Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 06.04.2010 17:02:24 vasta tsitaadiga

Sellise kerega rattad ongi lihtsalt GTX rattad, või kuidas neid kutsutakse? Ning maybe linki kust selliseid leida võiks?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.04.2010 17:06:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Tänaval annab sõtkuda nende kummidega mis sul all on seal icon_mad.gif
nu 30-40km/h nendega saada pole küll mingi kunst icon_rolleyes.gif

No pole tõesti kuntst,kuid kas asi väärt punnimist on icon_smile.gif Eks kui pea ei võta,võtavad jalad icon_lol.gif Ise võtkas asja peaga ja tooks poest mõnusamad kummid thumbs_up.gif
Aga kuna antud AHV veedab enamus kilomeetrid metsas,siis on kõik korras beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 17:19:51 vasta tsitaadiga

Sain suulise hoiatuse just.
15km/h üle kiirusepiirangu, vabandasin välja, et puudub spidomeeter.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 17:26:56 vasta tsitaadiga

iDemon, see konkreetne isend on üks suvaline arvutimeeste keeles low-end junn. Ei kõlba suurt muuks kui vanametalliks viia. Raami tüübi poolest on tegemist suvalise hiinakaga millele on suvalised vedruamordid alla topitud. GTX on lihtsalt nimi, sest GT'd ja X'id nimes tõstavad asja hinda ja müüvad hästi.

hans, miski max 20km/h alas "rallisid" jah? 50 alas juba on kiiruse ületamine mainimist väärt.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 17:27:41 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Sain suulise hoiatuse just.
15km/h üle kiirusepiirangu, vabandasin välja, et puudub spidomeeter.

20 alas 35ga või 50 alas 65ga?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 17:36:32 vasta tsitaadiga

viljandis on päris head künkad. 65 peaks saama sisse küll.
viljandist võrtsjärve poole minnes on üks selline org, kus eelmine aasta sain midagi ~60ga sisse.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2010 17:47:26 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
libe kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Tänaval annab sõtkuda nende kummidega mis sul all on seal icon_mad.gif
nu 30-40km/h nendega saada pole küll mingi kunst icon_rolleyes.gif

No pole tõesti kuntst,kuid kas asi väärt punnimist on icon_smile.gif Eks kui pea ei võta,võtavad jalad icon_lol.gif Ise võtkas asja peaga ja tooks poest mõnusamad kummid thumbs_up.gif
Aga kuna antud AHV veedab enamus kilomeetrid metsas,siis on kõik korras beer_yum.gif
rattas füüsilise koormuse saamiseks ikkagi ja tallinnas 50ga kihutamine on juba natukene palju
ega seepärast, et kergem sõita, pingutamist vähem ole icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 06.04.2010 18:01:03 vasta tsitaadiga

Ilmselt sõitis 30ne alas hoopis 45'ga. Ise olengi 30ne alas kõvasti kiirust ületanud. Põhiliselt küll kallakutel mitte sirgel teel, kuid siiski.
Ise tahaks kunagi oma jala alla saada mingisugust triali ratast. Kahjuks rahakott ei võimalda seda ilmselt mõne aasta jooksul ja sellele, et keegi hea inimene on nõus laenama, et saaks proovida, ma ka eriti ei looda, sest selliste rataste hind on ilmselt suurem kui minu auto oma icon_lol.gif

Muidu ise olen suhteliselt tihe liikleja Pirita rattateel. Suvel võib mind seal just öösiti / hommikuti kihutamas näha.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."


viimati muutis Redikate 06.04.2010 18:01:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:01:06 vasta tsitaadiga

explode, mäest alla on nõrkadele, seal pole enda jalgade tugevusega palju pistmist. Tabasalu pangalt alla saab ka päris hea kiiruse.
Kõvatajatel soovitan minna max kiiruse või mäkketõusu võistlustele (mõlemad on olemas). Mäest alla tagant tuulega oskab mul vanaema oma massi ja raskuskiirenduse abil sõita.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:03:22 vasta tsitaadiga

Mäest alla muidugi thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:05:39 vasta tsitaadiga

Kiiresti sõitmine käib nii http://www.youtube.com/watch?v=5V2FgwN_re4
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 19:08:12 vasta tsitaadiga

Etsike, mäest alla on lihtsam icon_cool.gif ja kui küngas on ees, siis ei saa võimalust kasutamata jätta icon_biggrin.gif
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 12:41:07 vasta tsitaadiga

explode kirjutas:
viljandis on päris head künkad. 65 peaks saama sisse küll.
viljandist võrtsjärve poole minnes on üks selline org, kus eelmine aasta sain midagi ~60ga sisse.


Kunagi, kui mul spido oli, sain Tartust Viljandisse sõites ühekäigulise rattaga Kavilda ürgoru langusel ilma väntamata 50 sisse. Tegelikult saanuks ka rohkem, aga kuna sellel kiirusel hakkas ratta raam ebameeldivalt vibama, otsustasin piduriga sekkuda.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 14:22:07 vasta tsitaadiga

Sai siis extremespordist ära ostetud ratas.
http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=550&p_id=502

ja matt must:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2010 15:25:52 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Sai siis extremespordist ära ostetud ratas.
http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=550&p_id=502

ja matt must:
Spoiler Spoiler Spoiler
palju seal allahindlust oli?
rocca extremest või solarisest?
oli seal avalanche 1.0 ka?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 15:40:43 vasta tsitaadiga

Ma sain selle 7699-st alla 20% ehk ~6,1k tuli hinnaks. Kui hästi läheb saab vist veel kliendikaardiga 5% lisaks.

Roccast.

Kohapeal oli terve hunnik rattaid, suure tõenäosusega oli seal 1.0 kah. 2.0 oli küll erinevaid variante, nii ketaspiduritega kui ilma, nii üht-kui teistvärvi.

edit: tegelt pole ratas veel käes, andsin tellimuse alles sisse ja siis toodi kuskilt laost ning hakati seadistama. Varsti lähen järele siis võin vaadata, mis neil seal väljas on või küsida teenindajalt.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2010 17:08:05 vasta tsitaadiga

ehk õnnestub tuleva nädal raha kraapida veidi, siis võtaks selle rattaostu tõsiselt ette
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 17:24:54 vasta tsitaadiga

Oh, baik käes. Tegin juba kingade ja teksapükstega ühe tiiru ümber kvartali.

Roccas oli muidu olemas Nii avalanche 3.0 (disc ja ilma), 2.0 (disc ja ilma) ja 1.0 (ainult disc. muud vist 1.0 ei pakutagi). Raamisuurusi ei hakanud täpsemalt uurima.


viimati muutis Anti 09.04.2010 18:04:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2010 17:58:25 vasta tsitaadiga

1.0 jah ainult disc

vaja siis esivahetaja top xt vastu vahetada ja uus kiiver hankida
tura vana varastati koos rattaga icon_lol.gif thumbs_down.gif icon_evil.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 18:04:18 vasta tsitaadiga

edit: Mõtlesin, et installin vana rattapealt spidoka ka külge. Aga oskab keegi öelda, kui kõrgel peaks see vastuvõtja ja andur? Kas kodarate ristumiskohas
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 09.04.2010 18:15:53 vasta tsitaadiga

see kõrgus on seotud velje suurusega. seal veel mõõdetakse mingi teekond vist et ta õige saaks. mul pole seda juhist enam alles. niisama suva kõrgusele teda panna ei saa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 09.04.2010 18:17:55 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Merida TFS300

Mul on ka selline. TFS 300-D oli vist täpne nimetus.
http://www.bike-sport-shop.cz/pict/kat/merida/2008/b/merida-matts-tfs-300-d-2008.jpg

Päris Veloplusist.
www.veloplus.ee


Ei raatsinud D tähega ratast osta, ostsin V tähega ratta.


Ehk siis V-piduritega.

Kes reaalselt saanud trahvi kiiruse ületamise eest rattaga?
Hoiatusi on olnud küll ja veel.

tsitaat:
see kõrgus on seotud velje suurusega. seal veel mõõdetakse mingi teekond vist et ta õige saaks. mul pole seda juhist enam alles. niisama suva kõrgusele teda panna ei saa.


Füüsika tund?

Ringi/ketta/ratta kõik punktid teevad täisringi ühe ja sama aja jooksul. Aga tee pikkus, mida nad läbivad on erinev.
Siit järeldus, et pane see jupp kuhu tahad. Üldiselt kodarate ristumiskoht, suhteliselt ratta keskel.

Velje läbimõõdu sisestad tollides spidokasse vastvalt manualile.


viimati muutis j2nx 09.04.2010 18:24:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 18:19:46 vasta tsitaadiga

kõrgus ei oma tähtsust. paned nii, et võimalikult väike vahe jääks, samas et vastu ei käiks. kompuutrisse sisestad ratta ümbermõõdu ja kõik.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 09.04.2010 19:46:58 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:37:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 19:47:02 vasta tsitaadiga

Ja linnas nii

http://www.youtube.com/watch?v=T-ZnpqZoGYQ

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2010 19:53:55 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
õige sõit käib nii minu arvates icon_rolleyes.gif icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
full facega oleks kindlasti turvalisem tunne kihutada, kuid sellist adrenaliinivajadust hetkel ei ole icon_biggrin.gif
sõber küll tegeleb sellisega hobikorras, ratas on ka muidugi vastav, mitte mingise tavalise mtb'ga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 20:04:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

sõber küll tegeleb sellisega hobikorras, ratas on ka muidugi vastav, mitte mingise tavalise mtb'ga


Sama siin. Tavaline mtb ja fullface ostsin ka selleks hooajaks ära.
Eelmine aasta oli päris mitu ohtlikku kukkumist ja otsustasin , et targem on midagi pähe panna, kui mägesid vallutama minna.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2010 20:35:07 vasta tsitaadiga

paistab et rattaraha on tänasega kokku tiksunud, seega homme luurama minema icon_cool.gif

kuna ma mööda künkaid ei kima, siis lähen haaran www.mystic.ee poest
sama kiivri mis ennegi oli
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 21:41:09 vasta tsitaadiga

Kõik kanged baigimehed, keegi maanteed kah sõidab?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 21:49:54 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Kõik kanged baigimehed, keegi maanteed kah sõidab?

bow.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 22:09:56 vasta tsitaadiga

SKG, polegi kogu maailm hukka läinud! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 22:31:07 vasta tsitaadiga

ootasin enne ca 3h Kanama bussikas ja rattureid läks mingi ca 20 mööda. Ikka sõidab neid.
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 10:25:16 vasta tsitaadiga

Ok, esimesed tiirud rattaga tehtud. Täitsa rahul võib olla. Krt lukustatav amort on siledat asfaltimööda sõites hea asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 12:44:57 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
SKG, polegi kogu maailm hukka läinud! icon_biggrin.gif

tegelikult meeldib sõita ka maastikul, kuid maanteesõit paelub ikka kõvasti enam. aga momendil pole kumbagi ratast omal.
Anti kirjutas:
Krt lukustatav amort on siledat asfaltimööda sõites hea asi thumbs_up.gif

no mida ma sulle rääkisin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 10.04.2010 12:46:17 vasta tsitaadiga

Keegi teab rääkida mulle midagi piduritrosside vahetamisest? Nimelt on trossid "kummiks" muutunud, et kui vajutad siis tross nagu ise paindub ja annab järgi.
Et mis see esinduses maksta võib ning kas oleks ka võimalik kodus vahetada? (arvestades seda, et minuarust piduri kangi juurest ei ole võimalik trossi lahti saada)

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 12:51:23 vasta tsitaadiga

tross 50-100 vast, vahetus peaks ka sama olema. see lihtsamaid asju ratta juures teha, aga kui sa ei oska lahti võta, mine kuhugi hooldusesse.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 13:30:49 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
tross 50-100 vast, vahetus peaks ka sama olema. see lihtsamaid asju ratta juures teha, aga kui sa ei oska lahti võta, mine kuhugi hooldusesse.
tross oli viimane kord 10kr kui ma ostsin, suht lihtsalt tuleb lahti, ainult kuuskant võtit vaja. icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 13:56:43 vasta tsitaadiga

Endal Merida K8 velokas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 15:02:40 vasta tsitaadiga

Jõudis mu velo ka täna kohale icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Sama, ainult rehvid valgete külgedega.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 15:41:35 vasta tsitaadiga

Rallid mööda Paidet ringi sellega? Hea poes käia vähemalt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 15:56:00 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Rallid mööda Paidet ringi sellega? Hea poes käia vähemalt.

Linna vahele "rallima" pole veel jõudnud icon_redface.gif
Kas keegi lapseistmete koha pealt ka midagi tarka oskab öelda? Pole erilist vahet, millist osta, või tuleb midagi eriti teraselt silmas pidada? Selline kahe ja poole aastane plika, umbes 14-15 kilo raske hakkab kaasreisijaks.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:02:03 vasta tsitaadiga

Nagu ikka meeldib mulle uusi ilusaid asju pildistada. Tegin rattast ka pilti:

2009 GT Avalanche 3.0 Disc
Spoiler Spoiler Spoiler


Homme siis plaan teha üks pikem testsõit ja vaadata, kuidas sõlmed vastu peavad beer_yum.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:12:23 vasta tsitaadiga

Tegin pimedas testsõidu. Tuled on thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:23:22 vasta tsitaadiga

Anti, GT kolmnurk raam on ikka ilus asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 10.04.2010 23:25:12 vasta tsitaadiga

S*tt päev oli, käiguvaetaja lendas laiali ja tagarattasse. (kuradi tourney vms vahetaja), 5-6 kodarat kõveraks, ühe kodara tõmbas läbi velje välja ja ühe murdis lihtsalt pooleks. Ja ratta tõmbas ka sealt kõveraks..

Rattaringis nt peale uue kodarata panekut ratta sirgemaks ka ajavad, või ei kuulu nende töövaldkonda see ? Uue vahetaja ka vaatama, tourney seeria oma vist ei taha icon_biggrin.gif

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.04.2010 23:35:56 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Anti, GT kolmnurk raam on ikka ilus asi thumbs_up.gif
ilus võib olla, kuid pakiraami ja porilauaga on olukord hapram icon_rolleyes.gif

huvitav kuidas need odavama otsa shimano vahetajad ka vahetavad
40se lauluga metsas käike vahetada kannatab icon_question.gif

xt'ga oli vähemalt lust esimesi ja tagumisi korraga vahetada ilma raginata ja seda kividel täie tambiga pedaalides

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:41:05 vasta tsitaadiga

Kas see raam nõuab mingeid eritellimusel tiibu oma kolmnurgatõttu? Homme oli plaan mingeid poritiibu poodi vaatama küll.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:53:21 vasta tsitaadiga

GT on kobe.
Mu venna GT-l in sellised porikad peal:
tagumine kinnitub sinna sadulaposti külge.
http://www2.et-bike.ee/product_info.php?cPath=27_83&products_id=511
http://www2.et-bike.ee/product_info.php?cPath=27_83&products_id=510

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:59:24 vasta tsitaadiga

Mul miske 5 või kurat teab mitu aastat tagasi sai soetatud "gt agressor" nimeline ratas.
Muidu tore püss, siiani töötab, aga algusest peale ei olnud sellel ketikaitset. Kui mõni aasta tagasi poest püüdsin leida, ei leidnud kusagilt.

Ehk oskab keegi öelda, kust võiks leida sellele rattale tänapäval ketikaitse?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 00:02:23 vasta tsitaadiga

Timberg, http://avsk.ee/tooted.php?cat=10048
Mingid plastmass jublakad...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.