|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
11.04.2010 18:44:16
Ülevaade: Logitech Performance MX |
|
|
link :: Logitech Performance MX Hinnavaatluses
Eelnevalt ~3 aastat olen kasutanud oma tegemistes Logitech MX Revolution hiirt, mis on senimaani kindlasti üks parimaid omas klassis. Sellest lähtuvalt tekib hea võrdlusmoment.
Mis oli karbis
1. Hiir & imepisike vastuvõtja USB pesasse
2. Kotike koos laadija juhtmetega (Seinapistik, USB pistik, USB pikendus kui tekib vajadus)
3. CD plaat + manuaalid
Esmamulje
Omadustelt sama hea, kui mitte parem kui MX Revolution.
Harjumist vajab nuppude kohati natuke erineva kaugusega paigutus, kuid peale paari päevast kasutamist olen harjunud.
Kõige suuremaks erinevuseks REVOLUTION hiirega on kindlasti laadimissüsteem.
1. REVOLUTION omab sisemist akut (ei saa vahetada), PERFORMANCE omab vahetatavat AA mõõtu akut (ilmselt sobib ka tavaline patareid?)
2. REVOLUTION on laetav ainult siis, kui ei kasuta (tuleb asetada docki), PERFORMANCE on laetav ka töötamise ajal.
3. REVOLUTION aku on peale 1 aktiivset töö päeva 75%, peale 2'te 50% (ehk siis mitte väga vapper), PERFROMANCE hiir on senimanai peaaegu nädal vastupidanud, ilma ühtegi pügalat langemata. (täpsematl aku vastupidavuyse kohta oskan öelda,kui olen rohkem kasutanud.)
4. PREFORMANCE on lähtuvalt laadimisüsteemist palju mobiilsem. Reislikaasavõtmiseks piisab USB laadimisjuhtmest ja hiirest. Siin juures REVOLUTION vajaks kogu laadimisdoki jne.
Plussid
Mugav
Funktsionaalne
Uus & toimiv tehnoloogia (laser, pisike vastuvõtja)
Täpne - sobib ideaalselt kui teed palju hiirega tööd.
Aku vastupidavus
Disain
Nii ja naa
 Hind võiks olla soodsam (kuigi minuarust on väärt iga senti)
Kokkuvõttes
Tegemist on suurepärase tööloomaga nii professionaalidele kui ka kodukasutajale (iseasi, kas kodukasutaja näeb vajadust selliseks investeeringuks).
Kui küsida, kas on kasutamis mugavusel vahet eelkäija REVOLUTION'iga, siis ei oskagi väga eristada - oma tööd teevad mõlemad suurepäraselt.
Kes palju reisib, ning eelistab head hiirt, siis on kindlasti uus PERFORMANCE hiir mugavam.
Hinnavahet eelkäijaga HV hindade järgi samuti eriti pole.
Link Logitech Performance MX kodulehele
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sagem
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
11.04.2010 20:43:45
|
|
|
OMG mul on paremal käel pöial puudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Reedikl
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2010
|
11.04.2010 23:33:25
|
|
|
Miks tal see aku nii vähe kestab?? Minu Logitech M705 kestab kirjade järgi 3 aastat. Nüüd on ta olnud mul kuu aega ning näitab, et 980 päeva kestab veel. Kaks AA patareid on sees.
_________________ Meie mõtted on tasuta.
Peace(h) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.04.2010 01:17:01
|
|
|
| sagem kirjutas: |
OMG mul on paremal käel pöial puudu.  |
See ei sega kasutamist muul väel kui et pöidlanuppe on keeruline vajutada, ideeliselt kui harjunud oled siis peaks ka nimetissõrmega saama.
Hiir ise on niipalju suur et mahub peopessa ära ja ringi sõitmisega probleeme ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
12.04.2010 09:05:53
|
|
|
kahtlaselt kaua kestavad teil hiired ... olete offi panemisel ilmselt palju tähelepanelikumad kui mina ..
ja huvitaval kombel jätsin ühel õhtul hiire krobelisele pinnale ja just laetud hiir läks päevaga tühjaks :p Ilmselt loeb ka matt mida kasutada aku kestvusel.. lihtsamalt trackitav kestab kauem ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StormXS
HV vaatleja
liitunud: 16.05.2004
|
12.04.2010 10:15:15
|
|
|
| Peab olema väga fanatt et panna 1500 hiire alla
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
12.04.2010 10:23:18
|
|
|
Kui teised Logitechi laserhiired peavad patareide/akudega vastu 1-3 aastat, siis miks see hiir nii vähe...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.04.2010 11:04:44
|
|
|
Teil ka see laadimiskaabel on kange nagu onu Julius hommikuti? Nii kalli hiire puhul võiks ikka oodata kvaliteetset ja korralikult painduvat kaablit, aga see on kange nagu kont. Vähemalt pool meetrit peab talle paindumiseks ruumi jätma, kui laadimise ajal hiirt kasutada tahad.
Eriti absurdne on veel see, et seal kaablis on vaja ainult kaht soont, sest selle kaudu mingit andmevahetust ei toimu isegi siis kui see arvuti USB pessa ühendada - sealt käib läbi ainult toide. Hiire küljes olev pesa tundub ka veel ebastandardne olevat, nii et uut kaablit, kui see kont peaks murduma, saab nähtavasti ainult Logitechist tellides. Või eksin ma selles osas?
See kaabel ongi kõige häirivam.
Teine asi, mis natuke häirib, on see, et erinevalt MX1000-st on see hiir tunduvalt kõhnem. Ehk siis nagu ühes ülevaates kirjutati - suurekasvulise ja suure kämblaga põhja-eurooplase asemel on see disainitud pisikese hiinlase käekese järgi. Sõrmed peavad palju rohkem olema kokku surutud selle hiire hoidmisel. Selles osas oli MX1000 palju toekam ja mugavam.
Ja kuidas selle rulliku lülitamisega on - et mul revolutsioon vahele jäi ja otse MX1000 pealt Perfomance'ile üle läksin, siis pole ma sellega kursis - kas see lülitamine vabajooksule ja tagasi on samasugune nagu see oli Revolutionil või on midagi muutunud? Kehvemaks näiteks?
Mis puutub hiire korpusesse, siis kummikiht on soliidsem, aga samas tundub plastosa kuidagi odavam - klobiseb nagu rohkem. Kõlab nagu. See hiir teeb plaks-plaks, kui MX1000 teeb klõps-klõps.
Ja mis akusse puutub, siis liitiumakult NiMH akule üleminek minu arvates küll mingi progress ei ole. Kui nüüd aku peabki kauem vastu (aga tegelikult peab ta mul täpselt sama kaua kui MX1000 oma - ehk nädala jagu), siis hiire elektroonika parema disaini tõttu. Kui aku oleks sama hea jäetud, peaks see nüüd paar või rohkem korda kauem.
Ehk siis järjekordne "suurema raha eest vähem" hiirt.
Ühesõnaga - hiir on küll väga hea, aga kaugeltki mitte nii hea kui ta olla võiks selle hinda arvestades. Oleksid võinud selle ulmelise ehitusega pakendi asemel, mis näeb välja nagu mingi Sydney ooperimaja, korraliku kaabli kaasa panna. Häbiasi on see kaabel lihtsalt. Jube.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
12.04.2010 11:07:17
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Äkki alguse asi? Tarnitakse need akud ju reeglina pooltühjadena. Akudel on peaks olema ka nii, et täismahutavuse ja vastupidavuse saavutavad nad alles paari-kolme laadimise järel. |
Täiesti õigus. Mina veel laadinud pole, ning pakendist võttes oli 2 pügalat täis kolmest.
| Dogbert kirjutas: |
Teil ka see laadimiskaabel on kange nagu onu Julius hommikuti? Nii kalli hiire puhul võiks ikka oodata kvaliteetset ja korralikult painduvat kaablit, aga see on kange nagu kont. Vähemalt pool meetrit peab talle paindumiseks ruumi jätma, kui laadimise ajal hiirt kasutada tahad.
Spoiler 
Eriti absurdne on veel see, et seal kaablis on vaja ainult kaht soont, sest selle kaudu mingit andmevahetust ei toimu isegi siis kui see arvuti USB pessa ühendada - sealt käib läbi ainult toide. Hiire küljes olev pesa tundub ka veel ebastandardne olevat, nii et uut kaablit, kui see kont peaks murduma, saab nähtavasti ainult Logitechist tellides. Või eksin ma selles osas?
See kaabel ongi kõige häirivam.
Teine asi, mis natuke häirib, on see, et erinevalt MX1000-st on see hiir tunduvalt kõhnem. Ehk siis nagu ühes ülevaates kirjutati - suurekasvulise ja suure kämblaga eurooplase asemel on see disainitud pisikese hiinlase käekese järgi. Sõrmed peavad palju rohkem olema kokku surutud selle hiire hoidmisel. Selles osas oli MX1000 palju toekam ja mugavam.
Ja kuidas selle rulliku lülitamisega on - et mul revolutsioon vahele jäi ja otse MX1000 pealt Perfomance'ile üle läksin, siis pole ma sellega kursis - kas see lülitamine vabajooksule ja tagasi on samasugune nagu see oli Revolutionil või on midagi muutunud? Kehvemaks näiteks?
Mis puutub hiire korpusesse, siis kummikiht on soliidsem, aga samas tundub plastosa kuidagi odavam - klobiseb nagu rohkem. Kõlab nagu. See hiir teeb plaks-plaks, kui MX1000 teeb klõps-klõps.
Ja mis akusse puutub, siis liitiumakult NiMH akule üleminek minu arvates küll mingi progress ei ole. Kui nüüd aku peabki kauem vastu (aga tegelikult peab ta mul täpselt sama kaua kui MX1000 oma - ehk nädala jagu), siis hiire elektroonika parema disaini tõttu. Kui aku oleks sama hea jäetud, peaks see nüüd paar või rohkem korda kauem.
Ehk siis järjekordne "suurema raha eest vähem" hiirt.
Ühesõnaga - hiir on küll väga hea, aga kaugeltki mitte nii hea kui ta olla võiks selle hinda arvestades. Oleksid võinud selle ulmelise ehitusega pakendi asemel, mis näeb välja nagu mingi Sydney ooperimaja, korraliku kaabli kaasa panna. Häbiasi on see kaabel lihtsalt. Jube.
|
Laadimiskaabel on puine jah. Eks tulevik näitab, kuidas ära harjub.
Võrreldes REVOLUTION hiirega häirib ka mind, et scroll nupp on toodud natuke koomale (peopesa poole vms) ning see esialgu häirib mugavat kasutamist (just scroll nupu otse peale klikkimisel).
Scrolli lülitamine on muutunud paremaks. Enne REVOLUTIONI puhul selleks eraldi nuppu ei olnud ning ma ei saanudki täpselt aru, kuidas see toimib.
Eks ta nii ole jah, et ootasin ka mina suuremat edasiminekut, kuid REVOLUTION uuena on samas hinnas, siis usun, et kokkuvõttes on siiski parem.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
12.04.2010 11:10:21
|
|
|
| tsitaat: |
Hiire küljes olev pesa tundub ka veel ebastandardne olevat, nii et uut kaablit, kui see kont peaks murduma, saab nähtavasti ainult Logitechist tellides. Või eksin ma selles osas?
|
Eksid.
Kirjutasin ju just enne, et pesa ei ole ebastandardne - täitsa tavaline micro-USB on ju, mille standardi peale lähevad tulevikus üle kõik mobiilitootjad.
Ehk siis täiesti tavalise Nokia micro-USB andmesidekaabliga või toalaadijaga laen mina oma hiirt.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.04.2010 12:00:58
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Hiire küljes olev pesa tundub ka veel ebastandardne olevat, nii et uut kaablit, kui see kont peaks murduma, saab nähtavasti ainult Logitechist tellides. Või eksin ma selles osas?
|
Eksid.
Kirjutasin ju just enne, et pesa ei ole ebastandardne - täitsa tavaline micro-USB on ju, mille standardi peale lähevad tulevikus üle kõik mobiilitootjad.
Ehk siis täiesti tavalise Nokia micro-USB andmesidekaabliga või toalaadijaga laen mina oma hiirt. |
Vabandust, ma ei lugenud kõiki postitusi läbi. Jah, ma ise pole mikro-USB juhet sinna sisse proovinud. Kusagil on olemas see küll mul, aga silmaga vaadates tundus kuidagi mikrost suurem see hiirekaabli pistik. Optiline petekas nähtavasti.
Aga üsna absurdne on see küll, et ostad nii kalli hiire ja siis lähed poodi, otsima normaalselt painduvat laadimiskaablit, kuna kaasasolev sisuliselt naelutab hiire laua külge samamoodi kinni nagu vanematel mudelitel dokk.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
12.04.2010 13:21:45
|
|
|
njah minujaoks ongi ainus miinus ilmselt see et laadimiskaabel ... reklaamitud hiirejuhet mängida küll ei suuda asi on tunduvalt jäigem kui kasvõi ~100 eekuse Logi enda sbf96 oma
Aku kestvuse seletamine ju jube lihtne mida sa ootad 2000mAh AA VS custom akudega hiir. Ilmselt pole nende mAh ka võrreldavad. Pole lahanud seega ei tea.
Ma ei tea kuidas teil aga minul ei olnud küll hiire sees paljukiidetud Sanyo Eneloop mida revjuudes nägin.
Mingi valge oli aga marki hetkel ei tea ja 2000mAh oli peal kirjas
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
12.04.2010 15:26:42
|
|
|
| madest kirjutas: |
Ma ei tea kuidas teil aga minul ei olnud küll hiire sees paljukiidetud Sanyo Eneloop mida revjuudes nägin.
Mingi valge oli aga marki hetkel ei tea ja 2000mAh oli peal kirjas |
Mingi valge ENI TIME kirjadega 2000mAh jah.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
13.04.2010 18:50:33
|
|
|
Avastasin, et SETPOINT seadetes on täielikult puudu võimalus SHOW DESKTOP.
Vasaku põdla all olevalele nupule tahaks selle võimaluse panna (muidu seisab kasutult).
REVOLUTION hiirel oli see võimalus olemas ning väga mugav.
Kas keegi oskab nõu anda?
EI TÖÖTA> http://www.lupusoru.com/hackery.html
EI TÖÖTA (vajab vananenud softi vist?)> http://uberoptions.net/
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razvan2k2
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2010
|
24.04.2010 08:06:30
|
|
|
| tomz kirjutas: |
Avastasin, et SETPOINT seadetes on täielikult puudu võimalus SHOW DESKTOP.
Vasaku põdla all olevalele nupule tahaks selle võimaluse panna (muidu seisab kasutult).
REVOLUTION hiirel oli see võimalus olemas ning väga mugav.
Kas keegi oskab nõu anda?
EI TÖÖTA> http://www.lupusoru.com/hackery.html
EI TÖÖTA (vajab vananenud softi vist?)> http://uberoptions.net/ |
I do not speak Estonian but I noticed that you have tried to add the Show Desktop functionality and my directions from http://www.lupusoru.com/hackery.html did not work (which does not surprise me because I have last updated them in 2006). A lot of people have been interested lately in these directions so I have updated them. Let me know if these new ones work out for you. Thanks!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.04.2010 18:05:37
|
|
|
| razvan2k2 kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
Avastasin, et SETPOINT seadetes on täielikult puudu võimalus SHOW DESKTOP.
Vasaku põdla all olevalele nupule tahaks selle võimaluse panna (muidu seisab kasutult).
REVOLUTION hiirel oli see võimalus olemas ning väga mugav.
Kas keegi oskab nõu anda?
EI TÖÖTA> http://www.lupusoru.com/hackery.html
EI TÖÖTA (vajab vananenud softi vist?)> http://uberoptions.net/ |
I do not speak Estonian but I noticed that you have tried to add the Show Desktop functionality and my directions from http://www.lupusoru.com/hackery.html did not work (which does not surprise me because I have last updated them in 2006). A lot of people have been interested lately in these directions so I have updated them. Let me know if these new ones work out for you. Thanks! |
Hi,
I tried your updated version and still have no ShowDesktop function on any button
I run win7 x86 - default.xml has been modified correctly!
Look at the picture for details.
uberoptsion only runs with outdated software atm (4.80) - so its not and good option
viimati muutis tomz 24.04.2010 18:42:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razvan2k2
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2010
|
24.04.2010 18:39:47
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| razvan2k2 kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
Avastasin, et SETPOINT seadetes on täielikult puudu võimalus SHOW DESKTOP.
Vasaku põdla all olevalele nupule tahaks selle võimaluse panna (muidu seisab kasutult).
REVOLUTION hiirel oli see võimalus olemas ning väga mugav.
Kas keegi oskab nõu anda?
EI TÖÖTA> http://www.lupusoru.com/hackery.html
EI TÖÖTA (vajab vananenud softi vist?)> http://uberoptions.net/ |
I do not speak Estonian but I noticed that you have tried to add the Show Desktop functionality and my directions from http://www.lupusoru.com/hackery.html did not work (which does not surprise me because I have last updated them in 2006). A lot of people have been interested lately in these directions so I have updated them. Let me know if these new ones work out for you. Thanks! |
Hi,
I tried your updated version and still have no ShowDesktop function on any button
I run win7 x86 - default.xml has been modified correctly!
Look at the picture for details.
Spoiler 
uberoptsion only runs with outdated software atm (4.80) - so its not and good option |
I have the Logitech MX 1100 mouse and I tried adding the Show Desktop functionality to the thumb button just like you show in the picture but I could not with my current directions. So I looked around a bit and I found (on line 107 in my default.xml file) this line:
<HandlerSetGroup Name="OtherMiceGroup" HandlerSetNames="CloseApplication,Copy,Cut,Do Nothing,DoubleClick,QuickSwitch,StartMenu,DragLock,LeftMouseButton,Maximize,MiddleMouseButton,Minimize,PageDown,PageUp,Paste,Redo,Unassigned,Undo" />
and I changed it to this:
<HandlerSetGroup Name="OtherMiceGroup" HandlerSetNames="CloseApplication,Copy,Cut,Do Nothing,DoubleClick,QuickSwitch,StartMenu,DragLock,LeftMouseButton,Maximize,MiddleMouseButton,Minimize,PageDown,PageUp,Paste,Redo,ShowDesktop,Unassigned,Undo" />
Basically, you can look for the Handler Set called "OtherMiceGroup" and then add "ShowDesktop". Let me know via email if this works for you or not. Otherwise, please send me your default.xml file.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andreas123
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
27.04.2010 00:31:01
|
|
|
On mõni hiir juba valmis ennast ise ka laadima käigu pealt?
Minuarust USB juhtmega laadimine on täiesti mõttetu. Juhe tagant ära, kukub kusagile laua taha ja väga suurepärane.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
25.05.2010 22:46:18
|
|
|
Alates tänasest olen ka mina selle hiire omanik. Esmamuljed on väga head, ainult back ja forward nupud on natuke minujaoks harjumatus kohas. Ennem oli mu hiireks MX 600 Cordless Mouse. See scroll süsteem meeldib väga.
E: Avastasin, et kettale vajutamine ei tööta korralikult. Vahepeal peab väga kõvasti vajutama, et juhtuks midagi, vahepeal töötab jälle korralikult. Ma pean silmas seda kettale otse peale vajutamist. On veel kellelgi sellist asja olnud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.05.2010 08:57:14
|
|
|
| Hiir lahti võtta ja tolmust/karvadest/muust sodist puhastada?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
26.05.2010 11:45:08
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Avastasin, et kettale vajutamine ei tööta korralikult. Vahepeal peab väga kõvasti vajutama, et juhtuks midagi, vahepeal töötab jälle korralikult. Ma pean silmas seda kettale otse peale vajutamist. On veel kellelgi sellist asja olnud?
|
jah, sa pole ainuke |
http://forums.logitech.com/t5/Mice-Trackballs/Performance-MX-mouse-middle-button-does-nothing/td-p/378803
| tsitaat: |
Yeah I also notice that if you lean the scroll wheel to the left and press it down it won't work. You need to either push it straight down or lean it towards the right a little bit.
I just picked up another PMX from Best Buy tonight (actually I exchanged the Anywhere MX mouse, too small for me) and I noticed that the middle button is better on this one. Even if I lean the scroll wheel a bit towards the left, it performs well. So I dunno, maybe there might be a bad batch on them. |
jne...
Suht sama viga minu hiirel.
Seda avastasin kui oli vaja palju ARCHICAD'iga tööd teha (siis kui arhitektuuri teen) ning seal kasutan pidevalt selle ketta klikk võimalust.
Viga siis selles, et normaalselt peale klikkida pole võimalik - 5'st 1-2'el korral ei tööta...
Alati töötab kui vajutada tugevasti ning suunata paremale poole.
Selline käitumine pole 1300.- maksva hiire puhul kindlasti normaalne, ning sama mure on ka antud teemas osade klientide poolt kirjeldatud.
(Siinkohal tööjuures olev REVOLUTION ning kodus olev MX510 töötavad ideaalselt igas asendi normaalselt ka peale 3-4 aastat kasutamist).
----
Seega minu hiir läks selliste sümptomitega garantiisse
ootame ja vaatame, mis öeldakse.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
29.05.2010 23:59:40
|
|
|
Otsustasin kontakteeruda logitechiga. Rääkisin oma mure ära ja andsin neile kõik hiire andmed (m/n, p/n, pid) ja seepeale lubasid nad lahkelt mulle uue töötava hiire saata kahe nädala jooksul. Ütlesid, et on probleemist teadlikud ja vabandavad ja seetõttu ei taha ka uue hiire eest raha. Kussjuures vana hiirt nad tagasi saada ei tahtnud.
Niiet igaljuhul, kellel esineb selline probleem. Võtke ühendust logitechiga. Isegi postikulusid ei tule mul. Neljandaks juuniks on kohal .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.07.2010 15:22:43
|
|
|
Olen ka nüüd värske omanik sel hiirel.
Mõningates ülevaadetes on kirjas see lag'i teema et ühenda aga juhtmega ja toimib nagu iga teine juhtmega hiir. Kuidas kindlaks teha et tegelikult ka toimib sedaviisi või on see lihtsalt spekulatsioon ja tegelikkuses suhtleb see ikkagi ainult üle juhtmeta saatja?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
15.07.2010 16:40:47
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Olen ka nüüd värske omanik sel hiirel.
Mõningates ülevaadetes on kirjas see lag'i teema et ühenda aga juhtmega ja toimib nagu iga teine juhtmega hiir. Kuidas kindlaks teha et tegelikult ka toimib sedaviisi või on see lihtsalt spekulatsioon ja tegelikkuses suhtleb see ikkagi ainult üle juhtmeta saatja? |
Tiri saatja välja ja saadki teada
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.07.2010 22:37:02
|
|
|
Lag'i muret vast ei ole, võrreldes Revolutioniga puudub viivitus praktiliselt. Teoorias ei oska öelda kui suur see on, aga võrreldes Revolutioniga on see olematu, Rev'i peal oli tunda mõningast erinevust pildi ja käe vahel, Perf'iga on aga sünkroonis pildi ja käe vahel.
Samas see back-forward on väga harjumatult nurga taga ja ette jääb hoopis tihemini see kolmas nupp seal all (N)
Et miks sellised omapärased kommentaarid peale värskeks hiire omanikuks saamist ja mitte eelneva uurimisega? Logitech tasuta saatis hiire kui Revolutionil adapter üles ütles.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
02.12.2010 14:07:09
|
|
|
Umbes aasta vanune Performance Mouse teeb ise topeltklikke ühekordsel vajutamisel. Selline viga on läbi ajaloo kaasnenud just kallimate Logitechi hiirtega.
Lisaks laseb tihti lohistamisel asja lahti. Tegu ei ole nõrga ega väriseva sõrmega - olen seda ka kuulmise peale testinud.
Vajutan nupu alla - kostab klikk. Hakkan lohistama - vaikus aga miskil hetkel laseb lahti. Tõstan näpu üles - kostab klikk.
Rullile vajutamise probleem on küll olemas aga see on oluliselt paranenud võrreldes MX1000-ga (see siis mu eelmine hiir).
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.12.2010 17:26:01
|
|
|
| Topeltkliki vastu aitab lülitite klemmide puhastamine, teostasin seda oma Revolution MX'il ja see kaotas probleemi ära. Kodus vedeleb üks odava otsa Logitechi hiir samuti, millel sama probleem esineb, pole viitsinud veel lahti võtta lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.12.2010 11:38:02
|
|
|
Teoorias ei tohiks muidugi garantii all olevat hiirt ise lahti kruvida.
Samas vanema G7 puhul see puhastamine ei aidanud.
Sain Logitechist ametliku vastuse, et hiir kuulub vahetamisele. Samas soovitati seda kohapealse müüja juures teha.
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
06.12.2010 22:56:58
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
Umbes aasta vanune Performance Mouse teeb ise topeltklikke ühekordsel vajutamisel. Selline viga on läbi ajaloo kaasnenud just kallimate Logitechi hiirtega.
Lisaks laseb tihti lohistamisel asja lahti. Tegu ei ole nõrga ega väriseva sõrmega - olen seda ka kuulmise peale testinud.
Vajutan nupu alla - kostab klikk. Hakkan lohistama - vaikus aga miskil hetkel laseb lahti. Tõstan näpu üles - kostab klikk.
Rullile vajutamise probleem on küll olemas aga see on oluliselt paranenud võrreldes MX1000-ga (see siis mu eelmine hiir). |
No isegi kui on probleemid, siis enda kogemuste põhjal on Logitech väga vastutulelik
Mõne teise firma supporti kirja saadad pead vaat, et nädal ootama vastust(kui see üldse saabub )
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
28.12.2010 17:36:22
|
|
|
Logitechi support on tõesti asjalik - ilma suurema kära ja seletamiseta tegid vea kindlaks ning garantiikorras vahetatud hiir jõudis ka just kohale.
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dinoboy
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2002
|
31.10.2011 19:18:13
|
|
|
Olen ka nüüd juba paar kuud selle hiire omanik. Siiamaani väga rahul. Nuppudega mingeid probleeme ei ole, viimase uuendusega sa ka neid piisavalt konfigureerida.
Aga nimelt paar päeva tagasi hakkas ilmnes probleem - hiire kursor sõidab ise mööda ekraani ringi, kui hiir suvalise pinna peale panna, vaikselt tasakesi nagu keegi tiriks hiirt. Erinevate pindade peal sõidab erinevalt.
Alguses hakkas trikitama tavalise kontori laua peal, kuna aku oli ka tühja võitu, siis mõtlesin et asi on selles. Panin talle valge paberi alla, siis oli enam-vähem ok. Aga peale laadimist ei tööta enam ühegi pinna peal. Uuendasin ka tarkvara, kui see ei aidanud.
On kellelgi veel midagi sellist ilmnenud? Kas asi võib pigem olla tarkvaras või tuleks garantii poole pöörduda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dinoboy
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2002
|
31.10.2011 22:30:53
|
|
|
Palja silmaga ei ole nagu midagi seal näinud, peale puhkumist ka midagi ei muutunud. Arvad et võiks suruõhuga proovida?
Seal muidu neid sensoreid mitu tükki peidus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
03.11.2011 12:37:37
|
|
|
Lisan siis ka omaltpoolt, et hiir senimaani väga heas töökorras. Saab vatti ju igapäevaselt ja tööpäevadel päris pikalt
Aku vastupidavus on senimaani säilinud (õnneks ka vahetatavad akud). Klahvid ja kõik toimib samahästi. Tekkinud on ainult loomulikud kulumisjäjed.
Mingi hetk sain häkiga tööle ka funktsiooni, et põidla all olev nupuke viskab desktopile (ekraani tühjaks).
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
29.11.2011 20:02:59
|
|
|
| Mul ka selline hiir juba mõnda aega kasutuses. Originaal aku vahetasin kohe suurema mahutavusega aku vastu. Laadimine usb juhtmega on palju parem, kui Revolution hiire dokiga lahendus. Käes istub aga Revolution hiir mõnusamalt.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siig
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005
|
18.12.2011 20:11:56
|
|
|
| Õnneks minule sattunud hiir ilma defektita ning ainuke asi mis häirib on rulliku paremale "scrollimine". Rullik on vasaku klahvi/nupu "alla" ära kadunud. See funktsioon on kasulik laialivalguvate failide või koguni kodulehtede kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
17.10.2013 19:40:22
|
|
|
Tõstame veidike teemat.
Sai ka soetatud too hiireke ning üllatuseks tuli see, kui kiirelt tolle hiire aku tühjaks saab. Igapäevases aktiivses kastuses kestab aku vaid paar päeva vastu. Võrreldes Logitechi mõnda odavamapoolset toodet (M510; M705 jne) on tööaeg küll öö ja päev. Nendel M510, M705-l jms kestisid minul patareid aktiivse kasutuse järel ikka aastakene ära.
Tõesti peabki aku nii lühikest aega vastu pidama? Sel juhul küll suur pettumus, läheks pigem siis nende odavamate peale tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.10.2013 19:53:45
|
|
|
| Siim159, jah, sellel peabki üsna vähe vastu, samas kuna saab juhtmega laadida kasutamise ajal, ei ole see nii suureks probleemiks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
17.10.2013 20:02:27
|
|
|
Mis selles hiires siis on, mis nii palju akut kulutab? Tõesti Logitech siis taandarengu teinud akude/patareide vastupidavuse poolest? Või on need M510, M705 jne hoopis tunduvalt uuemad mudelid, millel selline säästlikus välja mõeldud? Sel juhul too Performance hiir ikka päris vanake ja polegi ehk tõesti imestada.
Pigem eelistaksin enda vanemat M705 mudelit, kui iga paari päeva tagant seal hiire ja juhtmetega sebida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.10.2013 20:42:25
|
|
|
| Siim159, pidev suhtlus vastuvõtjaga, et jääks ära viiteaeg liigutama hakkamisel peaks olema põhiline tarbija.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
25.10.2013 19:52:52
|
|
|
Nüüd päris pikalt on ta ilma laadimiseta olnud. "Probleem" oli ennist see, et ma panin laadima tolle siis, kui see aku indikaator läks viimase pulgani ära, millest kohe tegin ka aku tööea pikkusest (või õigemini "lühikusest") järelduse. Päris kiirelt läheb see viimase pulgani ja nagu netis lugenud, siis ongi see tolle indikaatori "probleem", millest ma ka kohe järeldasin, et aku nii kiirelt tühjaks saab. Viimase pulga juures töötab ikka kõvasti aega veel. Nii et polegi see aku tööiga tegelikult midagi hullu, indikaator näitab lihtsalt veidike valesti. Miks küll Logitech pole selle hiire pika tootmisea jooksul toda asja ära parandanud, ei saa ma aru?
//Keegi on vahetanud mõne suurema aku vastu selle originaalaku ära? Millist soovitaksite, või millise tootja oma? Kui suurt üldse mõtet vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
25.10.2013 23:08:33
|
|
|
| Ma olen kasutanud selle hiire sees erinevaid akusid. Originaal oli vist 1000 mAh. Hetkel on sees Philipsi 2700 mAh aku aga mingit suurt vahet pole nagu märganud aga spetsiaalselt testinud või mõõtnud ma ka ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|