Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Ära puutu võõrast arvutit! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 16.10.2003 17:21:42 Ära puutu võõrast arvutit! vasta tsitaadiga

Uus meetod arvuti kaitsmiseks (flash)

*Nõrganärvilistel, alaeaelistel mitte vaadata

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 17:34:09 vasta tsitaadiga

Nojah ... icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 16.10.2003 17:37:08 Re: Ära puutu võõrast arvutit! vasta tsitaadiga

TzigaLind kirjutas:
Uus meetod arvuti kaitsmiseks (flash)

*Nõrganärvilistel, alaeaelistel mitte vaadata


Haige värk icon_evil.gif thumbs_down.gif
Muidugi, hoiatus on olemas, aga kas sa tõesti arvasid et mõni alaealine jätab vaatamata icon_question.gif
Mina näiteks under age, but I watched it anyway 8)

Teistele hoiatuseks, See on väga haige video, ärge vaadake seda!

Yeah, right, like someone is going to listen to me
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 16.10.2003 17:38:05 vasta tsitaadiga

karm
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 16.10.2003 17:43:24 vasta tsitaadiga

kuul pähe, jumala mõttetu video ju
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 17:44:53 Re: Ära puutu võõrast arvutit! vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
TzigaLind kirjutas:
Uus meetod arvuti kaitsmiseks (flash)

*Nõrganärvilistel, alaeaelistel mitte vaadata


Haige värk icon_evil.gif thumbs_down.gif
Muidugi, hoiatus on olemas, aga kas sa tõesti arvasid et mõni alaealine jätab vaatamata icon_question.gif
Mina näiteks under age, but I watched it anyway 8)

Teistele hoiatuseks, See on väga haige video, ärge vaadake seda!

Yeah, right, like someone is going to listen to me


vb oled ise nõrganärviline lihtsalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 18:04:52 vasta tsitaadiga

Seega... no dogs!
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.10.2003 18:17:11 vasta tsitaadiga

Väga efektiivne meetod kusjuures...
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 16.10.2003 18:55:59 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see kuskil telekas ka jookseb? Ameerikas oleks mõnes stseenis terve pilt udune ja kostuks 10 secine <piix> icon_razz1.gif
Muidu vaimukas icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 16.10.2003 18:56:00 vasta tsitaadiga

irwe... yeah.. ÄRA PUUTU ARVUTIT icon_razz.gif päis hea tõrje icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.10.2003 18:57:16 vasta tsitaadiga

Peaks oma koerad kah nii välja õpetama...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 16.10.2003 19:03:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Peaks oma koerad kah nii välja õpetama...

Kas sinu arvutit käivad paljad võõrad mehed näppimas icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 16.10.2003 19:03:11 vasta tsitaadiga

eri karm video tunnen sellele tüübile kaasa
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.10.2003 19:06:11 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
tsitaat:

Peaks oma koerad kah nii välja õpetama...

Kas sinu arvutit käivad paljad võõrad mehed näppimas icon_eek.gif icon_lol.gif

Õnneks mitte... 8) Aga ise olen küll paljalt oma arvutit näppinud... Hmmz... krt, äkki hakkaksid mu oma penid mind piinama? icon_lol.gif Seega jääb treenimine ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 19:07:52 vasta tsitaadiga

suht haige..aga mõvuv kaitse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 19:08:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga ise olen küll paljalt oma arvutit näppinud


Mina küll mitte.
Kole video aga mis mõttega see mees seal niimoodi käega vehkis - löönud siis korralikult
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 19:13:16 vasta tsitaadiga

V-v-v-võimas!!! Munad siiamaani valutavad icon_eek.gif
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 16.10.2003 19:14:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Munad siiamaani valutavad

Ega see klipp sinust olnud icon_eek.gif Või ikkagi...

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 16.10.2003 19:28:42 vasta tsitaadiga

see oli jah natuke loll et ta seal käega vehkis löönud kohe korralikult
ja eriti ei usu et see lavastatud ka oli mis loll tahab et tal koer tillist hammustaks icon_question.gif

_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 19:31:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eriti ei usu et see lavastatud ka oli



Eriefektid või polnud koeral hambaid? icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 16.10.2003 19:33:28 vasta tsitaadiga

peab ka koera muretsema 8)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 19:42:48 vasta tsitaadiga

haige asi.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 16.10.2003 19:46:48 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
peab ka koera muretsema 8)

Jah võta kohe mitu tükki. icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 16.10.2003 19:48:00 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
pang kirjutas:
peab ka koera muretsema 8)

Jah võta kohe mitu tükki. icon_lol.gif


ja võimalikult suured , ning teravate hammastega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 20:03:28 vasta tsitaadiga

billtuk007 kirjutas:

ja eriti ei usu et see lavastatud ka oli mis loll tahab et tal koer tillist hammustaks icon_question.gif


muidugi oli see lavastatud.... ma arvan..... ja koes näksis mingit rubber dildot seal mitte ehtsat riista. icon_biggrin.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 16.10.2003 20:18:57 vasta tsitaadiga

No shi........... kui päris oleks siis küll see koer enam ei elaks beer_yum.gif Minul küll igatahes mitte mitte õhtul oleks "koer ala carte" õlle kastmes beer_yum.gif icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 16.10.2003 20:19:59 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
billtuk007 kirjutas:

ja eriti ei usu et see lavastatud ka oli mis loll tahab et tal koer tillist hammustaks icon_question.gif


muidugi oli see lavastatud.... ma arvan..... ja koes näksis mingit rubber dildot seal mitte ehtsat riista. icon_biggrin.gif

Nii ta vist ongi. Kui hästi vaatad siis näed, kuda koer haarab esimest korda ja laseb hetkeks lahti(sel hetkel on "riist" venitatud ~40cm pikkuseks) ja siis teist korda haarates jääb kinni. Feik aga lahe ikkagi icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 16.10.2003 20:23:09 vasta tsitaadiga

kas peab panema naljafoorumisse vastiku negatiivseid emotsioone tekitava lingi icon_evil.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 16.10.2003 23:09:56 vasta tsitaadiga

Hmm, see koer jah ei elaks enam peale seda tegu. Aga üldiselt suht mõttetu video, nalja puhul saadavad positiivsed emotsioonid puuduvad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2003 00:12:42 vasta tsitaadiga

Jube jama! Näitasin lollist peast seda ka oma naistuttavale, see lubas ka koera majja võtta.... icon_exclaim.gif No olli mul vaja seda talle näidata icon_evil.gif Midagi peab ka enda teada jätma
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2003 11:08:25 vasta tsitaadiga

Sahib kirjutas:
Jube jama! Näitasin lollist peast seda ka oma naistuttavale, see lubas ka koera majja võtta.... icon_exclaim.gif No olli mul vaja seda talle näidata icon_evil.gif Midagi peab ka enda teada jätma

järelikult tunneb sinu naistuttav, et kooserdad tema juures liiga tihti palja tilliga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2003 11:10:16 vasta tsitaadiga

Peegus kirjutas:
Sahib kirjutas:
Jube jama! Näitasin lollist peast seda ka oma naistuttavale, see lubas ka koera majja võtta.... icon_exclaim.gif No olli mul vaja seda talle näidata icon_evil.gif Midagi peab ka enda teada jätma

järelikult tunneb sinu naistuttav, et kooserdad tema juures liiga tihti palja tilliga icon_razz1.gif

Just... minul naine arvas, et hea, et meil koera ei ole 8)

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 17.10.2003 12:40:08 vasta tsitaadiga

ai sii sikk piipl icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 17.10.2003 12:42:40 vasta tsitaadiga

ja kui paljud võõrad mehed käivad teil palja ****ga arvut kallal?
_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
i-squad
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2003




sõnum 17.10.2003 14:17:56 vasta tsitaadiga

valus!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.10.2003 15:32:02 vasta tsitaadiga

eeRuheeRu kirjutas:
ja kui paljud võõrad mehed käivad teil palja ****ga arvut kallal?

mitteükski võõras, kõik omad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.10.2003 21:12:44 vasta tsitaadiga

täis haige video icon_lol.gif päris sitalt mees karjus icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2003 21:15:46 vasta tsitaadiga

Tegelt vahest on uudistes ka olnud et koer on mehel tilli ära hammustanud icon_eek.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.10.2003 21:16:43 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Tegelt vahest on uudistes ka olnud et koer on mehel tilli ära hammustanud icon_eek.gif

ja et on tilli ära murdnud nõka-nõka tehes icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2003 21:55:52 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
ttt kirjutas:
Tegelt vahest on uudistes ka olnud et koer on mehel tilli ära hammustanud icon_eek.gif

ja et on tilli ära murdnud nõka-nõka tehes icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


Koeraga v? icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 17.10.2003 22:08:15 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
pang kirjutas:
ttt kirjutas:
Tegelt vahest on uudistes ka olnud et koer on mehel tilli ära hammustanud icon_eek.gif

ja et on tilli ära murdnud nõka-nõka tehes icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


Koeraga v? icon_eek.gif icon_lol.gif


irwww thumbs_up.gifthumbs_up.gif

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotsepp
Kreisi kasutaja
hotsepp

liitunud: 22.10.2002




sõnum 17.10.2003 22:25:14 vasta tsitaadiga

Krt eri v2rdjas kes oma koera nii munadesse kargama õpetab! Täitsa haige video ja viimanegi respekt Bullguardi tõrje kohapelat kadus. thumbs_down.gif TÄIEGA!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.10.2003 22:27:50 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
pang kirjutas:
ttt kirjutas:
Tegelt vahest on uudistes ka olnud et koer on mehel tilli ära hammustanud icon_eek.gif

ja et on tilli ära murdnud nõka-nõka tehes icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


Koeraga v? icon_eek.gif icon_lol.gif

vb oli koeraga
(tglt ikka naisega, või oli mehega) icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 17.10.2003 22:39:55 vasta tsitaadiga

Omapärane video;aga mis puutub siia arvuti?Sepp ju ei näppind seda?Hmm... (tp)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2003 10:08:47 vasta tsitaadiga

hotsepp kirjutas:
Krt eri v2rdjas kes oma koera nii munadesse kargama õpetab! Täitsa haige video ja viimanegi respekt Bullguardi tõrje kohapelat kadus. thumbs_down.gif TÄIEGA!

nõustun, mina küll enam bullguardi ei ostaks(mitte et ma oleks enne video nägemist ostnud)icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 18.10.2003 10:30:46 vasta tsitaadiga

Rõve...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003




sõnum 31.10.2003 00:31:04 vasta tsitaadiga

irww,see on mingi haiglane dog porn icon_razz.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wolverine
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003




sõnum 31.10.2003 01:08:25 vasta tsitaadiga

Alguses vaatasin ,et wtf geyporn ,aga pärast tuli koer ,siis vaatasin ,et zoofiil hoopis icon_lol.gif
Ei no w2g thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 31.10.2003 09:19:20 vasta tsitaadiga

ei noh v8rrelda nende ehmatavate linkidega mis igale poole topitakse polnud sellel midagi viga nats naljakas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 01.11.2003 18:48:31 vasta tsitaadiga

Kohe näh et kummist oleks päris olnud oleks kohe otsast hammustanud
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Ära puutu võõrast arvutit! mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.