Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 29.05.2010 19:29:28 vasta tsitaadiga

Lisaks juurde, et Conaxi moodul tuleb ka CA pessa toppida, et sinna kaardi saaks sisestada.
Kusjuures oli just huvitav kogemus, et moodul kooles maha, peale ~3/4 aastat kasutamist. Mergest anti õnneks kohe uus vastu, niiet garantiicase'i taga ootamise ajakulu oli 0. thumbs_up.gif

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 22:40:17 vasta tsitaadiga

Vaatan, et starmani digi edastab ETV pilti formaadis 16:9, Nagu õiget pilti ilma ülemise ja alumise musta ääreta. Mõnus vaadata kohe, autoformat ei pea pilti sättima, pilt tundub kuidagi selgem ka. Samas analoog etv`l on mustad ääred olemas ja telekas peab neid eemaldama. Läheks teised kanalid ka sellesse resiimi. Huvitav kas neil kellel on starmani digi boks ja telekas on 4:3 kas neil on siis digi ETV vaadates näod kitsad icon_smile.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 22:45:06 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Vaatan, et starmani digi edastab ETV pilti formaadis 16:9, Nagu õiget pilti ilma ülemise ja alumise musta ääreta. Mõnus vaadata kohe, autoformat ei pea pilti sättima, pilt tundub kuidagi selgem ka. Samas analoog etv`l on mustad ääred olemas ja telekas peab neid eemaldama. Läheks teised kanalid ka sellesse resiimi. Huvitav kas neil kellel on starmani digi boks ja telekas on 4:3 kas neil on siis digi ETV vaadates näod kitsad icon_smile.gif
Miks peaks? Digibox letterboxib ära või siis televusser ise.

Minul on küll elioni digi kuid boxi seadetest on pandud et mul televusser 16:9 (selleks et digibox letterboxi ei teeks). Televusser teeb seda ise. (4:3 CRT vusser mul).

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 23:34:33 vasta tsitaadiga

Mul Starmani analoogkaabel, telekaks 4:3 kinekas ja ETV on mustade äärtega.
Lülitasin YLE peale ja seal on pilt selgem ja üle terve ekraani + lisaks heli tunduvalt võimsam/parem.
Kes on süüdi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 29.05.2010 23:37:22 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Mul Starmani analoogkaabel, telekaks 4:3 kinekas ja ETV on mustade äärtega.
Lülitasin YLE peale ja seal on pilt selgem ja üle terve ekraani + lisaks heli tunduvalt võimsam/parem.
Kes on süüdi? icon_biggrin.gif

ot:
ansip
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 23:51:39 vasta tsitaadiga

Ma ise poole aruga mõtlen, et lihtsalt ETV kannabki üle 16:9 ja YLE 4:3
Muud võimalust vist pole?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 23:57:10 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Ma ise poole aruga mõtlen, et lihtsalt ETV kannabki üle 16:9 ja YLE 4:3
Muud võimalust vist pole?
Mina ei tea mida starman nende yle kanalitega analoogis teeb kuid elioni digis on nii etv kui ka yle 16:9
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 00:19:54 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Lisaks juurde, et Conaxi moodul tuleb ka CA pessa toppida, et sinna kaardi saaks sisestada.
Kusjuures oli just huvitav kogemus, et moodul kooles maha, peale ~3/4 aastat kasutamist. Mergest anti õnneks kohe uus vastu, niiet garantiicase'i taga ootamise ajakulu oli 0. thumbs_up.gif


Ehk siis ikkagi ainult DVB-C telekast ei piisa? Paljudel telekatel ju seda CA pesa pole ja moodul maksab ise ka midagi...
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 09:12:10 vasta tsitaadiga

ilma CA pesata DVB-T või -C tuuneriga telerit pole olemas.
Starmanil on lahti ainult ETV, ehk ilma mooduli ja kaardita näed ainult seda.
STV'l peaks olema rohem lahtisi kanaleid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 09:53:16 vasta tsitaadiga

OK. Tänud. Vaatasin, et Starman pakub ise ka Conax moodulit 799.- eest.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 30.05.2010 11:10:48 vasta tsitaadiga

ETV läks ise 16:9 -le hiljuti. Et kui sul on 4:3 telekas ja moonutamata tahad kogu pilti näha siis peavadki nüüd mustad ääred olemas üleval ja all. sellega seoses veel see hea, et ETV HD ka nüüd norm formaadis aga selle kvaliteediga on probleeme. Hakib ja hääl ajab jama. Starman juba saabki selle signaali vigasena ETV/Levira poolt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennine
HV vaatleja
tennine

liitunud: 10.01.2006




sõnum 30.05.2010 12:18:03 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
ETV läks ise 16:9 -le hiljuti. Et kui sul on 4:3 telekas ja moonutamata tahad kogu pilti näha siis peavadki nüüd mustad ääred olemas üleval ja all. sellega seoses veel see hea, et ETV HD ka nüüd norm formaadis aga selle kvaliteediga on probleeme. Hakib ja hääl ajab jama. Starman juba saabki selle signaali vigasena ETV/Levira poolt.

starmani ETV HD ei ole norm formaadis, ETV seevastu aga on korrektne 16:9 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 31.05.2010 02:36:00 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
OK. Tänud. Vaatasin, et Starman pakub ise ka Conax moodulit 799.- eest.

Saab ka vähe soodsamalt. Elion ja OnOff.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 13:59:10 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
merku kirjutas:
OK. Tänud. Vaatasin, et Starman pakub ise ka Conax moodulit 799.- eest.

Saab ka vähe soodsamalt. Elion ja OnOff.


Toetavad need CAS7-t ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 16:07:52 vasta tsitaadiga

Elioni oma ei toeta. Ainult CAS-5.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 31.05.2010 21:59:19 vasta tsitaadiga

Kunagi nagu Starmani klienditoest väideti, et ei pea CAS7 olema..
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 31.05.2010 22:48:32 vasta tsitaadiga

hetkel Conax CAS7 peal
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 15:30:55 vasta tsitaadiga

link :: starman

Uus telekanal Sony Entertainment Television

Täna, 1. juunil lisandus meie programmivalikusse uus filmi- ja seriaalikanal Sony Entertainment Television, mida saab vaadata ka eestikeelsete subtiitritega.

Ajaviitefilmidele ja seriaalidele keskenduvat telekanalit Sony Entertainment Television näevad nii KODU kaabel-tv ja digi-tv kui ka tavaantenniga vaadatava digitaaltelevisiooni ZUUMtv kliendid üle Eesti. Uus kanal lisati Starmani klientide programmivalikusse ilma täiendava tasuta.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 02.06.2010 13:45:03 vasta tsitaadiga

on siis hea kanal..
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 17:01:19 vasta tsitaadiga

Täielik saast. Mitte ühtegi sarja ei vaataks sealt hetkel käimasolevatest.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 20:43:23 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
on siis hea kanal..


Kui K1 ja K1 HD Eesti supakad saavad siis ei anna vast võrrelda ka ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 13:48:17 vasta tsitaadiga

Oli mul ainukesena hommikust siiamaani starmani internet ja telefon katki? Mustamäe asukohaks
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 14:19:05 vasta tsitaadiga

Mustamäe ja kõik on toiminud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 17:13:00 vasta tsitaadiga

mul ka läks mustamäel internet ära. Siiamaani pole tagasi tulnud. Aga pole hullu.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 17:33:46 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Täielik saast. Mitte ühtegi sarja ei vaataks sealt hetkel käimasolevatest.


Mulle isiklikult küll meeldib. Tulevad nii mõnedki head sarjad (Kaks ja poolt meest, Kuni surm meid lahutab jms).
Eesti kanalite pealt enamasti mingid seebikad ja krimiuudised või kui on mõni hea sari, siis need hakkavad enamasti liiga hilja töölkäija jaoks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 18:21:57 vasta tsitaadiga

No ütlen siis kohe välja. Ma ei vaataks sarju telekast niikuinii. Esiteks pole aega iga päev samal ajal kodus olla. Teiseks ei viitsi nii kaua oodata kuni telekasse need tulevad. Ja kolmandaks on reklaamid mille pärast ma TV üldse ei vaata põhimõtteliselt. Sony kanalil neid vististsi ei pidanud olema,seega see langeb ära. Sarju vaatan siis kui endal aega on ja oma arvutist. Ja kipub nii olema et mitmeid osi korraga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 04.06.2010 00:24:29 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
No ütlen siis kohe välja. Ma ei vaataks sarju telekast niikuinii. Esiteks pole aega iga päev samal ajal kodus olla. Teiseks ei viitsi nii kaua oodata kuni telekasse need tulevad. Ja kolmandaks on reklaamid mille pärast ma TV üldse ei vaata põhimõtteliselt. Sony kanalil neid vististsi ei pidanud olema,seega see langeb ära. Sarju vaatan siis kui endal aega on ja oma arvutist. Ja kipub nii olema et mitmeid osi korraga.

Soovita Starmanil see kanal kinni panna. Sa nagunii seda ei vaata, mis tast siis hoida..

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 07.06.2010 11:24:16 vasta tsitaadiga

Püstakusse ukse taha tekkis Starmani karp. Ehk saab nüüd kaablit meil lõpuks.
Aga kohe dilemma, kas Elioni kodulahendus vahetada ümber?

Haige mängurina tahaks pingi alla saada icon_smile.gif Kuidas sellega Starmanil on?

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agsel
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2003




sõnum 07.06.2010 14:32:07 probleem seadmete tagastamisel vasta tsitaadiga

kas kellelgi on olnud probleemi starmanile seadmete tagastamisel? olen olnud klient 2-3 aastat. igakuiselt maksan 100 eek seadme renti. nüüd tagastamisel digiboksi peal on paar kriimu. seade muidu täitsa korras. nüüd tahavad, et ma selle seadme täishinnaga välja ostan. väidetavalt on seade "rikutud". milleks ma siis seda 100 eek/kuu maksan? kui 10 aastat kasutan seadet, siis pean tagastamisel ikka täishinnaga välja ostma? saan aru, kui mingi jääkväärtuse pean tasuma vm. ma olen rendiga juba seadmehinna mitmekordselt tasunud. on kellelgi kogemusi sarnase probleemiga? kuidagi nadi oleks nüüd see seade välja osta. pealegi pole mul sellega midagi teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 07.06.2010 14:59:43 vasta tsitaadiga

Küsi neilt kirjalikult seda "nõuet".
Lepingu kohaselt peab-Lepingu lõppemisel tagastama Seadme Starmanile seisundis, milles ta selle sai,
arvestades normaalset kulumist.
Tuleb siis "normaalse kulumise" teemal kembelda.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 07.06.2010 15:28:36 Re: probleem seadmete tagastamisel vasta tsitaadiga

agsel kirjutas:
..... nüüd tagastamisel digiboksi peal on paar kriimu. seade muidu täitsa korras. nüüd tahavad, et ma selle seadme täishinnaga välja ostan. väidetavalt on seade "rikutud"....


Kui kontoris käisid, ega seal mingit reklaaminänni vedelenud???
Mõni starmani või zoomi logoga kleps sobiks väga hästi sinna kriimude peale.
Ja ütled, et nii oligi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 16:34:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas kellelgi on olnud probleemi starmanile seadmete tagastamisel? olen olnud klient 2-3 aastat. igakuiselt maksan 100 eek seadme renti. nüüd tagastamisel digiboksi peal on paar kriimu. seade muidu täitsa korras. nüüd tahavad, et ma selle seadme täishinnaga välja ostan. väidetavalt on seade "rikutud".


Minu silmis on Starman-i kliendisõbralikkus saavutanud uue taseme. Nüüd vaatan telakat ning surfan internetis hirmuga. Äkki leiavad, et PowerJuust on liiga kiiresti minule andmeid saatnud või ma ei ole nende "mõistlikkuse" printsiipi järginud ning esitavad lisaarve. icon_lol.gif
Aga arvan, et sa võiksid oma õnne veel kord proovida. Võib olla sattusid halval ajal - vale teenindajaga jutule. Kas ta teadis kindlasti, sinu rentimise pikkust?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 19:27:00 vasta tsitaadiga

alec, mina tunnen elionist puudust ja uues majas elion ei levi icon_sad.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 07.06.2010 23:44:00 vasta tsitaadiga

agsel, vast sattusid lihtsalt kehva teenidaja peale vms.
Kui ma digiboxi tagasi viisin, siis tollel oli isegi üks kummist jalg alt lahti tulnud (st. pistsin küll tasku, kui küsivad.. aga nii ta jäi), kuumast ja tolmust altpoolt kergelt kollaka tooni omandanud ja puldil paar kriimu, aga ei tehtud mingit probleemi. Kontrolliti ainult seerianumbri klappimist ja pold häda kedagist.
Proovi vast uuesti, ehk satub mõistlikum inimene seekord olema. Kui ikka mingit jura aetakse, siis vist tuleb neil lasta esitada kirjalikult reglamatsioonid, kus on selgelt sätestatud loomuliku kulumise ja rikutuse erinevused.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 08:17:22 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:


Haige mängurina tahaks pingi alla saada icon_smile.gif Kuidas sellega Starmanil on?


Starmani Superkolmik

kasutades Firefoxi



kasutades IE-d

Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThiefMan
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005




sõnum 09.06.2010 00:39:34 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on hetkel probleem starmani digi-kolmikpaketiga just USA suunalise ühendusega? Youtube'i videosid ei saa absoluutselt viimased päevad vaadata, nii aeglane lihtsalt.
Euroopaga ühendus hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 09.06.2010 14:01:54 vasta tsitaadiga

kurask kirjutas:
Käisin seal uues starmanis tartus, küsisin oma kontorile äriinternetti, nad laiutasid käsi, tulin ära.


palun seleta mulle lollile mis on "äriinternet" ja miks sulle tavaline ei sobinud
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 09.06.2010 17:42:36 vasta tsitaadiga

ThiefMan kirjutas:
Kas kellelgi on hetkel probleem starmani digi-kolmikpaketiga just USA suunalise ühendusega? Youtube'i videosid ei saa absoluutselt viimased päevad vaadata, nii aeglane lihtsalt.
Euroopaga ühendus hea.


Just õhtuti peale kella 1700 on net koomas. Päeval on väga hea kõik.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 21:25:21 vasta tsitaadiga

meilboxi tuli kiri:

tsitaat:

Starman jagab kõigile tasuta ZUUMboxe!
Kindlasti olete juba teadlik sellest, et alates 1. juulist läheb Eesti täielikult üle digilevile.
Teie jaoks see mingeid lisamuresid ei tekita - Starmani kliendina saate oma lemmiksaateid edasi vaadata ka pärast digipöörde toimumist.
Kui Teil on aga sugulasi või sõpru, kes täna näevad vaid kolme Eesti kanalit (ETV, Kanal 2 ja TV3), siis suure tõenäosusega nemad pärast 1. juulit telepilti ei näe. Pärast digilevile üleminekut vajavad nad teleri vaatamiseks parimat digiboksi - ZUUMboxi.
ZUUMboxi hankimiseks on just praegu parim aeg, sest jagame neid TASUTA!
Selleks tuleb vaid helistada meie klienditeeninduse numbril 1770 või täita tellimisvorm otse meie veebilehel.


mida see tähendab nüüd siis? kas on asi tasuta või on see "tasuta" ? mingi nõme konks, kuumaks või midagi sellist? ei usu et nad jagavad free stuffi ära...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2010 21:29:59 vasta tsitaadiga

http://www.starman.ee/teenused/zuum/kampaania-tingimused
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 09.06.2010 21:37:16 vasta tsitaadiga

Tasuta lõunaid pole olemas.
Reklaam sakib täiega.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 23:08:47 vasta tsitaadiga

Lisaks võin tuttavate kogemusele tuginedes öelda, et küll kulub raha uuele antennile ning antennivõimendile ja veel mingitele pisiasjadele, mis polnud väga väike summa. Erinevalt näiteks elionist - kui on tasuta kampaania, siis see ka on tasuta, mingeid "varjatud" lisakulutusi ei ole...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 09.06.2010 23:59:02 vasta tsitaadiga

Varjatud polegi midagi. Tingimuseks on see, et 2a oled nende zoomTV klient + liitumistasu.
Elionil on ju samamoodi. Tähtajalise lepinguga seadmed tasuta.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 10.06.2010 12:11:36 vasta tsitaadiga

Kui ikka antennisüsteemi pole, siis jah selle ehitamine maksab. Samas saab ka peale seda olema korralikult toimiv antenn. Summa oli minul kusagil 1000 kr ringis(mingit antenni majal eelnevalt ei olnud).
Ka elioni kaabli vedu maksaks, kui seda majani veetud pole. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 13:38:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ka elioni kaabli vedu maksaks, kui seda majani veetud pole

Elioni puhul maksad ainult enda eluruumis tehtava kaabelduse eest. Sinu korteri/maja välisukseni on sinu jaoks tasuta...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 11.06.2010 17:57:59 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
tsitaat:

Ka elioni kaabli vedu maksaks, kui seda majani veetud pole

Elioni puhul maksad ainult enda eluruumis tehtava kaabelduse eest. Sinu korteri/maja välisukseni on sinu jaoks tasuta...

Eks see ole Zoomi puhul samamoodi.. Lihtsalt telekast boxini on tasuta ja kaabeldus edasi (loe antenni paigaldus) maksab.
Samas, kui enne analoogi vaatasid, siis on antenn juba olemas. Ja kui olemasolev antenn digi jaoks ei kõlba, siis tõenäoliselt oli pilt ka analoogis suhteliselt vaatamiskõlbmatu.
Keegi muidugi ei keela poodi minna ja omale normaalne antenn muretseda ning ise üles panna.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 22:27:51 vasta tsitaadiga

Starman paneb hästi taaskord

tsitaat:
Starmani kliendid näevad tänavuse spordisuve tippsündmust jalgpalli MMi ühtekokku neljal telekanalil. Tõsistel tele- ja spordigurmaanidel soovitame vutilahinguid nautida HDTV formaadis detailideni selge pildi ja ruumilise stereoheliga.

Lisaks kodumaiste ETV ja ETV2 otseülekannetele saab Lõuna-Aafrikas peetavatele jalgpalli maailmameistrivõistlustele kaasa elada Eurospordi kanalitel, mis jõuavad Starmani kaabeltelevisiooni, digi-tv ning ZUUMtv klientideni.

http://www.starman.ee/meediablogi/starman-toob-jalgpalli-mmi-vaatajateni-seningematus-detailsuses

Ainuke viga on et Eurosport ei näita jalkat, seal vaid väikesed kokkuvõtted icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.06.2010 23:16:06 vasta tsitaadiga

seda isegi vaatasin, et eurosport ei kanna mänge üle - võibolla ainult finaale?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 11.06.2010 23:25:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Starman paneb hästi taaskord

tsitaat:
Starmani kliendid näevad tänavuse spordisuve tippsündmust jalgpalli MMi ühtekokku neljal telekanalil. Tõsistel tele- ja spordigurmaanidel soovitame vutilahinguid nautida HDTV formaadis detailideni selge pildi ja ruumilise stereoheliga.

Lisaks kodumaiste ETV ja ETV2 otseülekannetele saab Lõuna-Aafrikas peetavatele jalgpalli maailmameistrivõistlustele kaasa elada Eurospordi kanalitel, mis jõuavad Starmani kaabeltelevisiooni, digi-tv ning ZUUMtv klientideni.

http://www.starman.ee/meediablogi/starman-toob-jalgpalli-mmi-vaatajateni-seningematus-detailsuses

Ainuke viga on et Eurosport ei näita jalkat, seal vaid väikesed kokkuvõtted icon_lol.gif


Pärast seda, kui lause "sada mega sekundis" muutus pärast tingimuste läbilugemist lauseks "sada mega sekundiKs" ei maksa selle firma puhul mittemillegi üle imestada.
Kui keegi tunneb ennast petetuna, siis võib proovida ametivõimudega suhelda. Kontaktandmed lingil: http://www.tarbijakaitse.ee/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 14:47:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
seda isegi vaatasin, et eurosport ei kanna mänge üle - võibolla ainult finaale?

ot:
see jah imelik, muidu enamus ajast suvel just suvaline jalgpall sealt tulebki, kui just mõnda tuuri, tennise- või kergejõustikuvõistlust ei toimu... icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.