Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 15:33:31 vasta tsitaadiga

paljutõotav
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 22:20:22 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Nähtavasti võtab mõned päevad aega, et levida. Ka minu telefon hetkel ei seda ei leia, kuid küll ta tuleb thumbs_up.gif


See on mingi beta firmware mis lekkis välja. Tuleb veel oodata kuni ametlikult valmis saab.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 22:40:24 vasta tsitaadiga

Ei usu, et mingi lekkinud beta. Betat ei levitataks ametliku updatina FOTA kaudu. Lihtsalt Eestisse müüdud telefonide product code ei ole veel hetkel lisatud uuendatavate hulka. Nagu ka eelmise uuenduse puhul võib see mõned päevad aega võtta.

Mis me siin nutame. Meie ootame mõne päeva, et uus firmware meieni jõuaks. Mõnel vennikesel väljamaal on operaator nii lahke, et lubab juba 31.0.101 peale panna.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 19.04.2010 23:02:38 vasta tsitaadiga

On olemas selline programm, mis töötaks GPS põhimõttel ja võimaldaks mõõta auto kiirendust 0-100 ja näiteks 1/4 miili aegu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 23:05:50 vasta tsitaadiga

HiTek kirjutas:
On olemas selline programm, mis töötaks GPS põhimõttel ja võimaldaks mõõta auto kiirendust 0-100 ja näiteks 1/4 miili aegu?


Telefoni GPS pole piisavalt kiire reaktsiooniga, et mõistliku täpsusega sinu soovitud andmeid saada.
Tõenäoliselt mingi selline programm siiski on tehtud... mäletan nagu et kuskil teema keegi midagi sarnast küsis, kahjuks ei mäleta mis telefonist siis jutt oli.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 23:06:28 vasta tsitaadiga

Minu meelest OVI stores midagi selle taolist oli. Täpselt ei tea.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 23:36:08 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
[... mäletan nagu et kuskil teema keegi midagi sarnast küsis, kahjuks ei mäleta mis telefonist siis jutt oli.

iPhonel oli selline asi, mõõtis G jõude ja muid ringiaegu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 19.04.2010 23:48:19 vasta tsitaadiga

OviStoreist leidsin jah, RaceChrono programmi nimi. Sportimiseks ja eraldi performance tests. Seal on 60 jalga, 1/8, 1/4, 1000m, 1 mile, 0-60mph, 0-100kph, 0-100mph jne jne icon_razz.gif

E: Kui teen seal nagu ülesande valmis siis küsib GPS kohta. GPS type kas Bluetooth GPS või Internal GPS. Viimane vist õigem valida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.04.2010 23:56:48 vasta tsitaadiga

HiTek, kui sul mingit vingemad Bluetoothiga GPS vastuvõtjat olemas ei ole, siis jah Internal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 20.04.2010 10:11:00 vasta tsitaadiga

kellele flashida meeldib siis nafifirmiga saab juba V50 alla laadida
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leet66
HV kasutaja
leet66

liitunud: 10.06.2004




sõnum 20.04.2010 11:37:25 vasta tsitaadiga

ovi uuendab niisama nüüd nokia softi ka ära
_________________
Kes minevikku ei mäleta, see ostku mälu juurde!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 14:43:29 vasta tsitaadiga

tehtud


E:music player näeb tõesti teistmoodi välja. alguses teeb lugude ja albumite skänni ja koostab pika nimekirja.

Quick office integrated -vot seda küll ei leia
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 15:08:58 vasta tsitaadiga

Uus tarkvara peal. Hetkel pole aega seda näppida ja kommentaarida, aga olemas ta on icon_biggrin.gif

OT: millegipärast sööb uuendamine mul igakord aku pooltühjaks. Seekord jäi viiest aku pulgast peale uuendust alles ainult kaks. Igaks juhuks tuleks vist saba seinas hoida uuendamise ajal. Muidu võib kahest akupulgast väheks jääda uuenduste lõpetamiseks.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 15:10:44 vasta tsitaadiga

saab praegu juba telefoni ja ovi suitega mõlemaga uuendada
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 20.04.2010 15:29:40 vasta tsitaadiga

Kas kudagi võimalik sinna menüüsse neid rakendusi lisada ka ilma, et peaks oma telefoni lahti häkkima?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 15:33:54 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Kas kudagi võimalik sinna menüüsse neid rakendusi lisada ka ilma, et peaks oma telefoni lahti häkkima?


Mis mõttes?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 20.04.2010 15:36:43 vasta tsitaadiga

No menüüse rakenduste shortcutte vms iganes saada... äkki isegi leidsin õige lehe.. siit
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 15:39:30 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
No menüüse rakenduste shortcutte vms iganes saada... äkki isegi leidsin õige lehe.. siit


Mine menüüsse>valikud>korralda ja kõik. Nii on vähemalt minu 5530-ga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 20.04.2010 15:46:52 vasta tsitaadiga

Ükskord proovisin küll, kuid tundus nagu, et saab neid ikoone seal ringi tõsta ja värki aga nagu teise kausta ma küll ei leidnud.. eks üritan edasi uurida.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 15:58:15 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Ükskord proovisin küll, kuid tundus nagu, et saab neid ikoone seal ringi tõsta ja värki aga nagu teise kausta ma küll ei leidnud.. eks üritan edasi uurida.


valid korralda ja siis tõstad valitud programmi juurkausta, see liigutab ta siis üks kaust ettepoole, ehk et kui programmide kaustast tõstad faili juurkausta, liigub see esimesse menüüsse. Loodan et said aru icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 16:13:04 vasta tsitaadiga

telefon on kiiremaks muutunud... reageerib kiiremini kui telefoni keerata
nüüd saab valida default brauserit... ennem oli opera mobile peal aga default brauseriks valida ei saanud

ühe bugi leidsin ka... see vibratsioon kui puutetundliku nuppu vajutad ja telefon võpatab nagu oleks päris nupp... vahet ei ole millise taseme sealt valid, võpatab telefon ühtemoodi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 20.04.2010 16:36:30 vasta tsitaadiga

Paistab hetkel päris hea uuendus olevat. icon_biggrin.gif
Quickofficet mulle küll ei ilmunud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 16:49:47 vasta tsitaadiga

ei leidnud ka mina seda quickoffice't
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 17:44:31 vasta tsitaadiga

nii palju siis minu uuendamisest icon_biggrin.gif suutsin telefoni ära brickida icon_cool.gif lihtsalt viskas lampi erroreid uuendamise ajal ja nii see kõik kinni kiilus eesotsas telefoniga. Viisin juba Tondile, seal prooviti kohapeal taastada, ei saadud hakkama, homme helistatakse ja öeldakse mis edasi saab, halvemal juhul läheb ca 2 nädalat parandus/vahetus. Eks ma siis otsin oma vana sony ericsoni üles, see mis nii järves käind kui ka rekka ratta alt siiamaani eluga pääsend. Long live Nokia !
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 18:44:45 vasta tsitaadiga

proovisin kah uuendada ja siis kui pakkus, et hakkab downloadima panin kinni ja vahetasin 3G peale võrgu, et kiiremini tuleks.
nüüd väidab järjekindlalt, et uuendusi pole icon_rolleyes.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 22:05:32 vasta tsitaadiga

Huvitav jah mis värk selle quickoffice-ga on?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 23:56:42 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
proovisin kah uuendada ja siis kui pakkus, et hakkab downloadima panin kinni ja vahetasin 3G peale võrgu, et kiiremini tuleks.
nüüd väidab järjekindlalt, et uuendusi pole icon_rolleyes.gif
proovi läbi arvuti ja läbi OVI suite'i
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 00:03:14 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin natuke ringi ja paljudel, kui mitte enamustel pole Quick office-t. Lisaks veel see menu kinetic scrolling pidi nn "laggima".
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 08:29:42 vasta tsitaadiga

viimane väide nagu eriti ei päde... vähemalt minul mitte
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.04.2010 00:55:44 vasta tsitaadiga

Kinetic scrolling töötab päris hästi jah. Ja see on ka üsna abiks, kui on vaja pikas nimekirjas veidi rohkem scrollida.

Brauser on paremaks muutunud, nüüd saab fullscreenis brausida, enam ei ole pidevalt all või paremal koguaeg nupuriba.
Kes palju veebi kasutab telefoni kaudu, sellele üsna abiks.

Music player on samuti paranenud.

Mul endal arvuti kaudu uuendamine ei õnnestunud, see tõmbas aeglaselt internetist päris palju andmeid ja ei tahtnud kuidagi lõpetada. Ütles küll et on vaja 150MB tõmmata, aga jõudis juba 200ni, siis katkestasin ära.
Kui otse telefonist firmware uuendamine käivitada, siis tegi u 5-10 minutiga ära.
Igatahes soovitaks ära teha, tundus küll et tegi asjad paremaks.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekR
HV vaatleja
MarekR

liitunud: 14.08.2008




sõnum 22.04.2010 07:56:17 vasta tsitaadiga

m1 kirjutas:

Mul endal arvuti kaudu uuendamine ei õnnestunud, see tõmbas aeglaselt internetist päris palju andmeid ja ei tahtnud kuidagi lõpetada. Ütles küll et on vaja 150MB tõmmata, aga jõudis juba 200ni, siis katkestasin ära.
Kui otse telefonist firmware uuendamine käivitada, siis tegi u 5-10 minutiga ära.
Igatahes soovitaks ära teha, tundus küll et tegi asjad paremaks.


Mul sama jama, NSU-ga ei õnnestu uuendamine. Näitab, et tõmbab 150MB ära ja siis hakkab otsast pihta (proovis kolm korda järjest). Ja lõpuks ütelb, et uuendus ei õnnestunud.
Prooviks ise ka otse telefonist aga mille kaudu see uuendus käib? Kui wifi kaudu, siis pole probleemi. Kui aga allalaadimisel on vahendajaks mobiilioperaator, siis selle kaudu küll rahakotti kergendama ei taha hakata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 22.04.2010 08:06:08 vasta tsitaadiga

MarekR kirjutas:
m1 kirjutas:

Mul endal arvuti kaudu uuendamine ei õnnestunud, see tõmbas aeglaselt internetist päris palju andmeid ja ei tahtnud kuidagi lõpetada. Ütles küll et on vaja 150MB tõmmata, aga jõudis juba 200ni, siis katkestasin ära.
Kui otse telefonist firmware uuendamine käivitada, siis tegi u 5-10 minutiga ära.
Igatahes soovitaks ära teha, tundus küll et tegi asjad paremaks.


Mul sama jama, NSU-ga ei õnnestu uuendamine. Näitab, et tõmbab 150MB ära ja siis hakkab otsast pihta (proovis kolm korda järjest). Ja lõpuks ütelb, et uuendus ei õnnestunud.
Prooviks ise ka otse telefonist aga mille kaudu see uuendus käib? Kui wifi kaudu, siis pole probleemi. Kui aga allalaadimisel on vahendajaks mobiilioperaator, siis selle kaudu küll rahakotti kergendama ei taha hakata icon_rolleyes.gif

määra default ühenduseks, et küsi alati siis saad ise valida kas wifi või mobiilside kaudu
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 17:32:29 vasta tsitaadiga

arvuti kaudu on 150mb?
telefoni kaudu oli 11mb ainult.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 22.04.2010 18:13:31 vasta tsitaadiga

kui tel-i kaudu hakkame 150mb tõmbama siis ma ei kujuta ette mis selle maksumus võib olla....
kõigil pole ju võimalik WiFi kadu tirida....
endal suht savi mul endal ZEN kõnekaart ja 200 mb tasuta....
aga teiste eest ei oska rääkida icon_rolleyes.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 22.04.2010 18:34:12 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
kui tel-i kaudu hakkame 150mb tõmbama siis ma ei kujuta ette mis selle maksumus võib olla....
kõigil pole ju võimalik WiFi kadu tirida....
endal suht savi mul endal ZEN kõnekaart ja 200 mb tasuta....
aga teiste eest ei oska rääkida icon_rolleyes.gif

Telefoni kaudu mingi 6MB vist või 10
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 22.04.2010 21:19:33 vasta tsitaadiga

oli vist 11 mb.. ausalt ei mäleta
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.04.2010 21:35:57 vasta tsitaadiga

10.x MB näitas vist telefon. Eile kodus Wifi kaudu ei suutnud ära tõmmata, ütles koguaeg et ühendus katkes, hommikul oli miski muu tekst ees lampi ja tööl panin lihtsalt "Continue download" ja tegin uuenduse edukalt ära.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunts591
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2009




sõnum 22.04.2010 22:15:08 vasta tsitaadiga

Tere!.
Üritasin telefoni viimast update tõmmata(Arvuti kaudu) ja see laadimine jäi pooleli :/
Nüüd siuke jama, et telefon enam käima ei lähe ja kui seda power nuppu kauem all hoida hakkab vibra töötama. Ühtki tulukest ega midagi ei sütti ja arvutile järgipannes nagu korraks saaks ühendust, aga siis katkeb kohe.
Keegi äki oskab soovitada midagi või kuidagi, et seda tarkvara saaks uuesti peale lasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 22:16:25 vasta tsitaadiga

Võta aku korraks järelt.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunts591
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2009




sõnum 22.04.2010 22:24:38 vasta tsitaadiga

Aku tagant ära võtmine ei aita. Ja kui seda power nuppu uuesti vajutada siis teeb sama moodi et vibra jääb tööle.icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 22:31:48 vasta tsitaadiga

raunts591 kirjutas:
Aku tagant ära võtmine ei aita. Ja kui seda power nuppu uuesti vajutada siis teeb sama moodi et vibra jääb tööle.icon_sad.gif



mul igatases hakkas tööle eelmise uuendusega, kui aku kangutasin ära.
Kahjuks ei mäleta, kas usb juhe oli taga samal ajal või mitte kui uuesti sisse lülitasin.

Aga soovitan teha uuendus üle wifi, jäävad kõik probleemid ära. läbi arvuti uuendamine on viimasel ajal ajude ..... icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 22:55:24 vasta tsitaadiga

Tegin ka uuenduse ära , telefon kiirem/sujuvam , eriti kinetic scrolling thumbs_up.gif .
Aga kurat , pleilistid kõik jalutama läinud icon_mad.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 22.04.2010 22:56:27 vasta tsitaadiga

raunts591 kirjutas:
Aku tagant ära võtmine ei aita. Ja kui seda power nuppu uuesti vajutada siis teeb sama moodi et vibra jääb tööle.icon_sad.gif


Hard reset võib abiks olla, ehk siis hoiad rohelist+punast+kaamera nuppu sees ja siis power nupust paned käima. Lased alles siis lahti, kui pilt on ees. Kui see ei aita, siis võib JAF'iga üritada telefon flashida.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 23:18:50 vasta tsitaadiga

banana_dance.gif
VIIMAKS OMETI KINETIC SCROLLING BRAUSERILE thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 23.04.2010 09:07:20 vasta tsitaadiga

mul pärast uuendust ei pea enam aku ühte päevagi vastu, kellelgi veel selline probleem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 10:15:11 vasta tsitaadiga

Vaata mis rakendused taustal jooksevad .
Mul uuendamisest saati aku täis olnud , tiba enne seda laadisin ka .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 23.04.2010 10:28:10 vasta tsitaadiga

asi selles, et kõik asjad välja lülitatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 11:57:08 vasta tsitaadiga

pwannabe kirjutas:
mul pärast uuendust ei pea enam aku ühte päevagi vastu, kellelgi veel selline probleem?


Mul lülitas peale uuendust 3,5G sisse (enne oli välja lülitatud) v-b see sööb akut...
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 23.04.2010 15:32:05 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
pwannabe kirjutas:
mul pärast uuendust ei pea enam aku ühte päevagi vastu, kellelgi veel selline probleem?


Mul lülitas peale uuendust 3,5G sisse (enne oli välja lülitatud) v-b see sööb akut...



kõik asjad on välja lülitatud, aku pidas vastu vähem kui 24 tundi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 16:48:01 vasta tsitaadiga

3,5G sees ja aparaat oli õhtuks nii tühi, et ei võtnud peale pikka laadimistki pilti ette.
Mõtlesin, et keerasin p... aparaadi aga siis lõpuks võttis pildi ette.
Lükkasin 3,5G välja ja täna õhtuks kõik pulgad veel püsti.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.