Matti, koloriit meeldib, aga tiba oleks võinud madalamalt võtta. Ankur veidi lollis kohas lõikub nö silmapiiriga. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Madalamalt pigem ikka, et ei lõikuks otsa juurest. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Nägin põdra korralikult ära...kahjuks oli siis päris hämar juba ja statiivi või muud sellist asja polnud käepärast ning ei tahtnud iso kõrgeks ajada, kuna Olympusel pildikvaliteet kannatab siis väga
Taux007, 5D oli omal ajal tõesti hirmkallis, ses suhtes on sul õigus
ent HDR annab põhilise efekti
kunagi hiljem ehk saab ka ND ja ND grad filtrid muretsetud, ning jääb ära suurem .raw-ide kallal nokitsemine _________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Peegelkaamerate puhul väga hirmkallisus määrav ei ole, vaid fotograafi enda oskused ning fantaasia. Kui üldse miski kajastub kui kalli tehnikana fotodelt, on see objektiivide kvaliteet..
Objektiivide kvaliteet on tõesti väga tähtis. Eeldan, et tollel pildil kasutatud 17-40 objet? See väidetavalt üks parima joonisega L obje, 5D oma täiskaadriga veel lisaks ja tulemuseks ongi ilus puhas pilt.
Objektiivide kvaliteet on tõesti väga tähtis. Eeldan, et tollel pildil kasutatud 17-40 objet? See väidetavalt üks parima joonisega L obje, 5D oma täiskaadriga veel lisaks ja tulemuseks ongi ilus puhas pilt.
sul on õigus, pilt on tehtud 17-40 objega
canoni lainurkzuumidest on ta tõesti hea hinna-/kvaliteedi suhtega, ent mitte nii hea, kui võiks
täiskaadril on nurgad pehmed isegi siis, kui ava väiksemaks keerata ja üleüldisest teravusest jääb puudu
see-eest flare ei ole probleemiks ja nurkade vinjett on talutav(y)
fixi kvaliteeti zuumilt ei oota ja olen oma isendiga rahul, ent nikon oma 14-24 f2.8-ga on lainurkzuumide lati nii kõrgele ajanud, et canonil on tükk tegemist järelejõudmisega
jungleman, teine pilt on väga viis _________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Matti, plaanin ka 17-40 osta, oma hinna eest ikkagi m6istlik tegelane? soovitad mingit teist lainurka?
oma universaalsuses on ta hea, cännu täiskaadrile lihtsalt ei ole alternatiivi peale kaks korda kallima 16-35
norisin küll teravuse kallal, ent pilti teeb ja kasutada on teda hea- tugev tükk! (kannatab pisut vihmagi ) _________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Matti, plaanin ka 17-40 osta, oma hinna eest ikkagi m6istlik tegelane? soovitad mingit teist lainurka?
Spoiler
Mulle see meeldib. Aga kui sul õnnestuks sinna pingile istuma meelitada üks vanapaar, muudaksid natuke nurka ja taustale saaksid loojuva päikese, võidaksid "Pullitseri" _________________ Müüa EOS 50D
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.