Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.05.2010 15:53:36 vasta tsitaadiga

jungleman, mõlemad tunduvad kuidagi suvakad hõlma alt salaja tehtud pildid olema icon_confused.gif
ajuNolk, viimane on hea - kompas kõik elemendid paigas... 2 esimest suht poolikud ja ei paku eriti midagi :p

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.05.2010 16:31:19 vasta tsitaadiga

Esimese hooga tihtipeale ei tabagi märki päris kümnesse, sellep ta ka kolmas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 16.05.2010 02:45:09 vasta tsitaadiga

Tagarattad on autol jube lääpas icon_biggrin.gif, mignid puksid läbi? või tahtlikult rehvi õgima pandud?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 01:08:40 vasta tsitaadiga

...või lihtsalt perspektiivimoonutus icon_razz.gif
mind pisut häirib pildi liigne sinisus, kui auto ise on punane

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 18.05.2010 02:16:31 vasta tsitaadiga

Mõned tänased katsetused.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kriitika väga oodatud icon_smile.gif .
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.05.2010 02:23:59 vasta tsitaadiga

esimene nagu lubaks midagi, aga see ka viltu
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 10:41:24 vasta tsitaadiga

Negative kirjutas:
Mõned tänased katsetused.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kriitika väga oodatud icon_smile.gif .

sry... aga taust juba ei sobi, postid ja aed.
Samas ise pean ka varsti sellist mesa pildistama ja eks vaatab, mis välja kukub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 19.05.2010 19:51:47 vasta tsitaadiga

Aga minul sattus objektiivi ette Peugeot 206CC

http://reinart.pri.ee/index.php?showimage=421

http://reinart.pri.ee/index.php?showimage=422

Ja on ka müügis: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=712207&rhash=b36f

Veel pilte on siin:

http://reinart.pri.ee/206cc/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 20:16:12 vasta tsitaadiga

Praegu on maruõige aeg kabrioleti müügiks, ja sügisel ostuks icon_wink.gif Paistab täitsa sõidetav. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 21.05.2010 19:35:58 vasta tsitaadiga

g-sport
JVS all you need icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2010 02:18:03 vasta tsitaadiga

Peale neljaaastast kasutamist esimene pilt enda neljarattalisest, läpparis ei ole mingit softi piltide töötlemiseks, ainult crop/256 grey ja natuke kontrasti.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2010 14:48:35 vasta tsitaadiga

Minu jaoks rikub pildi ära mustvalge. Võibolla ta näeb etem välja kui originaal (tundub, et on pilvisel päeval tehtud), aga mul on juba põhimõtteline kiiks mustvalgete vastu. See peab olema tõesti kas mustvalgele filmile tehtud või siis peab ikka väga hästi sobima.

Muidu taust on väga ilus. Auto ise muidu veidi vasakul poolel enamuses, et veidi rohkem keskel oleks parem äkki. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2010 15:09:48 vasta tsitaadiga

DonNiger, väga kena, ja oleks veelgi parem, kui alt 2/3 maad ää lõigata, ning raamid ümber teha. Taust on hea thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2010 20:19:34 vasta tsitaadiga

Mustvalge pealt ei paista jama välja, enne (kogemata) Austriasse sattumist olin siiski 700km enamasti vihmas maha sõitnud. Ei parkinud et masinat pildistada, ajasin hoopis hirvesid taga icon_biggrin.gif
Kui tuurilt tagasi, vaatan seda värvilise asja. Raamid mulle lihtsalt ei meeldi.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 24.05.2010 21:27:04 vasta tsitaadiga

Risustan teemat oma rämpsuga! Mõistan, et tervikliku ilu pildis pole. Rohkem vist dokumenteerimine ilusast autost.
Stiil ka paljudele kindlasti ei istu!
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja värviline tuleb orkutist, sorry!
Spoiler Spoiler Spoiler


Mõistate vist niigi, et porr on 2st pildist kokku pandud! icon_wink.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 24.05.2010 22:22:43 vasta tsitaadiga

libistan enda loru ka teemasse.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 24.05.2010 23:17:10 vasta tsitaadiga

jungleman, esimese pildi pealkiri peaks olema "Oss grüünes"
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2010 23:51:53 vasta tsitaadiga

Cert85 kirjutas:
Risustan teemat oma rämpsuga! Mõistan, et tervikliku ilu pildis pole. Rohkem vist dokumenteerimine ilusast autost.
Stiil ka paljudele kindlasti ei istu!
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja värviline tuleb orkutist, sorry!
Spoiler Spoiler Spoiler


Mõistate vist niigi, et porr on 2st pildist kokku pandud! icon_wink.gif

Kas seda masinat saab ka Eestis kusagil näha?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 25.05.2010 10:51:48 vasta tsitaadiga

Usun, et see masin on taas olemas sellisel üritusel: American Beauty Car Show - 10! 9.-11.07.2010 Haapsalu.
http://www.american.ee/index.php?page=97

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2010 10:53:14 vasta tsitaadiga

Cert85, vasakult/paremalt autovaba pinda ei ole algmaterjalil?
kusjuures antud juhul meeldib mulle värviline rohkem

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 25.05.2010 10:55:50 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei ole jah.
Sai ka ainult 1 pilt sellest tehtud.
Eks annaks sellest pildist ka miskit realistlikumat kokku teha, kui see siin.

Aga eile oli jama ilm väljas ja siis ma mängisin selle poriga siin. icon_cool.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xin Zeran
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 25.05.2010 21:11:47 vasta tsitaadiga

Põgenedes sääse parvede eest, avastasin sellise isendi tänava peal seismas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kes ei tunne ära, siis tegu Moskvich 400.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2010 21:37:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 25.05.2010 21:56:00 vasta tsitaadiga

xin Zeran, nägin ka seda tänaval. krt kaela keerasin tagurpidi, odav püss icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xin Zeran
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 27.05.2010 19:22:54 vasta tsitaadiga

Tibukollane suksu.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 27.05.2010 21:19:38 vasta tsitaadiga

Mihkel.,
G4S kleeps ja kollane jublakas häirivad silma.
alfa nurga oleks võinud kiirelt lapiga suurest tolnust puhtks lükata

Samas midagi väga erilist pole.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 27.05.2010 22:01:35 vasta tsitaadiga

xin Zeran, klaas on veidi säbruliseks tõmmanud töötlusega heledamaks tegemise käigus. muidu on minuarust super. kus see tehtud on?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2010 14:08:12 vasta tsitaadiga

j2nx, alfa pildistamine polnud tegelt üldse planeeritudki. Pms sattus lihtsalt õigesse kohta. icon_biggrin.gif
G4S kleeps sai ära võetud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.05.2010 15:52:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


S6 2.2 TQ
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 28.05.2010 16:15:17 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


S6 2.2 TQ
Tõsiselt igav. Kasuta lahtisemat ava/pikemat fookuskaugust. Valgus samuti äärmiselt niru.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 28.05.2010 21:31:29 vasta tsitaadiga

kes neid "m3" küljekarpe tagurpidi alla kruvib?
_________________


viimati muutis vull 29.05.2010 20:12:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xin Zeran
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 29.05.2010 19:51:01 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
xin Zeran, klaas on veidi säbruliseks tõmmanud töötlusega heledamaks tegemise käigus. muidu on minuarust super. kus see tehtud on?

Säbrulisus ei tulene pildi heledamaks tegemisel. Seda polnud üldse vaja. Tegelikult tekkis see pildi suuruse muutmisel väiksemaks ja selle tulemusena läks pilt veits udusemaks ja just teravuse lisamine lõpus ajas pasa sisse.
Sündmuseks oli Pärnu ameerika autode paraad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 04.06.2010 12:43:01 vasta tsitaadiga

Kompositsioon pole päris õige, aga selline enamvähem peaks olema ehk
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis 1234567 04.06.2010 14:32:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 04.06.2010 13:53:58 vasta tsitaadiga

1234567, muidu täitsa kena aga veidi tuhm on pinnas. Mina krutiks isegi värve juurde veel...

Minu nägemuses midagi sellist:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja melesmeles-ga ma ei nõustu. Kaader läheb liiga ruuduks, hetkel on poolt pilti just see tagumine taevas ja päikeseloojang, mis on sellise piklikumana mõnus imho.


viimati muutis pringi 04.06.2010 14:00:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 13:55:42 vasta tsitaadiga

1234567, lõika vasakult nii suur osa pildist ära, et puu silueti okstest on foto vasaku ääreni sama palju ruumi, kui bemmi paremast nurgast parema ääreni. thumbs_up.gif Siis on kaader rohkem tasakaalus.

(bemmist vasakul olev mullahunnik imeb)

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 04.06.2010 14:19:49 vasta tsitaadiga

Tagantjärele tarkus jah, et oleks pidanud auto veidi paremale parkima, et oleks puu vasakule saanud.

MelesMeles, sul kompositisooni mõttes õigus jah, aga ruuduna ei ole see kaader ka väga kena.
pringi, värvide poolest väga meeldiv tulemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 04.06.2010 15:15:46 vasta tsitaadiga

1234567, üks väga väga kena buumer thumbs_up.gif
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2010 18:02:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata. Kus pildistada Tallinnas tumesinist E38?
No mitte ei suuda midagi head välja mõelda.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bronco8
HV kasutaja
Bronco8

liitunud: 23.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2010 18:42:59 vasta tsitaadiga

Samamoodi ideepuudus kohtade suhtes Tallinnas icon_cry.gif

Kaks eilset pilti ka..
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2010 21:57:10 vasta tsitaadiga

hm, miks see masin värvi vahetab? icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 06.06.2010 20:21:03 vasta tsitaadiga

Eile jäi selline huvitav auto vanalinnas kaamera ette

Spoiler Spoiler Spoiler


Leica M3, 90mm Elmar f4, TRI-X 400 ilmutatud D-76's
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 08:45:15 vasta tsitaadiga

Paljukiidetud hea nimega tehnikast hoolimata on kompositsioon nõmedalt keskel, reeglina jäetakse sõiduki esimese osa juurde rohkem ruumi, kui taha.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets79
HV kasutaja
Pets79

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 21:38:05 vasta tsitaadiga

Bronco8, Polafilter oleks olnud abiks....
1. pildil on tiba kehv see laevalgustuse peegeldus ja seinal olev tuletõrje veevõtukoht.
2. pilt on kuida igav.... võttenurk tiba eestpoolt... vbl liikumise pealt... mingid aksessuaare juurde...

_________________
www.chryslerclub.ee
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 22:00:59 vasta tsitaadiga

Pets79 kirjutas:
seinal olev tuletõrje veevõtukoht.

Kas mõtled seda 3x16A voolupesa ning 1 schuko pesa kooslust? icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 20:48:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Leica R3 + Ilford Delta 100 Pro
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 10.06.2010 07:26:07 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Leica R3 + Ilford Delta 100 Pro


Ilusad autod ja ilusad pildid thumbs_up.gif
Võibolla ainult see punane tekst on natuke häiriv.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets79
HV kasutaja
Pets79

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 12:52:29 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Pets79 kirjutas:
seinal olev tuletõrje veevõtukoht.

Kas mõtled seda 3x16A voolupesa ning 1 schuko pesa kooslust? icon_smile.gif


Vahet pole on seal vesi või elekter, see agregaat seinal tiba rikub vaatepilti... selle oleks saanud ilusti kas või PS-s eemaldada või teise koha valida...

_________________
www.chryslerclub.ee
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bronco8
HV kasutaja
Bronco8

liitunud: 23.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 16:41:33 vasta tsitaadiga

vallo - Kameeleon! Tegelikult siiski kahjuks vist mitte, aga valgusolud on erinevad ning sai vist veidi ka üle keeratud esimest pilti.
Pets79 - Tänan asjakohase kriitika eest icon_cool.gif Polafilter on täitsa olemas, kuid valgusolud ei olnud statiivita pildistamiseks koos polafiltriga piisavad. Pistikut proovin ka järgmine kord vältida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nakaman
HV vaatleja
nakaman

liitunud: 12.11.2008




sõnum 17.06.2010 00:41:58 vasta tsitaadiga

Suvised päikesetõusud on mõnusad oma pehme valguse poolest. Too hommik vedas ka uduga.
http://fotokatel.com/auto/BMW%20525/index.html
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 01:04:39 vasta tsitaadiga

nakaman kirjutas:
Suvised päikesetõusud on mõnusad oma pehme valguse poolest. Too hommik vedas ka uduga.
http://fotokatel.com/auto/BMW%20525/index.html


Katuseluuk meelega lahti tehtud? Minu arvates kinnisena oleks parem.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.