Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 419, 420, 421  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
älismartin
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2010




sõnum 12.04.2010 12:52:45 vasta tsitaadiga

älismartin kirjutas:
Tere

Mul selline jama et firefoxiga faile downloadides ei tule ühtegi faili arvutisse icon_sad.gif
mul on pandud downloadmise kaustaks desktop ja kui tõmbban näiteks mõne loo alla, siis näitab et protsendid jooksevad ilusti lõpuni ja ütleb et on downloaditud, kui pärast seda vaatan, sisi desktopis pole midagi.

milles probleem?


Vastan ise! :

ESET Smart Security oli asja mureallikaks.. Litsesnts oli aegunud ja tuli uuendada. Sellep blokkiski allatõmmatavad failid ära. Uuendasin litsentsi ja asi kohe korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 12.04.2010 14:02:47 vasta tsitaadiga

ot:
Julgeksin väita, et ükski legaalne turbetarkvara ei blokeeri arvutis mingeid tavalisi tegevusi ka juhul, kui litsents peaks aeguma. Ta võib seda aeg-ajalt meelde tuletada ja programmi enam mitte uuendada, hoiatada uuenduste puudumisest, soovitada litsentsi uuendada või programm arvutist eemaldada, aga arvuti omanikule kahju tekitada ta ei tohi.

Ühtki sinu omale sarnanevat väidet leida samuti ei õnnestunud, seega kahtlen selles väites tugevalt. Probleem oli ilmselt siiski milleski muus.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 18.04.2010 13:05:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 12.04.2010 23:55:49 vasta tsitaadiga

Dogbert, ma olen isegi elioni tehniku koju kutsunud ükskord, kuna digi-tv töötas aga nett puudus täielikult. Ei saadud asja tööle, kuna viga ei leitud. Õnneks raha ka ei küsitud. Nod32 litsents oli aegunud kusjuures (avastasin pool tundi peale tehniku käiku). Nii kui see sai korda aetud oli nett ka tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.04.2010 11:15:13 vasta tsitaadiga

ot:
Väga kummaline sel juhul. Oli see NOD32 AV või ESET IS? Kuna viimane sisaldab ka tulemüüri, siis sellest veel võiks ehk midagi sarnast uskuda, aga päris vaikselt ei tee ta seda ju ometigi? Küllap ikka annab märku, et asi on aegunud ja käsib tarkvara eemaldada või litsentsi uuendada?

NOD32 aga töötab ju täiesti vabalt ka ilma igasuguse litsentsita, ainult uuendusi ei saa kätte.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 18.04.2010 13:05:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.04.2010 13:40:17 vasta tsitaadiga

Dogbert, NOD32 on. Hetkel siis versioon 4. See teavitab ette ja taha kui miskit häda. Tookord aga oli versioon 2,... Ja selgus jah mingist foorumist, et kui paar-kolm päeva uuendust kätte ei saa, keerab turvalisuse huvides üldise neti kinni.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.04.2010 13:51:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab midagi lisavidinast, mis võimaldaks salvestada portaali raames (Eriti HV puhul, kus tihti kaovad müstiliselt teemakohased postitused, mis kellelegi ei meeldi või muidu mõistlik, kuid valus kriitika) mingi perioodi (päeva, nädala, kuu) vältel külastatud lehed just antud ajahetkel olevas seisukorras, et hiljem avades nende sisu ei muutuks. Selline history, kuid, mis jooksvalt kohalikule kettale külastatu salvestab, kuid üle ei kirjuta, vaid eristatakse lehti kellaajaliselt või iga külastust võetakse eraldiseisvana.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.04.2010 14:04:36 vasta tsitaadiga

ot:
Versioon 2 töötas samuti rahulikult edasi, kui pikemat aega uuendusi kätte ei saanud. Ainult kurdab ja kaebab ka Windowsi Security Center-ile, et uuendusi pole ammu kätte saanud.
Olen ise kasutanud NOD32 juba aastaid, samuti paljud tuttavad. Nüüd on see veel tööl ka 30 masina peal, sh 10 läpakat, mis vahel mitu päeva jutti netti ei pääse. Igasugu jamasid on ette tulnud, aga kordagi ei ole NOD32 võrguühendust blokeerinud ei uuenduste puudumise ega litsentsi aegumise tõttu.

Ühel tuttaval, kes pole arvuti ja tooli vahel just kõige paremaks tihendiks, selgus ühel juhul, et tema NOD32 v3 polnud uuendusi kätte saanud terve aasta jooksul, sellele vaatamata töötas süsteem normaalselt ka aasta hiljem.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 18.04.2010 13:05:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
älismartin
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2010




sõnum 16.04.2010 18:13:24 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Probleem oli ilmselt siiski milleski muus.


Sel konkreetsel juhusel aitas ESET i litsentsi uuendamine ja mitte midagi muud ma ei puutund. Pärast uuendamist kohe tõmbasin faili alla ja töötas..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 16.04.2010 20:53:15 vasta tsitaadiga

ot:
älismartin kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Probleem oli ilmselt siiski milleski muus.


Sel konkreetsel juhusel aitas ESET i litsentsi uuendamine ja mitte midagi muud ma ei puutund. Pärast uuendamist kohe tõmbasin faili alla ja töötas..

Oot-oot, mis faili? Litsentsi aegumisel tuleb uuendada vaid NOD32 seadetes olevat kasutajatunnust ja parooli, millega NOD32 uuenduste serverisse sisse pääseb uuendusi tõmbama. Mingit failidega jantimist ei ole.

Kui sa midagi alla tõmbasid, siis ilmselt NOD32 antiviiruse installeri ning paigaldasid NOD32 tarkvara uuesti. Sel juhul oli tegemist antiviiruse üle-installimise või upgrade-iga. Et arvuti pärast tööle hakkas, tähendab lihtsalt seda, et vana NOD32 oli viga saanud või tegutses süsteemis mõni pahalane, uue versiooni paigaldusega probleem aga lahenes. See ei tähenda seda, et aegunud litsentsiga tarkvara süsteemis midagi blokeeris litsentsi aegumise tõttu.

Seda on ka mul ette tulnud, et tuleb AV üle installida - tarkvara on viga saanud failisüsteemi riknemise tõttu või on mingi pahalane seda kahjustanud. Sel pole midagi tegemist litsentsi ega selle aegumisega.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 18.04.2010 13:04:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2010 21:19:26 vasta tsitaadiga

Veider anomaalia Java installiga.Nimelt masinas on /Program Files all 2 Firefoxi(üks Eestikeelne ja mõlemad sama 3.6.3) ja üks neist on ebastandartse kaustanimega - minul Mozilla Firefox ET ja teine lihtsalt Mozilla Firefox.

Java peaks justkui installima mõlemasse profiili /plugins kausta "Java Deployment Toolkit" plugina aga installib ainult Mozilla Firefox ET profiili ja teisele mitte.Lisaks kui Firefoxis see plugin kinni keeratud, siis vana ei eemaldata vaid installitakse uus vana kõrvale.Kui plugin enne Java installi lubada siis see asendatakse.

Tundub nagu Java bug icon_rolleyes.gif .Jutt käib Java SE Runtime Environment 6u20 for Windows - link
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charger
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004




sõnum 17.04.2010 19:04:11 vasta tsitaadiga

Tere, olen mina siis õnnelik ff kasutaja kuni ükspäev ff ütles, et mingit suurt uuendust on vaja, okei, uuendasin ära, oh seda jama, väga aeglane, tööle läheb mitu minutit, kui tahad kuskile sisse logida, siis log in nupp tavaliselt ei reageeri, kirjutada site site barile ja enter, ei midagi, läheb ainult bookmarkitud või üleval ribal olevatele lehtedele, scroll riba pole. Lasin maha, lasin peale tagasi sama versiooni, kõige uuema tõmbasin ff lehtelt, ikka sama mure.

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; et; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3, ei tea mis ennem seda peal oli. Mis soovitaksite ?

_________________
Respect,Please....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.04.2010 19:28:27 vasta tsitaadiga

Viga pole programmis vaid "katki läinud" firefoxi kasutajaprofiilis. Programmi maha-, tagasi- või üle-instalimisest ei ole tolku, sest profiili ega selle olemasolu see ei mõjuta - täpselt nagu ka kõigi muude multi-user programmide puhul, mis oma profiilid Windowsi kasutajakonto alla salvestavad (st et tagumine aeg on windows 98 ajastust kaasaega astuda)


Loo uus profiil; bookmarkid, paroolid jm läbu võid hiljem vanast profiilist üle tuua.

Profiilide majandamiseks käivita Start -> Run: firefox -profilemanager

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
älismartin
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2010




sõnum 18.04.2010 11:51:49 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:

Oot-oot, mis faili? Litsentsi aegumisel tuleb uuendada vaid NOD32 seadetes olevat kasutajatunnust ja parooli, millega NOD32 uuenduste serverisse sisse pääseb uuendusi tõmbama. Mingit failidega jantimist ei ole.

Kui sa midagi alla tõmbasid, siis ilmselt NOD32 antiviiruse installeri ning paigaldasid NOD32 tarkvara uuesti. Sel juhul oli tegemist antiviiruse üle-installimise või upgrade-iga. Et arvuti pärast tööle hakkas, tähendab lihtsalt seda, et vana NOD32 oli viga saanud või tegutses süsteemis mõni pahalane, uue versiooni paigaldusega probleem aga lahenes. See ei tähenda seda, et aegunud litsentsiga tarkvara süsteemis midagi blokeeris litsentsi aegumise tõttu.

Seda on ka mul ette tulnud, et tuleb AV üle installida - tarkvara on viga saanud failisüsteemi riknemise tõttu või on mingi pahalane seda kahjustanud. Sel pole midagi tegemist litsentsi ega selle aegumisega.


Mul oopisESET smart security viirusetõrje.. ja see fail mis alla tõmbasin oli üldse muusika fail, sest selles mul jama oligi ju et ei saand alla tõmmata arvutisse icon_biggrin.gif uuendasin ESET i litsentsi ja tõmbasin MUUSIKA FAILI alla, ja see tekkis valitud kausta ja hakkas ka tööle. seeda aitas minu vea puhul siiski tõenäoliselt litsentsi uuendamine !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.04.2010 13:04:26 vasta tsitaadiga

ot:
älismartin kirjutas:

Mul oopisESET smart security viirusetõrje.. ja see fail mis alla tõmbasin oli üldse muusika fail, sest selles mul jama oligi ju et ei saand alla tõmmata arvutisse icon_biggrin.gif uuendasin ESET i litsentsi ja tõmbasin MUUSIKA FAILI alla, ja see tekkis valitud kausta ja hakkas ka tööle. seeda aitas minu vea puhul siiski tõenäoliselt litsentsi uuendamine !


Nojah, mina rääkisin oma kogemustest NOD32 antiviirusega, aga tulemüüri sisaldava ESET Smart Security kasutamise kogemust mul ei ole, nii et täie kindlusega ma sulle vastu vaielda ei saa. Kaheldav tundub see lugu sellegipoolest. Kui meelde tuleb, küsin järgmisel nädalal ESETi esindajalt järele, kas selline asi on võimalik.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
älismartin
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2010




sõnum 18.04.2010 22:57:14 vasta tsitaadiga

okei.

aga sellel ESET-il on jah tulemüür muidu.
Ja veani jõudsin nii et nägin tuttavat kes formati tegi mu arvutile ja selle ESETi paigaldas ja rääkisin, et kui faile alla tõmban, sisi tekib fail tõmbamise ajaks ja kui saab 100% täis sisi kaob kohe fail ära. Esimese asjana ütles kohe, et uuenda ESETi litsents ja asi korras. Miks ja kuidas see segas allalaadimist, ei oska ma öelda. Aga pärast uuendamist kõik korras.
Ja muide ei lase Add/Remove programsiga seda ESET-it eemaldada ka. Miks, seda pole uurinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 19.04.2010 10:02:10 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saan salvestada siinse foorumi mitmeleheküljelise teema täiel mahul ühte faili?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2010 10:13:54 vasta tsitaadiga

Et saaksid tõestada kuidas su poste muudetakse jah?
Paned 100 posti lehele ja salvestad iga lehe eraldi ära ja zipid kokku.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 19.04.2010 10:54:24 vasta tsitaadiga

Keegi ei muuda mu poste icon_confused.gif icon_lol.gif

Manuaalselt ma ei viitsi ka saja postitusega lehti väga salvestada. Ehk mõni teab mugavamat viisi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2010 16:50:45 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Keegi ei muuda mu poste icon_confused.gif icon_lol.gif

Manuaalselt ma ei viitsi ka saja postitusega lehti väga salvestada. Ehk mõni teab mugavamat viisi.

See salvestab automaatselt aga kommentaaridest paistab, et alati ei tööta korrektselt ja lisaks salvestab ainult tekstina seega tulemus näeb ilmselt üsna jube välja icon_neutral.gif : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2704

See salvestab kogu lehe aga mitte automaatselt: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/212
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 20.04.2010 19:20:20 vasta tsitaadiga

Sada korda küsitud ning küsin veel. Miks need lehitsejad nii palju mälu võtavad?
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 20.04.2010 19:47:53 vasta tsitaadiga

On sul mäluga kitsas?
FF võtab küll palju, nüüd hulga rohkem kui IE vm. lehitseja, kuid see eest on konfigureerimise võimalused laiad ning kiirusekadu selle juures vähetähtis kui just niisama numbreid ei võrdle.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 20.04.2010 20:34:22 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, et nüüd väga palju mälu võtaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 20.04.2010 21:01:09 vasta tsitaadiga

Läpparis on 2GB, ning kui öö läbi on lahti ning mul palju neid tab ka siis firefox lihtsalt hakkab aeglaselt tööle. teised proged töötavad normilt.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 20.04.2010 22:11:19 vasta tsitaadiga

Tööle ta minul aeglaselt ei hakka, kuid päev aega alguses käivitatud FF-i rakendus võtab üle 200MB-i ning ei vähene kui tab-id sulgeda. Muidugi selliseid olukordi juhtub harva, kuid käivitades on julgelt 100+ icon_razz.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2010 21:13:52 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal hakkas pinda käima probleem, et iga natukese aja tagant oli search boxi sisestatud autocomplete sissekanded totaalselt kadunud icon_mad.gif

Hakkasin siis täna uurima ja tuleb välja, et vaikimisi kasutab FF browser.history_expire_days sätet ka nende jaoks.Ja kuna see oli mul määratud 3 peale siis iga 3 päeva tagant kadus kõik mis mind suht endast välja viis icon_mad.gif

Seega otsimisega avastasin, et on varjatud säte nimega browser.formfill.expire_days mida vaikimisi ei eksisteeri ja mis kontrollib autocomplete sissekannete säilitamist sõltumatult üldise ajaloo säilitamisest thumbs_up.gif

Seega sai see nüüd sisestatud ja väärtuseks Integer - 1000 (veidi üle 3 aasta).Pealegi ma umbes paar korda aastas vaatan käsitsi autocomplete ajaloo üle ja kustutan ebavajalikud sissekanded seega pole karta mingit megafaili tekkimist thumbs_up.gif

Mainin, kuna ehk kellelgi sama probleem tulevikus, siis leiab otsinguga selle posti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 419, 420, 421  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.