Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 01:21:52 vasta tsitaadiga

nakaman, tõusev päike on hea, kuid lahtine katuseluuk rikub ära ...
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nakaman
HV vaatleja
nakaman

liitunud: 12.11.2008




sõnum 17.06.2010 11:34:10 vasta tsitaadiga

DonNiger, see on mingi bemmivendade stiil icon_smile.gif Teeb ossimaks või midagi sellist thumbs_up.gif Aga jah, paljud on seda öelnud, kuigi see väga ei häiri.. Ossipisik sees vb icon_eek.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 13:28:54 vasta tsitaadiga

aahh??? Katuseluugist tuleb jahedat õhku muideks ja see tehakse sõidu ajal lahti. Ja algajamad fotograafid ei märka tihti pildilt ära võtta ebavajalikke asju nagu nt vahtralehed ja lahtine katuseluuk.

Ja üldsegi, mind see katuseluuk küll nii väga ei häiri.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 21:05:05 vasta tsitaadiga

nakaman kirjutas:
Suvised päikesetõusud on mõnusad oma pehme valguse poolest. Too hommik vedas ka uduga.
http://fotokatel.com/auto/BMW%20525/index.html

Uh, need kaks otsevaates pilti on ikka väga head. Valgust on suurepäraselt ära kasutatud ning ka kadreeringu osas ei saa kobiseda.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.06.2010 23:16:46 vasta tsitaadiga

Sekundeerin, nakaman, need kaks eestvaates uduga pilti on super thumbs_up.gif

Teemat lugedes tuli ka kerge tuhin peale ja siis auto puhtaks pestud. Mingit erilist kohta kahjuks ei leidnud ja läksin tühja parklasse päikesekumas pildistama. Kerge fotosopp ka ülemisele äärele kuna see roheline muru jms. jäi häirima natuke icon_rolleyes.gif



Fotikas Canon PowerShot A510 (3,2MP) icon_redface.gif Statiivi jms. ei olnud kahjuks. Kärab kah. Endale mõni pilt ikka meeldis ka. Pärastpoole kui viitsin panen teisi pilte ka.

e: Ahjaa, soovitage tartus sellele tibule häid pildistamise kohti beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 19.06.2010 00:06:25 vasta tsitaadiga

CorsairX, raekojaplats õhtusel ajal?icon_razz.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.06.2010 01:21:06 vasta tsitaadiga

pringi, sinna vist ei lasta autoga? icon_rolleyes.gif Turvad tulevad "kallale" ma pakun.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 13:54:34 vasta tsitaadiga

nakaman kirjutas:
DonNiger, see on mingi bemmivendade stiil icon_smile.gif Teeb ossimaks või midagi sellist thumbs_up.gif Aga jah, paljud on seda öelnud, kuigi see väga ei häiri.. Ossipisik sees vb icon_eek.gif

omg mis tekst...

Siin üks katuseluugivaba bemmipilt:

Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 13:57:13 vasta tsitaadiga

Nina on ära põlenud, aga M stangesid on tore näha! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.06.2010 17:27:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu lubatud siit siis veel mõned pildid.




Auto on muidu 78.a. Adam Opel Kadett C Limousine LZL 1,2L bensiin 44kW(passis, orig. andmete järgi peaks 40kW olema) RWD icon_biggrin.gif beer_yum.gif

e: rohkem infi auto kohta siit: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=48&t=19962


viimati muutis CoiL 19.06.2010 17:36:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 19.06.2010 17:32:21 vasta tsitaadiga

Raskelt häirib selle teema pealkiri :S

Motiiv on teo sooritamise otsene põhjus.
Motiiv eetikas on kas egoistlik, altruistlik või neutraalne.
Psühholoogias koosneb motivatsioon ühest või mitmest motiivist.

http://et.wikipedia.org/wiki/Motiiv
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 17:47:49 vasta tsitaadiga

Panen teema kirja icon_smile.gif
PS. S***a sellest pealkirjast. Peaasi, et teema hea on. icon_wink.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.06.2010 17:52:23 vasta tsitaadiga

Kristoferr, tee jah oma iludusest ka mõned pildid. Supra üks mu lemmikutest üleüldse icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 19:25:36 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Kristoferr, tee jah oma iludusest ka mõned pildid. Supra üks mu lemmikutest üleüldse icon_razz.gif thumbs_up.gif


Väike plaan on. Üks fotograaf juba tüütab pikemat aega, et tahab pildistama tulla icon_biggrin.gif Auto on aga sügisest saati pesemata icon_redface.gif Seest pole ka just palju pildistada hetkel. Sisu kõik välja roogitud ja alles sügisel ehk saan mahti polstreid uuesti paigaldama hakata.
Väljast saab ehk paari nädala jooksul mõne pildikese küll icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 20:43:22 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Raskelt häirib selle teema pealkiri :S

Motiiv on teo sooritamise otsene põhjus.
Motiiv eetikas on kas egoistlik, altruistlik või neutraalne.
Psühholoogias koosneb motivatsioon ühest või mitmest motiivist.

http://et.wikipedia.org/wiki/Motiiv


Motiiv on ka läbiv teema. Või taust. Aga häirib jah... sest piltidel on ju autod, mitte taustad, kus autosid pildistada võiks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 19.06.2010 23:14:02 Re: Motiivid autode pildistamiseks? vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Endal on ideed otsas, ehk aitate hädast välja, nimetades sobivaid kohti kenade autode jäädvustamiseks Tallinnas ja selle lähistel.

Hetkel on viisaastakuplaanis:
Tumeroheline klassik kuuekümnendatest.
2x tänapäevast Audit, üks hõbedane, teine pärlmutter beež.
Unikaalne klassik kuuekümnendatest, lahtine ja punase värvkattega.
Tänapäevane vihane ja esistangest tagastangeni tuunitud oranž kaunidus.
Kaheksakümnendate supersportauto, punane.
Väike sportauto tänapäevast, tumesinine-lillakas.

Ma ei suuda neile masinatele sobivat keskkonda välja mõtelda.

Kahe klassiku puhul oleks ühe variandina mõeldav vanalinn, teisena mõni mõis/loss (Kadriorg? Keegi võiks Glehni lossist ja Harjumaa mõisatest pisut kõneleda).

Sportautode tarbeks oleks vast sobilik mõni mahajäetud kompleks, kuid jällegi, kus täpsemalt? Sõjamäel hakkavad huvitavad kohad otsa saama.

Paarile autole sobiks mereäärne taust. Endal mõlgub mõtteis Linnahall. Kas keegi Lennusadamasse pääsevusest oskab infot jagada?

Tallinna lähedal suuremaid mahajäetud, autoga ligipääsetavaid, sõjaväerajatisi leidub? Või ehk leiab lausa mõne mahajäetud lennuvälja?

Pakkuge välja huvitavaid kohti (alates kenadest majadest, lõpetades suurtemate objektidega nagu pargid jms.) ja teisi ideid masinate pildistamiseks.


Ette tänades,
Ardo.

PS! Kui vastuse kätte saan, võiks vast teema muutudagi kohtade soovitusteks jms.


Algselt oligi teema poindiks koht, kus autosid pildistada... Te poisid kirjutate lihtsalt valesse teemasse...
Oluline pole mitte auto üksinda vaid see, mis miljöösse mingit autot panna, et see autot kõige paremini iseloomustaks ja esile tooks. See, kas autol on punased pidurisadulad ja tuuning-stanged, ei koti siin teemas kedagi...
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 00:27:52 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
CorsairX kirjutas:
Kristoferr, tee jah oma iludusest ka mõned pildid. Supra üks mu lemmikutest üleüldse icon_razz.gif thumbs_up.gif


Väike plaan on. Üks fotograaf juba tüütab pikemat aega, et tahab pildistama tulla icon_biggrin.gif
ega ma tüütaks ise kah! thumbs_up.gif
siit üleskutse: kes tahab lasta mul oma auto peal "loomkatseid" teha, andku märku icon_biggrin.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 09:48:45 Re: Motiivid autode pildistamiseks? vasta tsitaadiga

ot:
pringi kirjutas:
See, kas autol on punased pidurisadulad ja tuuning-stanged, ei koti siin teemas kedagi...


yeah, right...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 14:14:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 16:45:19 vasta tsitaadiga

Mihkel., hindeks 5, istu.

Esimene pilt on väga hea, mõnusad värvid, kompositsioon, tee taustal kaugusel. thumbs_up.gif

Ülevaltäärest ma cropiks ikkagi natuke ära, et horisont foto ülemise kolmandiku peal oleks icon_razz.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 18:24:17 vasta tsitaadiga

Aitäh!

Muide, auto peaks mingil ajahetkel müüki ka paiskuma. Kui kellelgi huvi on, võtke ühendust. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 10:46:32 vasta tsitaadiga

Ühe imeväikese detaili võtaks PS'is ära - see udutule all olev hele rohulible..... Mõlemal pildil...
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 28.06.2010 15:37:49 vasta tsitaadiga

Ma paneks antud auto siiski asfaltile. Ja nendele piltidele, samas poosis näiteks mingi Land Rover Defender.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 19:01:28 vasta tsitaadiga

Üldiselt paneks ma ka, aga jube ilus koht oli lihtsalt ja täitsa ilus jäi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 16:15:35 vasta tsitaadiga

Tuhnisin vanades piltides.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 05:58:39 vasta tsitaadiga




Kui kellelgi on ideid, kuidas pildistada 90ndate alguse kaheukselist punast fiestat ja musta fiat seicentot, siis võite soovitusi jagada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 11:03:22 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:



Kui kellelgi on ideid, kuidas pildistada 90ndate alguse kaheukselist punast fiestat ja musta fiat seicentot, siis võite soovitusi jagada.


Mina pildistaks fotokaga icon_razz1.gif

Sõidu pealt teisest autost päikeseloojangul thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.07.2010 15:19:43 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:



Kui kellelgi on ideid, kuidas pildistada 90ndate alguse kaheukselist punast fiestat ja musta fiat seicentot, siis võite soovitusi jagada.

Pargid oma kuuesaja mõnesse pilgeni täis parkimismajja ja teed autojuhtide nägudest pilte kes arvasid tühja koha leidvat, kuid oma hämmastuseks leidsid parkimiskohta blokeeriva Itaalias valmistatud ebamäärase objekti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 02.07.2010 16:09:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Selline mutukas
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 21:31:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 02.07.2010 22:15:39 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:



Kui kellelgi on ideid, kuidas pildistada 90ndate alguse kaheukselist punast fiestat ja musta fiat seicentot, siis võite soovitusi jagada.

Mõlemad neist on sellised pisikesed mannetud autod, millele (veel või mitte kunagi) pole langenud Minile/Beetlele/Golf2GT/... sarnast kultust - ehk lavastad ta kuhugi valesse keskkonda. Ja lahendad nad pigem iroonilise/naljaka alatooniga.
A la ralli/drifti/dragi/rinka ürituse garaaži pukile "päris" masina kõrvale samaväärsele kohale?
Lavastad ta hillclimbi mäe ette - rattad kruusa lennutamas sihiga ülesse?
Või seostad muda ja offroadiga?


ma kardan, et tavaline loojangu shot jätab rahva külmaks ehk?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taixxx
HV vaatleja
Taixxx

liitunud: 24.04.2008




sõnum 02.07.2010 23:05:54 vasta tsitaadiga

1234567 kirjutas:
Kompositsioon pole päris õige, aga selline enamvähem peaks olema ehk
Spoiler Spoiler Spoiler


Mulle meeldib.
V.b. oleks veidi parem kui kive poleks vees...?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 19:47:52 vasta tsitaadiga

Kuna eilne päev päike küttis lihtsalt metsikult, siis pildikvaliteeti pole mõtet hinnata(õhtuks statiivi ei võtnud). Kompositsiooni kohta kuulaks küll kriitikat.



Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 04.07.2010 00:29:53 vasta tsitaadiga

Näitan enda esimesi katsetusi konkreetse masinaga ning ühtlasi märgin antud teema endale ära.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taixxx
HV vaatleja
Taixxx

liitunud: 24.04.2008




sõnum 04.07.2010 11:50:03 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
Kuna eilne päev päike küttis lihtsalt metsikult, siis pildikvaliteeti pole mõtet hinnata(õhtuks statiivi ei võtnud). Kompositsiooni kohta kuulaks küll kriitikat.


Vabandan ette oma teadmatust ja küsin:
Mismoodi on päikese "kütmine" pildi kvaliteediga seotud?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2010 12:48:02 vasta tsitaadiga

Taixxx kirjutas:
khan kirjutas:
Kuna eilne päev päike küttis lihtsalt metsikult, siis pildikvaliteeti pole mõtet hinnata(õhtuks statiivi ei võtnud). Kompositsiooni kohta kuulaks küll kriitikat.


Vabandan ette oma teadmatust ja küsin:
Mismoodi on päikese "kütmine" pildi kvaliteediga seotud?



Puhas must auto tahtis jubedalt peegeldada välja mõeldud asukohtades, mis polnud väga varjuküllased. Lõpuks läksin juba nii hilja, et ilma statiivita ei suutnud mittevärisevaid pilte saada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 04.07.2010 12:56:18 vasta tsitaadiga

Kasuta ringpola.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2010 14:41:58 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Kasuta ringpola.



Oleks vaid nii rikas icon_neutral.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2010 15:30:46 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
zorten22 kirjutas:
Kasuta ringpola.



Oleks vaid nii rikas icon_neutral.gif
parem kanna statiivi alati kaasas icon_razz.gif

kompa koha pealt, teine ja kolmas on vb pisut liiga äärde surutud
esimesel pildil oleksid võinud samuti kolmandikureeglit rakendada, näiteks kaadrit pisut paremale nihutades

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 18:06:37 vasta tsitaadiga

Matti, ega statiiv peegeldusi ei eemalda ju.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 09.07.2010 17:50:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 09.07.2010 19:20:34 vasta tsitaadiga

Fabulous, esimesel pildil need oksad ei lähe üldse icon_sad.gif. Teine on oluliselt parem. Kolmas meeldib, neljandal aga varjud rikuvad pildi väga ära. Audi ja Mersu suht suvalised klõpsud. Viimane meeldib, aga pilt enne seda on minu silma järgi väga kehv, kaader on mittemidagi ütlev, auto asetus halb ja palju segavaid asju on pildil.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 23:25:26 vasta tsitaadiga

Sellised elajad ka siia lähevad? Kui ei, siis vabandan

Spoiler Spoiler Spoiler
[img][/img]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 12:55:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 19:55:39 vasta tsitaadiga

Ardo, eee... kus ja mismoodi?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 20:04:41 vasta tsitaadiga

Austraalia.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 20:21:50 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Ardo, eee... kus ja mismoodi?


Mism6ttes?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 20:27:12 vasta tsitaadiga

... ja hetk hiljem

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2010 02:20:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 14.07.2010 23:41:03 vasta tsitaadiga

Kehv montaaž ja värisevad kaadrid. Palava päeva ja igavuse tulemus.
http://vimeo.com/13296681

Update:
http://vimeo.com/13514501 või
http://www.youtube.com/watch?v=6n3yeZ0XUO0


viimati muutis m1lk 21.07.2010 18:58:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.