Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 03.11.2003 12:35:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The promised demo should be available at the end of this week.

njah...

http://www.gamershell.com/news_Screens4BNeedforSpeedUnd.shtml

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 03.11.2003 12:37:15 vasta tsitaadiga

Oh, loodame
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 04.11.2003 12:47:20 vasta tsitaadiga

w00t

http://www.gamershell.com/news_DemoBNeedforSpeedUndergr.shtml

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.11.2003 12:55:26 vasta tsitaadiga

Päris edukalt tuleb... 1:30 pärast mul kohal... 8) 8) 8)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.11.2003 14:42:18 vasta tsitaadiga

ATTENTION!!!! See Gamer's Helli jagatava demo .exe fail on kalane! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 14:55:34 vasta tsitaadiga

hmm ma tirin .zip faili... 1tund alles... icon_biggrin.gif ah pohh kui vigane siis vigane icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 15:05:52 vasta tsitaadiga

Muide mina sain juba Demo kätte Electronic Artsi enda leheküljelt.Oli ka zip fail.
Kuid paistab et sinna on nüüd raskusi sisse saada.Üle rahvastatud arvatavasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 04.11.2003 15:11:41 vasta tsitaadiga

Praegu tuleb EA austraalia serverist 26 KB/sek. Võibolla see on ilma kalata icon_exclaim.gif Kuid jah Gamer's Hellis oli pool lehekülge kirjutatud suurte tähtedega, et EA jätab endale õiguse hiljem parandusi teha jne.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 04.11.2003 15:15:22 vasta tsitaadiga

Ti, sul töötab? Pane miski faili suurus (byte'des) või sfv check sellest üles
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 15:31:56 vasta tsitaadiga

Panin kah just tulema, 20 % kohal. Mina tõmban exe formaadis, tuleb kusagil 60-80 kb ringis.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 16:00:42 vasta tsitaadiga

Not a WIN32 file icon_razz.gif ah mõttetu tirida.
Ootame teise verisooni ära see on vigane

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 04.11.2003 16:10:20 vasta tsitaadiga

mnjah.. mul lõi ka korrax mingi errori ette.. ning ei viitsind jamama hakatagi.. kuna need eelmised osad mulle ka ei meeldind ja pole nagu seda nfs'i yldse mängind icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 16:17:38 vasta tsitaadiga

Kus teil selle errori lõi. Tõmbasin asja ära, pakkisin lahi tahtis tööle kah minna, aga siin ei ütles et mul ei ole directX 9.0b. Muid fail nimi on NFSU_Demo_EAGAMES_Australia.exe ja suureuseks 219 MB
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 04.11.2003 16:22:00 vasta tsitaadiga

230 211 071 bytes fail on peetis 230 211 072 on töötav. 1 fckin byte on peetis icon_evil.gif
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 16:33:35 vasta tsitaadiga

Tirin töötavat juba icon_razz.gif see gamershelli server on pees vms... igatahes üks tuttav andis mulle õige töötava icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.11.2003 16:39:36 vasta tsitaadiga

Praegu tirin uuest Ausgamersist. icon_evil.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 04.11.2003 16:51:19 vasta tsitaadiga

Ma sain ka ausside käest töötava versiooni, 230 211 072 baiti. DirectX 9.0 kohta ei oska midagi öelda (mul peaks olema 9.0), installimisel ei küsinud. Minu juustu arvutiga minimaalsetel graafika setingutel ei jõnksuta, FPS on nii 35-45.
Esmamulje: COOL....... 8)

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.11.2003 16:58:33 vasta tsitaadiga

Trwind55, screenshotte tahaks saada!!!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 17:07:00 vasta tsitaadiga

Jep mul töötas. Ise tõmbasin eesti serverist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 04.11.2003 17:07:31 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Trwind55, screenshotte tahaks saada!!!
Probleemid:
1.pole kuhugi uppida
2.ei ole veel uppimist selgeks saanud/õppinud
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 18:27:41 vasta tsitaadiga

Andke siis palun üks link kus saab töötava versiooni
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 18:31:27 vasta tsitaadiga

Ei vastanud ootustele icon_confused.gif , juhitavus jääb alla eelmisele versioonile, NOs'ga liialt hästi juhitav, auto ei lähe katki icon_cry.gif , seestvaade puudub, auto põrkab vastu seina nagu pall, asi on liialt arcadelik võik rohkem simulatori moodi olla. Ainuke mis selle mängu juures hea tundub on efektid thumbs_up.gif
Muidugi kuna häid auto mänge on pc peale liialt vähe (kui neid üldse on eriti) siis nutad ja mängid...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 18:37:22 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Andke siis palun üks link kus saab töötava versiooni

thumbs_up.gif
ei ole tuju aega raisatad vigase tõmbamisega...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 18:38:04 vasta tsitaadiga

aga andke siis korralik link icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 18:43:38 vasta tsitaadiga

http://www.ausgamers.com/files/details/html/9139


see link pidi töötama vist???
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 18:51:49 vasta tsitaadiga

ftp://z29.zone.ee/pub/NFSU_Demo_EAGAMES_Australia.exe << mina tõmbasin siit ja töötab
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 18:55:09 vasta tsitaadiga

oru kirjutas:
ftp://z29.zone.ee/pub/NFSU_Demo_EAGAMES_Australia.exe << mina tõmbasin siit ja töötab



tnx....hakkas tulema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 18:58:19 vasta tsitaadiga

oru kirjutas:
ftp://z29.zone.ee/pub/NFSU_Demo_EAGAMES_Australia.exe << mina tõmbasin siit ja töötab


File vigane, install jääb katki!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.11.2003 19:02:04 vasta tsitaadiga

WTF??? Not again... SirSimon, räägid tõtt ikka? Äkki on sinu viga?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 19:08:45 vasta tsitaadiga

räägi jah...ma ka seal tõmban...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 19:15:44 vasta tsitaadiga

ou ou tegelt ma vist tirisin enne ikka kuskilt teisest serverist icon_redface.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 04.11.2003 19:16:55 vasta tsitaadiga

ausgamersi oma töötab, aga nagu eelpool väga tabavalt öeldi: "siis nutad ja mängid..." esimest kahjuks rohkem... graafika on muidugi täitsa kena, aga muu endale küll ei istu (juhitavus eriti)
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 19:17:34 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Ti, sul töötab? Pane miski faili suurus (byte'des) või sfv check sellest üles


Jah täiesti töötav

praegult upin seda Dataneti ka 2 h veel
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 19:17:40 vasta tsitaadiga

Drag racing on asjalik. Aga jah juhitavus on kõige suurem mure.

viimati muutis oru 04.11.2003 19:20:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 04.11.2003 19:20:05 vasta tsitaadiga

datanetis ju juba olemas mis sa sinna enam upid
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.11.2003 19:35:54 vasta tsitaadiga

Panin ka zonest tulema. Rääkige, kuda jookseb ja kui tegijat masinat soovib...
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 04.11.2003 19:50:24 vasta tsitaadiga

siin töötab see gamershellist tõmmatud,on ainult üks auto nissan 350Z(vist) ,see tunetakse sul automaatselt ära kui lähed sõitma.Nitro efekt päris ilus nagu 2F2F .
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 04.11.2003 19:53:21 vasta tsitaadiga

jookseb minul full graafika 1024x768 täiesti vabalt, minu arust tuleb sellest küll hea mäng aint loodan et tuunimis võimalused on suured, btw on keegi proovind seda stabylity help maha võtta, et kas nagu muudab auto vähem arcade, kuigi ega mind ei häiri
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 19:54:24 vasta tsitaadiga

Tuunimine hakkabki selline olema vist, et on nagu viist astet (tärni), saad raha ostad vastava tärni ja automaatsetl tehakse tuun sulle. Midagi sellist nagu street legalil vist ei tule icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.11.2003 19:56:07 vasta tsitaadiga

oru kirjutas:
Tuunimine hakkabki selline olema vist, et on nagu viist astet (tärni), saad raha ostad vastava tärni ja automaatsetl tehakse tuun sulle. Midagi sellist nagu street legalil vist ei tule icon_sad.gif

yay! Arcade ownib icon_mad.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 20:02:11 vasta tsitaadiga

Minu lemmikuks jääb ikkagi Need for Speed: Porsche unleashed. Kus juhitavus oli thumbs_up.gif , auto läks katki, ostsid eraldi juppe endale, tegid setup'e, said testi drive'i sõita, vanu autosodi maha müüa, uusi osta ja graafika oli suurepärane. Ei tea miks nad sellist ei teinud icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.11.2003 20:06:23 vasta tsitaadiga

Enivei, minu meelest on see dragiosa SUPER. Ringiosa on liiga palju HP2-ga sarnane. Aga ma kah ennusta, et sellegipoolest saab NFSUst hitt.
Btw, soundtrack on mõnus...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2003 20:09:55 vasta tsitaadiga

Loomulikult hakatakse mängima, sest midagi ei ole mängida racingu taolist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 20:26:42 vasta tsitaadiga

oru kirjutas:
ftp://z29.zone.ee/pub/NFSU_Demo_EAGAMES_Australia.exe << mina tõmbasin siit ja töötab

ei saa sealt enam icon_confused.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.11.2003 20:27:24 vasta tsitaadiga

Miks ei ole? Kasvõi tasuta rallisimulaator Live For Speed, millele just uus patch tuli, ja mis kohe kudagi arcade ei ole icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.11.2003 20:28:17 vasta tsitaadiga

Dragil senimaani parim aeg 29,31s @315,69 kmph
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.11.2003 20:30:06 vasta tsitaadiga

Seal saab autosid osta ka ve? Või nagu menüüst lambist valid? Juppe seadistada ka saab ve? Näiteks käsisidurit kasutada jms?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.11.2003 20:33:12 vasta tsitaadiga

Proovisin ja meeldis, alguses lausa tõmbav, kuid kindlasti pikapeale tüütaks ära selline arcadeistlik elu icon_razz1.gif. Loodan et Full on piisavalt täiuslik selle demo juures.
Heli on super thumbs_up.gif
Graf on super thumbs_up.gif
Mängitavus hea
Ei hakka negatiivitsema icon_razz1.gif
tsitaat:

Muidugi kuna häid auto mänge on pc peale liialt vähe (kui neid üldse on eriti) siis nutad ja mängid...

Hästi öeldud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 04.11.2003 20:40:57 vasta tsitaadiga

krt, mitte kuskilt ei saa seda demo
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.11.2003 20:41:44 vasta tsitaadiga

oru kirjutas:
ftp://z29.zone.ee/pub/NFSU_Demo_EAGAMES_Australia.exe << mina tõmbasin siit ja töötab

Siit ju täiesti saab. Hammerda FTP progega...

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.