Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:14:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kaabakad, jube hapuks ajate mul siin meele

ega eriti pole viga Desirel midagi va. kehvem ekraan, kehvem aku vastupidavus, aeglasem prose (ka kõvasti aeglasem 3d), kehvem kaamera (eriti video)
hea meel, et ise napilt ostmata jätsin nädal tagasi.

välimuse poolelt eelistaksin ise küll Desire matti plasti, mitte läikivat. praegusel nokia 5800 on ka selline kergelt kummine matt plastik tagakaas.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 28.06.2010 22:17:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:16:55 vasta tsitaadiga

flake, Elisa, aga see ei puutu HV-s olemisse icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:20:27 vasta tsitaadiga

arusaadav thumbs_up.gif siis tegu mu koduvõrguga.. teab siis hindadel silma peal hoida thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:27:24 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
kaabakad, jube hapuks ajate mul siin meele

ega eriti pole viga Desirel midagi va. kehvem ekraan, kehvem aku vastupidavus, aeglasem prose (ka kõvasti aeglasem 3d), kehvem kaamera (eriti video)
hea meel, et ise napilt ostmata jätsin nädal tagasi.

... ega eriti pole jah, kui seda pikka listi mitte arvesse võtta icon_lol.gif tarkvaralist poolt saab hiljem sättida, see pole primaarne aga need eelised ei tulene kindlasti vaid tarkvarast thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.06.2010 22:35:19 vasta tsitaadiga

ehh, krt, vaatab, mis wanawoll desire'st arvab, kui 1kord seda näppida saab ja siis kas ja mis hinnaga need samsad meil liikuma hakkavad. ega see kooliraha läheks vist päris krõbedaks ma arvan.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 23:10:04 vasta tsitaadiga

NATAS999, Retail hind teemas olemas, Samsung müüb 8590.- (Elisa arvestab seda üldjuhul), plaju EMT otsa väänab ei tea ja palju T2 oma lepingutega toteerib pole kah teada.
Kohe saame teada nagunii, telfo ju uksetaga.
Kladun arvama et ma enamuse jaoks suht subjektiivne juku,loe GSMarena foorumid ja ülevaated läbi saad asja selgeks icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.06.2010 17:16:48 vasta tsitaadiga

ot:
wanawoll, niipalju, kui uurind olen EMT hinnapoliitikat, siis julgelt 1.5-2k väänatakse lihtsurelikule otsa (seda siis selle hinnklassi juures), klient saab asja kätte orienteeruvalt 1k-1,5k kallimalt ja topeltpluss 500eeq kallimalt, kui mujalt. kui veab ja "supersooduka" otsa komistab, siis on võimalik, et saab sama hinnaga, mis näiteks kermet vms. suuremale üldsusele vähemteada olevatest kohtadest.

kui läheb sama teed, mis iPoop, siis maksad 2 aastat kirvest igakuu ja kokku saad 2x12 kirve hinnaga asja.


aga jahm, 1.5-2k juurde pluss kooliraha selle vahetuse tegemiseks naca palju mu jaoks. et siis jääb ikka desire peale paariks aastaks vähemalt, kuni midagi vingemat jälle leiutatakse.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 17:26:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui läheb sama teed, mis iPoop, siis maksad 2 aastat kirvest igakuu ja kokku saad 2x12 kirve hinnaga asja

ei usu, et nii läheb. see paketiga sidumine rohkem Jobsi-poliitika, kui EMT oma.
ise pakuks, et T+ saab 9k'ga kätte ja ega ta sealt kuigi palju alla ei tule. vähemalt senini on nii olnud, et kalliste Samsade hind ei taha liikuda.
seda muidugi eeldusel, et tuleb 16GB variant. ei saa välistada, et tuleb hoopis 8GB isend.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 18:56:09 vasta tsitaadiga

... no see oleks üüratu vahe, kui praegu saab T+ MeieEMT paketi omanik Desire 5990.- eest icon_rolleyes.gif ma tegelikult väga hullusti ei töinakski, kui oleks Desire ära ostnud, XDA vennad tegelevad selle fööniga päris aktiivselt ja sellele on saada juba praegu terve pikk nimekiri erinevaid froyo põhiseid romme ja muud huvitavat kola. Realistlikult võttes, ei tunneks ma ka Desire puhul millestki otseselt puudust va. ehk ekraan ainult, see tundub tõepoolest tõeline kompu. Mingeid edevaid 3D mänge ma seal nii kui nii ei mängiks, seega jõudlust jaguks küllaga ja jääks veel ülegi. Oleks i9000 veel mägede taga, siis ei vaevuks isegi mõtlema selle peale, kuid kuna pea-aegu käe ulatuses, siis tundub mõistlik see kah enne lõpliku valiku tegemist ära proovida ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.06.2010 19:24:53 vasta tsitaadiga

DigeBeni, selleks, et desire 6k'ga kätte saada emtist peab seda minu paketti plekkima 6 kuud vähemalt ja üüratuid summasi iga kuu sinna alla taguma. minusugustele alla 1k kuuarvetega vendadele ei anta sealt midagi soodsamalt.

T+ staatus muidu olemas ja tavahinnast sandikopikaid alla võetakse, asi seegi.

ot:
kuskil nagu oli vahepeal, et sai vabalt minu emt asjal kruttida igast asju ja siis näitas, mis arve tuleb, aga enam ei leia seda kohta. oli äkki jälle mingi kampaania teema?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 19:45:52 vasta tsitaadiga

... möh, mis üüratutest summadest sa küll räägid ? Mu keskmine arve pole isegi mitte ligilähedane 1k -le icon_biggrin.gif MeieEMT pakett on mõeldud firmadele või mitmele inimese/numbrile nö. ühise paketina ja miinimumarve algab vist 300.- ....
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 19:50:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

seda muidugi eeldusel, et tuleb 16GB variant. ei saa välistada, et tuleb hoopis 8GB isend.

Miks ei saa kui teada on et Balti turule tuleb 16GB icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 20:26:20 vasta tsitaadiga

on siis Samsung nii jäigalt paika pannud, et ainult üks versioon tuleb?
INNOV8 ja OmniaHD olid ka 8/16GB versioonid ja meil liikusid just 8GB isendid.
a ega ma ei vaidle, ma küsin icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 20:44:34 vasta tsitaadiga

arm2004, On jah
Ametlikult Omnia HD 8 GB Omnia 1 nö WinMo 8 GB ja nüüd I9000 16GB.
Igast telefonist on tehtud erinevaid icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 11:05:26 vasta tsitaadiga

Päris hea hind, peab uurima kas tegelikult ka saada on.
http://www.plazamobiil.ee/index.php?page=2&menu=6&id=13

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 11:27:29 vasta tsitaadiga

ei usu mina, et ta nii odavalt reaalselt saada on. vaatasin paari välismaist müüjat ja hinnad algasid 700USD (üks 8GB isend oli ka 650USD mis on 8,3kEEK).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 21:56:36 vasta tsitaadiga

krt mina pihta ei saa kuidas internet tööle saada. WM oli ka lihtsam icon_sad.gif
siis veel kuidas automaatset klahvi lukku keelata, sisse väljalülitus musa jne.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 21:58:34 vasta tsitaadiga

oot ostsid ära siis või?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:00:27 vasta tsitaadiga

nojah, tahaks rahul olla nüüd aga see et pihta ei saa elementaarsetele seadetele teeb vihaseks
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:04:26 vasta tsitaadiga

mis siis hind oli?
igatahes löö manual lahti ja kuku lugema icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:21:14 vasta tsitaadiga

Nu, Võta asja rahulikult ja lülita peast WinMo välja,küll näed et kõik on lihte ja loogiline.
Autolock on loogilises kohas seal kus ekraani timeot, aka ekraani seaded. icon_razz.gif

arm2004, Android j manual, ei tea pole XP manauli lugenud.icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.06.2010 22:29:01 vasta tsitaadiga

wanawoll, arm2004 mõtles vist ilmselt ikkagi telefoni manuali, mitte droidi oma.

Nu, kui on sarnane UI desirega, siis settingsitest wireless & networks ja sealt kui on wifi, siis see sisse või kui tahad mobiilinetti, siis mobile network. klahvilukust ei tea midagi, mul see nii nagu ta oli peal, ei näe vajadust seda välja lülida.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:29:41 vasta tsitaadiga

krt kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis ega mul Symbianil ka ei olnud jah icon_razz.gif (v.a. mingi algeline liistakas kuidas akut sisse panna jne)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.06.2010 22:33:20 vasta tsitaadiga

arm2004, no telefoni manual peab ikka olemas olema. mul oli see näiteks algselt kaasas mälukaardil ja netis tootja lehel ka täielik juhend olemas. karbis oli mul samuti paar läti ja poola keelset lipakut. mingi eestikeelne oli ka.

viimati muutis NATAS999 30.06.2010 22:34:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:35:49 vasta tsitaadiga

nüüd sain pihta kuidas lisada (pole üldse loogiline ju) aga nüüd tele2 leht maas ja ei saa seadeid vaadata, tra.

autolock = ekraani kustumine? seal saab valida aega aga välja lülitada ei saa.
tahaks nii, et ekraan läheb pimedaks aga lukku ei lähe.


manuaalid sain mingid x-keelsed sealt. telefonis endas küll eesti keel olemas.
hind oli nagu kodulehel kirjas.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 30.06.2010 22:37:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:39:15 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
arm2004, no telefoni manual peab ikka olemas olema. mul oli see näiteks algselt kaasas mälukaardil ja netis tootja lehel ka täielik juhend olemas. karbis oli mul samuti paar läti ja poola keelset lipakut. mingi eestikeelne oli ka.

Point ongi selles, et pole sellist manuali kõik Droidi asjad kirjas, igasugu funktsiioonid on ju puhtalt driodist kinni, aku paigaldus ja sisse lülimine on teine teema.
Muidugi on selleks tarbeks 4 lehte inffi kaasas icon_razz1.gif

tsitaat:

autolock = ekraani kustumine? seal saab valida aega aga välja lülitada ei saa.
tahaks nii, et ekraan läheb pimedaks aga lukku ei lähe.

Jah polegi midagi lülitada rohkem välja.
Ekraan väljas aga lukus pole mis on asja mõte?
Kindlasti marketist leiad sellise kiiksuga appi thumbs_up.gif


Nüüd juba 8K seal plazas,mitu GB versioon on icon_eek.gif
8500 kah 1 otsas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.06.2010 22:45:54 vasta tsitaadiga

Nu, mulle saatis EMT netiseaded ise mõne tunnikese pärast peale telefoni sisselülimist.

mulle annab max timeout 30 minutit. sul jääb väheks sellest või ei anna nii palju? päris maha võtta ei saa ja, aga äkki mõni app selle jaoks olemas. selleks peab android marketis surfama veidike.

wanawoll, ei saa aru, mis manuali sa taga ajad, või mida olemas ei ole. icon_rolleyes.gif igatahes ma oma HTC jaoks leidsin küll HTC lehelt manuali, kus igasugu asju kirjas, ei teagi mitu lk oli, aga mul igatahes ajas kaabli kokku, nii pikk oli icon_lol.gif midagi samas stiilis nagu videokaamerate või kodukino ressiiveritega kaasa antakse.

ot:
sorry, kui talumatult ot vms bs ajan, lislt nüüd nii tark olla, kui nutikas taskus icon_redface.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:50:03 vasta tsitaadiga

8GB
võibolla see uus hind on 16GB oma?

kui on olemas füüsiline nupp klahvi/ekraaniluku jaoks siis tunndub häiriv veel näpuga mööda ekraani vehkida, et lukk maha tuleks.
Aga androidi loogilisust ma pean vist kõvasti õppima veel. Raadiot ma ei saanud muidu kinni kui võtsin klapid pesast välja. icon_redface.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:53:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui on olemas füüsiline nupp klahvi/ekraaniluku jaoks siis tunndub häiriv veel näpuga mööda ekraani vehkida, et lukk maha tuleks.

Hoia 2sec all icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:57:21 vasta tsitaadiga

see käis luku kohta?
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:58:44 vasta tsitaadiga

Nu, Külje nupp jah
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 23:03:16 vasta tsitaadiga

külje nupp on jah aga peale selle vajutamist peab näpuga ka veel ekraanil jamama unlockimiseks.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 23:05:53 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
külje nupp on jah aga peale selle vajutamist peab näpuga ka veel ekraanil jamama unlockimiseks.

MA räägingi et ära ainult vajuta, hoia paar sekki.(isegi sekist piisab umbes)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 23:07:55 vasta tsitaadiga

see ei unlocki ju, aint reziimi valik ja väljalülitamine.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 23:14:01 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
see ei unlocki ju, aint reziimi valik ja väljalülitamine.

Hmmm eusa_think.gif väike küljenupp mis lukustab ekraani.
Mull tegi seda ülemine pool peidetud nupp, sisse/välja ja reziimi valik.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 23:52:48 vasta tsitaadiga

Nii..sain lopuks nwti toole. super, koik mis ma arvasin et on parem vana telefoniga vorreldes ongi parem.
HV naiteks yleni naha ja zoomida pole tarvis. + Super kiire ja sujuv.

Muide aku ei taha kuidagi otsa saada, varasemalt ikka uued telefonid on peale esimest pinamist pildi tasku pannud.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 23:54:21 vasta tsitaadiga

Nu, thumbs_up.gif jõudu uue leluga.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 00:06:08 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Super AMOLED vs. Retina – Galaxy S and iPhone 4 displays side-by-side and head-to-head



suht emane võrdlus.
pakuks huvi küll nende kahe ekraani võrdlus.aga mitte nii nõrgal moel.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 00:11:22 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
arm2004 kirjutas:
Super AMOLED vs. Retina – Galaxy S and iPhone 4 displays side-by-side and head-to-head



suht emane võrdlus.
pakuks huvi küll nende kahe ekraani võrdlus.aga mitte nii nõrgal moel.

Kui sa oma silmaga näed seda Samsat siis see on suht paitamine seal võrdluses jah thumbs_up.gif
Aga mõne päeva/nädala möödudes suuremates poodides olemas ja võid võrrelda oma silmaga.
I-Fööni tulemis päeva ei tea aga niisuurt vahet ja nii viletsaid pilte võrdluseks panna on imelik icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 02.07.2010 12:11:38 vasta tsitaadiga

nüüd sain oma silmaga ka ära võrrelda ja näppida iphone 4ja ja galaxyt,mulle isiklikult tundus iphone 4ja pilt parem,ta on kuidagi loomulikum värvid on õiged ilusad silmale istus nagu paremini,galaxy oma on ka kena kuid värvid on ikka kuidagi väga valed ehk amoled ongi selline,oman desiret ka seal samamoodi,kõik oleneb kuidas endale meeldib inimesed on erinevad,aga iphone 4jal mis silma jäi on galaxyst pilt teravam lugeda oli kindlalt parem ja selgem ja kiirem ka tiba kui galaxy,aga ühtegi halba sõna galaxy kohta,galaxyl oleks võinud ka olla htc sense kasutajaliides oleks veel mugavam olnud kui ta on
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 22:16:05 vasta tsitaadiga

Värvide üle ei oska küll kurta. heledust võiks saada veelgi maha keerata. mul miinimumis aga hämaramas ruumis tundub ikka liiga ere.
Akut laeb jõle kaua. eile tegin esimest laadimist ja ei jõudnudki ära oodata millal täis saab. 24h'ga suutsin selle 5% peale ajada ja nüüd 3h tagasi panin uuesti laadima
aga alles pooltäis näitab

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 03.07.2010 02:22:17 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:

hind oli nagu kodulehel kirjas.

Kus mis kodulehe?..emt, elisa, tele2 neti poodides ple kuskil yleval...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 02:37:40 vasta tsitaadiga

RyDos kirjutas:
Nu kirjutas:

hind oli nagu kodulehel kirjas.

Kus mis kodulehe?..emt, elisa, tele2 neti poodides ple kuskil yleval...

http://www.plazamobiil.ee/index.php?page=2&menu=6&id=13

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 11:36:11 vasta tsitaadiga

... no nüüd on kirves selga väänatud, Nu, sai selle vist oma 1k jagu odavamalt sealt icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 11:51:58 vasta tsitaadiga

DigeBeni, Nüüd on hind õige,raske uskuda et nad seal ennast soravalt 1K miiniusesse lasid.
Usun et ta sai kah 7990.- mitte 6990.- icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 12:09:20 vasta tsitaadiga

sain 6,9K eest aga neid telefon oli nende jutu järgi 2tk ainult ja mõlemad müüdi samal päeval maha.
miinust nad ei saa, paistab et maksuamet saab miinust icon_rolleyes.gif vaata kasvõi palju seal N900 maksab.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 12:15:18 vasta tsitaadiga

Nu, Siis läks hästi thumbs_up.gif
Aga see vahe võib tulla ka sellest et 8590.- hakkab maksma 16GB icon_idea.gif
Sul ju 8 kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 12:19:15 vasta tsitaadiga

ega ma poleks ka seal kahtlasest kohast võtnud (garantii asju kauge ajada, kui peaks juhtuma) aga aimasin ette, et see nädal ei tule operaatorite juures müügile nagu sa enne mainisid.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 12:33:24 vasta tsitaadiga

Samsungi uute toodete tarned on alates sellest "tuhapilve" jamast olnud väga ontlikud ja hilinemine oleks nagu OK icon_rolleyes.gif
Kogu tehnika mitte ainult mobiilid, Ise pidin oma BR mängija saama juba mais,aga mida pole seda pole.
Eelmine nädal midagi tuli aga hind on seoses $$$ väga nõme.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 05.07.2010 16:52:30 vasta tsitaadiga

Siin lehel on hinnakirjas hea hinnaga, aga saadavust ei ole veel icon_biggrin.gif : http://www.starcom.ee/index.php?id=6#id24
Selle hinnaga ostaks küll (6490 krooni).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.