|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.04.2010 13:34:08
|
|
|
See bakterite teema on paljulubav, aga eks näis kuidas reaalsuses teemaga lood on. Kogemata tehakse miski inimsööja bakter
Samas puht tehniliselt polnud seal nagu väga midagi kirjas... kui keegi leiaks mingi täpsema jutu loeks ka huviga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
23.04.2010 14:29:43
|
|
|
Kreeka on ikka väga fucked up
Kreeka soovib EL-i ja IMF-i abipaketi käivitamist
| tsitaat: |
Kreeka peaminister Geórgios Papandréou esitas täna ametlikult Euroopa Liidu ja Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) poole palve käivitada abipakett.
"Mul ei olnud muud võimalust, kui paluda see abimehhanism käivitada," teatas Papandréou Reutersi vahendusel.
Eurotsooni ja IMF-i abipakett Kreekale võib kujuneda ligi 40 miljardi euro suuruseks ja seda ainuüksi sel aastal. Kreeka riigivõlg küündib üle 300 miljardi euro.
Kreeka on EL-ile lubanud, et vähendab oma riigieelarve puudujäägi aastaks 2011 5,6 protsendile SKT-st ning aastaks 2012 2,8 protsendile.
Eile selgus, et Eurostati täpsustatud andmeil oli Kreeka eelmise aasta riigieelarve puudujääk 13,6% sisemajanduse kogutoodangust, mitte 12,7%, nagu arvati esialgu.
Eurostat märkis, et kahtleb jätkuvalt Kreeka andmete õigsuses ning ka käesolev defitsiidinumber võib veel poole protsendi võrra suureneda.
Reitinguagentuur Moody's alandas uudise peale Kreeka riigivõla reitingut tasemelt A2 tasemele A3. Rahaturult laenamine muutus seega Ateena jaoks taas kallimaks. 10aastase võla intressimäär on Kreeka jaoks juba ligi 9%.
Kreeka börs langes samuti uudise peale ning majandusanalüütikud kardavad, et Kreeka pangad võivad peagi sattuda rahastamisraskustesse. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.04.2010 14:51:18
|
|
|
Kreeka peaminister: "Rahvas on valitsusega solidaarne!" Rahvas samal ajal streigib ning riik on halvatud, sest keegi pole nõus oma osast pirukas loobuma.
Nuff' said?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
23.04.2010 15:15:45
|
|
|
| 486 kirjutas: |
elektriautod on tulevik ma küll ei taha mingite mikroobidega oma lõunad jagada! |
Vaevalt, et sa CO2'st ja mitte-mageveest toitud. Aga palun: Elektriauto Chevy Volt saabus mahtuniversaalina MPV5
Tallinnast Tartusse jõudmiseks peab vahepeal vähemalt 3 korda laadima
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.04.2010 15:22:24
|
|
|
Eepiliselt mõttetu masin
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2010 15:25:54
|
|
|
| Niikaua kuni linna piirest välja ei liigu ei tohiks häda olla.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
23.04.2010 15:50:55
|
|
|
Kui sõiduulatus 1 laadimisega on tõepoolest vaid 50km, siis suurema osa ajast tegeleb autoomanik ilmselt siiski laadimisega. Olukord veel seda hullem, kui need 50km tulevad kätte "laboritingimusted". Kes reaalselt sellist sõidukit ostaks? Kui juba aastakümneid on saadaval masinad, mis paagitäiega veerevad 1000+ kilomeetrit. 20x rohkem.
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
23.04.2010 23:37:20
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2010 07:52:53
|
|
|
4-cylinder gasoline internal combustion engine creates electricity on-board using a 53 kW (71 hp) generator to extend the Volt's range to more than 300 miles (483 km).
Sellel mudelil, siis kusagil 400km... kogu ulatus. USA's seega suurim lootus neid linnades näha, aga kui tööl laadida ei saa, siis asi ikka hapu.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
24.04.2010 14:19:38
|
|
|
Eestis see elektriautode värk suht pontless, suviti ehk 4-5 kuud saab sõita, talvel ei taha küll keegi lõdiseda autos, kui üldse käima saab sellise saani ja palju taga veel sõita saab - 20 C-ga?
Ideaalne oleks põhjamaal ikka sisepõlemismootor, mis annab hulka sooja salongi ja endale ka , see bakteritega või vetikatega saadav kütus oleks küll pro variant meile.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.04.2010 20:47:53
|
|
|
link :: kae siit
Goldman Sachs is going down. Yeehaw!
Goldman Sachs Emails: Firm Had 'The Big Short' As Economy Fell
Viimase nädalaga on ikka päris kõvasti juba fläkki läinud nende poole teele ja aina rohkem tuld antakse. Õige kah.
---
Vice President Joe Biden predicted on Friday the U.S. economy would create 100,000 to 200,000 jobs next month, with a rise to 250,000 to 500,000 jobs per month soon afterward, according to a press pool report.
Poiss pingutas vist kokaga üle
Censuse ajutised töökohad ei lähe ametlikku arvestusse. Pst, ärge Joele seda öelge.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeadZed
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
27.04.2010 13:30:55
|
|
|
2018 läheb ITER käima ja kogu eestikeelsele plämale ja USA kütusehindade+poliitika kommenteerimisele tuleb lõpp.
http://en.wikipedia.org/wiki/ITER
Kogu transport ja ühiskond läheb elektrivoolu + H2 vesiniku peale.
Igasugune õli+kivisöe+põllusaaduste jm. põletamine lõpeb ära ja maakera sittumisele tuleb lõpp
Kui inimene aru ei saa et päikesest eraldub iga sekund inimkonna 1 aasta jagu energiat .. tuleb päike maa peale tuua.
| Scart kirjutas: |
Goldman Sachs is going down. Yeehaw!
Goldman Sachs Emails: Firm Had 'The Big Short' As Economy Fell
|
see on see kuhu kõik teie eesti pankade ja fondide rahad on läinud - NASDAQ
... ühe hiireklõpsuga kõik eesti "investeeringud"
viimati muutis DeadZed 27.04.2010 13:44:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.04.2010 13:34:48
|
|
|
ITER on esimene omataoliste seas ja prototüübi tasandil, hea kui järgmine kommerts-jaam 50a jooksul tööle hakkab. Nafta probleemid muutuvad kriitiliseks aga järgmise 10a jooksul.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
27.04.2010 13:41:03
|
|
|
| tsitaat: |
Nafta probleemid muutuvad kriitiliseks aga järgmise 10a jooksul.
|
nafta hind on juba mitu aastat tagasi olnud probleemiks, nagu praegusel hetkelgi
Kui Hiina naftanõudlus jätkab kasvamist, siis näeme peagi üle 100 dollarilist barreli hinda ning tanklates varsti siis ka 20 kroonist kütet.
Ja kui euro probleemid (Vahemeremaad) veelgi süvenevad ja euro dollari suhtes nõrgeneb, siis muutub kütuse ostmine kas siis meile kallimaks, olenemata sellest, et dollaris püsib barreli hind sama.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeadZed
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.04.2010 14:14:27
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| nafta hind on juba mitu aastat tagasi olnud probleemiks, nagu praegusel hetkelgi |
Jah, hetkel on probleem olemas kuid pidasin silmas seda, et järgmise dekaadi jooksul läheb asi üsnagi palju hullemaks kui praegu.
| DeadZed kirjutas: |
| ITER läheb käima 2018 või 2020 hiljemalt |
Nagu öeldud on tegu eksperimendiga mis võibolla ei hakkagi omama positiivset energiatoodangut lähiajal. Sellest massitootmisesse minek vajab aastakümneid.
| DeadZed kirjutas: |
| Honda FCX on juba tootmises |
Kogu infrasüsteemi ümber tegemine oleks suurim globaalne ettevõtmine mida eales tehtud. Niisama lambist seda paarikümne aastaga ära teha ei ole võimalik.
| DeadZed kirjutas: |
| EU ja USA vesinikutanklad |
Vesinik on kõige viletsam kasutuses olev "aku" mis hetkel meenub. Vägagi suur energia kaotsi minek üsnagi väikse mahutavuse juures. Ei näe sel erilist tulevikku.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.04.2010 14:40:36
|
|
|
DeadZed: Muide, samasuguseid katseid tegid venelased juba aastakümneid tagasi.
Asja nimeks Tokamak ning üritusest ei tulnud midagi välja.
Pikem lugemine, et mis ja miks midagi Tokamakiga välja ei tulnud, on kirjas raamatus nimega "Laseriraamat".
Lühidalt öeldes - polnud ühtki teadlast, kes kriitilise piiri peal oleks julgenud võimsust tõsta, kuna ei teatud, mis on selle võimsuse tõstmise tagajärg. Ja kõik teadlased mõtlesid hoopis sellele, kuidas, koos oma suguvõsaga, ellu jääda.
Mitte sellele, et "nupukeeramise järgi või kõva pauk käia ning mille tagajärjel kõik õhku lendab".
--------------------------------------------
Mina ennustan, et selle, praeguse projektiga jõutakse samale tasemele, kus keegi enam rohkem võimsust suurendada ei julge, kuna keegi ei tea, mis juhtub pärast seda "nupulevajutamist".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.04.2010 14:49:43
|
|
|
Ei juhtu seal midagi erilist. Kasutatav kütusehulk on tühine, isegi kui see peaks lekkima või mahuti kesta puutuma siis ei juhtuks midagi erilist.
Mõnda aega tagasi lugesin raamatut, kus räägiti kuidas üritati leida vahendit, millega "süüdata" termotuuma reaktsoon. Eesmärgi saavutamiseks oli vaja tekitada mõnesaja miljoni kraadine temperatuur. Praktiliselt ainus efektiivne lahendus oli ioongaasi magnetväljaga ülikiirelt kokku surumine. Temperatuurid saavutati tõesti sadades miljonites kuid kui mingil põhjusel oli magnetväli ebaühtlane ja osa gaasist lekkis vastu anuma pinda siis too isegi ei läinud õieti soojaks kuna lihtsalt oli toda kuumutatavat materiali nii vähe ning tolle energiamahutavus oli pea olematu. Ei ole ITER mingist otsast erinev nondest aastakümnete tagustest katsetest.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.04.2010 19:09:57
|
|
|
Nunnu... pakkusin isegi alla intressi...see, et portugal on järgmine on ka üsna selge - suured halduskulud ja mugav rahvas.
Itaalia osas väga pessimist pole - neil hea odav tööstus ja suht norm eelarve võrreldes teistega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
27.04.2010 19:32:24
|
|
|
| Itaalia on jah Saksamaa kõrval üks neist riikidest, mis EU-s tegelikku käegakatsutavat ja reaalset hinnatavat lisaväärtust toodab. Ülejäänud tegelevad mingi tilulilutamisega, mida mina kutsun: "teenindusühiskonna massipsühhoos - blond tibi laua taga on sisemajanduse koguprodukt".
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.04.2010 19:40:16
|
|
|
Oih!
S&P CUTS PORTUGAL RATINGS TO 'A-/A-2'; OUTLOOK NEGATIVE
Veel enne, kui Kreeka pennigi saab - tuleb pool EUd temaga koos järjekorda.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.04.2010 19:56:31
|
|
|
Tanel, kas me kohaliku konnatiigi kohta ka neid ilusaid graafikuid vaadata on kusagilt?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
27.04.2010 20:19:07
|
|
|
Jeevjeepeede graafikuid?
Eestil ei tohiks bonde enam olla.
| Scart kirjutas: |
S&P CUTS PORTUGAL RATINGS TO 'A-/A-2'; OUTLOOK NEGATIVE
|
| tsitaat: |
* A-1 : obligor's capacity to meet its financial commitment on the obligation is strong
* A-2 : is susceptible to adverse economic conditions however the obligor's capacity to meet its financial commitment on the obligation is satisfactory
* A-3 : adverse economic conditions are likely to weaken the obligor's capacity to meet its financial commitment on the obligation
* B : has significant speculative characteristics. The obligor currently has the capacity to meet its financial obligation but faces major ongoing uncertainties that could impact its financial commitment on the obligation
* C : currently vulnerable to nonpayment and is dependent upon favorable business, financial and economic conditions for the obligor to meet its financial commitment on the obligation
* D : is in payment default. Obligation not made on due date and grace period may not have expired. The rating is also used upon the filing of a bankruptcy petition.
|
Reiting ei olegi nii kole kui esmase kisaga tunduda võib.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
27.04.2010 20:45:22
|
|
|
eesti s&p rating on a-; outlook stable.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
28.04.2010 09:36:51
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Tanel, kas me kohaliku konnatiigi kohta ka neid ilusaid graafikuid vaadata on kusagilt? |
Ei ole, sest ei saa olla. Eesti riigil puuduvad riiklikud võlakirjad (vahel on hää, kui seadus ikka ühtteist keelab). Kummalisel kombel on mõned alarmaatikud toonud seda ka näiteks, miks meile Euro ei pruugi tulla. Nimelt on üheks euro saamise eelduseks ka riiklike võlakirjade protsent (see siis ei tohi ületada teatud piiri). Vastuliigutusena on mõnedki lubanud vajadusel osta 100EEK 10-aastane võlakiri intressiga 0%
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
28.04.2010 12:15:03
|
|
|
Kreeka võlakirjaomanikud võivad kaotada 200 mld eurot
| tsitaat: |
Kreeka riigi võlakirjadesse investeerinud võivad kaotada kuni 200 miljardit eurot ehk 3,1 triljonit Eesti krooni, kui Kreeka riik oma võlgadega enam toime ei tule, näitab reitinguagentuuri S&P eilne hinnang.
S&P jättis Kreeka eile ilma investeerimisjärgu reitingust ning hindas, et makseraskustesse sattudes võib Kreeka oma kreeditoridele tagasi maksta vaid 30-50% võlast. Kreeka võla suurus on agentuuri Bloomberg hinnangul 296 miljardit eurot. Investorite pagemine Kreeka võlakirjadest on kaheaastate võlakirjade tootluse täna lennutanud juba 23%le (veel kuu aega tagasi oli see 4,3%). "Nüüd ei ole tegemist vaid üksi turu tunnetega, vaid juhtiv reitinguagentuur ütleb, et Kreeka paber on rämps," ütles ING Groep NV strateegiajuht Padhraic Garvey. S&P reiting paneb euroala riigi Kreeka ühte klassi Aserbaidžaani ja Egiptusega. |
Nii tore, nii tore...
Meid endid puudutab see lisaks euro võimalikule kokkukukkumisele veel niipalju, et Eesti pensionifondid on neid Kreeka võlakirju täis...
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.04.2010 17:19:41
|
|
|
| Neid on täis paljud kohad... lisaks see 23% on ikka räige intress juba. Seega Kreeka tõmmatakse ikka kummuli ja edaspidi saame uue Egiptuse juurde(odava reisikoha).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.04.2010 19:34:41
|
|
|
link :: kae siit
SPAIN LONG TERM RATING CUT BY S&P; OUTLOOK NEGATIVE
Woosh!
---
April 28 (Bloomberg) -- Holders of Greek bonds may lose as much as 200 billion euros ($265 billion) should the government default, according to Standard & Poor’s.
The ratings firm yesterday cut Greece three steps to BB+, or below investment grade, and said bondholders may recover only 30 percent to 50 percent of their investments if the nation fails to make debt payments. Europe’s most-indebted country relative to the size of its economy has about 296 billion euros of bonds outstanding, according to data compiled by Bloomberg.
The downgrade to junk status led investors to dump Greece’s bonds, driving yields on two-year notes above 25 percent today from 4.6 percent a month ago as concern deepened the nation will delay or reduce debt payments. Prime Minister George Papandreou is grappling with a budget deficit of almost 14 percent of gross domestic product.
“It’s now not just market sentiment, but a top rating agency sees Greek paper as junk,” said Padhraic Garvey, head of investment-grade strategy at ING Groep NV in Amsterdam.
Ma võbelen mõnust, teades et pool mu penssi on Kreekas ja teine pool on Arco Varas. Tulevik on helge, sõbrad! Homme siis downgrade Iirimaale, ülehomme tervele maailmale. Mis need mõnikümmend triljonit sõpside vahel ikka ära ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti252
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2003
|
30.04.2010 10:27:01
|
|
|
link :: Bush Family Paraguay Hideaway
Tundub, et mingil põhjusel on Bush family ostnud Paraguais 42000 hektarit maad Chaco linna lähistel, mis juhtumisi asub suure maagaasi varu otsas ja mille lähistel on Ladina-Ameerika suurim vesikond Guarani vesikond. Ja millegi pärast ostis Bush oma maatüki, mida ta hakkab kindlasti kartuli kasvatamiseks kasutama, uue USA õhuväebaasi ( Mariscal Estigarribia Air Base) kõrvale. Ja millegi pärast hääletas Paraguai senat eelmisel suvel poolt otsusele, mis annab immuniteedi usa sõjaväelastele igasuguste süüdistuste vastu (immunity from national and International Criminal Court). Peale seda otsust lendas sinna kohale 500 hambuni relvastatud USA sõdurit, millele järgnes neid veelgi.
Siit ka küsimus, et "Miks peaks president ja ta perekond vajama 42000 hektarilist maatükki keset ei midagi, mis on kaitstud hambuni relvastatud poolmilitaarüksuste poolt, keda pole kunagi võimalik kohtus süüdi mõista kriminaalkuridegude vastu????"
Kas ehk selle pärast, et Bush ja Carlyle Group teavad meist natuke rohkem, mis meid ees ootab? Kuidas see ütelus oli, et vaata kuhu poole rotid jooksevad ja pane ka sinna poole plagama
Google earthis leiab kiiresti selle koha üles nime alt Mariscal Estigarribia, päris kenake kohake, kus elada, kui ümberringi tapatalgud on ja kujutage ette, et neil on oma privaatne lennuväli ka veel with a state of the art equipment and armament . Kurat, ise poleks paremat kohta suutnud välja valida
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.04.2010 11:25:07
|
|
|
See on suurte poiste pensionisammas.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.04.2010 12:33:39
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| mehhiko laht solgiti mõnusalt ära.. kolme kuu pärast vist ei ela selles supis enam midagi peale bakterite.. |
Kui nad tõesti nüüd kolme kuuga seda kinni ei saa, siis jah. Mehhiko laht sellisel kujul enam sügiseks ei eksisteeri. Exxon Valdeze mahud ületatakse juba nädala-2ga.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
30.04.2010 16:52:21
|
|
|
seda poolikut toruotsa kinni toppida ei anna?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.04.2010 17:02:17
|
|
|
Kui õigesti aru saanud olen siis too toru asub paari kilomeetri sügavuses. Nii sügaval tegutsemiseks puudub praktiliselt igasugune tehnika.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tops
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.05.2010 01:02:26
|
|
|
link :: kae siit
A confidential government report on the unfolding spill disaster in the Gulf makes clear the Coast Guard now fears the well could become an unchecked gusher shooting millions of gallons of oil per day into the Gulf.
"The following is not public," reads the National Oceanic and Atmospheric Administration's Emergency Ops document dated April 28. "Two additional release points were found today. If the riser pipe deteriorates further, the flow could become unchecked resulting in a release volume an order of magnitude higher than previously thought."
In scientific circles, an order of magnitude means something is 10 times larger. In this case, an order of magnitude higher would mean the volume of oil coming from the well could be 10 times higher than the 5,000 barrels a day coming out now. That would mean 50,000 barrels a day, or 2.1 million gallons a day. It appears the new leaks mentioned in the Wednesday release are the leaks reported to the public late Wednesday night.
Game over.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
01.05.2010 06:13:54
|
|
|
| Tagantjärgi muidugi huvitav - kas nafta ammutamine kuskilt eriti sügavalt mere põhjast pole mitte eriti riskantne ettevõtmine? Tõenäoliselt on seal sellisteks puhkudeks ju mitte plaan B vaid plaan C ja D jne.? See, et platform läheb põlema või mingi toru läheb katki - selles pole ka midagi uut... teab keegi ehk detaile ses osas?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.05.2010 09:03:46
|
|
|
Süüdlane siin kasumiahnus. Plaanid on vaid paberil, mitte katsetatud või laos olemas. Reeglina ei juhtu ju midagi.
Eestis ju nende uputustega sama teema - meilt tellis üks suur kaevandus alles siis pumba, kui oli selge, et nad ei saa oma materjali kätte. Samas respekt neile, sest ostsid varuga.
Ostu tegemiseks, aga pidi kohalik objektijuht vastutuse võtma ja seda kiivalt firma juhtkonna ees kaitsma - suurel äriühingul on ju seal tihti sellised lambad, et raske midagi osta isegi siis kui vana tehnika suitsu välja ajab Seega kujutan ette, kui masendav on mõne suure naftafirma struktuur
Teine debiilsus on see odavhanke süsteem - kui tahetakse kestvat tehnikat ostetakse alla riigihanke piirmäära, aga kujutage ette milline tilgutamine see suurte summadega on. Lisaks võib keegi kinga saada, kui mõni pettunud konkurent virisema hakkab kuna mitmed firmad teenivad hoopis hoolduselt, sest tema lahendus osutub vaid alguses odavamaks, aga hiljem kordades kallimaks.
-------------------------------------
Bushi pelgupaik on muidugi huvitav, samas eks ta ole ka keskmisest sõjakam isik ja maj. mõtlemiselt mitte loll.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.05.2010 09:42:19
|
|
|
link :: kae siit
WASHINGTON—The Gulf of Mexico oil spill could be leaking at a rate of 25,000 barrels a day, five times the government's current estimate, industry experts say.
Basing their calculations on government data and standard industry measurement tools, the experts said the Gulf spill may already rival the historic 1969 Santa Barbara, Calif., and 1989 Exxon Valdez disasters.
Ian MacDonald, professor of oceanography at Florida State University who specializes in tracking ocean oil seeps from satellite imagery, said there may already be more than 9 million gallons of oil floating in the Gulf now, based on his estimate of a 25,000 barrel-a-day leak rate. That's compared to 12 million gallons spilled in the Valdez accident.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|