Several developers that have experienced 3DS in its current form have reported, off the record, that it has processing capabilities that far exceed the Nintendo Wii and bring the device with abilities that are close to HD consoles such as PlayStation 3 and Xbox 360.
Väga võimalik on ka uus David Cage poolt tehtav 'mäng' Horizon. Maybe ka Tekken 7 announcement?
Imagepoochi (wtf?) poolt tulemas uus PS3 eksklusiiv.
Jutud liiguvad ka Twisted Metali üle.
Square-Enixi poolt siis uus & 'kõva' project X. Muidugi ka uus Kingdom Hearts.
j2mm, teeks jah mingi chatroomi, saaks seal linke jagada kui mõni ei leia mingit normaalset. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
weasel, kõik HV-lased kuskil chat'is koos jälle... Vähemalt Microsofti esitluse ajal
sony oma jah sipa hilja aga enamus on ilmsel ikkagi chatis mõlema ajal (nii ms kui sony). EA pressikat ma võibolla vaatan aga Ubisofti oma ei viitsi küll sellisel ajal vaadata (kolm öösel). igastahes MSil on nüüd aeg tõestada, et see Natal ei ole lihtsalt suure punase palli tagumiseks vms. vahepeal ilmselt viskan pilgu peale selle natali tegevusele aga sony oma on põhiline mida vaadata.
Eelmine aasta pidi ka GT'l olema HD otseülakanne. Siis oli suht fail minumeelest. Täpselt enam ei mäletagi, kuidas see värk käis. IGN'il on vist kõige parema kvaliteediga, aga samas oli neil paar minutit hiljem, kui Gamespot nii et lõpuks siinne rahvas ronis vist kõik Gamespot'i. _________________ TALUSILDID
eelmine aasta oli esimene MSi oma kus kõik vaatasid erinevatest, mina olin IGNis kus on mono heli ja pilt maas, need kes gamespotis olid karjustid juba "WOW COD MW2!!!!!" kui meil RB:Beatles olid Lõpuks pani IGN kokku ja kõik läksid gamespoti üle. Aga äkki teeks mingi IRC toa seekord?
mängitavus tundub olema palju täpsem ja sujuvam, mitte nii kohmakas enam, äkki kaotasid nad selle keha raskuse värgi ära. graafika on lihtsalt liiga jõhker
It’s also worth pointing out that Ustream will be broadcasting content from E3 through partnerships with G4 and 1UP. Their channel is http://www.ustream.tv/e3
"actors clearly pretended to control the on-screen characters (avatars) with their own body movement. At several points the avatars would move before the actors did"
"the audience is assaulted with a strange and shambolic mess of pretentious garbage, muddy messaging and glimpses of very uninspiring games. Good lord.
Chat'iga tuleb jälle arvatavasti see probleem, et inimesed vaatavad erinevatest kohtadest. Paljud tahavad parimat kvaliteeti, aga osa jällegi lähevad millegi pärast halvema kvaliteediga versiooni peale, sest see on 2 minutit ees. Ja siis ongi, et osad inimesed "spoilivad" teistele ära. _________________ TALUSILDID
Jaa. Võiks selline chat olla nagu aasta võiks kaks tagasi, mil kanalist bännitud inimesed sõimu täis PS'e laiali saatsid.
Jaa.
See oli täiesti pädev chat. Kes bannimist ei talu, banniti järelikult asja eest. Kui midagi sellist organiseerid, olen kutse üle igati õnnelik, et mitte öelda rõõmus _________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
sina..esiteks sa ajad HV kahte leeri tehes kaks irc chati roomi kus ma banned olen teiseks õhutad vaenu ja ülbitsed.vanust peaks sul nii palju olema juba et mõistlikumalt käituda
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.