Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 11.05.2010 22:57:00 vasta tsitaadiga

olavip kirjutas:
taevaga saad alati pilditöötlusprogrammiga mängida icon_smile.gif
kompa on iseenesest päris mõnus , selline rahulik hea vaadata
mõned tülikad oksad/rood kaotaks siit eestplaanilt ja veest ära
ja horisont tundub tibake /hästivähe/ viltu


Tahtsin säilitada tegelikkust ning tunnise ootamisega oleks ehk päike ise värvi toppinud juurde (samas oleks kaotanud siis mõnusa soojuse mujalt).
Aga on viltu jah kurask, ei torganud silmagi enne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 11.05.2010 23:57:45 vasta tsitaadiga

Eile siis palus üks sõbranna mul ennast pildistada. Üks tulemus on siin:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja täna pildistasin Kadriorus jalgpalli Karikafinaali. Kaks pilti ka sealt teile vaatamiseks/kommenteerimiseks icon_smile.gif:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 10:03:24 vasta tsitaadiga

Lillest üks pilt

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 10:13:30 vasta tsitaadiga

j2nx kirjutas:
Mulle meeldib kangesti icon_smile.gif
Taevas ehk võiks värvikam olla.
Spoiler Spoiler Spoiler
meeldiv thumbs_up.gif kus selline asub?
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 12.05.2010 17:39:31 vasta tsitaadiga

Tartumaa, Meeksi vald, Mehikoorma
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.05.2010 18:21:34 vasta tsitaadiga

Oh, peaks ka ära kaema teinekord, kui ilm soosib. Mingi aeg sai päris tihti Mehikoormas käidud.

Üks sama küla koer
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis ajuNolk 12.05.2010 22:34:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.05.2010 19:08:10 vasta tsitaadiga

j2nx kirjutas:
Mulle meeldib kangesti icon_smile.gif
Taevas ehk võiks värvikam olla.
Spoiler Spoiler Spoiler


ilus koht, ilus pilt, ilus kompa. Taevast ei ole mõtet eraldi ära mätserdada, natural-looking fotod on tänapäeval haruldus

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.05.2010 22:30:44 vasta tsitaadiga

Talveunest tõusnud sisalik sel kevadel
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 12.05.2010 22:57:09 vasta tsitaadiga

Käisin loomaaias, väga ilus ilm oli icon_biggrin.gif

http://janiiongi.tumblr.com/
ei viitsi pilte otse linkida icon_sad.gif kes viitsib võib vaadata icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 23:39:10 vasta tsitaadiga

Saiapäts See orava pilt ja peale seda üks pilt thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002




sõnum 13.05.2010 20:39:54 vasta tsitaadiga

ilust on asi kaugel kuid ei saanud postitamatta jätta. Jupp aega sai tavalise olympose seebikaga vehitud ja sõrmelihast treenitud kuid lõpuks sain siiski pildile. Ei uskunud küll, et õnnestub aga lõpuks jäi siiski kaadrisse. Enda jaoks suht nagu lotovõit icon_smile.gif Ootamatu kompositsioon paneb mõtlema mida naabermaja elanikud nüüd telekast näevad.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 20:54:26 vasta tsitaadiga

Tobe ju äikest pildistada nii, et loodad reaktsioonile. Pika säriga ja teed suvahetkedel pilte ja loodad. Kõvema tormiga igaljuhul suurem võimalus. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002




sõnum 13.05.2010 21:27:16 vasta tsitaadiga

torm oli kõva piisavalt, kahjuks see seebikarp ei võimalda säriajaga mängida, seetõttu tuligi loota vaid juhusele. Samas hammas läks nüüd verele ja tahaks paremaid kaadreid teha, ehk siis tuleb hakata aparaate vahetama.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 14.05.2010 00:09:29 vasta tsitaadiga

Torm oli korralik. Ise lasin ka 6.5 fps paar korda, aga välk pildile ei sattunud, loobusin.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sziim
HV kasutaja
sziim

liitunud: 13.12.2005




sõnum 14.05.2010 06:33:56 vasta tsitaadiga

Kui v6imalust, siis minge vihmahooajal kuhugi troopilisse kliimasse. Eestis on v2lgu pyydmine p2ris raske.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 12:41:58 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:


Spoiler Spoiler Spoiler



Seal taga üks tuttav kah jalgpalli fännamas. Mäletad, ta oli Juhani ja Minuga kaasas, selline pikk kiilakas kui Juhan Sult n78 ära ostis. Head pildid muidu icon_wink.gif. Eriti meeldib selle tüdruku pilt, kus kohas tehtud muidu? Su kooli kandis?

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 14.05.2010 12:58:28 vasta tsitaadiga

l2bukast, mäletan, on pilte, kus ta fookuses ka on icon_biggrin.gif. Minu kooli juures on see pilt jah tehtud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 16.05.2010 13:08:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 16.05.2010 14:45:50 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ärge näkku lööge, olen täielik algaja icon_lol.gif
Tulistatud Leica M3 + 35mm Summaron f2.8'ga Tri-X 400 peale ja ilmutatud D-76's.
Ilmutamine vajab veel tublisti lihvimist, suured probleemid tolmu ja veejälgedega icon_cry.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2010 21:29:56 vasta tsitaadiga

piimaPAKK kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ärge näkku lööge, olen täielik algaja icon_lol.gif
Tulistatud Leica M3 + 35mm Summaron f2.8'ga Tri-X 400 peale ja ilmutatud D-76's.
Ilmutamine vajab veel tublisti lihvimist, suured probleemid tolmu ja veejälgedega icon_cry.gif

Huvitavad klõpsud kajastamaks igapäevasust. Ei midagi paha, kuid kunstilisus eelistatud mõttes minu jaoks puudub. icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2010 21:33:21 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
piimaPAKK kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ärge näkku lööge, olen täielik algaja icon_lol.gif
Tulistatud Leica M3 + 35mm Summaron f2.8'ga Tri-X 400 peale ja ilmutatud D-76's.
Ilmutamine vajab veel tublisti lihvimist, suured probleemid tolmu ja veejälgedega icon_cry.gif

Huvitavad klõpsud kajastamaks igapäevasust. Ei midagi paha, kuid kunstilisus eelistatud mõttes minu jaoks puudub. icon_smile.gif


Nõustun, esimene pilt on okei, teised on kuidagi igavad. Oleks võinud kaugemalt/lähemalt pildistada ja/või lõikuda neid pilte natuke arvutis.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 16.05.2010 22:46:20 vasta tsitaadiga

piimaPAKK, mulle meeldib teine pilt väga thumbs_up.gif. Kuidagi köidab.

Mina aga käisin täna kahe sõbrannaga pildistamas. Siit siis 2 pilti mõlemast:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Kommentaarid alati oodatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.05.2010 00:32:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 17.05.2010 00:52:45 vasta tsitaadiga

05ula, teisel pildil natuke parem käsi häirib millegipärast, muidu kenad tüdrukud ja head pildid. thumbs_up.gif

Ise tegin uue fishy endale, sai reede ööse ringi tripitud veidi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 17.05.2010 06:40:26 vasta tsitaadiga

http://shutter-lag.blogspot.com/2010/05/esimesed-klopsud-uue-vana-kaameraga.html
Taaskord fotoka omanik icon_smile.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 17.05.2010 08:17:52 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
piimaPAKK, mulle meeldib teine pilt väga thumbs_up.gif. Kuidagi köidab.

Mina aga käisin täna kahe sõbrannaga pildistamas. Siit siis 2 pilti mõlemast:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Kommentaarid alati oodatud icon_smile.gif


Esimene meeldib väga, 3s ka.
2se ja 4da valgus ei istu mulle.

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 17.05.2010 09:31:08 vasta tsitaadiga

Cert85, mnjaa, teisel kasutasin korralikult välku, võibolla selle tõttu ei istu see valgus sulle. Neljandal samas on loomulik valgus ja natuke peegeldit kasutatud modelli parema külje pealt, niiet valgus suht tavaline ju icon_smile.gif. Aga tore, kui pildid tähelepanu tõmbavad icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.05.2010 00:55:02 vasta tsitaadiga

more pics or ban icon_lol.gif

mis virma on?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 18.05.2010 07:20:55 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
mis virma on?
Spoiler Spoiler Spoiler

British Airways Boeing 777-200 http://en.wikipedia.org/wiki/File:Ba_b777-200_g-viid_planform_arp.jpg

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 08:08:12 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
http://shutter-lag.blogspot.com/2010/05/esimesed-klopsud-uue-vana-kaameraga.html
Taaskord fotoka omanik :)


Tere tulemast tagasi! :)
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 08:43:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 18.05.2010 09:35:18 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Meeldiks ka väikene nö tutvustus asja juurde!
Seda ei viitsi vist keegi teha, mida propageerisin kunagi: Mis kaamera? film? objektiiv jne.
Need asjad on filmile jäädvustatud?

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.05.2010 10:37:29 vasta tsitaadiga

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5673/

aga see?:p
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 13:28:52 vasta tsitaadiga

Seitse-4-seitse?
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 15:50:06 vasta tsitaadiga

Cert85 kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Meeldiks ka väikene nö tutvustus asja juurde!
Seda ei viitsi vist keegi teha, mida propageerisin kunagi: Mis kaamera? film? objektiiv jne.
Need asjad on filmile jäädvustatud?

Mida ma ikka tutvustan - EXIF kuvab ilusti, et tegu on Canon`i 30D digipeegliga.
Kuna pildid tulid ebakvaliteetsed, siis mustvalgelt on neil minu jaoks suurem väärtus.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 16:20:03 vasta tsitaadiga

Lingin Orkutist ühe mobiiliga tehtud foto Brüsselist, mis endale väga meeldib.

Tegelikult horisonti võiks vähe.. keerata...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyline92
HV vaatleja
skyline92

liitunud: 25.09.2007




sõnum 18.05.2010 16:49:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Pole kole ammu siia foorumisse midagi postitanud. Pildid tegemine on ka kuidagi unarusse jäänud.

_________________
Minu fotoblogi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 20:38:27 vasta tsitaadiga

Kas nüüd just ilus, aga huvitav poos toonekurel:

Spoiler Spoiler Spoiler


seal korstna otsas tal vist pesa, tahtis vist maanduda, aga hoog sai maru suur

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 18.05.2010 21:16:01 vasta tsitaadiga

Kas just fototehniliselt eeskujulik, aga ilme ja emotsioon ületab selle icon_smile.gif

Eelmisest suvest.

Tehnika ikka 500D 17-70 Sigmaga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 19.05.2010 19:15:27 vasta tsitaadiga

http://shutter-lag.blogspot.com/2010/05/natukene-niiskem-kui-tavaliselt.html
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 19:58:29 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
http://shutter-lag.blogspot.com/2010/05/natukene-niiskem-kui-tavaliselt.html


Viimane on mõnusate värvidega, hea klassikaline motiiv. Teised ei tekita emotsioone.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 22:05:14 vasta tsitaadiga

Juhan88, ühtin MelesMelesi arvamusega. Hea, et jälle pilte teed.... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 20.05.2010 21:34:43 vasta tsitaadiga

Kevadine Belarus
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 01:56:24 vasta tsitaadiga

Ma crop'iks veits paremalt ja ülevalt, muidu on päris lahe.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 05:30:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Hakkas meeldima
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 21.05.2010 13:47:29 vasta tsitaadiga

Rehv katki ja ootasin abivägesid.

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 14:09:28 vasta tsitaadiga

Mil viisil see pilt saavutatud on?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 14:10:03 vasta tsitaadiga

kaspir kirjutas:
Rehv katki ja ootasin abivägesid.

Väga wtf icon_biggrin.gif. Mis toimub?

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.05.2010 14:12:13 vasta tsitaadiga

Lihtne ju, kaamera, statiiv, aegvõte. 10 pilti ja photoshopis üheks kleebitud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 14:12:41 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Mil viisil see pilt saavutatud on?

Statiiv, aegvõte, hüppa kaamera ette, improviseeri x 20 ja siis pilditöötlustarkvara.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.