Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 23.10.2003 12:22:11 vasta tsitaadiga

tegi winnile reinstalli
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 23.10.2003 15:02:15 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7139148
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2003 15:07:40 vasta tsitaadiga

vajab veel putitamist...
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7142482
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kammkala
HV kasutaja
Kammkala

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2003 15:40:41 vasta tsitaadiga

Profiilis oleva arvutiga (cellu 300@375, GF4 MX440, 160MB SDRAM):
1195 punkti
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7146054
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 24.10.2003 20:38:08 vasta tsitaadiga

panin uued nvidia imedriverid peale ja sain järsult eneselegi yllatuseks 11252 punkti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 01:01:09 vasta tsitaadiga

Profiilis oleva masinaga 3D mark 2001SE 4700punkti!
On`s see normalne ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 25.10.2003 01:06:35 vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Profiilis oleva masinaga 3D mark 2001SE 4700punkti!
On`s see normalne ?

jah
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 01:18:10 vasta tsitaadiga

Saan oma 2.5GHz amd prose kätte siis vaatab mis juttu see mx 440 räägib , väiksed memory radikad ka ja ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 25.10.2003 02:41:40 vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Profiilis oleva masinaga 3D mark 2001SE 4700punkti!
On`s see normalne ?

Mina sain oma profiilis olevaga 4600p (default)

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 09:04:38 vasta tsitaadiga

Eks see 1.4Ghz p4 on siiski sellest 1000-st duronist kiirem !
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 25.10.2003 19:03:16 vasta tsitaadiga

olen saanud mx440ga 5935 punkti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 20:03:03 vasta tsitaadiga

Väike klokk muud midagi icon_smile.gif 11000 tegin ära icon_smile.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7151673

edit: imelik... näitab et kaart on PRO icon_eek.gif aga on 4x1

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 21:23:30 vasta tsitaadiga

oled saanud daa sul vast võimsam prose ka mario sai 8000 mx440-ga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 25.10.2003 23:21:22 vasta tsitaadiga

5935 oli ilma clockita, usun, et clockitult oleks tulnud umbes 6500 punkti
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2003 15:14:44 vasta tsitaadiga

13148 thumbs_up.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7154842
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 13:59:22 vasta tsitaadiga

r9100 ja barton 3200+
10785 punkti.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7158671

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 27.10.2003 14:52:56 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
5935 oli ilma clockita, usun, et clockitult oleks tulnud umbes 6500 punkti

:O ikka selle sama arvutiga said niipalju, mis confis on? Kui said nii, siis mingi kala, mis mulgi kunagi oli, et sain mingi 5000 punni. Mul hakkas kalama sellest, et tegin 3dmark 2001 proks. Peale formatit on igatahes kõik ok.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 27.10.2003 16:06:52 vasta tsitaadiga

ei tea jah, v6imalik et mul oli mingi vigane kaart. 6nneks enam teda ei ole ja ti4200 jookseb kenasti. muidugi mx'il polnud peal neid detonatoreid vaid need driverid mis plaadiga kaasas olid.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 16:50:13 vasta tsitaadiga

13238 icon_lol.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7159055
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 22:16:32 vasta tsitaadiga

18046 @soft 9800XT
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7160064

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 00:47:18 vasta tsitaadiga

jeeh icon_razz.gif panin 8x1 ja 12000 kukkus icon_smile.gif minu sitase rusuga
PS! Chekkake Nature testi fps icon_razz.gif nagu like hull oli... 200fps mõnes kohas icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 00:52:52 vasta tsitaadiga

male möllab täiega
isegi winnis

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 01:11:27 vasta tsitaadiga

Sai ka tiba piinatudhttp://service.futuremark.com/compare?2k1=7160651
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 20:01:54 vasta tsitaadiga

wtf? tõesti isegi winis on ka male?
milline veel 3D siis välja näeb


ise saan küll 12K kõigest 4x1 8)

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 28.10.2003 21:09:09 vasta tsitaadiga

Tra, nende 52.16 driveritega saan ma ainult 8500 punkti defaultis icon_eek.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 23:14:34 vasta tsitaadiga

hehee nüüd sain ma 11304p ära icon_smile.gif plegi nagu midagi teinud aga korra mõtlesin testi teha ja mingipärast mõndades mängudes parem kui tavaliselt fps... ja skoor oli kah waffa icon_smile.gif
Link ei saa anda kuna ütleb imeliku errori :S

edit: Nüüd lihtsalt ei tee midagi... ei ava seda akent et leht ette lüüa icon_confused.gif


Windows reinstall? icon_lol.gif noooo

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 23:20:15 vasta tsitaadiga

Server maas icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 16:32:55 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
ise saan küll 12K kõigest 4x1 8)

mul muidugi kõva klokk ka peal, ei tea kuidas sul. mul 128bit icon_smile.gif

13425
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7165861

üritan 14 ära saada...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T3
HV vaatleja
T3

liitunud: 27.09.2003




sõnum 29.10.2003 17:32:43 vasta tsitaadiga

Tahan kaa 2200mhz prose icon_cry.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 29.10.2003 17:46:10 Milliste settingutega? vasta tsitaadiga

Proovisin ka 2001SE-ga tulemuse saada ja ütleme nii, et kõik sõtlub sellest, milliste settingutega asi tehakse - mõtlen siin neid settinguid, mida saab muuta display properties alt.
Küsimus rahvale, et kas teil on testid tehtud balance, performance või quality setingutega - millegi pärast usun, et quality-ga pole keegi teinud, seega jääb küsimus, et kas 1. või 2. seadistustega.

Saaks kah siis võrrelda neid punkte, kui teaks ühtset lähenemist asjale.

P.S. kui palju mõjutab aktiviseeritud antiviirus tulemust või mõni muu vaikimisi toimiv proge (näiteks Free Surfer?)

_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 17:52:53 Re: Milliste settingutega? vasta tsitaadiga

No aga see on ju igaühe enda asi milliste sätetega ta testi teeb peaasi, et ta testis enda midagi ei muuda ! Oma arvuti v6ib olla konfitud nii kuis süda ihaldab!Ja eks need lisa programmid ikka v6tavad sult mingi osa punkte maha !Eks sa testi programmidega ja ilma! Vaata palju vahe on beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 29.10.2003 18:06:54 Re: Milliste settingutega? vasta tsitaadiga

MetalScorpion kirjutas:
Proovisin ka 2001SE-ga tulemuse saada ja ütleme nii, et kõik sõtlub sellest, milliste settingutega asi tehakse - mõtlen siin neid settinguid, mida saab muuta display properties alt.
Küsimus rahvale, et kas teil on testid tehtud balance, performance või quality setingutega - millegi pärast usun, et quality-ga pole keegi teinud, seega jääb küsimus, et kas 1. või 2. seadistustega.

Saaks kah siis võrrelda neid punkte, kui teaks ühtset lähenemist asjale.

P.S. kui palju mõjutab aktiviseeritud antiviirus tulemust või mõni muu vaikimisi toimiv proge (näiteks Free Surfer?)


Minul ei mõjuta see midagi, paarkümmend punkti oli high performance ja quality vahel
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 29.10.2003 18:11:31 Re: Milliste settingutega? vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
Minul ei mõjuta see midagi, paarkümmend punkti oli high performance ja quality vahel


Minul samas on 9800Pro-ga vahe ca 5000 puntki.

Performance-ga sain (eelnevalt olin arvutit juba korralikult kurnanud igasuguse jama tegemisega) ca 16000 (ilma igasuguse klokkimiseta) ja quality-ga ca 11000

Seepärast selline küsimus tekkiski.

_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 18:16:46 Re: Milliste settingutega? vasta tsitaadiga

MetalScorpion kirjutas:
HGtafka kirjutas:
Minul ei mõjuta see midagi, paarkümmend punkti oli high performance ja quality vahel


Minul samas on 9800Pro-ga vahe ca 5000 puntki.

Performance-ga sain (eelnevalt olin arvutit juba korralikult kurnanud igasuguse jama tegemisega) ca 16000 (ilma igasuguse klokkimiseta) ja quality-ga ca 11000

Seepärast selline küsimus tekkiski.

esimesel tulemusel oli kaart klokitud? siis ju normaalne, et selline vahe...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 29.10.2003 18:18:53 Re: Milliste settingutega? vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
MetalScorpion kirjutas:
HGtafka kirjutas:
Minul ei mõjuta see midagi, paarkümmend punkti oli high performance ja quality vahel


Minul samas on 9800Pro-ga vahe ca 5000 puntki.

Performance-ga sain (eelnevalt olin arvutit juba korralikult kurnanud igasuguse jama tegemisega) ca 16000 (ilma igasuguse klokkimiseta) ja quality-ga ca 11000

Seepärast selline küsimus tekkiski.

esimesel tulemusel oli kaart klokitud? siis ju normaalne, et selline vahe...


Loe palun nüüd uuesti mu eelnevat posti...

... seal selgelt öeldud, et ei ole klokitud ja põhimõtteliselt sellise asjaga ei tegele.

_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 18:19:31 Re: Milliste settingutega? vasta tsitaadiga

MetalScorpion kirjutas:

Minul samas on 9800Pro-ga vahe ca 5000 puntki.
Performance-ga sain (eelnevalt olin arvutit juba korralikult kurnanud igasuguse jama tegemisega) ca 16000 (ilma igasuguse klokkimiseta) ja quality-ga ca 11000

Seepärast selline küsimus tekkiski.

quality paneb 9800pro puhul antialiasingi ja anisotropic filteringi ka peale! nii et sellest ka see vahe.

nvidia quality ja performance pole ATi sätetega absoluutselt võrreldavad...

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 18:26:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Loe palun nüüd uuesti mu eelnevat posti...
... seal selgelt öeldud, et ei ole klokitud ja põhimõtteliselt sellise asjaga ei tegele.

lugesin niimoodi, et see ei ole klokkinud jäi teise tulemuse külge... sain valesti aru icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 29.10.2003 18:26:39 Re: Milliste settingutega? vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
quality paneb 9800pro puhul antialiasingi ja anisotropic filteringi ka peale! nii et sellest ka see vahe.

nvidia quality ja performance pole ATi sätetega absoluutselt võrreldavad...


No vot see jutt hakkab juba looma ja tõsi ta on, et ATI quality puhul on eelnimetatud peal, pluss mul oli veel ka TRUEFORM sisselülitatud. Eks need kõik vist mõjutasid.

Aga siis peaks siia panema selle performance tulemuse või balance? nende kahe vahet ma tegelikult ei teagi, peaks vaatama.

_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 19:54:51 vasta tsitaadiga

ei noh overall quality muidugi paneb AA ja AF ka peale
see kes väitis, et vahe on paarkümmend punkti muutis texsture qualityt ainult ma arvan.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 30.10.2003 00:09:50 vasta tsitaadiga

Heh mul oli Nvidia kaart hoopis, ja mõtlesin nvidia settinguid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 00:18:34 vasta tsitaadiga

nonii, 9800pro@xt kiirustel (412/730) vana sdram süsteemi peal - xp1800+, abit kt7a, 512mb pc133 thumbs_up.gif
10880

hmm, kus võiks olla pudelikael icon_confused.gif icon_lol.gif

edit: see retooriline küsimus... lisasin emotikoni, et liiga tõsiselt nõu ei hakataks andma icon_razz1.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.


viimati muutis traks 30.10.2003 01:34:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 01:14:42 vasta tsitaadiga

Eks emaplaat pidurdab kõige rohkem.Jookseks sul prose kuskil 2G juures saaksid ka tunduvalt rohkem.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 30.10.2003 02:15:12 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
nonii, 9800pro@xt kiirustel (412/730) vana sdram süsteemi peal - xp1800+, abit kt7a, 512mb pc133 thumbs_up.gif
10880

hmm, kus võiks olla pudelikael icon_confused.gif icon_lol.gif

edit: see retooriline küsimus... lisasin emotikoni, et liiga tõsiselt nõu ei hakataks andma icon_razz1.gif




isegi palju said nii "vinge" mäluga
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 02:41:13 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
nonii, 9800pro@xt kiirustel (412/730) vana sdram süsteemi peal - xp1800+, abit kt7a, 512mb pc133 thumbs_up.gif
10880

hmm, kus võiks olla pudelikael icon_confused.gif icon_lol.gif

edit: see retooriline küsimus... lisasin emotikoni, et liiga tõsiselt nõu ei hakataks andma icon_razz1.gif


lõpuks ometi keegi kinnitab mu teooriat et mu skoorid nii sitad prose ja mälu pärast.
Ma ise saan defaultis muidu 10600 icon_rolleyes.gif
Su skoor kuidagi väga väike... muide kui sie SDRilt DDRile üle läksin tõusis skoor 500p~

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2003 13:58:45 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
nonii, 9800pro@xt kiirustel (412/730) vana sdram süsteemi peal - xp1800+, abit kt7a, 512mb pc133 thumbs_up.gif
10880

hmm, kus võiks olla pudelikael icon_confused.gif icon_lol.gif

edit: see retooriline küsimus... lisasin emotikoni, et liiga tõsiselt nõu ei hakataks andma icon_razz1.gif

väga madal miski pärast jah, näiteks ma profiilis oleva alumise configa, ning sinna pandud see 128bit 64ddr r9500, 8 toru enabled (koos malega) ja deafult clockidega ligi 10k
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 30.10.2003 16:14:40 vasta tsitaadiga

11483
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7169392
celeron isegi jaksab icon_razz.gif
pole ei mingit torusid juurde tehtud, ikka 4 torukest
Kaart on Sapphire 128MB 9500 nonpro
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2003 00:18:39 vasta tsitaadiga

r9500-l on juba 8torukest.
njaa 3Ghz CEL icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2003 00:31:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
r9500-l on juba 8torukest.
njaa 3Ghz CEL icon_eek.gif

st. 4 lisa toru aktiveeritud ja 8 korraga tööhoos...
täna, juba eile jäi 14k ületamata, eks üritan täna uuesti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2003 00:35:25 vasta tsitaadiga

Nojah 3Ghz peal jooksev cele ja niivähe punkte !
MA olen seeda juba korra öelnud ja ütlen veel celeron ei kõlba kuhugile !
See ple intel ver Amd flame vaid lihtsalt rahvas m6ttega te neid celesi sebite ? loodate, et äkki juhtub ime ja just minu 3ghz cele on v6rdne 3ghz p4-ga ? icon_lol.gif Looda sa beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 31.10.2003 09:01:22 vasta tsitaadiga

Prose:duron 1,2 GHz
Emaplaat:abit nf-7
Ram:256mb 3200 TwinMos
Video: leadtek Winfast GF4 TI4200, DVI, TV-out
Hdd:Matrox 7T030H3 30gb 7200
Monitor:LG 775FT
NetWork:Realtek RTL8119 family PCI Fast Ethernet NIC
Sound:c-media 5.1 6channel)
Os:windows xp prof
cd-rom:LG 52x
cd-rw:Lite-On 52x24x52
mouse:a4tech 4d mouse 2 weels
+ordi klaviatuur:
punkte: 7812 punkti
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.