Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 11:39:53 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
flake kirjutas:
lu1de kirjutas:
Ühel on põhi lihtsasti avatav ja on väiksem vahetatav aku, teisel on sisseehitatud suurem, mitte kasutaja vahetatav aku

Ja kui sa veel vahet teada tahad, siis 13" MBP toetab rohkem mälu, omab klaviatuurivalgustust ja paremat, LED valgustusega ekraani.


unibodyl on ka LED ekraan btw. samuti oli 2,4ghz unibodyl klaviatuurivalgustus olemas.

aga MBP'l on ikkagi parem ekraan icon_smile.gif

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=720432
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=716911


Ekraan jah väga mõnus- pimedas icon_smile.gif siis kui peegeldused puuduvad. aga muidu olen ülirahul
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 16:01:54 vasta tsitaadiga

ma teen tööd lenovo ja vana generatsiooni macbook proga ning kui enda läpaka taha saan, siis silm ikka puhkab icon_smile.gif minul küll enda unibody ekraani kohta midagi öelda pole icon_smile.gif

aga noh, eks progress peab olema icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 13.04.2010 17:21:35 vasta tsitaadiga

Kuigi Core2Duo, on 13 tollise aku loom - 10 tundi! 15 ja 17 tollised said i5 ja i7 protsessorid. Oli ka aeg icon_rolleyes.gif
Uudis: http://blog.kahvel.ee/2010/04/apple-macbook-pro-labis-uuenduskuuri/
Apple: http://www.apple.com/macbookpro/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 18:17:15 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Kuigi Core2Duo, on 13 tollise aku loom - 10 tundi! 15 ja 17 tollised said i5 ja i7 protsessorid. Oli ka aeg icon_rolleyes.gif
Uudis: http://blog.kahvel.ee/2010/04/apple-macbook-pro-labis-uuenduskuuri/
Apple: http://www.apple.com/macbookpro/


jama ostsin 2 kuud liiga vara icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 19:08:40 vasta tsitaadiga

Üsna hämmastav (ja vägagi tervitav) kuidas Apple on suutnud veel 15" MBP-l alles hoida produktiivset 15,4" ekraani suurust 1440x900 resol ja veel enam lisanud 1680x1050 reso kui põhimõtteliselt terve ülejäänud sülearvutitööstus on üle läinud üsna ebaproduktiivsetele ja enamasti kehva kvaliteediga 15,6" (16") 1366x768 resol ekraanidele.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 21:44:51 vasta tsitaadiga

kuramus, ma vaatasin ka et need uued macbookid on juba üsna ahvatlevad... peaks tellima mingi hetk thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 23:07:45 vasta tsitaadiga

Soovitan soojalt!!!

flake kirjutas:
kuramus, ma vaatasin ka et need uued macbookid on juba üsna ahvatlevad... peaks tellima mingi hetk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 18:50:16 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Kas mõni macbook veel matti ekraaniga ka veel alles on jäänud?


Hiljaks jäänud vastus ilmselt, aga parem kui mitte midagi.

Mul on mõned kuud vana mattekraaniga 15'' pro, mis vahetas välja mu glossy ekraaniga pudeneva plastmasskorpusega macbooki. Olen väga rahul, kannatab ka rõdul päikese käes tööd teha. Glossy ekraaniga läpakat/monitori/telekat ma igatahes enam kunagi endale ei muretse. Minu mudel oli ekraani tõttu vist 50 euri kallim, hetkel tahab apple saada mattekraani eest 135 euri lisaks icon_evil.gif 13'' prod ei ole võimalik mattekraaniga kahjuks saada.

Lisaks oli hirmus raske saada Eestis Rootsi klaveri ja mattekraaniga mudelit, USA klaveriga on kuuldavasti lihtsam.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2010 14:28:17 vasta tsitaadiga

Macbook Pro helps Core i7 hit 100 Degrees
PCauthority

tsitaat:
During our review of the new 17in Macbook Pro we noticed that the chassis became very hot. Further testing shows that the Core i7 CPU is hitting temperatures over 100 Degrees Celsius

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 17:04:51 vasta tsitaadiga

njaa, sülle ei taha sellist võtta, aga samas, läpakas ständi peale ning mighty mouse + klaver kärab üsna hästi icon_razz.gif
muidugi siis tekib küsimus, et miks üldse lämakas ja mitte iMac?

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theegert
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2007




sõnum 08.07.2010 22:37:56 Uus MacBook Pro tellimine vasta tsitaadiga

Tere

Olen jõudnud arusaamale, et peaks Maci peale üle kolima, aga hinnavahe on ikka päris korralik.
Kust oleks Eestis kõige mõttekam endale MacBook Pro sebida? USA-s maksab 15 tolline võimsaim vaid 2200 doltsi, kui siin tahavad raisad 34 kilo saada.
Palju sealt tellimisel riik otsa paneb?

Kas keegi käib isiklikult või teab kedagi, kes käib USA-st "maale" toomas kraami? Paneks end kirja kohe.

Edu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 22:43:44 vasta tsitaadiga

lisa juurde transport, toll ja käibemaks.
hetkekursi järgi tuleb mbp hinnaks 27385.- koos käibega juba 32862.-
tolli ja transporti pole arvestatud, kas ikka tuleb odavam?

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 09.07.2010 10:17:44 vasta tsitaadiga

http://www.usanst.ee/index.htm muidu tegeleb usast kauba toomisega (endal nendega kokkupuuteid ei ole, ei tea kui usaldusväärsed nad on). Apple tooteid ma soovitan vaadata ebay´st seal saab odavamalt
näiteks http://cgi.ebay.com/Apple-MacBook-Pro-MC024LL-A-17-2-53GHz-500GB-/180527490104?cmd=ViewItem&pt=Apple_Laptops&hash=item2a0846e438 muidugi jälgi feedbacki ka, et sa tünga ei saaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 26.07.2010 20:37:49 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd uue 13 tollise Macbook Pro omanik. Kuna pole enne omanud maci, siis arvan, et alguse jaoks on see konkreetne isend üsna hea. Esimene reaktsioon oli hämming, kuidas miski käib, aga päris vahva on proovida enda arust üsna loogilist kombinatsiooni ja näha, et need tegelikult ka nii töötavad. Lihtsuses peitub võlu.

Küsimärk tekkis aga selle läpaka jahutusega, kuskohast ta õhku sisse võtab? Ainukene reaalne auk on ees parema nurga juures, aga ma arvan, et see on üldse mikrofon. Ehk siis kas ma pean ennast valmistama ette ülikõrgete temperatuurideks?

V.

Edit: Ekraani liigendi juures on mingid ribid.

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramses007
HV kasutaja
ramses007

liitunud: 07.05.2007




sõnum 26.07.2010 21:05:15 vasta tsitaadiga

Veskioja, Suvel on hea abimees kõrgete temperatuuride vältimiseks smcFanControl
_________________
MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrxx
Kreisi kasutaja
mrxx

liitunud: 27.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 21:09:20 vasta tsitaadiga

Veskioja kirjutas:
Edit: Ekraani liigendi juures on mingid ribid.

sealt kaudu jahutus õhku liigutabki
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 08:30:44 vasta tsitaadiga

mul peale poolt aastat lakkas töötamast 13" jahutus. garantiis pandi ilusti uus.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrxx
Kreisi kasutaja
mrxx

liitunud: 27.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 08:48:37 vasta tsitaadiga

hinrek kirjutas:
mul peale poolt aastat lakkas töötamast 13" jahutus. garantiis pandi ilusti uus.


Mul oli 13'' MacBook unibody ja see käis aasta jooksul 3 korda ventilaatori vahetuses.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2010 09:12:24 vasta tsitaadiga

mrxx kirjutas:
hinrek kirjutas:
mul peale poolt aastat lakkas töötamast 13" jahutus. garantiis pandi ilusti uus.


Mul oli 13'' MacBook unibody ja see käis aasta jooksul 3 korda ventilaatori vahetuses.


heh ja siis kui küsida, et kas see ventika teema tavaline hoolduses, tuleb vastus "ei ole" icon_biggrin.gif lol
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 31.07.2010 20:41:49 vasta tsitaadiga

Milline on kõige optimaalsem akukasutus? Kodus juhe taga ja kui mujale lähed, siis lased tühjaks imeda?
_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 01.08.2010 20:00:03 vasta tsitaadiga

Kodus aku üldse välja oleksk õige sõbralikum. Mina pole viitsinud jamada isiklikult, aga nii peaks kõige parem olema. Maci akud on üldiselt head, mul 3 aastat vana vist aga saab ikka väljas ka asju ajada ja ei jookse kohe 30 minutiga tühjaks.
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrxx
Kreisi kasutaja
mrxx

liitunud: 27.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 20:46:23 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:
Kodus aku üldse välja oleksk õige sõbralikum.

üldiselt uutel akudel ei ole enam vahet. kuna kui aku on täis laetud siis lülitatakse aku laadimis ahelast välja ja antakse arvutile otse toidet. vahepeal lastakse akul natukene tühjemaks minna ja laetakse uuesti et vältida aku elementide suremist. mul on olnud mitu juhust kus inimesed räägivad ka, et kasutavad arvutit koguaeg kodus ja aku on tagant ära võetud. kui aga on akut vaja läinud ja on see järgi ühendatud siis aku enam voolu sisse ei võta kuna kõik elemendid on pika aja peale tühjaks läinud ja voolu enam sisse ei võta.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 22:51:42 vasta tsitaadiga

Siiani pole aru saanud neist seppadest, kes akusid eemaldavad. Enda masina aku (tõsi küll mitte mac) on hetkel peaaegu 3 aastat vana ja täisvalguses ekraaniga laseb kenasti poolteist tundi välja.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 02.08.2010 14:47:24 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:
Kodus aku üldse välja oleksk õige sõbralikum.

Ma mingilt lehelt lugesin, et akut ei ole soovitatav välja võtta, kuna väga järsu koorumusehüppe korral ei pruugi läpaka toiteplokk hakkama saada ning sellisel juhul võetakse akust lisa.

MacBookil muidugi veel see, et MagSafe pistik tuleb väga kergesti lahti.

EDIT:
leidsin
http://support.apple.com/kb/HT2332 kirjutas:
If the battery is removed from a MacBook or MacBook Pro, the computer will automatically reduce the processor speed. This prevents the computer from shutting down if it demands more power than the A/C adaptor alone can provide.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 14:47:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

MacBookil muidugi veel see, et MagSafe pistik tuleb väga kergesti lahti.

See ju positiivne thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.08.2010 16:19:45 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

MacBookil muidugi veel see, et MagSafe pistik tuleb väga kergesti lahti.

See ju positiivne thumbs_up.gif


Et kui Maci kasutada akuta ja toitejuhe tuleb ka kergelt küljest, on positiivne? icon_eek.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 16:28:47 vasta tsitaadiga

D3ff, jutt käis ikka magnetotsikuga toitejuhtmest - mille kuradi pärast ma selle aku peaks ära võtma icon_rolleyes.gif
Kui kodus väike laps ja/või koduloom, siis mõistad icon_wink.gif
P.S väga kergelt see juhe ka ära ei tule; kuid piisavalt, et päästa "läpakas" õhulennust...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 02.08.2010 16:37:35 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
D3ff, jutt käis ikka magnetotsikuga toitejuhtmest - mille kuradi pärast ma selle aku peaks ära võtma icon_rolleyes.gif

tanel98 ütles, et aku säästmise mõttes peaks aku välja võtma. Minu mõte oligi selles, et MacBooki peal ei ole see reaalne, kuna toitejuhe tuleb üsna kergesti lahti. Kui kasutad arvutit ettenähtud komplektsuses, siis loomulikult on MagSafe väga hea asi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.08.2010 16:43:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tanel98 ütles, et aku säästmise mõttes peaks aku välja võtma. Minu mõte oligi selles, et MacBooki peal ei ole see reaalne, kuna toitejuhe tuleb üsna kergesti lahti. Kui kasutad arvutit ettenähtud komplektsuses, siis loomulikult on MagSafe väga hea asi.


Täpselt seda pidasingi silmas. Aga loodetavasti pole palju neid, kes oma MacBookil akut küljest kiskuda harrastavad icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 16:46:35 vasta tsitaadiga

Mina olen üks kes aku ära võttis. Tegemist küll MacBook'iga. Põhjus: aku on kergelt punnis ja see hakkas mõju avaldama korpusele. Seega on hetkel asi ilma akuta, ei taha uut akut ka osta, kuna masin on 4 aastat vana ning selle parandamine pole lihtsalt mõttekas.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.08.2010 16:50:11 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
Mina olen üks kes aku ära võttis. Tegemist küll MacBook'iga. Põhjus: aku on kergelt punnis ja see hakkas mõju avaldama korpusele. Seega on hetkel asi ilma akuta, ei taha uut akut ka osta, kuna masin on 4 aastat vana ning selle parandamine pole lihtsalt mõttekas.


Kuidas on kogemused MagSafe'i kergelt äratulekuga, kui akut küljes pole?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 16:52:26 vasta tsitaadiga

Kogemused on väga head. Majas väikseid lapsi ja muid koduloomi pole. Toitejuhe on seina pool ja keegi laua ja seina vahelt läbi ei käi, seega niisama lambist pole see eemaldunud. Ka pole olnud iseeneslikke restarte. Tegelt peaks üldse uue läpaka ostma...
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 17:10:14 vasta tsitaadiga

Uuemal magsafe laadijal on natukene edasi arendatud otsik, mida mina pole suutnud kogemata küljest ära võtta veel.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 02.08.2010 17:38:21 vasta tsitaadiga

Mina seda aku juttu kuulsin tuttavatelt, kellel mac on enamus aega lauapeal ja teevad tööd, monitor, tabletid taga, seega voolujuhtme väljatulek pole eriti probleemiks. Endal on ka monitor ja tablet taga aga akut pole ära viitsinud võtta, kuna vean arvutit vahel kaasa ka. Diivanile või voodisse tõesti ei roniks nii, et akut taga pole kuna blackout võib kogemata tulla, aga lauapeal ma ei näe selles voolujuhtmes mingit probleem. Aga jah, kui tehnika on juba arenenud ja süsteem ise akut hoiab, siis pole mõtet võimelda.
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.08.2010 18:13:03 vasta tsitaadiga

Üldiselt peavad uutel arvutitel akud päris kenasti vastu ja ongi mõeldud ikka läpakal küljes hoidmiseks. 2-3 aastaga muidugi kahaneb aku vastupidavus, kuid selle ajaga vananeb ka arvuti ning ilmselt tekib soov masin juba uuema ja parema vastu vahetada icon_smile.gif Seega pole eriti mõttekas aku külge ja küljest ära kruttimisega end hulluks ajada icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S a
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2009




sõnum 17.08.2010 21:17:35 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemust usa ebayst macbook pro tellimisega ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 23:55:52 vasta tsitaadiga

OT:
S a, kas mõni soodne pakkumine "silmapiiril", et see jant ennast ära tasub icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hexmex
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2006




sõnum 18.08.2010 14:07:27 vasta tsitaadiga

S a kirjutas:
Kas kellelgi on kogemust usa ebayst macbook pro tellimisega ?


Kas hind on üle 25% soodsam kui siinmail ? Vastasel juhul ei tasu ilmselgelt ära kõigi nende tollide, käibe ja muude maksudega see asi. Mis ei tähenda, et ei võiks jopata ja saad asja ilma maksudeta siia saadetud icon_smile.gif

Eraisikult eraisikule kingitusena .. võib jopata.

_________________
Olgem sõbralikud!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S a
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2009




sõnum 23.08.2010 20:32:24 vasta tsitaadiga

hexmex kirjutas:
S a kirjutas:
Kas kellelgi on kogemust usa ebayst macbook pro tellimisega ?


Kas hind on üle 25% soodsam kui siinmail ? Vastasel juhul ei tasu ilmselgelt ära kõigi nende tollide, käibe ja muude maksudega see asi. Mis ei tähenda, et ei võiks jopata ja saad asja ilma maksudeta siia saadetud icon_smile.gif

Eraisikult eraisikule kingitusena .. võib jopata.


Üle 25% on raudselt odavam. Üldiselt ma mõtlesin seda kas asi usast ühes tükkis kohale jõuab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hexmex
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2006




sõnum 23.08.2010 20:53:50 vasta tsitaadiga

S a kirjutas:
hexmex kirjutas:
S a kirjutas:
Kas kellelgi on kogemust usa ebayst macbook pro tellimisega ?


Kas hind on üle 25% soodsam kui siinmail ? Vastasel juhul ei tasu ilmselgelt ära kõigi nende tollide, käibe ja muude maksudega see asi. Mis ei tähenda, et ei võiks jopata ja saad asja ilma maksudeta siia saadetud icon_smile.gif

Eraisikult eraisikule kingitusena .. võib jopata.


Üle 25% on raudselt odavam. Üldiselt ma mõtlesin seda kas asi usast ühes tükkis kohale jõuab.


Miks ta ei peaks jõudma. Valida on ju erinevaid transpodiviise ning kõigele lisaks on võimalik saadetis kindlustada icon_wink.gif

EDIT: kindlustusest vist paki saajale küll erilist kasu ei tõuse tegelikult icon_lol.gif

_________________
Olgem sõbralikud!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 02.09.2010 19:14:33 vasta tsitaadiga

Mis te sellisest MacBook Pro confist arvate?

13.3” C2D 2.4GHz/4GB/250GB

Hind oli ~24kilo soodukaga

Kas tundub hea kampaania olevat?

http://www.imarvutid.ee/et/tagasikooli

EDIT: tundub, et C2D on ajast ja arust. Seega tuleb i5 või i7 võtta http://www.youtube.com/watch?v=mSWVartj-0M&feature=fvw
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 02.09.2010 20:42:59 vasta tsitaadiga

selle saab sealt ju 17999,-
mis vahet seal on kas tavaline c2d või i ?!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 02.09.2010 21:07:32 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
selle saab sealt ju 17999,-
mis vahet seal on kas tavaline c2d või i ?!

kopp.gif

i5 ja i7 ikka tuntavalt tugevama võimsusega kui c2d.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 22:40:55 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
EDIT: tundub, et C2D on ajast ja arust. Seega tuleb i5 või i7 võtta


13" ekraaniga ei ole sul i5/i7 võimalust
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 03.09.2010 09:36:57 vasta tsitaadiga

OK! Se on nüüd see koht kus tuleb esitada endale küsimus... mis me selle võimsusega peale hakkame!?
Mina näiteks kasutan esimest intel iMac CD 1,83Ghz;2GB RAM. ja asi jookseb 4 aastasena ikka veel vapralt. Videot ei töötle ja mänge ei mängi... Seega minu jaoks ei oma tähtsust kas tegu on Core2Duo'ga või Core i'ga.
Kui sellele küsimusele on kindel vastus... Jah! Ma kasutan kindlasti kogu võimsuse mida Core i pakub, siis tekib kohe küsimus kas 13'' low end läpakas on just see millele sellist võimsust vaja? Video keerutajad ja muud töömehed peaks ilmselt vähemalt 15'' mBookPro poole vaatama!?
Kui tegu on töömasinaga siis ei tohiks erilist küsimust ka raha tekkitada... töö toob kähku selle13''->suurema hinnavahe tagasi. Kui nii pole siis on tegu ilselt ikkagi vaid "tahan võimsat prose kuna siis olen kõvem mees!" teemaga.
Jah... mängud on ka teema...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 16:17:46 vasta tsitaadiga

Mängudes on Core 2 ja Core i prosede vahe tunduvalt väiksem kui videotöötlust tehes vms. Küllap seda hinnavahet küll väärt poleks(eeldades, et 15" ekraan pole hetkel esmatähtis).
Aga jah, oleneb mis selle masinaga teha tahad.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 03.09.2010 19:41:24 vasta tsitaadiga

Selle 13 tollisega on see mure, et saadaval vaid läikiva ekraaniga thumbs_down.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 14:45:34 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Selle 13 tollisega on see mure, et saadaval vaid läikiva ekraaniga thumbs_down.gif


Võtsin ära sama 13 tollise ja absoluutselt ei sega läikiv ekraan.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 15:06:49 vasta tsitaadiga

Ma võtsin ka selle 13" väga hea ja kiire on icon_smile.gif
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 08.09.2010 00:32:09 vasta tsitaadiga

Ma jätsin seekord vahele. Mis hinnaga muidu saite, ning kas ostsite kampaania raames koos itouchiga?

Kampaania kestis kuni 5sept vist?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.