Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  HV Macikasutajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Reedikl
HV vaatleja
Reedikl

liitunud: 11.04.2010




sõnum 14.05.2010 18:27:43 vasta tsitaadiga

Mäletan veel aegu, kui Apple tooted olid väga hinnas ning igaüks unistas mõne õuna kujutist kandvat aparaadi soetamisest. Kahjuks ajad on muutunud ning ka endal veidi teadmisi ja kogemusi selja. Apple ei ole enam nii ihaldusväärne kui varem. Hetkel kitkub Apple kana nii Nokia kui Adobega, usun et ka kellegagi veel. Eile lugesin Apple kohta ühte arvamuslugu ning tuleb tõdeda, et Apple on "uncool" hetkel. Mitte et ma ei soovita nende tooteid ostamata jätta, vaid hetkel on käimas ajastu, kus Apple on muutunud tavaliseks. Igal teisel on taskus iPod või iPhone. Kas veidi igav ja tüütu ei ole, kui tähele panna seda, et neile on tekkinud konkurendid kes on suutelised tootma odavamaid ja absoluutselt mitte kvaliteedis tagasi andvaid tooteid.

Artikkel ise on siin

Tasub kindlasti lugeda ja avaldage arvamust! See on ju teie vabadus ja õigus seda teha. Avastasin veel, et HinnaVaatluses ei ole eraldi Apple kui firma alateemat.

Peace icon_cool.gif

_________________
Meie mõtted on tasuta.

Peace(h)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007




sõnum 14.05.2010 18:43:07 vasta tsitaadiga

Reedikl, tõepoolest, igal pool on juba näha maci tooteid.
Need tooted ,mida konkurendid ,,ahvivad,, Applelt maha, on tõesti odavad, kuid kvaliteet pole võrreldav ning kasutusmugavus Apple omast jääb kaugele.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 14.05.2010 18:56:19 vasta tsitaadiga

thaarv, mismoodi saad sina seda kõikide toodete kohta öelda?
/fanboy alert
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reedikl
HV vaatleja
Reedikl

liitunud: 11.04.2010




sõnum 14.05.2010 20:08:38 vasta tsitaadiga

thaarv, Kas sa teed nalja või räägid tõsiselt? Mille moodi sinu arust Leopard X välja näeb? Aga miks sa arvad et nad ahvivad? Apple lihtsalt on kiire ja laseb esimesena toote välja(väga suurte vigadega, mida nad ajavad alati teiste kaela), teised tootjad mõtlevad ennem ikka läbi ning siis lasevad välja. Kõik need tehnoloogiad on juba ammu ilma välja mõeldud, mida Apple kasutab, ainult tootmine on ajapikku läinud veidi odavamaks ning massidele paremini kättesaadavamaks. Kuid olgem ausad. Applel on geniaalne reklaamimeeskond, kes oskab sitast saia teha. Sul on veel palju arenguruumi. Edu thumbs_up.gif

PS! Kasutan iga päev koolis iMaci ning ütleks seda, et ekraan on tal imeline(pole apple oma), hiir on jura(apple oma, ostsin ise uue ja korraliku Locitechi hiire). Peale sai ka õnneks pandud Win7, mis jookseb seal peal väga hästi.

_________________
Meie mõtted on tasuta.

Peace(h)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 14.05.2010 22:23:01 vasta tsitaadiga

reedikl, ettepanek - jätaks siinse teema siiski selliseks nagu teema pealkiri ütleb, "HV Macikasutajad", need kes mäletavad midagi Apple ja Maci kohta internetist loetut, teeksid seda mõnes uues teemas.

Rääkige seal koos Christopher Nulliga sellest kuidas Apple Leopard X icon_question.gif kopeeris vindoosniku pealt, selle kiirustades ja vigadega välja andis jne. Ideid kuidas teemat arendada saate siit - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=365196

Jah, iMaci paneel on toodetud LG/Philipsi poolt. Apple ei teinud seda. Millise paneeli aga Microsoft ise tootis?

Ma saan aru et on palav, kuid võta end kokku - terve suvi on veel ees, vara ennast klouniks teha. Seda aega aga ära maga maha - otsi netis kuidas Steve Ballmer (suurima tarkvaragigandi parim müügimees) oma aega sisustab (Best of http://www.youtube.com/watch?v=e8M6S8EKbnU&feature=related ). Näib et sul on temaga ühiseid huvisid, sobiks ehk eeskujuks. Kui kooli lõpetad...

PS! iMac ei ole opsüsteem. Win 7 on. Kaagutada et Mac on selline või selline, nii et isegi hiir ei kõlba, ise aga kasutad seal hoopis vindoosnikut... no ma ei tea. Ei oska muud kui soovitada ühe kohaliku sõnadega "Sul on veel palju arenguruumi. Edu thumbs_up.gif "

Selle OT kokkuvõtteks: leidub inimesi kes kiidavad windowsi taevani, kasutavad seda ja võiksid ju olla siis õnnelikud - aga võta näpust, ikka on neil mingi suruv tunne keha tagumise poole alaosas, see sunnib neid otsima kinnitust et nende armas windows on üle kõige ja... Lõpuks leitaksegi sellised isehakanud filmikriitikud, kes usuvad et neil on midagi öelda ka tehnika valdkonnas. Christopher Null on just üks selline, kui tutvuda tema "kirjutistega". Nende seos teemaga aga piirdub vaid faktiga et nad proovisid millestki kirjutada. See ei heiduta aga hädaga vaevlejat, ta korjab selle katsetuse üles ja kiidab seda lõpliku tõe pähe kõigile.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 14.05.2010 23:57:28 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
Liitun ka teemaga, endal seisab ninaees 20'' iMac, väga rahul olen icon_smile.gif. Juba mõte oma Dell D420 ka mõne macbooki vastu vahetada icon_razz.gif
Nüüd juba pea kuu aega macbooki omanik ja üldse ei kahetse. Tõesti Maci võlusid saab alles sellega tunda. Väga Viis! icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reedikl
HV vaatleja
Reedikl

liitunud: 11.04.2010




sõnum 15.05.2010 00:14:06 vasta tsitaadiga

Maldur, Ma arvan, et said valesti aru. Mul ei ole Apple toodete vastu midagi. Nad on kindlasti ühed maailma ilusaimad. Isegi olen kasutanud ja soovitan soojalt, sest tegu on ikkagi tunnustatud firmaga, egas ta siis ilmaasjata populaarne ole. Ja siia teemasse lisasin selle sellepärast, et Apple teema puudub HV-s või olen pime. Vabandan segaduse tekitamise pärast. Lihtsalt foorumid on selleks et oma infot jagada, kui ei meeldi, ära loe, kui meelib, pane kõrvataha. Ja aitäh,kindlasti sa leiad endale poolehoidjaid. Oled hea inimene.

Peace icon_cool.gif

_________________
Meie mõtted on tasuta.

Peace(h)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 15.05.2010 00:17:03 vasta tsitaadiga

jajah, kümme miljonit kärbest ei saa ju eksida..
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2010 09:40:11 vasta tsitaadiga

Reedikl kirjutas:
Maldur, Ma arvan, et said valesti aru. Mul ei ole Apple toodete vastu midagi. Nad on kindlasti ühed maailma ilusaimad. Isegi olen kasutanud ja soovitan soojalt, sest tegu on ikkagi tunnustatud firmaga, egas ta siis ilmaasjata populaarne ole. Ja siia teemasse lisasin selle sellepärast, et Apple teema puudub HV-s või olen pime. Vabandan segaduse tekitamise pärast. Lihtsalt foorumid on selleks et oma infot jagada, kui ei meeldi, ära loe, kui meelib, pane kõrvataha. Ja aitäh,kindlasti sa leiad endale poolehoidjaid. Oled hea inimene.

Peace icon_cool.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=380459

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 16.05.2010 15:20:27 vasta tsitaadiga

Macikasutaja ca 4 aastat. Käest läbi käinud ibook, valge macbook, alu macbook pro ja mõned ipodid ja iTelefonid. Hetkel kasutusel unibody 15'' pro ja iTelefon 3G. Arvamused ja kogemused on positiivsed. Disanihuvilisena hindan kõrgelt apple'i püüdlusi ja lahendusi tootedisaini osas. Tehnikahuvilisena leian, et nii windows kui os x omavad nii tugevusi kui puuduseid ja võitjat välja kuulutama ei hakka. Praeguses masinas jooksevad nii win7 kui snow leo. Raua kvaliteet on selline nii ja naa. iBook oli tugev ja kindel tellis, valge macbook pragunes, alu MBP'l venisid mõned kitsamad metalliribad välja ja termopastat tuli vahetada, muidu vägagi okei ja praeguse unibody aparaadi kohta võib siiani vaid kiidusõnu öelda. Samas mäletan hea ja sooja sõnaga oma esimest rüperaali, milleks oli ibm t23. Tahaks kohe öelda, et vanasti oli rohi rohelisem, naised paljamad ja thinkpadiga sai kasvõi tennist mängida.

the end
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 14.06.2010 11:24:13 vasta tsitaadiga

kodus suure kastina seisab PC - kuna suuremat korraliku kasti on märkimisväärselt odavam.
rüpel kannan alati macbooki kaasas , tunduvalt kiirem, mugavam ja probleemivabam - kasutaja olnud ca 1,5a.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 14.06.2010 16:27:50 vasta tsitaadiga

Macikasutaja olnud aastaid. Esimene mac oli powerbook G4 500. Sai ostetud palju aastaid tagasi kalli hinna eest läbi tutvuste. see kestis aataid. Aasta tagasi ostsin im'st tutika macbook'i. Peal hetkel 10.6, 4G mälu panin sisse ja kasutan teda meelalhutusliku koduarvutina. Siiani olen väga rahul.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 29.06.2010 21:28:56 vasta tsitaadiga

Niisiis kaaskodanikud!! Hetkel olles Hp elitebook 6930p kasutaja (täielik saast icon_evil.gif oleks pidanud thinkpadi ostma) nimelt kummist nupud kuluvad ära (2korda garantiis käinud).

Kuna meeldib fotograafia (Digipeegli omanik) kasutan photoshoppi ja lightroomi. Siis mõtlesin, et maciga oleks seda arvatavasti mugavam (ning ka kiirem?) teha.
Üldised programmid mida kasutan on office (outlook, word, excel jms). Internet, msn, skype.

Macbook alati niivõinaa köitnud, seega silma jäänud macbook pro 13" ning 15" dipleiga. Kas see 15" kolakas on väga suur ning raske reisimiseks? Ning millise konfiga soovitaksite minu nõudmisi vaadates?

Samuti kuidas on programmidega, mul kõik programmid windowsi jaoks, need vist mac'i peal ei tööta? Muidugi jääb võimalus teise OP'ina win7 peale lasta, ning macOS'i vaid netis istumiseks ning fotode edimiseks kasutada?

Igatahes, andke soovitusi MAC'i sülearvutite võhikule kuidas ja mida valida. Või jääda minu nõudmisi vaadates windowsi juurde?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 29.06.2010 22:06:21 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Kuna meeldib fotograafia (Digipeegli omanik) kasutan photoshoppi ja lightroomi. Siis mõtlesin, et maciga oleks seda arvatavasti mugavam (ning ka kiirem?) teha.

ot:
Ei kaitse ega poolda ühtegi OP süsteemi, aga Photoshopi kasutamine peaks sama olema, kuna Maci ja PC versioonid peaksid olema identsed (v.a hotkeyd)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 29.06.2010 22:16:06 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
solution kirjutas:
Kuna meeldib fotograafia (Digipeegli omanik) kasutan photoshoppi ja lightroomi. Siis mõtlesin, et maciga oleks seda arvatavasti mugavam (ning ka kiirem?) teha.

ot:
Ei kaitse ega poolda ühtegi OP süsteemi, aga Photoshopi kasutamine peaks sama olema, kuna Maci ja PC versioonid peaksid olema identsed (v.a hotkeyd)


Mul nimelt kusagilt kõrva jäänud, et mac peaks ise kiiremini töötama, kuna hetkel windowsiga hangub vahest ja mõtleb kaua. Või ma eksin?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2010 22:24:31 vasta tsitaadiga

Ega see mac nüüd siis mingi überpüss ka pole, kõik ikka oleneb rauast ja mida sa parasjagu teed.

Lisaks imo suhtumisega et sinna saab windowsi peale ajada ei ole mõtet maci peale kolida icon_smile.gif Esialgu võiks ikka proovida native vahenditega hakkama saada.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 29.06.2010 23:52:42 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Niisiis kaaskodanikud!! Hetkel olles Hp elitebook 6930p kasutaja (täielik saast icon_evil.gif oleks pidanud thinkpadi ostma) nimelt kummist nupud kuluvad ära (2korda garantiis käinud).

Kuna meeldib fotograafia (Digipeegli omanik) kasutan photoshoppi ja lightroomi. Siis mõtlesin, et maciga oleks seda arvatavasti mugavam (ning ka kiirem?) teha.
Üldised programmid mida kasutan on office (outlook, word, excel jms). Internet, msn, skype.

Macbook alati niivõinaa köitnud, seega silma jäänud macbook pro 13" ning 15" dipleiga. Kas see 15" kolakas on väga suur ning raske reisimiseks? Ning millise konfiga soovitaksite minu nõudmisi vaadates?

Samuti kuidas on programmidega, mul kõik programmid windowsi jaoks, need vist mac'i peal ei tööta? Muidugi jääb võimalus teise OP'ina win7 peale lasta, ning macOS'i vaid netis istumiseks ning fotode edimiseks kasutada?



Igatahes, andke soovitusi MAC'i sülearvutite võhikule kuidas ja mida valida. Või jääda minu nõudmisi vaadates windowsi juurde?


Office macile täitsa olemas. Igast graafikatooted peaksid ka viisakalt sobima sulle Maci peal. Imo see 15" kolakas pole väga suur reisu peale võtta. Oleneb millega harjunud oled. Soovitan, et mine IMi salongi ja näpi asja vähe põhjalikumalt või leia mõni tuttav kellel Mac oleks. Saad paar tundi katsetada kas üldse sobib see platvorm. thumbs_up.gif

Samas su nõudmisi vaadates ütleks ma et Mac saab selle kõigega kenasti hakkama icon_smile.gif Konfist vast niipalju, et mida rohkem mälu seda parem (nagu iga platvormi puhul). Muu peaks prodel enivei suht normis olema.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 30.06.2010 15:01:28 vasta tsitaadiga

Kui raha on siis kindlasti 15'' pro. 4GB RAMi on peal ja sellega vurab vapralt... kui puudu jääb saab juurde lajatada... aga mitte IMis! Ise ikka! Ja 15'' puhul on muidugi kahe kraafikakaardiga masin ainuõige... siis saab ka mängida. GeForce 9400 mudeli ainuke eelis 13'' pro ees on ekraan. Prose kiirust mina isiklikult pole Maci juures kunagi vaadanud.
13'' pro on samuti pädev kuid sel on ainult GeForce 9400 kaart... kui se tähtis pole siis kannatab ka selle poole edukalt vaadata. Oma hinna juures on tegu väga pädeva aparaadiga.
One more thing!
On ju ka tore uus MacBook... selle eelis on aku... peab nagu loom selle raha eest (10h). Ja ega ta jõudluselt 13'' prole kuidagi alla ei jää. Kui 4GB mälu panna. Korpus on muidugi plastik... Prode alu unibody on superkõva!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2010 15:38:36 vasta tsitaadiga

ise valisin 13" pro kasuks mitte hinne pärast vaid, et on ikkagi väiksem kui 15" ja mängimised teen xboxi või windoosaga arvuti peal. Peaks varsti sellle uue 10h aku muretsema aga hetkel peab mingi 4-6h, oleneb millega tegelen. tööd teha ja netis surfata siis tuleb ikka 6h ringis ära aga kui hakkad flash videosi (youtube) vaatama siis väheneb juba 1-1.5h võrra pidavus. Tundub, et flash sööb rohkem akut kui vaadata mingit .avi formaadis videot otse arvutist.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 30.06.2010 16:03:47 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
Kui raha on siis kindlasti 15'' pro. 4GB RAMi on peal ja sellega vurab vapralt... kui puudu jääb saab juurde lajatada... aga mitte IMis! Ise ikka! Ja 15'' puhul on muidugi kahe kraafikakaardiga masin ainuõige... siis saab ka mängida. GeForce 9400 mudeli ainuke eelis 13'' pro ees on ekraan. Prose kiirust mina isiklikult pole Maci juures kunagi vaadanud.
13'' pro on samuti pädev kuid sel on ainult GeForce 9400 kaart... kui se tähtis pole siis kannatab ka selle poole edukalt vaadata. Oma hinna juures on tegu väga pädeva aparaadiga.
One more thing!
On ju ka tore uus MacBook... selle eelis on aku... peab nagu loom selle raha eest (10h). Ja ega ta jõudluselt 13'' prole kuidagi alla ei jää. Kui 4GB mälu panna. Korpus on muidugi plastik... Prode alu unibody on superkõva!

Tegelikult on 13 tollises ikka NVIDIA GeForce 320M kaart ja teine trump suurema venna ees on kuni 10 tundi kestev aku.
Ühe videokaardiga 15 tollist pole aga üldse olemas (ei müüda enam - pärast mudeliuuendust). Kõigil on nii Inteli videokaart kui ka NVIDIA GeForce 330M. Kõige kallimal mudelil seejuures 512MB "odavama otsa" 256 vastu.

Lisaks on Microsoftil õige pea valmimas Office 2011 nii et tasub veel natukene kontoritarkvara soetamisega tagasi hoida. 2008 versiooni alla mina isiklikult raha enam ei paneks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 30.06.2010 16:13:26 vasta tsitaadiga

Õige kül... vana info... kuid kui käest osta siis kindlasti abiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 01.07.2010 14:40:26 vasta tsitaadiga

hinrek kirjutas:
ise valisin 13" pro kasuks mitte hinne pärast vaid, et on ikkagi väiksem kui 15" ja mängimised teen xboxi või windoosaga arvuti peal. Peaks varsti sellle uue 10h aku muretsema aga hetkel peab mingi 4-6h, oleneb millega tegelen. tööd teha ja netis surfata siis tuleb ikka 6h ringis ära aga kui hakkad flash videosi (youtube) vaatama siis väheneb juba 1-1.5h võrra pidavus. Tundub, et flash sööb rohkem akut kui vaadata mingit .avi formaadis videot otse arvutist.


flash ja õuna tooted ei saa omavahel väga läbi. Youtube jms. jaoks kasuta HTML5 toetavad brauserit. Safari uutel versioonidel täitsa viisakas HTML5 tugi olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2010 14:49:51 vasta tsitaadiga

youtubes saab jah osasi vaadata läbi html5 aga mujal ei ole veel kohand seda võimalust ja sealgi peab selle aktiveerima ennem (http://www.youtube.com/html5).
flake, või on safaris võimalus igat flash videot vaadata html5 läbi?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 01.07.2010 15:01:13 vasta tsitaadiga

Ja ka lehtedel, kus videod pärinevad youtubist.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 01.07.2010 15:06:27 vasta tsitaadiga

hinrek kirjutas:
youtubes saab jah osasi vaadata läbi html5 aga mujal ei ole veel kohand seda võimalust ja sealgi peab selle aktiveerima ennem (http://www.youtube.com/html5).
flake, või on safaris võimalus igat flash videot vaadata html5 läbi?


kahjuks vist jah html5 töötab ainult seal kus sait ise sellesse kodeeringusse viidud on IMO. aga kuna ma peale youtube muid selliseid saite ei külasta, siis sellest piisab küll icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  HV Macikasutajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.