Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 21.06.2010 16:46:05 vasta tsitaadiga

Tahtlikult lõhutud või hooletusest tingitud lõhkumine tähendab sulle seda, et sa pead selle ajsa kinni plekkima mingi kordajaga. x3 äkki vms.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.06.2010 16:48:28 vasta tsitaadiga

Minu sõjavägi on 11a tagune asi ehk nüüd nõutakse mingit isiklikku vastutust!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 21.06.2010 16:56:47 vasta tsitaadiga

Seletuskirja järgi astusin ma kogemata oma joogitopsile peale, mis puruks läks. Täielik hooletus teenistusülesannete täitmisel, kuid mingi ca 12 krooni nõuti sellegipoolest ülevoolava bürokraatiaga sisse icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 17:02:34 vasta tsitaadiga

Hüvitamise jaoks on vastavad seadused. Hetkel vastavat punti ei mäleta.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 17:04:50 vasta tsitaadiga

Kordus6ppustel lehitsesin S6durilehte ja seal oli isegi isikliku varustuse hinnakiri m2rkega et KV v6ib aga ei pea varustuse hinna sisse n6uda.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 17:24:23 vasta tsitaadiga

See on kõikide varustuse elementidega nii mis sulle kaitseväe poolt väljastatud on. Kui lõhud või kaotad , võidakse kinnimaksma panna , kuid alati ei pruugi see nii minna. Kõik sõltub oludest.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.06.2010 17:30:37 vasta tsitaadiga

kapitalism
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 21.06.2010 18:38:10 vasta tsitaadiga

Nu meil G merc üle katuse keerati. Siis autojuhilt küsiti, kas tahad kinni maksta ? Mingi 100.- kuus vist päris mitu aastat icon_lol.gif Mõtles natuke, ütles, et ei taha. Selge, siis võid minna, me kanname asja oma kuludesse icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 18:48:08 vasta tsitaadiga

Väljaõppe käigus purunenud varustust jah väga vist taga ei nõuta rahaliselt, kui aga lubadeta härrasmees läheb maasturiga platsi peale lõbusõitu tegema majanduspäeva ajal ja maandub ninapidi suure veoki otsas, siis sai ta küll hakata jupikaupa ise uut radiaatorit ostma autole.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 18:55:09 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Katkise relva sai ikka omale?


A mine noh icon_lol.gif

AK-4 salv hind pidi mingi 5 krooni olema vms, kompekas oli 100+ vms. Aga seoses selle rõveda paberimajanduse tõttu pannakse enne vaene ajateenija end ribadeks otsima.

Ühel vene härrasmehel oli läbimärg gaasimaskilotu omas mahlas mädanenud oma kolm kuud. Lõpuks kui varustuse kontroll tuli, ei julgenud seltsimees ise ka toda gaasimaski oma taskust haisu pärast välja võtta. Seest oli kõik lausa roheline, nagu vetikad vms.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 21.06.2010 19:03:38 vasta tsitaadiga

No miks mitte? Ilus seda ju seinale panna ja imetleda, millega ajateenistuses hakkama saadi. Pealegi maksid raha selle eest icon_biggrin.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 21.06.2010 19:08:47 vasta tsitaadiga

Ise ei pidanud midagi maksma kuid taskulamp kadus ära. Varem olin kellegi 2 tk üles leidnud. Viimasega tuleb meelde varustuse kontroll. Asp Luukas Ilves viis läbi, vaatas mu joogitopsi, seest oli pruun, küsis mis see on, ütlesin, et viskist pruuniks tõmmanud, ütles vaid, davai kiiresti pese ära icon_lol.gif
Teine pang oli see, et joogipudelisse oli vesi sisse jäänud. Meil kästi ära juua, kuid mul oli tops mis eritas eriti seda plastmassi maitset. Ütlesin, et ei soovi ära juua, kuna jube kõrvalmaitse on. Siis natuke jõin, hakkas kõhus keerama. Asp Ilves ütles, et novot, anna ma joon ka natuke, kurk kuivab. Ütlesin küll, et maitse on kole jube kuid mida sa ikka kõrgemas auastmes inimesele vastu vaidled. 3 minuti pärast tuli tagasi, hoidis kõhust kinni ja ütles, et tõesti oli halb vesi icon_lol.gif

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 23:19:51 vasta tsitaadiga

kui mälu ei peta, maksab AK-4 umbes 11 000 krooni
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 23:40:18 vasta tsitaadiga

Kas Eesti AK4-d pole mitte Rootsist tasuta saadud ? Või väga odava hinnaga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 23:44:46 vasta tsitaadiga

kui võidad loteriiga ferrari, kas see tähendab et see midagi ei maksa icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 15:47:05 vasta tsitaadiga

Pigem on see kasutatud opeli võit icon_smile.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 17:21:37 vasta tsitaadiga

Keegi siit scoutsis ka käinud on? Tahaks teada kuda on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 08:56:21 vasta tsitaadiga

Pakuks ,et nagu kaitseväes on. icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 23.06.2010 09:29:38 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Keegi siit scoutsis ka käinud on? Tahaks teada kuda on.

Kõvasti lebom elu, kui ajateenistuses. Ma olin ROK all seal oli veel parem elu. Elu nagu lill icon_biggrin.gif
Õhkkond on vabam, kui plaanid siis soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 14:05:34 vasta tsitaadiga

Plaanisin peale kaitseväge scoutsis käia.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 20:58:08 vasta tsitaadiga

Võta värbamiskeskusega ühendust. Eks mingi aeg tuleb konkurss jälle erinevatele ametikohtadele ja saad kandideerida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 11:52:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Füüsiline test koosneb kolmest osast:

1. käte kõverdamine toenglamangus;
2. istesse tõus selililamangust;
3. 3200 m jooks (3200 meetri jooksu võib asendada 10 km murdmaasuusatamisega (klassikaline stiil), 20 km maanteeratta sõiduga või 500 meetri ujumisega (vabalt/rinnuli)).

Esimese ja teise harjutuse sooritamiseks on aega 2 minutit. Iga harjutuse sooritamise vahel on vähemalt 10 minutiline puhkepaus. Iga harjutuse tulemus arvestatakse vastavalt vanuserühmale ümber punktideks (määruse lisas 1 esitatud punktitabeli alusel), mis testi lõpptulemuse saamiseks summeeritakse.

Katsed loetakse soorituks, kui kaitseväelane saab füüsilise testi tulemusena vähemalt 190 punkti. Kui füüsiline test osutub mittesooritatuks, saab kaadrikaitseväelane testi sooritada uuesti kolme kuu jooksul.


Oskab keegi öelda kuidas see punktide arvestamine käib. mitu kättekõverdust, kõhulihast või kui kiiresti peab selle kolmanda katse ära tegema. Punktide arvestamine käib vastavalt vanuselt - nt 18 aastane.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.06.2010 12:03:00 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas see punktide arvestamine käib. mitu kättekõverdust, kõhulihast või kui kiiresti peab selle kolmanda katse ära tegema. Punktide arvestamine käib vastavalt vanuselt - nt 18 aastane.


http://sodur.com/kehaline-kasvatus.html

edit: seal sodur.com-is on ainult kätekõverdused

riigiteatajas õnneks kõik ära toodud
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12905115



Ise tegin teisel päeval 191 punktile testi. 190 on minimaalne, millega läbi saab. Jooksus jäi 1 punkti 100-st puudu icon_biggrin.gif

pärast SBK-d oli 220 vmt, ei mäleta täpselt. kõhulihased ja kätekõverdused olid mõlemad 50 aga jooks oli kehvem kui 2. päeval kui ajateenistusse läksin icon_razz1.gif

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 24.06.2010 12:31:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 12:30:10 vasta tsitaadiga

Ma teeks rattasõidu icon_smile.gif 100 p saaks kätte küll.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.06.2010 12:49:48 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Ma teeks rattasõidu icon_smile.gif 100 p saaks kätte küll.

Siis keevitatakse sulle kohe MG3 ja CG ratta külge ning hakkadki sellisega sõitma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 12:52:43 vasta tsitaadiga

Ja siis antakse veel suur kamakas tina ka kaasa .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:07:55 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Ma teeks rattasõidu icon_smile.gif 100 p saaks kätte küll.

20km jutti 40km/h?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:15:27 vasta tsitaadiga

Oleneb rattast ja teest, ilmast ka muidugi. Kruusa peal ikka niimoodi ei sõida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:28:39 vasta tsitaadiga

Ära muretse. Ajateenijad jooksevad kõik icon_biggrin.gif
Mõned vähesed kaadrid, kes kaal suur või põlved läbi, need lasevad ratast.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:31:39 vasta tsitaadiga

Ma võin joosta ka aga rattaga meeldib rohkem ringi lasta icon_biggrin.gif Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:33:09 vasta tsitaadiga

No see sõltub juba RÜ/KÜ-st
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:34:17 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis?

mitte midagi ei juhtu. pakun, et vähemalt pooled ei saa seda täis
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:38:18 vasta tsitaadiga

Lihtsalt selle alusel nopitakse paremad välja?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:47:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis?
Siis on teiste ees häbi, kui tulemused stendile riputatakse. icon_razz.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:59:07 vasta tsitaadiga

Reaalselt ei juhtunud tõesti sellest midagi. Ise kukkusin teenistuse teisel päeval testi haledalt läbi, sest tõesti vorm oli kehv. SBK lõpus kukkusin testi uuesti läbi, kuna suurema osa SBK'st olin koormusmurru tõttu füüsilisest tegevusest vabastatud ning ei olnudki võimalust vormi parandada. Samas ei muutnud see midagi, NAKi pandi mind ikka. Ainukene positiivne sooritus füüsilises testis tuligi alles lõpus pärast kevadtormi.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 14:01:14 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Ma võin joosta ka aga rattaga meeldib rohkem ringi lasta icon_biggrin.gif Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis?


Võimatu et täis ei saa. Ma jooksin sääre väsimusmurruga ka jooksu miinimumi peale ära. Kätekõverdused ja kõhulihased tulevad iseneesest 100 punkti juurde seal. Ei jäänud muud üle ja kui külastajaid tahtsin, siis pidin valuvaigistite toel testi ära tegema ikka.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 14:12:09 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Ma võin joosta ka aga rattaga meeldib rohkem ringi lasta icon_biggrin.gif Mis siis juhtub kui mitte mingil moel ei saa 190p täis?

Pole olemas icon_biggrin.gif Esimene kord ei tee ära siis teisel katsel teed miinimumina 220 juba,usu mind. thumbs_up.gif Lihtsalt neile sheffidele kes esimesel katsel nori ei täida pööratakse pisut rohkem tähelepanu. Kindlasti sõltub RÜ-st ja JÜ-st.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 15:41:06 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:

Võimatu et täis ei saa. .

icon_lol.gif mis teil noortel viga rääkida
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 15:59:05 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Oliverk kirjutas:

Võimatu et täis ei saa. .

icon_lol.gif mis teil noortel viga rääkida


Nu iga õhtu koos noortega mine 1-2-te tegema. Küll siis jõud tuleb icon_biggrin.gif Neil ka lihtsam teha kui kaadrist keegi ees puhib.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 17:01:16 vasta tsitaadiga

Plaan on rahvusvahelistel operatsioonidel osaleda.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 18:41:54 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Oliverk kirjutas:

Võimatu et täis ei saa. .

icon_lol.gif mis teil noortel viga rääkida

Kui "noor" siis ise oled? icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 21:23:12 vasta tsitaadiga

Öelge nüüd, millises pataljonis kõige rohkem pauku teha saab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 22:26:31 vasta tsitaadiga

Homme lähen kra-sse kohale ja tahan oma oktoobrise ajateenistusse mineku kuupäeva juuliks muuta. Komisjonis käides olin keskkooli just lõpetamas, sellepärast pandigi 8 kuuks. Nüüd aasta ülikoolis käidud, ehk saab veel muuta. Siis oleks juba 2 nädala pärast minek.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.06.2010 23:49:37 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Öelge nüüd, millises pataljonis kõige rohkem pauku teha saab? icon_biggrin.gif

Oleneb, millist pauku? icon_biggrin.gif

Tegelikult võid kohe ju "rahvusvahelisele operatsioonile" minna- Afganistaanis ei ütleks taliibid küll sinust ära ja pauku saab ka küllalt teha. Lisaks ei tule lähiajal ka vastastest puudust icon_wink.gif
Muidugi on alati ka Somaalia, kuid see on rohkem nagu mereväelastele...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 23:57:56 vasta tsitaadiga

eesti919 kirjutas:
äss kirjutas:
Öelge nüüd, millises pataljonis kõige rohkem pauku teha saab? icon_biggrin.gif

Oleneb, millist pauku? icon_biggrin.gif

Tegelikult võid kohe ju "rahvusvahelisele operatsioonile" minna- Afganistaanis ei ütleks taliibid küll sinust ära ja pauku saab ka küllalt teha. Lisaks ei tule lähiajal ka vastastest puudust icon_wink.gif
Muidugi on alati ka Somaalia, kuid see on rohkem nagu mereväelastele...

Samas jäsemetest võib puudust tulla küll ...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 01:35:41 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:

Samas jäsemetest võib puudust tulla küll ...

no kui mõtlemisjäset pole praegugi, siis ei saa ka ülejäänute üle kahjutunnet tekkida icon_lol.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 20:49:29 vasta tsitaadiga

Rääkige mismoodi seal B-kat. load saab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:09:09 vasta tsitaadiga

Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. icon_biggrin.gif Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:11:45 vasta tsitaadiga

encrypt kirjutas:
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. icon_biggrin.gif Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on? icon_rolleyes.gif

Mul üks ulmekaugelt sugulane läheb, ma ei mäleta nimegi aint. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:14:05 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
encrypt kirjutas:
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. icon_biggrin.gif Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on? icon_rolleyes.gif

Mul üks ulmekaugelt sugulane läheb, ma ei mäleta nimegi aint. icon_biggrin.gif
Haha. icon_biggrin.gif Loodan, et satub normaalne kaader kokku. icon_rolleyes.gif
Peale SBK-d ehk saab võimaluse CE- kat ära teha. icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.