|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
08.05.2010 15:22:06
|
|
|
Järvakandi.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.05.2010 16:17:20
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
Spoiler 
Sellist tulemust võiks ka päeval näha, mitte kell 5:21 hommikul. |
Spoiler 
näebki  |
Mina võin sellisest kiirusest päeval ainult unistada.
EDIT:
Spoiler 
Võtan natukene oma sõnad tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
09.05.2010 12:59:12
|
|
|
ei saa kurta, välisantenn+uuem seade ja kõik peaaegu ok PS. Pühapäeva keskpäev!!!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
huntliba
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2007
|
09.05.2010 16:19:31
|
|
|
tervist teadjamad mehed! mul kõuga probleem, et vahel kiilub nagu kinni ja ei lähe lihtsamatele lehtedelegi (google jne). tahab mitu korda refressi saada. milles probla võib olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.05.2010 16:44:02
|
|
|
| huntliba kirjutas: |
tervist teadjamad mehed! mul kõuga probleem, et vahel kiilub nagu kinni ja ei lähe lihtsamatele lehtedelegi (google jne). tahab mitu korda refressi saada. milles probla võib olla?  |
Pakun, et võiksid selle läbi teha ja paika seada :
http://www.kou.ee/index.php?id=105&L=0
DNS serverite kala
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
huntliba
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2007
|
09.05.2010 20:01:35
|
|
|
| mul on dns paigas aga see ülemised lahtrid on ikka ju optain automatic ju....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.05.2010 08:59:59
|
|
|
Kusagil Eestimaal pidi metsade vahel internet olema. Ma ise teda näinud küll ei ole, aga eks ma otsin edasi.
---
Kas sünkroonühendused mitte roppu pappi ei pidanud maksma?
Igatahes. Kõu esmaspäeva hommikul kell üheksa, kui "lapsed ja nende torrentid" on kooli läinud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.05.2010 09:55:24
|
|
|
Scart: Jah - sünkroonühendused nõuavad väga kõva "papi" väljaköhimist.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
10.05.2010 09:55:32
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Scart: Jah - sünkroonühendused maksavad kohe päris väga kõva "papi" väljaköhimist.  |
Scart saab suht odavalt ju
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.05.2010 11:08:22
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Kusagil Eestimaal pidi metsade vahel internet olema. Ma ise teda näinud küll ei ole, aga eks ma otsin edasi. |
Spoiler 
Tule Kuusalu valda elama
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.05.2010 11:13:45
|
|
|
Sul ei ole sünkroonühendus
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
10.05.2010 20:13:09
|
|
|
olgem täpsed sümmeetriline ühendus- sünkroon on ikka midagi muud
aga hetkel on kõu nii "kiire" et ma ei tea mida teha
tele2 3g on selle kõrval lausa püsiühendus, ja elisat pole veel proovinud
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.05.2010 10:59:45
|
|
|
iga päev va pühapäev stabiilselt üle 2 megane nett
Spoiler 
Pole paha.. kuigi peaks vist prooviks mõne moblaoperaatori netipulga võtma, miskit muud siin nagunii ei toimu kui surfamine.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
11.05.2010 11:49:22
|
|
|
mitme kiloga torrent tõmbab?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
11.05.2010 15:17:41
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| mitme kiloga torrent tõmbab? |
mõlemiga
unustage oma torrentid. mina isiklikult võitlen tv-ga selle nimel, et torrenti liiklust hakatakse piirama kõu võrgus!
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oskarsmitt
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2009
|
11.05.2010 16:47:26
|
|
|
Ma ei saa aru, et mis point on yldse torrentitega tirida? Saan heal juhul 100kb/s kiirused torrentitega 66sel... tavaliselt saidilt - lingi kaudu aga ligi 200kb/s, ning seda vahest p2evalgi.
Allalaadimise kiirusega pole mul muret, kuid m2ngudes ping on raske. Pole oma aastate jooksul yhesgi m2ngus suutnud pingi alla 100 saada... sekundikski mitte. Alati kui mingi helgem punkt tuleb, siis alla 103 sealt k2tte ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
11.05.2010 21:11:51
|
|
|
Spoiler 
Pinging www.ee [194.204.33.19] with 32 bytes of data:
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=1394ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=1032ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=506ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=613ms TTL=58
Ping statistics for 194.204.33.19:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 506ms, Maximum = 1394ms, Average = 886ms
Pinging www.ee [194.204.33.19] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=3211ms TTL=58
Request timed out.
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=3712ms TTL=58
Ping statistics for 194.204.33.19:
Packets: Sent = 4, Received = 2, Lost = 2 (50% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 3211ms, Maximum = 3712ms, Average = 3461ms
Mis toimub nagu?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
11.05.2010 21:42:42
|
|
|
| mega kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| mitme kiloga torrent tõmbab? |
mõlemiga
unustage oma torrentid. mina isiklikult võitlen tv-ga selle nimel, et torrenti liiklust hakatakse piirama kõu võrgus! |
sa oled siis nagu omalajal oli see külatee võrk, et maksa omast taskust terve küla nett kinni aga kasutada ikka ei saa
õnneks on tele2 ja elisa päris heade alternatiividega väljas ja loodame et estpisvinn kah mingil määral toimima kunagi saab
hetkel on see kõu nagu sosin. ma isiklikult jällegi ei jäta ühtegi vaba minutit kasutamata ja koorman seda nagu jaksan
vajaduse korral tuleb kasvõi 50m mast püsti ajada, et saaks aga kõik endale
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.05.2010 00:03:11
|
|
|
| RCC teeb tegelikult nalja. Nagunii loeb ainult oma metsatalus Delfit ja kommib kurjasti. Tegelikult tasus aga vandumine ära, sest viimased kaks päeva on nett lennanud nagu raketiteaduse kõrgem pilotaaž.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.05.2010 08:41:34
|
|
|
Scart: Eks kõik Su sõbrad ja vaenlased-KÕU-lased üritavad praegu nii Elisa kui Tele2 moodsaid mobiilinterneti-pakettide kiiruseid kinni torrendada.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.05.2010 09:18:52
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Scart: Eks kõik Su sõbrad ja vaenlased-KÕU-lased üritavad praegu nii Elisa kui Tele2 moodsaid mobiilinterneti-pakettide kiiruseid kinni torrendada.  |
kas see suuremasosas Eestis pakutav 236.8kbit/s on asi mida saab kinni torrendada?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
12.05.2010 18:52:29
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| RCC teeb tegelikult nalja. Nagunii loeb ainult oma metsatalus Delfit ja kommib kurjasti. Tegelikult tasus aga vandumine ära, sest viimased kaks päeva on nett lennanud nagu raketiteaduse kõrgem pilotaaž. |
ei tee nalja, ja ei ole talus, vaid ikka telliksis, aga kõud on kah vahest vaja
ja see ei pääse torrentist
kui 3g leviala on olemas, siis toimib ka torrent
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
13.05.2010 16:11:29
|
|
|
Spoiler 
Ei kurda, vähemalt on stabiilne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
13.05.2010 23:47:42
|
|
|
minuarust torrenti piiramine on olnud teemaks vist kõu algusest saati. kas nad polegi seda üritanud või see lihtsalt ei toimi, aga nii ta sellega on.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.05.2010 19:16:17
|
|
|
Minu K24 pani siis täna pillid kotti. Tegi ise soft reboodi, töötas 20 minutit ja käis uuesti maha ja enam üles "ei tule". Seade IPd ei anna, wifi ka ei käivitu ning viimane kord enne maha sadamist oli ruuteri infoaken mingit räbu täis. Hea, et vana hea USB-luts olemas on
---
Ei saa nagu nutta. Seade lausa lendab sellise kellaaja kohta.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
14.05.2010 19:30:28
|
|
|
Idioodid minge perse oma torrentite piiramisega. Pokker piirati ära ja olge õnnelikud. Nahh te vingute... Elage oma elu ja olge õnnelikud.
Sry 4 OT
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
15.05.2010 01:23:10
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
Idioodid minge <b>piix</b> oma torrentite piiramisega. Pokker piirati ära ja olge õnnelikud. Nahh te vingute... Elage oma elu ja olge õnnelikud.
Sry 4 OT |
pokker piirati ära? tegelt kaa vää, mis siis nüüd küll saab? piirata saabki seda ainult idiootidel imho. teistele need piirangud küll ei mõju ega hakkagi mõjuma. sama on muide kõus torrenti piiramisega. mulle küll isiklikult pokkeri piiramine meeldib! see toimib justkui väikse sõelana, mis hoiab lausidioodid sellest buzzist eemale.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
15.05.2010 01:24:18
|
|
|
oot kas kõus torrentit piiratakse? no siis kohe gaas põhja!
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
15.05.2010 09:46:55
|
|
|
Ei piirata torrenteid midagi lihtsalt manitsetakse, et tõmmake öösel...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.05.2010 10:34:56
|
|
|
Spoiler 
Laupäeva kohta suht ok
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.05.2010 10:37:52
|
|
|
saaremal mändjalas toas ikka vääga niru
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.05.2010 13:00:00
|
|
|
Ping on sul küll väga kehva, aga otsene data transfer kiirus on samas vahva.
Endal on USB-lutsu töölepanekust saadik olnud täielik taevariik. K24 seade andis mulle dialupi, CNU680 annab aga konstantselt seda:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
15.05.2010 13:40:26
|
|
|
Spoiler 
Pole sellist kiirust üle aasta juba näinud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
15.05.2010 15:29:35
|
|
|
Mul veab kui päeval sellist kiirust näeb
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
16.05.2010 20:50:15
|
|
|
sai täna kõu vana sarvik maale taritud ja üks test lastud kuna tundus uimane...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
16.05.2010 21:48:34
|
|
|
soovitan need kõu lepingud järjest lõpetada, ega see firma enne midagi liigutama ei hakka, kui kliente oluliselt vähemaks jääb
ise näitan eeskuju ja üks mu klientidest saab kõust vabaks
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
16.05.2010 22:13:39
|
|
|
| RCC kirjutas: |
soovitan need kõu lepingud järjest lõpetada, ega see firma enne midagi liigutama ei hakka, kui kliente oluliselt vähemaks jääb
ise näitan eeskuju ja üks mu klientidest saab kõust vabaks |
Ega nad sellepärast torrentikasutust ka ei piira, kardavad klientidest ilma jääda, kuna palju kasutavad torrenteid või muid P2P programme.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
16.05.2010 22:57:47
|
|
|
kuulge lõpetage see torrenti jahumine juba ära, Internet on asi mis peab võimaldama 100 000 concurrents iops ja kiirusi 1gb sümmeetriline. enterprise ja cluster service tase on 500 000 iops ja 10gb sümmeetrilist. ilmselgelt on torrent see a ja o. kaua sa seda postimeest ikka loed. selleks pole ju vaja mingeid megaseid/gigaseid nette. kui antud kolhoosivõrk ei võimalda seda kõike kasutada, siis ei oleks tohitnud algusest peale seda üldse tehagi. hetkel on küll nii et 20 iops-i ja 56kflex faasmodulatsiooniga.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
17.05.2010 13:12:46
|
|
|
Tere
Selline küsimus, et mul on kodus KÕU seade ZTE AR500 millel on ka wifi kuid tahaks sellele taha ühendada veel ühe wifi ruuteri (nimelt siis Linksys WRT54G), et wifi leviala laiendada natuke.. kas see esiteks on üldse võimalik? ja kui jah siis palun seletage mulle mis seadeid ma peaksin teisel ruuteril muutma et see ka interneti edasi annaks.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.05.2010 14:16:26
|
|
|
| Kas lihtsalt sellest ei piisa, kui pista teine wifiruuter kablaga KÕU külge ja panna levima teisel kanalil?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
17.05.2010 14:32:17
|
|
|
teisel kanalil mismõttes?
selle wifi asjas ei ole nii kodus
niisama külge pannes ja nende setingutega mis vaikimis olid ei toimind küll midagi.. ära ühedas sellese uude võrku aga netti sealtkaudu ei läinud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
17.05.2010 15:18:08
|
|
|
Kõige lihtsam on jah kaabel vahele panna. Sel juhul võiksid jälgida et IP aadressid ei kattuks. Kui kõu seade teeb kohtvõrguks 192.168.0.x võrgu, siis teine ruuter võiks teha 192.168.1.x näiteks.
Linksysi karbil peab olema internetiühenduse seadetes ka DHCP valitud, mitte pppoe või midagi muud.
Kui ei tööta, siis proovi pingida ja selgeks teha kus probleem on.
Variant on veel ka linksysi firmware ära vahetada DD-WRT vastu, siis saab ka läbi õhu ühenduse loodud niimoodi et ta võtab kõu seadmelt neti ja jagab seda edasi.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
17.05.2010 19:55:15
|
|
|
| m1 kirjutas: |
Kõige lihtsam on jah kaabel vahele panna. Sel juhul võiksid jälgida et IP aadressid ei kattuks. Kui kõu seade teeb kohtvõrguks 192.168.0.x võrgu, siis teine ruuter võiks teha 192.168.1.x näiteks.
Linksysi karbil peab olema internetiühenduse seadetes ka DHCP valitud, mitte pppoe või midagi muud.
Kui ei tööta, siis proovi pingida ja selgeks teha kus probleem on.
Variant on veel ka linksysi firmware ära vahetada DD-WRT vastu, siis saab ka läbi õhu ühenduse loodud niimoodi et ta võtab kõu seadmelt neti ja jagab seda edasi. |
tänud, sain korda
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
18.05.2010 19:51:35
|
|
|
| Endal mure. Nimelt uuendasin C-motechil softi ära ning peale seda ei saa vana parooli ja kasutajaga admin paneeli sisse. Kust ma uue passi ja useri peaks saama?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
19.05.2010 12:21:40
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
| Endal mure. Nimelt uuendasin C-motechil softi ära ning peale seda ei saa vana parooli ja kasutajaga admin paneeli sisse. Kust ma uue passi ja useri peaks saama? |
C-motech CNR-680W originaalne kasutajanimi on "admin" ja parool ka "admin". Äkki proovi neid?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
19.05.2010 13:21:32
|
|
|
| tsitaat: |
| C-motech CNR-680W originaalne kasutajanimi on "admin" ja parool ka "admin". Äkki proovi neid? |
Ei funka
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
19.05.2010 14:27:17
|
|
|
| Proovi taastada vanad seaded. Hoia reset nuppu all kuni power tuli hakkab vilkuma.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
19.05.2010 14:45:37
|
|
|
| helar66 kirjutas: |
| Proovi taastada vanad seaded. Hoia reset nuppu all kuni power tuli hakkab vilkuma. |
Tänud. Kas selle seadme puhul on normaalne, et see üpris tuliseks läheb?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
19.05.2010 17:18:13
|
|
|
| Xcater, kas see just normaalne on ei tea aga tuliseks läheb ta küll jah
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar43
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
19.05.2010 21:21:29
|
|
|
Terv.
Paluks abi driveritega vôi et kuidas saaks selle - CDMA2000 1X EV-DO ZTE MG 478 USB seadme tööle ?
Opsys on WIN 7 (HomePrem. 64bit läptop)
USB seade: Andmeside terminal ( juhendi järgi on Versioon: V1.1)
seade on aastast 2007 ilmselt, - ehk need esimesed kantavad (USB) Kôu seadmed
hetkel on juba proovitud neid kôu lehel olevaid draivereid ( molemad versioonid )
ja manuaalselt 'apdeiditud' ... kuid soft installeeritus kuid seade on 'unspecified'
( Seade iseenesest on töökorras st. töötab teise läpakaga, kus on XP pro 32bit )
Vabandan, aga otsing ei andnud vastust
... kui kellelgi on miskit linki vms , olen tänulik
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|