Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kui kiiresti sa trükid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.11.2003 20:57:00 vasta tsitaadiga

"33 sek, kiirusega 314 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud."

või on foorumites ringi logistatud

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ps/2
HV vaatleja
ps/2

liitunud: 09.06.2003




sõnum 04.11.2003 21:19:45 vasta tsitaadiga

1 sek, kiirusega 10380 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2003 20:29:54 vasta tsitaadiga

2-4 sõrmega ~230.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 18.11.2003 21:37:04 vasta tsitaadiga

30 sek, kiirusega 334 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 19.11.2003 18:17:39 vasta tsitaadiga

ühe käega (paremaga) 170 icon_wink.gif
kahe käega mingi 3xx
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2003 22:15:49 vasta tsitaadiga

Hakkasin uuesti tegema... kirjutasin suht kiiresti ära ja siis krt avantbrowser tunnistas tulemuse pop-upina icon_razz.gif igatahes mai näindki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 21.11.2003 20:05:13 vasta tsitaadiga

44 sek, kiirusega 227 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
Minujaoks hea, täiesti pimesi kirjutatud kah.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 21.11.2003 21:05:06 vasta tsitaadiga

22 sek, kiirusega 340 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 25.11.2003 19:05:36 vasta tsitaadiga

Esimese korraga:

51 sek, kiirusega 203 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.


aaaga ei ole icon_razz.gif

Yess, 50. postitus ja "uue kasutaja" häbiväärsest tiitlist lahti icon_razz1.gif

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daElemenT
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 30.11.2003 17:46:29 vasta tsitaadiga

33 sek, kiirusega 314 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.


essa laksuga. harjutanud pole kunagi, mul on lihtsalt aasta aega püsikas old icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.11.2003 18:51:31 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (375 lööki/min)
6-sõrme tehnika. Enda leiutatud icon_wink.gif
Krt teine kord läks kõik segi ja sain 205 aint 8)

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 19:40:35 vasta tsitaadiga

Matrix-style'is, üks käsi selja taga: Teie kiirus (144 lööki/min)
Tavapärases kahekäe-pimekirjas on tulemus paranenud: Teie kiirus (394 lööki/min) icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 30.11.2003 21:55:01 vasta tsitaadiga

2 kätt:
416 lööki/min

vasak käsi:
146 lööki/min

parem käsi:
147 lööki/min

icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 04.12.2003 19:07:46 vasta tsitaadiga

2 kätt : 519 min
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 03:13:40 vasta tsitaadiga

keskmine peaks ikka nii 4-5a arvutikasutamise tagajärjel üle 400 olema !
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.12.2003 03:36:47 vasta tsitaadiga

impressive,juba yhe käe trüking edeneb ja omad skeemid,peaks võtma kätte ja ise kätt harjutama,et saada käemeistriks thumbs_up.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 17.01.2004 14:13:48 vasta tsitaadiga

keskmine 250,rekord 330
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 17.01.2004 14:15:33 vasta tsitaadiga

oma texti record 600/minutis
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2004 14:30:51 vasta tsitaadiga

ma sain 186 4ja sõrmega. kusjuures trükkind olen ainult 11 kuud, selle aja jookusl, kui mul net on olnud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 17.01.2004 14:35:00 vasta tsitaadiga

314 lööki tuli ikka ära aga eks see msn on ikka väga hea õpetaja olnud ennem vaevaliselt 150 sain
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 18.01.2004 20:56:18 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (5010 lööki/min)
Pärast harjutamist (~200 lööki/min)
Professionaal (~360 lööki/min)
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 18.01.2004 21:08:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teie kiirus (5010 lööki/min)

copy ja paste

_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l@ta
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 18.01.2004 21:28:47 vasta tsitaadiga

usun jah
_________________
vajuta!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 20.01.2004 01:26:37 vasta tsitaadiga

160 lööki minutis icon_redface.gif
Aga egas ma kõige suurem kribaja ple kah icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2004 01:36:29 vasta tsitaadiga

heh oktoobris oli tulemus 117 nüüd 154 icon_wink.gif milline progress! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2004 23:21:57 vasta tsitaadiga

http://piip.ee/test.jpg
519
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 21.02.2004 01:12:29 vasta tsitaadiga

Päris hea tulemus
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmartins
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.02.2004 15:23:07 vasta tsitaadiga

Njaa... mul tuli 384 lööki minutis icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unknown1
HV vaatleja
unknown1

liitunud: 04.02.2004




sõnum 21.02.2004 15:32:02 vasta tsitaadiga

NaN sek, kiirusega NaN lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

???????Mul viskas sellise....

_________________
DdddddddDa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uneal1
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2003




sõnum 21.02.2004 16:07:00 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (NaN lööki/min)
--------------------------------------------------------------------------------

Pärast harjutamist (~200 lööki/min)
--------------------------------------------------------------------------------

Professionaal (~360 lööki/min)
--------------------------------------------------------------------------------

NaN sek, kiirusega NaN lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lunatic
HV kasutaja
lunatic

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2004 00:56:58 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (237 lööki/min) - esimese korraga, lahja:P
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reso
HV vaatleja
reso

liitunud: 23.02.2004




sõnum 25.02.2004 15:04:23 vasta tsitaadiga

Sain (41 sek, kiirusega 253 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.)
Alati võiks ju kiirem olla. See Keyboard Pro edetabeli esikoht "600 lööki/min" on minu jaoks kahtlane. Kui kiiresti inimene trükkida võib.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decoy
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 25.02.2004 15:11:06 vasta tsitaadiga

Esimene 225, teine 346.
Aga jah seda on võimalik petta ka natuke:
Teie kiirus (5190 lööki/min)
Pärast harjutamist (~200 lööki/min)
Professionaal (~360 lööki/min)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unknown1
HV vaatleja
unknown1

liitunud: 04.02.2004




sõnum 28.02.2004 11:17:16 vasta tsitaadiga

lõpuks sain 312
_________________
DdddddddDa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2004 11:19:54 vasta tsitaadiga

Mu rekord on 346 lööki minutis.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 28.02.2004 18:46:58 vasta tsitaadiga

Kui klikkida paar korda järjest profi peal, siis näitab tulemust kiirusel mingi a1000 lööki minutis 8) Nelja sõrme meetodil õnnestus saada 225 icon_razz.gif
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 28.02.2004 20:13:26 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (415 lööki/min).
paar veakuradit lükkus kah sisse...

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 28.02.2004 21:29:13 vasta tsitaadiga

no nüüd tuli juba 451 ära
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 04:52:24 vasta tsitaadiga

No krt mul visakb üle icon_evil.gif

res://C:\WINDOWS\System32\shdoclc.dll/navcancl.htm

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 29.02.2004 18:22:54 vasta tsitaadiga

Koolis oli Pimekirja kursus, seal oli ikka väga palju harjutusi, suht pikad ja tüütud.Lõpus tuli teha eksam, selel tulemus oli 231 lööki per minut, veaprotsent oli 0.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 18:31:35 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (468 lööki/min)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 29.02.2004 20:58:05 vasta tsitaadiga

Üle tüki aja sai seda testi tehtud..ja endale üllatuseks oli 384 lööki min. icon_razz.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufonaut21
HV kasutaja
ufonaut21

liitunud: 02.04.2003




sõnum 13.03.2004 17:45:02 vasta tsitaadiga

Kui võtta tekst copy ja paste on võimalik saavutada ->1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud. Vat nii trükivad mehed icon_lol.gif
Ok nali tegelt sain 180 ära. Ma pimekirja ei oska muidu oleksin võimeline kiiremini ka tegema kui vahel teksti ja siis jälle klaverit ei peaks kordamööda piiluma. Isegi hää tulemus kui arvestada et trükin vast 3 - 4 korda aastas suuremaid tokumente icon_wink.gif

_________________
Tervitusi kosmosest!!!!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 18:21:43 vasta tsitaadiga

. o O ( huvitav, et keegi sellest copy-paste naljast ära ei väsi icon_eek.gif icon_smile.gif iga viies avastab selle "uudse ja laheda võimaluse" )
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oveman
HV kasutaja


liitunud: 11.01.2002




sõnum 14.03.2004 13:26:16 vasta tsitaadiga

235 kõigest icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 4 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 19.03.2004 17:46:13 vasta tsitaadiga

47 sek, kiirusega 220 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud

(nr2 test)
... ei ole tegelt icon_razz.gif

veits hiljem sain 235 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 17:42:20 vasta tsitaadiga

202 lööki minutis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 31.03.2004 23:09:49 vasta tsitaadiga

uus rekord 471
järgmine sihtmärk on 500 8)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 01.04.2004 00:23:31 vasta tsitaadiga

rekord 325 lööki minutis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 01.04.2004 00:39:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

158 päris norm tulemus arvestades mu 4 sõrme meedotit

Ma sain sama meetodiga 175 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kui kiiresti sa trükid? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.