|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
08.04.2010 13:15:34
|
|
|
Skaibi tarvis on marketiski saadaval Fring.
Kas Navigoni ostsid kuskilt?
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
08.04.2010 13:25:09
|
|
|
Fringi panin peale jah, ajab asja ära esialgu, Skype lubas ka millalgil androidi jaoks teha
Esialgu on "prooviversioon", kui meeldib, siis tuleb osta
| lurr kirjutas: |
Skaibi tarvis on marketiski saadaval Fring.
Kas Navigoni ostsid kuskilt? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
08.04.2010 13:29:34
|
|
|
Tre,
| Jaanus kirjutas: |
Fringi panin peale jah, ajab asja ära esialgu, Skype lubas ka millalgil androidi jaoks teha
Esialgu on "prooviversioon", kui meeldib, siis tuleb osta  |
Kas see Navigon ka navigeerib? Eesti keelsed käsklused? Kuidas kaardi kattuvus Eesti kohta on? Minu endal samuti üks suur küsimärk, et kui läheks Android telefoni peale üle, siis kas korraliku navigeerimistarkvara on olemas. Hetkel TomTom-iga väga ära harjunud WM-i peal.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
08.04.2010 20:27:57
|
|
|
| Kas keegi on juba firmwaret ka uuendanud? Ma lasin just uue peale, ei saagi aru mis vahet on..
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
08.04.2010 21:37:56
|
|
|
testisin siis gps´i Tallinn-Rapla-Tallinn. Navigon toimetas igati eeskujulikult, isegi piirkiirused olid ilusti olemas. Ja lahe oli see, et kui enne Raplat väike ümbersõit oli, siis erinevalt Nüvi gepsist arvutas teekonna sekundiga ümber. Tallinn oli kaardi poolest eeskujulik, maanteel kah kõik ristmikud jms olemas. Käsklused rääkis inglise keeles.
Aga homme tuleb hakata otsima autokinnitust (originaali pole olemas veel) Ja autolaadijat ka muidugi, sest geps neelab akut ikka mõnuga.
Krt, ma päev-päevalt rahulolevam selle androfööni pärast.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
08.04.2010 23:59:17
|
|
|
Tre,
| lurr kirjutas: |
testisin siis gps´i Tallinn-Rapla-Tallinn. Navigon toimetas igati eeskujulikult, isegi piirkiirused olid ilusti olemas. Ja lahe oli see, et kui enne Raplat väike ümbersõit oli, siis erinevalt Nüvi gepsist arvutas teekonna sekundiga ümber. Tallinn oli kaardi poolest eeskujulik, maanteel kah kõik ristmikud jms olemas. Käsklused rääkis inglise keeles.
Aga homme tuleb hakata otsima autokinnitust (originaali pole olemas veel) Ja autolaadijat ka muidugi, sest geps neelab akut ikka mõnuga.
Krt, ma päev-päevalt rahulolevam selle androfööni pärast. |
Aitäh, teada andmast. See tegi vähemalt minule asju selgemaks
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
09.04.2010 10:29:26
|
|
|
Testisin ka täna hommikul Navigoni GPS-i, mina sellega ka täitsa rahul. Kaardil on palju rohkem asju kui näiteks TomTom-il. Soft ise on mõnusalt kiire
Soovitage mingit softijuppi, mis näitaks aku taset parmini, kui see originaal akumärk
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
12.04.2010 11:01:46
|
|
|
| Navigon on jah kiirem, kui MOTONAV, kuigi viimane tootab ka suht h2sti. Mul tekkis selline kysimus, et kas teil n2itab kontaktide all oma telefoni numbrit? Mul on sinna kirjutatud, et 'sim card unavailable'... Proovisin mitu korda importida similt andmeid, kuid ainult teised numbrid tulid. Sama jutt ka phone info all. Ei tea, kas peaks simi uuema vastu vahetama...? (see umbes aasta vana, ELISA oma)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
14.04.2010 11:03:34
|
|
|
mul sama jama EMT kaardiga, see kah mingi 3 aastat vana
Edit: olen avastanud veel ühe lolli vea - nimelt kui tõmmata kõik fotod föönist arvutisse, hakkab ta taas uusi pilte märgistama algusest st. DSC_0001.jpg jne. Haige värk, kui tahad pilte taas ja samasse folderitesse vanadega panna.
Edit2: SE online sync toimib kenasti - saab vanasst föönist kõik andmed kenasti uude konvertida, et nimed jm jäävad õigesse järjestusse.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.04.2010 16:26:06
|
|
|
| Tele2'te tuleb selle kuu lõpul müüki ja kliendihinnaks saab olema 8990 krooni.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.04.2010 16:30:37
|
|
|
Mini on edukalt käes,kohe teen SE perepildi lasen peenemal pererahval nunnumeetri põhja.
See mini on ikka tõesti väike
Ta võiks veel suviselt kärts punane olla
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
14.04.2010 16:41:20
|
|
|
| wanawoll, tõesti väike heas mõttes või isegi liiga väike?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
14.04.2010 16:56:34
|
|
|
| Pole SE fänn kunagi olnud kuid Androidiga varustet tundub väga huvipakkuv.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.04.2010 17:49:00
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| wanawoll, tõesti väike heas mõttes või isegi liiga väike? |
helistamiseks 5+ netis surfamiseks nii ja naa sõltuvalt vajadustest.
Igaüks peab ise vaatama kuidas tundub
Paar üle P*rse pilti kah,poe valgus on ikka väga emane telefoniga pildistamiseks.
Spoiler 
viimati muutis WäntWõll 14.04.2010 17:52:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
14.04.2010 17:50:26
|
|
|
| Minil oli vist aeglasem prose ka? 1ghz vs 600mhz?
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.04.2010 17:53:02
|
|
|
jah ikka aga kuna on nii väike siis täitsa savi.
Võrrelda nokia X6-ga ja 433 prose siis ajab naerma ikka kõvasti.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.04.2010 18:18:35
|
|
|
| Sony Ericsson Contact Center kirjutas: |
| According to the information we have right now there should not be any hindrance for the both colors coming out on the market. If this is the information you have got from the retailers then it is probably the latest information they have. |
Huvitav, et Eesti operaatorid ei taha siis valget versiooni siia müüki tuua
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.04.2010 18:24:19
|
|
|
[VaHuR], See on seotud kogustega mida turg müüa jõuab ja mitte ainult Eesti vaid kogu Baltikum
Seega ostke aga ja mingi hetk saab valget kah võib-olla
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.04.2010 11:48:50
|
|
|
Kuna hetkel Outlook'iga local sync (USB ja/või BT) on minu jaoks oluline teema, siis...
Kuidas ja kas on lahendatud X10 puhul see? Kas saab sünkida Oulookiga kalendrit ja kontakte lokaalselt, ilma võrku kasutamata?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
17.04.2010 12:03:10
|
|
|
| mingi Moxier rakendus on küll peal Outlooki tarbeks. Ei ole kasutanud seda ja ei oska rääkida midagi mõistlikku selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
18.04.2010 18:35:45
|
|
|
Tre,
Kas X10-l ei ole sellist piirangut rakenduste installeerimise mahu osas nagu Desire-l välja tuli gsmarena ülevaatest? Sain aru, et see on Androidi küsimus üldse ja sõltub milliseid häkke keegi tootjatest selle probleemi leevendamiseks pakub?
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
21.04.2010 20:58:41
|
|
|
Mind hakkas huvitama üks küsimus, mis iseenesest küll eluliselt oluline ei ole, aga ikkagi. Vaatasin spetsifikatsiooni ja ainuke asi, mida X10 juurest ei leidnud oli esipaneeli ehk videokõnede kaamera.
Antud Anderoidi versioonil ilmselt veel videokõnede tuge ei ole, samuti ei toeta seda funktsiooni vist veel Anderoidile tehtud Skype ja Fring.
Samas osad allikad väidavad, et X10'l on esikaamera ka olemas ja piltidelt ja videotelt on seda valgel mudelil ka näha.
Googeldades eriti targemaks ei saanud, sest leitud info on vastuoluline. Ühed väidavad, et prototüübil oli ja seeriaversioonil see eemaldati. Teised väidavad, et tegu on muude anduritega, mitte kaameraga. Kolmandad arvavad, et koht on isegi olemas, aga reaalset kaamerat sinna ei ole lisatud.
Omab keegi äkki ametlikku infot või suudab oma telefonilt välja selgitada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
22.04.2010 01:09:12
|
|
|
| TS2000 Telefonil puudub teine/videokõne kaamera, seal esipaneelil on hoopis andur.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
22.04.2010 09:38:20
|
|
|
| puudub jah. ees on tõesti miskine valgustugevuse andur.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
29.04.2010 22:17:57
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Mul tekkis selline kysimus, et kas teil n2itab kontaktide all oma telefoni numbrit? Mul on sinna kirjutatud, et 'sim card unavailable'... Proovisin mitu korda importida similt andmeid, kuid ainult teised numbrid tulid. Sama jutt ka phone info all. Ei tea, kas peaks simi uuema vastu vahetama...? (see umbes aasta vana, ELISA oma) |
Vahetasin simi uuema vastu, ikka sama kamm. Ilmselt selles ikka asi pole. Kusagil kirjutati, et vanemate telefonidega saab seda ise sättida kuskilt menüüst. (Kas Elisal üldse on oma number simi peal? Loll küsimus ja veel lollimalt küsitud, aga äkki ei peagi olema...) Loodame, et septembris, kui 2.1 uuendus tuleb, siis on asi parandatud...
Uus parandus firmware n2ol ilmselt varsti tulekul:
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.05.2010 19:00:07
|
|
|
Numminaatorite hinnad kah teada,saabumine on juunis.
Sony Ericsson Xperia X10 Mini 4190.-
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro 4390.-
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
07.05.2010 20:32:31
|
|
|
Üllatavalt toredad hinnad antud aparaatide kohta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
07.05.2010 20:36:06
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Numminaatorite hinnad kah teada,saabumine on juunis.
Sony Ericsson Xperia X10 Mini 4190.-
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro 4390.-
 |
Starlines vastavalt 4990 ja 5390, Amazon.de-s 299€ ja 329€, niiet väga hinnad
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.05.2010 20:43:38
|
|
|
On jah normid,loodame et siin kuskil elu ja lao keerdkäikudes nad sellisteks jäävad.
Samas need teised hinnad võivad olla veel spekulatiivsed, kuna telefoni reliisini on tugev 1,5 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
07.05.2010 23:02:51
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Numminaatorite hinnad kah teada,saabumine on juunis.
 |
Kas värvivalik on on ka teada?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.05.2010 23:23:49
|
|
|
ei kuid karta on must
nagu ikka,must sobib kõigile ja kõigega
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
08.05.2010 01:02:39
|
|
|
Sai veidi veel uuritud ja X10 "täisversioon" tundub raua poolest ikka väga sümpaatne. Ainuke tilk tõrva on see, et SE võrreldes teistega oma pillile Androidi uuemaid versioone nii kaua kohandab 2.1 lubatakse alles aasta lõpuks. Selleks ajaks on teistel juba mingi versioon 2.5 ma pakun
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
08.05.2010 08:26:58
|
|
|
ilmselt küsimus SE oma rakendustes, mis Androidi layerdatud. Samas 2.1 lubab täisvärvides displayd kaeda, samuti ähvardavad, et videot saab HD-s salvestada - mis veel ihata? Minu jaoks on see pill ka praegu juba igati õnnestunud. Isegi väiksemad kirjatööd ja tabelid on võimalik ilma vandumata ära teha, muudest võimalustest rääkimata.
Selge on, et 5 aasta pärast jookseb enamik fööne Androidil.
Minist väike klipp ka:
http://www.youtube.com/watch?v=JQwgwJOA7fI&feature=player_embedded
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
14.05.2010 17:19:29
|
|
|
Kuidas toimib tema ühendus pc-ga? Olen pikalt olnud "MyPhoneExplorer" fän, pragune fiktiivne kooselu nokiaga on seetõttu eriti piinarikas Ootan (ostu)huviga mini pro tulekut, kui kuidas ta jah, pc-ga suhtleb ja kas ta ikka modemina toimib, kirjas ei ole seda kuskil täheldanud..?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.05.2010 17:20:47
|
|
|
WaHur, Android suhtleb modemina küll,aga selleks on vaja üldjuhul lisa programmi.
Use google, infot vähe kuna telefon pole müügil
X10-e kohta peaks ikka infot olema, OS-i versioon sisuliselt sama 1.6.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
24.05.2010 14:19:40
|
|
|
| Android 2.2 nüüd väljas, tea kas selle saab minile selga lasta, raud on ikka ühilduv? või kuidas androide peres see värk käib?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
25.05.2010 10:08:47
|
|
|
Ilma rootimatta ei saa midagi peale 2.1, mis tuleb ilmselt septembrist kuni detsembrini...
Siin tõsine kloon tehtud:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.05.2010 13:47:10
|
|
|
Kuidas sellel telefonil SMSidega on? Polegi muud varianti kui kontaktide kaupa neid vaadata? Kuidas siis sortimine toimub (ajaliselt) - seal, kus viimane sõnum, on ettepoole toodud?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
28.05.2010 14:05:58
|
|
|
| X10 mini vist juba EMT-s müügis, kliendile 4490.-
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2010 14:46:34
|
|
|
Elisal alate sesmasp ja 4190.- kliendile.
kahe nädalapärast orienteeruvalt saab X10-mini-pro 100.- kallim
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
28.05.2010 15:00:00
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Kuidas sellel telefonil SMSidega on? Polegi muud varianti kui kontaktide kaupa neid vaadata? Kuidas siis sortimine toimub (ajaliselt) - seal, kus viimane sõnum, on ettepoole toodud? |
Sõnumid on sorditud jah kontakti(numbri) järgi ja esitatakse siis terve vestlusena - näit kellegi sms, sinu vastus, tema uus sms, vastus jne.
eri smside vood on sorditud ajaliselt - kõige värskem kõige ees.
Või siis vaatad Timescapest, kus kõik ajalises järjestuses, eri kontaktid läbisegi.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
28.05.2010 17:18:51
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| Elisal alate sesmasp ja 4190.- kliendile. |
..elisa kodukast jääb mulje et juba müügis??
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2010 18:25:56
|
|
|
WaHur, ongi,äkki mõni pood jõudis tellida eile endale.
Puhtalt logistika taga.
hea uudis on see et elisas on valged ka (ma lihtsaltei tea kas teised müüvad)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
03.06.2010 22:17:24
|
|
|
mõnda aega mini müügis olnud, aga siia pole miski pärast uusi muljeid tekkinud..
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
03.06.2010 22:21:46
|
|
|
| Ma mõtlesin, et Elisa müüb MP3-sid, aga hoopis MINI oli see. Suht jube telefon ütleks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.06.2010 22:27:59
|
|
|
| WaHur kirjutas: |
mõnda aega mini müügis olnud, aga siia pole miski pärast uusi muljeid tekkinud..  |
Mõnda aega,teisipäevast 31.05.10:D
Just sain X10-mini-pro kätte ja see on real thing,mini ilma qwerty-ta on nati liiga beibekas
Klaviatuur on mõnus kantis nuppudega ja suurte vahedega, 4-ja realine kah veel tagatipuks.
Homme saan pilte teha võrdluseks mini ja vivazega näiteks.
| DefXtreme kirjutas: |
| Ma mõtlesin, et Elisa müüb MP3-sid, aga hoopis MINI oli see. Suht jube telefon ütleks. |
Kujutan ette, et see on puhtalt maitseasi ja usun, et sa kasutad üsna mitut tarbeeset mis ajavad välimuse või värvi poolest mind oksele
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
04.06.2010 19:38:52
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
| Ma mõtlesin, et Elisa müüb MP3-sid, aga hoopis MINI oli see. Suht jube telefon ütleks. |
Kujutan ette, et see on puhtalt maitseasi ja usun, et sa kasutad üsna mitut tarbeeset mis ajavad välimuse või värvi poolest mind oksele  |
Selles on sul tuline õigus, maitse asi. Ka lause teisele poolele ei vaidle vastu, kohe üldse mitte.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|