Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.07.2010 10:05:20 vasta tsitaadiga

Eutechnyxi lehelt:

tsitaat:
We’re also about half way through the development of the most immersive, complete driving experience ever offered in a game environment. While not officially announced (and it won’t be for a little while) the game represents a major leap forward in what you can do with cars in a virtual world.

There’s a good representation of almost all the world’s automobile manufacturers, from the compact you drove to work this morning to the supercar that would make your neighbors weep. There are concept cars – lots of them – and you can drive them now. The people who design these things want to know what the players think. You might feel the hit model from the Paris Auto Show would be perfect if only it had more back seat legroom. Here’s your chance to tell them. Maybe you’ve played with the model in the customization client and found the perfect shade of candy-apple red to compliment the car’s lines. The company is all ears.

The game will also feature the most user-friendly, intuitive User Interface ever found in a driving game. Whether you want to race, upgrade your existing car, look at other players’ garages, show off your best races or just tour what’s out there, this game will give everyone, from novice to hard-core racer, a reason to play every day.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 11:35:24 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Timberg kirjutas:
http://www.euronics.ee/tootekaart/23140/Mangud/Mangud/729358
motorstorm pacific rift 199 eek

lisaks veel resistance 2 ja Folklore on ka 199.-
aga need ei jookse veebi välja.

Labukana - ma kardan et see on see rõve kollane platinum icon_sad.gif Kuid noh hind on kobe


uurisin asja, ainult netist tellides. Ehk siis pead konto tegema ja siis saad panna vist "tulen poodi järgi" ehk siis 1k hind muutub kohe 200.- hinnaks icon_lol.gif Seda milline karp ei oska öelda. Kohapeal mössugi ei tundu olevat.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 15:44:15 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Shade kirjutas:
Timberg kirjutas:
http://www.euronics.ee/tootekaart/23140/Mangud/Mangud/729358
motorstorm pacific rift 199 eek

lisaks veel resistance 2 ja Folklore on ka 199.-
aga need ei jookse veebi välja.

Labukana - ma kardan et see on see rõve kollane platinum icon_sad.gif Kuid noh hind on kobe


uurisin asja, ainult netist tellides. Ehk siis pead konto tegema ja siis saad panna vist "tulen poodi järgi" ehk siis 1k hind muutub kohe 200.- hinnaks icon_lol.gif Seda milline karp ei oska öelda. Kohapeal mössugi ei tundu olevat.

Ei pea netist tellima, kubad pole poodi veel jõudnud, veebist saad näha kus poes on ja kui kohale lähed saad samamoodi hinnaga 199.-

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 15:52:26 vasta tsitaadiga

käisin huvipärast kohal ja saadeti seenele (poes mis on toote juures nn "laos" listis), öeldi et epood ja euronics on kaks ise asja. Poes küsitakse asja eest kenasti 999.- Vaatasin ka teisi valikus olevaid asju ja suht... kuldsest materjalist plaadid vist et nii kirved hinnad.

Tellisin ära eks näis mis asja ja millal kätte saab

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 18:46:52 vasta tsitaadiga

jah, see on täielik ämber neil ma olen 101% kindel, et sa polnud esimene. Endal kogemus muu kodutehnikaga kus ka ülbelt nähvati, et "mis eepood?? meie ei tea midagi!" icon_rolleyes.gif

Tarbija eksitamine kui logod jms kõik üks ühele, lisaks veel klienditeenindus ja suhtumine nagu kiviajast. Mingi vastav tekst võiks siis kuskil vähemalt olla või midagi.

Kui kedagi huvitab siis mul üks vanem ps3 seisab jõude, ei ole aega lihtsalt. PS kui huvi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 09:35:39 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
käisin huvipärast kohal ja saadeti seenele (poes mis on toote juures nn "laos" listis), öeldi et epood ja euronics on kaks ise asja. Poes küsitakse asja eest kenasti 999.- Vaatasin ka teisi valikus olevaid asju ja suht... kuldsest materjalist plaadid vist et nii kirved hinnad.

Tellisin ära eks näis mis asja ja millal kätte saab

Mis poes sa käisid? keegi saab sealt poest mõnusa peapesu. Antud mängud olid mõeldud tava müüki ja just 199 hinnaga.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 09:52:47 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
käisin huvipärast kohal ja saadeti seenele (poes mis on toote juures nn "laos" listis), öeldi et epood ja euronics on kaks ise asja. Poes küsitakse asja eest kenasti 999.- Vaatasin ka teisi valikus olevaid asju ja suht... kuldsest materjalist plaadid vist et nii kirved hinnad.

Tellisin ära eks näis mis asja ja millal kätte saab


Tarbijakaitse peaks selle üle vaatama, see pole normaalne enam, nad on meelega teinud nii, et lollikesi petta, kes internetis ei viitsi shopata ja tulevad poodi oma suure rahakotiga ning siis ostavadki ja Euronics teenib haige kasumi vahelt.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 19:15:01 vasta tsitaadiga

Keegi sellise asja kohta oskab midagi öelda nagu PS3 "red screen of death"?

Spoiler Spoiler Spoiler


Sai täna just PSN'+ ära tehtud ja selline tänu siis icon_lol.gif

Teema googeldamisel ma mingit otsest lahendust ei leidnud. Mõtlesin, et küsin siit ka üle. Masinal peaks veel garantii kehtima, aga sellega läheb kindlasti aega, st lootsin, et äkki on lihtsam lahendus.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.07.2010 19:27:50 vasta tsitaadiga

Mille peale see täpsemalt tuli? Kui konsooli käivitad siis on see teade ees, või kuidas sellega on? Igatahes tundub et tegu on küllaltki haruldase erroriga, ning tingitud peaks see kõvakettast olema. Mingi oluline system fail on corrupted. Paljud mainivad et masin töötab edasi kui ketas välja vahetada.

Proovi enne ka seda :


"With your ps3 on standby mode and with a solid red light, press and hold the power button until you hear a second beep. This means that after the usual first beep, there should be another one while you are holding that button. Releasing the button will reset some settings, and hopefully will put your ps3 back on track. You can try bypassing the soft start and try recovery console. Many playstation 3 serious error were fixed with this methods."
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 19:35:04 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Mille peale see täpsemalt tuli? Kui konsooli käivitad siis on see teade ees, või kuidas sellega on? Igatahes tundub et tegu on küllaltki haruldase erroriga, ning tingitud peaks see kõvakettast olema. Mingi oluline system fail on corrupted. Paljud mainivad et masin töötab edasi kui ketas välja vahetada.



Nagu räägitud, sai täna PSN'+ aastane pakett ostetud ja peale seda paar mängu tiritud. Paar tundi hiljem lülitasin masina sisse ja siis see iludus ekraanile tekkisgi. Sai tehtud 2 piiksu reset, aga ekraan on ikka punane.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.07.2010 19:39:19 vasta tsitaadiga

Proovi recovery menüüst teha system restore. Ideepoolest peaks see aitama.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 19:42:39 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Proovi recovery menüüst teha system restore. Ideepoolest peaks see aitama.


Ei saa menüüle kahjuk ligi, kui selleks just mõnd power-nupu shortcuti pole. Kui süsteem käivitada, siis käib "orkestri warm-up" küll tavalise ekraaniga ära, kuid pärast seda ilutseb helendab kogu ekraan punaselt, ainult puldilt välja lülitades viskab tavalise turn system off optioni ette.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 19:48:50 vasta tsitaadiga

Teist HDD pole milega proovida?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 19:52:56 vasta tsitaadiga

jesus99 kirjutas:
Teist HDD pole milega proovida?


Kahjuks ei ole jah.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.07.2010 20:15:41 vasta tsitaadiga

renhoelder, oled kindel et isegi recovery menüüd ei saa ette? ( http://www.youtube.com/watch?v=m0SPmkV-jco )

If your PS3 fails to load the XMB, with the PS3 off, hold down the power button for 10 seconds until you hear three beeps. Press the PS button on the controller and the recovery menu will load. Use the recovery menu to unbrick your PS3 by installing a firmware update or preforming other actions.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 20:27:27 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
renhoelder, oled kindel et isegi recovery menüüd ei saa ette? ( http://www.youtube.com/watch?v=m0SPmkV-jco )

If your PS3 fails to load the XMB, with the PS3 off, hold down the power button for 10 seconds until you hear three beeps. Press the PS button on the controller and the recovery menu will load. Use the recovery menu to unbrick your PS3 by installing a firmware update or preforming other actions.


Arvasin jah, et ei saa ligi, nüüd siis tean paremini icon_smile.gif Kahjuks ei olnud ka sellest abi, proovisin kõik variandid läbi, punane ekraan ilutseb edasi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 20:29:17 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
angel kirjutas:
käisin huvipärast kohal ja saadeti seenele (poes mis on toote juures nn "laos" listis), öeldi et epood ja euronics on kaks ise asja. Poes küsitakse asja eest kenasti 999.- Vaatasin ka teisi valikus olevaid asju ja suht... kuldsest materjalist plaadid vist et nii kirved hinnad.

Tellisin ära eks näis mis asja ja millal kätte saab


Tarbijakaitse peaks selle üle vaatama, see pole normaalne enam, nad on meelega teinud nii, et lollikesi petta, kes internetis ei viitsi shopata ja tulevad poodi oma suure rahakotiga ning siis ostavadki ja Euronics teenib haige kasumi vahelt.


Kuna telefon neil vist seal virus ei tööta siis sai ise ehku peale kohale mindud. Sain asja kenasti kätte ja täiesti tavaline versioon ehk siis mitte see "best seller" vms. Internetist tellides muutus igatahes hind kohe "vastavaks" ning arvele ka märgitakse huvitav asi -> allahindlus 800.-. Ehk siis mingil põhjusel on nad epoes tava mängu hinna alla lasknud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.07.2010 20:31:02 vasta tsitaadiga

Tere. Mul väike probleem, äkki keegi oskab nõu anda.

Sai millalgi eelmisel aastal konsool soetatud (slim 250gb) koos uncharted 2-ga; mäng mõnd aega kapis vedelenud ning tekkis tahtmine uuesti proovida. Nõudis update'i, tegi tolle ära siis ning nüüd iga kord plaat sisse pannes kiilub asi kinni (unchartedi loading screen). Teised mängud töötavad täiesti normaalselt, samuti ei ole UC2 plaat kraabitud. On äkki kellelgi aimu mis kamm on?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 20:33:10 vasta tsitaadiga

endal töötab kõik kenasti aga proovi - lase mäng maha (s.t kui installitud on vms update) ja uuesti puhtalt peale. Ehk siis võtab vedu. Võid ka save'id jms (kui just vaja ei lähe) ära kustutada ja 0'ist uuesti proovida.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.07.2010 21:14:21 vasta tsitaadiga

Kas PS3 läheb ka ilma kõvakettata tööle?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 21:15:37 vasta tsitaadiga

ei tohiks
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 21:17:06 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kas PS3 läheb ka ilma kõvakettata tööle?


ei usuks (s.t tööle läheb muidugist aga softi ei ole peal ja tavapäraseid toiminguid teha ei saa), kui siis mingi "bios" vms kui tal on. PS3 vajab ketast kuna seal peal tal op sys. Kui kettas on tühi läheb ta tööle aga peab panema usb'ga vastava "faili" ette et ta saaks omale nn "op sys" peale lasta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.07.2010 21:41:03 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
endal töötab kõik kenasti aga proovi - lase mäng maha (s.t kui installitud on vms update) ja uuesti puhtalt peale. Ehk siis võtab vedu. Võid ka save'id jms (kui just vaja ei lähe) ära kustutada ja 0'ist uuesti proovida.


Proovisin, võtsin mängu updated maha koos savegamedega ning kiilub ikka täpselt samamoodi kinni. Keerutab seda pistoda seal nurgas minut-paar ning siis seisab...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 21:55:51 vasta tsitaadiga

lugeja jupsid kah või konsool pms kõik korras? S.t kas plaati lugedes asi teeb mingeid "hääli" mis ei ole "õiged" või mitte. Proovi ka kas ilma update'ita läheb tööle või mitte? Võta võrgu juhe kuljest. Lase kõik uncharted 2'ga seotud asjad maha ja lase mäng käima. Vaata kas siis kah kokku jookseb.

Kui asi seisma jääb kas siis mingeid hääli konsoolist kostub või kõvaketta tuluke vilgub? Ehk jäi lihtsalt pikale mõtte pausile millest lootust toibuda...



Endal update'id järk - järgult peale läinud. Seega tea ehk on mingi "bug" kui 1.0 -> uusima versiooni peale kohe minna.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.07.2010 21:58:49 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
lugeja jupsid kah või konsool pms kõik korras? S.t kas plaati lugedes asi teeb mingeid "hääli" mis ei ole "õiged" või mitte. Proovi ka kas ilma update'ita läheb tööle või mitte? Võta võrgu juhe kuljest. Lase kõik uncharted 2'ga seotud asjad maha ja lase mäng käima. Vaata kas siis kah kokku jookseb.

Kui asi seisma jääb kas siis mingeid hääli konsoolist kostub või kõvaketta tuluke vilgub? Ehk jäi lihtsalt pikale mõtte pausile millest lootust toibuda...



Endal update'id järk - järgult peale läinud. Seega tea ehk on mingi "bug" kui 1.0 -> uusima versiooni peale kohe minna.


Peab olema kõik korras, selles suhtes et just testi mõttes proovisin AC2, KZ2, inFamoust, Demon's Soulsi ja kõik funkavad laitmatult. Plaati lugedes justkui ei tee mingeid veidraid helisid, samas ma pole mingi ekspert... . Iseenesest mul on toas wifi ja ma pole PSN sisse loginud, ehk siis ta on ju juba offline? Või kui ei ole, kuidas disconnectida? (nojah ruuter välja jne, aga peaks ka mingi lihtsam viis olema?)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 22:03:35 vasta tsitaadiga

mikk36, tööle läheb aga ega miskit teha ei ole seal peale paari lause lugemise icon_lol.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 22:07:56 vasta tsitaadiga

warsteine kirjutas:
angel kirjutas:
lugeja jupsid kah või konsool pms kõik korras? S.t kas plaati lugedes asi teeb mingeid "hääli" mis ei ole "õiged" või mitte. Proovi ka kas ilma update'ita läheb tööle või mitte? Võta võrgu juhe kuljest. Lase kõik uncharted 2'ga seotud asjad maha ja lase mäng käima. Vaata kas siis kah kokku jookseb.

Kui asi seisma jääb kas siis mingeid hääli konsoolist kostub või kõvaketta tuluke vilgub? Ehk jäi lihtsalt pikale mõtte pausile millest lootust toibuda...



Endal update'id järk - järgult peale läinud. Seega tea ehk on mingi "bug" kui 1.0 -> uusima versiooni peale kohe minna.


Peab olema kõik korras, selles suhtes et just testi mõttes proovisin AC2, KZ2, inFamoust, Demon's Soulsi ja kõik funkavad laitmatult. Plaati lugedes justkui ei tee mingeid veidraid helisid, samas ma pole mingi ekspert... . Iseenesest mul on toas wifi ja ma pole PSN sisse loginud, ehk siis ta on ju juba offline? Või kui ei ole, kuidas disconnectida? (nojah ruuter välja jne, aga peaks ka mingi lihtsam viis olema?)


Vat wifi kohta ei oska öelda. Aga kui sa psn'i sisse ei ole läinud kas ta üldse uuendusi leiab/pakub/tirib? Kui jah siis mine torgi ps3 võrgu settinguid ja keela wifi ära vms.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.07.2010 22:17:19 vasta tsitaadiga

Plaat vist perses mingil müstilisel kombel.. . Kustutasin mängu info kõik ära, keelasin netiühenduse ära - st peaks olema 1.0 praegu ja ikka kiilub kinni. Ükski tuluke ka ei vilgu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 22:23:43 vasta tsitaadiga

kindel? võimaluse korral proovi kellegi teise ps3'es asja
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.07.2010 22:31:47 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kindel? võimaluse korral proovi kellegi teise ps3'es asja


No ei ole kindel, selles asi ongi. Ei tea nüüd kas asi konsoolis või plaadis icon_confused.gif . Poleks väga hull ka plaat välja vahetada, aga ei saa kindel olla kas uut plaati loeks. Pole ühelgi tuttaval ps-i kah icon_cry.gif .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.07.2010 22:37:51 vasta tsitaadiga

warsteine, kui sa ise viitsid Tallinnas kohale tulla oma mänguda siis ma võin sellega aidata. Vahetame U2 plaate, ma tšekin kuidas su plaadiga on ja sa saad minu U2 plaadiga testida ega asi su konsoolis pole. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.07.2010 22:48:47 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
warsteine, kui sa ise viitsid Tallinnas kohale tulla oma mänguda siis ma võin sellega aidata. Vahetame U2 plaate, ma tšekin kuidas su plaadiga on ja sa saad minu U2 plaadiga testida ega asi su konsoolis pole. icon_smile.gif


Hmm, see on täiesti mõeldav. Mis Tallinna osast me räägime?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 13:11:31 vasta tsitaadiga

Tervist,

selline plaan oleks - mul on USA'st ostetud MW2 ning ma sooviksin vahetada seda EU versiooni vastu.

Miks?
Mu sõbral on olemas map pack'id, mida ta mulle just selle USA - EU vahe pärast share'ida ei saa.
Muidu on täiesti sama mäng, ainult see map pack'ide regioon ongi teine.

Mina maksaksin igasugused postid (postiga teen ainult usaldusväärsete kasutajatega!) kinni ja saadan oma mängu esimesena.

Praegusel hetkel saaksin teha ainult Tallinnas käest kätte.

MSN: jones2121@hotmail.com (väga tihti praegu ei käi, kuna olen maal)
E-mail: jones9999@hot.ee
Telefon: 58229107

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.07.2010 14:12:22 vasta tsitaadiga

Western release kinnitatud. thumbs_up.gif
http://kotaku.com/5582128/studio-ghiblis-game-getting-a-western-release

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 14:42:26 vasta tsitaadiga

tekkis slimi-ga siuke probleem,et ei taha millegi pärast ps3 plaate lugeda...panen gta4 sisse ,plaadi märki ei näita,siis käib see hääl et võtab naq plaadi sisse kuigi plaat on juba sees ja ikka ei loe plaati....panin sisse suvalise dvd ja seda luges kohe ära....
et milles asi võib olla?

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 16:44:15 vasta tsitaadiga

jesus99 kirjutas:
Mul on ps3 ühendatud optilisega resiiveri taha ja heli tuleb korralikest kõlaritest, aga cd kuulates on mingi häire sees, teatud sagedusel kõrged mängivad nagu liiga kõvasti. Hakkaks nagu plärisema, kellelgi veel sama asi?

Sain niipalju aru, et muutsin seadetest heli output frquency 48 peale. teine variant on 44.1/88.2/176.4 Ennem oli teise variandi peal ja siis oligi see moonutus. Imelik on see, et arvuti helikaart lubab panna ka 96khz. Resiiver siis näitab ilusti, et FS96hz kui mängima paned midagi, sonyl 96 pole? Aga samas resiiver näitas ka ps3 puhul ennem et 96hz... Mis see 44.1 88.2 on mingi uus standard või?


viimati muutis iir 08.07.2010 17:46:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 08.07.2010 17:39:13 vasta tsitaadiga

Sain oma konsooli testida ühe teise Uncharted 2 plaadiga ning see kiilub täpselt samamoodi kinni. Mida arvata siis? Konsool õhtal?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 18:28:53 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
tekkis slimi-ga siuke probleem,et ei taha millegi pärast ps3 plaate lugeda...panen gta4 sisse ,plaadi märki ei näita,siis käib see hääl et võtab naq plaadi sisse kuigi plaat on juba sees ja ikka ei loe plaati....panin sisse suvalise dvd ja seda luges kohe ära....
et milles asi võib olla?


garantii alles ? Laser vast v2sinud

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 18:19:31 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Western release kinnitatud. thumbs_up.gif
http://kotaku.com/5582128/studio-ghiblis-game-getting-a-western-release

Seda ei julge naisele näidatagi - muidu enam konsooliga mängida saagi icon_biggrin.gif

xeon, kui võimalus, proovi ka mõne BR'ga - kui siis ka ei tööta, siis sinine laser "õhtal" (dvd loeb punase laseriga).

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 09.07.2010 20:37:03 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
iDemon kirjutas:
Western release kinnitatud. thumbs_up.gif
http://kotaku.com/5582128/studio-ghiblis-game-getting-a-western-release

Seda ei julge naisele näidatagi - muidu enam konsooliga mängida saagi icon_biggrin.gif

xeon, kui võimalus, proovi ka mõne BR'ga - kui siis ka ei tööta, siis sinine laser "õhtal" (dvd loeb punase laseriga).
Vau, mis naine see selline on! icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 22:52:32 vasta tsitaadiga

Schumi, kle selliseid ikka liigub vahel icon_biggrin.gif endalgi trehvanud selline mänguri moodi naine icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.07.2010 00:04:36 vasta tsitaadiga

Paistab et PS3 3D tugi liigub mängudelt edasi. ( http://www.engadget.com/2010/07/09/playstation-blu-ray-3d-update-arrives-in-september-3d-photo-pl/ )

Just in case you weren't really sure how deep into this 3DTV thing Sony is, senior director of Sony Europe Mick Hocking announced the PS3's update for Blu-ray 3D movie playback will be released in September -- but it won't stop there. Expect future firmware upgrades that give the PS3 3D rendering for photos (.mpo files), any broadcasts it can pick up on PlayTV, and even YouTube videos. Not running out the door to buy one yet? CVG reports the rest of the presentation was devoted to extolling the virtues of 3D to hardcore gamers in racing games, God of War, or LittleBigPlanet.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 08:00:23 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
iDemon kirjutas:
Western release kinnitatud. thumbs_up.gif
http://kotaku.com/5582128/studio-ghiblis-game-getting-a-western-release

Seda ei julge naisele näidatagi - muidu enam konsooliga mängida saagi icon_biggrin.gif

Osta naisele DS
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 10.07.2010 14:02:18 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
käisin huvipärast kohal ja saadeti seenele (poes mis on toote juures nn "laos" listis), öeldi et epood ja euronics on kaks ise asja. Poes küsitakse asja eest kenasti 999.- Vaatasin ka teisi valikus olevaid asju ja suht... kuldsest materjalist plaadid vist et nii kirved hinnad.

Tellisin ära eks näis mis asja ja millal kätte saab
vaatasin euronics-i webipoest asja järgi ning läksin kohale rocca poodi. webis oli kenasti kirjas, et rocca poes on pacific rift saadaval hinnaga 199.-. kohapeal letis oli muidugi 999.-. võtsin karbi näppu, läksin leti ette ja kurtsin, et näe, ei leia teie riiulist seda 199.- karpi üles. müüja vaatas netipoest järele, ütles, et jah, näe, peaks olema, aga ei ole, paha lugu, eks ma siis annan sellesama väljareklaamitud hinnaga. ja andiski. näib, et lisaks tammsaare euronics-ile on ka roccas kenad viisakad teenindajad tööle võetud.
um, neil on veel üks folklore karp ka riiulis 199.-, kui kedagi peaks huvitama.

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 14:11:38 vasta tsitaadiga

mnjah küllap siis ma ei oska ennast selgemini väljendada. sattusin valesse poodi... või müüa oli lihtsalt teisiti informeeritud ja teadis et web'i epood on 100% teine asi kui kohapeal olev pood. Nüüd 2tk juba ostetud läbi web'i tellides ja saanud kõik kenasti kohapeal kätte (endale ja tuttavale) thumbs_up.gif Keda huvitab siis antakse tõesti tava karbiga asi. Ehk siis ei ole mingit rõvedat kollast best selleri karpi. Ainuke "jama" et mäng on vist skandinaavia? regiooonile seega inglise keelest ei ole karbil ja manuaalil aimugi. Mäng aga nagu ikka eu oma.

aga mis sellest müüjast ikka tahad... pms töö mida võib vabalt masin teha ja iga opakas. Võtab raha vastu annab toote vastu. Kui "viga" tekib siis error ehk siis käi piixu jne nagu need eestis asjad käivad a'la ära vingu ja keri piixu icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 10.07.2010 15:07:51 vasta tsitaadiga

OT
angel kirjutas:

aga mis sellest müüjast ikka tahad... pms töö mida võib vabalt masin teha ja iga opakas. Võtab raha vastu annab toote vastu. Kui "viga" tekib siis error ehk siis käi piixu jne nagu need eestis asjad käivad a'la ära vingu ja keri piixu icon_lol.gif


ma ikka olen aru saanud ,et tänapäeval enam selliseid müüjad (va supermarketid) pole ,vaid nüüd on ikka müügikontsultandid ,kes kõigest väest klienti üleinformeerida suudavad icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 16:10:04 vasta tsitaadiga

Schumi kirjutas:
beastbeats kirjutas:
iDemon kirjutas:
Western release kinnitatud. thumbs_up.gif
http://kotaku.com/5582128/studio-ghiblis-game-getting-a-western-release

Seda ei julge naisele näidatagi - muidu enam konsooliga mängida saagi icon_biggrin.gif

xeon, kui võimalus, proovi ka mõne BR'ga - kui siis ka ei tööta, siis sinine laser "õhtal" (dvd loeb punase laseriga).
Vau, mis naine see selline on! icon_eek.gif

Mul naine ja tütar suured Ghibli stuudio loomingu austajad; kuid, eks see minupoolne kommentaar oli naljatlemisi öeldud - tegemist eelkõige nö. pühapäevamänguriga, kuigi mõni mäng võib olla sõltuvust tekitav (viimati LBP PSP'le) icon_wink.gif
sukelduja, see olemas, lisaks muudele konsoolidele (vaata signatuuri)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.07.2010 16:41:03 vasta tsitaadiga

Ma olen ka studio Ghibli loomingu austaja ja see mäng tundub väga huvitav mu jaoks. Graafiline pool on nii võimas. ainult sutsu kahju et tegelased 3d on, sutsuke loodsin et kogu mäng on 2D icon_razz.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2010 13:10:47 vasta tsitaadiga

Käisin euronicis siis mingit 199 eek mängu otsimas resistance 2 või motorstormi aga ei leidnud icon_sad.gif Kassast ei hakanud ka küsima kuna viimati saadeti näidati näpuga kus mängud on ja pidin ikka ise otsima icon_confused.gif (lõunakeskuse euronics)
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 11.07.2010 13:49:59 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Käisin euronicis siis mingit 199 eek mängu otsimas resistance 2 või motorstormi aga ei leidnud icon_sad.gif Kassast ei hakanud ka küsima kuna viimati saadeti näidati näpuga kus mängud on ja pidin ikka ise otsima icon_confused.gif (lõunakeskuse euronics)
webi järgi saadaval veel viru keskuses tallinnas, lõunakeskuses tartus ja viljandi poes. mina paluks endale küll aeglaselt ja näppude peal selgeks teha seal lõunakeskuses, et miks ei saa, kui on kirjas?
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.