Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5530 XpressMusic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 16:04:53 vasta tsitaadiga

Liiguta näppu selles suunas mida nupud ekraanil näitavad. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feerer
HV kasutaja
Feerer

liitunud: 01.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 16:44:13 vasta tsitaadiga

Oh mind lollikest küll, ongi nii. icon_redface.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grindie
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2009




sõnum 11.02.2010 21:41:57 vasta tsitaadiga

Mul on selline mure oma 5530-ga, et ma ei saa enam wifi-levialas internetti minna.
Varem võtsin järjehoidjatest lehe, kuhu soovisin minna ja siis telefon küsis, kuhu võrku ühendust luua, aga nüüd kui valin järjehoidja, siis ta ei hakka nagu ühendamagi, et viskab pmst kohe sinna interneti kausta avalehele, sinna kus need ikoonid on (facebook, friendster jne).
Olen seadeid ka vaadanud, et tundub nagu oleks kõik korras ja korra taastasin telefoni algseaded ka, aga ei muutunud midagi.
Kusjuures msn töötab. Aga sinna Ovi poodi ka minna ei saa.
Äkki keegi oskab aidata, oleksin väga tänulik!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kupZ
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2010




sõnum 19.02.2010 11:22:34 5530 xpressmusic GPS vasta tsitaadiga

Selline küsimus kas sellel telefonil on sisseehitatud GPS seade või saab positsioneerida ainult interneti kaudu ? seda tean et gps seadmet l2bi blueT saab tasuta aga kas on ka telefonil endal kah see sisse ehitatud? paluks abi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 11:24:59 Re: 5530 xpressmusic GPS vasta tsitaadiga

kupZ kirjutas:
Selline küsimus kas sellel telefonil on sisseehitatud GPS seade või saab positsioneerida ainult interneti kaudu ? seda tean et gps seadmet l2bi blueT saab tasuta aga kas on ka telefonil endal kah see sisse ehitatud? paluks abi

Ei ole

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 13:11:48 Re: 5530 xpressmusic GPS vasta tsitaadiga

kupZ kirjutas:
Pisike küsimus selle kohta kas 5530 on sisse ehitatud GPS seade või peab alati l2bi interneti positsioneerima jne paluks abi selle kohta ja kui on siis kuidas seda sisselylitada vms kuna panin nagui interneti võrgustiku keela peale, põhimõtteliselt või on mingi soft vaja kuskilt t6mmata et ta v6taks sateliidilt otse ?


Just vastati sulle, et GPS puudub.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kupZ
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2010




sõnum 19.02.2010 18:04:20 vasta tsitaadiga

pm ma sain aru sellest vaata postitus aega ja ma ei pannud t2hele et sa vastanud olid sry icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 12:12:02 Nokia 5530 vasta tsitaadiga

selline küsimus 5530-ne kohta, et kui kõnet tahan vastu võtta siis alati pean enne avama lukustusest telefoni ja alles siis saan vastu võtta icon_eek.gif kas seda saab kuskilt maha ka võtta, et ilma avamata saaksin vastu võtta kõne?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 12:16:18 vasta tsitaadiga

Kui keegi sulle helistab, siis jooksevad kaks riba, ülemine roheline tekstiga "Vasta" ja alumine sinine "Ava lukk". Libista sõrmega vasakult paremale "Vasta" riba peal.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 12:35:36 vasta tsitaadiga

jälle vähe targem icon_biggrin.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macneeeL
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 26.02.2010 18:19:37 vasta tsitaadiga

kas keegi teab, et kust saaks normaalseid touch game 5530-nele ? tglt kõigerohkem tahaks saada vancouver 2010 mängu moblale aga ei leidnud kuskilt :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 18:58:03 vasta tsitaadiga

macneeeL kirjutas:
kas keegi teab, et kust saaks normaalseid touch game 5530-nele ? tglt kõigerohkem tahaks saada vancouver 2010 mängu moblale aga ei leidnud kuskilt :/


Ma tõmban enamus mänge DailyMobile-st
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 05.04.2010 10:07:58 vasta tsitaadiga

Kas see telefon laeb ennast ka microUSB kaudu
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 10:59:03 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Kas see telefon laeb ennast ka microUSB kaudu


Ei lae

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 12:48:21 vasta tsitaadiga

mis teema quickoffice ja adobe readeriga on? alguses tulid telefoniga kaasa aga mingist hetkest alates enam mitte?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 17:49:49 vasta tsitaadiga

kuidas ma seadme enda GPSi sisse saan lülitada?
enam ei leia seda kohta ülesse icon_confused.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 18:03:19 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
kuidas ma seadme enda GPSi sisse saan lülitada?
enam ei leia seda kohta ülesse icon_confused.gif


Sellel pole GPSi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 21:19:13 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
mis teema quickoffice ja adobe readeriga on? alguses tulid telefoniga kaasa aga mingist hetkest alates enam mitte?

Täis mahus on need E seeria Nokiatel. N seeria ja music xpressi'i omadel on mingi poolik variant, et tuleks tasuline upgrade teha. Siin keegi kuskil mainis, et quickoffice oli 9 taala eest saadaval. Not bad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 01:17:04 vasta tsitaadiga

Pelgalt peale ja spec-e vaadates ei saa öelda, et tegu samade telefonidega. 5530 on palju kvaliteetsem. Olen mõlemat kasutanud ja 5800 jooksis kokku koguaeg ja käis suve jooksul 5 korda garantiis icon_eek.gif . 5530 on kiirem ja pole poole aasta jooskul probleeme olnud. Vahest jookseb kokku, aga ei midagi tõsist.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 10:02:40 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:

Selle telefoni lühikokkuvõtet soovin ma siiski edasi.
Fotod/video võiks paremad olla ja tagumine kaas kulub ikka parajalt. Muid miinuseid minu jaoks pole. Heli on küll väga hea, ka ilma klappideta. Pealegi natuke väiksem kui nokia 5800 icon_biggrin.gif


Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 13:19:32 vasta tsitaadiga

Lillad täpid lendavad jälle icon_lol.gif
Tundub, et kogu teema tuleks privasse üle viia. Mitte midagi ei tohi võrrelda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 14:14:28 vasta tsitaadiga

Kuna sugulasel 5800 on ja see tundus küll natu raske mobla kohta siis kuidas 5530-ga lood on? Loogiliselt võttes peaks ta olema kergem kui ta väiksem on. Kaua aku umbes vastu peab kui nii päevas näppida teda kokku umbes 2h(pildid,muusika mõni mäng vb)?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 14:59:13 vasta tsitaadiga

Väike võrdlusmoment tehniliste näitajatega:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2537&idPhone2=2832

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 20.05.2010 23:37:17 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Kuna sugulasel 5800 on ja see tundus küll natu raske mobla kohta siis kuidas 5530-ga lood on? Loogiliselt võttes peaks ta olema kergem kui ta väiksem on. Kaua aku umbes vastu peab kui nii päevas näppida teda kokku umbes 2h(pildid,muusika mõni mäng vb)?


Ei ole küll küll 5800t näppind, kuid 5530 tundub küll kerge ja väike olevat. Aku peab mul umbes 4 päeva, see sisaldab siis päris pikalt muusika kuulamist ja helistamist, vahest ka natuke wifis istumist.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 07:16:31 vasta tsitaadiga

See et ta väiksem on ei ole oluline, olen piltidelt vaadanud kus võrreldakse telefone ülalt vaates ja see 5530 on nii natukene väiksem. Kuid põhiline on see, et 5530 on ikka palju stiilsem ja ilusam...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 22:10:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi oma 5530-l on midagi sellist kogenud, et kui keegi helistab, siis telefon jookseb kokku (vibra jääb ka peale) ? Mul sõbral juhtus nii, naersin selle üle, kuni see ka minu omaga juhtus icon_confused.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 25.05.2010 01:36:50 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
See et ta väiksem on ei ole oluline, olen piltidelt vaadanud kus võrreldakse telefone ülalt vaates ja see 5530 on nii natukene väiksem. Kuid põhiline on see, et 5530 on ikka palju stiilsem ja ilusam...


Nõustun. Ise valisin ka 5530 just selle pärast, et ta pmst full touchscreen, tavalisi nuppe vähem. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 19:13:49 vasta tsitaadiga

Tahaks telefoni installida 5530-e Ovi mapsi, aga ühendades telefoni arvutiga ja käivitades nokia maps updateri viskab erroriks: cannot get enough information about the phone.
Äkki keegi on sarnast probleemi kogenud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 19:15:09 vasta tsitaadiga

devean, sellele telefonile pole ovi maps ette nähtud icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 19:27:42 vasta tsitaadiga

Mis nali see on, et pole ette nähtud, Nokia lehel supported listis ja laseb aplicationi tirida kui valida telefoniks 5530 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 19:29:24 vasta tsitaadiga

Ok sry! Tasuta navigeerimist pole ette nähtud. My bad icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 20:15:16 vasta tsitaadiga

Mis mõttes tasuta navigeerimist?

Lahendus leitud siit :

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Maps-Navigation-and-GPS/E75-Maps-Updater-Error-Cannot-get-enough-information-about/td-p/672541/page/8

Seal on ka Eesti kaart mille saab kohe telefoni tõmmata, nii et ei pea GPRS-i kasutama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 21:37:25 vasta tsitaadiga

devean, tasuta ses mõttes, et tädi sulle juhendab, et millal ja kuhu poole keerama pead.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 30.05.2010 22:11:18 vasta tsitaadiga

Sellel telefonil puudub integreeritud GPS. Sul võib see ovi maps peal olla, aga mis kasu sul sellest on, kui soft ei saa gps sateliidi käest sinu positsiooni kohta infot. IMO pointles seda peale lasta icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 22:29:47 vasta tsitaadiga

crypto, kasutades välist bluetooth gps vastuvõtjat pole see asi üldse mitte pointless
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 30.05.2010 22:39:16 vasta tsitaadiga

olafsand, seda nüüd küll, aga minu jaoks mõttetu eraldi gps jullat veel lisaks kaasas tassida. Kui soov telefoniga positsioneerida, siis juba sellisega millel gps sees, aga see on ainult minu arvamus icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 23:16:19 vasta tsitaadiga

Jep väike bluetooth junn on olemas, mis ei kaalu märkimisväärselt, väga mugav kasutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2010 16:06:04 vasta tsitaadiga

Kuidas selle telefoni yuutuubi kvaliteet on icon_razz.gif ? Ei lääga ja ei ole piksleid täis pilt?
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2010 20:42:45 vasta tsitaadiga

rere252 Krt ei mäletagi enam, minu meelest oli täitsa vaadatav.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonsu
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010




sõnum 06.06.2010 02:29:01 vasta tsitaadiga

peale hoolikat kaalumist sai siis ka omale siin poolteist kuud tagasi 5530 soetatud, ise 100% valikuga rahul, no paremat telefoni pole siia ilma loodud, aga muidu paar viga on tal ikka ka küljes:
1) tagumine kaas kulub suhteliselt kiirelt ära, kusjuures puutetundlik ekraan näeb välja alles nagu uus
2) paar korda on juhtunud nii, et kui keegi helistab, siis telefon jookseb kokku, või noh, pm vibratsioon jääb peale ning vastu ei saa vötta, Oskab keegi öelda, kuidas viga parandada?
3) Vahest harva on juhtunud, et kui vajutada kaamera nupust kiiresti kaamera peale et kohe pilti teha, siis kaameraa reziimi jöudes, ütleb ta, et mälukaart on täis, kas salvestada pilt telefoni mälusse ( mÄlukaardil reaalselt üle 2 giga vaba ruumi) ning kui valida siis tühista, teeb kenasti klöpsu ära, ning pole nagu probleeme
4) veel üks viga on WiFi ga, see tahab ka vahel harva streikida, ning üleüldse on telefonile kole keeruline selgeks öpetada, et ta peaks nüüd wifit kasutama mitte EDGET, eelmise kuu telefoni arves oli ikka 6 EEK eest edget ka sees, kuigi oma mäletamist mööda seda netti ei kasutanudki icon_smile.gif

Plussid:

+ super telefon
+ väga kiire
+ meeldib tähtsamate kontaktide kättesaadavus töölaual
+ selle raha eest väga hea kaamera
+ kui 3g ei kasuta, siis milleks teda üldse omada
+ loogiline menüü
+väga väga väga väga head klapid muusika kuulamiseks kaasas, ei teagi mis teha, kui need peaks katki minema, olen proovinud tavaliste klappidega ka kuulata, aga no ei anna sama efekti välja, samuti ei kannata millegi pärast neid nokia klappe millegi muu asja taha toppida, kuna lihtsalt heli ei ole sama... ei tea mismoodi need ära nerfitud on, aga igatahes super klapid thumbs_down.gif

´Vöttes arvesse, et OS-iga telefonil on nii vähe vigu peale sellist aktiivset kasutamist julgen ma teda südamest köigile soovitada.

Päikest! icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2010 02:39:28 vasta tsitaadiga

sonsu Kokku jooksmise kohta, et oled sa oma telefoni FW ka uuendanud. Kui ei, siis äkki kõige uuem FW parandab selle ära.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2010 12:45:40 vasta tsitaadiga

Mul on samad probleemid mis Sonsul . FW update kahjuks ei aita icon_razz.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 11:52:59 vasta tsitaadiga

V30 firmware uuendus tuli välja.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 13:56:10 vasta tsitaadiga

Peale V30 firmware on aku kasutusiga lühenenud tublisti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalkunMC
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 17.06.2010 15:27:24 vasta tsitaadiga

ekraan on ja... mingit kaitsekilet vms pole vajagi... endal olnud pea sellest ajast kui müügile tuli, ikka on nagu uus. kuigi pliaatsid harva kasutan kulus siiski läbi pisike platitükike mis seda kinni hoiab, kaamera ümber olev hõbedane ruut on värvuse kaotanud... muidu kõik töötab ja on muidu tiptop. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 18.06.2010 13:06:32 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Peale V30 firmware on aku kasutusiga lühenenud tublisti icon_rolleyes.gif
Mul varasema 3 päeva asemel peab napid poolteist, vahe on vägagi märgatav.
Kas kuidagi vana tarkvaraversiooni tagasi ei saa?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 14:15:35 vasta tsitaadiga

Sa tegid FW update'i läbi telefoni või kasutasid OVI Suite'i?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 18.06.2010 21:39:41 vasta tsitaadiga

Üle koduse wifi otse telefoni.

Sellise vastuse sain nokia.ee lehelt:
tsitaat:
Lugupeetud klient,

Suur tänu, et kasutasite Nokia Care kliendituge.


Kahjuks ei ole võimalik vana tarkvaraversiooni taastada. Loodame, et uue tarkvaraga lahendatakse aku vastupidavuse aega.


Lugupidamisega,

Nokia Care


Suht vähetõenäoline, et suvel uus tarkvaraversioon välja tuleb, kui see probleem ei hõlma enamikku kasutajaid. Ja selle ajaga suudan ma oma telefoni kindlasti päris küpseks laadida.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 22:06:25 vasta tsitaadiga

rajo, garantii veel kehtib? Kui jah, siis vii sinna kindlasti. Teeninduses on teine tehnika ja fw kohati erinevad kui need, mida ise saad peale lasta. versiooninumbrid samad muidugi, aga sisu teine.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 22:10:23 vasta tsitaadiga

Enda omal küll aku kestvuse alanemist ei tunnista peale V30 pealelaskmist.... icon_wink.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5530 XpressMusic mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.