|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest? |
| Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg |
|
38% |
[ 171 ] |
| Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen |
|
13% |
[ 62 ] |
| Pole läbinud ajateenistust |
|
47% |
[ 212 ] |
|
| hääli kokku : 445 |
|
| autor |
|
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
21.06.2010 16:46:05
|
|
|
| Tahtlikult lõhutud või hooletusest tingitud lõhkumine tähendab sulle seda, et sa pead selle ajsa kinni plekkima mingi kordajaga. x3 äkki vms.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
21.06.2010 16:48:28
|
|
|
| Minu sõjavägi on 11a tagune asi ehk nüüd nõutakse mingit isiklikku vastutust!
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
21.06.2010 16:56:47
|
|
|
Seletuskirja järgi astusin ma kogemata oma joogitopsile peale, mis puruks läks. Täielik hooletus teenistusülesannete täitmisel, kuid mingi ca 12 krooni nõuti sellegipoolest ülevoolava bürokraatiaga sisse .
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
21.06.2010 17:02:34
|
|
|
| Hüvitamise jaoks on vastavad seadused. Hetkel vastavat punti ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
21.06.2010 17:04:50
|
|
|
| Kordus6ppustel lehitsesin S6durilehte ja seal oli isegi isikliku varustuse hinnakiri m2rkega et KV v6ib aga ei pea varustuse hinna sisse n6uda.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
21.06.2010 17:24:23
|
|
|
| See on kõikide varustuse elementidega nii mis sulle kaitseväe poolt väljastatud on. Kui lõhud või kaotad , võidakse kinnimaksma panna , kuid alati ei pruugi see nii minna. Kõik sõltub oludest.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
21.06.2010 17:30:37
|
|
|
| kapitalism
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
21.06.2010 18:38:10
|
|
|
Nu meil G merc üle katuse keerati. Siis autojuhilt küsiti, kas tahad kinni maksta ? Mingi 100.- kuus vist päris mitu aastat Mõtles natuke, ütles, et ei taha. Selge, siis võid minna, me kanname asja oma kuludesse
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
21.06.2010 18:48:08
|
|
|
Väljaõppe käigus purunenud varustust jah väga vist taga ei nõuta rahaliselt, kui aga lubadeta härrasmees läheb maasturiga platsi peale lõbusõitu tegema majanduspäeva ajal ja maandub ninapidi suure veoki otsas, siis sai ta küll hakata jupikaupa ise uut radiaatorit ostma autole.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.06.2010 18:55:09
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
| Katkise relva sai ikka omale? |
A mine noh
AK-4 salv hind pidi mingi 5 krooni olema vms, kompekas oli 100+ vms. Aga seoses selle rõveda paberimajanduse tõttu pannakse enne vaene ajateenija end ribadeks otsima.
Ühel vene härrasmehel oli läbimärg gaasimaskilotu omas mahlas mädanenud oma kolm kuud. Lõpuks kui varustuse kontroll tuli, ei julgenud seltsimees ise ka toda gaasimaski oma taskust haisu pärast välja võtta. Seest oli kõik lausa roheline, nagu vetikad vms.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
21.06.2010 19:03:38
|
|
|
No miks mitte? Ilus seda ju seinale panna ja imetleda, millega ajateenistuses hakkama saadi. Pealegi maksid raha selle eest
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
21.06.2010 19:08:47
|
|
|
Ise ei pidanud midagi maksma kuid taskulamp kadus ära. Varem olin kellegi 2 tk üles leidnud. Viimasega tuleb meelde varustuse kontroll. Asp Luukas Ilves viis läbi, vaatas mu joogitopsi, seest oli pruun, küsis mis see on, ütlesin, et viskist pruuniks tõmmanud, ütles vaid, davai kiiresti pese ära
Teine pang oli see, et joogipudelisse oli vesi sisse jäänud. Meil kästi ära juua, kuid mul oli tops mis eritas eriti seda plastmassi maitset. Ütlesin, et ei soovi ära juua, kuna jube kõrvalmaitse on. Siis natuke jõin, hakkas kõhus keerama. Asp Ilves ütles, et novot, anna ma joon ka natuke, kurk kuivab. Ütlesin küll, et maitse on kole jube kuid mida sa ikka kõrgemas auastmes inimesele vastu vaidled. 3 minuti pärast tuli tagasi, hoidis kõhust kinni ja ütles, et tõesti oli halb vesi
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
21.06.2010 23:19:51
|
|
|
| kui mälu ei peta, maksab AK-4 umbes 11 000 krooni
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
21.06.2010 23:40:18
|
|
|
Kas Eesti AK4-d pole mitte Rootsist tasuta saadud ? Või väga odava hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
21.06.2010 23:44:46
|
|
|
kui võidad loteriiga ferrari, kas see tähendab et see midagi ei maksa
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
22.06.2010 17:21:37
|
|
|
| Keegi siit scoutsis ka käinud on? Tahaks teada kuda on.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
23.06.2010 08:56:21
|
|
|
Pakuks ,et nagu kaitseväes on.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
23.06.2010 09:29:38
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Keegi siit scoutsis ka käinud on? Tahaks teada kuda on. |
Kõvasti lebom elu, kui ajateenistuses. Ma olin ROK all seal oli veel parem elu. Elu nagu lill
Õhkkond on vabam, kui plaanid siis soovitan
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
23.06.2010 14:05:34
|
|
|
| Plaanisin peale kaitseväge scoutsis käia.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
23.06.2010 20:58:08
|
|
|
| Võta värbamiskeskusega ühendust. Eks mingi aeg tuleb konkurss jälle erinevatele ametikohtadele ja saad kandideerida.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.06.2010 11:52:31
|
|
|
| tsitaat: |
Füüsiline test koosneb kolmest osast:
1. käte kõverdamine toenglamangus;
2. istesse tõus selililamangust;
3. 3200 m jooks (3200 meetri jooksu võib asendada 10 km murdmaasuusatamisega (klassikaline stiil), 20 km maanteeratta sõiduga või 500 meetri ujumisega (vabalt/rinnuli)).
Esimese ja teise harjutuse sooritamiseks on aega 2 minutit. Iga harjutuse sooritamise vahel on vähemalt 10 minutiline puhkepaus. Iga harjutuse tulemus arvestatakse vastavalt vanuserühmale ümber punktideks (määruse lisas 1 esitatud punktitabeli alusel), mis testi lõpptulemuse saamiseks summeeritakse.
Katsed loetakse soorituks, kui kaitseväelane saab füüsilise testi tulemusena vähemalt 190 punkti. Kui füüsiline test osutub mittesooritatuks, saab kaadrikaitseväelane testi sooritada uuesti kolme kuu jooksul. |
Oskab keegi öelda kuidas see punktide arvestamine käib. mitu kättekõverdust, kõhulihast või kui kiiresti peab selle kolmanda katse ära tegema. Punktide arvestamine käib vastavalt vanuselt - nt 18 aastane.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
24.06.2010 12:03:00
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Oskab keegi öelda kuidas see punktide arvestamine käib. mitu kättekõverdust, kõhulihast või kui kiiresti peab selle kolmanda katse ära tegema. Punktide arvestamine käib vastavalt vanuselt - nt 18 aastane. |
http://sodur.com/kehaline-kasvatus.html
edit: seal sodur.com-is on ainult kätekõverdused
riigiteatajas õnneks kõik ära toodud
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12905115
Ise tegin teisel päeval 191 punktile testi. 190 on minimaalne, millega läbi saab. Jooksus jäi 1 punkti 100-st puudu
pärast SBK-d oli 220 vmt, ei mäleta täpselt. kõhulihased ja kätekõverdused olid mõlemad 50 aga jooks oli kehvem kui 2. päeval kui ajateenistusse läksin
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 24.06.2010 12:31:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.06.2010 12:30:10
|
|
|
Ma teeks rattasõidu 100 p saaks kätte küll.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
24.06.2010 12:49:48
|
|
|
| äss kirjutas: |
Ma teeks rattasõidu 100 p saaks kätte küll. |
Siis keevitatakse sulle kohe MG3 ja CG ratta külge ning hakkadki sellisega sõitma
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
24.06.2010 12:52:43
|
|
|
| Ja siis antakse veel suur kamakas tina ka kaasa .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
24.06.2010 13:07:55
|
|
|
| äss kirjutas: |
Ma teeks rattasõidu 100 p saaks kätte küll. |
20km jutti 40km/h?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.06.2010 13:15:27
|
|
|
Oleneb rattast ja teest, ilmast ka muidugi. Kruusa peal ikka niimoodi ei sõida
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
24.06.2010 13:28:39
|
|
|
Ära muretse. Ajateenijad jooksevad kõik
Mõned vähesed kaadrid, kes kaal suur või põlved läbi, need lasevad ratast.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.06.2010 13:31:39
|
|
|
Ma võin joosta ka aga rattaga meeldib rohkem ringi lasta Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
24.06.2010 13:33:09
|
|
|
| No see sõltub juba RÜ/KÜ-st
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.06.2010 13:34:17
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis? |
mitte midagi ei juhtu. pakun, et vähemalt pooled ei saa seda täis
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.06.2010 13:38:18
|
|
|
| Lihtsalt selle alusel nopitakse paremad välja?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
24.06.2010 13:47:25
|
|
|
| tsitaat: |
| Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis? |
Siis on teiste ees häbi, kui tulemused stendile riputatakse.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
24.06.2010 13:59:07
|
|
|
Reaalselt ei juhtunud tõesti sellest midagi. Ise kukkusin teenistuse teisel päeval testi haledalt läbi, sest tõesti vorm oli kehv. SBK lõpus kukkusin testi uuesti läbi, kuna suurema osa SBK'st olin koormusmurru tõttu füüsilisest tegevusest vabastatud ning ei olnudki võimalust vormi parandada. Samas ei muutnud see midagi, NAKi pandi mind ikka. Ainukene positiivne sooritus füüsilises testis tuligi alles lõpus pärast kevadtormi.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
24.06.2010 14:01:14
|
|
|
| äss kirjutas: |
Ma võin joosta ka aga rattaga meeldib rohkem ringi lasta Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis? |
Võimatu et täis ei saa. Ma jooksin sääre väsimusmurruga ka jooksu miinimumi peale ära. Kätekõverdused ja kõhulihased tulevad iseneesest 100 punkti juurde seal. Ei jäänud muud üle ja kui külastajaid tahtsin, siis pidin valuvaigistite toel testi ära tegema ikka.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
24.06.2010 14:12:09
|
|
|
| äss kirjutas: |
Ma võin joosta ka aga rattaga meeldib rohkem ringi lasta Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis? |
Pole olemas Esimene kord ei tee ära siis teisel katsel teed miinimumina 220 juba,usu mind. Lihtsalt neile sheffidele kes esimesel katsel nori ei täida pööratakse pisut rohkem tähelepanu. Kindlasti sõltub RÜ-st ja JÜ-st.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
24.06.2010 15:41:06
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
Võimatu et täis ei saa. . |
mis teil noortel viga rääkida
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
24.06.2010 15:59:05
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
Võimatu et täis ei saa. . |
mis teil noortel viga rääkida |
Nu iga õhtu koos noortega mine 1-2-te tegema. Küll siis jõud tuleb Neil ka lihtsam teha kui kaadrist keegi ees puhib.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.06.2010 17:01:16
|
|
|
| Plaan on rahvusvahelistel operatsioonidel osaleda.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
24.06.2010 18:41:54
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
Võimatu et täis ei saa. . |
mis teil noortel viga rääkida |
Kui "noor" siis ise oled?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.06.2010 21:23:12
|
|
|
Öelge nüüd, millises pataljonis kõige rohkem pauku teha saab?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
24.06.2010 23:49:37
|
|
|
| äss kirjutas: |
Öelge nüüd, millises pataljonis kõige rohkem pauku teha saab?  |
Oleneb, millist pauku?
Tegelikult võid kohe ju "rahvusvahelisele operatsioonile" minna- Afganistaanis ei ütleks taliibid küll sinust ära ja pauku saab ka küllalt teha. Lisaks ei tule lähiajal ka vastastest puudust
Muidugi on alati ka Somaalia, kuid see on rohkem nagu mereväelastele...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
24.06.2010 23:57:56
|
|
|
| eesti919 kirjutas: |
| äss kirjutas: |
Öelge nüüd, millises pataljonis kõige rohkem pauku teha saab?  |
Oleneb, millist pauku?
Tegelikult võid kohe ju "rahvusvahelisele operatsioonile" minna- Afganistaanis ei ütleks taliibid küll sinust ära ja pauku saab ka küllalt teha. Lisaks ei tule lähiajal ka vastastest puudust
Muidugi on alati ka Somaalia, kuid see on rohkem nagu mereväelastele... |
Samas jäsemetest võib puudust tulla küll ...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
25.06.2010 01:35:41
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Samas jäsemetest võib puudust tulla küll ... |
no kui mõtlemisjäset pole praegugi, siis ei saa ka ülejäänute üle kahjutunnet tekkida
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
26.06.2010 20:49:29
|
|
|
| Rääkige mismoodi seal B-kat. load saab?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
28.06.2010 22:09:09
|
|
|
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
28.06.2010 22:11:45
|
|
|
| encrypt kirjutas: |
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on?  |
Mul üks ulmekaugelt sugulane läheb, ma ei mäleta nimegi aint.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
28.06.2010 22:14:05
|
|
|
| Rudolf112 kirjutas: |
| encrypt kirjutas: |
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on?  |
Mul üks ulmekaugelt sugulane läheb, ma ei mäleta nimegi aint.  |
Haha. Loodan, et satub normaalne kaader kokku.
Peale SBK-d ehk saab võimaluse CE- kat ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|