Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 04:06:05 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
Kuidas saab assaultil C4 olla? See ju ainult snaipril?

reconil.. võid ju veel sajaga rünnata kasutades mõnda muu relva (USAS12, G3, M14 vms.. ei pea olema snaipripüss..kui tõega üritad squadi aidata (loobid sensoreid m-comide ja lippude ümber,liigud nendega koos) siis pigem mis iganes relv peale snaipripüssi (ok, red dot+M95 töötab ka lähedalt hardcore-is,nagu pisikese kahuriga rapiks üksikuid vastaseid icon_lol.gif ) et lähimadinas kaasa teha..assaulti ammopackidest saab sensoreid veel juurde kui need 3tk mis alguses kitil olid, on ära visatud.
recon ei tähenda et pead kükitama 100% ajast kuskil snaiprina icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 11:56:41 vasta tsitaadiga

Assaultil saab olla c4 nt kasutades tommy gunni.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 13.06.2010 12:29:49 vasta tsitaadiga

aht0, VSS ja Red dot ja saad edukalt assaulti panna reconiga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 13.06.2010 12:43:12 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Assaultil saab olla c4 nt kasutades tommy gunni.

Kuidas nii? On ju muidki custom relvi (ilma tube'ta), mida assault saab kasutada. Aga thank god, et M14 on universaalne - täielik piin oleks recon-engineer-medic klassi aretus muidu icon_smile.gif
Tegin eile ka rekord marksman headshot'i M14'ga - 122 punkti (Panama kanali conquest'i A ja B lipu vahelisest dzunglist, vastane kükitas D lipu juures oleva maja katusel!) Päris lucky shot peaks ütlema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 12:59:53 vasta tsitaadiga

jumal küll, kaua te jahute siin.
assault on c4'jaga, kui kasutad "all kits" relvi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 13:13:01 vasta tsitaadiga

Mirigon kirjutas:
aht0, VSS ja Red dot ja saad edukalt assaulti panna reconiga.

red doti asemel pigem ext. mag
lähivõitluseks piisab ka "surnud pixlist" kest ekraani ja ka scope säilib kui peaks vaja minema.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.06.2010 15:07:10 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Mirigon kirjutas:
aht0, VSS ja Red dot ja saad edukalt assaulti panna reconiga.

red doti asemel pigem ext. mag
lähivõitluseks piisab ka "surnud pixlist" kest ekraani ja ka scope säilib kui peaks vaja minema.

Tuletab meelde, et kunagi kleepisid mingid CSi sõltlased ekraanile väikeseid sihikuid icon_biggrin.gif

EDIT: jee, 200 post mul siin teemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 13.06.2010 19:09:13 vasta tsitaadiga

Hahaha ... ma mõtlesin, et kas keegi seda lehma juba lüpsta ka üritab ... üritab küll: http://www.tshirtnow.net/collections/xbox-decals-stickers/products/xbox-360-reusable-scope-decals-for-your-xbox-360-console
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 13.06.2010 19:17:32 vasta tsitaadiga

eesti919 kirjutas:
EDIT: jee, 200 post mul siin teemas icon_smile.gif


Keda huvitab selline asi ? 200 täiesti sisutühja postitust, on asi millega uhkustada.

Kas keegi üldse mängib ka veel bad company 2 ?

Steami statistikat vaadates jääb mulje nagu mäng oleks täielikult väljasurnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 19:39:19 vasta tsitaadiga

Too bad, et Steami statistika ei näita midagi, sest enamik mänge müüdi läbi EADMi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 20:53:49 vasta tsitaadiga

Mirigon kirjutas:
aht0, VSS ja Red dot ja saad edukalt assaulti panna reconiga.

proovisin VSSi kui see lahti tuli, ei istunud icon_confused.gif kaugelt ei olnud sellest erilist tolku, lähedalt ajas too burstidega laskev M93R asja paremini ära. eks see ole maitse asi icon_cool.gif
SVU,Type88 Sniper/M95+red (pluss NS2k ja SPAS) dot töötavad minu jaoks paremini kui vaja reconina majandada..


viimati muutis aht0 13.06.2010 20:56:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2010 20:56:51 vasta tsitaadiga

Kui mäng suudetakse lõpuks niimoodi ära fiksida, et see kogu mu arvutit ei kräshi siis hakkan uuesti mängima thumbs_up.gif

Aga üldiselt olen kindel, et päris suur hulk on mängu nurka visanud selle PB crashimise probleemi pärast. Ei tea kas fixi ilmudes ka tagasi tekivad enam. DICE/PB meeste poolt suhtkoht suur flop.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 21:13:55 vasta tsitaadiga

poel veel sellist asja ette tulnud et crashiks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 21:22:30 vasta tsitaadiga

VSS ilgelt ebatäpne ning pide saab ikka sigakiiresti tühjaks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 13.06.2010 22:04:03 vasta tsitaadiga

Mai mõista mis teie arvutitel on et crashib, mul on paari kuu jooksul ainult m6ned korrad CTD teind.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2010 22:10:11 vasta tsitaadiga

xenover, loe foorumeid. tegu on konkreetse pb veaga millele pole fixi kuigi asjaosalised ise ka tunnistavad probleemi olemasolu.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 22:13:58 vasta tsitaadiga

Pole mul ka kordagi crashinud. Lucky me.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 13.06.2010 22:49:59 vasta tsitaadiga

... and me. icon_biggrin.gif
Servereid kus mängida jagub küllaga, valik piisavalt suur minu jaoks küll. Parim mäng siiani, purustatav keskkond ja milline sound, ei jõua ära nautida. Ei ole sellel hitdetetctionil ka midagi häda kui just ei lagi, mida juhtub õnneks väga harva.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 13.06.2010 23:35:13 vasta tsitaadiga

Näe Dr Wizard sai ka oma tõrvatilga siia meepotti lisada ja seinale järjekordse triibu tõmmata.
***********

Ise pole küll veel kohanud nähtust, et ei leia enda jaoks sobivat mäng kuna serverid tühjad on. Ja kui tulebki liiga vähe servereid ette, siis on midagi filtritega nihu pandud. Aijah ... ükspäev ei suutnud ma leida ühtegi Laguna Alta only serverit.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.06.2010 09:50:22 vasta tsitaadiga

Need mehed kellel mäng crashib peaksid windowsi uuesti peale laskma. Puhtalt registri peale ta crashib. Endal oli sama probleem ja peale välismaistes foorumites uurides tundub et BC2 tahab suht puhast windowsi saada et korralikult töötada. Peale new installi mängi kas või 24h, mingeid crashe. Varem viskas juba üle tund mängu ja crash.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2010 09:58:55 vasta tsitaadiga

SilQ, nalja teed või? Ma hakkan ühe mängu pärast kogu süsteemi uuesti installima? icon_eek.gif icon_lol.gif Mul targematki teha.

Pealegi ei aita see mitte kuidagi ja "puhas register" on mingi väga imelik vabandus millel ei ole reaalsusega midagi pistmist. Pigem on mulje jäänud, et kui mitte midagi ei osata vea põhjuseks välja tuua siis on register alati süüdi icon_lol.gif
Igal probleemil on reaalne põhjus ja sellejaoks ei pea tervet süsteemi nullist installima. PB probleemi see reinstall nagunii ära ei kaota. Tuleb oodata fixi. Või sisi arvutile lisa helikaart osta - aga no seda ma samuti ühe mängu pärast tegema ei hakka.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.06.2010 11:07:43 vasta tsitaadiga

Renka, No see on sinu valik. Mina teen niikuinii aastas 2x new installi. max 2 tundi tegemist ja valmis. Ei kulu tervet päeva siin nagu arvatakse. Aga minul igaljuhul antud moodus aitas ja new installi pidin niikuinii tegema. Et lõpp hea kõik hea.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 11:58:30 vasta tsitaadiga

Üle aasta pole windowsit reinstallinud ja samuti mingeid crashe pole viimasest updatest saati olnud.
ei tea ka s seda saab nimetada väljasuremiseks aga mingi ~20tuh. aktiivne mängijaskond peaks siiski olemas olema, sest mu koht on üldtabelis juba viimased 1,5kuud olnud seal piiril ja kui jätan ühe õhtu vahele siis kukun top20K välja.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 12:23:39 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Need mehed kellel mäng crashib peaksid windowsi uuesti peale laskma. Puhtalt registri peale ta crashib.

Need mehed peaks enne selgeks tegema, kas ükski komponent süsteemis ei kuumene üle ja/või on korralikult ühendatud ja/või sulgema kõik mittevajalikud programmid, mis taustal jooksevad ja/või katsetama uuemaid/vanemaid draivereid ja/või proovida mängu käivitada teise Windowsi kasutaja alt.

Süsteemi reinstall peaks olema küll üks viimaseid õlekõrsi icon_wink.gif

Sinu puhul saan aru, et teed niikuinii aastas 2x masinale reinstalli. Küll aga ei soovitaks suvalise mängu crashimise pärast Windowsi reinstalli esmase valikuna mitte ühelegi foorumikasutajale.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 14:52:57 vasta tsitaadiga

aga pane värske win kasvõi mõnele vanale kettale ja testi mäng järgi.. kui ei aita pole midagi kadunud peale aja ja vana süsteem on terve.. icon_cool.gif
tunnike installimist,draivud peale, mäng kohe otsa ja testi (ilma mingite uuenduste ja tweakidega jändamata).. kui ei crashi on motivatsioon olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.06.2010 16:44:54 vasta tsitaadiga

Timerg, loogiline et alati iga probleemi pärast ei tasu hakata new installi tegema. Aga niikuinii oli mul enne jaan plaanis teha. Mingist hetkest alates hakkas mäng crashima ja siis tuhnisin ja lugesin et "mis iganes probleemid tulenevad vananenust os'ist" soovitati peale panna uus. Ja tänu lauseid oli mitmeid et probleem kadus. Siis tegin copy paste omast kogemusest siia foorumisse. Et minul abistas ta ka crashi probleemi.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 16:51:23 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
SilQ,
Või siis arvutile lisa helikaart osta - aga no seda ma samuti ühe mängu pärast tegema ei hakka.



Mida see helikaart juurde annab? Mul sahtlis üks vedeleb, peaks äkki arvutile külge panema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.06.2010 16:54:41 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Renka kirjutas:
SilQ,
Või siis arvutile lisa helikaart osta - aga no seda ma samuti ühe mängu pärast tegema ei hakka.



Mida see helikaart juurde annab? Mul sahtlis üks vedeleb, peaks äkki arvutile külge panema icon_rolleyes.gif


Mina seda ei väitnud icon_cool.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2010 20:38:03 vasta tsitaadiga

Probleemi üks osalisi on helikiip ja/või selle draiverid.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 23:06:58 vasta tsitaadiga

hüppasin serverisse kus oli enne mind oli 3 matsi ees, 2 minutit hiljem skooribordi vaadates oli serveris 32 mängijat -täis, tagatippuks hetk hiljem viskas teski icon_biggrin.gif thumbs_up.gif pole ei tea mis ajast mänginud aga tunne jäi et serverisse saamisega on probleemid nagu oleks kõik joinijad korraga sisse visatud kel samamoodi "server full" msg-d viskas kuigi ainult paar mängijat 32-st oli parasjagu mängimas icon_rolleyes.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 00:38:12 vasta tsitaadiga

Kuulutati just välja:
http://n4g.com/news/543101/battlefield-bad-company-2-vietnam-and-ea-gun-club-announcement-today
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 01:03:35 vasta tsitaadiga

Esimest korda elus on mul mingis MP mängus üle 10k fräägi icon_razz1.gif

http://bfbcs.com/stats_pc/ScartStorm
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 15.06.2010 01:28:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Esimest korda elus on mul mingis MP mängus üle 10k fräägi icon_razz1.gif

http://bfbcs.com/stats_pc/ScartStorm


Hmm, head tulemused, aga need statsid pole kindlasti sünkroonis. Mul on teatud relvade killid täiesti puudulikud näiteks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2010 01:29:53 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Kuulutati just välja:
http://n4g.com/news/543101/battlefield-bad-company-2-vietnam-and-ea-gun-club-announcement-today
http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/06/14/prepare-to-head-to-the-jungle-in-battlefield-bad-company-2-vietnam.aspx
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 07:23:40 vasta tsitaadiga

Hmm....Vietnami teemaline expansion talvel? icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 15.06.2010 15:16:38 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Hmm....Vietnami teemaline expansion talvel? icon_smile.gif

Mitte just täpselt. Vietnam nagu Vietnam ikka: Full Metal Jacket, Apocalypse Now, Platoon etc icon_wink.gif
Tähendab, et kõik skinnid ja relvastus tehakse spetsiaalselt ümber - väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 15:26:46 vasta tsitaadiga

EA pani see aasta päris hästi jah, BC2 Vietnam lubab päris mõnus tulla.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.06.2010 17:10:05 vasta tsitaadiga

Loodame siis, et tegemist on ka uute kaartidega! Aga see Creedence'i Fortunate Son mõjus küll seal videos meeliülendavalt!
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 17:11:09 vasta tsitaadiga

paku mis lugu mul eilsest EA E3 pressikast saati mängib icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 18:06:10 vasta tsitaadiga

See on suht feil et 4 mappi ainult. BC2 võiksid nad veel paar tükki teha ja tasuta. icon_razz.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.06.2010 18:09:23 vasta tsitaadiga

Ai oli kirjas jah, et neli kaarti, ei pannud tähele. Seda on tõesti vähe.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 18:55:28 vasta tsitaadiga

võiks tulla midagi sarnast BF:Vietnamiga beer_yum.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 19:33:07 vasta tsitaadiga

talvel midagi pelada vähemalt nüüdicon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 12:19:40 vasta tsitaadiga

4 kaarti on ausalt vähe..oleks vaba päts tervitaks kahel käel aga nii vähese eest raha maksta... icon_rolleyes.gif kipub ju olema et mingist portsust kaartidest tõsiselt head on üksikud..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 12:45:57 vasta tsitaadiga

kas keegi on saanud need insigniad:distinguished weapon ja distingushed battlefield...kõik asjad on bronzid kaasaarvatud m1 ja se-d...
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.06.2010 12:47:55 vasta tsitaadiga

xeon, PS3. peal see korras, mujale vist pole patch veel jõudnud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 12:54:28 vasta tsitaadiga

Kas DICEist mitte keegi ei öelnud, et uute mäppide eest raha ei küsita? Suht kaval trikk hoopis üks expansion pack välja lasta. Exp pakkide kohta ütles ju ka DICEist keegi midagi negatiivset?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 15:53:42 vasta tsitaadiga

xeon, ei saa seda weapon insigniat veel, kuna M1 kille ei loeta.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 15:56:42 vasta tsitaadiga

Ma arvan et PCle on see expansion pack ikka tasuta. Kuidas nad peaksid selle asja tasuliseks muutma? Mäng ei ole ju steamiga vms ühenduses. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.06.2010 16:53:16 vasta tsitaadiga

No osadel on asi ehk Steamist ja seal maksad,teised saavad EA lehelt osta vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.