Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 16:33:46 vasta tsitaadiga

keegi aidata saaks? kuida muuta theme, praegu must, tahaks muud, see nagu mis oleks taga!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 09.06.2010 17:14:51 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
keegi aidata saaks? kuida muuta theme, praegu must, tahaks muud, see nagu mis oleks taga!

Cydiast tõmba endale Winterboard ja "Themes" kausta alt ükskõik milline teema.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 20:32:32 vasta tsitaadiga

Kuradi hiinlased on uimaseks jäänud, vaatasin siin-seal ringi aga polegi veel 4G klooni müügil. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 21:15:19 vasta tsitaadiga

Küll nad jõuavad. Ühe klooni prototüüp juba valmis. icon_lol.gif thumbs_up.gif Hmm, huvitav kas see leiti ka baarist? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 21:22:50 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
Sõber ütles, et suht mõttetu vidin on iPad

Kas see sõber, kes oskab sinu "imetelefoniga" pilte teha icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 09.06.2010 21:29:25 vasta tsitaadiga

Ei, siinne üks foorumi kasutaja. Aga tal oleks vist häbi kui ma avalikustaks ta nime ja seda ma ei tee.
_________________
iPawnzor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 21:33:59 vasta tsitaadiga

I'm pretty sure he will!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 23:22:23 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
keegi aidata saaks? kuida muuta theme, praegu must, tahaks muud, see nagu mis oleks taga!

Cydiast tõmba endale Winterboard ja "Themes" kausta alt ükskõik milline teema.


seal head küll midagi pole, tahaks ainult tagust sinna, aga seal on kõik mingid mis muudavad tähed ära ja lock picturer muudavad ära.. sooviks sellist, nagu stevie jobsil seal oli:D kui tegi interviud vms kivine tagus või sellist
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 09.06.2010 23:33:52 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
Wreckie kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
keegi aidata saaks? kuida muuta theme, praegu must, tahaks muud, see nagu mis oleks taga!

Cydiast tõmba endale Winterboard ja "Themes" kausta alt ükskõik milline teema.


seal head küll midagi pole, tahaks ainult tagust sinna, aga seal on kõik mingid mis muudavad tähed ära ja lock picturer muudavad ära.. sooviks sellist, nagu stevie jobsil seal oli:D kui tegi interviud vms kivine tagus või sellist


Ametlikult saad seda homescreeni tausta iOS 4-s vahetada
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 08:48:21 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 10:23:05 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
ot:
Spoiler Spoiler Spoiler

ot:
fuhh kui kole võrreldes õige versiooniga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 11:19:23 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
Ei, siinne üks foorumi kasutaja. Aga tal oleks vist häbi kui ma avalikustaks ta nime ja seda ma ei tee.

Ma tean, et mina see ei olnud, kuid ka mina leian, et iPad on mõttetu. Minujaoks.

Millal uus iFöön Eestisse jõuab?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 11:34:03 vasta tsitaadiga

See Hiina ipad näeb välja võimsam, kui tavaline. icon_biggrin.gif Kasutab Windows 7'et mitte ei ole mingi hiiglaslik iphone. Lisaks on veel kaamera (kuigi see on täielik pask). Aga põhiline on just normaalne kõvaketas, sest ipad'il on küll see suurus imeväike ja et saada juba natukene juurde peab maksma rõveda hinna. Lisaks paistab, et see sööb ka USB'si.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 23:39:34 vasta tsitaadiga

keegi endal klaasi on vahetanud? ostsin omale kasutatud iphone hea rahaeest, millel on esiekraanis 2cm pragu, selle home nupu all, niiet kasutamist see ei sega, aga tahaks paremat ilmet telefoonile ikka anda icon_biggrin.gif keegi ise on vahetanud seda? on raske?


http://cgi.ebay.com/NEW-IPHONE-3G-DIGITIZER-GLASS-TOUCH-SCREEN-REPLACEMENT-/370323859510?cmd=ViewItem&pt=PDA_Accessories&hash=item563905a836
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 23:53:58 vasta tsitaadiga

Kui sa küsid, on raske, siis ära hakka ise puutuma. icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 00:01:40 vasta tsitaadiga

no ma pole enne teinud, tahaks teada, kas see mingi väga keeruline protseduur`?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 00:08:12 vasta tsitaadiga

Mina sellist asja ette küll ei võtaks, laseks ikka mõnel asjatundal ära teha.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 13:07:23 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
no ma pole enne teinud, tahaks teada, kas see mingi väga keeruline protseduur`?


http://hacknmod.com/hack/how-to-restore-an-abused-iphone-or-any-gadget/
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hen-Ry
HV kasutaja
Hen-Ry

liitunud: 26.09.2006




sõnum 11.06.2010 14:28:44 vasta tsitaadiga

Alustagem ikka sellest, mis iFööniga tegu ? 3G-l ja 3GS-il on see sama lihtne nagu lumme kusta. 2G-l on jah klaas digitizeri külge liimitud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 15:41:50 vasta tsitaadiga

3g on, 16gb versioon
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 15:43:31 vasta tsitaadiga

Mihkel^^, siin õpetused, kuidas vahetada:
http://www.ifixit.com/Guide/Browse/iPhone

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 15:48:30 vasta tsitaadiga

kui ma vahetan, siis vahetaks taguse ka ära natukene viisakama vastu, siis prooviks vanaga teha nii, nagu eelpool mainiti
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 11:36:42 vasta tsitaadiga

ja juba on müügil "uksehoidja ajastu" iPhone 4GS icon_lol.gif http://www.okidoki.ee/item/393384/
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 12:18:25 vasta tsitaadiga

explode, ja maksab 3000 eek icon_lol.gif
Kindlasti on lolle, kes langevad ohvriks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 22:09:11 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
Miks pole kuskil kirjas, et mitme GHz prose tuleb? Ei usu, et mingu WM OS võimsam prose on. Mul 1ghz prose ja ekraan 4.1'' nii,et owned iphone. icon_biggrin.gif

3.5" on taskuseadme jaoks veel täpselt paras. 4" HTC HD2 on IMHO juba jube labidas. Sinu Toshibast rääkimata. icon_biggrin.gif Sometimes bigger aint better...

Ho Ho kirjutas:
Kui veel veidi kiruda siis kui palju potentsiaali näevad inimesed tolles videokõnes kui see töötab ainult kahe iphone4 vahel?

Ma pakun, et iPhone 4 müüakse aasta jooksul minimaalselt 5-10 miljonit. Nii et on, mille vahel kõnesid teha. Oskad sa öelda, palju neid Nokia N900-sid praeguseks müüdud on? Suht vähe vist? Miks? Sest tundub tavakodanikule pisut liiga keeruline friigitelefon? iPhone'i võlu ongi algusest peale olnud see, et tehniliselt keerulised asjad saavad lihtsalt tehtud. See, et seadeid on friigi jaoks vähe, on tavakodaniku jaoks pluss. Olgem ausad, enamik asju on by default ikka krdi heaks tehtud. Seda võib jonnakalt võtta kui eelistuste pealesurumist, samas aga ka kui hoolitsust kasutaja eest.

Küll tulevad ka üle 3G võrgu videopilti saata lubavad rakendused, Apple ise lihtsalt ei paku hetkel seda, kuna ei suuda korralikku toimivust garanteerida. See on hetkel vaheaste, järgmiste softiversioonidega on alati võimalik asja muuta. See ei ole iPhone 4 rauas kinni.

Dude . kirjutas:
See Hiina ipad näeb välja võimsam, kui tavaline. icon_biggrin.gif Kasutab Windows 7'et mitte ei ole mingi hiiglaslik iphone. Lisaks on veel kaamera (kuigi see on täielik piix). Aga põhiline on just normaalne kõvaketas, sest ipad'il on küll see suurus imeväike ja et saada juba natukene juurde peab maksma rõveda hinna. Lisaks paistab, et see sööb ka USB'si.

Jaaaa, W7, kaamera, normaalne kõvaketas ja USB-d. Maru tore. Huvitav, miks siiski eelistatakse palju kallima hinnaga iPad'e osta? Sest tal on näpuga opereerimiseks mugav OS, mitte W7, mis on loodud tööks hiirega, superhea capactive ekraan, mitte tundetu resistive junn, mida täpsemaks tegevuseks pulgaga torkima peab, rääkimata tänapäevasest liikuvate osadeta flash-storage'ist jne jne.

Üldiselt, iPad'i teema on siin, mie loe ja hari end.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 23:11:54 vasta tsitaadiga

iPad`i ma ei kiidaks, kuid paraku pole peale Androidi tabletile hetkel midagi näpusõbralikku. Seega tõesti, kui sa ei ole tõsine tööinimene, siis win7 on pigem sulle nikerdis. Ja kahjuks on Hiina Android tahvlid 1.6 versiooniga ja kehva akuga. Kuid nagu me teame, on oodata ka lõpuks midagi asjalikku natukene pühendunumatelt ja asjalikematelt tegelastelt.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.06.2010 11:38:32 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Kui veel veidi kiruda siis kui palju potentsiaali näevad inimesed tolles videokõnes kui see töötab ainult kahe iphone4 vahel?
Ma pakun, et iPhone 4 müüakse aasta jooksul minimaalselt 5-10 miljonit. Nii et on, mille vahel kõnesid teha.
Maailma mastaabis on see ikka üsnagi pisike arv.
rex kirjutas:
Oskad sa öelda, palju neid Nokia N900-sid praeguseks müüdud on? Suht vähe vist? Miks?
Ehk seetõttu, et tegu oli Nokia eksperimentaaltelefoniga Maemo/Meego testimiseks? Või tegelikult küll liigitatakse seda aparaati hoopis internet tablet'iks icon_razz.gif
rex kirjutas:
superhea capactive ekraan, mitte tundetu resistive junn, mida täpsemaks tegevuseks pulgaga torkima peab
Hm, võibolla mäletan valesti kuid kas mitte polnud resistive ekraani täpsus kõrgem, kui capacitive oma? Muidugi capacitive üks miinusteks on, et seda saab kasutada ainult sõrmega nühkides, igasugu muud abivahendid võid ära unustada. Ehk siis kui mingit rasvast pitsat järad ja keegi helistab on valik kas telefoni pesta või pulka icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 13.06.2010 12:07:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hm, võibolla mäletan valesti kuid kas mitte polnud resistive ekraani täpsus kõrgem, kui capacitive oma? Muidugi capacitive üks miinusteks on, et seda saab kasutada ainult sõrmega nühkides, igasugu muud abivahendid võid ära unustada. Ehk siis kui mingit rasvast pitsat järad ja keegi helistab on valik kas telefoni pesta või pulka icon_razz.gif

Minumeelest on tehtud küll pulki, mis töötavad ka..
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 13.06.2010 14:07:08 vasta tsitaadiga

Jap, on küll neid "lahedaid" pliiatseid ka iPhone jaoks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 14:08:11 vasta tsitaadiga

Aga mitte ükski lahe pliiats ei käi muhedalt iPhone enda sisse icon_sad.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 15:09:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ehk siis kui mingit rasvast pitsat järad ja keegi helistab on valik kas telefoni pesta või pulka icon_razz.gif

Sõrmenukk toimib hästi. Ma tavaliselt ei ole pitsat järades küünarnukkideni rasvane. icon_smile.gif Või siis helistan hiljem tagasi. Minu jaoks ei ole ükski kõne nii oluline, et ma peaks sellele ükskõik mis tegevuse vahelt vastama.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 13.06.2010 15:53:06 vasta tsitaadiga

Kui sõrmed rasvased, siis sõrmenukiga iPhone ekraani peal toimetada palju kergem, kui mingi nuppudega telefoniga või Nokia resistive ekraanidega, kus pead päris kõvasti nukkidega suruma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 16:25:51 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
*niuniuniu*

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 16:33:12 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif @ jyrisa. See väljend on küll maru kulunud, aga pilt pani südamest naerma. Lahe sall ka veel tüübil. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.06.2010 20:18:17 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
*niuniuniu*

Spoiler Spoiler Spoiler
Heh, veidi vale suunaga. Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida mu praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 20:22:15 vasta tsitaadiga

kui käed on rasvased siis on iga telefoni kättevõtmisel sama probleem ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 13.06.2010 20:41:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Heh, veidi vale suunaga. Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida mu praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles icon_razz.gif

Seljuhul kõik korras ju, milleks siis aega kulutada iPhone laitmisega? See peaks ju täiesti külmaks jätma.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 22:33:54 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
tsitaat:
Heh, veidi vale suunaga. Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida mu praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles icon_razz.gif

Seljuhul kõik korras ju, milleks siis aega kulutada iPhone laitmisega? See peaks ju täiesti külmaks jätma.. icon_rolleyes.gif

mingid ego probleemid ilmselt
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 23:42:34 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma pakun, et iPhone 4 müüakse aasta jooksul minimaalselt 5-10 miljonit.

Njah, tagasihoidlik olin, ise nad prognoosivad ligi 10 miljonit juba 3 kuuga. icon_smile.gif Ega ma väga ei kahtlegi...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 14.06.2010 15:26:07 vasta tsitaadiga

Kui ühte telefonimudelit müüakse sellistes kogustes, siis peab ju kõikidele pessimistidele meelde tuletama, miljonid kärbsed ei saa eksida, sitt peab ju hea olema. Pessimistid võivad ta ju maha teha, öelda, et see on sõnnik, aga tundub, et see sõnnik on maitsev. Nii et teised võivad ju oma pori edasi närida ja mitte siin tühja kraaksuda. Parim, mida Apple on teinud, iPhonel on andunud fännid ja vihkajad, see ju parim, mida võib soovida, keegi pole ükskõikne. Seda tahaksid enamus telefonitootjaid, et mudel, mis välja lastakse, ei kaoks massi sisse ära, et ainult mõned tuhanded friigid seda hindaksid.
Ise kasutan juba pea kolm aastat iPhone 2G ja nüüd kindlasti ostan 4G, sest vahepealsed katsetused Samsungiga ja Nokia N seeriaga tähendasid minu jaoks mitmepäevaseid manuaali lugemisi, aru saamata, miks lihtsad asjad on keeruliseks aetud. Mõlemad siiski peresse jäänud, Samsung siiski varutoruks alandatud. Ütleks veel, et Nokia pole üldse odav, päris kirve hinnaga kuude lõikes ja lisaks tulevad kõned ja andmeside, nii et kuumaks pole aktiivse kastamise juures üldsegi odavam.
Seoses videkõnedega on see, et võibolla Viru keskuses saab sellega korralikult hakkama, Peipsi äärest Tartusse ei õnnestunud kohe mitte, nii et arvestades, et ainult USA on üle 8 ruutkilomeetri suur, ei maksa kisa tõsta, miks on videkõne praegu nuditud.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 14.06.2010 17:05:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas nüüd just enda oma kiidan nii väga...
Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida MINU praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles...

icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.06.2010 19:49:25 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
tsitaat:
Heh, veidi vale suunaga. Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida mu praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles icon_razz.gif
Seljuhul kõik korras ju, milleks siis aega kulutada iPhone laitmisega? See peaks ju täiesti külmaks jätma.. icon_rolleyes.gif
Konkurentidel tasub alati silm peal hoida icon_smile.gif
earthbeat kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Kas nüüd just enda oma kiidan nii väga...
Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida MINU praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles...

icon_lol.gif
Ära saa valesti aru. Suvalisele tondile ma n900't ei soovitaks, see pigem suunatud "isetegijatele", sama papi eest saab märksa asisemaid telefone mil rohkem "tavainimese" funktsioone küljes
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.06.2010 20:52:15 vasta tsitaadiga

on vaja ipod touchi parandajat!

Pilti ette ei võta!

äkkii aku vms. oleks vaja kes vaataks üle! on siin äkki keegi või oskab keegi soovitada?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 23:09:15 vasta tsitaadiga

Võin üle vaadata. iPhone'e küll juba elustanud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 15.06.2010 14:52:46 vasta tsitaadiga

tõsi ta on nokiad on ammu juba languses varem olid populaarsed veel kui olid 5110,3310 jne mida uuemad tulnud pole populaarsust võitnud,aga samsungid ja htc-d on minu silmis nokiatest kõvasti ettepoole saanud,aga iphone-ga tõesti meediakära on suurim alati, teised mobiilid pole suutnud meediates mingit vastupanu osutada icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 15.06.2010 15:23:48 vasta tsitaadiga

Nüüd saab siis UK's juba ettetellimist sooritada, 16GB mudeli eest küsitakse £499, mis teeb eesti rahas umbes 9400EEK.
Link
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 16:09:05 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
Nüüd saab siis UK's juba ettetellimist sooritada, 16GB mudeli eest küsitakse £499, mis teeb eesti rahas umbes 9400EEK.
Link

In Europe you can buy a SIM-free device for 629 (16GB) or 739 (32GB) euro

(ehk kui kurss on 15.65 siis 16gb = 9843,85kr ja 32gb = 11565,35kr)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 16:56:39 vasta tsitaadiga

saan ma aru, et UK myyb sellise hinnaga ilma siduva lepingu ja operaatori lukua ehk marsi poodi, lao papp letti ja jaluta minema?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 16:57:07 vasta tsitaadiga

said õigesti aru.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 17:20:50 vasta tsitaadiga

Kes UK-sse läheb lähiajal ja plaanib sealt tuua, siis oleksin raudpolt ostja!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.