Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 Tweaking arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 18:36:50 vasta tsitaadiga

See oscdimg tehtud isod ei taha korralikkult installida mõne isoga setup muneb pikalt või installib ruttu kui peaks ja tulemus pole muljetavaldav. Ma olen nii standard või UEFI isosid teinud, aga ma ei viitsi rohkem nuditud windoozat kasutada.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 18:41:43 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
See oscdimg tehtud isod ei taha korralikkult installida mõne isoga setup muneb pikalt või installib ruttu kui peaks ja tulemus pole muljetavaldav. Ma olen nii standard või UEFI isosid teinud, aga ma ei viitsi rohkem nuditud windoozat kasutada.

Pole midagi sellist märganud siin thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 19:05:04 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Margus kirjutas:
See oscdimg tehtud isod ei taha korralikkult installida mõne isoga setup muneb pikalt või installib ruttu kui peaks ja tulemus pole muljetavaldav. Ma olen nii standard või UEFI isosid teinud, aga ma ei viitsi rohkem nuditud windoozat kasutada.

Pole midagi sellist märganud siin thumbs_up.gif


Mul on posu 15 DVD plaate mis setup munevad, võid 4 suitsu ära teha ennem kui saad valida kuhu installida. Tõmbad kuskilt muu MDS CRC orika iso see läheb libedalt või orika dvd pealt. Probleemseks osutub ka ,et liigaruttu installib ära restart final jooksul ,ehk teine restart kus drivereid installitakse, see on enne check video performance. Paar päeva töötab normaalselt siis tulevad vead sisse. Anomaaliad hakkavad juhtuma küll ie stopped working ja mis muud jurad.
Seda munemist on nii UEFI kui ka defalt biosi puhul olnud, UEFI peal on munemist olnud vähem.

Katsetamiseks isetehtud iso muidugi kõlbab, aga mitte 24/7 Ma olen nii imgburn kui nerot kasutanud.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 19:13:09 vasta tsitaadiga

Mul oli varem DVD lugejal vanem Firmware ja siis munes kah, sest võttis keset expandimist pöörded maha ja asi liikus teosammul icon_mad.gif .Nüüd juba tükk aega uus soft peal ja kogu aeg täistuuridel maksimumkiirusega thumbs_up.gif

Autounattend.xml kasutad ikka?

Kasutan alati Imgburni.Viimases 2.5.1.0 versioonis tahab küll vaikimisi mingit lollakat ask toolbari installida icon_rolleyes.gif

Võimalik, et USB pulka kasutada oleks asi kiirem ja konstantsem.USB 3.0 massidesse läheb siis peaks asi hulga kiiremaks minema thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 19:19:21 vasta tsitaadiga

Mul läheb expandimine libedalt vahet pole mida kasutad. Munemine on enne start setup ja isetehtud isoga. Muud orikad isod lähevad libedalt. See läheb ka korralikul kui hdd pealt lasta setup käima.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 02:23:32 vasta tsitaadiga

Mitteametlikud Win 7 Updated(23.03.2010):

Lae Alla:
x64:
http://www.2shared.com/file/12264772/e325b150/Windows_7_Update_Pack_x64_2303.html

x86:
http://www.2shared.com/file/12265398/22c6ba79/Windows_7_Update_Pack_x86_2303.html

Added - About 20
Updated - Few
Removed - Some superseded
NOT INCLUDED! - Windows Activation Technologies(WAT) KB971033 and Windows Browser Ballot Screen KB976002

tsitaat:
Contains all known updates minus RSAT(Not many need this) and IE Addons(Few use N versions and those who do wont install this anyway)
Does not contain 974333 as it cant be properly installed anyway
Contains some updates that can be considered unneended(3 or 4)

Updates are installed by size:Biggest first,Smallest last
Requires only 2 keystrokes.All else is automatic
Skips already installed updates so no need to worry about that
x86 contains 157 updates and x64 contains 159 updates
x64 and x86 both tested and working


Juba installitud jäetakse vahele ja kui pakis on uuem versioon siis uuendatakse.Muidugi on ka täitsa uusi thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shortcut paki uuendus:
See on otseteede pakett mis sisaldab palju kasulikke ja aegasäästvaid otseteid.Avasta funktsioone millest sa eelnevalt isegi teadlik polnud!

tsitaat:
Advantages:
*Change system settings with ease.No need to go trough endless Control Panel menus to find the settings you need to change.
*Special function shortcuts you wont find anywhere else on internet.
*All shortcuts have High-Res Vista-Windows 7 style icons.No need to be emarassed by Win95 era icons anymore.
*Separate x86 and x64 shortcuts.
*All shortcuts are executed with Administrator privileges.
*No need to install or use any 3rd party programs.
*No need to modify any system files.
*Place shortcuts to Start Menu,Desktop or Taskbar for ease of use.
*Easily delete shortcuts you do not use or need.


Lae Alla:

http://rapidshare.com/files/367292791/Windows_7_Special_Shortcuts.rar

Pilt:

Spoiler Spoiler Spoiler


Enne kasutamist:

tsitaat:
Additional info:
*Some shortcuts refer to option dialogs that are fairly redundant or rarely used.This is normal.
*Some shortcuts depend on certain services to be running or certain functions to be enabled from "Turn Windows Features On or Off".
*Some shortcuts take longer to execute than others.This is normal.If nothing happens for 30 seconds after clicking the shortcut then this means that execution has likely failed.
*Some shortcuts have same icons.This is deliberate to help you find related functions.
*Some shortcuts temporarely execute Command Prompt window.This is normal.
*Some shortcuts are missing that are expected to be there.For example "Date and Time" "Internet Time" tab.This is OS Limitation.
*Some shortcuts execute command directly so do not click them unless you want to perform the task described in shortcut name.For example "Restart" and "Shutdown".
*Some shortcuts have different name than the dialog window they display.This is normal.
*When using the "Export ... Scheme Settings" shortcuts the resulting file will be placed to C:\ .Not not change destination otherwise shortcut stops working.
*When using the "Import Your Powerscheme settings" make sure the nessesary file is on C:\ .Note that the settings contained within this file will not be added to your current active scheme,but instead a new scheme with the same name as the exported file content scheme will be created and the suboptions will be applied.For example if you export the "High performance" scheme and then import it,second scheme with name "High performance" will be created.
*I am not responsible for any damage you might do to your systems by changing settings you have no idea about.If you dont know what some setting does then dont change or execute it.

Known problems:
*NEW - A issue with WinSAT(WEI) caused buy custom power profiles with non standard GUIDs.
Symptoms are:Unable to run WinSAT
Workaround: Run Command Prompt and enter these commands as shown here one-by-one.
Do not enter all of them at once!.
First command displays your current powerscheme GUID.Rightclick-Mark-Select it-Rightclick to copy this.
Second command duplicates your current scheme settings to a new High Performance scheme that despite name has your custom settings.Enter and replace the GUID copied in previos command into <YOUR GUID> so it looks something like this: powercfg -duplicatescheme 8c5e7fda-e8bf-4a96-9a85-a6e23a8c635c 8c5e7fda-e8bf-4a96-9a85-a6e23a8c635c
Third command deletes your old GUID.As before replace <GUID> with your GUID copied in first command.When done you should be able to run WinSAT now.
----------------------------------
powercfg -getactivescheme
powercfg -duplicatescheme <YOUR GUID> 8c5e7fda-e8bf-4a96-9a85-a6e23a8c635c
powercfg -delete <YOUR GUID>
----------------------------------

*If user has Windows installed on a drive other than C:\ then most shortcuts may not work properly.
*If user uses lesser Windows 7 edition then small number of shortcuts do not have icons if feature is missing from that edition.For example "Snipping Tool" has no icon and does not work on Windows 7 Starter because Starter edition does not include this feature.
*Not fully compatible with OS other than Windows 7 family.
*When UAC is active then some shortcuts still require UAC confirmation(OS Limitation).

Updates:
23.03.2010 - Added "Switch User" and "Defrag" shortcuts.Added workaround for potential WinSAT issue.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Microsoft Management Console 3.0 kohaldatud otseteed

MMC võimaldab kasutada erinevaid Snap-In-e mis on kasulikud.Suuremad tweakerid teavad ilmselt peast Services,Event Viewerit ja Device Manageri thumbs_up.gif
Probleem MMC-ga on selles et vaikimisi ei salvestata seadeid.Ehk siis sa võid Services.msc avada ja kõik oma käe järgi paika sättida aga kui sa järgmine kord avad siis avaneb sulle ikka see:
Spoiler Spoiler Spoiler


Masendav kas pole?.Need otseteed aitavad seda masendust vältida icon_biggrin.gif .Mis tunne on kui avad Services.msc ja sind tervitab hoopis selline meeldiv vaade? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Palju parem eksole!.Samas kui ei meeldi vaade mille ma olen määranud siis muutke ära ja salvestage File-Save või File-Save As thumbs_up.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

Osad Snap-In-id küsivad väljumisel ise:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui teil on mõni muu MMC Snap-In mida siin pakis pole siis lühike õpetus kuidas muuta see samasuguseks nagu siin pakis olevad:
*Avage kaust kus Snap-In on
*Vajaliku Snap-Ini peal Paremklikk-Author:
Spoiler Spoiler Spoiler

*Ülevalt menüüst File-Options ja määrake Author režiim.Salvestamiseks Apply ja Ok thumbs_up.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

*Nüüd tehke muudatused mis vaja ja valige File-Save As ja salvestage .txt failina
*.txt fail tõstke mujale ja muutke faililaiend .txt-->.msc
*Disk Management kuvab ka selle salvestamisel.Nõustuge:
Spoiler Spoiler Spoiler

*Ongi kasutamiseks valmis thumbs_up.gif

Lae Alla:

http://rapidshare.com/files/367292784/Custom_MMC_Snap-Ins.rar

Enne kasutamist:

tsitaat:
Advantages:

*All Snap-Ins run in Author Mode by default.This gives you options to save settings and preserve them unlike default very limited Snap-ins that reset every time you close them.
*Better names.No more wandering wth is this thing?
*All Snap-Ins configured for minimal look and maximum screenspace.No more watching useless half empty toolbars trough keyhole.

Descriptions:

Authorization Manager - Mostly for developers.Most users wont need this.
Certificates - Advanced Certificate management.Most users wont need to open this.
Component Services - Mostly for developers.Most users wont need this.
Computer Management - Most of the Snap-In tool you need.Although because of limitations i suggest using each tool separately(See "Known Issues" section below).
Device Manager - View all hardware connected to your PC.Useful for troubleshooting hardware issues and managing device drivers.
Disk Manager - View all disks and optical devices and their parameters.Useful for creating and managing SSD-s,HDD-s and Optical Devices and their filesystems and partitions.
Event Viewer - View events and logs.Useful for troubleshooting windows and program crashes.
Group Policy - Set varions setting and security/GUI restrictions.Useful to protect PC from stupid users.
Local Users and Groups - Manage local users and Groups.Most users wont need this.
Network Access Protection - Microsoft technology for controlling network access of a computer host based on the system health of the host.Most users wont need to open this.
Performance Monitor - Monitor system performance and metrics.I suggest most users to use Resource Monitor instead.
Print Management - Manage printers on network.Useful if you have many printers on you home/office network.
Resultant Set of Policy - NOT YET IMPLEMENTED -
Security Policy - Manage local security policy.Most users wont need this.
Services - Configure all Windows and 3rd Party services.Useful to get better performance by disabling useless services.
Shared Folders - Folders shared on local network.If you dont share anything you dont need to open this.
Task Scheduler - View,Create,Delete and Manage various Windows tasks.Useful to set up things to execute at specific times.
Trusted Platform Module - Additional Encryption layer.Useful for those that are paranoid.
Windows Firewall - Manage programs that are allowed or blocked.Useful to allow trusted programs trough firewall and block unwanted ones.
Windows Management Instrumentarium - Set of extensions to the Windows Driver Model.Most users wont need to open this.

Compability:

Tested on Windows 7 Ultimate x64 RTM and x86 RTM.
Should work on all Windows 7 editions no matter the archidecture.
Untested on Vista but should work.
Untested on XP.XP is supported only with SP3 by default.May or may not work on SP2 and unspported on SP1 or older.
Other operating systems are UNSUPPORTED.MMC spec is Microsoft proprietary.

Known Issues:

*Replacing default msc files in /system32 with these wont work.Snap-Ins still open with default view.
*Launcing Snap-Ins from other than these shortcuts results again in default view.


Whew icon_neutral.gif .Terve hulk uuendusi ühes postis.Loodetavasti väga kirjuks ei lähe icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 10:23:04 vasta tsitaadiga

tomorrow, kaua oodatud. Ole sa meheks thumbs_up.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 18:30:09 vasta tsitaadiga

Kurask seda update asja laeb 10 tundi. Teadmiseks nendele kes tahavad uuenadada SP1 VÕI BETA peale peavad tegema windoozale uue installi peale neid uuendusi. Ise ootan sp1 beta ära. Milleks seda pole kaasas KB971033 hea pirajate jaoks. icon_lol.gif
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 18:47:53 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Milleks seda pole kaasas KB971033 hea pirajate jaoks. icon_lol.gif

Ma ei taha inimesi sundida kasutama seda.Sama ka Ballot ekraaniga,RSAT-ga,IE Addons-ga,Media Pack-ga jne.Kui inimene tahab neid siis mu postis on esimesele lingid olemas ja teise saab WU kaudu thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 20:00:53 vasta tsitaadiga

ultimate windows tweaker ei ole võimeline minu 64-bitisel versioonil eemaldama shoortcuttidelt tüütuid noolekesi
valik on "grayed out"

ideid?

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 20:28:45 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
ultimate windows tweaker ei ole võimeline minu 64-bitisel versioonil eemaldama shoortcuttidelt tüütuid noolekesi
valik on "grayed out"

ideid?

http://www.2shared.com/file/12274214/67b758b8/Remove_Shortcut_Arrows.html

Tõsta Blank.ico C:\Windows kausta ja jooksuta .reg faili thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 20:33:29 vasta tsitaadiga

Teadmiseks nendele kes tahavad uuenadada SP1 VÕI BETA peale peavad tegema windoozale uue installi peale neid uuendusi.

tomorrow, On sellel tõepõhi all üldse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 20:37:22 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Teadmiseks nendele kes tahavad uuenadada SP1 VÕI BETA peale peavad tegema windoozale uue installi peale neid uuendusi.

tomorrow, On sellel tõepõhi all üldse?

Pole veel SP1 Beta näppinud.
Marguse lauseehitus on veidi segane kah antud juhul icon_smile.gif
Loogiline oleks sõltuvalt SP1 formaadist, et tuleb installida üldse uus Win7 kuhu juba SP1 sisse integreeritud või siis praegusele installile korra SP1 Beta oled installinud siis tulevikus samale installile uuemat SP enam installida ei saa ilma win reinstallita.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 20:41:20 vasta tsitaadiga

tomorrow, selge pilt thumbs_up.gif
Küllap kui tulevikus selleteemaline olukord tuleb, et ei saa "valmis" SP1 peale lasta, kuna Beta on enne installitud, annad Sina siin ka sellest teada beer_yum.gif icon_smile.gif

Edit: jood üldse õlut?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 20:43:10 vasta tsitaadiga

ot:
olafsand kirjutas:

Edit: jood üldse õlut?

Virtuaalõlut kummutan iga päev kannude viisi jah.Reaalset...mitte nii palju icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 07:29:56 vasta tsitaadiga

WIN 7 SP1 wave 0 küll ei tasu proovida, FPS kukkus kolinal umbes 40-50%. Aero lõpetas töö. Aru ma ei saanud miks ja pole veel teada kas hotfixid jäid segama, lasin SP1 hotfix kogumikule peale. Esemeid oli ka video test programmides näha.

Kuidas teil see SP1 wave 0 funkab. icon_question.gif

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 12:07:16 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
WIN 7 SP1 wave 0 küll ei tasu proovida, FPS kukkus kolinal umbes 40-50%. Aero lõpetas töö. Aru ma ei saanud miks ja pole veel teada kas hotfixid jäid segama, lasin SP1 hotfix kogumikule peale. Esemeid oli ka video test programmides näha.

Kuidas teil see SP1 wave 0 funkab. icon_question.gif

Peaks testima x86 VPC peal.Saatsin PS-i thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 12:48:53 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Margus kirjutas:
WIN 7 SP1 wave 0 küll ei tasu proovida, FPS kukkus kolinal umbes 40-50%. Aero lõpetas töö. Aru ma ei saanud miks ja pole veel teada kas hotfixid jäid segama, lasin SP1 hotfix kogumikule peale. Esemeid oli ka video test programmides näha.

Kuidas teil see SP1 wave 0 funkab. icon_question.gif

Peaks testima x86 VPC peal.Saatsin PS-i thumbs_up.gif


Vaata siis oma PS . Head katsetamist. Ise proovin veel uutmoodi katsetust.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2010 22:00:44 vasta tsitaadiga

Seoses selle Win7 neti kalaga.
Üks tuttav küsis kas saaks kuidagi lihtsamalt restardi teha adapterile ilma menüüdesse sukeldumata?
Endal pole varem vaja läinud aga otsisin veidike ja leidsin , et see on lihtsam kui ma arvasin.

Tehke uus tekstifail.Sisuks pange roheline code tagide vahel olev tekst ja faililaiend muutke ära .txt--->.cmd

netsh interface set interface "Local Area Connection" disabled
choice /T 5 /D y > nul
netsh interface set interface "Local Area Connection" enabled


Esmapilgul ilmselt tekib küsimus, et see restardib ju ainult Win7 lan ühenduse?
Tegelikult see restardib nii ühenduse kui ka adapteri mis mainitud lan ühenduse all on.Kui ei usu siis vaadake Device Managerist järgi thumbs_up.gif
Antud näide eeldab, et te kasutate standardnime aga kui te kasutate mingit muudetud nime siis muutke lihtsalt failis " ja " vahel olev nimi ära.
Ühtlasi peaks olema võimalik niiviisi restartida kõik ühendused ühe failiga.Lihtsalt veidi muuta:

netsh interface set interface "Local Area Connection" disabled
netsh interface set interface "Local Area Connection 2" disabled
choice /T 5 /D y > nul
netsh interface set interface "Local Area Connection" enabled
netsh interface set interface "Local Area Connection 2" enabled


Ilmselt tekib küsimus mis see choice seal vahepeal teeb?.Selle panin sinna kuna kõik adapterid erinevatel põhjustel ei reageeri koheselt.Seega kui ma paneks käsud üksteise selga võib juhtuda, et eelmine käsk alles lõpetab kui uus juba alustab ja seega teine käsk annab veateate ja asi jääb pooleli.
5 on antud juhul aeg mis ta ootab.Võite seda muuta aga ei soovita madalamat kui 1 või 2.
Sellest on ka kasu siis kui mingil põhjusel nett kipub katkema ja te ei viitsi menüüdes sobrama hakata, et seda iga kord uuesti käima panna.Taolisel juhul lihtsalt üks rida koos enabled käsuga.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2010 22:03:42 vasta tsitaadiga

Vajalik icon_smile.gif
Tänud beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 18:20:38 vasta tsitaadiga

Mitteametlikud Win 7 Uuendustepaketid(01.05.2010):

Tegemist on suure uuendusega ja lisandub väga palju uuendusi mida te märkate ilmselt nii uuenduste hulgast kui ka pakkide mahust icon_exclaim.gif
Palun lugege ka ülejäänud post läbi enne allalaadimist ja installimist icon_exclaim.gif

Lae Alla:
x64:
http://www.2shared.com/file/BcvqQSNk/Windows_7_Update_Pack_x64_0105.html

x86:
http://www.2shared.com/file/2tOSUXUB/Windows_7_Update_Pack_x86_0105.html

Lisatud - +118 x86 uuendust ja +139 x64 uuendust.
Uuendatud - 3 või 4 tükki uuendatud uute versioonide peale.
Eemaldatud - Mõned mis muutusid kasutuks seoses uuemate pealetulekuga.
POLE PAKIS! - Windows Activation Technologies(WAT) KB971033 ja Windows Browser Ballot Screen KB976002

Hoiatused!:
*Värskel Win7 installil peaks olema vähemalt 1GB vaba kettaruumi x86 puhul ja vähemalt 2GB kettaruumi x64 puhul.
*Ei installi ajal ega enne kohustuslikku restarti ärge puhastage TEMP kaustu ega kasutage Ccleanerit(uuenduste konfigureerimine kukub läbi ja masin kulutab tunde, et endisesse seisu tagasi saada).Pärast restarti võite rahumeeli normaalselt edasi kasutada arvutit.
*HDD puhul soovitan tugevalt pärast restarti ketas Defragmentida.SSD puhul pole see vajalik.

Info:
*Uuendused installitakse suuruse alusel.Suuremad enne.Väiksemad pärast.
*Vajab ainult kahte klahvivajutust.Ülejäänud on automaatne.
*Jätab juba installitud uuendused vahele.
*x86 uuendusi on 275 ja x64 uuendusi on 298.
*x64 ja x86 mõlemad testitud ja töötavad

Spoiler Spoiler Spoiler


Järgmised paketid tulevad 12 Mai ja need jäävad ka viimasteks enne SP1 tulekut, kuna SP1 Beta peaks siis juba piisavalt stabiilne olema kasutamiseks icon_wink.gif
Ega see pakettide üleslaadimine lihtne ka pole.Üle 4 tunni minu ühendusega icon_confused.gif
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lisaks bug KB980408 uuendusega mis põhjustab seda tüütut dialoogiakent suvaliste kaustade kustutamisel/ümbernimetamisel:
Spoiler Spoiler Spoiler


Lahendus on selle teema lõpupoole: http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/w7files/thread/d907e1d0-648b-4b26-a377-c5116238f336

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 20:26:57 vasta tsitaadiga

tomorrow, ise kaevandad neid kokku või on sul mingi üldisem link anda, millel silma peal hoida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 20:54:10 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
tomorrow, ise kaevandad neid kokku või on sul mingi üldisem link anda, millel silma peal hoida?

Eip mingit üldist linki pole.Mõned on tuttavate kaudu saadud teistest foorumitest ja mõned on ise alla laetud+mõned MS käest küsitud icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 21:45:22 vasta tsitaadiga

tomorrow, mis uuendused täpsemalt selles pakis on? Praegu tundub see põrsas üsna kotis olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 22:09:20 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
tomorrow, mis uuendused täpsemalt selles pakis on? Praegu tundub see põrsas üsna kotis olevat.

Lae alla ja googelda KB numbreid icon_wink.gif .Sellise koguse uuenduste juures on võimatu arvet pidada mis on mis ja mille jaoks.Ok mitte võimatu aga vähemalt vabatahtliku tööna seda küll ei tee, kuna see on äärmiselt ajamahukas ja mitte kõigile uuendustele pole veel infolehte üles pandud icon_wink.gif .
Koondnimetusena võib öelda Post-RTM Updates.Ehk siis uuendused mis antud juhul jäävad RTM-i ja SP1 vahele.
Sellest ka minu soovitus alates ~Juunist SP1 betadele üle minna, kuna need sisaldavad kõiki antud pakkides olevaid uuendusi + veel uuemaid.Lihtsalt SP-de vahel tekib tihtipeale aastatepikkune vahe ja värskele installile on väga ajamahukas WU kaudu hakata eraldi kõike alla laadima või ise otsima netiavarustest ja näiteks installiplaadile integreerima.

Mis puutub turvalisusesse, siis kõik Windowsi hotfixid jne on vastava digitaalse sertifikaadiga ja kui see on katki(midagi on muudetud), siis see ei installeeru.Ainus asi kui on vale .msu laiendiga pahatahtlik .exe fail aga sellised asjad välistan ma eos, kuna nagu ma ütlesin on iga uuendus testitud ja virtuaalmasinale peale lastud.Lisaks on minul nad mitmeid päevi varem juba käes enne kui teie need saate seega kui kasutamisel ilmnevad mingid probleemid(nagu mainitud KB980408), siis on mul piisavalt aega reageerida kas workaroundi näol või halvemal juhul uuenduse eemaldamisega pakist enne üleslaadimist.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 23:00:39 vasta tsitaadiga

Tänud.

Mulle kirjutab igal päeval Nigeeria ekspresident ning soovitab mulle jube head diili, millegipärast ma seni poel seda veel teinud... ehk siis internet on täis igasuguseid jube häid asju kuid ilma mingi taustinfota väga ei tahaks enda laua-arvutile suvalist sodi peale lasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 02.05.2010 11:20:59 vasta tsitaadiga

tomorrow, ja Nigeeria ekspresidenti ei tasu vist yhte patta panna icon_razz.gif

Anyway, tänud nende uuenduste eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 13:34:59 vasta tsitaadiga

linux kirjutas:
tomorrow, ja Nigeeria ekspresidenti ei tasu vist yhte patta panna icon_razz.gif

Anyway, tänud nende uuenduste eest!


ot:
Ei tasu jahh... tomorrow on kahjuks Zimbabwe president... icon_lol.gif


Üldiselt keegi ei sunni neid teid ju alla tirima ja installima.
Samuti kehtib kõikide netist tiritud asjade puhul: "usalda, aga kontrolli" printsiip... icon_wink.gif

Tänud paki eest, kui viitsin riputan sii mingi aeg ka skeptikute rõõmuks lingikogu, mida see sisaldab (pean seda veidi updatema enne, viimasele pakile kohaseks lihtsalt icon_wink.gif )

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.05.2010 14:46:45 vasta tsitaadiga

Hirmkaua uuendas.
Täheldan mälukasutuse vähenemist.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 14:48:09 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Hirmkaua uuendas.

x86 või x64?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.05.2010 14:54:40 vasta tsitaadiga

x64
_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 14:56:26 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
x64

Ega jah 298 uuendust kah ja üks neist ligi 100MB suur icon_razz1.gif .
Parem hea paar tundi varuda või isegi rohkem thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 15:22:01 vasta tsitaadiga

tomorrow, see suuruse järgi uuendamine veidi ohtlik pole? Ses mõttes, et ma oleks nagu tähele pannud, et M$ installib tavaliselt justkui KB numbrite järjekorras uuendusi?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 15:46:23 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
tomorrow, see suuruse järgi uuendamine veidi ohtlik pole? Ses mõttes, et ma oleks nagu tähele pannud, et M$ installib tavaliselt justkui KB numbrite järjekorras uuendusi?

Midagi ohtlikku seal pole.Tegelikkuses võib ka läbisegi installida mida eraldi mõne üksiku või WU kaudu allalaetud uuenduse puhul tehaksegi icon_wink.gif .
Pigem konks on selles, et suurem hotfixi maht ei tähenda iga kord, et see installib kauem kui mõni väiksema mahuga hotfix.Paraku seda on jällegi väga keeruline hinnata ja testida arvestades hotfixide hulka aga üldiselt siiski suurema mahuga hotfixid installivad kauem ja seega installitakse need esimestena.

MS installib tõesti KB numbrite järjekorras jah aga mingit eelist see otseselt ei anna.Kui siis ehk ainult see, et veidi parem on inimesel endal jälgida kus maal install omadega on.Samuti oleks mul lihtsam uuendada installiskripti kui uuendused oleksid KB numbri järgi aga otsustasin keerulisema variandi kasuks.
Põhimõtteliselt võiks ka teha skripti mis lihtsalt installib kõik kaustas olevad asjad aga taolisel juhul jääks installiprogressi jälgimine nadiks ja poleks aimu kuna see omadega lõpetab.Suur pluss oleks uuenduste ettevalmistamises - lihtsalt viskaks koos skriptiga kausta.Pakiks kokku ja üles.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 12:28:06 vasta tsitaadiga

-Kas saab teha nii, et aku laetuse 0% juures ei järgneks sulgemine? Aku töötab veel vähemalt pool tundi 0% peal. Win aga arvab et elu lõpp.

-"Show desktop" nupp, kas seda saab start menüü juurde tuua? Nii tüütu on ekraani teise otsa sõuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 13:39:27 vasta tsitaadiga

Vooluhalduses kõigile asjadele "do nothing" ja peaks teoreetiliselt tööle jääma, kuni aku täiesti tühi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.05.2010 13:52:22 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
-"Show desktop" nupp, kas seda saab start menüü juurde tuua? Nii tüütu on ekraani teise otsa sõuda.


Paremal olevat jura kahjuks ei saa kuhugi nihutada thumbs_down.gif Vähemalt pole märganud kuskil, et saaks.
Aga õnneks saab vasakule show desktop ikooni tekitada küll.


Ise tegin sedasi --> http://www.howtogeek.com/howto/windows-7/add-the-quick-launch-bar-to-the-taskbar-in-windows-7/

Mingi selline variant on ka --> http://windows7center.com/tutorials/how-to-really-pin-the-show-desktop-to-taskbar-in-windows-7/

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 13:55:10 vasta tsitaadiga

Policies alt muutsin ära, loodame parimat thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ogre111
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2009




sõnum 08.05.2010 17:00:23 vasta tsitaadiga

Tegin ka eile need 298 uuendust ära, aga täna millegipärast suutis windows hõivata 98% Rami, nii et lõpus oli isegi taskmanageri avamine väga keeruline üritus.Varem pole midagi sarnast nagu olnud.
Lihtsalt juhus või on teistel ka midagi sarnast olnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 17:41:48 vasta tsitaadiga

ogre111 kirjutas:
Tegin ka eile need 298 uuendust ära, aga täna millegipärast suutis windows hõivata 98% Rami, nii et lõpus oli isegi taskmanageri avamine väga keeruline üritus.Varem pole midagi sarnast nagu olnud.
Lihtsalt juhus või on teistel ka midagi sarnast olnud?

Mis seda 98% rami kasutas?

Pole midagi sellist siinpool olnud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ogre111
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2009




sõnum 08.05.2010 18:02:12 vasta tsitaadiga

Task Manager oli ainus, mille avamist ma oodata suutsin ja see ei näidanud, et mingi programm seda kasutaks.
Kõige mäluhaaravam programm kasutas 60mb, 4gb-st.
Vbolla lihtsalt mingi kokkusattumus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 11:25:06 vasta tsitaadiga

32 gorgeous and unique Windows 7 themes
Instantfundas

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 01:13:53 vasta tsitaadiga

Mitteametlikud Win 7 Uuendustepaketid(12.05.2010):

Ja-jah...tean.Täna küll juba 13 aga vot üleslaadimine venis üle südaöö ja seega on pakid ikka eilse kuupäevaga icon_smile.gif
Järjest suureneva mahu tõttu pakkisin seekord kokku 7Zip Ultra sättega, et vähegi pakke väiksemaks saada.WinRAR avab kenasti .7z arhiive seega pole vaja muretseda kui 7Zip ei kasuta thumbs_up.gif
Palun lugege ka ülejäänud post läbi enne allalaadimist ja installimist icon_exclaim.gif

Lae Alla:
x64:
Palun laadige alla ka see ja asendage pakis olev fail,kuna pakis olevas on mõned vead sees ---> http://www.2shared.com/file/tf3LWYmS/Install_x64_Updates.html
http://www.2shared.com/file/jvWgoeLd/Windows_7_Update_Pack_x64_1205.html

x86:
http://www.2shared.com/file/KOEzcSPa/Windows_7_Update_Pack_x86_1205.html

Lisatud - +45 x86 uuendust ja +51 x64 uuendust.
Uuendatud - Mõned uuendatud uute versioonide peale.
Eemaldatud - 2tk mis muutusid kasutuks seoses uuemate pealetulekuga.
POLE PAKIS! - Windows Activation Technologies(WAT) KB971033 ja Windows Browser Ballot Screen KB976002

Hoiatused!:
*Värskel Win7 installil peaks olema vähemalt 1GB vaba kettaruumi x86 puhul ja vähemalt 2GB kettaruumi x64 puhul.
*Ei installi ajal ega enne kohustuslikku restarti ärge puhastage TEMP kaustu ega kasutage Ccleanerit(uuenduste konfigureerimine kukub läbi ja masin kulutab tunde, et endisesse seisu tagasi saada).Pärast restarti võite rahumeeli normaalselt edasi kasutada arvutit.
*HDD puhul soovitan tugevalt pärast restarti ketas Defragmentida.SSD puhul pole see vajalik.

Info:
*Uuendused installitakse suuruse alusel.Suuremad enne.Väiksemad pärast.
*Vajab ainult kahte klahvivajutust.Ülejäänud on automaatne.
*Jätab juba installitud uuendused vahele.
*x86 uuendusi on 320 ja x64 uuendusi on 349.
*x64 ja x86 mõlemad testitud ja töötavad

Spoiler Spoiler Spoiler


Need siis viimased pakid, kuni sügiseni kui SP1 RTM tuleb ja sellele hakkab jälle üksikuid Post-SP1 uuendusi peale tilkuma mis on vaja pakiks kokku panna thumbs_up.gif
Rääkides SP1-st siis tundub edenevat hästi.Viimane versioon on juba päris stabiilne ja eelnevad probleemid on parandatud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846


viimati muutis Tomorrow 14.05.2010 21:48:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 13.05.2010 12:10:41 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Seoses selle Win7 neti kalaga.
Üks tuttav küsis kas saaks kuidagi lihtsamalt restardi teha adapterile ilma menüüdesse sukeldumata?
Endal pole varem vaja läinud aga otsisin veidike ja leidsin , et see on lihtsam kui ma arvasin.

Tehke uus tekstifail.Sisuks pange roheline code tagide vahel olev tekst ja faililaiend muutke ära .txt--->.cmd

netsh interface set interface "Local Area Connection" disabled
choice /T 5 /D y > nul
netsh interface set interface "Local Area Connection" enabled


Esmapilgul ilmselt tekib küsimus, et see restardib ju ainult Win7 lan ühenduse?
Tegelikult see restardib nii ühenduse kui ka adapteri mis mainitud lan ühenduse all on.Kui ei usu siis vaadake Device Managerist järgi thumbs_up.gif
Antud näide eeldab, et te kasutate standardnime aga kui te kasutate mingit muudetud nime siis muutke lihtsalt failis " ja " vahel olev nimi ära.
Ühtlasi peaks olema võimalik niiviisi restartida kõik ühendused ühe failiga.Lihtsalt veidi muuta:

netsh interface set interface "Local Area Connection" disabled
netsh interface set interface "Local Area Connection 2" disabled
choice /T 5 /D y > nul
netsh interface set interface "Local Area Connection" enabled
netsh interface set interface "Local Area Connection 2" enabled


Ilmselt tekib küsimus mis see choice seal vahepeal teeb?.Selle panin sinna kuna kõik adapterid erinevatel põhjustel ei reageeri koheselt.Seega kui ma paneks käsud üksteise selga võib juhtuda, et eelmine käsk alles lõpetab kui uus juba alustab ja seega teine käsk annab veateate ja asi jääb pooleli.
5 on antud juhul aeg mis ta ootab.Võite seda muuta aga ei soovita madalamat kui 1 või 2.
Sellest on ka kasu siis kui mingil põhjusel nett kipub katkema ja te ei viitsi menüüdes sobrama hakata, et seda iga kord uuesti käima panna.Taolisel juhul lihtsalt üks rida koos enabled käsuga.


Hmm seoses uue netiga tuleb igakord peale restarti/sleepi disable/enable teha connectionile. See asi tundub vist õige olema, kas saab seda ka kuidagi nii panna et arvutit käivitades teeb kohe automaatselt ära ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 16:51:16 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Hmm seoses uue netiga tuleb igakord peale restarti/sleepi disable/enable teha connectionile. See asi tundub vist õige olema, kas saab seda ka kuidagi nii panna et arvutit käivitades teeb kohe automaatselt ära ?

Task Scheduleriga peaks väga edukalt saama teha icon_wink.gif :
WinKEY+R ja edasi näed juba piltidelt thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Üks väike tweak.Nimelt saab erinevatele kaustadele määrata pildid mida näidatakse siis kausta päises.Paraku menüüde kaudu see ei toimi usaldusväärselt aga on ka lihtsam viis:
*Nimetage pilt --->Folder.jpg(pole kindel kas nt BMP vms-ga toimib)
*Tõstke vajalikku kausta
*Paremklikk-Properties
*Linnuke "Hidden" ette
*Ok ja on vaikimisi peidetud

Väike näide kah:
Spoiler Spoiler Spoiler


Veidike on ainult ääred sakilised(AA-d oleks vaja icon_smile.gif )

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 16:56:25 vasta tsitaadiga

kellelgi SP1 beta ka peal ? Kuidas on ? Midagi paremat ka on võrreldes tavalisega ? icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 16:58:33 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
kellelgi SP1 beta ka peal ? Kuidas on ? Midagi paremat ka on võrreldes tavalisega ? icon_razz.gif

Virtuaalmasinal on peal jah thumbs_up.gif

Tundub parem kui eelmine versioon.Enam ei tee asju katki ja KB980408 probleem on fixitud.
Lisaks tundub veidi kiirem olevat thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 13.05.2010 18:10:14 vasta tsitaadiga

mis asi see virtualmasin on???
läpakale seda vist ei saa, ma arvan...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 18:30:55 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
mis asi see virtualmasin on???
läpakale seda vist ei saa, ma arvan...

Virtuaalmasin ongi virtuaalne pc.
Läpakale saab ka täiesti edukalt.
VirtualPC või VMware Workstation on populaarseimad

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 18:35:38 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
mis asi see virtualmasin on???
läpakale seda vist ei saa, ma arvan...

Väga lihtsustatult öeldes on see programm mis jooksutab mõnda teist OS-i praeguse OS-i sees aga teeb seda aknas ja sõltuvalt tüübist saad ka nende kahe vahel faile vahetada icon_wink.gif .Ehk siis virtualiseerib ja sellest tuleneb ka nimi virtuaalmasin icon_wink.gif .
Virtuaalmasin on alati aeglasem kui reaalne masin aga see on selles mõttes hea katsetamiseks, et midagi nihu läheb võib lihtsalt ära kustutada ja otsast alata.
Tegelikult Win7 XP Mode pole muud kui virtuaalmasin kus jookseb XP SP3 thumbs_up.gif

Virtuaalmasina jaoks on vaja programmi mis virtuaalmasinat lubab hallata(neid on mitmeid:VirtualBox,Microsoft VirtualPC,Hyper-V,WMware jne)
Vaja on ka vajalikku OS-i .iso kujul
On raudvaraliselt kiirendatud ja puhtalt softi põhine virtualiseerimine.Esimene on loomulikult kiirem aga kui prose ei toeta seda(ja nii minu kui sinu omad seda ei toeta icon_neutral.gif ), siis tuleb softipõhisega leppida icon_wink.gif

Konkreetselt mina jooksutan Virtual PC-d.Olen ka teisi proovinud aga need on kas aeglasemad olnud minu prosele või siis on seadistamine liiga keerukaks muudetud icon_rolleyes.gif
Samuti ei saa ma virtualiseerida x64 OS-i kuigi reaalne OS on on x64 ja VPC on x64 icon_lol.gif .Naljakas jah aga nimelt kui prose ei toeta raudvaralist kiirendamist, siis muud nõuded võivad täidetud olla aga x64 OS-i virtualiseerida ei saa icon_cry.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 Tweaking arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.