|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
29.05.2010 19:29:28
|
|
|
Lisaks juurde, et Conaxi moodul tuleb ka CA pessa toppida, et sinna kaardi saaks sisestada.
Kusjuures oli just huvitav kogemus, et moodul kooles maha, peale ~3/4 aastat kasutamist. Mergest anti õnneks kohe uus vastu, niiet garantiicase'i taga ootamise ajakulu oli 0.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.05.2010 22:40:17
|
|
|
Vaatan, et starmani digi edastab ETV pilti formaadis 16:9, Nagu õiget pilti ilma ülemise ja alumise musta ääreta. Mõnus vaadata kohe, autoformat ei pea pilti sättima, pilt tundub kuidagi selgem ka. Samas analoog etv`l on mustad ääred olemas ja telekas peab neid eemaldama. Läheks teised kanalid ka sellesse resiimi. Huvitav kas neil kellel on starmani digi boks ja telekas on 4:3 kas neil on siis digi ETV vaadates näod kitsad
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.05.2010 22:45:06
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Vaatan, et starmani digi edastab ETV pilti formaadis 16:9, Nagu õiget pilti ilma ülemise ja alumise musta ääreta. Mõnus vaadata kohe, autoformat ei pea pilti sättima, pilt tundub kuidagi selgem ka. Samas analoog etv`l on mustad ääred olemas ja telekas peab neid eemaldama. Läheks teised kanalid ka sellesse resiimi. Huvitav kas neil kellel on starmani digi boks ja telekas on 4:3 kas neil on siis digi ETV vaadates näod kitsad  |
Miks peaks? Digibox letterboxib ära või siis televusser ise.
Minul on küll elioni digi kuid boxi seadetest on pandud et mul televusser 16:9 (selleks et digibox letterboxi ei teeks). Televusser teeb seda ise. (4:3 CRT vusser mul).
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
29.05.2010 23:34:33
|
|
|
Mul Starmani analoogkaabel, telekaks 4:3 kinekas ja ETV on mustade äärtega.
Lülitasin YLE peale ja seal on pilt selgem ja üle terve ekraani + lisaks heli tunduvalt võimsam/parem.
Kes on süüdi?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
29.05.2010 23:37:22
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Mul Starmani analoogkaabel, telekaks 4:3 kinekas ja ETV on mustade äärtega.
Lülitasin YLE peale ja seal on pilt selgem ja üle terve ekraani + lisaks heli tunduvalt võimsam/parem.
Kes on süüdi?  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
29.05.2010 23:51:39
|
|
|
Ma ise poole aruga mõtlen, et lihtsalt ETV kannabki üle 16:9 ja YLE 4:3
Muud võimalust vist pole?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.05.2010 23:57:10
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Ma ise poole aruga mõtlen, et lihtsalt ETV kannabki üle 16:9 ja YLE 4:3
Muud võimalust vist pole? |
Mina ei tea mida starman nende yle kanalitega analoogis teeb kuid elioni digis on nii etv kui ka yle 16:9
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
30.05.2010 00:19:54
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
Lisaks juurde, et Conaxi moodul tuleb ka CA pessa toppida, et sinna kaardi saaks sisestada.
Kusjuures oli just huvitav kogemus, et moodul kooles maha, peale ~3/4 aastat kasutamist. Mergest anti õnneks kohe uus vastu, niiet garantiicase'i taga ootamise ajakulu oli 0.  |
Ehk siis ikkagi ainult DVB-C telekast ei piisa? Paljudel telekatel ju seda CA pesa pole ja moodul maksab ise ka midagi...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.05.2010 09:12:10
|
|
|
ilma CA pesata DVB-T või -C tuuneriga telerit pole olemas.
Starmanil on lahti ainult ETV, ehk ilma mooduli ja kaardita näed ainult seda.
STV'l peaks olema rohem lahtisi kanaleid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
30.05.2010 09:53:16
|
|
|
| OK. Tänud. Vaatasin, et Starman pakub ise ka Conax moodulit 799.- eest.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
30.05.2010 11:10:48
|
|
|
| ETV läks ise 16:9 -le hiljuti. Et kui sul on 4:3 telekas ja moonutamata tahad kogu pilti näha siis peavadki nüüd mustad ääred olemas üleval ja all. sellega seoses veel see hea, et ETV HD ka nüüd norm formaadis aga selle kvaliteediga on probleeme. Hakib ja hääl ajab jama. Starman juba saabki selle signaali vigasena ETV/Levira poolt.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennine
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2006
|
30.05.2010 12:18:03
|
|
|
| white kirjutas: |
| ETV läks ise 16:9 -le hiljuti. Et kui sul on 4:3 telekas ja moonutamata tahad kogu pilti näha siis peavadki nüüd mustad ääred olemas üleval ja all. sellega seoses veel see hea, et ETV HD ka nüüd norm formaadis aga selle kvaliteediga on probleeme. Hakib ja hääl ajab jama. Starman juba saabki selle signaali vigasena ETV/Levira poolt. |
starmani ETV HD ei ole norm formaadis, ETV seevastu aga on korrektne 16:9
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
31.05.2010 02:36:00
|
|
|
| merku kirjutas: |
| OK. Tänud. Vaatasin, et Starman pakub ise ka Conax moodulit 799.- eest. |
Saab ka vähe soodsamalt. Elion ja OnOff.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
31.05.2010 13:59:10
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| merku kirjutas: |
| OK. Tänud. Vaatasin, et Starman pakub ise ka Conax moodulit 799.- eest. |
Saab ka vähe soodsamalt. Elion ja OnOff. |
Toetavad need CAS7-t ?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
31.05.2010 16:07:52
|
|
|
| Elioni oma ei toeta. Ainult CAS-5.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
31.05.2010 21:59:19
|
|
|
Kunagi nagu Starmani klienditoest väideti, et ei pea CAS7 olema..
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
31.05.2010 22:48:32
|
|
|
| hetkel Conax CAS7 peal
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.06.2010 15:30:55
|
|
|
link :: starman
Uus telekanal Sony Entertainment Television
Täna, 1. juunil lisandus meie programmivalikusse uus filmi- ja seriaalikanal Sony Entertainment Television, mida saab vaadata ka eestikeelsete subtiitritega.
Ajaviitefilmidele ja seriaalidele keskenduvat telekanalit Sony Entertainment Television näevad nii KODU kaabel-tv ja digi-tv kui ka tavaantenniga vaadatava digitaaltelevisiooni ZUUMtv kliendid üle Eesti. Uus kanal lisati Starmani klientide programmivalikusse ilma täiendava tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.06.2010 17:01:19
|
|
|
| Täielik saast. Mitte ühtegi sarja ei vaataks sealt hetkel käimasolevatest.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
02.06.2010 20:43:23
|
|
|
| DjFreeze kirjutas: |
| on siis hea kanal.. |
Kui K1 ja K1 HD Eesti supakad saavad siis ei anna vast võrrelda ka ...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
03.06.2010 13:48:17
|
|
|
| Oli mul ainukesena hommikust siiamaani starmani internet ja telefon katki? Mustamäe asukohaks
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
03.06.2010 14:19:05
|
|
|
| Mustamäe ja kõik on toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
03.06.2010 17:13:00
|
|
|
| mul ka läks mustamäel internet ära. Siiamaani pole tagasi tulnud. Aga pole hullu.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
03.06.2010 17:33:46
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Täielik saast. Mitte ühtegi sarja ei vaataks sealt hetkel käimasolevatest. |
Mulle isiklikult küll meeldib. Tulevad nii mõnedki head sarjad (Kaks ja poolt meest, Kuni surm meid lahutab jms).
Eesti kanalite pealt enamasti mingid seebikad ja krimiuudised või kui on mõni hea sari, siis need hakkavad enamasti liiga hilja töölkäija jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.06.2010 18:21:57
|
|
|
| No ütlen siis kohe välja. Ma ei vaataks sarju telekast niikuinii. Esiteks pole aega iga päev samal ajal kodus olla. Teiseks ei viitsi nii kaua oodata kuni telekasse need tulevad. Ja kolmandaks on reklaamid mille pärast ma TV üldse ei vaata põhimõtteliselt. Sony kanalil neid vististsi ei pidanud olema,seega see langeb ära. Sarju vaatan siis kui endal aega on ja oma arvutist. Ja kipub nii olema et mitmeid osi korraga.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
04.06.2010 00:24:29
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| No ütlen siis kohe välja. Ma ei vaataks sarju telekast niikuinii. Esiteks pole aega iga päev samal ajal kodus olla. Teiseks ei viitsi nii kaua oodata kuni telekasse need tulevad. Ja kolmandaks on reklaamid mille pärast ma TV üldse ei vaata põhimõtteliselt. Sony kanalil neid vististsi ei pidanud olema,seega see langeb ära. Sarju vaatan siis kui endal aega on ja oma arvutist. Ja kipub nii olema et mitmeid osi korraga. |
Soovita Starmanil see kanal kinni panna. Sa nagunii seda ei vaata, mis tast siis hoida..
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
07.06.2010 11:24:16
|
|
|
Püstakusse ukse taha tekkis Starmani karp. Ehk saab nüüd kaablit meil lõpuks.
Aga kohe dilemma, kas Elioni kodulahendus vahetada ümber?
Haige mängurina tahaks pingi alla saada Kuidas sellega Starmanil on?
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agsel
HV vaatleja
liitunud: 24.12.2003
|
07.06.2010 14:32:07
probleem seadmete tagastamisel |
|
|
| kas kellelgi on olnud probleemi starmanile seadmete tagastamisel? olen olnud klient 2-3 aastat. igakuiselt maksan 100 eek seadme renti. nüüd tagastamisel digiboksi peal on paar kriimu. seade muidu täitsa korras. nüüd tahavad, et ma selle seadme täishinnaga välja ostan. väidetavalt on seade "rikutud". milleks ma siis seda 100 eek/kuu maksan? kui 10 aastat kasutan seadet, siis pean tagastamisel ikka täishinnaga välja ostma? saan aru, kui mingi jääkväärtuse pean tasuma vm. ma olen rendiga juba seadmehinna mitmekordselt tasunud. on kellelgi kogemusi sarnase probleemiga? kuidagi nadi oleks nüüd see seade välja osta. pealegi pole mul sellega midagi teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
07.06.2010 14:59:43
|
|
|
Küsi neilt kirjalikult seda "nõuet".
Lepingu kohaselt peab-Lepingu lõppemisel tagastama Seadme Starmanile seisundis, milles ta selle sai,
arvestades normaalset kulumist.
Tuleb siis "normaalse kulumise" teemal kembelda.
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
07.06.2010 15:28:36
Re: probleem seadmete tagastamisel |
|
|
| agsel kirjutas: |
| ..... nüüd tagastamisel digiboksi peal on paar kriimu. seade muidu täitsa korras. nüüd tahavad, et ma selle seadme täishinnaga välja ostan. väidetavalt on seade "rikutud".... |
Kui kontoris käisid, ega seal mingit reklaaminänni vedelenud???
Mõni starmani või zoomi logoga kleps sobiks väga hästi sinna kriimude peale.
Ja ütled, et nii oligi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
07.06.2010 16:34:32
|
|
|
| tsitaat: |
kas kellelgi on olnud probleemi starmanile seadmete tagastamisel? olen olnud klient 2-3 aastat. igakuiselt maksan 100 eek seadme renti. nüüd tagastamisel digiboksi peal on paar kriimu. seade muidu täitsa korras. nüüd tahavad, et ma selle seadme täishinnaga välja ostan. väidetavalt on seade "rikutud".
|
Minu silmis on Starman-i kliendisõbralikkus saavutanud uue taseme. Nüüd vaatan telakat ning surfan internetis hirmuga. Äkki leiavad, et PowerJuust on liiga kiiresti minule andmeid saatnud või ma ei ole nende "mõistlikkuse" printsiipi järginud ning esitavad lisaarve.
Aga arvan, et sa võiksid oma õnne veel kord proovida. Võib olla sattusid halval ajal - vale teenindajaga jutule. Kas ta teadis kindlasti, sinu rentimise pikkust?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
07.06.2010 19:27:00
|
|
|
alec, mina tunnen elionist puudust ja uues majas elion ei levi
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
07.06.2010 23:44:00
|
|
|
agsel, vast sattusid lihtsalt kehva teenidaja peale vms.
Kui ma digiboxi tagasi viisin, siis tollel oli isegi üks kummist jalg alt lahti tulnud (st. pistsin küll tasku, kui küsivad.. aga nii ta jäi), kuumast ja tolmust altpoolt kergelt kollaka tooni omandanud ja puldil paar kriimu, aga ei tehtud mingit probleemi. Kontrolliti ainult seerianumbri klappimist ja pold häda kedagist.
Proovi vast uuesti, ehk satub mõistlikum inimene seekord olema. Kui ikka mingit jura aetakse, siis vist tuleb neil lasta esitada kirjalikult reglamatsioonid, kus on selgelt sätestatud loomuliku kulumise ja rikutuse erinevused.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
08.06.2010 08:17:22
|
|
|
| alec kirjutas: |
Haige mängurina tahaks pingi alla saada Kuidas sellega Starmanil on? |
Starmani Superkolmik
kasutades Firefoxi
kasutades IE-d
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThiefMan
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2005
|
09.06.2010 00:39:34
|
|
|
Kas kellelgi on hetkel probleem starmani digi-kolmikpaketiga just USA suunalise ühendusega? Youtube'i videosid ei saa absoluutselt viimased päevad vaadata, nii aeglane lihtsalt.
Euroopaga ühendus hea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
09.06.2010 14:01:54
|
|
|
| kurask kirjutas: |
| Käisin seal uues starmanis tartus, küsisin oma kontorile äriinternetti, nad laiutasid käsi, tulin ära. |
palun seleta mulle lollile mis on "äriinternet" ja miks sulle tavaline ei sobinud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
09.06.2010 17:42:36
|
|
|
| ThiefMan kirjutas: |
Kas kellelgi on hetkel probleem starmani digi-kolmikpaketiga just USA suunalise ühendusega? Youtube'i videosid ei saa absoluutselt viimased päevad vaadata, nii aeglane lihtsalt.
Euroopaga ühendus hea. |
Just õhtuti peale kella 1700 on net koomas. Päeval on väga hea kõik.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
09.06.2010 21:25:21
|
|
|
meilboxi tuli kiri:
| tsitaat: |
Starman jagab kõigile tasuta ZUUMboxe!
Kindlasti olete juba teadlik sellest, et alates 1. juulist läheb Eesti täielikult üle digilevile.
Teie jaoks see mingeid lisamuresid ei tekita - Starmani kliendina saate oma lemmiksaateid edasi vaadata ka pärast digipöörde toimumist.
Kui Teil on aga sugulasi või sõpru, kes täna näevad vaid kolme Eesti kanalit (ETV, Kanal 2 ja TV3), siis suure tõenäosusega nemad pärast 1. juulit telepilti ei näe. Pärast digilevile üleminekut vajavad nad teleri vaatamiseks parimat digiboksi - ZUUMboxi.
ZUUMboxi hankimiseks on just praegu parim aeg, sest jagame neid TASUTA!
Selleks tuleb vaid helistada meie klienditeeninduse numbril 1770 või täita tellimisvorm otse meie veebilehel. |
mida see tähendab nüüd siis? kas on asi tasuta või on see "tasuta" ? mingi nõme konks, kuumaks või midagi sellist? ei usu et nad jagavad free stuffi ära...
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
09.06.2010 21:37:16
|
|
|
Tasuta lõunaid pole olemas.
Reklaam sakib täiega.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
09.06.2010 23:08:47
|
|
|
| Lisaks võin tuttavate kogemusele tuginedes öelda, et küll kulub raha uuele antennile ning antennivõimendile ja veel mingitele pisiasjadele, mis polnud väga väike summa. Erinevalt näiteks elionist - kui on tasuta kampaania, siis see ka on tasuta, mingeid "varjatud" lisakulutusi ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
09.06.2010 23:59:02
|
|
|
Varjatud polegi midagi. Tingimuseks on see, et 2a oled nende zoomTV klient + liitumistasu.
Elionil on ju samamoodi. Tähtajalise lepinguga seadmed tasuta.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
10.06.2010 12:11:36
|
|
|
Kui ikka antennisüsteemi pole, siis jah selle ehitamine maksab. Samas saab ka peale seda olema korralikult toimiv antenn. Summa oli minul kusagil 1000 kr ringis(mingit antenni majal eelnevalt ei olnud).
Ka elioni kaabli vedu maksaks, kui seda majani veetud pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
10.06.2010 13:38:01
|
|
|
| tsitaat: |
Ka elioni kaabli vedu maksaks, kui seda majani veetud pole
|
Elioni puhul maksad ainult enda eluruumis tehtava kaabelduse eest. Sinu korteri/maja välisukseni on sinu jaoks tasuta...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
11.06.2010 17:57:59
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| tsitaat: |
Ka elioni kaabli vedu maksaks, kui seda majani veetud pole
|
Elioni puhul maksad ainult enda eluruumis tehtava kaabelduse eest. Sinu korteri/maja välisukseni on sinu jaoks tasuta... |
Eks see ole Zoomi puhul samamoodi.. Lihtsalt telekast boxini on tasuta ja kaabeldus edasi (loe antenni paigaldus) maksab.
Samas, kui enne analoogi vaatasid, siis on antenn juba olemas. Ja kui olemasolev antenn digi jaoks ei kõlba, siis tõenäoliselt oli pilt ka analoogis suhteliselt vaatamiskõlbmatu.
Keegi muidugi ei keela poodi minna ja omale normaalne antenn muretseda ning ise üles panna.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.06.2010 22:27:51
|
|
|
Starman paneb hästi taaskord
| tsitaat: |
Starmani kliendid näevad tänavuse spordisuve tippsündmust jalgpalli MMi ühtekokku neljal telekanalil. Tõsistel tele- ja spordigurmaanidel soovitame vutilahinguid nautida HDTV formaadis detailideni selge pildi ja ruumilise stereoheliga.
Lisaks kodumaiste ETV ja ETV2 otseülekannetele saab Lõuna-Aafrikas peetavatele jalgpalli maailmameistrivõistlustele kaasa elada Eurospordi kanalitel, mis jõuavad Starmani kaabeltelevisiooni, digi-tv ning ZUUMtv klientideni. |
http://www.starman.ee/meediablogi/starman-toob-jalgpalli-mmi-vaatajateni-seningematus-detailsuses
Ainuke viga on et Eurosport ei näita jalkat, seal vaid väikesed kokkuvõtted
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.06.2010 23:16:06
|
|
|
seda isegi vaatasin, et eurosport ei kanna mänge üle - võibolla ainult finaale?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
11.06.2010 23:25:24
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Starman paneb hästi taaskord
| tsitaat: |
Starmani kliendid näevad tänavuse spordisuve tippsündmust jalgpalli MMi ühtekokku neljal telekanalil. Tõsistel tele- ja spordigurmaanidel soovitame vutilahinguid nautida HDTV formaadis detailideni selge pildi ja ruumilise stereoheliga.
Lisaks kodumaiste ETV ja ETV2 otseülekannetele saab Lõuna-Aafrikas peetavatele jalgpalli maailmameistrivõistlustele kaasa elada Eurospordi kanalitel, mis jõuavad Starmani kaabeltelevisiooni, digi-tv ning ZUUMtv klientideni. |
http://www.starman.ee/meediablogi/starman-toob-jalgpalli-mmi-vaatajateni-seningematus-detailsuses
Ainuke viga on et Eurosport ei näita jalkat, seal vaid väikesed kokkuvõtted  |
Pärast seda, kui lause "sada mega sekundis" muutus pärast tingimuste läbilugemist lauseks "sada mega sekundiKs" ei maksa selle firma puhul mittemillegi üle imestada.
Kui keegi tunneb ennast petetuna, siis võib proovida ametivõimudega suhelda. Kontaktandmed lingil: http://www.tarbijakaitse.ee/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
12.06.2010 14:47:49
|
|
|
| libe kirjutas: |
| seda isegi vaatasin, et eurosport ei kanna mänge üle - võibolla ainult finaale? |
| ot: |
see jah imelik, muidu enamus ajast suvel just suvaline jalgpall sealt tulebki, kui just mõnda tuuri, tennise- või kergejõustikuvõistlust ei toimu... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|