Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 21:21:30 vasta tsitaadiga

Reliisi aeg?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.03.2010 22:38:47 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Reliisi aeg?


sügisel icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 22:50:54 vasta tsitaadiga

september
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.03.2010 23:04:50 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ahf kirjutas:
Klaviatuuri peal on stopp ja play nupud selleks....ja winamp.

*Kolmanda osapoole programmi kasutades on jälle üks asi taustal proset ja mälu õgimas icon_confused.gif
*Kolmanda osapoole programmiga muusikat taustaks kuulates pole mängu-muusika tasakaal paigas(isegi käsitsi sättides).Seega kord karjub mäng muusikast üle ja vastupidi icon_rolleyes.gif

Oma muusika kausta lisada saab raadiojaama nupu vahetusega mängus muusikapala vahetada ja lisaks puuduvad eelmainitud negatiivsed efektid thumbs_up.gif
see prose võtmine on ju 0,0x% rääkimata mälukasutusest icon_rolleyes.gif
ja tasakaal ? mis tasakaal?

viisakal klaveril on multimeedianupud mugavalt paigutatud, erinevalt mingist raadionupust icon_rolleyes.gif

rääkimata veel oma muusika shortcuttide lisamisest ja see, et teatud numbrist rohkem lugusid ei lisata

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 23:14:30 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ahf kirjutas:
Klaviatuuri peal on stopp ja play nupud selleks....ja winamp.

*Kolmanda osapoole programmi kasutades on jälle üks asi taustal proset ja mälu õgimas icon_confused.gif
*Kolmanda osapoole programmiga muusikat taustaks kuulates pole mängu-muusika tasakaal paigas(isegi käsitsi sättides).Seega kord karjub mäng muusikast üle ja vastupidi icon_rolleyes.gif

Oma muusika kausta lisada saab raadiojaama nupu vahetusega mängus muusikapala vahetada ja lisaks puuduvad eelmainitud negatiivsed efektid thumbs_up.gif

libe kirjutas:
see prose võtmine on ju 0,0x% rääkimata mälukasutusest icon_rolleyes.gif

Prosekasutus kindlasti nii väike ei ole ja kõigil pole mingeid über neljatuumalisi kus sada asja võib taustal joosta.Mälukasutus ehk tõesti.2GB ei tohiks väheks jääda ehk mäng+muusika
libe kirjutas:
ja tasakaal ? mis tasakaal?

Tasakaal mängu helide ja muusika vahel.Isegi üritades timmida paika ei saa seda kunagi nii hea kus mängu heliefektid ei jääks mingil hetkel muusika alla või vastupidi.Kui muusika on juba mängus sees siis mäng ise kontrollib helitasemeid nii, et üks teisest üle ei karju.
libe kirjutas:
viisakal klaveril on multimeedianupud mugavalt paigutatud, erinevalt mingist raadionupust icon_rolleyes.gif

Mul on samuti multimeedianupud aga vahet pole tegelikult kas vajutada mängus ühte nuppu või kasutada multimeedianuppe.V.a ehk helitugevuse nupp.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.03.2010 00:19:17 vasta tsitaadiga

no pmst tdu on 3a vana mäng ja mul ta siiamaani kohati laagib ja ajaga olen juurde pand mälu ja vahetand graafika
mingi winamp taustal seda mängida vist poleks eriti lõbus
see tdu on ju jälle üks selline mäng mida ei saa 100% läbi teha kuna klubi sõidud jne jäävad ära
loodan et teine osa tuleb parem ja pole selliseid vigu nagu esimeses kuigi tundub et mäng jookseb samal mootoril nagu vanagi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 01:48:38 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
tsitaat:
New features include the brand-new island of Ibiza, vehicle damage, weather and a full 24-hour day & night cycle.

nesta antud lehelt.
thumbs_up.gif beer_yum.gif

banana_dance.gif , Ibiza oleks väga thumbs_up.gif koht . Loodetavasti liiga kaua ei venitata reliisiga .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 22.03.2010 14:23:38 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
no pmst tdu on 3a vana mäng ja mul ta siiamaani kohati laagib ja ajaga olen juurde pand mälu ja vahetand graafika
mingi winamp taustal seda mängida vist poleks eriti lõbus
see tdu on ju jälle üks selline mäng mida ei saa 100% läbi teha kuna klubi sõidud jne jäävad ära
loodan et teine osa tuleb parem ja pole selliseid vigu nagu esimeses kuigi tundub et mäng jookseb samal mootoril nagu vanagi


Osta 360. Muusika saad mängule veel läbi arvutiühenduse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.03.2010 15:31:33 vasta tsitaadiga

AIQ88 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
no pmst tdu on 3a vana mäng ja mul ta siiamaani kohati laagib ja ajaga olen juurde pand mälu ja vahetand graafika
mingi winamp taustal seda mängida vist poleks eriti lõbus
see tdu on ju jälle üks selline mäng mida ei saa 100% läbi teha kuna klubi sõidud jne jäävad ära
loodan et teine osa tuleb parem ja pole selliseid vigu nagu esimeses kuigi tundub et mäng jookseb samal mootoril nagu vanagi


Osta 360. Muusika saad mängule veel läbi arvutiühenduse.


kle loe eelnevat teemat ka vahelduseks !!!
oma x kastiga mine hõõru kuskil mujal ok ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.03.2010 15:46:30 vasta tsitaadiga

AIQ88, kui konsooli kasutada arvutimonitori taga siis näeb TDU küll pehmelt öeldes s*tt välja madala resolutsiooni tõttu. Ja muusika saab PC mängule oluliselt lihtsamalt kui xboxi peal (lisaks on lugude vahetamine oluliselt mugavam kuna ei pea selleks guide akent ette tooma).

TDU2 ootan juba ammu ja kindlasti tuleb sellest minu jaoks game of the year, mis tuleb esimesel võimalusel pre-orderiga ära võtta icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.04.2010 14:41:59 vasta tsitaadiga

http://www.testdriveunlimited2.com/gallery Paar uut pilti.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.04.2010 14:44:03 vasta tsitaadiga

Kas mingi car list on ka juba olemas, mis mängu tuleb ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 21.04.2010 15:36:02 vasta tsitaadiga

krt jeepidest pole ikka märkigi.
-Kaivo-, porsche tuleb. icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 16:46:29 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
krt jeepidest pole ikka märkigi.
-Kaivo-, porsche tuleb. icon_lol.gif


Beyond the free content updates, Test Drive Unlimited 2 will offer DLC for vehicle packs, clothes packs, furniture packs and much, much more.


Isegi kui kohe ei tule siis võivad jeebid ka hiljem natuke tulla. Muidu tahaks küll seal mööda kiirteed põrutada Audi Q7 V12 TDI-ga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 16:48:40 vasta tsitaadiga

loodetavasti tuleb ikka normaalse dünaamikaga, TD1 on küll jube icon_biggrin.gif Nagu Driver 3 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 16:57:56 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
loodetavasti tuleb ikka normaalse dünaamikaga

Eh?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2010 17:19:30 vasta tsitaadiga

Revan, DLC tuleb niikuinii xboxi peale algul ja tasuliselt ning PC saab jälle ühe suure paki siis kui enam keegi seda ei mängi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 18:57:43 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Revan, DLC tuleb niikuinii xboxi peale algul ja tasuliselt ning PC saab jälle ühe suure paki siis kui enam keegi seda ei mängi icon_rolleyes.gif


Sul on õigus.

Aga samas...ma nüüd mõtlen et õhtul viskan TDU1 peale icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.04.2010 10:52:52 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
krt jeepidest pole ikka märkigi.
-Kaivo-, porsche tuleb. icon_lol.gif


No seal esilehel on ju üks Audi SUV.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 22.04.2010 11:01:12 vasta tsitaadiga

on jeh.
kaks pilti lausa. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 26.04.2010 13:38:47 vasta tsitaadiga

http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?t=3513
http://www.forzacentral.com/forum/showthread.php?35587-Oahu-is-apparently-in-TDU2-as-well

tsitaat:
* Oahu from TDU1 will be unlockable in TDU2 at a certain level.

täiesti legen...wait for it...dary mäng lubatakse teha icon_eek.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 14:43:17 vasta tsitaadiga

Päris korralikult infot on esimesel lingil icon_eek.gif thumbs_up.gif

tsitaat:
* 175 cars, 99 houses, 195 pieces of clothes, 154 pieces of furniture and 8 licenses
thumbs_up.gif

Hetke car list:
tsitaat:
Car List:

Aston Martin

- '05 AMV8 Vantage
- '07 DBS
- '09 One-77

Audi

- '08 TT S
- '08 TT S Roadster
- '10 Q7 TDI V12

Dodge

- '06 Charger SRT-8
- '08 Viper SRT-10 Coupe

Ford

- '05 Ford GT
- '65 Mustang Fastback

Gumpert

- '10 Apollo Sport

Lancia

- '93 Lancia Delta HF Intergrale 16V Evoluzione II

Mclaren

- '10 MP4-12C

Mercedes

- '54 300SL
- '09 SLR Mclaren Roadster
- '09 SLR Z199

Pagani

- '99 Zonda
- '01 Zonda C12 S
- '08 Zonda Cinque
- '05 Zonda F
- '03 Zonda Roadster

Saleen

- '10 S5S Raptor
- '05 S7 Twin Turbo

Spyker

- '09 C8 Aileron Coupe
- '08 C12 Zagato
- '10 D8 (Peking to Paris SUV)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2010 15:05:30 vasta tsitaadiga

Must have pre-order mäng on see icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 26.04.2010 15:34:53 vasta tsitaadiga

esimene link t6esti pääris p6hjalik. icon_eek.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.04.2010 15:53:52 vasta tsitaadiga

krt seda ei jõua ju ära oodata icon_biggrin.gif
see osa seal kus ta räägib et saab tuunida nii sisu kui väljast ei olnud piisav .. sest tundub et on ainult see lollus nagu igas viimases mängus on kus saab ainult värvi muuta ja siis kleepeka maaniat teha aga spoila ringe muuta ei lase mis on täielik mõttetus ... võiks juba mängu tööstustel kohale jõuda et kui teha tuuningut siis mitte piirduda värvi tööga aint

oleks päris hea kui saaks tuunida välimust ja siis oleks mingi parkimis plats kuskil kus toimuvad sellised auto üritused kui sealt välja lugeda et saab autost välja rohida ja ringi kõndida siis oleks ju päris lahe kui mingis parklas oleks auto show ja saaks ringi kõndida ja teiste autosi passida niisama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 26.04.2010 17:35:32 vasta tsitaadiga

sims meestele.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 17:48:38 vasta tsitaadiga

pildid on ilusad, krt kas viimaks ometi on juba midagi kuulda icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 08:46:44 vasta tsitaadiga

195 pieces of clothes, 154 pieces of furniture and 8 licenses.
* Customize your character(Hair, clothes, physique and attitude.)

* Buy your dream house, yacht or even night club(furnish and decorate it also.)

* Passengers, friends can ride with you no matter what your doing.

Tõesti asi, millele aega ja ressursse kasutada
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 15:01:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Päris korralikult infot on esimesel lingil icon_eek.gif thumbs_up.gif

tsitaat:
* 175 cars, 99 houses, 195 pieces of clothes, 154 pieces of furniture and 8 licenses
thumbs_up.gif

Hetke car list:
tsitaat:
Car List:

Aston Martin

- '05 AMV8 Vantage
- '07 DBS
- '09 One-77

Audi

- '08 TT S
- '08 TT S Roadster
- '10 Q7 TDI V12

Dodge

- '06 Charger SRT-8
- '08 Viper SRT-10 Coupe

Ford

- '05 Ford GT
- '65 Mustang Fastback

Gumpert

- '10 Apollo Sport

Lancia

- '93 Lancia Delta HF Intergrale 16V Evoluzione II

Mclaren

- '10 MP4-12C

Mercedes

- '54 300SL
- '09 SLR Mclaren Roadster
- '09 SLR Z199

Pagani

- '99 Zonda
- '01 Zonda C12 S
- '08 Zonda Cinque
- '05 Zonda F
- '03 Zonda Roadster

Saleen

- '10 S5S Raptor
- '05 S7 Twin Turbo

Spyker

- '09 C8 Aileron Coupe
- '08 C12 Zagato
- '10 D8 (Peking to Paris SUV)

Kena car list thumbs_up.gif .
175 autot kokku icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif .
TDU on üks alltime lemmik mängudest , TDU2 tõotab isegi parem tulla icon_eek.gif .
Must have mäng kindlasti icon_smile.gif .


viimati muutis Heineken 27.04.2010 15:04:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 15:04:17 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
195 pieces of clothes, 154 pieces of furniture and 8 licenses.
* Customize your character(Hair, clothes, physique and attitude.)

* Buy your dream house, yacht or even night club(furnish and decorate it also.)

* Passengers, friends can ride with you no matter what your doing.

Tõesti asi, millele aega ja ressursse kasutada


Selles tuleb korralik mäng ikka. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Heineken Nõustun, kindlasti must have.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 29.04.2010 11:30:56 vasta tsitaadiga

http://ps3.ign.com/dor/objects/18326/test-drive-unlimited-2/videos/testdriveunlim_trl_trailer1_42810.html?show=hi
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 29.04.2010 11:39:41 vasta tsitaadiga

NAISS icon_eek.gif icon_exclaim.gif
cabriol saab katust maha v6tta, esimesed tuled näitavad midagi (tagumised mitte?), autod korralikult mustaks..jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 11:53:46 vasta tsitaadiga

Midagi erilist polnud.Muidugi PS3 kah seega PC graafika parem.Meeldis, et vihm sisse toodud thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 29.04.2010 12:25:31 vasta tsitaadiga

Aina paremaks läheb! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 14:10:18 vasta tsitaadiga

Oii väga, väga nice. Mu lemmik auto Aston oli ka seal. thumbs_up.gif Ma panin tähele, et maasturile jäi pori külge seal rallitades. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 14:10:54 vasta tsitaadiga

Treilerit vaadates oli autode füüsiline pool küll väga puine.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2010 12:28:42 vasta tsitaadiga

Uus video icon_wink.gif

First Look Interview HD
http://www.gametrailers.com/video/first-look-test-drive/65137

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2010 14:00:15 vasta tsitaadiga

Väga hull lihtsalt. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 07.05.2010 11:19:05 vasta tsitaadiga

Exclusive The Good Life Trailer HD
http://www.gametrailers.com/video/exclusive-the-test-drive/65329

plastic surgery clinic? khhmm....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2010 11:37:00 vasta tsitaadiga

Cosmetic Surgery Clinic icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 16:05:25 vasta tsitaadiga

Ei no vääga kahtlane trailer järjekordselt icon_confused.gif

*Pool aega vaata justkui Sims-i vms
*Autode füüsika ikka kahtlane
*Pole rehvijälgi asfaldil
*Autodel justkui puuduks vedrustus

Loodetavasti PC versioon ikka parem icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 16:10:52 vasta tsitaadiga

tomorrow, mida sa tahad, see on ju MOOR ehk sisuliselt autodega online rpg. mänguloojad ju ütlesid ennist välja ka, et graafiline pool tuleb sama, mis esimene osa ja nende jaoks on erinevate omaduste lisamine tähtsam.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 16:18:22 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
tomorrow, mida sa tahad, see on ju MOOR ehk sisuliselt autodega online rpg. mänguloojad ju ütlesid ennist välja ka, et graafiline pool tuleb sama, mis esimene osa ja nende jaoks on erinevate omaduste lisamine tähtsam.

No see ei tähenda, et panevad suvalise füüsikaga autod mängu ja kärab küll icon_rolleyes.gif

Oled kuulnud seda väljendit? - Kui üks asi üritab teha mitut asja, siis on kõik need asjad kehvemad kui eraldivõetuna icon_wink.gif
Ehk siis kui mäng üritab olla RPG+Racer siis kokkuvõttes pole kumbki neist asjadest eriti hea icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 16:24:02 vasta tsitaadiga

avatud maailmaga online racer. täiesti uue zanri minu arust tdu loonud. ei üritagi kõike korraga, rpg oli nagu näiteks toodud. icon_biggrin.gif ja üks asi on videos olev "füüsika", teine asi on ise juhtides. juba esimeses osas oli see täiesti ok sellise mängu kohta ja masinate erinevused selgelt tuntavad. mida veel tahta?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.05.2010 17:24:59 vasta tsitaadiga

kusjuures ka kiirusetunnetus oli eelmisel tiptop thumbs_up.gif
aga eks virisejaid ole igas teemas icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 23:18:59 vasta tsitaadiga

Esimeses tõesti oli suurepärane juhitavus.Kui ei usu ja arvate, et ma ainult virisen siis otsige minu poste TDU teemast ja näete ise thumbs_up.gif
Samas ilmselt teil on kõrvust mööda läinud, et juhitavus on ringi tehtud #2 puhul icon_wink.gif .Kas paremaks või halvemaks eks seda näeb siis kui mäng käes thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.05.2010 23:35:55 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Esimeses tõesti oli suurepärane juhitavus.Kui ei usu ja arvate, et ma ainult virisen siis otsige minu poste TDU teemast ja näete ise thumbs_up.gif
Samas ilmselt teil on kõrvust mööda läinud, et juhitavus on ringi tehtud #2 puhul icon_wink.gif .Kas paremaks või halvemaks eks seda näeb siis kui mäng käes thumbs_up.gif
linki thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 12:56:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Esimeses tõesti oli suurepärane juhitavus.Kui ei usu ja arvate, et ma ainult virisen siis otsige minu poste TDU teemast ja näete ise thumbs_up.gif
Samas ilmselt teil on kõrvust mööda läinud, et juhitavus on ringi tehtud #2 puhul icon_wink.gif .Kas paremaks või halvemaks eks seda näeb siis kui mäng käes thumbs_up.gif
linki thumbs_up.gif

On raske otsida?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3378259#3378259 icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2010 12:31:38 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et linki sooviti ikka #2 juhitavuse jutu kohta icon_wink.gif

Aga metsikult ootan seda mängu, tahaks preorderit juba...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 09.05.2010 16:57:12 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Esimeses tõesti oli suurepärane juhitavus.Kui ei usu ja arvate, et ma ainult virisen siis otsige minu poste TDU teemast ja näete ise thumbs_up.gif
Samas ilmselt teil on kõrvust mööda läinud, et juhitavus on ringi tehtud #2 puhul icon_wink.gif .Kas paremaks või halvemaks eks seda näeb siis kui mäng käes thumbs_up.gif
linki thumbs_up.gif

http://forum.tdu-central.com/showthread.php?t=18827
oli vist see...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.