Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Jobs esitles uut iPhone 4 nimelist nutitelefoni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2010 18:53:01 Jobs esitles uut iPhone 4 nimelist nutitelefoni vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Traditsioonilisel õunasõprade etendusel Steve Jobs esitles uut iPhone 4 nimelist imemasinat.

Klaasist esiosa ja tagaosa, antennina toimiv raam, 960x640 mõõdus puutetundlik ekraan, suurem aku, 802.11n tugi, 2 (!?) mikrofoni, güroskoop, 5 megapiksline kaamera oskusega salvestada 720p videot 30 kaadrit sekundis meelitavad kõikvõimalikke sulelisi ja karvaseid uut iPhone omandama. Tarkvara poolelt on uudiseks operatsioonisüsteemi ümbernimetamist iOS4-ks, mis tähendab selle välja kasvamist nutitelefonide pealt - arendajatele on selle peaaegu küpse versioon ka välja jagatud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 18:55:41 vasta tsitaadiga

Kaks mikrofoni on ehk samal eesmärgil, nagu Nexusel e. taustamüra eemaldamiseks.
Arvatavasti, kui HTC`lt midagi ei tule ja selle aparaadile Androidi peale annab vägistada, läheb ostuks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 19:03:56 vasta tsitaadiga

mulle "meeldib" kuidas nad oma kodukal reklaamivad
"Facetime
Video calling is a reality"
oo jaa, te tegite nüüd selle mida teised on vähemalt poolteist aastat teinud, palju õnne beer_yum.gif
Ja multitaskingust tehakse ka mingi rämedalt suur pidepunkt, kui juba java põhisel telefonil saad mitut "appi" korraga kasutada ja vahetada.
Tore on muidugi, et ajaga otsustatakse kaasa käia, aga varsti on kõik kohad täis õunafänne kes suud pärani karjuvad, et me oleme parimad kuna meil on nüüd need asjad mis teistel juba tükk aega icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 08.06.2010 19:06:14 vasta tsitaadiga

Pole absoluutselt apple fänn, aga kuradi ilus näeb välja see aparaat, ekraan tundub ka väga hea.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 19:13:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lisakaamera esiküljel võimaldab videokonverentse pidada, kui mõlemal osapoolel on iPhone 4 ja Wi-Fi ühendus.

Haigelt kõva featuur,kuidas nad küll seda suudavad bow.gif
[sarcasm]I labori insenerid on ebamised, et sellist asja pakkuda massidele, see ju tehniliselt vist peaaegu võimatu.[/sarcasm]
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 19:34:28 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mulle "meeldib" kuidas nad oma kodukal reklaamivad
"Facetime
Video calling is a reality"
oo jaa, te tegite nüüd selle mida teised on vähemalt poolteist aastat teinud, palju õnne beer_yum.gif
Ja multitaskingust tehakse ka mingi rämedalt suur pidepunkt, kui juba java põhisel telefonil saad mitut "appi" korraga kasutada ja vahetada.
Tore on muidugi, et ajaga otsustatakse kaasa käia, aga varsti on kõik kohad täis õunafänne kes suud pärani karjuvad, et me oleme parimad kuna meil on nüüd need asjad mis teistel juba tükk aega icon_lol.gif

Ai kus nüüd iphone vennad said jalaga vastu mune icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 19:40:36 vasta tsitaadiga

Oleks veel Android ka peal, ostaks endalegi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 20:59:00 vasta tsitaadiga

Tre,

Huvitav oleks teada milliseks hind kujuneb? Odavam või kallim kui eelmine mudel?

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 21:07:47 vasta tsitaadiga

Arvatavasti samasse auku.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 21:09:29 vasta tsitaadiga

Välimus küll viisakam kui eelmistel mudelitel. Tagaosa just mõtlen.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 21:30:22 vasta tsitaadiga

esiosal praktiliselt muudatused ju puuduvad, paistab et tagakaanel on ääres selline rant, et lauale asetades, ei kriimustaks tagumist kaant ning läätse.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 21:33:45 vasta tsitaadiga

Välja näeb uus mudel tõesti väga kena ja soliidne, loodetavasti see uus materjal kriimustuskindlam.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 21:43:49 vasta tsitaadiga

Välimuse osas nõustun täielikult. Eelmine oli minu meelest liiga lai, see tundub natuke kitsam oolevat.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kolmas
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2005




sõnum 09.06.2010 08:40:06 vasta tsitaadiga

Kena näeb ta tõesti välja, pole midagi öelda.
Ootan siiski N8 väljatuleku kenasti ära ja siis hakkan otsustama...

_________________
-III-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 09.06.2010 09:33:13 vasta tsitaadiga

Seda hakkab raudselt ainult EMT müüma icon_mad.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 09:52:11 vasta tsitaadiga

Eks see välimus ole rohkem maitseasi. Mulle +/- häälenupud just südamelähedased küll ei ole ning igasugused kohustuslikud lepingud pärsivad ka ostuhimu...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 10:29:28 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Seda hakkab raudselt ainult EMT müüma icon_mad.gif


Arvatavasti ainult EMT jah. thumbs_down.gif Loodan et paketid on normaalsed.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 09.06.2010 10:56:42 vasta tsitaadiga

AppleSpot.ee uudise väljavõttest..
Uue tarkvara abil on võimalik teha ka videokõnesid üle Wi-Fi ühenduse, see küll töötab vaid kahe iPhone 4 vahel.

Ei tea, kui reaalne...
aka kui mul on HTC v NoKIA, siis ei saa videokõne teha? :S

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
share
HV vaatleja
share

liitunud: 15.04.2010




sõnum 09.06.2010 10:56:56 vasta tsitaadiga

Loodan, et teised hakkavad ka kunagi müüma iPhone mitte ainult EMT icon_neutral.gif
_________________
SHARE.EE
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 11:01:22 vasta tsitaadiga

ullivilli Videokõnesid saab iPhone 4-ga teha, nagu sa ütlesid, ainult Wifi võrgus ja ainult kahe iPhone 4 vahel. (Facetime)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 11:04:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis selle hinnaks võib kujuneda?
Hirmus tore vidin on icon_cool.gif
Siin on vist hinnad valed:
http://blog.photopoint.ee/apple-iphone-4/
Keri alla, seal on tabel.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 11:12:05 vasta tsitaadiga

radok Miks seal hinnad valed on? Täitsa õiged juu! Sellele $199 (16 GB), $299 (32GB) lisandub 2 aastane leping operaatoriga.



iPhone 4 tuleb EMT võrgus müügile loodetavasti lähikuudel
Allikas: EMT
    EMT toob iPhone 4, maailma õheima ja kõrgeima resolutsiooniga ekraaniga nutitelefoni, Eestis turule loodetavasti lähikuudel. Ka hinnastus ja tariifiplaanid selguvad lähiajal.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 11:13:52 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mulle "meeldib" kuidas nad oma kodukal reklaamivad
"Facetime
Video calling is a reality"
oo jaa, te tegite nüüd selle mida teised on vähemalt poolteist aastat teinud, palju õnne beer_yum.gif
Ja multitaskingust tehakse ka mingi rämedalt suur pidepunkt, kui juba java põhisel telefonil saad mitut "appi" korraga kasutada ja vahetada.
Tore on muidugi, et ajaga otsustatakse kaasa käia, aga varsti on kõik kohad täis õunafänne kes suud pärani karjuvad, et me oleme parimad kuna meil on nüüd need asjad mis teistel juba tükk aega icon_lol.gif

Kuus aastat on olnud Nokial videkõned ja multitasking koos copy-pastega icon_lol.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 11:34:32 vasta tsitaadiga

Ei ma arvutasin siin natuke:
iPhone 3G S'i eest küsitakse meil ju ligi 11k
Aga sealse arvutuse järgi maksab see ju:
$99 (8 GB) x USA dollar 13,1219000000 ligi 1298 krooni, või millega ma unise peaga pange panin?
iPhone 4 $299 (32GB) x USA dollar 13,1219000000 ligi 3922 krooni



http://www.eestipank.ee/dynamic/erp/erp_et.jsp?type=4&day=8&month=6&year=2010&submit=KUVA+P%C3%84EVAKURSITABEL


Tean, et millega panin vist mööda, kui millega ?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 11:36:15 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
ullivilli Videokõnesid saab iPhone 4-ga teha, nagu sa ütlesid, ainult Wifi võrgus ja ainult kahe iPhone 4 vahel. (Facepalm)
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 11:38:54 vasta tsitaadiga

See iPhone 3GS on mõnes mõttes uus toode. Nimelt kui ennem oli 16GB ja 32GB müügil, siis nüüd toodi 8GB ka müügile. Nagu ma ütlesin tuleb iPhone-ga 2 aastane leping operaatoriga. Näiteks ostad EMT-st iPhone 4, maksad 4-5k ja sõlmid lepingu. Telefoni saad kätte ja järgmised 2 aastat maksad kuumaksu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.06.2010 11:40:32 vasta tsitaadiga

tea kas tasub mainidagi, et minu 2,5 aastat vanal htc-l olid juba enamus omadusi palju varem, mis tulid välja ja kiideti kui "revolutsiooni" iphone 3gs ja iphone 4-ga. Wifi, bt, gps, mms, touch screen, 3mp kaamera, video recording, ka front facing kaamera videokõnedeks jms. multitasking (vahest on 10 asja korraga lahti) etc. Ning ma saan videokõnesid teha igale poole, mitte ainult teisele htc-le ja sedagi mitte ainult wifi võrgus (analoog iphone 4-lt iphone 4-le ja ainult wifi võrgus). Ehk siis 3 aastaga on apple hakanud juba järele jõudma teistele oma näitajatega, aga ikka serveeritakse asja nagu oleksid nad esimesed. Ainuke asi mis praegu nüüd uuel iphonel hea on....ekraan, aga noh, loomulik et see 3 aastaga paraneb icon_biggrin.gif Mina ise veel sooviks uue fööni ostuga oodata natuke, selle aasta lõpupoole peaks tulema 1080p võimalusega telefonid. Lisaks ootaksin ära ka 4G ja projektori. Siis kui need asjad peal oleks jälle telefon 3-5 aastaks olemas.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2010 11:45:54 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Ei ma arvutasin siin natuke:
iPhone 3G S'i eest küsitakse meil ju ligi 11k
Aga sealse arvutuse järgi maksab see ju:
$99 (8 GB) x USA dollar 13,1219000000 ligi 1298 krooni, või millega ma unise peaga pange panin?
iPhone 4 $299 (32GB) x USA dollar 13,1219000000 ligi 3922 krooni



http://www.eestipank.ee/dynamic/erp/erp_et.jsp?type=4&day=8&month=6&year=2010&submit=KUVA+P%C3%84EVAKURSITABEL


Tean, et millega panin vist mööda, kui millega ?icon_biggrin.gif

Sa unustad kõikvõimalikud maksud (Eestis näiteks km 20% + toll, USA-s onlines ostes makse pole, füüsilisest poest ostes lisandub osariigi müügimaks) + 2 aastased lepingulised kuumaksud.
Kui tahad soodsalt kraami osta, peaksid USA-sse kolima icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 09.06.2010 12:34:30 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
tea kas tasub mainidagi, et minu 2,5 aastat vanal htc-l olid juba enamus omadusi palju varem, mis tulid välja ja kiideti kui "revolutsiooni" iphone 3gs ja iphone 4-ga. Wifi, bt, gps, mms, touch screen, 3mp kaamera, video recording, ka front facing kaamera videokõnedeks jms. multitasking (vahest on 10 asja korraga lahti) etc. Ning ma saan videokõnesid teha igale poole, mitte ainult teisele htc-le ja sedagi mitte ainult wifi võrgus (analoog iphone 4-lt iphone 4-le ja ainult wifi võrgus). Ehk siis 3 aastaga on apple hakanud juba järele jõudma teistele oma näitajatega, aga ikka serveeritakse asja nagu oleksid nad esimesed. Ainuke asi mis praegu nüüd uuel iphonel hea on....ekraan, aga noh, loomulik et see 3 aastaga paraneb icon_biggrin.gif Mina ise veel sooviks uue fööni ostuga oodata natuke, selle aasta lõpupoole peaks tulema 1080p võimalusega telefonid. Lisaks ootaksin ära ka 4G ja projektori. Siis kui need asjad peal oleks jälle telefon 3-5 aastaks olemas.


Aga miks sa siis oma HTC asemel ei osta hiinast telefoni, millel ka kõik wifi, bt, gps, touch screen jne, aga mis on mitu korda odavam?
Asjal ja asjal on vahe. iPhone tuli välja 2007 aastal ja nüüd 3 aastat hiljem ma ei tea ikka(kui on, siis valgustage mind) ühtegi teist nii hea puutetundlikkusega ekraaniga telefoni, kui iPhone. Kaameral ja kaameral on ka vahe. Kui sul need 10 asja korraga lahti on, kas siis jookseb telefon ikka sujuvalt? Aku peab hästi?
iPhone plussid ei olegi tema üüratud omadused, vaid nende omaduste, mis tal on, headus ja sujuvus ja lihtsus.
Kas sa võrdledki telefone paberi pealt loetud andmete järgi või reaalselt käes hoides ja kasutades?

iPhone'i peal saab teha videokõnesid Skypega üle 3G võrgu, kui sa seda nii väga tahad.
Kuna videokõne minut üle 3G on umbes 10 krooni ja üle 3G tehtav videokõne kvaliteet on oluliselt kehvem, kui wifiga ning USA-s on 2G levigagi probleeme ja AT&T ei ole nõus videokõnedega üle 3G, siis Apple jättis 3G võimaluse praegu FaceTime-st välja. Mis sa arvad, et nad ei oskaks kirjutada programmi, mis teeks videokõnesid üle 3G? Asi ei ole selles, vaid asi on selles, kui mõttetu või mõttekas see on. Juba mingi 4 aastat või jumal teab, kui kaua toodetakse esimese kaameraga ja 3G ühendusega telefone, kuid seda võimalust kasutab võibolla 0,5% inimestest, samas 100% neist maksab selle võimaluse eest(pluss muidugi mõttetu tootmisega tulnud loodusreostus ja muu roheline jutt).
Facetime on võimalikult lihtne, sujuv ja optimeeritud. Ei ole vaja luua mingeid kasutajaid ega kasutada eraldi programmi. Üle wifi on kõned tasuta ja kvaliteet on normaalne. Mida halba sa selles leiad?

Tanel kirjutas:
radok kirjutas:
Ei ma arvutasin siin natuke:
iPhone 3G S'i eest küsitakse meil ju ligi 11k
Aga sealse arvutuse järgi maksab see ju:
$99 (8 GB) x USA dollar 13,1219000000 ligi 1298 krooni, või millega ma unise peaga pange panin?
iPhone 4 $299 (32GB) x USA dollar 13,1219000000 ligi 3922 krooni



http://www.eestipank.ee/dynamic/erp/erp_et.jsp?type=4&day=8&month=6&year=2010&submit=KUVA+P%C3%84EVAKURSITABEL


Tean, et millega panin vist mööda, kui millega ?icon_biggrin.gif

Sa unustad kõikvõimalikud maksud (Eestis näiteks km 20% + toll, USA-s onlines ostes makse pole, füüsilisest poest ostes lisandub osariigi müügimaks) + 2 aastased lepingulised kuumaksud.
Kui tahad soodsalt kraami osta, peaksid USA-sse kolima icon_cool.gif


Kusjuures lepingu lõpetamise tasu on 325$-(10$ iga kuu eest, mil sa oled lepinguga seotud olnud). Ehk siis iPhone 4 USA-s peaks saama kätte (199+325)*13,12= alla 7000 eegu eest, mis polegi ju kallis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2010 12:39:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kusjuures lepingu lõpetamise tasu on 325$-(10$ iga kuu eest, mil sa oled lepinguga seotud olnud). Ehk siis iPhone 4 USA-s peaks saama kätte (199+325)*13,12= alla 7000 eegu eest, mis polegi ju kallis.

jah. see oleks siis, kui asud USA-s ja saad selle isikliku telefonina Eestisse tuua.
Nii pea aga, kui lased saata, tuleb laksust käivekas ja toll otsa.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.06.2010 13:01:27 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:
SurfData kirjutas:
tea kas tasub mainidagi, et minu 2,5 aastat vanal htc-l olid juba enamus omadusi palju varem, mis tulid välja ja kiideti kui "revolutsiooni" iphone 3gs ja iphone 4-ga. Wifi, bt, gps, mms, touch screen, 3mp kaamera, video recording, ka front facing kaamera videokõnedeks jms. multitasking (vahest on 10 asja korraga lahti) etc. Ning ma saan videokõnesid teha igale poole, mitte ainult teisele htc-le ja sedagi mitte ainult wifi võrgus (analoog iphone 4-lt iphone 4-le ja ainult wifi võrgus). Ehk siis 3 aastaga on apple hakanud juba järele jõudma teistele oma näitajatega, aga ikka serveeritakse asja nagu oleksid nad esimesed. Ainuke asi mis praegu nüüd uuel iphonel hea on....ekraan, aga noh, loomulik et see 3 aastaga paraneb icon_biggrin.gif Mina ise veel sooviks uue fööni ostuga oodata natuke, selle aasta lõpupoole peaks tulema 1080p võimalusega telefonid. Lisaks ootaksin ära ka 4G ja projektori. Siis kui need asjad peal oleks jälle telefon 3-5 aastaks olemas.


Aga miks sa siis oma HTC asemel ei osta hiinast telefoni, millel ka kõik wifi, bt, gps, touch screen jne, aga mis on mitu korda odavam?
Asjal ja asjal on vahe. iPhone tuli välja 2007 aastal ja nüüd 3 aastat hiljem ma ei tea ikka(kui on, siis valgustage mind) ühtegi teist nii hea puutetundlikkusega ekraaniga telefoni, kui iPhone. Kaameral ja kaameral on ka vahe. Kui sul need 10 asja korraga lahti on, kas siis jookseb telefon ikka sujuvalt? Aku peab hästi?
iPhone plussid ei olegi tema üüratud omadused, vaid nende omaduste, mis tal on, headus ja sujuvus ja lihtsus.
Kas sa võrdledki telefone paberi pealt loetud andmete järgi või reaalselt käes hoides ja kasutades?


Ma ostan asju Eestist, mitte ei hakka hiinast suvalist jullat tellima icon_wink.gif Ma ei väidagi et iphone väga halb telefon on, aga haibitakse üle asju, mis on muudel telefonidel reaalsus olnud juba pikemat aega, kui iphone olemas on olnud. Puuduseks on iphonel ka hinna/näitajate suhe. Oleks ta 2-3x odavam, siis oleks ta vägagi ok telefon. KUI ma peaksin PRAEGU telefoni ostma, siis HTC desire oleks minu valik. Ei ole leidnud teist telefoni mis sellele ära teeks, eriti veel 7k hinnaklassis kus ta on. Telefone võrdlen nii paberi peal kui ka käes. Samuti ka kui ahistav miski asi on või ebamugavaks uuenduste vms tegemine (a'la ipodi kasutamiseks vaja itunes installida jms). Aku hakkab jah mu föönil vaikselt hääbuma, aga 2-3 aastastel telefonidel see ongi nii. Hetkel olenevalt intensiivsusest peab aku vastu 2-4 päeva.

Aga et kõnesid üle wifi saab teha puuduseks on see, et mõlemad peavad olema wifi levis. Teed kõne:
"Kle tahaks Sulle ühe videokõne teha, oled wifi levis?"
"Ei hetkel ei ole"
"Mine siis otsi levi ja helista mulle"
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 13:45:07 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Ei ma arvutasin siin natuke:
iPhone 3G S'i eest küsitakse meil ju ligi 11k
Aga sealse arvutuse järgi maksab see ju:
$99 (8 GB) x USA dollar 13,1219000000 ligi 1298 krooni, või millega ma unise peaga pange panin?
iPhone 4 $299 (32GB) x USA dollar 13,1219000000 ligi 3922 krooni



http://www.eestipank.ee/dynamic/erp/erp_et.jsp?type=4&day=8&month=6&year=2010&submit=KUVA+P%C3%84EVAKURSITABEL


Tean, et millega panin vist mööda, kui millega ?icon_biggrin.gif


jep sa unustasid mainida et see hind + 2 aastad leping nagu EMT-l
siis tuleb 99$ + 560*24 kuud =14738kr see on näidis! tundub et hinnad jäävad samaks 11k kandis, aga eks näeme icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepman
HV kasutaja
hepman

liitunud: 06.07.2004




sõnum 09.06.2010 15:16:31 vasta tsitaadiga

Ilkujatele peab ütlema seda, et jah, teistel tootjatel on paljud funktsioonid juba ammu tooteinfol paberi peal, kuid kasutatakse neid funktsioone alles nüüd ja iPhone peal icon_smile.gif
Ja hind on tal küll jah kõrge, kuid nt HTC ja Nokia odavamapoolsest sageli logisevast plastikust kõnetorudega seda võrrelda ei tohikski, ...nt Nokia puhul pead väikese liialdusega sama toote ehituskvaliteedi saamiseks välimuselt kullast ja sisult tühja Vertu ostma.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 15:19:42 vasta tsitaadiga

jah tõesti multitaskingut kõige lihtsamal kujul java põhise op süsiga telefonidel pole ma kasutanud viimased 5 või rohkem aastat! videokõne on selline asi mida lihtsalt mul vaja ei lähe, küllap kellel vaja on läinud on ka seda nende telefonite peal kasutanud - ja see funktsioneerib mobiilses võrgus ka mitte AINULT wifi võrgus.
Telefonikvaliteedi kohapealt, ära osta siis mingeid nokia käkke. Minu eerikupojad on alati kvaliteetse ning ülimalt vastupidava korpusega olnud.

Nagu ma algul kirjutasin, tulevad õunafännid suud pärani ja käed taeva poole karjuma MEIE TEGIME JA MEIE TEGIME JA MEIE OLEMEGI MAAILMA PARIMAD, hullem kultus kui "scientology" juba icon_neutral.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 16:47:56 vasta tsitaadiga

Aga jah nii revolutsiooniline toode, ma ei oleks osanud unistadagi sellisest asjast nagu "Facetime calling" mina pidin leppima "Video Callinguga"
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 09.06.2010 17:14:51 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:
iPhone'i peal saab teha videokõnesid Skypega üle 3G võrgu, kui sa seda nii väga tahad.

ei saa. ainult häälkõnesid saab. ja ka see uus FaceTime ei ole Skype.
Nokia N900 peal saab otse Skype videokõnesid teha (tasuta muide, ja ka üle 3G), aga mitte iPhone peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.06.2010 17:56:44 vasta tsitaadiga

hepman kirjutas:
Ilkujatele peab ütlema seda, et jah, teistel tootjatel on paljud funktsioonid juba ammu tooteinfol paberi peal, kuid kasutatakse neid funktsioone alles nüüd ja iPhone peal icon_smile.gif
Ja hind on tal küll jah kõrge, kuid nt HTC ja Nokia odavamapoolsest sageli logisevast plastikust kõnetorudega seda võrrelda ei tohikski, ...nt Nokia puhul pead väikese liialdusega sama toote ehituskvaliteedi saamiseks välimuselt kullast ja sisult tühja Vertu ostma.


ehk siis kõike asju hakati kasutama alles siis kui tuli iphone peale ja varem ei kasutatud mitte kunagi? Natuke vist üle pakutud või mis?
Mina kasutasin moblaga gps-i ja filmimist aastaid enne seda kui see iphone peale saadavale tuli või nendest unistati. MMS-e saatsin 6 aastat tagasi (aastal 2004 suvel) tol ajal 1400.- maksnud sony ericssoni telefoniga ka pidevalt, iphone sai need omadused alles aastal 2009.

Miks võrdled odavama otsa HTC-d ja iphonet? Hinnavahe on neil ka ju 5x. Võrdle HTC Desiret ja iphonet näiteks, kuigi ka siin on HTC desire 2x odavam. Maksaks iphone sama palju kui htc desire oleks ta suhteliselt ok telefon isegi.

Natuke imelik on lihtsalt vaadata kuidas pannakse külge asjad mis muudel telefonidel on juba 1-10 aastat võimalik olnud ja siis reklaamitakse seda välja kui midagi revolutsioonilist ja uut. Kõik on juba ammu kasutuses olnud. Eks applel hakkab selle androidi suure levikuga ka natuke raskuseid tekkima oma iphonega.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.06.2010 17:59:20 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Natuke imelik on lihtsalt vaadata kuidas pannakse külge asjad mis muudel telefonidel on juba 1-10 aastat võimalik olnud ja siis reklaamitakse seda välja kui midagi revolutsioonilist ja uut.
Praktiliselt kogu apple'i äri käib selle põhjal, et võetakse olemasolev tehnoloogia, kohati veidi parendatakse seda ning sildistatakse kui revolutsiooniline ja uus. Peale seda hakkab tööle terve armee tegelasi kes seda üksteisele haipima hakkavad. Majandusaruandeid vaadates võib öelda, et süsteem töötab vägagi hästi icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.06.2010 18:11:27 vasta tsitaadiga

mnjah iga teine telefon on odavam ja parem ja ei ole mingeid 2 aastaseid lepinguid ja muid ebanormaalseid makse
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 20:51:01 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
mnjah iga teine telefon on odavam ja parem ja ei ole mingeid 2 aastaseid lepinguid ja muid ebanormaalseid makse


thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WildRanger
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007




sõnum 09.06.2010 21:25:20 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud Windows Mobile 5.0 ja 6.0, Symbian OS uuemad ja vanemad versioonid ja viimased aasta aega iPhone 3G'd. Kasutusmugavuselt ja -sõbralikuselt on viimane mugavaim. Multitasking on WIN Mobile ja Symbian OS suhteliselt uimased - loodan iPhone 4 teeb selles osas läbimurde. Videokõne oma olemaolesult kallis üle WIFI võrgu peaks saama seda teha tasuta - kindlasti on mingi nüanss, miks ei saa seda üle 3G võrgu. MAC'il on lihtne ideoloogia toodame riist- ja tarkvara koos - viimane kohandatakse esimese jaoks sellega on tagatud stabiilsus.

Windows Mobile kasutasin HTC P3300 kuus kuud ja siis osteti telefon garantiikorras tagasi - riistvara lõpetas all töö (räägin kuusumbes 20 - 25 tundi telefoniga). Symbianiga võib rahul Nokia E60 ja N82, aga korra iPhone proovinuna ei taha enam! Seega ootan iPhone 4 multitaskingu, 5 megapikslise kaamera ja video funktsionaalsuse pärast.

_________________
Nobody is perfect but I m pretty f*cking close!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.06.2010 21:43:48 vasta tsitaadiga

WildRanger kirjutas:
Multitasking on WIN Mobile ja Symbian OS suhteliselt uimased
Kasuta siis vähe uuemaid moblasid, n900 peal vahetan brauseri, konsooli, appmanageri ja mängude vahet ilma igasuguse lagita kui taustal mängib lisaks veel muusika icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 09.06.2010 21:55:58 vasta tsitaadiga

Ka minagi vaidlen vastu et see iföön nii kangesti kiire oleks. Tükk aega mõtlesin viimast telefoni ostes, et äkki peaks ifööni ostma, kasutasin nädal 3gs i ja praegu taskus htc hd2. Isiklik arvamus peale htc-d, et ifüün on vana juust. 4 veel näppind pole aga sõber usas kindlasti lähipäevil jagab kogemusi icon_razz.gif (ta täielik õunafänn) aga jah htc-l on ikka kordades kõik asjad kiiremad kui iföönil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 23:05:38 vasta tsitaadiga

Huvitav, et Facetime (videokõne) puhul kirute seda, et asi on WIFI only kui Jobs seal esinemisel ise ütles, et üle 3G võrgu asja lubamine on iga operaatori enda teha. Ja siis toote muidugi huvitavaid võrdluseid siin videokõnedele ilma, et asjasse süübiks. Apple lahendus ei kasuta 3G videokõne standardit vaid andmed liiguvad üle interneti. Sellest ka operaatori poolne piirang kuna USA operaatorid surevad hetkel niisamagi 3G netikasutajate kätte - mis siis veel kui peaks tasuta videokõned peale tulema.

Jah justnimelt tasuta videokõned kuna 3G standardi videokõned maksavad näiteks EMTs ~5EEK/minut. Facetime kasutab aga olemasolevat andmeside paketti mida nagunii maksad ja nii ei lisandu sentigi arvele - seda kõike siis juhul kui operaator selle oma võrgus lubab - täpselt nagu tethering.

Mis puutub iPhone 4->iPhone 4 lahendust siis see on tõesti jama aga ma olen kindel, et mingil hetkel tullakse suure kisaga ka Androidil ja muudel platvormidel selle toega välja. Ja pange tähele justnimelt Androidid ja muud asjad hakkavad kasutama Apple lahendust/standardit mitte vastupidi. Aga eks seda võib aasta pärast vaadata, et kas mu ennustus ka paika peab.

Samas ma ei saa mainimata jätta, et tegu on täiesti mõttetu featuriga. Ei ole ma kunagi aru saanud webcami vajadusest ja arvatavasti ei leia selline feature ka telefonis minu puhul mingisugust kasutust. Aga eks siin annab samamoodi aeg aru, et kas praegune arvamus ka õige on.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 09.06.2010 23:06:42 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Võrdle HTC Desiret ja iphonet näiteks, kuigi ka siin on HTC desire 2x odavam. Maksaks iphone sama palju kui htc desire oleks ta suhteliselt ok telefon isegi.


Oleneb muidugi, mis otsast sa vaatad. Teatud kohtades osatakse muidugi iFöönile ikka kõvad hinnad keerata. Tegelikult on iPhone 3GS-i hind palju odavamalt, kui Desire. Vaata hindu eBay-s icon_wink.gif Uued 3GS-id liiguvad eBay-s alla 400$ eest, Desire nii 100-200$ kallim. Ehk siis ma väidan hoopis sulle vastu, et Desire on poole kallim, mitte poole odavam.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.06.2010 23:23:08 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Facetime (videokõne) puhul kirute seda, et asi on WIFI only
Pigem kiruks, et see on iphone4 only icon_razz.gif
Renka kirjutas:
Jah justnimelt tasuta videokõned kuna 3G standardi videokõned maksavad näiteks EMTs ~5EEK/minut
tehniliselt saan enda moblas teha tasuta või andmeside hinna eest videokõnesid skypelt skypele. Ei ole piirangut mis võrgus olla või mis mobla teisel olema peab. Samuti peaks gtalk'i video funksima icon_smile.gif
Renka kirjutas:
Samas ma ei saa mainimata jätta, et tegu on täiesti mõttetu featuriga
Ei vaidle selle koha pealt vastu, lihtsalt naljakas on see, kuidas jobs seda haipis kuigi tegu on üsnagi piiratud featuriga võrreldes asjadega, mis on mujal juba tükk aega saadaval olnud
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 23:29:19 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

Renka kirjutas:
Jah justnimelt tasuta videokõned kuna 3G standardi videokõned maksavad näiteks EMTs ~5EEK/minut
tehniliselt saan enda moblas teha tasuta või andmeside hinna eest videokõnesid skypelt skypele. Ei ole piirangut mis võrgus olla või mis mobla teisel olema peab. Samuti peaks gtalk'i video funksima icon_smile.gif
Arvad, et Skype iPhone softis seda võimalust ei hakka pakkuma?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 09.06.2010 23:32:03 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
tehniliselt saan enda moblas teha tasuta või andmeside hinna eest videokõnesid skypelt skypele. Ei ole piirangut mis võrgus olla või mis mobla teisel olema peab. Samuti peaks gtalk'i video funksima icon_smile.gif


iPhonel saab kah kolmanda peo programme kasutades teha ilma piiranguteta videokõnesid. Tõsi küll siiamaani oli see video ainult ühtepoolne, kuna eelmistel puudus eesmine kaamera, aga vean kihla, et nüüd iPhone 4 tulekuga saab see kohe kahepoolne olema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 01:07:23 vasta tsitaadiga

Selle videokõne kohta ütlen ma niipalju, et kui paljud siis kasutavad seda videokõnet... no ütleme näiteks kohvikus istudes? Ülivähesed ilmselt, aga teisest küljest, kui näiteks abikaasa on komandeeringus välismaal ja üks pool istub koduses wifi võrgus ning teine hotellitoa wifi taga, saab ju mugavalt voodis/tugitoolis või ükskõik kus vabalt videokõnet teha, onju? Skypega arvuti taga istudes ei ole alati see kõige mugavam variant, tõesõna. Jah, jama on see, et ainult iPhonelt iPhonele saab videokõnet teha, aga ilmselt tulevad jah eraldi appid, millega ka see kaob.
Multitaskingu koha pealt ütlen, et see on küll haip, sest mu enda S60v5-ga Samsung laseb ikka küll väga väga kiirelt vahetada asjade vahel, pole uimasust ega midagi. Ekraan on mu telefonil ka super ja puutetundlikkus ei ole üldiselt teatavasti mitte telefoni vaid halva op-sysi viga. Aku kestvus on niikuinii neil suurte puutetundlike ekraanidega telefonidel selline kehvake ja see on hetkel paratamatus.
iPhone omamine on üldiselt küllaltki maitse asi... Mina isiklikult näiteks absoluutselt ei kannata iPhone'de ebaloomulikku tühjust ja lihtsust, mulle meeldib tweakida ja jaurata igast vidinatega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 01:15:36 vasta tsitaadiga

Mulle näiteks meeldivad üldse füüsilised nupud telefonil. Grammi jagu parem on vibratsioon puutetundlikul ekraanil aga mälu järgi seda viimasel Iföönil polnud icon_confused.gif
Parandage, kui eksin.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Jobs esitles uut iPhone 4 nimelist nutitelefoni mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.