|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
14.06.2010 22:46:20
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
kuulge kas elisa infol vastamine e-kirjale võtab kauem, kui üks nädal
eriti imelik firma ikka. |
võttis 4 päeva millegagi. ja siis tehti mis? saadetud küsimust ilmselt ei loetudki, ilma, et keegi paketti sulgemist tellis topiti lihtsalt midagi teavitamata ja hoiatamata see kinni! kuna kaart oli aga ruuteris, siis hakkas tiksuma m-interneti tavahind. väärakama klienditeenindusega mobiili või internetiteenuse firmat ei teagi.. elisa on täiega piix
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
14.06.2010 23:12:45
|
|
|
raudselt saan aeglase neti kohta vastuse, et kui on aeglane siis soovitav oleks kolida paremasse kohta
muidu üritan nendega teenust lõpetada, kuigi olen ületanud selle 7 päevase aja.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kn5
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2008
|
14.06.2010 23:43:16
|
|
|
istun hetkel emt netipulgaga viljandimaal tarvastu vallas.
tänu usb pikendusele on netipulk akna käepideme küljes ja levi väga hea.
enne, kui netipulk oli otse läpaka usb-pesas, sain vaid edge kätte ja see roomas rämedalt.
elisa pulga proovisin ka ära, aga üle 2-postise edge ei saanud. ja see peale google midagi avada ei tahtnud.
kuigi mobiililevi tundub siin elisal parem olevat kui emtl.
_________________ ehitushuvilisi?
mänguhuvilisi? |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
15.06.2010 09:20:09
|
|
|
| kn5 kirjutas: |
istun hetkel emt netipulgaga viljandimaal tarvastu vallas.
tänu usb pikendusele on netipulk akna käepideme küljes ja levi väga hea.
enne, kui netipulk oli otse läpaka usb-pesas, sain vaid edge kätte ja see roomas rämedalt.
elisa pulga proovisin ka ära, aga üle 2-postise edge ei saanud. ja see peale google midagi avada ei tahtnud.
kuigi mobiililevi tundub siin elisal parem olevat kui emtl. |
Kas vaid 3G võrgu lubamine arvuti softis ei asenda USB pikendust?
St ei pruugi, aga nopib nii ka nõrgema 3G signaali üles...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
15.06.2010 09:58:33
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Kas vaid 3G võrgu lubamine arvuti softis ei asenda USB pikendust?
St ei pruugi, aga nopib nii ka nõrgema 3G signaali üles... |
Mingi pikendus võiks nõrgema signaali korral ikka ka olla, sest see toimib ka mingis mõttes antennina. Näiteks mul A-Link pulk akna all laual lapaka taga annab signaalitugevuseks tavaliselt kusagil 60-70% aga läbi pikenduse kohe samas kohas 80-100%. Aga see kindla võrgu määramine on muidugi õige idee, siis ei hakka nõrgema signaali korral kohe 2G peale üle hüppama.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
15.06.2010 10:00:33
|
|
|
| Pikkkõrv kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
Kas vaid 3G võrgu lubamine arvuti softis ei asenda USB pikendust?
St ei pruugi, aga nopib nii ka nõrgema 3G signaali üles... |
Mingi pikendus võiks nõrgema signaali korral ikka ka olla, sest see toimib ka mingis mõttes antennina. Näiteks mul A-Link pulk akna all laual lapaka taga annab signaalitugevuseks tavaliselt kusagil 60-70% aga läbi pikenduse kohe samas kohas 80-100%. Aga see kindla võrgu määramine on muidugi õige idee, siis ei hakka nõrgema signaali korral kohe 2G peale üle hüppama. |
Mõni uuem modem ei kannata väga pikka USB kaablit. Endal kogemus et E220 kannatas ja 5m, aga sama arvuti taha miski
uuem huawei 50 cm vaid, siis ei saanud arvuti temast aru...
Võibolla kuidagi arvutiga ka seoses, ei tea. Keegi soovitas kahe otsaga USB kaablit (arvuti poole), ei tea kas abi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
15.06.2010 10:19:35
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Mõni uuem modem ei kannata väga pikka USB kaablit. Endal kogemus et E220 kannatas ja 5m, aga sama arvuti taha miski uuem huawei 50 cm vaid, siis ei saanud arvuti temast aru...
Võibolla kuidagi arvutiga ka seoses, ei tea. Keegi soovitas kahe otsaga USB kaablit (arvuti poole), ei tea kas abi. |
Antenniefektiks peaks piisama tegelikult juba ka 50 cm või väiksemastki jupist kuigi need USB junnid on muidu kaabli suhtes tihti kapriissed küll. Sõltub ilmselt kui tugevat toitevoolu arvuti sinna kaablisse suudab pumbata ja kui palju seda mingi junn jälle vajab. Kahe otsaga kaabli (nagu välistel kõvaketastel) mõte ongi rohkem voolu anda, see võib vahel ehk isegi aidata. Puhas datasignaal kaablis sellistel pikkustel veel iseenesest eriti langeda ei tohiks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.06.2010 10:28:34
|
|
|
Pikkkõrv: OT: See "vooluvärk" on tihti kinni ka arvuti enda ehituses - kellel on USB arvestatud üksinda mingile vooluväärtusele, kellel on seesama jagatud mitme USB-pesa vahele.
Igasugu USB-välikõvakettad on selles suhtes heaks näitajaks - osadel masinatel toidab üks pesa ära, osade korral tuleb 2-e pesa kasutada.
Nii, et selles suhtes selliseid ühtseid voolureegleid olemas pole, pigem on see kinni tootja enda lahenduses.
---------------------------------------------------
Aga hommikul vara on täiesti OK surfata - kiirus OK ja puuduvad igasugu "augud", kus kiirus null on - tundub, et Prime-Time kellaaja kasutajad vist magavad usinasti alles.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
15.06.2010 10:42:23
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Pikkkõrv: OT: See "vooluvärk" on tihti kinni ka arvuti enda ehituses - kellel on USB arvestatud üksinda mingile vooluväärtusele, kellel on seesama jagatud mitme USB-pesa vahele. |
Sellele ma vihjasingi, öeldes, et palju mingi arvuti sinna kaablisse voolu pumbata suudab! Ja läpakatel on see võimekus kindlasti väiksem. Samuti tihti kinni ka emme ehituses, näiteks peale emaplaadi uuendust ma enam varem probleemideta toiminud kõvaketast pika kaabli otsas tööle ei saanudki.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
15.06.2010 18:34:55
|
|
|
Selliseid kiirusi ei näe just igapäev
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
15.06.2010 19:42:26
|
|
|
| Oracle kirjutas: |
Selliseid kiirusi ei näe just igapäev
 |
see krdi jama ajab mind ausalt närvi, mul ei liigu see roheline joon isegi mitte üle 50kbps'i. ainuüksi siiamaani jõudmiseni tegi ta mulle 4 connection time out'i. see on täiesti mõnitamine elisa poolt ja mul on kahju seda öelda, sest väga pikka aega klient olnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.06.2010 19:48:01
|
|
|
Renq: Eks pead Elisat julgelt "pommitama päringutega", et miks on kiirus ebaloomulikult madal ja et millal kavatsetakse midagi lõpuks ette võtta.
Kodulehelt ja iseteenindusest leiad Tagasiside. Nagu elu näitab, siis Tagasiside kaudu tulnud probleemi kohta nad ka kõige kiiremini midagi ka vastu kirjutavad.
Aga kirjuta nii, et nad üheselt aru saavad, et probleemid on mingi kindla piirkonna mobiilinternetiga. Sai just viimati vaieldud - arvasid, et mul on kõnesideprobleemid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
15.06.2010 19:57:51
|
|
|
Elisa on minu silmis ikka sama ebameeldiv ettevõte nagu oli seda kunagi Radiolinja, klientidega suhtlus on NULL ainult facebookis mõistavad veel suhelda
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
15.06.2010 20:01:56
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
Elisa on minu silmis ikka sama ebameeldiv ettevõte nagu oli seda kunagi Radiolinja, klientidega suhtlus on NULL ainult facebookis mõistavad veel suhelda  |
no mul ei ole old eriti eelnevaid kogemusi nendega suhtlemisel, vähemalt mitte ebameeldivatel teemadel, sest mingeid muresid pole olnud siiamaani.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
15.06.2010 20:37:38
|
|
|
Ei kurda, 3mb on alati olemas. Õhtuti kiirused kasvavad.
Loodan, et ära ei sõnunud nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
15.06.2010 21:25:28
|
|
|
nüüd üle pika aja oli liiklus terve päev lahti, polnud mitte ühtegi kiilumist....
loodan et nii ka jääb, aga eriti ri usu...
ise muidu pole elisaga tegemist teinud (ainult kasutan ZEN kõnekaarti nii TELis kui k MODEMis), kui tõesti siin räägitav jutt on tõsi siis tuleb hakaa elioni poole vaatama...
mul siin maill levib nett ainult läbi õhu
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.06.2010 21:53:47
|
|
|
Ilusti hetkel siin n2ha kogu statistika mida vaja.
Inimesed kes elavad v2ikelinnades/kylades pole 3,5G kiirustega jne erilist muret, Kes aga Tallinn citys neil yks jama jama otsas kinni.
Ja ega see eestis vaid nii pole, kogu maailma suurlinnades tiritakse kogu mobiilne asi umbe, samas kui kuskil traadipallide vahel m6ni kaboi surfab m6nuga
Kokkuv6tteks: elada tuleb linnas kus
1. Elab v2he inimesi (alla 10k n2iteks)
2. Puudub elisa putka (see t2hendab et suurem osa inimesi istub teiste operaatorite v6rgus)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
15.06.2010 22:12:59
|
|
|
nu paide on väike linn ja kiirust hetkel 5kb/s
aga nuh see nädal pidi siin kõik korda saama. samas mul maal ka 3,5G levi ja ega seal kiirused paremad pole. nii, et vale järeldus ma arvan, ainuke koht kus olid suured kiirused oli Tallinnas Tondi.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.06.2010 22:23:15
|
|
|
ma pole veel ühtegi õnnelikku näinud kes 21Mbit/s ligigi läheks
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.06.2010 22:25:40
|
|
|
| tsitaat: |
aga nuh see nädal pidi siin kõik korda saama
|
Midagi nad seal putitavad jah, täna avati kahe saatjaga Türi linna leviala,mine tea , äkki tulevad Paide poole tagasi.
aga mis siin ikka kurta, 3,5g võrku rajatakse vist 3-dat aasta aga kõigil operaatoritel on olemas 2g võrk mis ei tööta kah laitmatult igas Eestimaa nurgas,kuigi varsti saab 15a täis
| indrekp kirjutas: |
ma pole veel ühtegi õnnelikku näinud kes 21Mbit/s ligigi läheks  |
ega vist ei saagi eriti kui torrenti kutid tasuta õnne otsivad
IMo on teenus igati proportsioonis oma hinnaga kui ta Augustis lubatud kohtades oma 2-5 kiiruse vahemikku tiksuma jääb.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
15.06.2010 22:39:00
|
|
|
Elisa võiks torrentide liiklus õhtuti ja päevaaeg piirata siis vist oleks elu suht lill.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
15.06.2010 22:47:15
|
|
|
Eriti vinge värk ikka, enam ei saa isegi ühendust üles... Hea et kõu veel alles on, aeglane küll, aga vähemalt ühendab
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.06.2010 22:57:10
|
|
|
RvD, Praegu vist paljudes kohtades maas,mulle tuttav helsitas harjumaalt, et päevläbi 4-5 põrisenud aga nüüd 619 error.
Kuskil keegi susserdab lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
15.06.2010 23:12:28
|
|
|
Mul pillub ka 619 errorit.
EDIT: Paistab, et sai korda. Kiitus elisale.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
15.06.2010 23:58:27
|
|
|
| Tõsi, kõigil oli see probleem. Nüüdseks tundub, et lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
16.06.2010 09:30:23
|
|
|
Võin rõõmsalt teatada, et Elisal uued padrunid juba rauas ehk plaanitakse tõsimeeli 3G võrgukasutust laiemalt prioritiseerida põhimõttel esmalt kõned nagu muiste, siis aga järgmisena ärikliendid, pärast neid erakliendid ja kõige lõpus failivahetus jms. Ehk kes mõnd torrentiproget ksutab võib arvestada kohe eos madalate kiiruste ja pingidega. Alustatakse küll Soomest aga kaugel see Eestigi sealt on!
Allikas: http://www.tietokone.fi/uutiset/elisa_haluaa_tiedostonjakajat_kuriin_3g_verkossaan
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
16.06.2010 09:55:41
|
|
|
Tartu linnas on mingi areng toimunud
Ping statistics:
Packets: Sent = 25, Received = 25, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 234ms, Maximum = 290ms, Average = 264ms
Aga kas kuskil on statistikat, mitu % torrentikasutajad siis raiskavad - kui sellest abi on siis üldse päevasel ajal kinni keerata.
Ja mitu % kasutavad igasugu joutuubitajad/mp3-e laadurid - need ka ju pm. failivahetajad - samuti tööajal kinni keerata.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.06.2010 10:07:45
|
|
|
No andke andeks, aga kui suudetakse pakkuda teenust, mis tagab ainult ajalehtede/meilivaatamise, siis mis mõtet on seda üldse teha. Kui juutuubimine ka juba failivahetuse sildi külge saab ja liigseks ressursiraiskamiseks kuulutatatakse.... elage oma dialupi ajastus edasi.
Ise olen rahul, vähemalt vanemad on ja nemad kasutavad MINTi algusest peale pmõtteliselt.
Igasugune kinnikeeramine ei ole lahendus, tuleb ressurssi juurde osta.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
16.06.2010 10:25:12
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
| Aga kas kuskil on statistikat, mitu % torrentikasutajad siis raiskavad - kui sellest abi on siis üldse päevasel ajal kinni keerata. |
Minu eelmises postituses toodud viites väidab Elisa esindaja, et "10% kasutajatest kulutab peaaegu poole võrgu mahust" ning on üsna usutav, et vaevalt ta eriti liialdab. Seda siis Soome poolel, meil võib asi ehk isegi hullem olla arvestades siinse rahva suuremat piraatluselembust!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.06.2010 10:31:55
|
|
|
anubis: Midagi pole teha - prioriteedid loevad ning mobiilivõrkudes on prioriteediks mobiilikõned ning nende koormuse kasvu korral võetakse ruum mobiilinterneti käest. Ja seda teevad kõik ISP-d - vahet on ehk ainult niipalju, et kes keerab mobiilinterneti-ühenduste kiirused väiksemaks, kes viskab mobiiinterneti ajutiselt üldse "liinilt maha".
Mis aga Elisasse puutub, siis Elisa armastab väga-väga failide ja Yuu-tuubi klippide laaadmist katkestada. Paned mingi hädavajaliku faili - näiteks mingi viirusetõrje - või hädavajaliku yuu-tuubi video - alla laadima, siis tuleb kõrval palvetada ja mantrat lugeda, et Elisa neid allalaadimsi katkestada ei taha.
--------------------------------------------------------------
Ning Elisal on olemas ka veel üks tegevus - mis on tõenäoliselt ka Kõrgemaks prioriteediks määratud - need on Elisa kõikvõimalikud Püsiühendused.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
16.06.2010 10:47:41
|
|
|
Elisa ei kasuta püsiühendustel vist ainult omi liine ning need rendiliinid, peaks piisavalt jämedad olema? Probleem ikka mastide kanalites?
( "hädavajalik yuu-tuubi video")
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
16.06.2010 11:38:02
|
|
|
Mis Tartus toimub? Mul siin Karlovas on juba paaril õhtul ja ööl olnud katkestusi. Vahel viskab 2G peale, vahel näitab 3G kõiki "pulki" ja samas ära ei ühenda, ja on olnud ka hetki, mil teatas, et "teenust ei ole". Päeval on okei. Mingid hooldustööd või?
Mu pulga interfeissi tugiteadete riba kuvab kah vaid vanu teateid, lausa 2008. aastani välja
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
16.06.2010 12:09:22
|
|
|
| anubis kirjutas: |
No andke andeks, aga kui suudetakse pakkuda teenust, mis tagab ainult ajalehtede/meilivaatamise, siis mis mõtet on seda üldse teha. Kui juutuubimine ka juba failivahetuse sildi külge saab ja liigseks ressursiraiskamiseks kuulutatatakse.... elage oma dialupi ajastus edasi.
Ise olen rahul, vähemalt vanemad on ja nemad kasutavad MINTi algusest peale pmõtteliselt.
Igasugune kinnikeeramine ei ole lahendus, tuleb ressurssi juurde osta. |
Tahtmata olla pahatahtlik - samas 90% kasutajatest ei põrka kunagi piirangusse ja saavad oma "juutuubid" tehtud (puht mahu vaates).
Ja mis saab olla opekal selle vastu olla, kui -10% tuludele saab ta vastu 50% investi ja kulu kahanemist? (jaamad ja traadid
ja elekter etc).
Majanduslik arvutus.
viimati muutis vana_urr 16.06.2010 12:25:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.06.2010 12:22:40
|
|
|
Aga õnneks on olemas Downloaderid, mis oskavad lõpmatult päringuid esitada ja vajadusel ka ühendust uuesti püsti connectida.
Panna selline tööle, anda allalaaditavad failid ette ja siis võib ise rahumeeli millegi muuga tegeleda. Ning siis aeg-ajalt piiluda, et kas fail on kätte saadud või tuleb veel oodata.
-----------------------------------------------------
Ja täpselt samasugune lahendus töötas ka väga hästi kõikvõimalike Dial-Up ja RAS1000 ajastutel. Downloader ööseks jooksma ja siis hommikul oli tulemus näha.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
16.06.2010 12:58:20
|
|
|
tahanteada, soovita mõnda head downloaderit, mida ise kasutad?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
16.06.2010 20:06:12
|
|
|
Eile oli ju totaalne üle Eestiline Minti ühenduse maha kukkumine (nii väitis infotüdruk. Kõnele vastatud said nad alles peale poolt tundi ootamist) aga peale seda on nad midagi susinud ja paremaks teinud.
Juutuubi saab ilusti vaadata. Muidugi ainult 360p kvaliteediga aga siiski.
Pildilt on näha, et kuidagi nad piiravad vist küll seda striimi. Pildil on seis, kus vaadatud kaks videot.
Jama aga on selles, et ühendus katkeb ikka tihti. Kolmanda video ajal katkes ühendus juba ära.
Ma muidugi ei tahagi neid vaatama jääda aga hea oleks kui nad saavutavad ikkagi mingi stabiilsuse.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.06.2010 20:17:51
|
|
|
Kuna leviala kaart on antud Augusti seisuga siis kuni septembrini ma olen veendund et 100% ühendust igas kohas ei saagi (mulle vähemalt tundub).
Saab mõni võrk optimeeritud lakkavad katkestused ka antud kohas.
Käivitatakse tugijaamu ja mõned uued mastid isegi.
Seega pidev võrgu näppimini (optimeerimine) käib ja selle pärast lasti kõik paketid vabaks.
Septembriks suuremad tööd tehtud olemasolevate, planeeritud tugijaamadega ja siis algab probleemsete kohtade peenhäälestus vastavalt tagasisidele.
Vähemalt mulle nii tundub mitte võrgu inimesena
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
17.06.2010 00:11:41
|
|
|
suht öö juba ja kiirus selline siis Paides
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
17.06.2010 00:14:24
|
|
|
täna jääb siis porr viist vaatamata
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
17.06.2010 00:16:16
|
|
|
ma lähen muud porri vaatama
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
17.06.2010 02:05:55
|
|
|
välisantenni mõjust ühenduse kvaliteedile:
Spoiler 
Huawei B260a, WCDMA @2100MHz, 10,5km mastist, millega otsenähtavus puudub.
1. Katse
Ruuteri antenniswitch "int" asendis, 3 pulka levi, tuli kollane, ühendus võrdlemisi ebastabiilne ja koomane, speedtest mõnikord täiesti hangub.
2. Katse
Ruuteri antenniswitch "ext" asendis, 5 pulka levi, tuli roheline, ühendus sujuv, välisantenniks 17dBi paneelantenn.
Paneel sai esialgu täiesti umbes visatud, ilma igasuguse häälestuseta. Arvan, et asja annab korraliku häälestusega kindlasti parandada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
17.06.2010 08:59:24
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
| Eestis vist selliseid asjasid ei müüda? |
Müüakse ikka. Kuigi see 17dBi on kuidagi liiga võimas paneeli jaoks... ise olen peale otsinguid näinud 12 dBi,
eestis teevad väiksema võimendusega.
Endal see link
Kodukal seal otsides ANTENN sonaga poes ka muid.
Tehnoturus jms ka saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
17.06.2010 12:05:20
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
suht öö juba ja kiirus selline siis Paides
 |
Täna siis lisandus MiNT kirjeldusse kodukal lause:
"MiNT paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer, kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
17.06.2010 14:42:39
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| ärihai kirjutas: |
suht öö juba ja kiirus selline siis Paides
 |
Täna siis lisandus MiNT kirjeldusse kodukal lause:
"MiNT paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer, kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks." |
Ainult tervitatav uudis.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
17.06.2010 14:57:17
|
|
|
| meie kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| ärihai kirjutas: |
suht öö juba ja kiirus selline siis Paides
 |
Täna siis lisandus MiNT kirjeldusse kodukal lause:
"MiNT paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer, kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks." |
Ainult tervitatav uudis.  |
milleks see nett siis??????????????
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
17.06.2010 14:59:45
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
| milleks see nett siis?????????????? |
tõesti on päev p***s, kui üks torrent tirimata jääb? Mine jaluta looduses vahelduseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
17.06.2010 15:56:27
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
| meie kirjutas: |
Täna siis lisandus MiNT kirjeldusse kodukal lause:
"MiNT paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer, kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks." |
Ainult tervitatav uudis.
milleks see nett siis?????????????? |
Elu ei ole ainult filmide, muusika, programmide jms dowloadime/uploadimine. Tunne millegi vastu huvi, loe, tegele mõne hobiga või nagu öeldi, mine jalutama.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
17.06.2010 16:06:17
|
|
|
| ELISA reklaam kirjutas: |
| nüüd ja alati saad meie MiNT pakettides surfata just nii palju, kui ise tahad! |
Et siis seda lauset võiks ka parandada - näiteks:
"Nüüd ja alati, juhul kui Elisa tingimusi ei muuda, saad meie MiNT pakettides surfata just nii palju, kui ise tahad,
eeldusel, et sa ei taha rohkem kui Elisa on oma kalkulatsioonides ette näinud."
Tegelikult tervitatav uudis - kel hädasti p2p teenust kasutada, küll see leiab mõne pärisühendusega tuttava.
(Kuigi ei kujuta ette, mida on inimestel 24/7 vaja tirida, et see halvab tervet liiklust. )
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
17.06.2010 16:10:37
|
|
|
Vahest saab mint'ist veel asja.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|