Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 721, 722, 723  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 08:26:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No +23 pole veel hullu. Mul toas ööpäevaringsselt +29. Vot proovi siis magada.

Pole 29 kraadiga viga midagi. Tekki pole vajagi - roni niisama voodisse ja hea soe magada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 08:44:02 vasta tsitaadiga

tqz, sul vaja nii mitu kraadi, et tekita magama jääda? icon_eek.gif mul jääb iga 20+ kraadi juures tekk automaatselt kõrvale. unes mingi hetk tõmban peale, aga pole halli aimu ka mis siis temp võib olla icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 08:50:59 vasta tsitaadiga

No alla 25 on tekita ju täitsa külm. 25-26 kraadiga võib ilma tekita küll magama jääda, aga mingi hetk hakkab ikka jahe.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 22.05.2010 09:12:09 vasta tsitaadiga

mul plaan grillima minna (hommikul paras ilm thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 09:15:23 vasta tsitaadiga

talvel on kõik külmavaresed ja suvel soojavaresed
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 22.05.2010 09:17:35 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
talvel on kõik külmavaresed ja suvel soojavaresed


See on inimese loomus..... midagi ei sobi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.05.2010 11:10:30 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Kurat , õues palavam kui toas icon_lol.gif .
Ja seda ilma konditsjijoneerjita .
icon_lol.gif
Maal on palkmajas alati mõnusalt jahe suvel thumbs_up.gif
Linnas ka üsna ok esimesel korrusel... kõrgemal juba kehvem kuna eterniitkatus on üsna kehv soojusisolaator oma väikse paksuse tõttu(vana vene eterniit parem, kui uus poola oma).
Kuigi oluliselt parem, kui plekk ja mõni bituumenmaterjal. Maal on puitkatus ka väga hea ja mõnus lahendus thumbs_up.gif

Hetkel kõige vastikum on, et sääski on metsikult - mul aias peaks teoreetiliselt olema 10000 sääske...tundub, et pole vahet heinamaal või linnal icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 22.05.2010 14:02:06 vasta tsitaadiga

jõhker õietolm möllab igal pool, allergikutel on praegused päevad vist väga jubedad. ega isegi veits turtsund, aga see võib olla ka kondikast autos.
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.05.2010 14:13:54 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
jõhker õietolm möllab igal pool, allergikutel on praegused päevad vist väga jubedad. ega isegi veits turtsund, aga see võib olla ka kondikast autos.

Mul auto üleni koos sellega icon_razz.gif
Alergiaid pole ühtegi - sai testitud hiljuti icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 14:23:10 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüdseks päris kindel, et Tšernobõli mutantsääsed on meile jõudnud. Vennad kütavad nagu kuradi MIGid keset päeva mu ümber, ehkki õues on korralik tuul ja kraadiklaas seinal päikese käes näitab + 43. Hullumaja icon_lol.gif

Aga nautige, härrased. Homsest sajab vihma ja kõik virisevad, et soojaks võiks minna uuesti.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 14:35:50 vasta tsitaadiga

Mina küll ei kurda sooja ilma üle, võiks suve lõpuni sama ilm püsida, mis praegu on. Muidugi ka kergete vihmahoogudega, et päris kõrbeks ei läheks, aga jahedamat küll vaja pole.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 14:37:01 vasta tsitaadiga

Midagi jahedat rüübata siis täitsa kena ilm thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 22.05.2010 14:38:38 vasta tsitaadiga

Konditsioneeril piiks-piiks ja jahedat õhku tuleb. Ei saa arugi, et väljas võiks suvi olla.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 16:13:33 vasta tsitaadiga

Naljakas see teie kõigi vingumine.
Nautige seda ilusat kaua on, kuldne reegel et Mai on iga aasta meeletult ilus on peale seda tõmbab kõvasti alla(eelmine aasta oli vist erand) ja siis on jälle viu viu viu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 16:22:10 vasta tsitaadiga

peasi, et suvel heina laseks ära teha ja sügisel juurviljad üles võtta. Muu on savi icon_razz.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 22.05.2010 16:33:59 vasta tsitaadiga

Milleks hein ja juurviljad, kui liha on olemas icon_lol.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 16:48:52 vasta tsitaadiga

selles asi ongi, et see liha tahab enne juurvilju nosida icon_lol.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 22.05.2010 17:16:13 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
davidco kirjutas:
jõhker õietolm möllab igal pool, allergikutel on praegused päevad vist väga jubedad. ega isegi veits turtsund, aga see võib olla ka kondikast autos.

Mul auto üleni koos sellega icon_razz.gif
Alergiaid pole ühtegi - sai testitud hiljuti icon_smile.gif


muretse kollane auto, mitte midagi ei paista välja, välja arvatud see, et klaasid on suht näruse väljanägemisega icon_lol.gif

_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 18:18:45 vasta tsitaadiga

Põhja poolt on päris kopsakas pilv end kohale ajanud. Kaugelt näha, et pritsib mingit vett ka välja.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.05.2010 18:28:29 vasta tsitaadiga

Äge. Sõber just ütles et neil pidavat müristama.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.05.2010 18:34:21 vasta tsitaadiga

Raplas praegu padukat ja rahet sajab : D
päris suured jurakad kohe tulevad : S

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 18:38:08 vasta tsitaadiga

Rotangmööblil on sitt omadus see, et vihma kardab. Rõdult tuppa ei viitsi tassida, muudkui kata kinni. Ei taha äikest. thumbs_down.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.05.2010 19:42:04 vasta tsitaadiga

Jõuaks juab see pilveke siia vihmaga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 22.05.2010 20:04:06 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ise pole viitsinud siiski apteeki minna, lasin tuua:
Spoiler Spoiler Spoiler



Eelmine aasta juunis kordusõppusetel anti meile sellist asja. Üsna tihti tuli peale määrida, et sääsed jms putukad ei tüütaks.

arm2004 kirjutas:

ja enne kui jõudsin seda asja peale panna, tuli ja väänas üks pisike must täpp paremale randmele korraliku tuumaka!

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif Paar aastat tagasi oli vaja metsas ringi vaja mütata ja siis oli nägu ikka päris korralikult selliseid tuumakaid täis. Täna käisin maal muru niitmas ja no ole kus tahad aga rahule ei jäetud. Jalad ja käed täiega sügelevad ning taolisi tuumakaid täis.


Midagi on nende sääskedega vahepeal toimunud küll. Lapsepõlvest ei mäleta küll, et päikesepaistes sääsed ligi oleks julgenud tulla. Ainult varjus ja õhtupoolikul tüütasid.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 21:23:57 vasta tsitaadiga

ma käisin lapsena herilasepesa raudrehaga torkimas ja need herilased polnud nii tigedad kui tänapäeva sääsed icon_biggrin.gif
loodetavasti ventilaator ja käsitolmuimeja hoiab raisad vähemalt ärkveloleku jooksul eemal icon_razz.gif

ja mu tuumakas on kenasti kokku tõmmanud icon_cool.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 22:00:56 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:

Midagi on nende sääskedega vahepeal toimunud küll. Lapsepõlvest ei mäleta küll, et päikesepaistes sääsed ligi oleks julgenud tulla. Ainult varjus ja õhtupoolikul tüütasid.
No ma räägin.

Parandage kui ma eksin siis mingi 10 aastat tagasi ma küll ei mäleta et kärbsed oleks sellepeale pöördesse läinud (nagu ööliblikad) kui kuskil tuli põleb.

Mul näiteks toas õhtul tuli põlema panna siis hakkavad tiirlema seal ümber tule, põrisevad ja peksavad end vastu lage. Ja krt sellise kiiruga tiirlevad seal et maha kh ei saa enne kui kustuta tuli ja siis vaata/kuula kuhu peatub.

arm2004 kirjutas:
ma käisin lapsena herilasepesa raudrehaga torkimas ja need herilased polnud nii tigedad kui tänapäeva sääsed icon_biggrin.gif
loodetavasti ventilaator ja käsitolmuimeja hoiab raisad vähemalt ärkveloleku jooksul eemal icon_razz.gif
Looda sa. Mul lendas eile 2 sääske vabatahtlikult ventilaatorisse. Neid kh need raisad ei karda.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 22:12:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Looda sa. Mul lendas eile 2 sääske vabatahtlikult ventilaatorisse. Neid kh need raisad ei karda.
need olid kindlasti Matrossov'i nimelised thumbs_up.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 23:47:27 vasta tsitaadiga

ega nad peagi kartma - when sh!t hits the fan, it gets splattered icon_lol.gif

aga peppus on igtahes! väänasin vendile max pöörded taha ja liigutab ainult liigkuuma õhku icon_confused.gif ISP termomeeter näitab vaid 11,5C väljas aga seinad õhkavad ikka märksa kõrgemat kraadi, ventileeri või mitte...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 22.05.2010 23:59:05 vasta tsitaadiga

oh idee hea, panna hunnikus pentium 4 õue ja siis kuuma peale ronivad kohale ja ventikas teeb neist šašlõkki icon_lol.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.05.2010 00:27:52 vasta tsitaadiga

Tea kas kujutasin ette õi kuskil välgutas? Korra taevas midagi vilksas kuid mürinat polnud.

Ei kujutand.. ikka välgutas. NICE!!!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 00:35:39 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
oh idee hea, panna hunnikus pentium 4 õue ja siis kuuma peale ronivad kohale ja ventikas teeb neist šašlõkki icon_lol.gif

kui suudad Barton'id sooja asemel valgust kiirgama panna, siis ehk isegi töötaks icon_lol.gif

minu väike "peenestaja" icon_cool.gif


_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.05.2010 00:44:56 vasta tsitaadiga

nice. mõnus elamus näha välku ja just veab et pime on. aint heliefektid jäid kesk eestisse...
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahtov
HV vaatleja
ahtov

liitunud: 01.04.2005




sõnum 23.05.2010 00:55:27 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Tea kas kujutasin ette õi kuskil välgutas? Korra taevas midagi vilksas kuid mürinat polnud.

Kolistab jah natuke Tallinna all, kaob mere peale minema juba vaikselt ...
http://www.vaski.net/thunder/ukkonen2.htm

Edit:
Praegu tuli hea seeria! Mõnus!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 01:01:23 vasta tsitaadiga

jep ja nagu arvata oligi müristab siis külmaks ära.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.05.2010 01:01:34 vasta tsitaadiga

mhm tuli jah. ahepeal nägin välku vasak parem suunaga nagu oleks taevas pooleks tehtud.

aint häält ei tee

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 01:02:48 vasta tsitaadiga

Kohila kandis metsade kohal ka kütab päris mõnuga äikest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.05.2010 01:21:04 vasta tsitaadiga

Oooo vahepeal oli mõnusalt paks triip näha vasak parem. ja heliefektid ka juures
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 01:23:44 vasta tsitaadiga

Oot kuhupoole need äikesepilved siis ka liiguvad?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.05.2010 01:26:14 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru kahjuks :/

Vaatan aknast ölja ja seal kus välgutab seal kandis on mustika keskus etc
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 01:44:18 vasta tsitaadiga

Vaatan et EMHI radari järi tuleb soome poolt eesti poole. Minust peaks siiski mööda minema icon_smile.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahtov
HV vaatleja
ahtov

liitunud: 01.04.2005




sõnum 23.05.2010 01:56:57 vasta tsitaadiga

Soomlaste radari järgi tuleb Eesti poolt Soome poole icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 02:17:07 vasta tsitaadiga

te saite ikka väga tigeda pilve omale icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 02:44:15 vasta tsitaadiga

Alguses paduvihm , siis sellele lisaks veel äike ja müristas ka .
Vahepeal mõtlesin , et peaks arvuti välja lülitama ... aga kui nii oleks teinud , oleks mul väga igav hakanud .
icon_eek.gif
Vähemalt ei ole enam palav thumbs_up.gif . Aken lahti ja tuba mõnusalt jahe .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 05:16:19 vasta tsitaadiga

Jaanipäevani on täpselt kuu ja kell 4 on õues täiesti valge... oh well. Kui mingi 11-12 öösel magama ei saa, siis pole enam eriti mõtet magama minnagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.05.2010 12:25:36 vasta tsitaadiga

Väga masendav on seda teemat lugeda. 90% inimestest halab millegi üle. Vahet pole kas on talv või suvi, ikka halavad.

Kunagi ammu aastaid tagasi häirisid sääsed ka ennast ja tekkisid kupud sellest, kuid peale seda kui ma hakkasin ignoreerima neid ja lasin tuimalt endalt verd imeda maal (mul seal ei ole mitte mingi probleem neid minutiga endale 50+ tükki keha peale saada) muutus keha immuunseks nende mürgi peale ja ei teki enam mitte kui mingit allergiat ja ainus tegevus nende puhul on laiaks litsumine kui tunnen mõnda kehal (enamus ajast tunneb nende jalgu mitte mokka).

Mesilane-herilane tekitavad vaid viieks minutiks sügeluse ja ei mingit kuppu, vaablane natuke vingem tegelane, sellelt tuli tunniks ajaks 5cm diameetriga kupp ja kipitus. Sitad otsustasid oma pesa mulle pööningule teha, siis oli tükk tegemist et nendega võidelda, kuid visadus viis sihile ja sai nad välja pekstud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 12:30:26 vasta tsitaadiga

eks see parasvöötmes elamine ongi üks nokk kinni - saba lahti, nokk lahti - saba . . .
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 13:02:54 vasta tsitaadiga

Ai hetkel on mõnus ilm. Väike tuul, ilm pilvesja temp 17 kraadi. Saab väljas kh ringi liikuda thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 23.05.2010 13:20:44 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kunagi ammu aastaid tagasi häirisid sääsed ka ennast ja tekkisid kupud sellest, kuid peale seda kui ma hakkasin ignoreerima neid ja lasin tuimalt endalt verd imeda maal (mul seal ei ole mitte mingi probleem neid minutiga endale 50+ tükki keha peale saada) muutus keha immuunseks nende mürgi peale
soome tehti mõni aasta tagasi uuring ja ikka mitmed tuhanded kui mitte kümme tuhat pidid sind torkamima, kuni sa immuunseks muutusid. Ei mäleta küll, kas iga aasta tuli seda korrata või pissas edaspidiseks. Samas kõige rohkem kiusavad sääsed magusaarmastajaid icon_lol.gif aga mürgiste kihulaste ja sämelaste (mingi pisike kärbsetaoline elukas) vastu sa kindlasti immuunne ei ole
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.05.2010 14:00:01 vasta tsitaadiga

davidco, need pisikesed sitanikerdised? Valusad on nad jah, vist tekkisid mingid pisikesed täpikesed, kuid ei midagi erilist. Saab täna näha palju neid mul maal on.

Sääski võib vabalt mind olla mõnikümmend tuhat imenud, nagu ütlesin on mul maal neid kolossaalselt palju iga aasta. Niiske piirkond abiks (savipõhi meeter maapinnast).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.05.2010 15:07:10 vasta tsitaadiga

NASA: Euroopas tuleb rekordiliselt kuum suvi --> http://uudised.err.ee/index.php?06204766
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 721, 722, 723  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.