Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 273, 274, 275  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 13:30:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

H20 koosneb millest?

miski asi peab seal siis olema, mis soojendab seal vee kuskile 600 700 kraadi peale, mis tingiks vee hapnikuks ja vesinikuks lagunemise nii suurtes kogustes, et see vabanev hapnik suudaks põlemise tekitada.


Lõikeketas + metalltoru? icon_rolleyes.gif
Samas sellises sügavuses peaks keskkond ise suht jahe olema, nii et kas sellist temperatuuri 600-700 kraadi seal sellisel meetodil just kätte saab, on iseküsimus... icon_cool.gif
Tundub, et see teooria ei pea siiski "naftat" tundub icon_razz.gif

ot:
Oskab keegi ehk öelda, miks ma sealt http://mms.piersystem.com/deepwater1 mingit pilti kätte ei saa...
BP oma feed näitab mul ilusti xine`ga, aga sealt bufferdab ära ja persetki... icon_cry.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.05.2010 13:39:22 vasta tsitaadiga

Kasuta uusimat VLC-playerit, siis sellega igatahes n2itab selle lingi pealt.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 13:47:21 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kasuta uusimat VLC-playerit, siis sellega igatahes n2itab selle lingi pealt.

Postitatud mobile device


ot:
Ai rsk... VLC plugin ei näidanud, aga andsin streami otse VLC playerile endale kätte, tuleb nagu kulda doh.gif hevi.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 13:58:46 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Kui hetkeks ära unustada, et see, et USA ajakirjandust keegi tsenseerida suudaks, on iseenesest rumalus.


Sa vist jätsid edukalt lugemata selle, kui mainisin, et mainstream ajakirjandust ei lasta ei ranna ega vee lähedalegi. Reportaaže saavad teha ainult "väljavalitud."
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 31.05.2010 14:47:37 vasta tsitaadiga

Igatahes praegu näen mina ka seal torust natuke leeki tulevat icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 15:09:19 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Igatahes praegu näen mina ka seal torust natuke leeki tulevat icon_rolleyes.gif


Ma ei tea, kas ma olen pime või aga...ma küll mingit leeki ei tähelda icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 15:10:20 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Scart kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Kui hetkeks ära unustada, et see, et USA ajakirjandust keegi tsenseerida suudaks, on iseenesest rumalus.


Sa vist jätsid edukalt lugemata selle, kui mainisin, et mainstream ajakirjandust ei lasta ei ranna ega vee lähedalegi. Reportaaže saavad teha ainult "väljavalitud."


BP's Photo Blockade of the Gulf Oil Spill

Photographers say BP and government officials are preventing them from documenting the impact of the Deepwater Horizon disaster.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.05.2010 15:12:26 vasta tsitaadiga

Igatahes hommikupoole oli see leek t2iesti n2htav musta nafavoo tausta peal. Selline hyplev, erineva k6rgusega leek oli.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 18:39:40 vasta tsitaadiga

Hetkel askeldavad jälle saega asja kallal...
Suurema eduta peaks mainima...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 19:44:35 vasta tsitaadiga

No nüüd minnakse lõpuni. BOPi otsast saetakse Riser maha.

Ja tehakse seda muidugi täna, esmaspäeval. Kui USAs on vaba päev ja kõik pidutsevad. Wonder why?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 20:30:41 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
No nüüd minnakse lõpuni. BOPi otsast saetakse Riser maha.

Ja tehakse seda muidugi täna, esmaspäeval. Kui USAs on vaba päev ja kõik pidutsevad. Wonder why?


johaidii, liiale ei lähe juba või? Kui on vaja mingit asja teha siis peavad ootama, et ikka tööpäeval oleks või ja vandenõulased rahul? Siis on jälle ju hea viriseda, et midagi ei tehta ja oodatakse käed rüpes.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 20:33:14 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Sa vist jätsid edukalt lugemata selle, kui mainisin, et mainstream ajakirjandust ei lasta ei ranna ega vee lähedalegi. Reportaaže saavad teha ainult "väljavalitud."

Ja sellesse, et sinu väitel ei kajasta ajakirjandus kõigile kättesaadavast live feedist pärinevat infot puutub see kuidas? Keskkonnakahjude hindamine ja kohapealse olukorra kajastamine on üks asi, aga mis need ajakirjanikud seal lekke sulgemise juures teeksid? Sukelduskid sõltumatuid pilte tegema?
tsitaat:
Ja tehakse seda muidugi täna, esmaspäeval. Kui USAs on vaba päev ja kõik pidutsevad. Wonder why?

Nädalavahetus ei sobinud, esmaspäev ka mitte. Kas peale reedet oleks pidanud kogu tegevuse peatama ja ootama kuni saabub kolmapäev või neljapäev, kui teisipäevast pärinev pohmell on ka kõigil ameeriklastel üle läinud? Ma sain nagu aru, et prioriteet on leke võimalikult kiiresti peatada.
Konstruktiivne kriitika on ju alati omal kohal, aga sa harrastad kritiseerimist ikka üldse ilma mingi filtrita.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.05.2010 20:42:30 vasta tsitaadiga

fallout3: Muide, see Sinu teooria pole päris täpne, kuna Obama esitas ultimaatiumi ja selles seisab üsna üheselt, et BP lükatakse lähiajal kõrvale ja tuuakse asemele teised tegijad.

Seetõttu BP nüüd paanitsebki, et ikka ise ennem valmis saada, kui Obama oma ähvarduse täide viib. icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 21:39:29 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
fallout3: Muide, see Sinu teooria pole päris täpne, kuna Obama esitas ultimaatiumi ja selles seisab üsna üheselt, et BP lükatakse lähiajal kõrvale ja tuuakse asemele teised tegijad.
Seetõttu BP nüüd paanitsebki, et ikka ise ennem valmis saada, kui Obama oma ähvarduse täide viib. icon_wink.gif

Mis teooria täpsemalt?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2010 22:29:51 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 31.05.2010 22:34:56 vasta tsitaadiga

Tõsiselt... mida piixu icon_question.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 31.05.2010 22:51:22 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2010 09:00:51 vasta tsitaadiga

Teemasse kah - igatahes näitab antud avarii seda, kui mõjutatav - manipuleeritav on Interneti-Ajakirjandus. icon_cool.gif

Kui laupäeval-pühapäeval kirjutas kohalik meedia sellest, kuidas ebaõnnestus mudaga toru täitmine ning et allveerobotid tuuakse alles kohale uue nädala keskel, siis esmaspäeval oli toimunud "samade neti-artiklite pööre" ja samade autorite tekstid olid üleöö muutunud, sisaldades nii seda, et robotid on kohal, kui ka seda et seda värgendust maha saetakse.

Tundub, et edaspidi peab ajaloo huvides lausa salvestama hakkama nii esialgseid artikleid, kui ka nende hilisemaid, omapäraseid moondumisi. icon_cool.gif Siis on hea hiljem võrrelda, kuidas autorid oma tekste muutnud on.
-------------------------------------------------
Ja mida siis rahvas arvab, kas optimistlikult lubatud 3-4 päevaga saadakse see värgendus maha saetud ja asi lõpetatud. Või kestab see veel paar-kolm kuud - seda on ka pessimistid ennustanud....
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poiss4
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2009




sõnum 01.06.2010 11:22:39 vasta tsitaadiga

Aga kes keelab sul lehekülgi salvestamast.
_________________
[img:aa79927c97]http://www.demoz.net/images/myspace-signatures/6/167.jpg[/img:aa79927c97]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 01.06.2010 11:30:04 vasta tsitaadiga

Mida iganes. Vähemalt natuke kergem tekst kui eelmine kord. icon_lol.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikruusa
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2003




sõnum 01.06.2010 14:43:09 vasta tsitaadiga

Vahepeal viitaks sellele kuulsale Obama algatatud graafikule "Töötus ja meie trillion raha". Viimased korrektsioonid ja ka projektsioonid on tehtud ning pilt selline:



Originaal:
Link: unemployment at 9.9...

Tööturg on teatavasti tublis nihkes (hilineb) reaalsete majandusnäitajate suhtes. Ka seis börsidel on nihkes, aga vastupidises. Kui neid mõlemit nüüd vaadata, siis PUPU on kuni sügiseni USA näite varal igatahes kindlustatud. Kehvemaks saab aga minna veel küll, kuid PUPUst paremaks ei lähe icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 15:48:52 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt sai BP "jälle hakkama"...
Tundub, et Riser murdus BOP`i küljest ära, lõikamise käigus ja leke suurenes ilmselt kordades...
Spoiler Spoiler Spoiler


Muidugi mingit "pressiteadet" selle kohta ei paista olema... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 01.06.2010 16:02:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 16:00:41 vasta tsitaadiga

Varsti jääb tõesti üle üks väike nuke.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 16:13:50 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Varsti jääb tõesti üle üks väike nuke.


BTW, seda on ajaloos vähemalt korra tehtud icon_rolleyes.gif
1963...ja venelased isiklikult icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: Googlest tuleb aga välja, et venelased on seda siiski suht-koht usinalt harrastanud... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2010 16:27:58 vasta tsitaadiga

Kui internet ei valeta, siis on tuumaeksperdid juba platsi saadetud.

http://www.viewzone2.com/oilnuke.html
------------------------------------------
Kuigi - mingi päev nägin kusagil ka sellist väidet, et BP-l pidi lahendusi veel hulgim varrukast võtta olema - kokku oli vist 10. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 16:35:27 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kui internet ei valeta, siis on tuumaeksperdid juba platsi saadetud.

http://www.viewzone2.com/oilnuke.html
------------------------------------------
Kuigi - mingi päev nägin kusagil ka sellist väidet, et BP-l pidi lahendusi veel hulgim varrukast võtta olema - kokku oli vist 10. thumbs_up.gif


See "artikkel" seal väidab samuti, et eelmine puurimiskoht hoopis lekkivat ja kordades hullemini... icon_rolleyes.gif
Samas, see info eksisteerib vaid sellel saidil, nii et võta siis kinni, mis tegelikult on ja mis mitte...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2010 16:46:11 vasta tsitaadiga

Etz: Kuna keegi ei tea, mis tegelikult toimub, siis ongi arvamusi "seinast seina".

Leidsin üles ka selle teema, kus on räägitakse ohust, et süütu tuumaplahvatusega koos võib kaasneda kordades hullem metaaniplahvatus ja siis "Detonating nuclear bomb at BP oil spill site could end all life on planet".

http://www.technofascismblog.com/2010/05/30/detonating-nuclear-bomb-at-bp-oil-spill-site-could-end-all-life-on-planet-1695.html

Nii, et ettevaatust vee all "tuumatikkudega mängides".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 01.06.2010 17:27:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Etz:

"Detonating nuclear bomb at BP oil spill site could end all life on planet".




Seda küll vaja pole. icon_neutral.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 17:30:15 vasta tsitaadiga

Sina siis ei pooldagi kogu maakeralt elu kadumist?
Mitte et see inimese võimuses oleks kui isegi tahaks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.06.2010 17:46:36 vasta tsitaadiga

Inimesed ei ole suutelised ka kõige parema tahtmise juures kogu elu hävitama. Iseenda ja paljude teiste liikide elu keeruliseks tegemine on küll teostatav. Ühe nukega seda küll ei saavuta, olenemata kus see lõhata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2010 18:50:32 vasta tsitaadiga

BP on nüüdseks ka vastava Pressiteate üles riputanud:

http://www.bp.com/genericarticle.do?categoryId=2012968&contentId=7062526
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 22:12:08 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Etz:

"Detonating nuclear bomb at BP oil spill site could end all life on planet".




Seda küll vaja pole. icon_neutral.gif


Kust krt, sa sellise tsitaadi mu jutust leidsid? icon_rolleyes.gif

Nüüd vist lendaski vastavalt tahanteada, ennustusele kogu krempel õhku icon_lol.gif
Igatahes on streami pilt igalpool selline nüüd:


EDIT:
Natuke asjalikumat lugemist kah:
http://ap3.ee/article/2010/6/1/bp-lohutakse-tukkideks-voi-voetakse-ule
icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 22:21:03 vasta tsitaadiga

Kõik, BP loobus. Enne relief wellide valmimist ei tehta enam midagi. Nägemist, Mehhiko laht ja USA idarannik. Kui peaks tulema aktiivne tormihooaeg, ei saada seda enne jõule kinni.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poiss4
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2009




sõnum 01.06.2010 22:22:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Inimesed ei ole suutelised ka kõige parema tahtmise juures kogu elu hävitama. Iseenda ja paljude teiste liikide elu keeruliseks tegemine on küll teostatav. Ühe nukega seda küll ei saavuta, olenemata kus see lõhata.

Kust selline pime mõtteviis. Inimesed on sellepärast pidevalt valvel.
Sellised impeeriumite lagunemised, kui veel uraani rikastamisest midagi ei teatud..või siis kui eurooplased ameerika indiaanlasi maha koksisid. Kõik on võimalik ja ära ütle iial, mitte iial.
Kui mingid katkud nälja ja vaeseuse tõttu levima hakkavad ja mõni läheb tuumakohvri taga hulluks .jne.

Kõik on hea, kui me ei tea.

_________________
[img:aa79927c97]http://www.demoz.net/images/myspace-signatures/6/167.jpg[/img:aa79927c97]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanaaegne
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2007




sõnum 01.06.2010 22:38:53 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Tundub, et Riser murdus BOP`i küljest ära, lõikamise käigus ja leke suurenes ilmselt kordades...

Kui silm ei peta, siis just seda kohta nad öösel ägedalt saagisid ja mingi rihmaga sikutasid. Selle käigus viis veevool mitu korda roboti käest paela minema ja saeketas kiilus korduvalt kinni. Peale 2-3 tundi jändamist said torul tüki vahelt välja lõigatud. Täitsa huvitav oli "reality showd" jälgida. Mina küll ei näinud, et leke oleks suurenenud aga hommikuni ka ei viitsinud vahtida.
Kui Golfi hoovus selle laga üles korjab, siis vist saab mõne aja pärast ka siin peale mere ääres käimist varbaid bensiiniga pesta, et naftat maha saada. Peab vist uurima, millise pesuvahendiga linde pestakse. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 01.06.2010 22:42:07 vasta tsitaadiga

Vanaaegne, isegi kui see ollus peaks euroopasse välja tulema, siis taani väinades lükatakse poomid ette ja läänemeri jääb puhtaks
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.06.2010 22:43:38 vasta tsitaadiga

poiss4 kirjutas:
...Kõik on võimalik ja ära ütle iial, mitte iial...



... aga sa just ütlesid icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.06.2010 22:51:05 vasta tsitaadiga

poiss4 kirjutas:
Kust selline pime mõtteviis. Inimesed on sellepärast pidevalt valvel.
Sa alahindad Maa suurust ja elu visadust ning ülehindad looduskatastroofide mõju. Jah, inimesed on suutelised üsna edukalt teatud piirkondade elukeskkonda kardinaalselt muutma kuid elu lõpust on asi kaugel. Ühe korraliku 10km komeediga kokkupõrkel tekkivate maavärinate-tsunamide-"tuumatalve" ja muude mõjude mõõtu loodusõnnetuste tekitamiseks piisavat jõudu inimestel veel pole.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2010 22:51:05 vasta tsitaadiga

BP kodulehel olev stream töötab ja sellelt on näha päris "uhkelt tugev naftavool", mis kahest avast välja voolab.

http://www.bp.com/liveassets/bp_internet/globalbp/globalbp_uk_english/homepage/STAGING/local_assets/bp_homepage/html/rov_stream.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 23:48:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kõik, BP loobus. Enne relief wellide valmimist ei tehta enam midagi. Nägemist, Mehhiko laht ja USA idarannik. Kui peaks tulema aktiivne tormihooaeg, ei saada seda enne jõule kinni.

Live stream näitab, et saagimine toimub veel täie hooga icon_rolleyes.gif
poiss4 kirjutas:
Kust selline pime mõtteviis. Inimesed on sellepärast pidevalt valvel.
Sellised impeeriumite lagunemised, kui veel uraani rikastamisest midagi ei teatud..või siis kui eurooplased ameerika indiaanlasi maha koksisid. Kõik on võimalik ja ära ütle iial, mitte iial. Kui mingid katkud nälja ja vaeseuse tõttu levima hakkavad ja mõni läheb tuumakohvri taga hulluks .jne.
Kõik on hea, kui me ei tea.

Mitte midagi elu mitmekesisusest, leviku laialdasusest ja vastupidavusest teadmata võib tõesti selline arvamus tekkida, et kogu elu hävitamine on tuumarelvade abil võimalik. Tšernobõli reaktori seinad näiteks hallitavad päris edukalt, kasutades just gammakiirgust energiaallikana. Erinevate loomarühmade vastupidavus on küll teine küsimus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 23:56:47 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:

Live stream näitab, et saagimine toimub veel täie hooga icon_rolleyes.gif


Reports that BP had canceled all rescue plans were based on a headline from Bloomberg: Efforts to End Oil Flow From BP's Leaking Well Are Over, Coast Guard Says. While BP is ending efforts to halt the flow, it will be continuing efforts to capture the flow.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 01.06.2010 23:57:38 vasta tsitaadiga

sinna mingeid asju ette panna ei saa või
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.06.2010 00:14:58 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
sinna mingeid asju ette panna ei saa või

Ilmselt mitte... vähemalt mitte enne, kui need lisakanalid valmis.
Kogu plaan kipub olema väga habras - mis siis kui uued puurimised ei aita ja isegi kui aitavad on küsitav sulgemine.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 00:25:02 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
sinna mingeid asju ette panna ei saa või

Ilmselt mitte... vähemalt mitte enne, kui need lisakanalid valmis.
Kogu plaan kipub olema väga habras - mis siis kui uued puurimised ei aita ja isegi kui aitavad on küsitav sulgemine.


Nii palju kui mina igaltpoolt aru olen saanud, polegi seda hetkel enam plaanis sulgeda üritada.
Vähemalt mitte enne, kui lisa puuraugud valmis saavad, senikaua on plaan vana toru maha saagida ja uus asemele panna. (ning vaikselt naftat pumbata)

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.06.2010 00:41:04 vasta tsitaadiga

ja seda ei saanud kohe teha, sest... ?
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 00:52:37 vasta tsitaadiga

Sest tegu on viimase võimaliku sammuga enne relief wellide valmimist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanaaegne
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2007




sõnum 02.06.2010 02:00:04 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Vanaaegne, isegi kui see ollus peaks euroopasse välja tulema, siis taani väinades lükatakse poomid ette ja läänemeri jääb puhtaks

Sealt käib ju hirmus laevaliiklus läbi. Siis peab neid poome pidevalt lahti-kokku kabetama. Suurema reostuse vast peab kinni aga osa selleks ajaks masuuditaoliseks muutunud sodi jääb laevade külge ja suuremad klimbid pudenevad hiljem vette tagasi. Nagu tšuktšidel, et kui mustus on valmis, siis kukub ise maha, pesta pole vaja. Hoovused vist olid ka sedapidi, et toovad sealtpoolt kõik sodi Eesti randa. icon_sad.gif
Eh, loodame, et ei jõua siia välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 02.06.2010 02:08:55 vasta tsitaadiga

Vanaaegne, krt seda teab. Mina arvan, et kuna Läänemeri on väga habras ökosüsteem, siis pannakse liiklus seisma, vähemalt osaliselt, läbi taani väinade ja peavad osaliselt vahelossimisi ja -laadimisi tegema siis sadamates icon_rolleyes.gif Siiski, ma säilitan optimismi, et nii kaugele asi ei jõua...
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 03:03:58 vasta tsitaadiga

Hoovuste abil õli jõudmist oluliselt Floridast kaugemale USA idarannikule peetakse väga ebatõenäoliseks. Kui see juhtubki, ei ole kindlasti tegu kogu reostuse edasi kandumisega, vaid ainult väikese osaga sellest. Ja kui sealt ka reostus veel kaugemale peaks jõudma, siis oleks tegu veel väiksema osaga, mille Põhja-Atlandi hoovus hajutab väga suurele osale Põhja-Atlandi ookeani 50st miljonist ruutkilomeetrist, rääkimata veel hoovuse ulatumisest ligi kilomeetri sügavusele. Kohalik ökosüsteem on ikka see, mis suurema kahju osaliseks sai ja saab.
Huvitav mis siis saama hakkab, kui orkaanihooaeg merelt vett maismaale keerutama hakkab.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.06.2010 09:39:15 vasta tsitaadiga

nuff said :x
http://www.youtube.com/watch?v=hirULGRzKS0

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 273, 274, 275  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.