|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
22.02.2010 11:39:53
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
| flake kirjutas: |
| lu1de kirjutas: |
Ühel on põhi lihtsasti avatav ja on väiksem vahetatav aku, teisel on sisseehitatud suurem, mitte kasutaja vahetatav aku
Ja kui sa veel vahet teada tahad, siis 13" MBP toetab rohkem mälu, omab klaviatuurivalgustust ja paremat, LED valgustusega ekraani.
|
unibodyl on ka LED ekraan btw. samuti oli 2,4ghz unibodyl klaviatuurivalgustus olemas. |
aga MBP'l on ikkagi parem ekraan
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=720432
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=716911 |
Ekraan jah väga mõnus- pimedas siis kui peegeldused puuduvad. aga muidu olen ülirahul
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
24.02.2010 16:01:54
|
|
|
ma teen tööd lenovo ja vana generatsiooni macbook proga ning kui enda läpaka taha saan, siis silm ikka puhkab minul küll enda unibody ekraani kohta midagi öelda pole
aga noh, eks progress peab olema
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
13.04.2010 18:17:15
|
|
|
jama ostsin 2 kuud liiga vara
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
13.04.2010 19:08:40
|
|
|
| Üsna hämmastav (ja vägagi tervitav) kuidas Apple on suutnud veel 15" MBP-l alles hoida produktiivset 15,4" ekraani suurust 1440x900 resol ja veel enam lisanud 1680x1050 reso kui põhimõtteliselt terve ülejäänud sülearvutitööstus on üle läinud üsna ebaproduktiivsetele ja enamasti kehva kvaliteediga 15,6" (16") 1366x768 resol ekraanidele.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
13.04.2010 21:44:51
|
|
|
kuramus, ma vaatasin ka et need uued macbookid on juba üsna ahvatlevad... peaks tellima mingi hetk
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
13.04.2010 23:07:45
|
|
|
Soovitan soojalt!!!
| flake kirjutas: |
kuramus, ma vaatasin ka et need uued macbookid on juba üsna ahvatlevad... peaks tellima mingi hetk  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
20.04.2010 18:50:16
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
| Kas mõni macbook veel matti ekraaniga ka veel alles on jäänud? |
Hiljaks jäänud vastus ilmselt, aga parem kui mitte midagi.
Mul on mõned kuud vana mattekraaniga 15'' pro, mis vahetas välja mu glossy ekraaniga pudeneva plastmasskorpusega macbooki. Olen väga rahul, kannatab ka rõdul päikese käes tööd teha. Glossy ekraaniga läpakat/monitori/telekat ma igatahes enam kunagi endale ei muretse. Minu mudel oli ekraani tõttu vist 50 euri kallim, hetkel tahab apple saada mattekraani eest 135 euri lisaks 13'' prod ei ole võimalik mattekraaniga kahjuks saada.
Lisaks oli hirmus raske saada Eestis Rootsi klaveri ja mattekraaniga mudelit, USA klaveriga on kuuldavasti lihtsam.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
28.04.2010 14:28:17
|
|
|
Macbook Pro helps Core i7 hit 100 Degrees
PCauthority
| tsitaat: |
| During our review of the new 17in Macbook Pro we noticed that the chassis became very hot. Further testing shows that the Core i7 CPU is hitting temperatures over 100 Degrees Celsius |
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.04.2010 17:04:51
|
|
|
njaa, sülle ei taha sellist võtta, aga samas, läpakas ständi peale ning mighty mouse + klaver kärab üsna hästi
muidugi siis tekib küsimus, et miks üldse lämakas ja mitte iMac?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
theegert
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2007
|
08.07.2010 22:37:56
Uus MacBook Pro tellimine |
|
|
Tere
Olen jõudnud arusaamale, et peaks Maci peale üle kolima, aga hinnavahe on ikka päris korralik.
Kust oleks Eestis kõige mõttekam endale MacBook Pro sebida? USA-s maksab 15 tolline võimsaim vaid 2200 doltsi, kui siin tahavad raisad 34 kilo saada.
Palju sealt tellimisel riik otsa paneb?
Kas keegi käib isiklikult või teab kedagi, kes käib USA-st "maale" toomas kraami? Paneks end kirja kohe.
Edu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
08.07.2010 22:43:44
|
|
|
lisa juurde transport, toll ja käibemaks.
hetkekursi järgi tuleb mbp hinnaks 27385.- koos käibega juba 32862.-
tolli ja transporti pole arvestatud, kas ikka tuleb odavam?
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veskioja
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2008
|
26.07.2010 20:37:49
|
|
|
Olen ka nüüd uue 13 tollise Macbook Pro omanik. Kuna pole enne omanud maci, siis arvan, et alguse jaoks on see konkreetne isend üsna hea. Esimene reaktsioon oli hämming, kuidas miski käib, aga päris vahva on proovida enda arust üsna loogilist kombinatsiooni ja näha, et need tegelikult ka nii töötavad. Lihtsuses peitub võlu.
Küsimärk tekkis aga selle läpaka jahutusega, kuskohast ta õhku sisse võtab? Ainukene reaalne auk on ees parema nurga juures, aga ma arvan, et see on üldse mikrofon. Ehk siis kas ma pean ennast valmistama ette ülikõrgete temperatuurideks?
V.
Edit: Ekraani liigendi juures on mingid ribid.
_________________ To fight and die for the Hell Brigade! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ramses007
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
26.07.2010 21:05:15
|
|
|
Veskioja, Suvel on hea abimees kõrgete temperatuuride vältimiseks smcFanControl
_________________ MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
26.07.2010 21:09:20
|
|
|
| Veskioja kirjutas: |
| Edit: Ekraani liigendi juures on mingid ribid. |
sealt kaudu jahutus õhku liigutabki
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
27.07.2010 08:30:44
|
|
|
| mul peale poolt aastat lakkas töötamast 13" jahutus. garantiis pandi ilusti uus.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
27.07.2010 08:48:37
|
|
|
| hinrek kirjutas: |
| mul peale poolt aastat lakkas töötamast 13" jahutus. garantiis pandi ilusti uus. |
Mul oli 13'' MacBook unibody ja see käis aasta jooksul 3 korda ventilaatori vahetuses.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
28.07.2010 09:12:24
|
|
|
| mrxx kirjutas: |
| hinrek kirjutas: |
| mul peale poolt aastat lakkas töötamast 13" jahutus. garantiis pandi ilusti uus. |
Mul oli 13'' MacBook unibody ja see käis aasta jooksul 3 korda ventilaatori vahetuses. |
heh ja siis kui küsida, et kas see ventika teema tavaline hoolduses, tuleb vastus "ei ole" lol
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veskioja
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2008
|
31.07.2010 20:41:49
|
|
|
Milline on kõige optimaalsem akukasutus? Kodus juhe taga ja kui mujale lähed, siis lased tühjaks imeda?
_________________ To fight and die for the Hell Brigade! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
01.08.2010 20:00:03
|
|
|
Kodus aku üldse välja oleksk õige sõbralikum. Mina pole viitsinud jamada isiklikult, aga nii peaks kõige parem olema. Maci akud on üldiselt head, mul 3 aastat vana vist aga saab ikka väljas ka asju ajada ja ei jookse kohe 30 minutiga tühjaks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
01.08.2010 20:46:23
|
|
|
| tanel98 kirjutas: |
| Kodus aku üldse välja oleksk õige sõbralikum. |
üldiselt uutel akudel ei ole enam vahet. kuna kui aku on täis laetud siis lülitatakse aku laadimis ahelast välja ja antakse arvutile otse toidet. vahepeal lastakse akul natukene tühjemaks minna ja laetakse uuesti et vältida aku elementide suremist. mul on olnud mitu juhust kus inimesed räägivad ka, et kasutavad arvutit koguaeg kodus ja aku on tagant ära võetud. kui aga on akut vaja läinud ja on see järgi ühendatud siis aku enam voolu sisse ei võta kuna kõik elemendid on pika aja peale tühjaks läinud ja voolu enam sisse ei võta.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
01.08.2010 22:51:42
|
|
|
| Siiani pole aru saanud neist seppadest, kes akusid eemaldavad. Enda masina aku (tõsi küll mitte mac) on hetkel peaaegu 3 aastat vana ja täisvalguses ekraaniga laseb kenasti poolteist tundi välja.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
02.08.2010 14:47:24
|
|
|
| tanel98 kirjutas: |
| Kodus aku üldse välja oleksk õige sõbralikum. |
Ma mingilt lehelt lugesin, et akut ei ole soovitatav välja võtta, kuna väga järsu koorumusehüppe korral ei pruugi läpaka toiteplokk hakkama saada ning sellisel juhul võetakse akust lisa.
MacBookil muidugi veel see, et MagSafe pistik tuleb väga kergesti lahti.
EDIT:
leidsin
| http://support.apple.com/kb/HT2332 kirjutas: |
| If the battery is removed from a MacBook or MacBook Pro, the computer will automatically reduce the processor speed. This prevents the computer from shutting down if it demands more power than the A/C adaptor alone can provide. |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.08.2010 14:47:31
|
|
|
| tsitaat: |
MacBookil muidugi veel see, et MagSafe pistik tuleb väga kergesti lahti.
|
See ju positiivne
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
02.08.2010 16:19:45
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
MacBookil muidugi veel see, et MagSafe pistik tuleb väga kergesti lahti.
|
See ju positiivne  |
Et kui Maci kasutada akuta ja toitejuhe tuleb ka kergelt küljest, on positiivne?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.08.2010 16:28:47
|
|
|
D3ff, jutt käis ikka magnetotsikuga toitejuhtmest - mille kuradi pärast ma selle aku peaks ära võtma
Kui kodus väike laps ja/või koduloom, siis mõistad
P.S väga kergelt see juhe ka ära ei tule; kuid piisavalt, et päästa "läpakas" õhulennust...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
02.08.2010 16:37:35
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
D3ff, jutt käis ikka magnetotsikuga toitejuhtmest - mille kuradi pärast ma selle aku peaks ära võtma |
tanel98 ütles, et aku säästmise mõttes peaks aku välja võtma. Minu mõte oligi selles, et MacBooki peal ei ole see reaalne, kuna toitejuhe tuleb üsna kergesti lahti. Kui kasutad arvutit ettenähtud komplektsuses, siis loomulikult on MagSafe väga hea asi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
02.08.2010 16:43:45
|
|
|
| tsitaat: |
tanel98 ütles, et aku säästmise mõttes peaks aku välja võtma. Minu mõte oligi selles, et MacBooki peal ei ole see reaalne, kuna toitejuhe tuleb üsna kergesti lahti. Kui kasutad arvutit ettenähtud komplektsuses, siis loomulikult on MagSafe väga hea asi.
|
Täpselt seda pidasingi silmas. Aga loodetavasti pole palju neid, kes oma MacBookil akut küljest kiskuda harrastavad
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
02.08.2010 16:46:35
|
|
|
Mina olen üks kes aku ära võttis. Tegemist küll MacBook'iga. Põhjus: aku on kergelt punnis ja see hakkas mõju avaldama korpusele. Seega on hetkel asi ilma akuta, ei taha uut akut ka osta, kuna masin on 4 aastat vana ning selle parandamine pole lihtsalt mõttekas.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
02.08.2010 16:50:11
|
|
|
| lauri kirjutas: |
| Mina olen üks kes aku ära võttis. Tegemist küll MacBook'iga. Põhjus: aku on kergelt punnis ja see hakkas mõju avaldama korpusele. Seega on hetkel asi ilma akuta, ei taha uut akut ka osta, kuna masin on 4 aastat vana ning selle parandamine pole lihtsalt mõttekas. |
Kuidas on kogemused MagSafe'i kergelt äratulekuga, kui akut küljes pole?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
02.08.2010 16:52:26
|
|
|
Kogemused on väga head. Majas väikseid lapsi ja muid koduloomi pole. Toitejuhe on seina pool ja keegi laua ja seina vahelt läbi ei käi, seega niisama lambist pole see eemaldunud. Ka pole olnud iseeneslikke restarte. Tegelt peaks üldse uue läpaka ostma...
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
02.08.2010 17:10:14
|
|
|
Uuemal magsafe laadijal on natukene edasi arendatud otsik, mida mina pole suutnud kogemata küljest ära võtta veel.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
02.08.2010 17:38:21
|
|
|
Mina seda aku juttu kuulsin tuttavatelt, kellel mac on enamus aega lauapeal ja teevad tööd, monitor, tabletid taga, seega voolujuhtme väljatulek pole eriti probleemiks. Endal on ka monitor ja tablet taga aga akut pole ära viitsinud võtta, kuna vean arvutit vahel kaasa ka. Diivanile või voodisse tõesti ei roniks nii, et akut taga pole kuna blackout võib kogemata tulla, aga lauapeal ma ei näe selles voolujuhtmes mingit probleem. Aga jah, kui tehnika on juba arenenud ja süsteem ise akut hoiab, siis pole mõtet võimelda.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
02.08.2010 18:13:03
|
|
|
Üldiselt peavad uutel arvutitel akud päris kenasti vastu ja ongi mõeldud ikka läpakal küljes hoidmiseks. 2-3 aastaga muidugi kahaneb aku vastupidavus, kuid selle ajaga vananeb ka arvuti ning ilmselt tekib soov masin juba uuema ja parema vastu vahetada Seega pole eriti mõttekas aku külge ja küljest ära kruttimisega end hulluks ajada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S a
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2009
|
17.08.2010 21:17:35
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemust usa ebayst macbook pro tellimisega ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.08.2010 23:55:52
|
|
|
OT:
S a, kas mõni soodne pakkumine "silmapiiril", et see jant ennast ära tasub
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hexmex
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2006
|
18.08.2010 14:07:27
|
|
|
| S a kirjutas: |
| Kas kellelgi on kogemust usa ebayst macbook pro tellimisega ? |
Kas hind on üle 25% soodsam kui siinmail ? Vastasel juhul ei tasu ilmselgelt ära kõigi nende tollide, käibe ja muude maksudega see asi. Mis ei tähenda, et ei võiks jopata ja saad asja ilma maksudeta siia saadetud
Eraisikult eraisikule kingitusena .. võib jopata.
_________________ Olgem sõbralikud! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S a
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2009
|
23.08.2010 20:32:24
|
|
|
| hexmex kirjutas: |
| S a kirjutas: |
| Kas kellelgi on kogemust usa ebayst macbook pro tellimisega ? |
Kas hind on üle 25% soodsam kui siinmail ? Vastasel juhul ei tasu ilmselgelt ära kõigi nende tollide, käibe ja muude maksudega see asi. Mis ei tähenda, et ei võiks jopata ja saad asja ilma maksudeta siia saadetud
Eraisikult eraisikule kingitusena .. võib jopata. |
Üle 25% on raudselt odavam. Üldiselt ma mõtlesin seda kas asi usast ühes tükkis kohale jõuab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hexmex
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2006
|
23.08.2010 20:53:50
|
|
|
| S a kirjutas: |
| hexmex kirjutas: |
| S a kirjutas: |
| Kas kellelgi on kogemust usa ebayst macbook pro tellimisega ? |
Kas hind on üle 25% soodsam kui siinmail ? Vastasel juhul ei tasu ilmselgelt ära kõigi nende tollide, käibe ja muude maksudega see asi. Mis ei tähenda, et ei võiks jopata ja saad asja ilma maksudeta siia saadetud
Eraisikult eraisikule kingitusena .. võib jopata. |
Üle 25% on raudselt odavam. Üldiselt ma mõtlesin seda kas asi usast ühes tükkis kohale jõuab. |
Miks ta ei peaks jõudma. Valida on ju erinevaid transpodiviise ning kõigele lisaks on võimalik saadetis kindlustada
EDIT: kindlustusest vist paki saajale küll erilist kasu ei tõuse tegelikult
_________________ Olgem sõbralikud! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
02.09.2010 20:42:59
|
|
|
selle saab sealt ju 17999,-
mis vahet seal on kas tavaline c2d või i ?!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
02.09.2010 21:07:32
|
|
|
| earthbeat kirjutas: |
selle saab sealt ju 17999,-
mis vahet seal on kas tavaline c2d või i ?! |
i5 ja i7 ikka tuntavalt tugevama võimsusega kui c2d.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
02.09.2010 22:40:55
|
|
|
| solution kirjutas: |
| EDIT: tundub, et C2D on ajast ja arust. Seega tuleb i5 või i7 võtta |
13" ekraaniga ei ole sul i5/i7 võimalust
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
03.09.2010 09:36:57
|
|
|
OK! Se on nüüd see koht kus tuleb esitada endale küsimus... mis me selle võimsusega peale hakkame!?
Mina näiteks kasutan esimest intel iMac CD 1,83Ghz;2GB RAM. ja asi jookseb 4 aastasena ikka veel vapralt. Videot ei töötle ja mänge ei mängi... Seega minu jaoks ei oma tähtsust kas tegu on Core2Duo'ga või Core i'ga.
Kui sellele küsimusele on kindel vastus... Jah! Ma kasutan kindlasti kogu võimsuse mida Core i pakub, siis tekib kohe küsimus kas 13'' low end läpakas on just see millele sellist võimsust vaja? Video keerutajad ja muud töömehed peaks ilmselt vähemalt 15'' mBookPro poole vaatama!?
Kui tegu on töömasinaga siis ei tohiks erilist küsimust ka raha tekkitada... töö toob kähku selle13''->suurema hinnavahe tagasi. Kui nii pole siis on tegu ilselt ikkagi vaid "tahan võimsat prose kuna siis olen kõvem mees!" teemaga.
Jah... mängud on ka teema...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
03.09.2010 16:17:46
|
|
|
Mängudes on Core 2 ja Core i prosede vahe tunduvalt väiksem kui videotöötlust tehes vms. Küllap seda hinnavahet küll väärt poleks(eeldades, et 15" ekraan pole hetkel esmatähtis).
Aga jah, oleneb mis selle masinaga teha tahad.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
03.09.2010 19:41:24
|
|
|
Selle 13 tollisega on see mure, et saadaval vaid läikiva ekraaniga
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
07.09.2010 14:45:34
|
|
|
| solution kirjutas: |
Selle 13 tollisega on see mure, et saadaval vaid läikiva ekraaniga  |
Võtsin ära sama 13 tollise ja absoluutselt ei sega läikiv ekraan.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
07.09.2010 15:06:49
|
|
|
Ma võtsin ka selle 13" väga hea ja kiire on
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
08.09.2010 00:32:09
|
|
|
Ma jätsin seekord vahele. Mis hinnaga muidu saite, ning kas ostsite kampaania raames koos itouchiga?
Kampaania kestis kuni 5sept vist?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|