Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 14.06.2010 22:46:20 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
kuulge kas elisa infol vastamine e-kirjale võtab kauem, kui üks nädal icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif
eriti imelik firma ikka.

võttis 4 päeva millegagi. ja siis tehti mis? saadetud küsimust ilmselt ei loetudki, ilma, et keegi paketti sulgemist tellis topiti lihtsalt midagi teavitamata ja hoiatamata see kinni! kuna kaart oli aga ruuteris, siis hakkas tiksuma m-interneti tavahind. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif väärakama klienditeenindusega mobiili või internetiteenuse firmat ei teagi.. elisa on täiega piix
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 23:12:45 vasta tsitaadiga

raudselt saan aeglase neti kohta vastuse, et kui on aeglane siis soovitav oleks kolida paremasse kohta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
muidu üritan nendega teenust lõpetada, kuigi olen ületanud selle 7 päevase aja.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kn5
HV vaatleja
kn5

liitunud: 09.06.2008




sõnum 14.06.2010 23:43:16 vasta tsitaadiga

istun hetkel emt netipulgaga viljandimaal tarvastu vallas.
tänu usb pikendusele on netipulk akna käepideme küljes ja levi väga hea.
enne, kui netipulk oli otse läpaka usb-pesas, sain vaid edge kätte ja see roomas rämedalt.

elisa pulga proovisin ka ära, aga üle 2-postise edge ei saanud. ja see peale google midagi avada ei tahtnud.
kuigi mobiililevi tundub siin elisal parem olevat kui emtl.

_________________
ehitushuvilisi?

mänguhuvilisi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.06.2010 09:20:09 vasta tsitaadiga

kn5 kirjutas:
istun hetkel emt netipulgaga viljandimaal tarvastu vallas.
tänu usb pikendusele on netipulk akna käepideme küljes ja levi väga hea.
enne, kui netipulk oli otse läpaka usb-pesas, sain vaid edge kätte ja see roomas rämedalt.

elisa pulga proovisin ka ära, aga üle 2-postise edge ei saanud. ja see peale google midagi avada ei tahtnud.
kuigi mobiililevi tundub siin elisal parem olevat kui emtl.


Kas vaid 3G võrgu lubamine arvuti softis ei asenda USB pikendust?
St ei pruugi, aga nopib nii ka nõrgema 3G signaali üles...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 15.06.2010 09:58:33 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
Kas vaid 3G võrgu lubamine arvuti softis ei asenda USB pikendust?
St ei pruugi, aga nopib nii ka nõrgema 3G signaali üles...


Mingi pikendus võiks nõrgema signaali korral ikka ka olla, sest see toimib ka mingis mõttes antennina. Näiteks mul A-Link pulk akna all laual lapaka taga annab signaalitugevuseks tavaliselt kusagil 60-70% aga läbi pikenduse kohe samas kohas 80-100%. Aga see kindla võrgu määramine on muidugi õige idee, siis ei hakka nõrgema signaali korral kohe 2G peale üle hüppama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.06.2010 10:00:33 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
vana_urr kirjutas:
Kas vaid 3G võrgu lubamine arvuti softis ei asenda USB pikendust?
St ei pruugi, aga nopib nii ka nõrgema 3G signaali üles...


Mingi pikendus võiks nõrgema signaali korral ikka ka olla, sest see toimib ka mingis mõttes antennina. Näiteks mul A-Link pulk akna all laual lapaka taga annab signaalitugevuseks tavaliselt kusagil 60-70% aga läbi pikenduse kohe samas kohas 80-100%. Aga see kindla võrgu määramine on muidugi õige idee, siis ei hakka nõrgema signaali korral kohe 2G peale üle hüppama.


Mõni uuem modem ei kannata väga pikka USB kaablit. Endal kogemus et E220 kannatas ja 5m, aga sama arvuti taha miski
uuem huawei 50 cm vaid, siis ei saanud arvuti temast aru...

Võibolla kuidagi arvutiga ka seoses, ei tea. Keegi soovitas kahe otsaga USB kaablit (arvuti poole), ei tea kas abi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 15.06.2010 10:19:35 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
Mõni uuem modem ei kannata väga pikka USB kaablit. Endal kogemus et E220 kannatas ja 5m, aga sama arvuti taha miski uuem huawei 50 cm vaid, siis ei saanud arvuti temast aru...
Võibolla kuidagi arvutiga ka seoses, ei tea. Keegi soovitas kahe otsaga USB kaablit (arvuti poole), ei tea kas abi.


Antenniefektiks peaks piisama tegelikult juba ka 50 cm või väiksemastki jupist kuigi need USB junnid on muidu kaabli suhtes tihti kapriissed küll. Sõltub ilmselt kui tugevat toitevoolu arvuti sinna kaablisse suudab pumbata ja kui palju seda mingi junn jälle vajab. Kahe otsaga kaabli (nagu välistel kõvaketastel) mõte ongi rohkem voolu anda, see võib vahel ehk isegi aidata. Puhas datasignaal kaablis sellistel pikkustel veel iseenesest eriti langeda ei tohiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.06.2010 10:28:34 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv: OT: See "vooluvärk" on tihti kinni ka arvuti enda ehituses - kellel on USB arvestatud üksinda mingile vooluväärtusele, kellel on seesama jagatud mitme USB-pesa vahele.

Igasugu USB-välikõvakettad on selles suhtes heaks näitajaks - osadel masinatel toidab üks pesa ära, osade korral tuleb 2-e pesa kasutada.

Nii, et selles suhtes selliseid ühtseid voolureegleid olemas pole, pigem on see kinni tootja enda lahenduses.
---------------------------------------------------
Aga hommikul vara on täiesti OK surfata - kiirus OK ja puuduvad igasugu "augud", kus kiirus null on - tundub, et Prime-Time kellaaja kasutajad vist magavad usinasti alles. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 15.06.2010 10:42:23 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Pikkkõrv: OT: See "vooluvärk" on tihti kinni ka arvuti enda ehituses - kellel on USB arvestatud üksinda mingile vooluväärtusele, kellel on seesama jagatud mitme USB-pesa vahele.


Sellele ma vihjasingi, öeldes, et palju mingi arvuti sinna kaablisse voolu pumbata suudab! Ja läpakatel on see võimekus kindlasti väiksem. Samuti tihti kinni ka emme ehituses, näiteks peale emaplaadi uuendust ma enam varem probleemideta toiminud kõvaketast pika kaabli otsas tööle ei saanudki.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 18:34:55 vasta tsitaadiga

Selliseid kiirusi ei näe just igapäev

Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 19:42:26 vasta tsitaadiga

Oracle kirjutas:
Selliseid kiirusi ei näe just igapäev



see krdi jama ajab mind ausalt närvi, mul ei liigu see roheline joon isegi mitte üle 50kbps'i. ainuüksi siiamaani jõudmiseni tegi ta mulle 4 connection time out'i. see on täiesti mõnitamine elisa poolt ja mul on kahju seda öelda, sest väga pikka aega klient olnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.06.2010 19:48:01 vasta tsitaadiga

Renq: Eks pead Elisat julgelt "pommitama päringutega", et miks on kiirus ebaloomulikult madal ja et millal kavatsetakse midagi lõpuks ette võtta.

Kodulehelt ja iseteenindusest leiad Tagasiside. Nagu elu näitab, siis Tagasiside kaudu tulnud probleemi kohta nad ka kõige kiiremini midagi ka vastu kirjutavad.

Aga kirjuta nii, et nad üheselt aru saavad, et probleemid on mingi kindla piirkonna mobiilinternetiga. Sai just viimati vaieldud - arvasid, et mul on kõnesideprobleemid. icon_cool.gif icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 19:57:51 vasta tsitaadiga

Elisa on minu silmis ikka sama ebameeldiv ettevõte nagu oli seda kunagi Radiolinja, klientidega suhtlus on NULL ainult facebookis mõistavad veel suhelda icon_lol.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 20:01:56 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Elisa on minu silmis ikka sama ebameeldiv ettevõte nagu oli seda kunagi Radiolinja, klientidega suhtlus on NULL ainult facebookis mõistavad veel suhelda icon_lol.gif


no mul ei ole old eriti eelnevaid kogemusi nendega suhtlemisel, vähemalt mitte ebameeldivatel teemadel, sest mingeid muresid pole olnud siiamaani.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 20:37:38 vasta tsitaadiga


Ei kurda, 3mb on alati olemas. Õhtuti kiirused kasvavad.

Loodan, et ära ei sõnunud nüüd.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 15.06.2010 21:25:28 vasta tsitaadiga

nüüd üle pika aja oli liiklus terve päev lahti, polnud mitte ühtegi kiilumist....
loodan et nii ka jääb, aga eriti ri usu...
ise muidu pole elisaga tegemist teinud (ainult kasutan ZEN kõnekaarti nii TELis kui k MODEMis), kui tõesti siin räägitav jutt on tõsi siis tuleb hakaa elioni poole vaatama...
mul siin maill levib nett ainult läbi õhu thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 21:53:47 vasta tsitaadiga

Ilusti hetkel siin n2ha kogu statistika mida vaja.

Inimesed kes elavad v2ikelinnades/kylades pole 3,5G kiirustega jne erilist muret, Kes aga Tallinn citys neil yks jama jama otsas kinni.

Ja ega see eestis vaid nii pole, kogu maailma suurlinnades tiritakse kogu mobiilne asi umbe, samas kui kuskil traadipallide vahel m6ni kaboi surfab m6nuga icon_biggrin.gif

Kokkuv6tteks: elada tuleb linnas kus
1. Elab v2he inimesi (alla 10k n2iteks)
2. Puudub elisa putka (see t2hendab et suurem osa inimesi istub teiste operaatorite v6rgus)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 22:12:59 vasta tsitaadiga

nu paide on väike linn ja kiirust hetkel 5kb/s icon_lol.gif icon_lol.gif
aga nuh see nädal pidi siin kõik korda saama. samas mul maal ka 3,5G levi ja ega seal kiirused paremad pole. nii, et vale järeldus ma arvan, ainuke koht kus olid suured kiirused oli Tallinnas Tondi.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 22:23:15 vasta tsitaadiga

ma pole veel ühtegi õnnelikku näinud kes 21Mbit/s ligigi läheks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 22:25:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga nuh see nädal pidi siin kõik korda saama

Midagi nad seal putitavad jah, täna avati kahe saatjaga Türi linna leviala,mine tea , äkki tulevad Paide poole tagasi. thumbs_up.gif
aga mis siin ikka kurta, 3,5g võrku rajatakse vist 3-dat aasta aga kõigil operaatoritel on olemas 2g võrk mis ei tööta kah laitmatult igas Eestimaa nurgas,kuigi varsti saab 15a täis icon_idea.gif

indrekp kirjutas:
ma pole veel ühtegi õnnelikku näinud kes 21Mbit/s ligigi läheks icon_biggrin.gif

ega vist ei saagi eriti kui torrenti kutid tasuta õnne otsivad thumbs_up.gif
IMo on teenus igati proportsioonis oma hinnaga kui ta Augustis lubatud kohtades oma 2-5 kiiruse vahemikku tiksuma jääb.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 22:39:00 vasta tsitaadiga

Elisa võiks torrentide liiklus õhtuti ja päevaaeg piirata siis vist oleks elu suht lill.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 22:47:15 vasta tsitaadiga

Eriti vinge värk ikka, enam ei saa isegi ühendust üles... Hea et kõu veel alles on, aeglane küll, aga vähemalt ühendab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 22:57:10 vasta tsitaadiga

RvD, Praegu vist paljudes kohtades maas,mulle tuttav helsitas harjumaalt, et päevläbi 4-5 põrisenud aga nüüd 619 error.
Kuskil keegi susserdab lihtsalt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 23:12:28 vasta tsitaadiga

Mul pillub ka 619 errorit.

EDIT: Paistab, et sai korda. Kiitus elisale.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 23:58:27 vasta tsitaadiga

Tõsi, kõigil oli see probleem. Nüüdseks tundub, et lahendatud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 16.06.2010 09:30:23 vasta tsitaadiga

Võin rõõmsalt teatada, et Elisal uued padrunid juba rauas ehk plaanitakse tõsimeeli 3G võrgukasutust laiemalt prioritiseerida põhimõttel esmalt kõned nagu muiste, siis aga järgmisena ärikliendid, pärast neid erakliendid ja kõige lõpus failivahetus jms. Ehk kes mõnd torrentiproget ksutab võib arvestada kohe eos madalate kiiruste ja pingidega. Alustatakse küll Soomest aga kaugel see Eestigi sealt on!
Allikas: http://www.tietokone.fi/uutiset/elisa_haluaa_tiedostonjakajat_kuriin_3g_verkossaan
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 16.06.2010 09:55:41 vasta tsitaadiga

Tartu linnas on mingi areng toimunud

Ping statistics:
Packets: Sent = 25, Received = 25, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 234ms, Maximum = 290ms, Average = 264ms

Aga kas kuskil on statistikat, mitu % torrentikasutajad siis raiskavad - kui sellest abi on siis üldse päevasel ajal kinni keerata.
Ja mitu % kasutavad igasugu joutuubitajad/mp3-e laadurid - need ka ju pm. failivahetajad - samuti tööajal kinni keerata.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 10:07:45 vasta tsitaadiga

No andke andeks, aga kui suudetakse pakkuda teenust, mis tagab ainult ajalehtede/meilivaatamise, siis mis mõtet on seda üldse teha. Kui juutuubimine ka juba failivahetuse sildi külge saab ja liigseks ressursiraiskamiseks kuulutatatakse.... elage oma dialupi ajastus edasi.
Ise olen rahul, vähemalt vanemad on ja nemad kasutavad MINTi algusest peale pmõtteliselt.

Igasugune kinnikeeramine ei ole lahendus, tuleb ressurssi juurde osta.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 16.06.2010 10:25:12 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Aga kas kuskil on statistikat, mitu % torrentikasutajad siis raiskavad - kui sellest abi on siis üldse päevasel ajal kinni keerata.


Minu eelmises postituses toodud viites väidab Elisa esindaja, et "10% kasutajatest kulutab peaaegu poole võrgu mahust" ning on üsna usutav, et vaevalt ta eriti liialdab. Seda siis Soome poolel, meil võib asi ehk isegi hullem olla arvestades siinse rahva suuremat piraatluselembust!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.06.2010 10:31:55 vasta tsitaadiga

anubis: Midagi pole teha - prioriteedid loevad ning mobiilivõrkudes on prioriteediks mobiilikõned ning nende koormuse kasvu korral võetakse ruum mobiilinterneti käest. Ja seda teevad kõik ISP-d - vahet on ehk ainult niipalju, et kes keerab mobiilinterneti-ühenduste kiirused väiksemaks, kes viskab mobiiinterneti ajutiselt üldse "liinilt maha".

Mis aga Elisasse puutub, siis Elisa armastab väga-väga failide ja Yuu-tuubi klippide laaadmist katkestada. Paned mingi hädavajaliku faili - näiteks mingi viirusetõrje - või hädavajaliku yuu-tuubi video - alla laadima, siis tuleb kõrval palvetada ja mantrat lugeda, et Elisa neid allalaadimsi katkestada ei taha.
--------------------------------------------------------------
Ning Elisal on olemas ka veel üks tegevus - mis on tõenäoliselt ka Kõrgemaks prioriteediks määratud - need on Elisa kõikvõimalikud Püsiühendused.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 16.06.2010 10:47:41 vasta tsitaadiga

Elisa ei kasuta püsiühendustel vist ainult omi liine ning need rendiliinid, peaks piisavalt jämedad olema? Probleem ikka mastide kanalites?
( icon_cool.gif "hädavajalik yuu-tuubi video")

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 11:38:02 vasta tsitaadiga

Mis Tartus toimub? Mul siin Karlovas on juba paaril õhtul ja ööl olnud katkestusi. Vahel viskab 2G peale, vahel näitab 3G kõiki "pulki" ja samas ära ei ühenda, ja on olnud ka hetki, mil teatas, et "teenust ei ole". Päeval on okei. Mingid hooldustööd või?

Mu pulga interfeissi tugiteadete riba kuvab kah vaid vanu teateid, lausa 2008. aastani välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 16.06.2010 12:09:22 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
No andke andeks, aga kui suudetakse pakkuda teenust, mis tagab ainult ajalehtede/meilivaatamise, siis mis mõtet on seda üldse teha. Kui juutuubimine ka juba failivahetuse sildi külge saab ja liigseks ressursiraiskamiseks kuulutatatakse.... elage oma dialupi ajastus edasi.
Ise olen rahul, vähemalt vanemad on ja nemad kasutavad MINTi algusest peale pmõtteliselt.

Igasugune kinnikeeramine ei ole lahendus, tuleb ressurssi juurde osta.


Tahtmata olla pahatahtlik - samas 90% kasutajatest ei põrka kunagi piirangusse ja saavad oma "juutuubid" tehtud (puht mahu vaates).
Ja mis saab olla opekal selle vastu olla, kui -10% tuludele saab ta vastu 50% investi ja kulu kahanemist? (jaamad ja traadid
ja elekter etc).

Majanduslik arvutus.


viimati muutis vana_urr 16.06.2010 12:25:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.06.2010 12:22:40 vasta tsitaadiga

Aga õnneks on olemas Downloaderid, mis oskavad lõpmatult päringuid esitada ja vajadusel ka ühendust uuesti püsti connectida. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Panna selline tööle, anda allalaaditavad failid ette ja siis võib ise rahumeeli millegi muuga tegeleda. Ning siis aeg-ajalt piiluda, et kas fail on kätte saadud või tuleb veel oodata.
-----------------------------------------------------
Ja täpselt samasugune lahendus töötas ka väga hästi kõikvõimalike Dial-Up ja RAS1000 ajastutel. Downloader ööseks jooksma ja siis hommikul oli tulemus näha.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 16.06.2010 12:58:20 vasta tsitaadiga

tahanteada, soovita mõnda head downloaderit, mida ise kasutad? icon_razz.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 20:06:12 vasta tsitaadiga

Eile oli ju totaalne üle Eestiline Minti ühenduse maha kukkumine (nii väitis infotüdruk. Kõnele vastatud said nad alles peale poolt tundi ootamist) aga peale seda on nad midagi susinud ja paremaks teinud.

Juutuubi saab ilusti vaadata. Muidugi ainult 360p kvaliteediga aga siiski.
Pildilt on näha, et kuidagi nad piiravad vist küll seda striimi. Pildil on seis, kus vaadatud kaks videot.



Jama aga on selles, et ühendus katkeb ikka tihti. icon_cry.gif Kolmanda video ajal katkes ühendus juba ära.
Ma muidugi ei tahagi neid vaatama jääda aga hea oleks kui nad saavutavad ikkagi mingi stabiilsuse.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 20:17:51 vasta tsitaadiga

Kuna leviala kaart on antud Augusti seisuga siis kuni septembrini ma olen veendund et 100% ühendust igas kohas ei saagi (mulle vähemalt tundub).
Saab mõni võrk optimeeritud lakkavad katkestused ka antud kohas.
Käivitatakse tugijaamu ja mõned uued mastid isegi.
Seega pidev võrgu näppimini (optimeerimine) käib ja selle pärast lasti kõik paketid vabaks.
Septembriks suuremad tööd tehtud olemasolevate, planeeritud tugijaamadega ja siis algab probleemsete kohtade peenhäälestus vastavalt tagasisidele.

Vähemalt mulle nii tundub mitte võrgu inimesena icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 00:11:41 vasta tsitaadiga

suht öö juba ja kiirus selline siis Paides

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.06.2010 00:14:24 vasta tsitaadiga

täna jääb siis porr viist vaatamata
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 00:16:16 vasta tsitaadiga

ma lähen muud porri vaatama icon_lol.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 17.06.2010 02:05:55 vasta tsitaadiga

välisantenni mõjust ühenduse kvaliteedile:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 17.06.2010 08:59:24 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Eestis vist selliseid asjasid ei müüda?


Müüakse ikka. Kuigi see 17dBi on kuidagi liiga võimas paneeli jaoks... ise olen peale otsinguid näinud 12 dBi,
eestis teevad väiksema võimendusega.

Endal see link

Kodukal seal otsides ANTENN sonaga poes ka muid.

Tehnoturus jms ka saada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 12:03:03 vasta tsitaadiga

See peaks kah antennide tarbeks OK olema.
http://www.antessales.ee/wb/pages/eesti/tooted/gprs-ja-3g-antennid.php
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 17.06.2010 12:05:20 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
suht öö juba ja kiirus selline siis Paides


Täna siis lisandus MiNT kirjeldusse kodukal lause:

"MiNT paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer, kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 14:42:39 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
ärihai kirjutas:
suht öö juba ja kiirus selline siis Paides


Täna siis lisandus MiNT kirjeldusse kodukal lause:

"MiNT paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer, kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks."


Ainult tervitatav uudis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 17.06.2010 14:57:17 vasta tsitaadiga

meie kirjutas:
vana_urr kirjutas:
ärihai kirjutas:
suht öö juba ja kiirus selline siis Paides


Täna siis lisandus MiNT kirjeldusse kodukal lause:

"MiNT paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer, kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks."


Ainult tervitatav uudis. thumbs_up.gif
milleks see nett siis??????????????
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 17.06.2010 14:59:45 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
milleks see nett siis??????????????
tõesti on päev p***s, kui üks torrent tirimata jääb? Mine jaluta looduses vahelduseks. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 15:56:27 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
meie kirjutas:

Täna siis lisandus MiNT kirjeldusse kodukal lause:

"MiNT paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer, kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks."


Ainult tervitatav uudis. thumbs_up.gif
milleks see nett siis??????????????


Elu ei ole ainult filmide, muusika, programmide jms dowloadime/uploadimine. Tunne millegi vastu huvi, loe, tegele mõne hobiga või nagu öeldi, mine jalutama.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 17.06.2010 16:06:17 vasta tsitaadiga

ELISA reklaam kirjutas:
nüüd ja alati saad meie MiNT pakettides surfata just nii palju, kui ise tahad!


Et siis seda lauset võiks ka parandada - näiteks:
"Nüüd ja alati, juhul kui Elisa tingimusi ei muuda, saad meie MiNT pakettides surfata just nii palju, kui ise tahad,
eeldusel, et sa ei taha rohkem kui Elisa on oma kalkulatsioonides ette näinud." icon_cool.gif

Tegelikult tervitatav uudis - kel hädasti p2p teenust kasutada, küll see leiab mõne pärisühendusega tuttava.
(Kuigi ei kujuta ette, mida on inimestel 24/7 vaja tirida, et see halvab tervet liiklust. )

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 16:10:37 vasta tsitaadiga

Vahest saab mint'ist veel asja. icon_smile.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.