|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
09.06.2010 16:33:46
|
|
|
| keegi aidata saaks? kuida muuta theme, praegu must, tahaks muud, see nagu mis oleks taga!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
09.06.2010 17:14:51
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| keegi aidata saaks? kuida muuta theme, praegu must, tahaks muud, see nagu mis oleks taga! |
Cydiast tõmba endale Winterboard ja "Themes" kausta alt ükskõik milline teema.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.06.2010 20:32:32
|
|
|
Kuradi hiinlased on uimaseks jäänud, vaatasin siin-seal ringi aga polegi veel 4G klooni müügil.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
09.06.2010 21:15:19
|
|
|
Küll nad jõuavad. Ühe klooni prototüüp juba valmis. Hmm, huvitav kas see leiti ka baarist?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.06.2010 21:22:50
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
| Sõber ütles, et suht mõttetu vidin on iPad |
Kas see sõber, kes oskab sinu "imetelefoniga" pilte teha
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
09.06.2010 21:29:25
|
|
|
Ei, siinne üks foorumi kasutaja. Aga tal oleks vist häbi kui ma avalikustaks ta nime ja seda ma ei tee.
_________________ iPawnzor |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
09.06.2010 21:33:59
|
|
|
| I'm pretty sure he will!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
09.06.2010 23:22:23
|
|
|
| Wreckie kirjutas: |
| Mihkel^^ kirjutas: |
| keegi aidata saaks? kuida muuta theme, praegu must, tahaks muud, see nagu mis oleks taga! |
Cydiast tõmba endale Winterboard ja "Themes" kausta alt ükskõik milline teema. |
seal head küll midagi pole, tahaks ainult tagust sinna, aga seal on kõik mingid mis muudavad tähed ära ja lock picturer muudavad ära.. sooviks sellist, nagu stevie jobsil seal oli:D kui tegi interviud vms kivine tagus või sellist
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
09.06.2010 23:33:52
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| Wreckie kirjutas: |
| Mihkel^^ kirjutas: |
| keegi aidata saaks? kuida muuta theme, praegu must, tahaks muud, see nagu mis oleks taga! |
Cydiast tõmba endale Winterboard ja "Themes" kausta alt ükskõik milline teema. |
seal head küll midagi pole, tahaks ainult tagust sinna, aga seal on kõik mingid mis muudavad tähed ära ja lock picturer muudavad ära.. sooviks sellist, nagu stevie jobsil seal oli:D kui tegi interviud vms kivine tagus või sellist |
Ametlikult saad seda homescreeni tausta iOS 4-s vahetada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.06.2010 08:48:21
|
|
|
| ot: |
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
10.06.2010 10:23:05
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| ot: |
Spoiler 
|
|
| ot: |
fuhh kui kole võrreldes õige versiooniga |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
10.06.2010 11:19:23
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
| Ei, siinne üks foorumi kasutaja. Aga tal oleks vist häbi kui ma avalikustaks ta nime ja seda ma ei tee. |
Ma tean, et mina see ei olnud, kuid ka mina leian, et iPad on mõttetu. Minujaoks.
Millal uus iFöön Eestisse jõuab?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
10.06.2010 11:34:03
|
|
|
See Hiina ipad näeb välja võimsam, kui tavaline. Kasutab Windows 7'et mitte ei ole mingi hiiglaslik iphone. Lisaks on veel kaamera (kuigi see on täielik pask). Aga põhiline on just normaalne kõvaketas, sest ipad'il on küll see suurus imeväike ja et saada juba natukene juurde peab maksma rõveda hinna. Lisaks paistab, et see sööb ka USB'si.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
10.06.2010 23:53:58
|
|
|
Kui sa küsid, on raske, siis ära hakka ise puutuma.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
11.06.2010 00:01:40
|
|
|
| no ma pole enne teinud, tahaks teada, kas see mingi väga keeruline protseduur`?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
11.06.2010 00:08:12
|
|
|
Mina sellist asja ette küll ei võtaks, laseks ikka mõnel asjatundal ära teha.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hen-Ry
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006
|
11.06.2010 14:28:44
|
|
|
| Alustagem ikka sellest, mis iFööniga tegu ? 3G-l ja 3GS-il on see sama lihtne nagu lumme kusta. 2G-l on jah klaas digitizeri külge liimitud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
11.06.2010 15:41:50
|
|
|
| 3g on, 16gb versioon
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
11.06.2010 15:48:30
|
|
|
| kui ma vahetan, siis vahetaks taguse ka ära natukene viisakama vastu, siis prooviks vanaga teha nii, nagu eelpool mainiti
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
12.06.2010 12:18:25
|
|
|
explode, ja maksab 3000 eek
Kindlasti on lolle, kes langevad ohvriks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.06.2010 22:09:11
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
Miks pole kuskil kirjas, et mitme GHz prose tuleb? Ei usu, et mingu WM OS võimsam prose on. Mul 1ghz prose ja ekraan 4.1'' nii,et owned iphone.  |
3.5" on taskuseadme jaoks veel täpselt paras. 4" HTC HD2 on IMHO juba jube labidas. Sinu Toshibast rääkimata. Sometimes bigger aint better...
| Ho Ho kirjutas: |
| Kui veel veidi kiruda siis kui palju potentsiaali näevad inimesed tolles videokõnes kui see töötab ainult kahe iphone4 vahel? |
Ma pakun, et iPhone 4 müüakse aasta jooksul minimaalselt 5-10 miljonit. Nii et on, mille vahel kõnesid teha. Oskad sa öelda, palju neid Nokia N900-sid praeguseks müüdud on? Suht vähe vist? Miks? Sest tundub tavakodanikule pisut liiga keeruline friigitelefon? iPhone'i võlu ongi algusest peale olnud see, et tehniliselt keerulised asjad saavad lihtsalt tehtud. See, et seadeid on friigi jaoks vähe, on tavakodaniku jaoks pluss. Olgem ausad, enamik asju on by default ikka krdi heaks tehtud. Seda võib jonnakalt võtta kui eelistuste pealesurumist, samas aga ka kui hoolitsust kasutaja eest.
Küll tulevad ka üle 3G võrgu videopilti saata lubavad rakendused, Apple ise lihtsalt ei paku hetkel seda, kuna ei suuda korralikku toimivust garanteerida. See on hetkel vaheaste, järgmiste softiversioonidega on alati võimalik asja muuta. See ei ole iPhone 4 rauas kinni.
| Dude . kirjutas: |
See Hiina ipad näeb välja võimsam, kui tavaline. Kasutab Windows 7'et mitte ei ole mingi hiiglaslik iphone. Lisaks on veel kaamera (kuigi see on täielik piix). Aga põhiline on just normaalne kõvaketas, sest ipad'il on küll see suurus imeväike ja et saada juba natukene juurde peab maksma rõveda hinna. Lisaks paistab, et see sööb ka USB'si. |
Jaaaa, W7, kaamera, normaalne kõvaketas ja USB-d. Maru tore. Huvitav, miks siiski eelistatakse palju kallima hinnaga iPad'e osta? Sest tal on näpuga opereerimiseks mugav OS, mitte W7, mis on loodud tööks hiirega, superhea capactive ekraan, mitte tundetu resistive junn, mida täpsemaks tegevuseks pulgaga torkima peab, rääkimata tänapäevasest liikuvate osadeta flash-storage'ist jne jne.
Üldiselt, iPad'i teema on siin, mie loe ja hari end.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.06.2010 23:11:54
|
|
|
| iPad`i ma ei kiidaks, kuid paraku pole peale Androidi tabletile hetkel midagi näpusõbralikku. Seega tõesti, kui sa ei ole tõsine tööinimene, siis win7 on pigem sulle nikerdis. Ja kahjuks on Hiina Android tahvlid 1.6 versiooniga ja kehva akuga. Kuid nagu me teame, on oodata ka lõpuks midagi asjalikku natukene pühendunumatelt ja asjalikematelt tegelastelt.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.06.2010 11:38:32
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Kui veel veidi kiruda siis kui palju potentsiaali näevad inimesed tolles videokõnes kui see töötab ainult kahe iphone4 vahel? |
Ma pakun, et iPhone 4 müüakse aasta jooksul minimaalselt 5-10 miljonit. Nii et on, mille vahel kõnesid teha. |
Maailma mastaabis on see ikka üsnagi pisike arv.
| rex kirjutas: |
| Oskad sa öelda, palju neid Nokia N900-sid praeguseks müüdud on? Suht vähe vist? Miks? |
Ehk seetõttu, et tegu oli Nokia eksperimentaaltelefoniga Maemo/Meego testimiseks? Või tegelikult küll liigitatakse seda aparaati hoopis internet tablet'iks
| rex kirjutas: |
| superhea capactive ekraan, mitte tundetu resistive junn, mida täpsemaks tegevuseks pulgaga torkima peab |
Hm, võibolla mäletan valesti kuid kas mitte polnud resistive ekraani täpsus kõrgem, kui capacitive oma? Muidugi capacitive üks miinusteks on, et seda saab kasutada ainult sõrmega nühkides, igasugu muud abivahendid võid ära unustada. Ehk siis kui mingit rasvast pitsat järad ja keegi helistab on valik kas telefoni pesta või pulka
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
13.06.2010 12:07:54
|
|
|
| tsitaat: |
Hm, võibolla mäletan valesti kuid kas mitte polnud resistive ekraani täpsus kõrgem, kui capacitive oma? Muidugi capacitive üks miinusteks on, et seda saab kasutada ainult sõrmega nühkides, igasugu muud abivahendid võid ära unustada. Ehk siis kui mingit rasvast pitsat järad ja keegi helistab on valik kas telefoni pesta või pulka icon_razz.gif
|
Minumeelest on tehtud küll pulki, mis töötavad ka..
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
13.06.2010 14:07:08
|
|
|
| Jap, on küll neid "lahedaid" pliiatseid ka iPhone jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.06.2010 14:08:11
|
|
|
Aga mitte ükski lahe pliiats ei käi muhedalt iPhone enda sisse
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.06.2010 15:09:53
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Ehk siis kui mingit rasvast pitsat järad ja keegi helistab on valik kas telefoni pesta või pulka  |
Sõrmenukk toimib hästi. Ma tavaliselt ei ole pitsat järades küünarnukkideni rasvane. Või siis helistan hiljem tagasi. Minu jaoks ei ole ükski kõne nii oluline, et ma peaks sellele ükskõik mis tegevuse vahelt vastama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
13.06.2010 15:53:06
|
|
|
| Kui sõrmed rasvased, siis sõrmenukiga iPhone ekraani peal toimetada palju kergem, kui mingi nuppudega telefoniga või Nokia resistive ekraanidega, kus pead päris kõvasti nukkidega suruma.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
13.06.2010 16:25:51
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| *niuniuniu* |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.06.2010 16:33:12
|
|
|
@ jyrisa. See väljend on küll maru kulunud, aga pilt pani südamest naerma. Lahe sall ka veel tüübil.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.06.2010 20:18:17
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| *niuniuniu* |
Spoiler 
|
Heh, veidi vale suunaga. Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida mu praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
13.06.2010 20:22:15
|
|
|
kui käed on rasvased siis on iga telefoni kättevõtmisel sama probleem ju
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
13.06.2010 20:41:24
|
|
|
| tsitaat: |
Heh, veidi vale suunaga. Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida mu praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles icon_razz.gif
|
Seljuhul kõik korras ju, milleks siis aega kulutada iPhone laitmisega? See peaks ju täiesti külmaks jätma..
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
13.06.2010 22:33:54
|
|
|
| Wreckie kirjutas: |
| tsitaat: |
Heh, veidi vale suunaga. Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida mu praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles icon_razz.gif
|
Seljuhul kõik korras ju, milleks siis aega kulutada iPhone laitmisega? See peaks ju täiesti külmaks jätma..  |
mingid ego probleemid ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
14.06.2010 15:26:07
|
|
|
Kui ühte telefonimudelit müüakse sellistes kogustes, siis peab ju kõikidele pessimistidele meelde tuletama, miljonid kärbsed ei saa eksida, sitt peab ju hea olema. Pessimistid võivad ta ju maha teha, öelda, et see on sõnnik, aga tundub, et see sõnnik on maitsev. Nii et teised võivad ju oma pori edasi närida ja mitte siin tühja kraaksuda. Parim, mida Apple on teinud, iPhonel on andunud fännid ja vihkajad, see ju parim, mida võib soovida, keegi pole ükskõikne. Seda tahaksid enamus telefonitootjaid, et mudel, mis välja lastakse, ei kaoks massi sisse ära, et ainult mõned tuhanded friigid seda hindaksid.
Ise kasutan juba pea kolm aastat iPhone 2G ja nüüd kindlasti ostan 4G, sest vahepealsed katsetused Samsungiga ja Nokia N seeriaga tähendasid minu jaoks mitmepäevaseid manuaali lugemisi, aru saamata, miks lihtsad asjad on keeruliseks aetud. Mõlemad siiski peresse jäänud, Samsung siiski varutoruks alandatud. Ütleks veel, et Nokia pole üldse odav, päris kirve hinnaga kuude lõikes ja lisaks tulevad kõned ja andmeside, nii et kuumaks pole aktiivse kastamise juures üldsegi odavam.
Seoses videkõnedega on see, et võibolla Viru keskuses saab sellega korralikult hakkama, Peipsi äärest Tartusse ei õnnestunud kohe mitte, nii et arvestades, et ainult USA on üle 8 ruutkilomeetri suur, ei maksa kisa tõsta, miks on videkõne praegu nuditud.
_________________ Kui maailm on lava, kus siis publik istub? |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
14.06.2010 17:05:15
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Kas nüüd just enda oma kiidan nii väga...
Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida MINU praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles... |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.06.2010 19:49:25
|
|
|
| Wreckie kirjutas: |
| tsitaat: |
| Heh, veidi vale suunaga. Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida mu praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles icon_razz.gif |
Seljuhul kõik korras ju, milleks siis aega kulutada iPhone laitmisega? See peaks ju täiesti külmaks jätma..  |
Konkurentidel tasub alati silm peal hoida
| earthbeat kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Kas nüüd just enda oma kiidan nii väga...
Hetkel ei tea ainsamatki telefoni, mis suudaks kaugeltki konkureerida MINU praegusega ning iphone on selles reas üsnagi kaugel tagumises pooles... |
 |
Ära saa valesti aru. Suvalisele tondile ma n900't ei soovitaks, see pigem suunatud "isetegijatele", sama papi eest saab märksa asisemaid telefone mil rohkem "tavainimese" funktsioone küljes
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
14.06.2010 20:52:15
|
|
|
on vaja ipod touchi parandajat!
Pilti ette ei võta!
äkkii aku vms. oleks vaja kes vaataks üle! on siin äkki keegi või oskab keegi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
14.06.2010 23:09:15
|
|
|
| Võin üle vaadata. iPhone'e küll juba elustanud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
15.06.2010 14:52:46
|
|
|
tõsi ta on nokiad on ammu juba languses varem olid populaarsed veel kui olid 5110,3310 jne mida uuemad tulnud pole populaarsust võitnud,aga samsungid ja htc-d on minu silmis nokiatest kõvasti ettepoole saanud,aga iphone-ga tõesti meediakära on suurim alati, teised mobiilid pole suutnud meediates mingit vastupanu osutada
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
15.06.2010 15:23:48
|
|
|
Nüüd saab siis UK's juba ettetellimist sooritada, 16GB mudeli eest küsitakse £499, mis teeb eesti rahas umbes 9400EEK.
Link
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
15.06.2010 16:09:05
|
|
|
| Wreckie kirjutas: |
Nüüd saab siis UK's juba ettetellimist sooritada, 16GB mudeli eest küsitakse £499, mis teeb eesti rahas umbes 9400EEK.
Link |
In Europe you can buy a SIM-free device for 629 (16GB) or 739 (32GB) euro
(ehk kui kurss on 15.65 siis 16gb = 9843,85kr ja 32gb = 11565,35kr)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
15.06.2010 16:56:39
|
|
|
| saan ma aru, et UK myyb sellise hinnaga ilma siduva lepingu ja operaatori lukua ehk marsi poodi, lao papp letti ja jaluta minema?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
15.06.2010 16:57:07
|
|
|
| said õigesti aru.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
15.06.2010 17:20:50
|
|
|
| Kes UK-sse läheb lähiajal ja plaanib sealt tuua, siis oleksin raudpolt ostja!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|