Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 13:15:34 vasta tsitaadiga

Skaibi tarvis on marketiski saadaval Fring.
Kas Navigoni ostsid kuskilt?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.04.2010 13:25:09 vasta tsitaadiga

Fringi panin peale jah, ajab asja ära esialgu, Skype lubas ka millalgil androidi jaoks teha icon_smile.gif
Esialgu on "prooviversioon", kui meeldib, siis tuleb osta icon_smile.gif

lurr kirjutas:
Skaibi tarvis on marketiski saadaval Fring.
Kas Navigoni ostsid kuskilt?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 13:29:34 vasta tsitaadiga

Tre,

Jaanus kirjutas:
Fringi panin peale jah, ajab asja ära esialgu, Skype lubas ka millalgil androidi jaoks teha icon_smile.gif
Esialgu on "prooviversioon", kui meeldib, siis tuleb osta icon_smile.gif

Kas see Navigon ka navigeerib? Eesti keelsed käsklused? Kuidas kaardi kattuvus Eesti kohta on? Minu endal samuti üks suur küsimärk, et kui läheks Android telefoni peale üle, siis kas korraliku navigeerimistarkvara on olemas. Hetkel TomTom-iga väga ära harjunud WM-i peal.


Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.04.2010 20:27:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi on juba firmwaret ka uuendanud? Ma lasin just uue peale, ei saagi aru mis vahet on..
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 21:37:56 vasta tsitaadiga

testisin siis gps´i Tallinn-Rapla-Tallinn. Navigon toimetas igati eeskujulikult, isegi piirkiirused olid ilusti olemas. Ja lahe oli see, et kui enne Raplat väike ümbersõit oli, siis erinevalt Nüvi gepsist arvutas teekonna sekundiga ümber. Tallinn oli kaardi poolest eeskujulik, maanteel kah kõik ristmikud jms olemas. Käsklused rääkis inglise keeles.
Aga homme tuleb hakata otsima autokinnitust (originaali pole olemas veel) Ja autolaadijat ka muidugi, sest geps neelab akut ikka mõnuga.
Krt, ma päev-päevalt rahulolevam selle androfööni pärast.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 23:59:17 vasta tsitaadiga

Tre,

lurr kirjutas:
testisin siis gps´i Tallinn-Rapla-Tallinn. Navigon toimetas igati eeskujulikult, isegi piirkiirused olid ilusti olemas. Ja lahe oli see, et kui enne Raplat väike ümbersõit oli, siis erinevalt Nüvi gepsist arvutas teekonna sekundiga ümber. Tallinn oli kaardi poolest eeskujulik, maanteel kah kõik ristmikud jms olemas. Käsklused rääkis inglise keeles.
Aga homme tuleb hakata otsima autokinnitust (originaali pole olemas veel) Ja autolaadijat ka muidugi, sest geps neelab akut ikka mõnuga.
Krt, ma päev-päevalt rahulolevam selle androfööni pärast.


Aitäh, teada andmast. See tegi vähemalt minule asju selgemaks icon_smile.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.04.2010 10:29:26 vasta tsitaadiga

Testisin ka täna hommikul Navigoni GPS-i, mina sellega ka täitsa rahul. Kaardil on palju rohkem asju kui näiteks TomTom-il. Soft ise on mõnusalt kiire thumbs_up.gif

Soovitage mingit softijuppi, mis näitaks aku taset parmini, kui see originaal akumärk icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 11:01:46 vasta tsitaadiga

Navigon on jah kiirem, kui MOTONAV, kuigi viimane tootab ka suht h2sti. Mul tekkis selline kysimus, et kas teil n2itab kontaktide all oma telefoni numbrit? Mul on sinna kirjutatud, et 'sim card unavailable'... Proovisin mitu korda importida similt andmeid, kuid ainult teised numbrid tulid. Sama jutt ka phone info all. Ei tea, kas peaks simi uuema vastu vahetama...? (see umbes aasta vana, ELISA oma)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 11:03:34 vasta tsitaadiga

mul sama jama EMT kaardiga, see kah mingi 3 aastat vana

Edit: olen avastanud veel ühe lolli vea - nimelt kui tõmmata kõik fotod föönist arvutisse, hakkab ta taas uusi pilte märgistama algusest st. DSC_0001.jpg jne. Haige värk, kui tahad pilte taas ja samasse folderitesse vanadega panna.

Edit2: SE online sync toimib kenasti - saab vanasst föönist kõik andmed kenasti uude konvertida, et nimed jm jäävad õigesse järjestusse.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 16:26:06 vasta tsitaadiga

Tele2'te tuleb selle kuu lõpul müüki ja kliendihinnaks saab olema 8990 krooni.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 16:30:37 vasta tsitaadiga

Mini on edukalt käes,kohe teen SE perepildi lasen peenemal pererahval nunnumeetri põhja.
See mini on ikka tõesti väike icon_eek.gif
Ta võiks veel suviselt kärts punane olla hevi.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 16:41:20 vasta tsitaadiga

wanawoll, tõesti väike heas mõttes või isegi liiga väike?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 16:56:34 vasta tsitaadiga

Pole SE fänn kunagi olnud kuid Androidiga varustet tundub väga huvipakkuv.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 17:49:00 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
wanawoll, tõesti väike heas mõttes või isegi liiga väike?

helistamiseks 5+ netis surfamiseks nii ja naa sõltuvalt vajadustest.
Igaüks peab ise vaatama kuidas tundub thumbs_up.gif

Paar üle P*rse pilti kah,poe valgus on ikka väga emane telefoniga pildistamiseks.

Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif


viimati muutis WäntWõll 14.04.2010 17:52:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2010 17:50:26 vasta tsitaadiga

Minil oli vist aeglasem prose ka? 1ghz vs 600mhz?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 17:53:02 vasta tsitaadiga

jah ikka aga kuna on nii väike siis täitsa savi.
Võrrelda nokia X6-ga ja 433 prose siis ajab naerma ikka kõvasti.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 18:18:35 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson Contact Center kirjutas:
According to the information we have right now there should not be any hindrance for the both colors coming out on the market. If this is the information you have got from the retailers then it is probably the latest information they have.

Huvitav, et Eesti operaatorid ei taha siis valget versiooni siia müüki tuua icon_sad.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 18:24:19 vasta tsitaadiga

[VaHuR], See on seotud kogustega mida turg müüa jõuab ja mitte ainult Eesti vaid kogu Baltikum icon_idea.gif
Seega ostke aga ja mingi hetk saab valget kah võib-olla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 09:17:09 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson Xperia X10 to get multi-touch and Android 2.1?!

Sellised lood siis....
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 11:48:50 vasta tsitaadiga

Kuna hetkel Outlook'iga local sync (USB ja/või BT) on minu jaoks oluline teema, siis...

Kuidas ja kas on lahendatud X10 puhul see? Kas saab sünkida Oulookiga kalendrit ja kontakte lokaalselt, ilma võrku kasutamata?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 12:03:10 vasta tsitaadiga

mingi Moxier rakendus on küll peal Outlooki tarbeks. Ei ole kasutanud seda ja ei oska rääkida midagi mõistlikku selle kohta.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2010 18:35:45 vasta tsitaadiga

Tre,

Kas X10-l ei ole sellist piirangut rakenduste installeerimise mahu osas nagu Desire-l välja tuli gsmarena ülevaatest? Sain aru, et see on Androidi küsimus üldse ja sõltub milliseid häkke keegi tootjatest selle probleemi leevendamiseks pakub?

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 21.04.2010 20:58:41 vasta tsitaadiga

Mind hakkas huvitama üks küsimus, mis iseenesest küll eluliselt oluline ei ole, aga ikkagi. Vaatasin spetsifikatsiooni ja ainuke asi, mida X10 juurest ei leidnud oli esipaneeli ehk videokõnede kaamera.
Antud Anderoidi versioonil ilmselt veel videokõnede tuge ei ole, samuti ei toeta seda funktsiooni vist veel Anderoidile tehtud Skype ja Fring.

Samas osad allikad väidavad, et X10'l on esikaamera ka olemas ja piltidelt ja videotelt on seda valgel mudelil ka näha.

Googeldades eriti targemaks ei saanud, sest leitud info on vastuoluline. Ühed väidavad, et prototüübil oli ja seeriaversioonil see eemaldati. Teised väidavad, et tegu on muude anduritega, mitte kaameraga. Kolmandad arvavad, et koht on isegi olemas, aga reaalset kaamerat sinna ei ole lisatud.

Omab keegi äkki ametlikku infot või suudab oma telefonilt välja selgitada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 01:09:12 vasta tsitaadiga

TS2000 Telefonil puudub teine/videokõne kaamera, seal esipaneelil on hoopis andur.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 09:38:20 vasta tsitaadiga

puudub jah. ees on tõesti miskine valgustugevuse andur.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 22:17:57 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Mul tekkis selline kysimus, et kas teil n2itab kontaktide all oma telefoni numbrit? Mul on sinna kirjutatud, et 'sim card unavailable'... Proovisin mitu korda importida similt andmeid, kuid ainult teised numbrid tulid. Sama jutt ka phone info all. Ei tea, kas peaks simi uuema vastu vahetama...? (see umbes aasta vana, ELISA oma)


Vahetasin simi uuema vastu, ikka sama kamm. Ilmselt selles ikka asi pole. Kusagil kirjutati, et vanemate telefonidega saab seda ise sättida kuskilt menüüst. (Kas Elisal üldse on oma number simi peal? Loll küsimus ja veel lollimalt küsitud, aga äkki ei peagi olema...) Loodame, et septembris, kui 2.1 uuendus tuleb, siis on asi parandatud...

Uus parandus firmware n2ol ilmselt varsti tulekul:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 10:44:30 vasta tsitaadiga

nüüd olemas ka 1800mAh ja 3600mAh akud originaali 1500 väljavahetamiseks:)
http://www.mugen-power-batteries.com/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-x10.html
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 19:00:07 vasta tsitaadiga

Numminaatorite hinnad kah teada,saabumine on juunis.
Sony Ericsson Xperia X10 Mini 4190.-
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro 4390.-
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 07.05.2010 20:32:31 vasta tsitaadiga

Üllatavalt toredad hinnad antud aparaatide kohta icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 20:36:06 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Numminaatorite hinnad kah teada,saabumine on juunis.
Sony Ericsson Xperia X10 Mini 4190.-
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro 4390.-
thumbs_up.gif


Starlines vastavalt 4990 ja 5390, Amazon.de-s 299€ ja 329€, niiet väga thumbs_up.gif hinnad
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 20:43:38 vasta tsitaadiga

On jah normid,loodame et siin kuskil elu ja lao keerdkäikudes nad sellisteks jäävad.
Samas need teised hinnad võivad olla veel spekulatiivsed, kuna telefoni reliisini on tugev 1,5 kuud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 07.05.2010 23:02:51 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Numminaatorite hinnad kah teada,saabumine on juunis.
thumbs_up.gif

Kas värvivalik on on ka teada?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 23:23:49 vasta tsitaadiga

ei kuid karta on must thumbs_up.gif
nagu ikka,must sobib kõigile ja kõigega icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 08.05.2010 01:02:39 vasta tsitaadiga

Sai veidi veel uuritud ja X10 "täisversioon" tundub raua poolest ikka väga sümpaatne. Ainuke tilk tõrva on see, et SE võrreldes teistega oma pillile Androidi uuemaid versioone nii kaua kohandab icon_confused.gif 2.1 lubatakse alles aasta lõpuks. Selleks ajaks on teistel juba mingi versioon 2.5 ma pakun icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 08:26:58 vasta tsitaadiga

ilmselt küsimus SE oma rakendustes, mis Androidi layerdatud. Samas 2.1 lubab täisvärvides displayd kaeda, samuti ähvardavad, et videot saab HD-s salvestada - mis veel ihata? Minu jaoks on see pill ka praegu juba igati õnnestunud. Isegi väiksemad kirjatööd ja tabelid on võimalik ilma vandumata ära teha, muudest võimalustest rääkimata.
Selge on, et 5 aasta pärast jookseb enamik fööne Androidil. thumbs_up.gif

Minist väike klipp ka:
http://www.youtube.com/watch?v=JQwgwJOA7fI&feature=player_embedded
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 14.05.2010 17:19:29 vasta tsitaadiga

Kuidas toimib tema ühendus pc-ga? Olen pikalt olnud "MyPhoneExplorer" fän, pragune fiktiivne kooselu nokiaga on seetõttu eriti piinarikas icon_redface.gif Ootan (ostu)huviga mini pro tulekut, kui kuidas ta jah, pc-ga suhtleb ja kas ta ikka modemina toimib, kirjas ei ole seda kuskil täheldanud..?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 17:20:47 vasta tsitaadiga

WaHur, Android suhtleb modemina küll,aga selleks on vaja üldjuhul lisa programmi.
Use google, infot vähe kuna telefon pole müügil icon_idea.gif
X10-e kohta peaks ikka infot olema, OS-i versioon sisuliselt sama 1.6.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 24.05.2010 14:19:40 vasta tsitaadiga

Android 2.2 nüüd väljas, tea kas selle saab minile selga lasta, raud on ikka ühilduv? või kuidas androide peres see värk käib?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2010 10:08:47 vasta tsitaadiga

Ilma rootimatta ei saa midagi peale 2.1, mis tuleb ilmselt septembrist kuni detsembrini...

Siin tõsine kloon tehtud:
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.05.2010 13:47:10 vasta tsitaadiga

Kuidas sellel telefonil SMSidega on? Polegi muud varianti kui kontaktide kaupa neid vaadata? Kuidas siis sortimine toimub (ajaliselt) - seal, kus viimane sõnum, on ettepoole toodud?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2010 14:05:58 vasta tsitaadiga

X10 mini vist juba EMT-s müügis, kliendile 4490.-
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2010 14:46:34 vasta tsitaadiga

Elisal alate sesmasp ja 4190.- kliendile.
kahe nädalapärast orienteeruvalt saab X10-mini-pro 100.- kallim
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2010 15:00:00 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kuidas sellel telefonil SMSidega on? Polegi muud varianti kui kontaktide kaupa neid vaadata? Kuidas siis sortimine toimub (ajaliselt) - seal, kus viimane sõnum, on ettepoole toodud?


Sõnumid on sorditud jah kontakti(numbri) järgi ja esitatakse siis terve vestlusena - näit kellegi sms, sinu vastus, tema uus sms, vastus jne.
eri smside vood on sorditud ajaliselt - kõige värskem kõige ees.

Või siis vaatad Timescapest, kus kõik ajalises järjestuses, eri kontaktid läbisegi.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 28.05.2010 17:18:51 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Elisal alate sesmasp ja 4190.- kliendile.

..elisa kodukast jääb mulje et juba müügis??
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2010 18:25:56 vasta tsitaadiga

WaHur, ongi,äkki mõni pood jõudis tellida eile endale.
Puhtalt logistika taga.
hea uudis on see et elisas on valged ka (ma lihtsaltei tea kas teised müüvad) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 03.06.2010 22:17:24 vasta tsitaadiga

mõnda aega mini müügis olnud, aga siia pole miski pärast uusi muljeid tekkinud.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 22:21:46 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et Elisa müüb MP3-sid, aga hoopis MINI oli see. Suht jube telefon ütleks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 22:27:59 vasta tsitaadiga

WaHur kirjutas:
mõnda aega mini müügis olnud, aga siia pole miski pärast uusi muljeid tekkinud.. icon_rolleyes.gif

Mõnda aega,teisipäevast 31.05.10:D

Just sain X10-mini-pro kätte ja see on real thing,mini ilma qwerty-ta on nati liiga beibekas icon_cool.gif
Klaviatuur on mõnus kantis nuppudega ja suurte vahedega, 4-ja realine kah veel tagatipuks.
Homme saan pilte teha võrdluseks mini ja vivazega näiteks.

DefXtreme kirjutas:
Ma mõtlesin, et Elisa müüb MP3-sid, aga hoopis MINI oli see. Suht jube telefon ütleks.

Kujutan ette, et see on puhtalt maitseasi ja usun, et sa kasutad üsna mitut tarbeeset mis ajavad välimuse või värvi poolest mind oksele icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 18:53:21 vasta tsitaadiga

wanawoll, saad sa selle Mini Pro-ga teha poolhämaras ja hämaras pilti nii välguga kui ilma ning kui väga tüli ei tee, siis ka videoklipp hämaras oleks teretulnud.

Ootan pilte stiilis:
vannituba suletud uksega: kottpime + välk
vannituba täiesti avatud uksega, õhtune päike paistab koridori risti vannitoa uksega
vannituba 20cm ulatuses avatud uksega, ilma välguta icon_biggrin.gif

Pildid tehtud Nokia N73-ga
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 19:38:52 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:

DefXtreme kirjutas:
Ma mõtlesin, et Elisa müüb MP3-sid, aga hoopis MINI oli see. Suht jube telefon ütleks.

Kujutan ette, et see on puhtalt maitseasi ja usun, et sa kasutad üsna mitut tarbeeset mis ajavad välimuse või värvi poolest mind oksele icon_razz1.gif


Selles on sul tuline õigus, maitse asi. thumbs_up.gif Ka lause teisele poolele ei vaidle vastu, kohe üldse mitte. icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.