Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Condition Zero märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 27.10.2002 00:17:00 Condition Zero vasta tsitaadiga

link :: Koduleht ::

Ma ei saa aru kas see on väljas või mitte?
Ei leia netist eriti selle kohta infot!
Palun öelge millal sead saab mängida!!!!!!!!!!!!!!!

:: PILTE ::

:: viited lisas DigeBeni ::
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2002 12:12:00 vasta tsitaadiga

Mäng tundub ju ise huvitav olevat aga ei tea jah kas on väljas või mitte icon_confused.gif Ei loe seda kuskilt sealt ka välja? Hmm...
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2002 21:47:00 vasta tsitaadiga

Peaks olema küll väljas, kuna igast pira versioonid levivad juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2002 01:19:00 vasta tsitaadiga

hmmm, aga mina lugesin, et: Get ready. Counter-Strike: Condition Zero is coming Spring 2003. icon_biggrin.gif


Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2002 09:17:00 vasta tsitaadiga

Väljas on. Nägin üxkord www.amazon.com-is.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2002 12:49:00 vasta tsitaadiga

hmmm ei olegi väljas väljavõte amazon.com-ilt:
Price: $39.99
This item will be released on February 1, 2003. You may order it now and we will ship it to you when it arrives.

Hmm juu siis need pira versioonid mida näha on olnud on fake`id , ...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2002 15:29:00 vasta tsitaadiga

Ei ole jah v2ljas veel ja infot peaks saama minu kodukalt, mida ma kahjuks enam ei tee aga nagu ma ytlesin, et infi on seal kyllaga - http://www.hot.ee/csk
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 02.11.2002 13:13:03 vasta tsitaadiga

Peris hea leht sul! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 07:43:20 vasta tsitaadiga

screenshottide leht absull ei avane icon_rolleyes.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 09:52:33 vasta tsitaadiga

irv, sai siis kah asi lõpuks ära proovitud ja noh, kommentaariks vaid seda, et nii nõmedat mängu pole kaua aega näinud icon_lol.gif

masendav, valve on vist oma pool-elu 2'ga reaalsustaju täiesti ära kaotanud, mitte ykski mõtlev inimene ei osta sellist asja punkt, graafika on võrdne nii doom 2 ajaga, AI on olematu, level design jne ei kannata mingit kriitikat, missioonid ise on no nii mannetud, et mina paneks selle mängu tegemisele kohe käe ette... ohjah, täielik ämber thumbs_down.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 11:53:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
irv, sai siis kah asi lõpuks ära proovitud ja noh, kommentaariks vaid seda, et nii nõmedat mängu pole kaua aega näinud icon_lol.gif

masendav, valve on vist oma pool-elu 2'ga reaalsustaju täiesti ära kaotanud, mitte ykski mõtlev inimene ei osta sellist asja punkt, graafika on võrdne nii doom 2 ajaga, AI on olematu, level design jne ei kannata mingit kriitikat, missioonid ise on no nii mannetud, et mina paneks selle mängu tegemisele kohe käe ette... ohjah, täielik ämber thumbs_down.gif


Sa tõmbasid endale final'i või selle versiooni mis ennem levis? icon_wink.gif. Nimelt see mis ennem levis oli üdini pask, aga finalit tehti paremaks natu icon_smile.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 12:04:02 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Scart kirjutas:
irv, sai siis kah asi lõpuks ära proovitud ja noh, kommentaariks vaid seda, et nii nõmedat mängu pole kaua aega näinud icon_lol.gif

masendav, valve on vist oma pool-elu 2'ga reaalsustaju täiesti ära kaotanud, mitte ykski mõtlev inimene ei osta sellist asja punkt, graafika on võrdne nii doom 2 ajaga, AI on olematu, level design jne ei kannata mingit kriitikat, missioonid ise on no nii mannetud, et mina paneks selle mängu tegemisele kohe käe ette... ohjah, täielik ämber thumbs_down.gif


Sa tõmbasid endale final'i või selle versiooni mis ennem levis? icon_wink.gif. Nimelt see mis ennem levis oli üdini pask, aga finalit tehti paremaks natu icon_smile.gif.


esiteks, ma ei tõmmanud icon_wink.gif ja teiseks, ikka final versioon on, koos installi ja asjadega, ära kysi kuidas see minuni jõudis, täitsa pael kui mannetu mäng see ikka on icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 21:03:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

alve on vist oma pool-elu 2'ga reaalsustaju täiesti ära kaotanud,

kas mitte valve ei müünd seda cs i maha? või valmis siis see teiste vendade käpa all...

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 22:02:20 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:

kas mitte valve ei müünd seda cs i maha? või valmis siis see teiste vendade käpa all...



Valve ei teinud CZ! nad natu parandasid seda vist finali jaoks, aga nad ei teind seda!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 22:41:26 vasta tsitaadiga

oeer.. kesse siis CS: condition zero kallal töötanud? Gearbox Software, Ritual Entertainment ja lõpus veel Turtle Rock Studios. muide tänu Turtle Rock poistele on mängus väidetavalt korralik multiplayer, single playerit aga vist kiita eriti ei saa. räägitakse et Rutial Ent poolt valmis vorbitud 12 levelit ei kannata kriitikat ja jäävad mängu sisse nö "Deleted Scenes" nime all icon_lol.gif

ahjjaaa, Turtle Rock Studios põhitiim koosneb endistest Las-Vegase osakonnast Westwood(R.I.P) icon_wink.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 31.10.2003 22:00:40 vasta tsitaadiga

14.11.2003 <-- see on siis nagu kuupäev kui see mäng välja peaks tulema !!!
teema algataja linke küll ei vaadanud, kuid nende järgi mida mina näinud olen ütleks , et käib kah ... a see jutt mis siin käib küll kahtlane icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 31.10.2003 22:10:26 vasta tsitaadiga

No kuidas see siis nii saast saab olla ?

CS -i puhul pole ju tähtis Single player vaid Multiplayer... Kas te vana head CS -i viitsiksite Single playeris mängida icon_question.gif Ikka Netis või siis Bot -dega

Endal tekkis küsimus, et mis pilli see mäng täpsemalt nõuab ja kas ühe CD-Key -ga saab ka mitu inimest korraga mängida icon_question.gif

Edit: ise olen leidnud netist väga erinevaid sys. Requiremente

Siin on kirjas, et 32MB ram... http://www.gamespy.com/games/2069.shtml

Ühel teisel lehel oli kirjas, et 96MB ram

_________________
...


viimati muutis arvutisõber 31.10.2003 22:14:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2003 22:13:49 vasta tsitaadiga

Vaevalt et 1 cd key-ga saab mitu inimest mängida ja ega eriti usu et ta sinu sepiku peal jookseb icon_wink.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 31.10.2003 22:16:21 vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Vaevalt et 1 cd key-ga saab mitu inimest mängida ja ega eriti usu et ta sinu sepiku peal jookseb icon_wink.gif


no videokaardi peab ainult välja vahetama, CS -i cd-key -ga sai ju korraga 3 inimest mängida

edit: Gamespy -s kirjas:

System Requirements

Minimum:
Pentium II 233 MHz, 32 MB RAM, Windows 95/98, DirectX 7.0 and 800 MB hard-disk space.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2003 22:21:39 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:

CS -i cd-key -ga sai ju korraga 3 inimest mängida


Ühe cd-keyga saab ühes serveris olla ainult 1 inimene! Kust sa siukse idu teooria võtsid veel? icon_eek.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2003 22:25:35 vasta tsitaadiga

Tüübil mingi haige fantaasia ma pean ma pean mängida saama "ela ela" muidu suren ära ! ohjee ostan mingi rondi 200MHz masina ja 8MB video ohh küll siis mängin ..... icon_neutral.gif '

Aga tegelikkus on see et sellise saraga nagu miinimumis kirjas jookseb ta sul max 10FPS peal kui no/action ja low resu aga kui mingi aktsioon ka ja mehigi liigub , m6ni tossukas ja maitiamis veel siis hui sa seda mängid icon_mad.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 31.10.2003 22:39:47 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
arvutisõber kirjutas:

CS -i cd-key -ga sai ju korraga 3 inimest mängida


Ühe cd-keyga saab ühes serveris olla ainult 1 inimene! Kust sa siukse idu teooria võtsid veel? icon_eek.gif


mida kuradit... ma ei räägi ühest serverist icon_exclaim.gif Ma räägin sellest, et ühe cd-key -ga saab korraga onlines mängida 3 inimest icon_exclaim.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 31.10.2003 22:41:36 vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Tüübil mingi haige fantaasia ma pean ma pean mängida saama "ela ela" muidu suren ära ! ohjee ostan mingi rondi 200MHz masina ja 8MB video ohh küll siis mängin ..... icon_neutral.gif '

Aga tegelikkus on see et sellise saraga nagu miinimumis kirjas jookseb ta sul max 10FPS peal kui no/action ja low resu aga kui mingi aktsioon ka ja mehigi liigub , m6ni tossukas ja maitiamis veel siis hui sa seda mängid icon_mad.gif



Minu profiil:

DURON 700
Soltek SL-75DRV5 (KT333)
256MB pc-2100 DDR (Solution kividega, PCMark2002 annab defaultiga 3419 Punkti, töötab ka CL2 @ Ultra)
WD caviar u. 800 MB ja mingi Fujitsu 1,6GB
ATI 3D Rage Pro 4MB AGP 2x
SONY 15 tolli CPD-100EST.
OS --- Originaal Win 98, kõik critical updated ja osad muud vajalikud updated tehtud

ainuke asi mis võib takistuseks olla on videokaart... kõvaketas peaks olema ka selle mängu jaoks enam vähem (kiiruse mõttes)

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2003 22:44:20 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Minu profiil:

DURON 700
Soltek SL-75DRV5 (KT333)
256MB pc-2100 DDR (Solution kividega, PCMark2002 annab defaultiga 3419 Punkti, töötab ka CL2 @ Ultra)
WD caviar u. 800 MB ja mingi Fujitsu 1,6GB
ATI 3D Rage Pro 4MB AGP 2x
SONY 15 tolli CPD-100EST.
OS --- Originaal Win 98, kõik critical updated ja osad muud vajalikud updated tehtud

imho võtab see terve sinu kõvaketta ruumi vähemalt ära icon_smile.gif. Vähemalt ma nägin ikka päris suurt versiooni sellest pelast. Kindlasti ju tuleb maha arvestada see 800mb, kus on proged ja OS. Loodame, et peale ikka mahub sellele 1,6GB icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 31.10.2003 22:53:53 vasta tsitaadiga

OS on selle 800 MB -se WD peal...

sinna 1,6 GB Fujitsu peale mahub ta ära küll icon_smile.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 01.11.2003 10:22:01 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
OS on selle 800 MB -se WD peal...

sinna 1,6 GB Fujitsu peale mahub ta ära küll icon_smile.gif

miks nii kindel oled ? mis siis saab kui tehakse kah 2-3gb versioon nagu siin osad mängud on juba icon_razz1.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2003 11:01:14 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
arvutisõber kirjutas:
Minu profiil:

DURON 700
Soltek SL-75DRV5 (KT333)
256MB pc-2100 DDR (Solution kividega, PCMark2002 annab defaultiga 3419 Punkti, töötab ka CL2 @ Ultra)
WD caviar u. 800 MB ja mingi Fujitsu 1,6GB
ATI 3D Rage Pro 4MB AGP 2x
SONY 15 tolli CPD-100EST.
OS --- Originaal Win 98, kõik critical updated ja osad muud vajalikud updated tehtud

imho võtab see terve sinu kõvaketta ruumi vähemalt ära icon_smile.gif. Vähemalt ma nägin ikka päris suurt versiooni sellest pelast. Kindlasti ju tuleb maha arvestada see 800mb, kus on proged ja OS. Loodame, et peale ikka mahub sellele 1,6GB icon_smile.gif


asja suuruseks on 800 mega, suur variant on sama mäng, ainult et mis pandud pool-elu 2 mootoriga jooksma

cz'i mõte oli jalustrabav singelplaiah, mida lubati suure suuga, kuid nüüd nagu alati, pole sellistele lubadustele katet kusagil
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2003 13:07:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

asja suuruseks on 800 mega, suur variant on sama mäng, ainult et mis pandud pool-elu 2 mootoriga jooksma


Oled sa seda näinud? icon_smile.gif see võiks ju päris ilus olla icon_razz.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 01.11.2003 13:32:54 vasta tsitaadiga

The_Menthor kirjutas:
arvutisõber kirjutas:
OS on selle 800 MB -se WD peal...

sinna 1,6 GB Fujitsu peale mahub ta ära küll icon_smile.gif

miks nii kindel oled ? mis siis saab kui tehakse kah 2-3gb versioon nagu siin osad mängud on juba icon_razz1.gif icon_lol.gif


No kirjas on ju, et install võtab 800 MB ruumi icon_eek.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 01.11.2003 14:35:35 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
No kirjas on ju, et install võtab 800 MB ruumi icon_eek.gif

huvitav kus kohas ? ma pole küll midagi kuskil näinud kodukal pole mingeid andmeid selle kohta ja ma küll nii kindel poleks, et mujal õige .... paljudes kohtades on paljude asjade kohta erinevad andmed nii et jah ... icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2003 19:19:45 vasta tsitaadiga

The_Menthor kirjutas:
arvutisõber kirjutas:
No kirjas on ju, et install võtab 800 MB ruumi icon_eek.gif

huvitav kus kohas ? ma pole küll midagi kuskil näinud kodukal pole mingeid andmeid selle kohta ja ma küll nii kindel poleks, et mujal õige .... paljudes kohtades on paljude asjade kohta erinevad andmed nii et jah ... icon_confused.gif


no kas tõesti võib olla quake 2 mootori baasil tehtud mäng suurem kui 1 siidii? icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilkur
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2001




sõnum 11.11.2003 02:07:04 vasta tsitaadiga

ma ei tea mul on igatahes mingi vene ver ja 1,64gb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 17:21:37 vasta tsitaadiga

link :: loe siit

no nüüd on ta siis ametlikult kullas
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 10:18:04 vasta tsitaadiga

link :: review

irwe icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 10:39:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
irwe icon_lol.gif


juba ette oli teada et tuleb täismöks asjast, ma isegi imestan et ta nii palju punne sai. erinevate firmade kätte antakse asja tegemine kune eelmised hakkama ei saa ja muu jura... see mäng on oma mitu aastat hiljaks jäänud... ja kuulsad 'deleted scenes' on ikkagi sisse jäetud, no andke andeks milleks oli seda vaja teha?

ma seda lingil oleva review ei viicinud lugeda, piisas foorumites inimeste arvamusest asjast. thumbs_down.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 25.03.2004 13:40:48 vasta tsitaadiga

Liiga kaua venitasid selle mänguga...see pole juba tänase päeva tase!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2004 16:28:35 vasta tsitaadiga

see mäng on täielikult ebaõnnestunud thumbs_down.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2004 23:45:36 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
see mäng on täielikult ebaõnnestunud thumbs_down.gif


enam paremini ei saa öelda ! SAAST icon_evil.gif tõsine mõttetus mäng
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 20.05.2004 00:35:17 vasta tsitaadiga

kas tõesti nii jube- ise pole veel mängida jõudnud...
mis seal siis viga`?
nii et seda parem peab HL 2 tulema?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2004 07:46:51 vasta tsitaadiga

viga on selles et hiljaks jäi. graafika ei üllata millegagi. nagu cs oleks iluravi saanud tasemete ja skinnide koha pealt. mulle kui cs fännile sobib , aga tunnen puudust ärajäetud tasemetest (assault nt).
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 17.01.2005 21:39:49 vasta tsitaadiga

Mul pole hetkel ruumi endale seda pela peale lasta ja ei tea ka kust üldse lasta, sellega kõlbab Steam CD-key ka? Igastahes eelnevalt räägiti mingist videokast 4MB. 4MB = Condition-Zero ma ei usu et need kaks asja eriti kokku sobivad icon_biggrin.gif. Mul peaks olema nagu arvutit piisavalt, kui kõvaketas veel mingi hea tuleb. Homme plaanis endale 128/256MB mälu veel juurde osta icon_razz.gif. Nii et jah, kui minul 1.6 mängu alguses laggib siis ma ei tea mis saab conditionist ja sellest 4MB jurakast... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 31.08.2005 11:30:44 vasta tsitaadiga

Bot-idega mängides.... nr.1 vasakul un see ''Console'' nupp (~&#711;) kas keegi teab neid consooli käske???
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 08.03.2017 16:39:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel aktiivsemalt pelab ka?
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2017 17:25:11 vasta tsitaadiga

Massive necro icon_lol.gif
Ei mul savi tegelikult icon_cool.gif (ei mängi Condition Zerot)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Condition Zero
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.