Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 17:33:37 vasta tsitaadiga

Soovin saada paariks päevaks laenuks töötavat PCI ( MITTE PCI-E ) Videokaarti. Vaja testida 1 asi ära.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
demez
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2009




sõnum 08.04.2010 19:16:47 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Soovin saada paariks päevaks laenuks töötavat PCI ( MITTE PCI-E ) Videokaarti. Vaja testida 1 asi ära.


Tartus täitsa olemas, muidugi oleneb, midagi suurt ei ole aga olemas on, kui huvi
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 23:19:31 vasta tsitaadiga

Kollektsioneerin suitsupakke (jms suitsudega seotut) + kõvakettaid icon_wink.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaaries
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2010




sõnum 09.04.2010 17:22:34 vasta tsitaadiga

Korraldan TTÜs insenerivõistlust. Praktilise ülesande jaoks (peavad ehitama seadme prototüübi) oleks vaja 5-6 mahakantud arvutit, millest nad saaksid vajalikud jupid võtta.

Kui kellegi on veel midagi huvitavat algmaterjaliks anda, siis võtke ka palun ühendust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 20:29:33 vasta tsitaadiga

Soovin saada katkiseid videoaarte PCI-e ja AGP
_________________
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 10.04.2010 15:57:53 vasta tsitaadiga

on nagu üks selline agp kaart, pean üles otsima.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzki
HV kasutaja
matzki

liitunud: 04.01.2006




sõnum 10.04.2010 19:01:53 vasta tsitaadiga

Vanale atx korpusele oleks külje kaasi vaja. Vaatasin ühe teise kaanega ja tundus, et naq standardne mõõde.
Kui kellelgi oleks anda heledaid kaasi 2 tk. siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 00:54:35 vasta tsitaadiga

Kaste peaks olema küll Lasnas garaažis mingi 5tk, suht tavalised ATX jah kontoriarvutid vanemad sellised , võibolla midagi isegi sobib sulle, samas vb saab ka terve kasti vajadusel.

Vajan DVD-ROMi,
komplekteerin omale hetkel uut arvutit ja kuna DVD pole üldjuhul üldse vaja ( v.a. nüüd Windowsi installimisel, win 7 nimelt ), siis ainult selle jaoks ühekordselt oleks vaja icon_razz.gif, kui kellelgi on üle ükskõik milline dvd, andke märku ps vms icon_razz.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 03:14:54 vasta tsitaadiga

ehk kellelgi tartus üle suuri koledaid klavereid.
nimelt plaanis kokku panna 2. netiarvuti
ps2 otstega vanad suured ruumivõtvad klaverid peaksid ka sobima.
ehk kellelgi raiskavad ruumi?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 11.04.2010 10:54:23 vasta tsitaadiga

Tallinnas oleks vaja ühele kodu faili server kastile pci siinile istuvat graafika kaarti. Sobib täitsa mingi 1-2mb suurune kaart thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 22:42:37 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
ehk kellelgi tartus üle suuri koledaid klavereid.
nimelt plaanis kokku panna 2. netiarvuti
ps2 otstega vanad suured ruumivõtvad klaverid peaksid ka sobima.
ehk kellelgi raiskavad ruumi?

olemas suur ja kole(y)
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 20:09:54 vasta tsitaadiga

oleks hädasti vaja maxtor diamondMAX plus 9 80gb ata/133hdd controllerit (code.yar41bwo)
ja samsungi sp0411n lba 78,242,976 40gb pango ketta kontrollerit,need l2ksid l2bi,vastu nnan meelehead
või.... r22gime privaatsõnumis icon_cool.gif
asjaga kiire

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 21:38:40 vasta tsitaadiga

kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on

_________________
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
demez
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2009




sõnum 13.04.2010 20:30:37 vasta tsitaadiga

kellelgi tartus soc 478 platet ei ole pakkuda??
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 07:58:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

soc 478 platet

suht raha eest antava craam ju, eriti kui on tegu fsb 800 otsa asjaga.. kollektsioneerid neid vä?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 09:16:25 vasta tsitaadiga

HSGold kirjutas:
kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on


mul on paar tükki, tule vii minema icon_cool.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 13:53:57 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
HSGold kirjutas:
kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on


mul on paar tükki, tule vii minema icon_cool.gif


Kui ma homme aega saan siis võib-olla, et tulengi.

Helistan ette.

_________________
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
demez
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2009




sõnum 14.04.2010 15:35:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

soc 478 platet

suht raha eest antava craam ju, eriti kui on tegu fsb 800 otsa asjaga.. kollektsioneerid neid vä?




Kui aus olla siis on omal paar prozet 478 le et saaks omale parema arvuti kokku panna, aga ma ei tea kas ei vea mul nende emaplaatidega, olen ostnud kasutatud 478 platesid, ja olen saand ka tasuta kuid ükski ei tööta icon_biggrin.gif...võin need mitte töötavad vastu anda kui kellelgi soovi icon_smile.gif, neid peaks olema 4-5 tükki,
Kogun ainult läppareid!
kui suure raha eest sellise plate saaks muidu??
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 15:49:29 vasta tsitaadiga

HSGold kirjutas:
kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on

samamoodi pakkuda vähemalt üks wide
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 16:08:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui suure raha eest sellise plate saaks muidu??

tee ärifoorumisse teeema, kirjelda ära, kas sul on vaja B või D tüüpi prosele ja vaata. esimene võiks olla kuskil 200krooni, teine kohati isegi 400.. tingimusel, et t88tavat kraami jääb järjest vöhemaks.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hax
Piiratud kasutaja
hax

liitunud: 02.06.2009




sõnum 16.04.2010 13:25:05 vasta tsitaadiga

ehk kellelgi on sony ericsoni laadijat üle ?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 14:34:04 vasta tsitaadiga

SE on kasutanud kahte tüüpi laadijat oma ajaloos.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 16.04.2010 14:59:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on vana Nokia laadija üle?
_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 15:05:34 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
Kas kellelgi on vana Nokia laadija üle?

On, aga paraku Tallinnas...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2010 15:19:52 vasta tsitaadiga

ralph kirjutas:
nkkuo kirjutas:
Kas kellelgi on Tartus või ka Tallinnas vedelemas mittetöötavat sarnase välimusega ja järgmiste mõõtmetega toiteplokki?
Sellised mõõtmed oleksid ideaalne.
Sobib ka selline.
Teisisõnu sobivad need Microlinki poolt müüdud arvutites olnud pisikesed Enlight/Enhance SFX toiteplokid.
Loomulikult võib pakkuda ka töötavat toiteplokki. :)


olemas selline toitekas: http://www.ramplus.com/enmodsfx1215.html mõõtmetelt siis täpselt sama, kuid see toitejuhtme pesa teises küljes. võimalik et täitsa töötab, pole hetkel võimalik katsetada. kui huvi, võid endale saada :wink:

Olemas. Suured tänud kasutajale ralph. :)
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 16.04.2010 15:21:25 vasta tsitaadiga

beastbeats, ma võin uurida, kas mul keegi lähiajal Tallinnast läbi käib icon_smile.gif
_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 15:28:19 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
beastbeats, ma võin uurida, kas mul keegi lähiajal Tallinnast läbi käib icon_smile.gif

Tuhlan õhtul natuke ja vaatan kas on veel midagi alles....mingi aeg sai neid ära jagatud aga mälu järgi peaks mõni veek alles olema.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalkunMC
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 16.04.2010 16:28:21 vasta tsitaadiga

Tartus sooviks paari printeri/monitori jms toitejuhet ja nokia peeneotsaga laadijast ka ära ei ütle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 17:18:44 vasta tsitaadiga

kalkunMC kirjutas:
Tartus sooviks paari printeri/monitori jms toitejuhet ja nokia peeneotsaga laadijast ka ära ei ütle.


asjad olemas!

tradet ei tahaks teha?

_________________
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 16.04.2010 22:48:17 vasta tsitaadiga

-cocain-, väga vahva, kui on järel icon_smile.gif
_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2010 19:33:15 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
-cocain-, väga vahva, kui on järel icon_smile.gif

Kahjuks otsisin ja pole enam, andsin vist kaitsevaim .-ule ikkagi viimased ära.
Ühtlasi sooviks laenata 10 minutiks HDMI-DVI üleminekut , äkki keegi saab Tartus väikese heateo teha.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 18:59:53 vasta tsitaadiga

Lõuna Eesti kandis sooviks saada vanemaid monitore. Ei pea olema töökorras. Lihtsalt tahaks midagi lammutada...
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 21:03:16 vasta tsitaadiga

Vennal läks hiir pooleks ja kuna mingit väga blingi asja ei soovi siis ehk on kellelgi mingit 2 nupu ja rulliga vana juustu ära anda? vahet pole mis otsaga...
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 19.04.2010 21:04:36 vasta tsitaadiga

HSGold kirjutas:
kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on

On taoline kast, nagu pildi nurgas näha: http://www.delfi.lv/archive/article.php?id=3272689
Sees toitekas, CD ja FDD ning välku saanud ja veidi rüüstatud emaplaat miski GHz-se Celeron prosega.
Kolmap. pealelõunal olen Tartus.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 10:09:01 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
Vennal läks hiir pooleks ja kuna mingit väga blingi asja ei soovi siis ehk on kellelgi mingit 2 nupu ja rulliga vana juustu ära anda? vahet pole mis otsaga...

Isane sobib?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnna
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 14:52:49 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi BNC terminaatoreid 50 ohmakaid pole? mingi 6 tk...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 15:05:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Isane sobib?


Ei tea küll mida mõtled aga juba tegin ühe teise vana rondi korda ja pole enam vaja icon_smile.gif

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 21:53:30 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
Lõuna Eesti kandis sooviks saada vanemaid monitore. Ei pea olema töökorras. Lihtsalt tahaks midagi lammutada...


tule ja vii ära
üks ~14" korraliku pildiga crt
järgmine nv juhtub küll ka vist võru kanti ehk keegi
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 10:43:31 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Isane sobib?


Ei tea küll mida mõtled aga juba tegin ühe teise vana rondi korda ja pole enam vaja icon_smile.gif

Munaga hiir, noh icon_razz.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 21.04.2010 18:56:14 vasta tsitaadiga

kellelgi molex->pci-e üleminekut pole?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 21.04.2010 19:18:55 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
Tallinnas oleks vaja ühele kodu faili server kastile pci siinile istuvat graafika kaarti. Sobib täitsa mingi 1-2mb suurune kaart thumbs_up.gif

thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 20:25:11 vasta tsitaadiga

infoman123, on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 21.04.2010 21:21:17 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif äkki on kellelgi pärnust ka ?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 22:59:55 vasta tsitaadiga

Mardex kirjutas:
Soovin saada katkiseid videoaarte PCI-e ja AGP


Endiselt huvi thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 11:30:09 vasta tsitaadiga

Tõnna kirjutas:
Ega kellelgi BNC terminaatoreid 50 ohmakaid pole? mingi 6 tk...


Terve hunnik peaks BNC asju vist järgi olema, peab vaatama õhtupoole.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnna
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 12:32:59 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Tõnna kirjutas:
Ega kellelgi BNC terminaatoreid 50 ohmakaid pole? mingi 6 tk...


Terve hunnik peaks BNC asju vist järgi olema, peab vaatama õhtupoole.


No leidus midagi?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 14:45:39 vasta tsitaadiga

kes neid katkisi vga kaarte tahtis? club3d 6600 pci-e vedeleb jalus, ruuduline. tulge ja korjake kolmapäevast alates ära. muidu läheb prügarisse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 01:14:39 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi vedeleb mõni DVD-seade sisemine, olen jätkuvalt väga huvitatud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2010 23:39:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kes neid katkisi vga kaarte tahtis? club3d 6600 pci-e vedeleb jalus, ruuduline. tulge ja korjake kolmapäevast alates ära. muidu läheb prügarisse.

Mardex vist soovis icon_exclaim.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 22:27:50 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
laurx kirjutas:
kes neid katkisi vga kaarte tahtis? club3d 6600 pci-e vedeleb jalus, ruuduline. tulge ja korjake kolmapäevast alates ära. muidu läheb prügarisse.

Mardex vist soovis icon_exclaim.gif

laurx asub tln-s ning postiga pole vist mõtet jännata.

_________________
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.