Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 05:29:12 vasta tsitaadiga

lõpuks mul siis teine char ever jõudis level 80ni... väikse irooniaga on see character gnoom warrior keda alustasin ca pool aastat hiljem kui mu paladin 60 sai, ehk siis vanilla paiku. hoolimata et ma paladinile ICC tangi geari offspecina selga ninjan (peaspec holy), tõmbasin warri ka kohe protiks ja miskeid siniseid selga. kergem badge hoorata dps seti jaoks.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 31.03.2010 10:28:31 vasta tsitaadiga

kudas üldse warriga tankida, mina küll ei oska. kuni level80-neni oli lillepidu. aga siis järsku enam ei saand üldse hakkama. mõttetu jebimine minuarust, et aggrot hoida mõne hullu icc-geared tüübi käest. oleks blue-qeared grupid kes heroicuid teevad, nagu vanasti siis üritaks veel, õpiks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 10:32:08 vasta tsitaadiga

eile proovisin siis ka üle paari kuu tankimist. ainus hetkel veel raskem asi oli mitmete caster mob'ide kontrollimine. aga muidu mina viskan suurima DPSiga vennale vigilance ja thunderclap+demo shout + devastate igale targetile. Hoiab ka karmima aoe väga ilusti kontrolli all. Mul on devastate macro hiire mouseoverile nii et lihtsalt liigun hiirega veidi mööda ekraani ja laon kõikidele mobidele devastate...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 31.03.2010 10:36:08 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Mul on devastate macro hiire mouseoverile nii et lihtsalt liigun hiirega veidi mööda ekraani ja laon kõikidele mobidele devastate...

Mõttetu jebimine sellegipoolest, pala spellid hüppavad ise targetitele edasi. Kuigi seda ei väidagi, et warriori tankimine kõrge skillcapiga poleks, on ja respect nendele kes sellega korralikult hakkama saavad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 10:41:07 vasta tsitaadiga

Warriga 5-man tankimine on lihtsam kui palaga. Spammid cleavet ja thunderclapi ning korras. Palaga lased loigu põrandale kuid selleks ajaks kui aoe threat kasvama hakkab on dps juba 2-3 mobi sealt välja tirinud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 31.03.2010 10:49:36 vasta tsitaadiga

Loik ei ole hea millega alustada, Avenger's Shield laksab alguses korraliku threati sisse, HoR otsa veel sellele, loik hoiab edasipidi threati üleval. Kui mõni triggerhappy dps peaks endale 2-3 mobi peale tõmbama, siis Righteous Defense tauntib need 2-3 mobi korraga tagasi. Aga eks see ole pigem kuidas kellelegi meeldib mängida.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 11:01:33 vasta tsitaadiga

Seda küll kuid kui mobid on sutsukenegi rohkem laiali või neid on >=4 siis warrior on palast iga kell üle.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 31.03.2010 11:19:01 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Warriga 5-man tankimine on lihtsam kui palaga. Spammid cleavet ja thunderclapi ning korras....


nii on jah kuni level80-ni..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 11:21:43 vasta tsitaadiga

Ja mis see L80 juures siis automaagiliselt muutub? Warr saab heroic throw oma arsenali juurde, pala sacred shieldi. Muud vahet pole.
Olen tankinud nii heroicuid kui pea kõiki raide nii palal kui warrioril icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 31.03.2010 12:21:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ja mis see L80 juures siis automaagiliselt muutub? Warr saab heroic throw oma arsenali juurde, pala sacred shieldi. Muud vahet pole.
Olen tankinud nii heroicuid kui pea kõiki raide nii palal kui warrioril icon_smile.gif


teised inimesed muutuvad. enam ei ole teised sinistes.. vaid on maag kes teeb 8k dpsu.. ja fury warr kes teeb 6k.. mina ei oska thunderclapiga aggrot sellisel juhul võtta, sellepärast ma küsisingi, et kuidas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 12:28:08 vasta tsitaadiga

Anna andeks kuid warri snap agro on way parem kui paladinil ning sustained ei jää oluliselt alla. Polnud eriliseks probleemiks poolsiniselt ICC 5-mane tankida kui vastas oli 6-7k dps tegelased. Rääkimata sellest, et warriga on kõiksugu casterite kokku korjamine ning sisse tuleva dammi vähendamine märksa lihtsam kui palaga.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 12:39:16 vasta tsitaadiga

indrek309 kirjutas:
teised inimesed muutuvad. enam ei ole teised sinistes.. vaid on maag kes teeb 8k dpsu.. ja fury warr kes teeb 6k.. mina ei oska thunderclapiga aggrot sellisel juhul võtta, sellepärast ma küsisingi, et kuidas.

Siis võta üks roog kampa ToT'i sulle tegema ja elad üle. Või hunter MD'ga.

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 12:53:39 vasta tsitaadiga

ma kahtlen kas cleave + thunderclap ainult aitab. Ise laon igaksjuhuks kõikidele offtargetitele ka 1-2 devastate'i peale, sest see hoiab AOE puhul nad kindlalt kinni. Kui mõni triggerhappy dps offtargetit oma 7k dps'iga pommitab, siis on see rohkem tema tragöödia kui minu... tavaliselt ma 1x tauntin ära ja packi vahepeal ütlen, et kui oma trigerhappy näppu kontrolli all hoida ei suuda, siis ma rohkem ei taunti.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 13:18:05 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
ma kahtlen kas cleave + thunderclap ainult aitab
Loomulikult jääb peale igat TC'd paar gcd'd vaba aega, selle annab täita devastate/shieldslam/revenge spammiga.

Warri aoe threat on õige pisut madalam, kui teistel tankidel (v.a blood dk'd) kuid nad pole pooltki nii viletsad, kui foorumite whinest järeldada võiks.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 31.03.2010 13:33:20 vasta tsitaadiga

ma üldsielt olen alustanud thunderclapiga, siis virutan peamisele targetile devastate (cleave on kah mul seal kuskil macrotud, kui rage on siis seda kah), ning shockwave... siis üritan niipalju devastatet laduda kuipalju ma jõuan kuni shockwave stun kestab. siis on tunderclap cooldownist maas.. ja panen seda uuesti. edasi on enamvähem vabakava.. virutan shieldslami, revenge jne... kui siiani jõuab siis ple probleemi
probleem on selles, et ennem juba kõik jookseb laiali, keegi saab ennem juba oma aggro kätte ja pärast on soigumine lahti. igast palad ja axe-keerutajad panevad ju dpsi kohe hakkama 1 thunderclap ei hoia midagi koos ja siis on tavaliselt mingi mage kes aoe asemel hakkab singeltargetit samal ajal tümitama.. nii, et see saab kah veel agro samal ajal kui ma olukorda "päästan".


viimati muutis indrek309 31.03.2010 13:37:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 13:36:50 vasta tsitaadiga

shockwave'i ürita kasutada võimalikult hilja, stunned mobid rage ei genereeri. Ühtlasi kiire relv+cleave igal swingil on üsnagi vajalik
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 31.03.2010 13:38:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
shockwave'i ürita kasutada võimalikult hilja, stunned mobid rage ei genereeri. Ühtlasi kiire relv+cleave igal swingil on üsnagi vajalik


vot see viga mul võibki olla.. ma ise kahtlustasin kah seda, et shockwave on kuidagi asjaga seotud
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 13:53:53 vasta tsitaadiga

indrek309, charged punti sisse, thunderclap, devastate main targetile, demo shout ja selleks ajaks on kõik mobid juba sinu ees koos.... siis shockwave ja seisavad kõik kohal ilusti.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 13:59:00 vasta tsitaadiga

Ühtlasi ei ole mõtet rage'i kulutada tolle viimase 30% hp juures oleva mobi nukemisel, parem hoia see alles järgmise packi jaoks icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 31.03.2010 14:45:23 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
indrek309, charged punti sisse, thunderclap, devastate main targetile, demo shout ja selleks ajaks on kõik mobid juba sinu ees koos.... siis shockwave ja seisavad kõik kohal ilusti.


ma nii olengi teinud, tundub et see shockwave tuleb ära jätta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 14:52:50 vasta tsitaadiga

Shockwave jäta ära kui sul pole piisavalt rage't mida tolle 4s stuni ajal kulutada. Kui raget piisavalt siis põmmuta palju tahad. Ise olen seda tihti kasutanud jooksikute paigal hoidmiseks, lihtsalt peab ettevaatlik olema et õiges suunas oled icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 14:59:52 vasta tsitaadiga

hmm, mismoodi saab üldse rage probleem olla? mul on revenge koos heroic strikega, et rage põletada, mul on koguaeg ragebar fullis...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2010 15:02:45 vasta tsitaadiga

5-manis veidi asjalikuma geariga on üsna lihtne ragest suht kiirelt lahti saada kui ei kakle 2+ grupiga korraga.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 31.03.2010 15:24:46 vasta tsitaadiga

Ehk siis pull moar.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.04.2010 14:30:38 vasta tsitaadiga

http://us.blizzard.com/store/details.xml?id=1100000922
Battle.net Neural Interface for use with your World of Warcraft account or Battle.net account

Armory sai ka väikse tuuningu icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 14:37:36 vasta tsitaadiga

http://www.fudzilla.com/content/view/18313/1/ midagi mille abil 24/7 raidida
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 01.04.2010 14:41:31 vasta tsitaadiga

Equipment Potency EquivalencE Number
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 01.04.2010 19:04:31 vasta tsitaadiga

Battle.net Neural Interface
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 01.04.2010 19:30:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:


Armory sai ka väikse tuuningu icon_razz.gif


Armory tuuning on tõsiselt kõva icon_razz.gif

tsitaat:
Cheesed the achievement Heroic: The Crimson Hall (25 player) for 20 points. 18-Mar-2010


Gave me lots of luls.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.04.2010 20:08:54 vasta tsitaadiga

"Ninjaed [Sanctified Crimson Acolyte Cowl]. (Vendored)" icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


http://us.battle.net/matchmaking.html

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 22:26:55 vasta tsitaadiga

miks tankid revenget kasutavad kui devastate täidab sisuliselt ka revenge osa?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.04.2010 00:02:11 vasta tsitaadiga

Revenge critib raidis 26k+ ja cleaveb lisaks üht mobi icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 02.04.2010 02:26:24 vasta tsitaadiga

see ninjad värk oli päris naljakas. Mul läks lausa mõni hetk aega, enne kui asi kohale jõudis
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 09:55:29 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Battle.net Neural Interface



Kahju, et nii läbinähtav nali. Vanad blizzi aprillinaljad olid ägedamad icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 02.04.2010 11:09:14 vasta tsitaadiga

2 Parimat olid ikka Pre-TBC oma, kus öeldi, et uueks rassiks tuleb Wisp. Wow community oli hull pöördes ja pooled jäid uskuma. Molten Core 8-bit oli ka väga äss imo.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 22:06:52 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
miks tankid revenget kasutavad kui devastate täidab sisuliselt ka revenge osa?


my bad, pidasin silmas ikka sunderit, revenge on midagi muud.... vot see on juba mälukas, kui pool aastat eemal olla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 03.04.2010 03:53:52 vasta tsitaadiga

Heh, wowis on ikka leveldamise jms tempo kõvasti tõusnud.
Alustasime sõbraga nullist uues serveris (Twilights Hammer)
11 päeva /played ja 80 (võtsime vabalt, tegime professioneid jne)
Nüüd on nädalaga GS 5,2k (kahju et ilma selleta kuidagi läbi ei saa) ja saab vaikselt ICC kallale asuda. Poleks uskunud, et kõik võib käia nii kähku.
Olgugi, et on meeldiv, kui oled eemal olnud ja saad mugavalt teistele järele jõuda, kuid midagi on antud süsteemis siiski valesti.
Üldse õhkub wow'ist liigne "ggogogogogogogoggoo" mentaliteet. Aga sellegipoolest on tegu nauditava mänguga, mis oskab enda kütkes hoida.

Varsti ilmselt viskab üle, aga TOR'ini on veel liialt aega surnuks lüüa xD Ei teagi, mida teha.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 11:10:29 vasta tsitaadiga

Eile dingis ka guildikaaslase alt 80, 4h läks aega(random heroic) ja gs 4.3k jubedalt kiireks see gear'imine läinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 12:03:28 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Eile dingis ka guildikaaslase alt 80, 4h läks aega(random heroic) ja gs 4.3k jubedalt kiireks see gear'imine läinud.
No mis GS see 4,3k on? Ma võtsin täiesti rahulikult ja ei jahtinud mingit GS. Tegin kümmekond hc-d oma hunteriga. Queue võttis nii 5 min aega. Samal päeval kui dingisin oli ka midagi 4,3k kanti.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 03.04.2010 12:15:19 vasta tsitaadiga

No muidugi puhta GS tõstmiseks sai veidi pvp'd sekka tehtud ja keskmisest heroic gearist parem keep/amulet ostetud. Loodan need varsti normaalsemate pve variantide vastu vahetada.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 03.04.2010 12:27:58 vasta tsitaadiga

huvitaks selline asi ,et kas tänapäeval veel wow konodega kaubeldakse aktiivselt ja mis hinnaklassis kogu komplekti ära antakse - eks kindlasti oleneb mis seal acci peal ka on ?

Nelf Paladin + korralik endgame ret gear 5200 gs
Undead Rogu + korralik resi gear
mõlemil on proffesinod gatheringud põhjas epic lennukid jne kulda vedeleb ka acci peale kokku kusagil 4k ringis

ja kaks lisaxpiga alti
Orc Shaman
Tauren warr

et mis ma küsida tahan kas üldse nii väikest punti on mõtet müüa edasi või on gear juba paladinil nii vana seljas,et kedagi ei huvitagi selline pakkumine ?
mainiks ära et kõik karbid plaadid ja muu kraam vedeleb korralikult hoitult kapis.

See ei ole müügiks lihtsalt tagasihoidlik info ja arvamuste päring icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 03.04.2010 12:29:24 vasta tsitaadiga

Ah mis need wow karakterid tänapäeval ikka enam väärt on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 13:33:45 vasta tsitaadiga

sellised tühjad kohad charrid ei ole midagi vääärt tbh
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2010 13:42:31 vasta tsitaadiga

See addoni GS, millest te räägite on puhas BS meie serveris. Õiget GS näitab wowheroes.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 03.04.2010 13:51:28 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
See addoni GS, millest te räägite on puhas BS meie serveris. Õiget GS näitab wowheroes.


Ega see GS siis ei valeta, GS peaks olema see, mida mängu mehhaanika kasutab, vähemalt keegi väitis nii.

Aga enne reaalset geari üle kontrollimist ei saa sa mingit aimu, kas see mängija on "oskustega" või mitte - loomulikult antud hetkel need kes ülemõistuse summaga ringi jooksevad, neil peab midagi olema, et nii kõrge lennuga on. Aga seal "pööbli" kandis ei näita see pea midagi.

Jooksevad ringi GS on küll "normaalne" aga gemmimata- enchantimata - mis sellest siis kasu on.

Mina igatahes hakkasin otsma PUGe nii - LFM VOA 10/25 min IQ 125

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2010 13:55:30 vasta tsitaadiga

joulukas, WoWheroesi GSis sisalduvad ka gemid ja enchantid. Ilma nendeta pole ka head GS.
Alates badgede tulemise ajast nii, et iga noob saab endale korraliku GS numbrikese ilma mängimisoskust omamata. Kahju...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 03.04.2010 14:40:28 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
joulukas, WoWheroesi GSis sisalduvad ka gemid ja enchantid. Ilma nendeta pole ka head GS.
Alates badgede tulemise ajast nii, et iga noob saab endale korraliku GS numbrikese ilma mängimisoskust omamata. Kahju...


Ei usalda ma ei seda GS või Wow-heroesi - kuigi hea on vahel vaadata enda võrdlust teiste sama realmis olevate inimestega. MA seda tüüpi, et enne tahaks ikka katsuda, kui raidima lähen icon_razz.gif

P.S. selle viimase teema valguses oli minuarust parim lüku Blizzi 1. aprilli nali geari pulga kohta, mis kasvab vastavalt sellele, kui hea tavaar sul seljas on - tõeline "Dick measuring contest!"

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 05.04.2010 22:49:54 vasta tsitaadiga

oskab keegi oelda commandi millega vaate kaugemale/laiemaks sai?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 06.04.2010 01:14:34 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
oskab keegi oelda commandi millega vaate kaugemale/laiemaks sai?

console CameraDistanceMaxFactor 4
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meenusk
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2010




sõnum 06.04.2010 02:30:19 vasta tsitaadiga

jah - millega vaate kaugemale/laiemaks saab?


_________________
http://www.edin.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.