Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] GTA IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 23:57:10 vasta tsitaadiga

olid ajad...


Link
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 21:48:06 vasta tsitaadiga

jesus99 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=atha8XPhkuQ thumbs_up.gif

Otse mängus on hea kuulata, täis surround. Alguses panin mängu pausile ja lihtsalt kuulasin icon_biggrin.gif
Mul oli sama asi .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 22:02:53 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
jesus99 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=atha8XPhkuQ thumbs_up.gif

Otse mängus on hea kuulata, täis surround. Alguses panin mängu pausile ja lihtsalt kuulasin icon_biggrin.gif
Mul oli sama asi .

+1. Tirin selel alla ka nüüd.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 22:05:29 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
rocky-b kirjutas:
jesus99 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=atha8XPhkuQ thumbs_up.gif

Otse mängus on hea kuulata, täis surround. Alguses panin mängu pausile ja lihtsalt kuulasin icon_biggrin.gif
Mul oli sama asi .

+1. Tirin selel alla ka nüüd.

te pole ainukesed icon_razz.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 22:22:23 vasta tsitaadiga

Eriti hea rahustav meloodia. Kust seda tõmmata saaks?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 22:36:31 vasta tsitaadiga

EstBeast, link

Parem hiireklõps ja "Salvesta nimega".
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 13:17:48 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5655613/grand-theft-auto-iv-the-complete-edition-coming-soon
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 13:05:32 vasta tsitaadiga

mis vahet sellel completel ja Liberty city stories on?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 13:27:51 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
mis vahet sellel completel ja Liberty city stories on?

Nagu ma jutust aru sain, siis complete editionis on need kõik 3 osa kokku pandud ühele plaadile (IV, Lost and Damned ja The Ballad Of Gay Tony) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 13:39:13 vasta tsitaadiga

tulev complete edition, nagu karbi peal juba näha ja nagu juba räägitud on siis GTA 4 FULL versioon. Ehk siis kõik mis tuli on sisse pandud. Oletatavasti oli juba gta 4 tegemisel, väljalaskmisel dev'idele teada et tuleb 2 lisa osa. Kuidas muidu asi nii peenelt sisse oli pandud gta'4ja.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 16:53:35 vasta tsitaadiga

no siis ju pole selles complete versioonis midagi uut, kuna mul juba on see,et kõik ühes versioon olemas
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 17:03:36 vasta tsitaadiga

hm ... see mis nüüd tulevat peaks ühel plaadil olema. Endal kah PC peal mõlemad osad olemas. Eks neile mõeldud kes enne asja pole ostnud ja nüüd võivad kogu kupatuse osta korraga.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 17:13:27 vasta tsitaadiga

rockstars mõtlesi lihtsalt välja kuidas veel vanast rasvast raha teenida
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 17:23:57 vasta tsitaadiga

ei ütleks, kui see versioon tuleb müüki hea hinnaga ja kellelgi ostmata asi siis oleks väga pro kõike ühel plaadil omada. mõtet neid plaate vahetada...

imo täiesti tavaline lahendus ja enamasti peabki selline asi tulema nn GOTY edition.

Kui ei meeldi siis võid alati ju gta4 ja episoodid eraldi osta yawn.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 17:48:33 vasta tsitaadiga

Rockstar tegi ju sellise plaadi kah, kus on Gta 3, Vice City ning San andreas peal . Aga ma ei tea ainult kas kõik mängud ühel plaadil olid .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 18:31:36 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Rockstar tegi ju sellise plaadi kah, kus on Gta 3, Vice City ning San andreas peal . Aga ma ei tea ainult kas kõik mängud ühel plaadil olid .

Eraldi plaatidena. Xbox'i ja PC versioon oli veel mõnusas pakendis, mis tänapäeval nii mõnegi mängu puhul Collector's Edition'iks võib nimetada.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 20:54:31 vasta tsitaadiga

fcuk, tehku parem uus SA valmis, ei saa ju olla, et vanal konsoolil oli parem GTA. Idee järgi peaks ju PS3 GTA mitmeid kordi võimsam olema.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 21:02:31 vasta tsitaadiga

jesus99, Vice City järgi võiks tulla .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 21:56:30 vasta tsitaadiga

võiks tulla GTA VC ja SA ristaretis icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 06.10.2010 23:11:11 vasta tsitaadiga

Grand Theft Auto: Los Santos võiks hoopis tulla icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 15:55:08 vasta tsitaadiga

jesus99 kirjutas:
fcuk, tehku parem uus SA valmis, ei saa ju olla, et vanal konsoolil oli parem GTA. Idee järgi peaks ju PS3 GTA mitmeid kordi võimsam olema.

Miks peaks uue SA tegema? Kõige kehvem GTA üldse läbi aegade. Minu arvates.
Püüangi rõhutada seda, et nii ei saa öelda. Igaühe maitse on erinev. Kui midagi tarka pole öelda võib noka parem maas hoida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 17:57:30 vasta tsitaadiga

Jajaa! Vice City on ja oli WIN!

Järgmine GTA võiks küll selle järgi tulla. Mõnus päikesepaiste, liivased rannad, bikiinides rulluisutajad ja palmid! thumbs_up.gif
Ma nii huvi pärast uuriks, et kas üldse mingit infot on, tehakse hetkel üldse miskit?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 17:59:48 vasta tsitaadiga

Uh, no kui sulle meeldib see väike maailm kus midagi teha ei ole, siis mul pole selle vastu midagi. Ei peagi meeldima, aga minu jaoks on see viimane võimaluste poolest palju vaesem, kui SA. Võibolla väljendasin valesti, kui ütlesin, et SA on parem kui IV, mõtlesin seda, et see uus on liiga sisutühi võrreldes vanaga. Ja kui sinu maitse on minu omast erinev, siis ma ei soovita sul nokka maas hoida. icon_eek.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 18:37:27 vasta tsitaadiga

Kui sa tahad hirmsasti maalähedaste tegevustega suures maailmas aega veeta, siis võid maale sitta rookima minna. icon_lol.gif
Vice City on ka minu lemmik, SA oli lihtsalt nii kuradi kaootiline mäng. Stoori oli ka mingi "yo nigga bitch!".
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 19:32:52 vasta tsitaadiga

kui teil midagi antud teema vastu mingi personaalne kala vms siis omatte teema aga gta sa omas pms kõige rohkem võimalusi ja gameplay'd kui senised gta'd. Sellepärast ka GTA 4 tundus suht meh kuna algselt võis loota, et tuleb sama rohke kui gta sa aga siis tuli välja et hoopis oli asi vääga vaeseks jäetud kui 1:1 võrrelda.

Pealegi mis moodi te siis seda "ghetto" elu seal läbi viiksite? R* tegi täiesti klassikalise steriotüüpse, pilava story.. nagu alati. GTA VC lähim sugulane on samas ka GTA Liberty City Stories... samas kui keegi vaid tahab mängida player mudeliga nimega = white trash shit siis tõesti, ei sobi jälle. Vaheapeal oli ka osadel mingi vimm et gta 4 peategelane on nn "po russki".


Imo võiks järgmine gta tulla kas VC teemal või siis mingi väljamõeldud linna ja kompottiga igast asjast teemal " GTA vladivostok"

See steriotüüpne valge kõnts ja nende "ideaalid" käivad juba pinda ja neid on juba seebiks pilatud gta'des. Seega võiks uuele rindele minna.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 20:30:22 vasta tsitaadiga

Eks igaüks arvab mis tahab, ei tea mis mõni mees nii põõrdesse läheb icon_confused.gif Täitsa savi mis värvi peategelane on, lihtsalt SA on mitmekesisem kui see. San Andreas oli ikkagi massiivne oma alalt juba ja kõikide võimalustega. Mis siin teha saad? Tagasiminek III juurde. Ausaltõeldes ei viitsi vaielda. Ja maale sitta rookima? icon_eek.gif No head soovitused sul.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.10.2010 21:13:38 vasta tsitaadiga

Vice Cityle kõige lähem on ikka Vice City Stories?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 22:59:41 vasta tsitaadiga

ai kurat panin jah mööda... vice city stories mõtlesin... just mõtlesin seda mängu ja kirjutasin teist doh.gif
PS2 peal vist saab ka suurel ekraanil mängima seega ei pea psp pealt silmi kõõritama.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 00:43:33 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Jajaa! Vice City on ja oli WIN!

Järgmine GTA võiks küll selle järgi tulla. Mõnus päikesepaiste, liivased rannad, bikiinides rulluisutajad ja palmid! thumbs_up.gif
Ma nii huvi pärast uuriks, et kas üldse mingit infot on, tehakse hetkel üldse miskit?

Spoiler Spoiler Spoiler

Väidetakse, et episoodide manuaalis nähtud "vulkaanimägede" poster on pärit Vice City pornopoest/pornostuudiost.

GameSpot

Samas võib sama postri leida ka GTA IV Broker'i pornopoest...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 01:41:41 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke, kes tahaks näha täiesti uut linna, selle asemel et vanade linnade vahel edasi-tagasi pendeldada?
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 17.11.2010 20:10:32 vasta tsitaadiga

Leidsin neti poest sellise asja nagu Grand Theft Auto 4: The Complete Edition kas seal on gta iv täisversioon ja need kaks lisapaketid korraga peal ???

http://www.modikomp.ee/m%C3%A4ngud/5026555405645/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 17.11.2010 20:12:32 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Leidsin neti poest sellise asja nagu Grand Theft Auto 4: The Complete Edition kas seal on gta iv täisversioon ja need kaks lisapaketid korraga peal ???

http://www.modikomp.ee/m%C3%A4ngud/5026555405645/

Jah.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 17.11.2010 20:14:49 vasta tsitaadiga

Aga kas see on juba ka väljas ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 20:20:27 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Aga kas see on juba ka väljas ?


Eelmise kuu lõpp oli release. Nii et, jah!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 17.11.2010 20:23:41 vasta tsitaadiga

Ok , minujaoks on see mäng ikka nii tasemel ikka et pean selle muretsema siis juba ilus vaatada icon_biggrin.gif
Ei tea kas järgmine gta tuleb ka ikka samadele konsoolidele , pidi nagu sama mootoriga tulema , aga lihtsalt täiendavad jne ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 21:08:13 vasta tsitaadiga

eeldavasti tuleb jah samal, crap, mootoril. ehk seekord suudavad sellest jurast ainult midagi paremat välja võluda... mootorist mõtlen.

Kui GTA 5 tuleb siis võib ainult tähendada, et uuel mootoril kuna seni on GTA nr'i muutus tähendanud mootori uuendust.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 17.11.2010 21:14:38 vasta tsitaadiga

minuarut sellel mootoril pole viga midagi peaaegu 4 aastat tagasi tuli välja ja selle kohta ikka kõva küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 21:17:50 vasta tsitaadiga

PC peal oli asi suht kena, va jooksis nagu sõnnik.

Konsooli peal imo asi läägis ikka tublisti. Ise PS3 oma tagunud. Ps3 sai ka veel kannatada shitema resoga. Ehk siis asi on suht udune, sogane ning läägib. PC omaga võrreldes on ka suht efekti vaene kah kohati.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 17.11.2010 21:19:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 21:18:07 vasta tsitaadiga

S****ti optimeeritud, erilist vahet polnud mis raud sul on, jooksis ikka nagu tatt!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 20.11.2010 10:13:42 vasta tsitaadiga

Selline küsimus kui tahan story ära teha selle 60h või mis ta oli et karikas saada , siis kas story videolõigud lähevad ka sinna sisse ??
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 11:01:31 vasta tsitaadiga

vaido6, See on 30h . ja kui lähevadki siis sa kindlasti jõuad selle läbi teha . Ma isegi paar tundi mängisin niisama linna peal ja ikka jäi veel 10h üle .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 20.11.2010 11:05:23 vasta tsitaadiga

Ok , tänud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 00:58:50 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Leidsin neti poest sellise asja nagu Grand Theft Auto 4: The Complete Edition kas seal on gta iv täisversioon ja need kaks lisapaketid korraga peal ???

http://www.modikomp.ee/m%C3%A4ngud/5026555405645/

odavam osta gta4 + episodes from liberty city
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 24.01.2011 13:30:30 vasta tsitaadiga

selline küsimus ka siis juba olen mängu kõik ära teind peale tuvide , aga kui ma vahel nüüd koodid peale panin kas siis on üldse mõtet tuvisi killida või ei ??
Et kas saan karikad kätte ?

JA kust on kõige parem lehekülg millega neid tuve otsida ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 19:41:25 vasta tsitaadiga


Kes rohkem huvitatud...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 28.07.2011 15:18:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi üldse enam mängib gta iv ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2011 15:59:34 vasta tsitaadiga

Ei usu eriti
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 28.07.2011 16:09:33 vasta tsitaadiga

arvata oli nad võiks konsooli peal parema selgema clear hd pildi uuendada siiis oleks hea jube ruuduline icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 28.07.2011 16:27:44 vasta tsitaadiga

Sõbraga vahel singleplayeris teeme, üritame hoopealt kopterist välja hüpata ja muud lollust. Kahju et konsoolil IVMPd ei ole.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 28.07.2011 16:37:34 vasta tsitaadiga

Tahaks ps3 peal sellise graafikaga mängida
http://deadendthrills.com/?cat=251
Jõhker kuidas selline kvaliteet võimalik on :O:IO ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] GTA IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.