähendati levi probleeme, mille kohta Jobs ütles, et tegemist on levipulkade algoritmi veaga, mis tarkavaraga parandatud saab - tegelikult on tegemist ehitusliku veaga, kus kvaliteet toodi ohvriks esteetikale!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 16:55:22 vasta tsitaadiga

Need on ju kaks täiesti erinevat asja icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 17.07.2010 17:29:20 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Need on ju kaks täiesti erinevat asja icon_rolleyes.gif


Sisuliselt on sul õigus, levipulkade näitamise algoritm ei ole riistvaraline viga antud juhul, ega seotud seadme tegeliku leviga.

Küll aga oli selline asjade käik Apple poole pealt, kes selle levimure seostas vigase pulga näitamisega, mille jaoks parandus tulemas on. Tegelikult aga oli see lihtsalt masside rahustamiseks, et kõik oma uue pilliga poodisesse tagasi ei jookseks.

Lisaks siia juurde ka GSMArena artikli samal teemal:
http://www.gsmarena.com/apple_finds_iphone_4_signal_bars_misleading_hiding_poor_signal-news-1783.php

Antud juhul toimus kõigepealt eitamine, siis hämamine ja siis kui midagi enam üle ei jäänud siis leppimine, aga klausliga, et selline "viga" esineb kõigil uutel telefonidel.

EDIT: lisaks korra juba läbi käinud link:
http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=19049 millest on selgelt järeldatav, et tegelikult oli see probleem juba varem teada ja kogu see fiesko levipulkade ja "tasuta kummiümbristega" oli lihtsalt hämamine.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.07.2010 21:03:07 vasta tsitaadiga

kui aus olla siis ma ei ole nii edev inimene et vajaks endale klaasist telefoni mida hoida karbis ja loota et vale nurga all maha ei kukkuks
mul pole apple brändi vastu midagi , ilus kena vidin aga jube kallis on
ja no kui jobs teadis seda antenni teemat ennem telefoni välja laskmist siis lihtsalt ajab keema et suur mees ei suuda oma viga tunnistada ja peab hakkama halama nagu väike laps mingitest muudest teemadest
see on nagu bill kes netscapi välja sõi ja siis kohtus lolli mängis
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 18.07.2010 02:34:05 vasta tsitaadiga

Nagu kommidestki võis välja lugeda, siis

"iOS 4.1 won't probably be out till September. IT'S STILL IN BETA!! This release is 4.0.1. "

hiljuti välja tulnud update mis pidi signal bare parandama oli 4.0.1 mitte 4.1 !!!! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 10:56:27 vasta tsitaadiga

loomulik progress.. kui iPhone 5 tuleb siis sellega ei saagi enam helistada icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 18.07.2010 16:27:18 vasta tsitaadiga

OT: Mitu Bill Gates'i on vaja et vahetada läbipõlenud lambipirn? - Vaid ühte, kes kuulutab, et pimedus on uus standard!

Mitu Steve Jobs'i on vaja et vahetada läbipõlenud lambipirn? - Ühte, kes kõigepealt räägib, et tegelikult on valgus juba iganenud tehnoloogia, siis väidab, et kõigil teistel on sellega probleeme ja lõpuks jagab kõigile rahulolematutele tasuta kondoome!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 16:38:23 vasta tsitaadiga

linux, kas kuskil oli kirjas, et oleks pidanud 4.1 olema? Jobs ju ise ka mainis seda 4.0.1 seal presentatsioonil.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 18:29:51 vasta tsitaadiga

Kui keegi on developer grupiga liitunud ja mõni koht üle ning raatsib selle mulle loovutada UDID esitamisel, siis saaks ka 4.1 beetat proovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 18.07.2010 18:56:27 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
Renka kirjutas:
joulukas, nalja teed või? Sa ise ikka lugesid neid pressikaid mida mul lugeda soovitad? icon_lol.gif Kusagil ei ole juttu olnud, et seda viga tarkvaraga fixida üritatakse.
Küll aga avastati, et levipulkade algorit oli vale ja see muudeti nüüd viimase uuendusega ära. Sama jutt oli ka selles pressikas mida sa mul lugeda soovitad. Kusagil ei olnud juttu levi parandamisest tarkvara abil.


http://www.apple.com/pr/library/2010/07/02appleletter.html

Palun - Iphone 4 leviprobleemid on seotud pulkade kukkumisega, mille paranduseks tuleb tarkvara uuendus!

EDIT: Kui sa nüüd kaks ja kaks kokku paned siis - iPhonel tähendati levi probleeme, mille kohta Jobs ütles, et tegemist on levipulkade algoritmi veaga, mis tarkavaraga parandatud saab - tegelikult on tegemist ehitusliku veaga, kus kvaliteet toodi ohvriks esteetikale!


Sa ei saa liita kokku numbreid ja tähti. Point on selles, et kuna see levi algoritm näitas viite pulka liiga kergesti, siis tundus see levi kadumine dramaatiline. Et kui tegelikult oleks saanud 1-2 pulka vähendada, siis näitas telefon 3-5 pulka langevat. Et siis juba niigi nõrga leviga (2 pulka) piirkonnas olles näitas telefon 5 pulka ja pole ime, et death gripiga sai levi täitsa ära kaotada seal.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 18.07.2010 19:20:42 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:
joulukas kirjutas:
Renka kirjutas:
joulukas, nalja teed või? Sa ise ikka lugesid neid pressikaid mida mul lugeda soovitad? icon_lol.gif Kusagil ei ole juttu olnud, et seda viga tarkvaraga fixida üritatakse.
Küll aga avastati, et levipulkade algorit oli vale ja see muudeti nüüd viimase uuendusega ära. Sama jutt oli ka selles pressikas mida sa mul lugeda soovitad. Kusagil ei olnud juttu levi parandamisest tarkvara abil.


http://www.apple.com/pr/library/2010/07/02appleletter.html

Palun - Iphone 4 leviprobleemid on seotud pulkade kukkumisega, mille paranduseks tuleb tarkvara uuendus!

EDIT: Kui sa nüüd kaks ja kaks kokku paned siis - iPhonel tähendati levi probleeme, mille kohta Jobs ütles, et tegemist on levipulkade algoritmi veaga, mis tarkavaraga parandatud saab - tegelikult on tegemist ehitusliku veaga, kus kvaliteet toodi ohvriks esteetikale!


Sa ei saa liita kokku numbreid ja tähti. Point on selles, et kuna see levi algoritm näitas viite pulka liiga kergesti, siis tundus see levi kadumine dramaatiline. Et kui tegelikult oleks saanud 1-2 pulka vähendada, siis näitas telefon 3-5 pulka langevat. Et siis juba niigi nõrga leviga (2 pulka) piirkonnas olles näitas telefon 5 pulka ja pole ime, et death gripiga sai levi täitsa ära kaotada seal.


Aga probleem on ju tegelikult antenni disaini veas, mitte selles, et telefon ei näita levi pulki õigesti. iPhonel võis olla ka tarkvaraline viga, mis seotud selle levi näitamisega seadme ekraanil - kuid põhi mõte seisneb ikkagi selles, et alguses väitis Apple, et kuna tegemist on "kosmeetilise" veaga, siis tarkvara parandab selle, kuigi tegelikult nad teadsid, et hämavad, kuna olid teadlikud selle vea tegelikust põhjusest.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2010 22:47:58 vasta tsitaadiga

iföön sucks, pole levi pole arvet. Tegelt aparaati pole ka vaja thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 18.07.2010 23:02:39 vasta tsitaadiga

selleteemalisi artikleid veel:
Apple gets all defensive, free iPhone 4 cases for everyone
Antenna wars: RIM, HTC and Nokia strike back at Apple
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 18.07.2010 23:37:23 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
linux, kas kuskil oli kirjas, et oleks pidanud 4.1 olema? Jobs ju ise ka mainis seda 4.0.1 seal presentatsioonil.


Ingliskeelses artiklis on uhkelt 4.1'st juttu ja ymber tõlgitud eesti omas samuti ....
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 19.07.2010 00:05:04 vasta tsitaadiga

Varsti tulevad lagedale avaldusega, et antenniprobleem on hoopis innovaatiline toote omadus ja võimaldab kliendil lõpetada kiiresti kõnesid näiteks ämma või inkassofirmaga.
Apple'i ustavad fanboyd usuvad kinnisilmi kõike mida Steve ütleb ja noogutavad selle peale kaasa, et jaajaa nii peabki olema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.