|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
27.05.2010 21:33:56
|
|
|
Helistasin Elisasse, miks nii aeglane on olnud (eriti viimane nädal). Pidavat mingi ajutine probleem olema, järgmiseks nädalaks peaks koormus vähenema.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.05.2010 23:05:33
|
|
|
| overgrow kirjutas: |
Pidavat mingi ajutine probleem olema, järgmiseks nädalaks peaks koormus vähenema.  |
Keeravad torrentiliikluse kinni?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
27.05.2010 23:05:40
|
|
|
Kas mingit "hubi" ka on, kuhu see pulk sisse torgata, et võrku jagada? Noh et parima leviga kohas istub modem ja netti saab igast ruumist (kaabeldus olemas).
Hetkel ~200...500kb - veits harjumatu on Elioni 1Mb stabiilse toru pealt tulles aga maakohas pole erilist valikut, selle raha eest.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
28.05.2010 02:28:57
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
Kas mingit "hubi" ka on, kuhu see pulk sisse torgata, et võrku jagada? Noh et parima leviga kohas istub modem ja netti saab igast ruumist (kaabeldus olemas).
Hetkel ~200...500kb - veits harjumatu on Elioni 1Mb stabiilse toru pealt tulles aga maakohas pole erilist valikut, selle raha eest. |
Näiteks D-Link DIR-320. See üks soodsamaid.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
28.05.2010 06:44:16
|
|
|
| mega kirjutas: |
Näiteks D-Link DIR-320. See üks soodsamaid. |
Oled kindel, et see vaid printerit jagada ei suuda?
DIR-412 peaks kindlam variant olema.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
28.05.2010 13:06:01
|
|
|
degreal,
Spoiler 
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
28.05.2010 15:47:25
|
|
|
| ot: |
| mis opi sa kasutad või millega tuunitud? |
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
28.05.2010 16:28:25
|
|
|
mis mõttes?????
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
28.05.2010 17:16:32
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| mega kirjutas: |
Näiteks D-Link DIR-320. See üks soodsamaid. |
Oled kindel, et see vaid printerit jagada ei suuda?
DIR-412 peaks kindlam variant olema. |
320'l on miskid Ukraina ja venemaa softid (siiski ametlikud) mis toetavad modemeid.
samas 320 üsna kipakas siiski, väheste modemite tugi.
See on parem relv: http://www.a-link.com/uk/WNAP.html?id=LEcSAYAg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
28.05.2010 19:24:40
|
|
|
| mhei kirjutas: |
| mis mõttes????? |
Spoiler 
| ot: |
| Win7 arvatavasti, aga millega sa praeguse välimuse said (Ikoonid, Traybar, Themes jne)? |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vinnie
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2003
|
29.05.2010 01:43:51
|
|
|
Kas elisa mintis on staatilised ip-d
Kas on võimalik elisa mintiga ühendatud arvutist saada väljaspoolt sisse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
29.05.2010 09:03:05
|
|
|
| vinnie kirjutas: |
Kas elisa mintis on staatilised ip-d
|
oh seda püha lihtsameelsust
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinnie
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2003
|
29.05.2010 22:16:34
|
|
|
| Cancer kirjutas: |
| vinnie kirjutas: |
| Kas elisa mintis on staatilised ip-d |
Hetkel mitte ning ei usu, et ka tulevikus seda saab.
| vinnie kirjutas: |
| Kas on võimalik elisa mintiga ühendatud arvutist saada väljaspoolt sisse? |
Otse ei saa. Küll aga võib miskise VPN lahenduse kaudu saada küll. Näiteks OpenVPN või siis Hamachi või TeamViewer. |
Mul oleks vaja saada videosüsteemi jälgimisse ligi.. ehk siis on videojälgimisseade mida vaja aeg-ajalt teisest arvutist jälgida.. äkki räägid täpsemalt nendest eelpool pakutavatest progedest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
29.05.2010 22:58:05
|
|
|
sai siis ka asja testitud. vähemalt mobla modemina kasutades see värk on ilgelt ebastabiilne ja esialgu kõugi tundub vastavates kohtades "pigem varblane peos kui tuvi katusel". 3.5g kord 2.8 mega, siis jälle 200 kiloga jne. aga asi tundub igatahes paljulubav, ilmselt tuleb sarnaselt kõuga hakata mingit paremat välisantenni värki aretama ja loota, et tuleb kiirelt turule mingi statsionaarne kopsik, millega see lubatud "kuni 21 megabitti" sealt maksimaalselt välja leechida.
@vinnie
loodan, et sa ei ürita seda mingil turvaeesmärgil teha. videojälgimine on läbi mobiilivõrgu suht mõttetu ettevõtmine kui seda teha mingi turvalahenduse osana. kõikvõimalikke jämmereid ja blokkijaid on võileivahinnaga saadaval piisavalt ja hiinas tootmisvõimsust jätkub. varsti oskab isegi iga lasteaia laps sellise jälgimissüsteemi ära nullida. loodetavasti ikka mingi port sellel ühendusel avatud on?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
30.05.2010 00:17:49
|
|
|
Elisa leviala kaardil asukohta klikates 3,5G ja 5 pulka.
Tegelik signaali tugevus kõigub 0 ja 97 vahel, võrdluseks nii EMT kui TELE2 on signaal ülistabiilselt 97% mõlemal.
Kiiruse ja mahupiiranguta Elisa ühendus mul, tulemus selline:
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinnie
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2003
|
30.05.2010 00:18:06
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
@vinnie
loodan, et sa ei ürita seda mingil turvaeesmärgil teha. videojälgimine on läbi mobiilivõrgu suht mõttetu ettevõtmine kui seda teha mingi turvalahenduse osana. kõikvõimalikke jämmereid ja blokkijaid on võileivahinnaga saadaval piisavalt ja hiinas tootmisvõimsust jätkub. varsti oskab isegi iga lasteaia laps sellise jälgimissüsteemi ära nullida. loodetavasti ikka mingi port sellel ühendusel avatud on? |
Ei ürita turvaeesmärgil..niivõrd kuivõrd.. Lihtsalt ettevõttes on praegu videosalvestus aint nett on 1 megane, ja lihtsalt mõni kord on vaja vaadata neti kaudu väljastpoolt mis video salvestab ja mis ettevõttes toimub... aga 1 mega jääb väheks.. seega oleks ju kasvõi 5 megane väga hea.. praeguse netiühendusega saan pildi kätte küll, kuid väga aeglane on ja kui keegi samal ajal ettevõttes arvutis on sisi tõmbab selle väga aeglaseks.. neti siis. ehk soov oleks elisa (ülikiire) netipulk ja võimalus välisvõrgust videosüsteemi jälgida..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
30.05.2010 02:23:04
|
|
|
| vinnie kirjutas: |
| pinnawaatluz kirjutas: |
@vinnie
loodan, et sa ei ürita seda mingil turvaeesmärgil teha. videojälgimine on läbi mobiilivõrgu suht mõttetu ettevõtmine kui seda teha mingi turvalahenduse osana. kõikvõimalikke jämmereid ja blokkijaid on võileivahinnaga saadaval piisavalt ja hiinas tootmisvõimsust jätkub. varsti oskab isegi iga lasteaia laps sellise jälgimissüsteemi ära nullida. loodetavasti ikka mingi port sellel ühendusel avatud on? |
Ei ürita turvaeesmärgil..niivõrd kuivõrd.. Lihtsalt ettevõttes on praegu videosalvestus aint nett on 1 megane, ja lihtsalt mõni kord on vaja vaadata neti kaudu väljastpoolt mis video salvestab ja mis ettevõttes toimub... aga 1 mega jääb väheks.. seega oleks ju kasvõi 5 megane väga hea.. praeguse netiühendusega saan pildi kätte küll, kuid väga aeglane on ja kui keegi samal ajal ettevõttes arvutis on sisi tõmbab selle väga aeglaseks.. neti siis. ehk soov oleks elisa (ülikiire) netipulk ja võimalus välisvõrgust videosüsteemi jälgida.. |
sul on vaja HEA ja STABIILNE üleslaadimis kiirus antud kohal, seejuhul saad ilusti oma siht... üleslaadimine PEAKS 0.6mbps kandis olema, kuid oleneb sellest, mis formaadis ja fps-ga sul video tuleb.. leia mingi sümmetriline 1/1mbps (REALNE 1mbps ülesse mitte elioni 0.5mbps) või pigem 2/2Mbps ühendus..
Terv,
p.s. pingid ka peaksid 50ms piires olla =)
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.05.2010 21:11:33
|
|
|
Ee kuskil MINTi mingeid lepingutingimusi või midagigi kh lugeda saab? Uurisin küll elisa kodulehte aga no ei leia...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
30.05.2010 21:42:57
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| mega kirjutas: |
Näiteks D-Link DIR-320. See üks soodsamaid. |
Oled kindel, et see vaid printerit jagada ei suuda?
DIR-412 peaks kindlam variant olema. |
Täiesti kindel. Ametlikult kodulehel uus soft väljas ja see on vägagi võimekas. Muudetud kogu halduskeskkonda. Võid lisada mitu DHCP vahemikku, "pulga" tuvastab automaatselt. Testisin 3 päeva täiesti korraliku trafficuga ja kordagi ei katkend, ega hangunud.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.05.2010 21:55:40
|
|
|
mul selline küsimus, et kui pulk läheb tuliseks ja katkestab ühenduse, siis on garantiisse minek?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
30.05.2010 23:07:22
|
|
|
| vinnie kirjutas: |
| Cancer kirjutas: |
| vinnie kirjutas: |
| Kas elisa mintis on staatilised ip-d |
Hetkel mitte ning ei usu, et ka tulevikus seda saab.
| vinnie kirjutas: |
| Kas on võimalik elisa mintiga ühendatud arvutist saada väljaspoolt sisse? |
Otse ei saa. Küll aga võib miskise VPN lahenduse kaudu saada küll. Näiteks OpenVPN või siis Hamachi või TeamViewer. |
Mul oleks vaja saada videosüsteemi jälgimisse ligi.. ehk siis on videojälgimisseade mida vaja aeg-ajalt teisest arvutist jälgida.. äkki räägid täpsemalt nendest eelpool pakutavatest progedest? |
Saatsin sulle PS'i.
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
31.05.2010 10:59:49
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ee kuskil MINTi mingeid lepingutingimusi või midagigi kh lugeda saab? Uurisin küll elisa kodulehte aga no ei leia... |
Kas siit kuskilt ei leidnud? http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Tugiinfo/c/72/Tingimused
Andmesideteenuste üldtingimused peaks kehtima ka Minti kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
31.05.2010 17:27:34
|
|
|
Kah nüüd minti omanik.
Maal aga näe ei tahagi 3,5Gd sisse võtta üleüldse sita levi vastuvõtuga...
telefonis mul elisa zen kus tavaline levi kolmveerand kuni täis ja kui netti minna läheb tuleb 3,5g ka kuskilt sisse kah kehva leviga kuid siiski,
see aga ei leia õuesgi 3,5
jääb 2g edge peale 13KB/s
see a-link pulk läheb vist tagasi poodi.
jama veel et see pulk 3m usb pikenduse taga ei taha töötada, muidu ehk saaks veel kuskile kõrgemale tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.05.2010 18:01:52
|
|
|
Need pulgad ei omagi ju nii v6imast 3G antenni ja v6imendit, kui see telefonil kasutusel on. Ning seet6ttu on nad arvestusega, et kas oled masti ligidal v6i kasutad k6rgel katusel olevat v2liantenni.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viptrip
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
31.05.2010 18:23:54
|
|
|
| Minu puhul klienditeeninduses vingumine aitas. Nett, mis vahepeal oli kärbatanud 0.2 Mbit/sek peale, tuleb jälle 1-2 mega vaheliste kiirustega. Näis, praegu ju alles teine nädal kasutada...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
31.05.2010 19:55:20
|
|
|
mul on küll pulgal parem levi, kui telefonil.
kas mingi 3,5g seade on ka välis antenniga?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
31.05.2010 19:56:24
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
kas mingi 3,5g seade on ka välis antenniga? |
antennimulguga on. Ise paned antenni külge.
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
31.05.2010 19:57:37
|
|
|
usb vidin siis?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
31.05.2010 21:21:40
|
|
|
EMTs müügil ka induktiivliides. See pole küll nii hea kui füüsiline, aga pole ka mänguasi.
võid ka telefonil kasutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Freeman
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
01.06.2010 01:55:08
|
|
|
| vale koht vist kust küsida aga kurat küll, kust ma saaks PCMCIA 3,5G modemi?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
01.06.2010 03:33:53
|
|
|
endal kasutuses emt-st pärit option-i kaart (3G). hinnakirjas neil seda küll enam ple miskipärast aga võid sealt uurida.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
01.06.2010 09:53:44
|
|
|
Panna elisa mint sim kaardi telefoni ja üle data kaabli netti proovida tuleb ilusti 2g 23KB/s üle, pulgaga jääb 13kb taha
Veel nõmedam kõnnin 50m majast teepeale tuleb 3,5g peaagu levi täis välja metsatukk segab.
teepeal sai telefoniga 60-70KB/s
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
01.06.2010 10:03:22
|
|
|
PCMCIA üsna surev tootepere, pole ju uuematel arvutitel seda juba ammu enam...
Ega väga ei arendata enam...
UMTS900 on oluline kõigis võrkudes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
01.06.2010 10:06:46
|
|
|
Kas saab mingeid üldistusi teha PCMCIA/ExpressCard vs netipulga vahel levi vastuvõtu võimekuse suhtes?
Või oleneb kõik konkreetsest läpakast/konkreetsest netipulgast?
Kõhutunne nagu ütleks, et "eraldi tükk, korpusest väljas" levib paremini kui sisseehitatud variant, aga kuidas tegelikult on?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.06.2010 10:15:01
|
|
|
_marek: PCMCIA-del on traditsiooniliselt kasutusel suurem antenn ja suurem võimendus.
Aga see selles suhtes ka lihtsam - ruumi on ehitamiseks rohkem, samuti on suure väljaulatuva osa kaudu parem jahutus, kui sisseehitatud lahendustel. Ja kui hakata USB-sse ehitama võimast võimendit, siis see lihtsalt kuumeneb selles väikses korpuses üle ja siis läheb kas lolliks või sureb üldse maha.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
01.06.2010 10:44:53
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
UMTS900 on oluline kõigis võrkudes  |
Kas teised mitte HSDPA 2100 peal enda võrku ei ehita? Elisal nii HSDPA 2100 kui UMTS 900?
Teistel 900 peal GPRS ja EDGE?
Või olen mina valesti arusaanud?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
01.06.2010 11:21:19
|
|
|
| meie kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
UMTS900 on oluline kõigis võrkudes  |
Kas teised mitte HSDPA 2100 peal enda võrku ei ehita? Elisal nii HSDPA 2100 kui UMTS 900?
Teistel 900 peal GPRS ja EDGE?
Või olen mina valesti arusaanud? |
standard on ikka UMTS või WCDMA (nimi maitseasi). Sagedus on sekundaarne standardi vaates, maailmas seda ka 850 või 1900 peal ka.
Kõigil opekatel UMTS 900 olemas, kuid see maapiirkonna teema ehk oluliselt vähemate inimeste katmiseks,
ega UMTS900 pole ka niipalju mahtu sees, sest riba kitsas ja katvus laiem.
Enamik Eesti inimesi UMTS900 ei näe sest liiguvad vaid asulates.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.06.2010 21:01:27
|
|
|
mis krt selle netiga toimub nüüd, neljas kord katkestus viimase pooleteist tunni jooksul???
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
01.06.2010 21:56:05
|
|
|
| Väga aeglane on ka, krt nagu kõu juba...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.06.2010 21:58:41
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| mis krt selle netiga toimub nüüd, neljas kord katkestus viimase pooleteist tunni jooksul??? |
telefonis öeldi, et mingi tõrkega on tegu ja loodavad homseks korda saada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.06.2010 23:45:05
|
|
|
mu arust nii ja peabki olema, sagedus pole ju kummist et seal sajad inimesed hoida ja igale 1-1mbps anda.. ping on ka see asi, et saatja peab vastama paljudele inimestele jne.. ehk MOBIILSE interneti(pangad, delfi, mailid, konsoolis töö) jaoks minu arust piisab, kodu kasutamiseks mitte(iptv, youtube, hd, failide tõmbamine jne). Kõu on ka vastuvõetav teenus - seal kus pole muid võimalus mina hankiks endale Minternet, aga kindlasti mitte kojju.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
01.06.2010 23:56:19
|
|
|
ahjaa.. see CRC9 juhtmejupp peaks mul vist isegi alles olema
ja vast võiks alla poe hinna ära ka anda sinna omakorda nokia 3110 autoantenn otsa pannes levis nii mis kole
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
02.06.2010 00:14:35
|
|
|
paljuga ära annad?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
02.06.2010 00:16:31
|
|
|
kui panna torrent (laeb alla 2,3 GB muusikat) tööle, siis sain mina kiiruseks :
Spoiler 
ja siin ilma torrentita :
Spoiler 
ma ei tea kohe mida öelda...
reklaam torrentile või elisa hakkab alla mäge jooksma...
kuda on võimalik siuke asi
_________________ ツ
viimati muutis mhei 02.06.2010 00:29:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.06.2010 00:22:02
|
|
|
mhei, äkki oli Speedtest.net server ülekoormatut? Valisid eesti oma ikka?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|