Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] E3 2010 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 03.06.2010 14:49:34 vasta tsitaadiga

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=249017
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaalu8
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 03.06.2010 18:11:08 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=249017


uut GTA'd seega ei tule icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.06.2010 20:36:56 vasta tsitaadiga

keegi üldse arvas et uus GTA avalikustatakse?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 00:20:56 vasta tsitaadiga

Tuesday June 15th:
Sony: 3:00 PM EST / 12:00 PM PST
Microsoft’s Natal Event: 3:30 PM EST / 12:30 PM PST

Sony pressikas ja Nataali esitlus kattuvad icon_rolleyes.gif...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.06.2010 00:24:31 vasta tsitaadiga

arvata on mida rahvas vaatab icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 01:37:52 vasta tsitaadiga

ertr2, Mida siis rahvas vaatab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 07.06.2010 08:29:21 vasta tsitaadiga

Bonus Round: Nintendo at E3 2010: http://www.gametrailers.com/episode/bonusround/405?ch=3&sd=1
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 10:41:25 vasta tsitaadiga

j2mm, Natali esitlus ju 13 juuni ja SONY pressikas 15 juuni? icon_rolleyes.gif


E3 2010: Everything We Know About the 3DS
tsitaat:
Several developers that have experienced 3DS in its current form have reported, off the record, that it has processing capabilities that far exceed the Nintendo Wii and bring the device with abilities that are close to HD consoles such as PlayStation 3 and Xbox 360.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.06.2010 11:50:50 vasta tsitaadiga

Väga võimalik on ka uus David Cage poolt tehtav 'mäng' Horizon. Maybe ka Tekken 7 announcement?
Imagepoochi (wtf?) poolt tulemas uus PS3 eksklusiiv.
Jutud liiguvad ka Twisted Metali üle.
Square-Enixi poolt siis uus & 'kõva' project X. Muidugi ka uus Kingdom Hearts.

E3 can't come fast enough. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 15:12:28 vasta tsitaadiga

SKG, GT väidab et live stream esitlus toimub 15-ndal.

http://www.gametrailers.com/e3

Aga kes mida vaatab siis icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.06.2010 15:19:15 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
SKG, GT väidab et live stream esitlus toimub 15-ndal.

http://www.gametrailers.com/e3

Aga kes mida vaatab siis icon_biggrin.gif ?


HV foorumit thumbs_up.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 15:21:01 vasta tsitaadiga

weasel, kõik HV-lased kuskil chat'is koos jälle... Vähemalt Microsofti esitluse ajal icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 16:06:30 vasta tsitaadiga

j2mm, teeks jah mingi chatroomi, saaks seal linke jagada kui mõni ei leia mingit normaalset.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 07.06.2010 16:12:31 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
weasel, kõik HV-lased kuskil chat'is koos jälle... Vähemalt Microsofti esitluse ajal icon_lol.gif


sony oma jah sipa hilja aga enamus on ilmsel ikkagi chatis mõlema ajal (nii ms kui sony). EA pressikat ma võibolla vaatan aga Ubisofti oma ei viitsi küll sellisel ajal vaadata (kolm öösel). igastahes MSil on nüüd aeg tõestada, et see Natal ei ole lihtsalt suure punase palli tagumiseks vms. vahepeal ilmselt viskan pilgu peale selle natali tegevusele aga sony oma on põhiline mida vaadata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 16:14:33 vasta tsitaadiga

Sony kaalub ka minu poolt Nataali üle (live stream'iga).

Tekib ka see aasta kaks leeri...?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 17:15:16 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta pidi ka GT'l olema HD otseülakanne. Siis oli suht fail minumeelest. Täpselt enam ei mäletagi, kuidas see värk käis. IGN'il on vist kõige parema kvaliteediga, aga samas oli neil paar minutit hiljem, kui Gamespot nii et lõpuks siinne rahvas ronis vist kõik Gamespot'i.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 07.06.2010 20:56:09 vasta tsitaadiga

Midagi huvitavat...

Link
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 08.06.2010 13:04:35 vasta tsitaadiga

tundub päris äge see Move, ja kui nad E3el veel paremat värki näitavad, siis on kindel ost, Pre-E3 SOCOM Hands-On: http://ps3.nowgamer.com/video/play/993/no-lag-ps-move-pre-e3-socom-hands-on
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.06.2010 14:11:00 vasta tsitaadiga

eelmine aasta oli esimene MSi oma kus kõik vaatasid erinevatest, mina olin IGNis kus on mono heli ja pilt maas, need kes gamespotis olid karjustid juba "WOW COD MW2!!!!!" kui meil RB:Beatles olid icon_lol.gif Lõpuks pani IGN kokku ja kõik läksid gamespoti üle. Aga äkki teeks mingi IRC toa seekord?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 15:27:35 vasta tsitaadiga

The Ubisoft press conference at E3 2010 will mark the return of the Driver series
http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-driver/101016

beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 16:08:03 vasta tsitaadiga

Bruce Willis icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 19:54:52 vasta tsitaadiga

Mina ootan kõige rohkem GT5-e kohta infot . Mille lühend see E3 üldse on . Entertainment 3 w .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 20:17:07 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Mina ootan kõige rohkem GT5-e kohta infot . Mille lühend see E3 üldse on . Entertainment 3 w .

Electronic Entertainment Expo.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 20:56:57 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:

Electronic Entertainment Expo.
Ok sellest ka siis see number 3 .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 11:27:00 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Mina ootan kõige rohkem GT5-e kohta infot . Mille lühend see E3 üldse on . Entertainment 3 w .

Sama siin. Annaks jumal et see aasta välja tuleks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.06.2010 11:29:19 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Mina ootan kõige rohkem GT5-e kohta infot . Mille lühend see E3 üldse on . Entertainment 3 w .

Sama siin. Annaks jumal et see aasta välja tuleks.


Ah ärge põdege - TDU2 tuleb, F1 2010 tuleb...

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 11.06.2010 14:11:24 vasta tsitaadiga

Dem Natal Gaemz. icon_cool.gif
http://kotaku.com/5560791/two-more-natal-games-revealed-at-least-twelve-more-to-come

edit:

Holy sh*t. Võimalik et tulemas on uus Burnout.

http://www.qj.net/qjnet/news/criterion-website-counting-down-for-e3.html
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.06.2010 15:31:12 vasta tsitaadiga

Criterion teeb ju uut NFS'i. Kahtlane, et 2. auto mängu korraga tegema hakkavad.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 20:43:31 vasta tsitaadiga

MS kah oma E3 portaali üles saand
http://www.xbox.com/en-GB/E3/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 12.06.2010 10:26:41 vasta tsitaadiga

ei tea kuidas nad suudsid seda teha aga juba praegu näeb KZ3 parem välja kui eelmine osa.
E3 2010: Exclusive Gameplay Trailer HD: http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-killzone-3/101188

mängitavus tundub olema palju täpsem ja sujuvam, mitte nii kohmakas enam, äkki kaotasid nad selle keha raskuse värgi ära. graafika on lihtsalt liiga jõhker

edit, nojah gametrailers jõudis juba osa asju välja lõigata. siin on muutmata versioon: http://www.youtube.com/watch?v=FmMgmazsEEY

see noaga silma on päris ilus icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 11:47:49 vasta tsitaadiga

Ei tea kas Uncharted 3 oleks veel vara oodata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 11:55:57 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/95?ch=1&sd=1_hd
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 23:43:48 vasta tsitaadiga

"Devils Third" on ikka VÄGA SICK!!! icon_biggrin.gif Seda tahaks küll juba mängida krt
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 13.06.2010 18:57:20 vasta tsitaadiga

YouTube Teams With IGN To Broadcast E3: http://techcrunch.com/2010/06/11/youtube-teams-with-ign-to-broadcast-e3-continues-to-ramp-up-live-streaming/

"This is new territory for YouTube"

"All of this will be available on the channel http://www.youtube.com/E3


It’s also worth pointing out that Ustream will be broadcasting content from E3 through partnerships with G4 and 1UP. Their channel is http://www.ustream.tv/e3

muideks E3 2010: Natal officially renamed Kinect: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=250824

siin näitab muid mänge ka: http://thingsuwant.co.uk/xbox-360/kinect-project-natal-gameplay-video/
aga küsimus on nüüd veelgi suurem kui ennem, kes neid videos näidatud mänge mängima hakkab? icon_eek.gif need näevad kuidagi lahjad välja.


viimati muutis kiire 14.06.2010 08:21:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.06.2010 21:27:56 vasta tsitaadiga

Dundundun? http://www.qj.net/qjnet/news/sony-teasing-new-hardware-for-e3.html
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 21:33:00 vasta tsitaadiga

PSP2 on see aasta suhteliselt tuline rumor olnud küll..
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 22:16:49 vasta tsitaadiga

kiire, super leid thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 12:04:09 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:
siin näitab muid mänge ka: http://thingsuwant.co.uk/xbox-360/kinect-project-natal-gameplay-video/
aga küsimus on nüüd veelgi suurem kui ennem, kes neid videos näidatud mänge mängima hakkab? icon_eek.gif need näevad kuidagi lahjad välja.

Need on isegi veel päris enamvähem icon_biggrin.gif

See avatari disko mis kuskilt listist välja tuli pani veidi mõtlema icon_rolleyes.gif...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 14.06.2010 12:31:30 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
kiire kirjutas:
siin näitab muid mänge ka: http://thingsuwant.co.uk/xbox-360/kinect-project-natal-gameplay-video/
aga küsimus on nüüd veelgi suurem kui ennem, kes neid videos näidatud mänge mängima hakkab? icon_eek.gif need näevad kuidagi lahjad välja.

Need on isegi veel päris enamvähem icon_biggrin.gif

See avatari disko mis kuskilt listist välja tuli pani veidi mõtlema icon_rolleyes.gif...


oojaa, "Look, it has to be said: that was one of the single biggest cluster****s I've ever seen at a games event, hands down. "

http://games.ign.com/articles/109/1096907p1.html

mismõttes, näitlejad vehkisid mõttetult ekraani ees?? icon_smile.gif

"actors clearly pretended to control the on-screen characters (avatars) with their own body movement. At several points the avatars would move before the actors did"

"the audience is assaulted with a strange and shambolic mess of pretentious garbage, muddy messaging and glimpses of very uninspiring games. Good lord.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 14.06.2010 13:46:22 vasta tsitaadiga

Täna siis MS ja EA pressikad? Keegi mingit chati ka orgunnib? icon_biggrin.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.06.2010 14:29:16 vasta tsitaadiga

Jaa. Võiks selline chat olla nagu aasta võiks kaks tagasi, mil kanalist bännitud inimesed sõimu täis PS'e laiali saatsid.

Jaa.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 14:32:20 vasta tsitaadiga

Kui chati pole, siis täitub siinne teema üsna ruttu jamaga. Seda küll tarvis pole.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 14:35:32 vasta tsitaadiga

On siis täna? Keegi mingi ajakava saaks anda ? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 14:36:15 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
On siis täna? Keegi mingi ajakava saaks anda ? thumbs_up.gif
Teema esimene post oleks hea üle vaadata sul.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 14:36:26 vasta tsitaadiga

Chat'iga tuleb jälle arvatavasti see probleem, et inimesed vaatavad erinevatest kohtadest. Paljud tahavad parimat kvaliteeti, aga osa jällegi lähevad millegi pärast halvema kvaliteediga versiooni peale, sest see on 2 minutit ees. Ja siis ongi, et osad inimesed "spoilivad" teistele ära.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 14.06.2010 14:44:23 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Jaa. Võiks selline chat olla nagu aasta võiks kaks tagasi, mil kanalist bännitud inimesed sõimu täis PS'e laiali saatsid.

Jaa.
See oli täiesti pädev chat. Kes bannimist ei talu, banniti järelikult asja eest. Kui midagi sellist organiseerid, olen kutse üle igati õnnelik, et mitte öelda rõõmus icon_smile.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.06.2010 14:53:29 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
mine vittu munn

DODONPACHI kirjutas:
Mis nüüd probleemiks.

Sprocket kirjutas:
sina..esiteks sa ajad HV kahte leeri tehes kaks irc chati roomi kus ma banned olen teiseks õhutad vaenu ja ülbitsed.vanust peaks sul nii palju olema juba et mõistlikumalt käituda

Good times.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 14.06.2010 15:04:38 vasta tsitaadiga

hah, ignil oli õigus: http://gamersyndrome.com/2010/xbox-360/was-the-kinect-presentation-pre-recorded-video/

Was The Kinect Presentation Pre-Recorded?

ilusti on näha kuidas see starwarsi (vms) mängus, peategelane teeb liigutusi enne mängurit. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 15:09:20 vasta tsitaadiga

live streamide lingid kogume esimesse posti. tegin juba algust.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 15:10:38 vasta tsitaadiga

irc.zone.ee

/join #hv-e3 AHV
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] E3 2010 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.