Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 14:31:21 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Olen Kiisa suvilarajoonis. Ei viitsinud Kõu modemit kaasa tassidaja kahetsen seda otsust. Hetkel siis netis üle E51 telefoni. Hirmus ikaldus on see Elisa nett siin.

konkurendile antireklaami? icon_biggrin.gif kolmes teemas identne postitus icon_biggrin.gif tõsine tähelepanuvajadus või oled kõu saadik HV foorumisse?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 24.06.2010 14:54:13 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Silwer kirjutas:
Olen Kiisa suvilarajoonis. Ei viitsinud Kõu modemit kaasa tassidaja kahetsen seda otsust. Hetkel siis netis üle E51 telefoni. Hirmus ikaldus on see Elisa nett siin.

konkurendile antireklaami? icon_biggrin.gif kolmes teemas identne postitus icon_biggrin.gif tõsine tähelepanuvajadus või oled kõu saadik HV foorumisse?

Eks see ole selge, et elisa nett pole ka suurem asi, Tele 2 oma tunduvalt parem reeglina. Silweril jah vist televõrgus käpp sees, aga ega see ta poste vähem väärtuslikeks ei tee. Muidu siin igast wifi ja teadmamehed reklaamivad omi asju ainult.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 15:07:13 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Olen Kiisa suvilarajoonis. Ei viitsinud Kõu modemit kaasa tassidaja kahetsen seda otsust. Hetkel siis netis üle E51 telefoni. Hirmus ikaldus on see Elisa nett siin.


Ära vingu siin midagi, kõu napilt 2x kiirem.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 15:58:02 vasta tsitaadiga

ranel, Lihtsalt ajas sita keema ja oli vaja ennast kuskil välja elada... icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 16:09:19 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
ranel, Lihtsalt ajas sita keema ja oli vaja ennast kuskil välja elada... icon_smile.gif

Vähemalt tead nüüd, mida osad kõu kasutajad tipptunnil tunnevad icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 18:09:35 vasta tsitaadiga

Ma olen Kõud kah tipptunnil kasutanud aga midagi nii hullu nagu täna Elisa Kiisal on olnud pole ma siiski kunagi kogenud. Terve päeva täna selline nett olnud, ehk siis siin ei saa asja tipptunni süüks ajada. Aga pohh, järelikult tuleb rokem õlut juua ja vähem netis istuda... icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 22:11:53 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
tipptunnil


Jaanipäev. Kell on 10 õhtul ja ilmselt iga kahekümnes tavakasutaja KÕU otsas. Ja kiirus?



Ei kommentaari.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 22:26:20 vasta tsitaadiga

Kuidas Suurupi masti juures kiirused ja kasutatavus on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deux
HV vaatleja
Deux

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 23:13:49 vasta tsitaadiga


icon_cool.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 23:29:58 vasta tsitaadiga

Scart, neile rikketeadet oled ikka saatnud?
kui oled siis mis nad vastasid?
pane aga paar speedtesti linki juurde ja mõned krõbedamad sõnad,
küll nad end liigutama hakkavad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 25.06.2010 09:25:07 vasta tsitaadiga

hea värk... inimesed istuvad ka jaanipühadel arvuti taga, neti küljes
on ikka elu igav paljudel... a ärge nüüd pahandage icon_lol.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 12:07:36 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
hea värk... inimesed istuvad ka jaanipühadel arvuti taga, neti küljes
on ikka elu igav paljudel... a ärge nüüd pahandage icon_lol.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

No lifer's icon_biggrin.gif no ofencce icon_biggrin.gif

Minul nädalakese kõu juba remondis olnud kuid senini null vastust.
On kellelgi juhust olnud, et asi ei lähe garantiisse ja öeldakse, et see oli oma viga? Nt minu kõu masinal pidi toite juhe olema uuest saati kindla nurga all muidu elekter masinani ei jõudnud.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 13:15:18 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
Kuidas Suurupi masti juures kiirused ja kasutatavus on?

Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 14:33:59 vasta tsitaadiga

Ega seal vist paremat neti võimalust Viti külas suvilasse pole...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 17:37:40 vasta tsitaadiga

radionet ja elioni wimax on ka võimalused, aga seadmete hind kõrgem.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 25.06.2010 18:32:01 vasta tsitaadiga

kahju küll kuid reaalset alternatiivi kõule ma küll ei näe ja vaevalt niipea saabki olema icon_sad.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toi
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 25.06.2010 23:23:08 vasta tsitaadiga

Kuidas saada Axessmanager toimima, kui D450 modemi taga on WRT54GC wifi ruuter ja arvuti on võrgus üle wifi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 11:14:34 vasta tsitaadiga

Nädalavhetus Imavere külje all (tuluke kord roheline, siis kollane)

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 11:49:26 vasta tsitaadiga

siin ka asi hetkel koomas.
st dl kiirus suht ok aga upload olematu ja ping kordades suurem kui tavaliselt
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 12:47:28 vasta tsitaadiga

nii hea on hetkel elioni taga istuda icon_smile.gif keskmine kiirus jääb 90mb/s juurde icon_smile.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 27.06.2010 14:47:57 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
nii hea on hetkel elioni taga istuda icon_smile.gif keskmine kiirus jääb 90mb/s juurde icon_smile.gif icon_biggrin.gif


Sa kohe pidid jah icon_question.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 17:52:49 vasta tsitaadiga

Jah, ega enam ei tahakski kõu taha minna.
Aga kunagi ikka peab icon_smile.gif

Aga kui see kõu seade kinni tampida kas siis saab lepingu lõpetada või peab ikka edasi tampima seda kirvest?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 20:27:21 vasta tsitaadiga

Päris tublid kolm kilo tuleb ära. See on tegelikult juba naljakas icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 23:30:15 vasta tsitaadiga

mõtlesin, et kui saan seadme uuesti kätte ja mingi pisikegi rike tuleb elistan ja hakkan hädaldama ja karjuma. ning püüan kuidagi selle jama nende kraesse suruda ja lepingu lõpetada.
peale elioni, ikka ei taha mingit muud saasta omale.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 00:04:49 vasta tsitaadiga

peale elioni- no tõesti ei näe vajadust - seal surutakse täpselt samuti lepingud selga, pluss 110 erinevat seadet + tolgendav lauatelefon. internet suure I-ga on ikka midagi muud.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 12:07:59 vasta tsitaadiga

RCC, mul omal juba vanast ajast seadmed olemas, ning see poleks probleem. Ning nagu ise uurind olen siis miskit tähtajalist lepingut ei tule kui TASUTA seadmeid ei taha icon_smile.gif
Krt oleks siis seadmed tasuta ka.
Selle kõuga liitudes sai üldse lollus tehtud. Esimene aasta 250.-(vist) kuu ning siis peale esimest aastat tuleb 250+298=548.- kuu elion on 450.- ja kvaliteet miljon korda parem.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 14:55:48 vasta tsitaadiga

Keegi tegi minu kasti mastile kah vist restarti, sest sFTP kiirused on hetkel 200kB/s+
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 15:19:34 vasta tsitaadiga

Ohoh selliseid kiiruseid ei näe ma tavaliselt isegi öösel!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 15:25:21 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Keegi tegi minu kasti mastile kah vist restarti, sest sFTP kiirused on hetkel 200kB/s+


Kusagil midagi vist tehti jah. Suht hetkelist läks dial-up üles kena 50+ kilobaidi peale.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1n5an3
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 01:24:01 vasta tsitaadiga

http://www.kou.ee/index.php?id=94&tx_ttnews[tt_news]=37&tx_ttnews[backPid]=77&cHash=47af9a2ea0
Kell 12 - 13.00 mastid kooma kampaania ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 08:32:53 vasta tsitaadiga

juba praegu, pool üheksa on koomakampaania
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 08:48:04 vasta tsitaadiga

Hetkel valitseva olukorra võtaks kokku nii:

1) Kella ühest öösel kuni ~9ni hommikul on tavaline öine 100-150 kilobaiti/s kiirus. Talvisel ajal algas see kella ~23 paiku ja lakkas kell ~10.00.
2) Kell üheksast hommikul kuni kusagil kella kolmeni peale lõunat on 30-40 kilobaiti sekundis. Talvisel ajal kestis see kella viie-kuueni õhtul.
3) Kella neljast õhtul kuni keskööni on dial-up ehk 3-5 kilobaiti sekundis. Seda aega talvel polnudki, sest ma olen siiski harjunud minimaalse kiiruse puhul vähemalt 10-15 kilobaidiga sekundis, mille puhul surfamine ja asjad ei ole mingi probleem.

Signaalitugevus on hea, ping on alati hea aga mida pole, on umbe müüdud kiirus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 10:17:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

kuusalu rondile tehti vist ka restart.
igatahes viskas korra signaali ära ja kiirused nüüd jälle normis

e:
Spoiler Spoiler Spoiler

ja hetk hiljem on asi jälle konkreetselt koomas
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 17:17:00 vasta tsitaadiga



rahul

netis surfamine tundub kohati veits uimane olevat tho, aga tõmbab stabiilselt 250-280kB/s
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1n5an3
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 08:36:10 vasta tsitaadiga

Yle tyki aja on asi normaalseks muutund.
Kuigi hommikul oli ping 350+ mis tiba kahtlane ..
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 10:18:32 vasta tsitaadiga

Päris kõvad ~10 kilobaiti tuleb ära isegi (tööpäeva hommikul kell 10.18). Olukord on siis sealmaal, et enam pole mingit vahet K24 seadme jaoks taevalaotuses Kohila poole vaatava KÕU antenni ning karbiga kaasa tulnud plastikjulla vahel. Sama signaalitugevus, sama ping, sama kiirus (või siis selle puudumine).
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 13:24:37 vasta tsitaadiga

Milline neid kõu mobiil seadmetest kõige asjalikum on? Endal plaan võtta täna.
Kunagi oli valikus 1, nüüd on mingi 4tk


Raske otsustada: http://www.kou.ee/index.php?id=81

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 01.07.2010 13:41:06 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Milline neid kõu mobiil seadmetest kõige asjalikum on? Endal plaan võtta täna.
Kunagi oli valikus 1, nüüd on mingi 4tk


Raske otsustada: http://www.kou.ee/index.php?id=81


Ei ole ju nii palju.
mg478 on nii vananenud, et seda enam ei müüda.
wv110 on ainult koos konkreetse paketiga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 20:33:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuda ZTE AC5710 modem saada Ubuntu Netbooki all tööle?

Edit: Sain tööle.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
merehunt
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2010




sõnum 01.07.2010 21:39:48 vasta tsitaadiga

Pole see kõu nii halb midagi... thumbs_up.gif icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 22:21:28 vasta tsitaadiga

merehunt, ping on kuidagi suur ainult. icon_lol.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 23:33:35 vasta tsitaadiga

uurisin eile kõust järele, et kui seade remonti viia siis nad PEAVAD andma asendus seadme. Kuigi tartust öeldi, et neil pole olemaski siis kui see sai garantiisse viidud. Nüüd peaks uuesti minema ja natukene karjuma, ehk saab asja.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 00:27:35 vasta tsitaadiga

Otsustati siis ka lõpuks tehnik mulle külla saata. Hoian teid kursis! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2010 12:15:00 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
nii hea on hetkel elioni taga istuda icon_smile.gif keskmine kiirus jääb 90mb/s juurde icon_smile.gif icon_biggrin.gif


boxing_smiley.gif ei ole ilus, selle eest annaks whip.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 12:18:24 vasta tsitaadiga

kusjuures elioni taga ei oleks nii hea istuda, või on sul erilahendusena 90/90
siis muidugi, kui seal on ka digitv, ei kadetse

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 12:25:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Otsustati siis ka lõpuks tehnik mulle külla saata. Hoian teid kursis! icon_razz1.gif

Eks nad istutavad sulle kuusepuu, et tulevikus saaks antenni 200m kõrgusele panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 14:47:11 vasta tsitaadiga

Hah, päris hea icon_smile.gif

tsitaat:

Iga päev, kell 12-13 saavad kõik Kõu seadmete omanikud, kelle Kõu
teenusleping on lõpetatud või peatatud, kasutada internetti. Interneti
kasutamine on tasuta.

Lisaks sellele pakume jätkuvalt Tasuta Kõud, mis võimaldab interneti
osalist kasutamist nendele varasematele Kõu klientidele, kes on oma Kõu
teenuslepingu lõpetanud või peatanud. Tasuta Kõu abil saab kasutada
e-posti, Eesti pankade netipankasid, e-kooli, pensionikeskust, mõningaid
e-riigi teenuseid ja riigi teatajat. Teenuse kasutamine ei ole ajaliselt
piiratud.

KÕU meeskond.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 02.07.2010 17:52:44 vasta tsitaadiga

jah võiks veel pensionäridele, veteranidele, jne tasuta KÕUD jagada ja muidu hälvikutele kelle elu koosneb reidist ja orkutist
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 18:35:22 vasta tsitaadiga

Mis sul pensionäride vastu on? Mõte iseenesest oleks kuldaväärt aga vaevalt vanamemm/taadike ise seda kasutaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 02.07.2010 18:41:24 vasta tsitaadiga

C4ines, mul polegi midagi pensonäride vastu see metafoor
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.