Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:26:40 vasta tsitaadiga

Esimene on orienteeritud UK turule, teine USA turule. Mõlemal lehel võib leida müüjaid, kes postitavad Euroopa Liidus.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:28:07 vasta tsitaadiga

pois11, neid Hiina müüjaid leiad igast eBay'st...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:29:15 vasta tsitaadiga

.com on suht USA-keskne, .co.uk on Suurbritannia-keskne. hiinast tulevaid kaupasid on mõlemas.
vahet pole milliselt saidilt tellid - kui kaup tuleb Euroopa Liidust, siis maksusid ei küsita. kui kaup tuleb väljastpoolt EL'i, siis telli kust iganes - maksu küsitakse ikka.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:32:50 vasta tsitaadiga

Ja kuidas toll siis aru saab kui palju mingi asi maksis. Oletame, et tellisin hiinast 100Eekuga LED taskulambi. Mis see tollivaba summa oli. Kui ma ei eksi siis kas see oli 150Eeku
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:35:28 vasta tsitaadiga

pois11, MTA küsib Su käest ostukohta paberit (juhul kui pakile pole märgitud või arvet pakendis pole), kus summa peal palju maksid.

Käibemaksuvabastuse piirväärtus on 344 krooni.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:37:00 vasta tsitaadiga

€22 oli mu meelest.
üldiselt kirjutatakse pakkidele väärtus peale. ja kui väärtus on kirjutatud väiksem, kui tolli arvates tegelikult peaks olema, siis pead tõestama palju see asi sulle maksma läks.

edit: krt, koguaeg jään natike hiljaks icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:44:09 vasta tsitaadiga

Üks rumal küsimus veel, et kus see toll siis asub. Kuskil sadamas? Et kuhu ma selle arvega pean minema?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:45:18 vasta tsitaadiga

Arve saadad neile kas faksiga või emailiga.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:50:51 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt siis tuleb vastavasisuline teade ka, et nad soovivad arvet ja kui arve ära saadan siis saadavad paki kuhugi edasi või kuidas. Kuhu järgi minema peab? Oma postkontorisse?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:53:26 vasta tsitaadiga

Sulle saadetakse samale aadressile, kuhu pakk minema pidi, teade, et selline pakk on Sinu nimele tulnud ja sooviks sellekohta ostutõendavat paberit. Saadad selle neile ära, märgid paberile peale ka selle paki numbri, mis neil kirja kirjutatud oli. Nemad vaatavad saadetud arve üle, vajadusel teevad deklaratsiooni ja saadavad Sulle postkontorisse, kus siis tasud vajalikud maksud, kui need juurde tulid.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 18:08:12 vasta tsitaadiga

selge, asjaajamist siis rohkem kui rubla eest.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 18:15:07 vasta tsitaadiga

Hiinast saadetav netikaup jõuab Eestisse hilinemisega.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 18:36:54 vasta tsitaadiga

Oleks tore.. Kuu ja nädal peale tiksub ja mõlgutanud mõtteid müüjat tülitada. Eks ootan, eks ootan.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 05.04.2010 21:12:48 vasta tsitaadiga

Tellimisega abistajat oleks? Oleks vaja tellida paar paari: http://cgi.ebay.co.uk/xt60-connectors-one-pair_W0QQitemZ250590097752QQcmdZViewItemQQptZUK_ToysGames_RadioControlled_JN?hash=item3a58557158.
Asjaga on kiire!
/PM
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 05.04.2010 22:27:50 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Hiinast saadetav netikaup jõuab Eestisse hilinemisega.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5756319#5756319

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 06.04.2010 13:26:33 vasta tsitaadiga

Kellel kogemusi Hiinast DHLiga tellimisel ? Kas sama jänt, et peab ootama vähemalt 3-4 nädalat?

marek
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 16:12:03 vasta tsitaadiga

M3-Marek kirjutas:
Kellel kogemusi Hiinast DHLiga tellimisel ? Kas sama jänt, et peab ootama vähemalt 3-4 nädalat?

marek


Ei ole mingit 3-4 nädalat, pigem 3-4 päeva.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 06.04.2010 16:34:39 vasta tsitaadiga

rõõmustav icon_smile.gif
DHLiga käib tollist samuti läbi ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 20:33:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
TaaviS kirjutas:
ewur kirjutas:
On keegi hiljuti UK-st tellimuse teinud, kaua pakk tuleb alates posti panemisest? Service on "Sellers Standard International Rate"

Minul tuli just 6 tööpäeva(Täna jõudis kohale)...
Reaalselt võid arvestada 4-8 tööpäevaga(See on siis minu miinimum ja maksimum).


mul tuli eelmine 5 tööpäevaga,
eks vaata kuidas nüüd tuleb, sai täna pakk tellitud ebayst


30 märts tellisin paki, täna oli kohal thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kri5to
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2008




sõnum 06.04.2010 20:44:12 vasta tsitaadiga

Kui keegi hk paki kätte saab võiks ka meid teavitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 21:08:00 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Miks ei tõota? Väga hea, kui saad praegusel ajal liitu ja riiki toetada.


Läks seekord õnneks, tuli ilma makse maksmata uksetaha icon_razz.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 22:32:30 vasta tsitaadiga

Kas Inglismaalt ostetud laptoppidel on ka see "vale" ehk Eestisse mittesobiv pistik laadijal?
Kas Saksamaalt ostes pole seda probleemi?
Kuna laadija koosneb kahest osast, siis kas selline asi on võimalik, et viskan laadijal selle inglismaa otsaga pistiku juhtme minema ja panen näiteks saksamaalt ostetud juhtme asemele? Kas selline lego peaks koos töötama? Või on neid juhtmeid üksikult raske saada? Komplektset laadijat mingile vanemale Inglismaalt ostetud laptopile on vist ka raske saada?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 00:21:14 vasta tsitaadiga

M3-Marek kirjutas:
rõõmustav icon_smile.gif
DHLiga käib tollist samuti läbi ?


Ikka. Dhl tahab tolli eest ainult rohkem raha saada kui eesti post. Dhl'il vbl üldse mingi oma ladu kus teevad ise tolli.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 13:11:46 vasta tsitaadiga

mar6, poes ju UK->EU üleminekud olemas; kui laadija kahes "osas", siis vahetad ainult toitejuhtme ära...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 16:00:04 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
mar6, poes ju UK->EU üleminekud olemas; kui laadija kahes "osas", siis vahetad ainult toitejuhtme ära...

Saad sa mingit linki anda nende üleminekute kohta?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 16:09:51 vasta tsitaadiga

Tevalost või Oomipoest on vabalt saadaval icon_smile.gif
mar6 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
mar6, poes ju UK->EU üleminekud olemas; kui laadija kahes "osas", siis vahetad ainult toitejuhtme ära...

Saad sa mingit linki anda nende üleminekute kohta?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kiluleib
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 07.04.2010 17:20:35 vasta tsitaadiga

Oskaks keegi aidata selle telefoni Isamaale toimetamisega?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 17:25:46 vasta tsitaadiga

Võin aidata.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kiluleib
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 07.04.2010 18:09:13 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Võin aidata.


Tore beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 12:58:45 vasta tsitaadiga

kri5to kirjutas:
Kui keegi hk paki kätte saab võiks ka meid teavitada thumbs_up.gif


Mulle tuli täna HK-st pakk, mis läks teele 7.märtsil. Samas paar päeva varem teele läinud pakist pole jälgegi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 13:31:51 vasta tsitaadiga

Kiluleib kirjutas:
Oskaks keegi aidata selle telefoni Isamaale toimetamisega?


Kiluleib kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Võin aidata.


Tore beer_yum.gif

Siiski ei saanud teda aidata, niiet väike "up" - aidake kaaskasutajat !
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kiluleib
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 08.04.2010 14:09:21 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kiluleib kirjutas:
Oskaks keegi aidata selle telefoni Isamaale toimetamisega?


Kiluleib kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Võin aidata.


Tore beer_yum.gif

Siiski ei saanud teda aidata, niiet väike "up" - aidake kaaskasutajat !


Sai veidike Vahuriga räägitud, küll natuke teine telefon, aga peaks hakkama saama.

Nii et pole enam abi vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kri5to
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2008




sõnum 08.04.2010 21:39:07 vasta tsitaadiga

Mulle tuli hk-st pakk 2 nädalaga.Isegi imestasin. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 21:42:39 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Enda kogemused järgnevad:
Royal Mail Surface Mail - 3-4 nädalat
Royal Mail Airmail - 2-3 nädalat
Royal Mail Airsure - 4 päeva

Nädal tagasi küsisin, kaua pakk UK-st tuleb. Ja ongi nii nagu kasutaja VaHuR kirjutas. Posti sai UK-s pandud 2 nädalat ja 2 päeva (16 päeva) tagasi ja pole veel kätte saanud...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 22:02:08 vasta tsitaadiga

Huvitav mul on nagu rusika reegel, et kui olen tellinud UK nädalavahetusel paki siis täpselt nädalapärast uue nädala alguses (esmaspäevaks) on pakk käes. Ütleme, et 7 päeva, kui pakk pannakse esmaspäev teele.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 11:49:01 vasta tsitaadiga

ewur, ma olen selle aasta jooksul ca 10 pakki UK'st saanud - max 1 nädalaga kohale tulnud; nii tavaline Royal Mail kui tähitult...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 09.04.2010 11:52:08 vasta tsitaadiga

hiinast jälle üle kuu aja pakid venivad, ma aru ei saa kas jõulud vol.2 või milles probleem icon_neutral.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 12:04:11 vasta tsitaadiga

kaspar00, loe vanemaid postitusi siit teemast - "piduriks" meie kallis idanaaber thumbs_down.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 15:31:57 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe väga asjaliku trackimis lehe, jälgib igasugu EMS, DPD, DHL ja UPS-i pakke thumbs_up.gif
http://www.packagetrackr.com/
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 21:19:58 vasta tsitaadiga

Oskab keegi nõu anda, peab vist ise siit kohapealt "otsima" hakkama. Aga kust otsida? Kauba "Service" on "Sellers Standard International Rate". Mida see konkreetselt tähendab ja millele viitab? Kellega siin Eestis kontakteeruda? Eesti Post?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 23:34:14 vasta tsitaadiga

ma sain UKst posti kätte 6 päevaga. ei tea mis teil niikaua läheb, kanadast tuli pakk mingi 16-17 päeva
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 23:45:46 vasta tsitaadiga

need pakid liiguvad jummalast suva järgi, UKst on 3 päevaga tavapostiga tulnud ja USAst on rekord 5 päeva.
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 23:50:38 vasta tsitaadiga

mul UK'st "Int. signed for" nädalaga (või alla selle) tulnud, muud kuni 2 nädalat. ükskord tuli kauem, pea kuu, 2008/2009 talvel. miski lumemöll lõi Royal Maili üsna sassi ja sellest viivitus. mõnes mõttes hea, et see juhtus - valmistas selleks talveks ette icon_biggrin.gif muidu ma poleks never-ever oma suusapükse sel aastal nädalaga kätte saanud icon_razz1.gif (kusjuures kahepäevase viivituse eest sain postikulu nende eest veel müüjalt tagasi, pea 200EEK icon_lol.gif )
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 01:09:49 vasta tsitaadiga

No see kõik hea info, aga KUHU teil tuli? Või KES tõi. Olen ainult väljastpoolt EU-d siiamaani tellinud ning tookord jõudis peale tolli Postkontorisse. Aga EU-s tolli pole...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 01:35:20 vasta tsitaadiga

EP muidugi (loe: postkontorisse). sellest nagu aru ei saa, et kui pole DHL, UPS või mõni muu üleilmne pakiteenus, siis on EP (EMS on ka EP käpa all)? (caps-lock tingib ka vastuse...)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 01:47:17 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
EP muidugi (loe: postkontorisse). sellest nagu aru ei saa, et kui pole DHL, UPS või mõni muu üleilmne pakiteenus, siis on EP (EMS on ka EP käpa all)? (caps-lock tingib ka vastuse...)

Tänud thumbs_up.gif , asun siis EP-d "pommitama", varemgi juhtunud, et nad ennast eriti liigutada ei viitsi ja saabunud pakist ei teata. Pigem siis saadavad tagasi, kui inimene ei oska küsima minna...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 12:17:38 vasta tsitaadiga

Ma sain ebaylt refundi oma paypali arvele. Tavaliselt refund on tehtud siis see tuleb automaatselt mu swedpanga arvele. Kuidas ma sealt praegu raha kätte saan? Ainuke variant on withdraw ja maksta 2 euri?
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 17:25:55 vasta tsitaadiga

Kui oleks soov USAst osta umbes $5000 eest tehnikat, siis kuidas see kõige odavam oleks, kui ise järele ei saa minna? Tollid ja käibekad tulevad vist igal juhul otsa?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 17:27:40 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kui oleks soov USAst osta umbes $5000 eest tehnikat, siis kuidas see kõige odavam oleks, kui ise järele ei saa minna? Tollid ja käibekad tulevad vist igal juhul otsa?

Soovitan täpsemat hinnapakkumist kulleriteenuse ostuajatelt küsida. Olenevalt siis kauba kogukaalust, prioriteedist, kindlustuse vajalikkusest jne.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 11.04.2010 18:09:50 vasta tsitaadiga

Kui tohib küsida, siis mis tehnikaga tegu? Vooluvõrgust töötavad asjad on vähe teise pinge peal.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.