Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2010 23:09:55 vasta tsitaadiga

Portatiivsed konditsioneerid pidavat praegu minema nagu soojad saiad.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.07.2010 23:17:15 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:

Ei seda kindlasti, iga kell eelistaks praegust ilma ükskõik mis talveilmale. icon_razz1.gif


miljon % nõus icon_biggrin.gif veits harjumist ja ma arvan ma täitsa suudaks sellisesse kliimasse elama jäädagi, täitsa mõnus tegelt icon_cool.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 13.07.2010 23:21:24 vasta tsitaadiga

ahja jões oli täitsa mõnus vesi - jahutas korralikult. järved ja muud veekogud täielikud supid.
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2010 23:35:02 vasta tsitaadiga

Peipsi oli vähemalt laupäeval täitsa külm. Hambad ristis kannatas korraks sisse minna. Merevesi on aga praegu päris paras.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 13.07.2010 23:35:57 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
miljon % nõus icon_biggrin.gif veits harjumist ja ma arvan ma täitsa suudaks sellisesse kliimasse elama jäädagi, täitsa mõnus tegelt icon_cool.gif
Teeks küsitluse icon_razz.gif Talve eelistan igal juhul ükskõik millisele aastaajale. Ma pole viimased nädal aega selle kuumuse tõttu mitte midagi kasulikku teinud. Mõelda ka ei saa normaalselt, iga teine mõte, mis pähe kargab, on "tra kui palav on".
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.07.2010 06:57:52 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Peipsi oli vähemalt laupäeval täitsa külm. Hambad ristis kannatas korraks sisse minna. Merevesi on aga praegu päris paras.

Ära aja hullu icon_rolleyes.gif Üleeelmine nv oli juba suht supp,nüüd juba terve nädala ja mõned päevad peale paugutanud 30+ sooja,seega on asi ilmselt hullem veel juba.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 11:12:36 vasta tsitaadiga

Kurat see õhuniiskus on küll jube siin. Magada pole võimalik. Hommikul vist 4 aeg jäin magama alles.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 11:21:00 vasta tsitaadiga

mõnnalt soe ilm ja 38c palavikku + bronhiit..
mida veel annab elult tahta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 11:22:03 vasta tsitaadiga

Iga päevaga aina kuumemaks ja kuumemaks... äike ja muu saab raju olema icon_biggrin.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 11:31:37 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Iga päevaga aina kuumemaks ja kuumemaks... äike ja muu saab raju olema icon_biggrin.gif


Padukat tahaks icon_biggrin.gif Neljapäev - reede võib midagi oodata juba.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 11:31:39 vasta tsitaadiga

see "muu" võib ka orkaan olla icon_eek.gif http://www.postimees.ee/?id=287278
tänane öö oli mõnna - ei mingit magamist, ainult tukastuste seeria, tõsine vähkremine jne. eluisu hakkab nagu tasapisi kaduma icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 11:39:30 vasta tsitaadiga

Te pole vist siis piisavalt väsinud, ise kukkusin küll mingi ühe paiku voodisse ja kaheksast ajas äratuskell üles.
Toas oli magama minnes kuskil 26-27 kraadi vahepeal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 12:07:39 vasta tsitaadiga

Tass kuuma kohvi ei aidanud just palju.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 12:09:10 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, kuidas eesti meeste kuumataluvus nii nõrk on...valdavalt on hädaldajaid, kes toastki nina välja ei pista..küll ei saa magada küll ei saa autoga sõita küll on niisama sitt...

ärge hädaldage ja võtke parem viimast. mine tea kuna jälle sellist sooja eestimaal näha on

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 12:25:07 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Iga päevaga aina kuumemaks ja kuumemaks... äike ja muu saab raju olema icon_biggrin.gif
Äike on kökimöki, meil juba orkaani võimalused olemas. Mingi 1967 oli viimati olnud, metsloomad kogunesid kõik lagedale ja hektarite viisi metsa jne läks...
Pigem tuleks juba maja kindlustama hakata.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 12:28:06 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Te pole vist siis piisavalt väsinud, ise kukkusin küll mingi ühe paiku voodisse ja kaheksast ajas äratuskell üles.
Toas oli magama minnes kuskil 26-27 kraadi vahepeal. icon_rolleyes.gif

Isegi mina oma sügava unega tavaliselt ärkan vähemalt 1 korra üles magades... seda küll keskpäeval, praegu nii et öösiti üleval kuna öösiti jahedam olla. icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 12:33:09 vasta tsitaadiga

Lisan lngi kh
http://www.ohtuleht.ee/ilm/artikkel/386664

ja soovin edu pärnu & tallinna inimestele, ning teistele kes mere läheduses elavad icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 14.07.2010 12:37:33 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Lisan lngi kh
http://www.ohtuleht.ee/ilm/artikkel/386664

ja soovin edu pärnu & tallinna inimestele, ning teistele kes mere läheduses elavad icon_biggrin.gif


Kommentaarid olid thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 13:17:13 vasta tsitaadiga

tundub, et Kuressaare andur on kuumaga saba andnud - Foreca näitab Kuressaare ilmaks Vilsandil mõõdetut icon_lol.gif iseenesest võib seal päris mõnna olla, 23C ja merelt tuleb head jahedat õhku thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2010 13:36:22 vasta tsitaadiga

Nädalalõpus läheb jahedamaks ja järgmine nädal jälle kehv suusailm neile, kes praegu virisevad thumbs_up.gif
http://www.foreca.com/Estonia/Tallinn?tenday
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 13:37:21 vasta tsitaadiga

Ehk siis saab korralikult magada ka, praegu magades ei ole sellest mingit kasu... magada võib aga puhkamisest asi kaugel.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 14:05:10 vasta tsitaadiga

asjameez, Kui usaldusväärne see Foreca on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 14:06:58 vasta tsitaadiga

Tallinnas liigub vahelduseks jahedamat õhku, ja päike puges pilve taha icon_cool.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 14:07:44 vasta tsitaadiga

Varjus näitas 32,6
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 14:11:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Varjus näitas 32,6
Mul näitas eile õhtul kella 6 paiku sellist tempi varjus.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 14.07.2010 14:19:32 vasta tsitaadiga

Saaremaa keskpaigus sadas tõrts vihma. Sõitsin bussiga Kuressaarde ja vaatasin läpakast filmi, kui järsku avastasin, et päike pilve taga ja bussiakende peal vihmapiisad ning asfalt kergelt märg. Tundub, et kerge sabin, mis enam-vähem aurustub sama kiirelt kui maha sajab icon_biggrin.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 14:22:22 vasta tsitaadiga

Mul kleepub tagumik tooli külge kinni :-/

Täna sai veidi rattaga kh maanteel sõidetud, no krt ma pidisn sinna pigi sisse kinni jääma.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 14:30:10 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
Nädalalõpus läheb jahedamaks ja järgmine nädal jälle kehv suusailm neile, kes praegu virisevad thumbs_up.gif
http://www.foreca.com/Estonia/Tallinn?tenday

vinge, saab viimasel puhkusenädalal ka reaalselt puhata, mitte pidevalt higistamisega ametis olla thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 14:37:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mul kleepub tagumik tooli külge kinni :-/

Pane püksid jalga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 14:38:18 vasta tsitaadiga

Rohkem tuleb sporti teha, siis keha koormusega harjund ja sellepeale veel higistama ei hakka kui oma perset arvutitagant õllet lürpimast pldikusse vedada.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.07.2010 14:46:56 vasta tsitaadiga

Jube lugu sellise kuumaga on aga odavate teedega, kus pigi on kõik pinnale tõusnud ja see jääb rataste külge, osalt isegi nii et tee sisse augud tekkinud, rääkimata sellest kui suur kogus seda pigi kere külge loobib.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 15:12:06 vasta tsitaadiga

Väike "preemia", ehk aitaks ajudel jahtuda icon_lol.gif thumbs_up.gif

Vaatasin just forecast, mis kliima siis järgmine nädal mul oodata on...
reis on täiesti õigesse kohta planeeritud, seal lubatakse 23 max icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 15:40:55 vasta tsitaadiga

see foreca ennustus muutub iga 30min tagant.. tihti päris kardinaalselt.. hea kui nad järgmise päeva ilma ennustada suudavad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 15:42:29 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
see foreca ennustus muutub iga 30min tagant.. tihti päris kardinaalselt.. hea kui nad järgmise päeva ilma ennustada suudavad

Sa ikka oskad kõik ilusa ära rikkuda icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 16:16:29 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas nende kuumade ilmade pooldajatele ka tagajärjed meeldivad mis tulla võivad?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 16:22:07 vasta tsitaadiga

Kui midagi head ei saa, siis halvast olukorrast pilte ikka saab. beer_yum.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 16:24:25 vasta tsitaadiga

Igatahes tööl olla ei kannata, vaatasin just hetk tagasi kraadiklaasi ja temperatuuriks on 30*C ja peale.
Loodetavasti on ülemused siiski mõistlikud ja sebivad meile mingi kliimaseadme. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.07.2010 16:30:45 vasta tsitaadiga

prügikastid lehkavad mõnusalt selle kuumaga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.07.2010 16:33:08 vasta tsitaadiga

mustamäel blackout
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 14.07.2010 16:38:40 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
mustamäel blackout

Elekter? Huvitav kas seetõttu mu kodumasin offline kukkuski siis tunnike tagasi?

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.07.2010 16:40:20 vasta tsitaadiga

elekter jah. Eesti energia ei tulnd kõigi vastostetud kliimaseadmetega toime icon_biggrin.gif
http://www.energia.ee/index.php?id=2459&no_cache=1&L=1

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 14.07.2010 16:42:28 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
elekter jah. Eesti energia ei tulnd kõigi vastostetud kliimaseadmetega toime


kõva külmaga oli raudselt tarve suurem icon_biggrin.gif el radikaid on palju rohkematel kui mõned üksikud kellel mingi jahutustehnika icon_razz1.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.07.2010 16:45:44 vasta tsitaadiga

kaspar00, hmm, sul on vist õigus.
Aga kohalikud, loogika järgi peaks poodidest jätsi (pool)muidu saama. Muidu lihtsalt sulab ära icon_rolleyes.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.07.2010 16:45:51 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
djpvx kirjutas:
elekter jah. Eesti energia ei tulnd kõigi vastostetud kliimaseadmetega toime


kõva külmaga oli raudselt tarve suurem icon_biggrin.gif el radikaid on palju rohkematel kui mõned üksikud kellel mingi jahutustehnika icon_razz1.gif


Talvel keeratakse vunki juurde kuna talviti ongi suurem elektritarbimine. Pimedam ja külmem aeg.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 16:50:40 vasta tsitaadiga

mul alates pühapäevast (reede-laupäev olin eemal ja masin väljas) iga päev korra pimedaks löönud. aga see nii korraks, et kõlarid isegi ei lüli välja, ainult raal teeb restardi.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 14.07.2010 16:53:18 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
djpvx kirjutas:
elekter jah. Eesti energia ei tulnd kõigi vastostetud kliimaseadmetega toime


kõva külmaga oli raudselt tarve suurem icon_biggrin.gif el radikaid on palju rohkematel kui mõned üksikud kellel mingi jahutustehnika icon_razz1.gif


Talvel keeratakse vunki juurde kuna talviti ongi suurem elektritarbimine. Pimedam ja külmem aeg.


eem.. mida seal keerata saab mingist kohalikust alajaamast? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 14.07.2010 16:55:06 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
Mart352 kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
djpvx kirjutas:
elekter jah. Eesti energia ei tulnd kõigi vastostetud kliimaseadmetega toime


kõva külmaga oli raudselt tarve suurem icon_biggrin.gif el radikaid on palju rohkematel kui mõned üksikud kellel mingi jahutustehnika icon_razz1.gif


Talvel keeratakse vunki juurde kuna talviti ongi suurem elektritarbimine. Pimedam ja külmem aeg.


eem.. mida seal keerata saab mingist kohalikust alajaamast? icon_rolleyes.gif


Visatakse puid alla icon_rolleyes.gif Aga sellise soojaga ei püsi elektriliinid õhus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.07.2010 16:57:49 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
Mart352 kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
djpvx kirjutas:
elekter jah. Eesti energia ei tulnd kõigi vastostetud kliimaseadmetega toime


kõva külmaga oli raudselt tarve suurem icon_biggrin.gif el radikaid on palju rohkematel kui mõned üksikud kellel mingi jahutustehnika icon_razz1.gif


Talvel keeratakse vunki juurde kuna talviti ongi suurem elektritarbimine. Pimedam ja külmem aeg.


eem.. mida seal keerata saab mingist kohalikust alajaamast? icon_rolleyes.gif


Õigem on vist sedasi ikka et toodetakse talvel rohkem elektrit kui suvel. Alajaamas ilmselt ei tehta midagi

Ei tööta EE-s ega tea elektrist suurt midagi aga miski ütleb ka et suvel kuumus mõjub alajaamadele hullemini kui talvel suur külm.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.07.2010 16:59:49 vasta tsitaadiga

trafod kuumenevad üle, enamusel õlijahutus - talvel pohh suurem koormus kuna külm, suvel kuumaga kuumenevad üle
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 18:41:16 vasta tsitaadiga

Meil on pesuehtneorkaan!!!

Asjad juba lendavad, maja veel püsti.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.