|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
31.03.2010 20:37:35
|
|
|
| Muidugi on võimalik!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
31.03.2010 20:54:21
|
|
|
Selge, üritan siis aktiivne olla ja loodan, et saan osa võtta ( rahalised ressursid)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
01.04.2010 00:30:21
|
|
|
Tule muidugi. Hakkab veel meeldimagi.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
01.04.2010 08:36:01
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Kas on võimalik poolepealt kardisarjast osa võtta? Näiteks 4. ja 6. etappil. väike plaan nagu oleks aga mitte midagi kindlat.
 |
Sama küsimust on korduvalt ka varem esitatud.
Korraldajad ongi mõelnud asja selliselt, et iga AHV saaks iga kell peale hüpata.
Selle mõttega läheb hooaja lõpptulemusest 2 tulemust maha.
Sama idee on "Parima Uustulnuka" tiitlil, mis antakse sellele uuele tulijale, kes teeb oma esimesel võistlusel teistest uutest tulijatest parima tulemuse.
Samal põhjusel on sel hooajal oluliselt lõdvendatud loosiauhindade tingimusi.
Samal põhjusel on HV pannud omalt poolt välja mitu lisaauhinda alates just sellest etapist.
Endiselt ootab oma võimalust üks idee, mis peaks veel omakorda motiveerima uusi tulijaid ja neid, kes veel ei pääse esikoha eest võitlema, kuid selle teokstegemine sõltub sobiva sponsorfirma leidmisest.
Kui kellelgi, kes jälgib meie sarja kõrvalt, on häid ided, mida korraldaja saaks veel paremini teha, siis tuleks sellest julgesti siinsamas teemas teada anda.
Kõik head ideed lähevad koheselt korraldajaklubis arutamiseks.
Oleme omalt poolt püüdnud teha kõik ja teeme kindlasti ka edaspidi, et kõik AHV-id saaksid / võiksid / oleksid huvitatud seda üritust proovima ja miks ka mitte kõige paremate kohtade ja auhindade eest võitlema.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
swodoo
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
01.04.2010 12:21:53
|
|
|
olen ka ikka tulemas, raha loodan järgmine nädal üle kanda
Kui vaja on võrkpalli mängijaid, eriti side kohta, siis oleks vabalt mängija.
_________________ Every thing i do, i do it for you |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
01.04.2010 23:10:13
|
|
|
tänase päeva seisugaolenkatulijate nimekirjas (ei ole aprillinali!)
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
02.04.2010 08:51:24
|
|
|
Selle aasta HV karikasarja esimese välietapi stardis on:
1. Tanel
Starte HV sarjas: 7
Parim tulemus Triobet I GP 2010 IV koht.
Punkte: 58
Koht 2009: 17.
Koht 2010: 7.
Punktid 2010: 22
2. Mart352
Starte HV sarjas: 8
Poodiumikohti: 2 (Põltsamaa GP 2x II koht 2009.)
Kvalifikatsioonivõidud: 1
Punkte: 71
Koht 2009: VI
Koht 2010: -
Punkte 2010: -
3. tsihh
Starte HV sarjas: 10
Poodiumikohti: 1 (Triobet II 2010 3.koht)
Punkte: 117
Koht 2009: V
Koht 2010: III
Punktid 2010: 36
4. iguaan
Starte HV sarjas: 5
Poodiumikohti: 1 Triobet GP 2009 III koht.
Punkte: 49
Koht 2009: 15.
Cojones del Monito GP 2009 III koht.
Koht 2010: 16.
Punktid 2010: 8
5. Hessu
Starte HV sarjas: 6
Parim tulemus: V koht HV Kestvussõit 2009
Cojones del Monito GP võitja 2009
Allstars GP 2009 III koht.
Punkte: 61
Koht 2009: 14.
Koht 2010: 8.
Punktid 2010: 19
6. The Stig
Starte HV sarjas: 10
Etapivõidud: 9
Kiireimad ringid: 3
Kvalifikatsioonivõidud: 4
Punkte: 229
HV Meister 2009.
Koht 2010: I
Punktid 2010: 47
7. zoomski
Starte HV sarjas: 11
Poodiumikohti: 4
Kvalifikatsioonivõidud: 4
Kiireimad ringid: 1
Allstars GP 2009 võitja.
Punkte: 169
Koht 2009: II
Koht 2010: VI
Punktid 2010: 24
8. Riivo77
Starte HV sarjas: 11
Parim tulemus: IV koht FK GP 2009
Punkte: 75
Koht 2009: VII
Koht 2010: 18.
Punktid 2010: 4
9. tonnponn
Starte HV sarjas: 9
Parim tulemus: 6.koht FK GP 2009.
Punkte: 54
Koht 2009: 12.
Koht 2010: 17.
Punktid 2010: 5
10. m0nx
Starte HV sarjas: 10
Parim tulemus: VII
Allstars GP 2009 IV koht.
Punkte: 60
Koht 2009: 13.
Koht 2010: 12.
Punktid 2010: 12
11. Renka
Starte HV sarjas: 6
Parim tulemus: VIII koht Saurix GP tagurpidi rajaga 2009
Punkte: 27
Koht 2009: 22.
Koht 2010: 15.
Punktid 2010: 8
12. -Koppel-
Starte HV sarjas: 2
Punkte: 1
2010 hooaja II etapp 16.koht.
13. vik1ng
Starte HV sarjas: 10
Parim tulemus: II
Poodiumikohti: 8
Kvalifikatsioonivõidud: 1
Kiireimad ringid: 4
Punktid: 173
Koht 2009: III
Koht 2010: V
Punktid 2010: 28
14. -FoX-
Starte HV sarjas: 3
Punkte: 25
Parim tulemus: Triobet II GP 2010 IV koht.
Koht 2009: 27.
Koht 2010: 9.
Punktid 2010: 18
15. swodoo
Starte HV sarjas: 7
Parim tulemus: IV koht Põltsamaa GP 2009
Punkte: 79
Koht 2009: VIII
Koht 2010: 10.-11.
Punktid 2010: 12
16. IceUul
Starte HV sarjas: -
17. jkddp
Starte HV sarjas: 1
Triobet II GP 2010 19.koht.
Cojones del Monito GP 2009 XI koht
18. temp
Starte HV sarjas: -
19. Relle
Starte HV sarjas: -
Cojones del Monito GP 2009 12.koht
20. stack
Starte HV sarjas: -
21. RudiTurbo
Starte HV sarjas: 3
Poodiumikohti: 1 III koht HV kestvussõidus 2009.
Kiireimad ringid: 1
Punkte: 49
Koht 2009: 21
Koht 2010: IV
Punkte 2010: 29
HV kardisarja 2009a "Parim Uustulnuk".
22. Aeron
Starte HV sarjas: 10
Võidud: 1 (Põltsamaa II GP 2009)
Poodiumikohad: 1
Kiireimad ringid: 1
Punkte: 119
Koht 2009: IV
Koht 2010: 14.
Punktid 2010: 8
23. Ren
Starte HV sarjas: -
24. Tuutu
Starte HV sarjas: 2
Võidud: 1 (Triobet II GP 2010)
Poodiumikohad: 1
Kvalifikatsioonivõidud: 1
Kiireimad ringid: 1
Punkte: 47
Allstars GP 2009 II koht.
Koht 2010: II
Hetkel pretendent Aasta Uustulnuk 2010 tiitlile.
Punktid 2010: 47
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 07.04.2010 10:13:01, muudetud 14 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.04.2010 08:51:40
|
|
|
zoomski, ma olen su nimekirjast välja jäänud
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
02.04.2010 15:53:54
|
|
|
Renka, see just täieneb registreerumise järjekorras.
EDIT: Nüüd on up-to-date.
Hetkeseisuga siis 20 registreerunut ja samapalju stardikohti veel saadaval.
Hooaeg saabuva etapiga sealmaal, et alates sellest etapist läheb juba kõigil vähemalt 1 tulemus arvesse.
Seega justnagu algaks hooaeg nullist, samas feilida enam ei kannata ja tuleb sõitma hakata!
Heameel on näha juba täna, 16 päeva enne võistlust, listis nii palju osavõtjaid.
Loodaks, et sel hooajal saab 2007 aastast pärit HV kardivõistluse osavõtjaterekord (37) löödud!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
02.04.2010 18:25:38
|
|
|
Tahaks väga loota, et saab ka finaali!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
02.04.2010 23:45:24
|
|
|
Ma loodan ka, et ma pääsen finaali. Ma pole varem tagurpidi FK-s kordagi sõitnud, samas kindlasti tuleb põnev võistlus, nagu alati. Ootan etappi põnevusega
Soomes sõitmisest olen ka vägagi huvitatud. Kindlasti saab olema vägagi huvitav kogemus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuutu
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2009
|
03.04.2010 20:40:16
|
|
|
| Hetkel veel ei saa oma osavõtus kindel olla,sest korvpallis juhtus kerge õnnetus, kust tekkis jalale haav,mis nõudis 5 õmblust. Kui vähegi on võimalus ja õmblused väljas, registreerin ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
03.04.2010 20:45:06
|
|
|
Kas oli see nüüd 2004. või 2005. aastal, mil Põltsamaal sõideti üle Kenneth Hildebrandi teise kardiga.
Mees sõitis lõpuni ja sai vist poodiumile ka. Pärast õmmeldi reis kokku.
Jutu point - ära nüüd ole hellake.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
03.04.2010 22:30:57
|
|
|
Tuutu, tänx teavitamast.
Väga loodame, et 2 nädalaga ehk saad ikkagi vormi.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
05.04.2010 00:02:10
|
|
|
Hetkel tundub kardiraja asemel olevat bassein, aga registreerisin ära!
Mulle tegelikult bassein sobibki paremini, ujumine põhialaks ju ikkagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
05.04.2010 00:38:11
|
|
|
Vihmasõit on äge!
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
05.04.2010 08:33:13
|
|
|
It’s all the same if it rains or not.
(Kimi Räikkönen)
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 05.04.2010 11:35:56, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
05.04.2010 14:52:49
|
|
|
Ma tegelen ka sellega kunagi lähitulevikus.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.04.2010 10:20:20
|
|
|
Hea meel on näha, et sellel võistlusel on otsustanud oma HV sarja debüüdi teha mitmed uued võistlejad.
Praeguseks hetkeks on registreerunud:
IceUul
temp
Relle
stack
Ren
Seoses sellega tuletaks veel meelde debütante puudutavat auhindade osa.
HV on pannud välja karika "Parimale Uustulnukale"
See antakse välja hooaja lõpus sellele uuele tulijale, kes oma debüütvõistlusel teeb parima debüüdi.
Hetkel juhib selles arvestuses Tuutu I etapi III kohaga.
Vähemalt ühel etapil osalejale 6-kuu HV-OT postitusõigus ja vähemalt kahel etapil osalejale ka 50 HV-krediiti.
Vähemalt kolmel etapil osalenud võistlejad osalevad hooaja lõpus 2000.- krooni väärtusega Arvutikeskuse kinkekaardi loosimises. (Loosimisest jääb kõrvale hooaja esikolmik ja võistluskardi litsentsi omavad/omanud võistlejad).
Võistlustel osalemine on väga lihtne:
Tuleb lugeda läbi iga etapiteema esimeses postituses olev info ja sarja reeglid.
Osaleda saavad kõik HV kasutajad, kelle vanus ja HV registreerumiskuupäev on reeglitega kooskõlas.
Registreeruda võistlusele läbi järgneva registreerumisvormi
REGISTREERUMINE -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=63
Osalustasu saab soodushinnaga maksta läbi HV pangalingi, kus on olemas selleks detailsed juhised.
Seda tuleks teha kindlasti selliselt, et võistlusele eelneva reede tööpäeva lõpuks oleks osalustasu laekunud.
Samuti saab maksta kohapeal sularahas
Ja siis jääbki veel üle vaid olla õigel ajal õiges kohas, vaim valmis, kaasas hea tuju ja anda endast parim, et teha hea tulemus!
Ootame uusi tegijaid
Veel vabad 16 stardikohta.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
08.04.2010 08:56:53
|
|
|
Mul selgub kas tulen vaata ,et veel viimasel päeval. Aga olen kogu hingega asjas sees ja üritan ikka jõuda ... kasvõi maksan kohapeal ja sulas!
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
08.04.2010 09:57:32
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Mul selgub kas tulen vaata ,et veel viimasel päeval. Aga olen kogu hingega asjas sees ja üritan ikka jõuda ... kasvõi maksan kohapeal ja sulas! |
Minuni on jõudnud info, et täpselt sama olukord on kasutajal iff555.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
08.04.2010 14:23:51
|
|
|
Selgub, et üks õhusrippunud asi langeb etapiga kokku ja 95% tõenäosusega tuleb minul see võistlus vahele jätta.
Vaieldamatult teeb see kellelgi teisel poodiumile jõudmise lihtsamaks.
Üritus toimub kindlasti täies mahus, plaanipäraselt ja parimas kvaliteedis
Elan kõigile kaasa teel Saksamaale.
Edasistel etappidel annan kindlasti kõik, et olla hooaja kokkuvõttes taas poodiumil.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
09.04.2010 16:27:01
|
|
|
sai kah makstud....
kahju et zoomski ei osale ja loodame, et soojemaid ilmasi tuleb, muidu see järv sealt raja keskelt ei taha kusagile minna :\
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
09.04.2010 17:20:12
|
|
|
Seal mingi järv tekkinud?
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
09.04.2010 17:31:33
|
|
|
| no enamus rajast on suht kuiv, aga see esimene lauge S mis on pärast boksi on üks suur järv :p vesi ei tundu tahtvat ära kah minna...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
09.04.2010 18:00:32
|
|
|
| samamoodi ujub seal ennem puukurvi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
09.04.2010 18:12:25
|
|
|
| iguaan kirjutas: |
| samamoodi ujub seal ennem puukurvi |
suht üks ja sama järv on see
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
09.04.2010 18:27:04
|
|
|
Makstud
Tundub, et seekord ei saa ka keegi trenni teha enne võistlust, kui üldse võistlust saab pidada järgmine nv.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
10.04.2010 09:48:45
|
|
|
Raimo FK-st oli kindel, et saab.
Eks nad ole ka varasematel aastatel seda olukorda seal näinud.
Jutt käib mingist Astangu pool asuvast tiigist, mille tõusuvesi voolab üle raja.
Selle tõttu võistlus edasi lükatud saigi.
Aga lubati, et kõik saab korda ja ehk saab ka varem proovida.
Päev varem on põdrad terve päeva ära broneerinud.
Nad sõidavad seal alates 12-st, siis mingi hetk mängivad sõda ja siis suunduvad sauna römisema.
Arvatavasti mingi kl 3 - 4 ajal saaks peale.
Äkki ka nädala sees juba varem.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
11.04.2010 09:27:37
|
|
|
Stardinimekiri tänase seisuga täpselt nädal enne võistlust:
1. Tanel
Starte HV sarjas: 7
Parim tulemus Triobet I GP 2010 IV koht.
Punkte: 58
Koht 2009: 17.
Koht 2010: 7.
Punktid 2010: 22
2. Mart352
Starte HV sarjas: 8
Poodiumikohti: 2 (Põltsamaa GP 2x II koht 2009.)
Kvalifikatsioonivõidud: 1
Punkte: 71
Koht 2009: VI
Koht 2010: -
Punkte 2010: -
3. tsihh
Starte HV sarjas: 10
Poodiumikohti: 1 (Triobet II 2010 3.koht)
Punkte: 117
Koht 2009: V
Koht 2010: III
Punktid 2010: 36
4. iguaan
Starte HV sarjas: 5
Poodiumikohti: 1 Triobet GP 2009 III koht.
Punkte: 49
Koht 2009: 15.
Cojones del Monito GP 2009 III koht.
Koht 2010: 16.
Punktid 2010: 8
5. Hessu
Starte HV sarjas: 6
Parim tulemus: V koht HV Kestvussõit 2009
Cojones del Monito GP võitja 2009
Allstars GP 2009 III koht.
Punkte: 61
Koht 2009: 14.
Koht 2010: 8.
Punktid 2010: 19
6. The Stig
Starte HV sarjas: 10
Etapivõidud: 9
Kiireimad ringid: 3
Kvalifikatsioonivõidud: 4
Punkte: 229
HV Meister 2009.
Koht 2010: I
Punktid 2010: 47
7. zoomski
Starte HV sarjas: 11
Poodiumikohti: 4
Kvalifikatsioonivõidud: 4
Kiireimad ringid: 1
Allstars GP 2009 võitja.
Punkte: 169
Koht 2009: II
Koht 2010: VI
Punktid 2010: 24
8. Riivo77
Starte HV sarjas: 11
Parim tulemus: IV koht FK GP 2009
Punkte: 75
Koht 2009: VII
Koht 2010: 18.
Punktid 2010: 4
9. tonnponn
Starte HV sarjas: 9
Parim tulemus: 6.koht FK GP 2009.
Punkte: 54
Koht 2009: 12.
Koht 2010: 17.
Punktid 2010: 5
10. m0nx
Starte HV sarjas: 10
Parim tulemus: VII
Allstars GP 2009 IV koht.
Punkte: 60
Koht 2009: 13.
Koht 2010: 12.
Punktid 2010: 12
11. Renka
Starte HV sarjas: 6
Parim tulemus: VIII koht Saurix GP tagurpidi rajaga 2009
Punkte: 27
Koht 2009: 22.
Koht 2010: 15.
Punktid 2010: 8
12. -Koppel-
Starte HV sarjas: 2
Punkte: 1
2010 hooaja II etapp 16.koht.
13. vik1ng
Starte HV sarjas: 10
Parim tulemus: II
Poodiumikohti: 8
Kvalifikatsioonivõidud: 1
Kiireimad ringid: 4
Punktid: 173
Koht 2009: III
Koht 2010: V
Punktid 2010: 28
14. -FoX-
Starte HV sarjas: 3
Punkte: 25
Parim tulemus: Triobet II GP 2010 IV koht.
Koht 2009: 27.
Koht 2010: 9.
Punktid 2010: 18
15. swodoo
Starte HV sarjas: 7
Parim tulemus: IV koht Põltsamaa GP 2009
Punkte: 79
Koht 2009: VIII
Koht 2010: 10.-11.
Punktid 2010: 12
16. IceUul
Starte HV sarjas: -
17. jkddp
Starte HV sarjas: 1
Triobet II GP 2010 19.koht.
Cojones del Monito GP 2009 XI koht
18. temp
Starte HV sarjas: -
19. Relle
Starte HV sarjas: -
Cojones del Monito GP 2009 12.koht
20. stack
Starte HV sarjas: -
21. RudiTurbo
Starte HV sarjas: 3
Poodiumikohti: 1 III koht HV kestvussõidus 2009.
Kiireimad ringid: 1
Punkte: 49
Koht 2009: 21
Koht 2010: IV
Punkte 2010: 29
HV kardisarja 2009a "Parim Uustulnuk".
22. Aeron
Starte HV sarjas: 10
Võidud: 1 (Põltsamaa II GP 2009)
Poodiumikohad: 1
Kiireimad ringid: 1
Punkte: 119
Koht 2009: IV
Koht 2010: 14.
Punktid 2010: 8
23. Ren
Starte HV sarjas: -
24. Tuutu
Starte HV sarjas: 2
Võidud: 1 (Triobet II GP 2010)
Poodiumikohad: 1
Kvalifikatsioonivõidud: 1
Kiireimad ringid: 1
Punkte: 47
Allstars GP 2009 II koht.
Koht 2010: II
Hetkel pretendent Aasta Uustulnuk 2010 tiitlile.
Punktid 2010: 47
25. Morten
Starte HV sarjas: -
REGISTREERUMINE -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=63
HV on pannud välja karika "Parimale Uustulnukale"
See antakse välja hooaja lõpus sellele uuele tulijale, kes oma debüütvõistlusel teeb parima debüüdi.
Hetkel juhib selles arvestuses Tuutu I etapi III kohaga.
Vähemalt ühel etapil osalejale 6-kuu HV-OT postitusõigus ja vähemalt kahel etapil osalejale ka 50 HV-krediiti.
Vähemalt kolmel etapil osalenud võistlejad osalevad hooaja lõpus 2000.- krooni väärtusega Arvutikeskuse kinkekaardi loosimises. (Loosimisest jääb kõrvale hooaja esikolmik ja võistluskardi litsentsi omavad/omanud võistlejad).
Ühe etapi osalustasu maksmine annab võimaluse käia harjutamas FK-s ja Triobetis 20% soodsamalt.
Ootame osalejate lisandumist
Veel on olemas 15 stardikohta.
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 12.04.2010 12:40:47, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.04.2010 13:51:36
|
|
|
Tahtsin ennast panna aga pidin viimase valiku võtma
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
11.04.2010 13:57:08
|
|
|
| Renka kirjutas: |
pidin viimase valiku võtma  |
Insiderid räägivad, et see võib osutuda heaks valikuks...
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.04.2010 07:54:36
|
|
|
Stardini jäänud 5 päeva!
Veel olemas 15 stardikohta.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
13.04.2010 13:18:29
|
|
|
Maksin ära justsama.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.04.2010 14:39:43
|
|
|
Sõitsin mööda FK-st.
Rada on kuiv ja kardid põrisevad.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
13.04.2010 19:25:04
|
|
|
| avavad ikka alles laup
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
13.04.2010 19:58:32
|
|
|
Krt, ma juba olin valmis sõitma minema, hakkasin kiivrit kapiotsast alla võtma ja puha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|